Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB amateurs  top 10  2021-2025

2021-2022 WEBU Cross Cup

Baarlo 24 oktober

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Freek Bouten Blerick; 3 Erwin Bakker Neerkant; 4 Marcel Ruyten Merselo; 5 Arjan op het Roodt Haelen; 6 Addy van Stiphout Venray; 7 Bas Gerits Stramproy; 8 Stef Willemse Deurne; 9 Sjoerd van de Mortel Liessel; 10 Tim Koch Grashoek; 11 Bob van de Pasch Ospel; 12 Bram van Eijsden Geulle; 13 Eric Hegger Helmond; 14 Rick Siebelink Zeddam; 15 Frank Lamber Venlo; 16 Daan Bongers Baarlo; 17 Redney Janssen Venray; 18 Twan Joosten Eindhoven; 19 Niels Disveld Kessel; 20 Pim Keunen Eindhoven; 21 Dennis de Bijl Oss; 22 Patrick Kock 's Heerenberg; 23 Giel Emons Venray; 24 David Weishaupt Bonn Dld.; 25 Mirko van den Broek Berg a/d Maas; 26 Noud Peeters Kessel; 27 Tijmen Camps Heerlen; 28 Lars Houben Beringe.

Venlo 1, Schaapsdijk 31 oktober

1 Erwin Bakker Neerkant; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Marcel Ruyten Merselo; 4 Arjan op het Roodt Haelen; 5 Sjoerd van de Mortel Liessel; 6 Stef Willemse Deurne; 7 Bram van Eijsden Geulle; 8 Frank Lamber Venlo; 9 Tim Koch Grashoek; 10 Wessel Coppelmans Hapert; 11 Bart Gerits Stramproy; 12 Redney Janssen Venray; 13 Eric Hegger Helmond; 14 Bob van de Pasch Ospel; 15 Twan Joosten Eindhoven; 16 Dennis de Bijl Oss; 17 Jens Driessen Well; 18 Menno Aussems Maastricht; 19 Giel Emons Venray; 20 Addy van Stiphout Venray; 21 Raymond Smetsers Venray; 22 Pim Keunen Eindhoven; 23 Bas Bakx Nuenen; 24 Finn Rutjens St Odiliënberg; 25 Niels Disveld Kessel; 26 David Weishaupt Bonn Dld.; 27 Abel Vink Beers; 28 Lars Houben Beringe.

Sittard 1, 7 november

1 Freek Bouten Blerick; 2 Arjan op het Roodt Haelen; 3 Stef Willemse Deurne; 4 Erwin Bakker Neerkant; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Kevin Simons Bilzen B.; 7 Stijn Daemen Landgraaf; 8 Bart Gerits Stramproy; 9 Tim Koch Grashoek; 10 Sjoerd van de Mortel Liessel; 11 Addy van Stiphout Venray; 12 Eric Hegger Helmond; 13 Rob van de Pasch Ospel; 14 Redney Janssen Venray; 15 Brian Rutjens St. Odiliënberg; 16 Dennis de Bijl Oss; 17 Niels Spruijt Eindhoven; 18 Niels Disveld Kessel; 19 Raymond Smetsers Venray; 20 Willem Paternotte Groesbeek; 21 Finn Rutjens St. Odiliënberg; 22 Rick Dam Heerlen; 23 Noude Peeters Kessel; 24 Mirko van den Broek Berg a/d Maas.

Sittard 2, 21 november

1 Stef Willemse Deurne; 2 Bart Gerits Stramproy; 3 Sjoerd van de Mortel Liessel; 4 Arjan op het Roodt Haelen; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Marcel Ruyten Merselo; 7 Bas van Belle Sittard; 8 Addy van Stiphout Venray; 9 Willem Paternotte Groesbeek; 10 Dennis de Bijl Oss; 11 Coen van Esch Schijndel; 12 Carlos Garcia Avila Meerssen; 13 William Thijssen Deurne.

Venlo 2 Herungerberg 28 november

1 Erwin Bakker Neerkant; 2 Arjan op het Roodt Haelen; 3 Sjoerd van de Mortel Liessel; 4 Stef Willemse Deurne; 5 Bas Gerits Stramproy; 6 Tim Koch Grashoek; 7 Eric Hegger Helmond; 8 Freek Bouten Blerick; 9 Rob van de Pasch Ospel; 10 Jeroen van Loon Liessel; 11 Dennis de Bijl Oss; 12 Willem Paternotte Groesbeek; 13 Wessel Coppelmans Hapert; 14 Jens Driessen Well; 15 Abel Vink Beers; 16 Stein Houben Beringe.

Sittard 3, 5 december

1 Sven Pollaert Herkenbosch; 2 Sjoerd van de Mortel Liessel; 3 Bart Gerits Stramproy; 4 Teun Teulings Breugel; 5 Arjan op het Roodt Haelen; 6 Bo Vosters Reusel; 7 Niels Spruijt Eindhoven; 8 Willem Paternotte Groesbeek; 9 Dennis de Bijl Oss.

Reuver 12 december

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Erwin Bakker Neerkant; 3 Sjoerd van de Mortel Liessel; 4 Kas van Geest Eersel; 5 Teun Teulings Breugel; 6 Arjan op het Roodt Haelen; 7 Sjors van Zandbeek Heeswijk-Dinther; 8 Tom Smeets Reuver; 9 Bart Gerits Stramproy; 10 Bo Vosters Reusel; 11 Rob van de Pasch Ospel; 12 Koen Janssens Roermond; 13 Sjang van Rijt Meijel; 14 Stef Willemse Deurne; 15 Willem Paternotte Groesbeek; 16 Dennis de Bijl Oss; 17 David Weishaupt Bonn Dld.

Venlo 3 Herungerberg 30 januari

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Arjan op het Roodt Haelen; 3 Sjoerd van de Mortel Liessel; 4 Bas van Belle Sittard; 5 Eric Hegger Helmond; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Frank Lamber Venlo; 8 Addy van Stiphout Venray; 9 Dennis de Bijl Oss; 10 Coen van Esch Schijndel; 11 Willem Paternotte Groesbeek.