Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB amateurs  top 10  

2015-2020


2015-2016  Jos Feron Cup

Baarlo   24 juni Streetrace 

1 Jeroen Boelen Drunen; 2 Liwald Doornbos Berlicum; 3 Jeroen van Eck Leuth; 4 Bart Bakhuis Norg; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 William Beurskens Panningen; 7 Lucien Volleberg Den Bosch; 8 Coen Hoogervorst Schijndel; 9 Edwin Arts Overloon; 10 Noud Nijssen Baarlo; 11 Yannick Smedts Baarlo; 12 Paul Evers Maasbracht; 13 David Weisshaupt Roetgen Dld.; 14 Rolf van Manen Oisterwijk; 15 Tim Allen Sprockhövel Dld.  

Baarlo  24 juni  Streetrace  Funklasse

1 Erik Nellen Baarlo; 2 Michel Hemmen St.Michielsgestel; 3 Stijn Siebers Tremelo B.; 4 Sander Janssen Koningslust; 5 Stephan Muyres Nunhem; 6 Bart Peeters Baarlo; 7 Bart Bessems Neer; 8 Marcel Boogert Hoogblokland; 9 Maarten Vierhout Nunspeet; 10 Stepham Peters Maasbree; 11 Ralph Boonen Neer; 12 Mark Doesborg Beringe; 13 Pieter Hermkens Neer; 14 Chris Stapelbroek Roggel; 15 Rob Nilessen Baarlo.  

Melderslo  15 augustus  Streetrace

1 Jeroen Boelen Uden; 2 Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek; 3 Micki van Empel St.Michielsgestel; 4 Bart Barkhuis Norg; 5 Roy van Heeswijk St.Oedenrode; 6 Rens de Bruijn Nijmegen; 7 Maikel Govaerts Drunen; 8 Lucien Volleberg Den Bosch; 9 Kevin Nooijen Volkel; 10 William Beurskens Panningen; 11 Wilco Verwegen Melderslo; 12 Andy de Rooy Grobbendonk B.; 13 Dennis de Bijl Oss; 14 David Thörig St.Michielsgestel; 15 Jeroen van Hout St.Michielsgestel; 16 Sander Dijkink Grave; 17 Laura Paulissen Grobbendonk B.  

Melderslo  15 augustus  Streetrace recreanten

1 Jos Jacobs Overloon; 2 Thomas Verkooijen Eindhoven; 3 Stijn Siebens Tremelo B.; 4 Xander van Espelo Nunspeet; 5 Michel van Hemmen St.Michielsgestel; 6 Frank Janssen Horn; 7 Phillip Gante Landgraaf; 8 Bart Bessems Neer; 9 Marcel Boogert Hoogblokland; 10 Frank Seuren Melderslo. 

Baarlo  11 oktober

1 Edwin Arts Helmond; 2 Bas van de Vorst; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Jarno Messing Stein; 5 Koen van de Ven Veldhoven; 6 Kevin Nyssen; 7 Harry Rasing Simpelveld; 8 Kevin Geentjens; 9 Lucien Volleberg Den Bosch; 10 Ike Janssen Venray; 11 William Beurskens Panningen; 12 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 13 Jeroen Dekker Beek; 14 Jos Jacobs Overloon; 15 René Scherder Aken Dld. 

Meterik  18 oktober

1 Edwin Arts Helmond; 2 Jarno Messing Stein; 3 Gijs Dohmen Swalmen; 4 Jos Jacobs Overloon; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Bas van de Vorst Groesbeek; 7 Jeroen Dekker Beek; 8 Bart Classens Linden; 9 Ruben Verhees Hamont B,; 10 Ike Janssen Venray; 11 Lucien Volleberg Den Bosch; 12 Redney Janssen Venray; 13 René Scherder Aken Dld.; 14 William Beurskens Panningen; 15 Stefan Scheepers Helmond.  

Sittard  25 oktober

1 Edwin Arts Overloon; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Ruben Verhees Hamont B.; 4 Harry Rasing Simpelveld; 5 Jos Jacobs Overloon; 6 William Beurskens Panningen;  Ike Janssen Venray; 8 Luca Buschmans Aken Dld.; 9 Jeroen Dekker Beek; 10 Arno Haemers Landgraaf; 11 Dennis de Bull Oss; 12 Redney Janssen Venray; 13 Armand Kerkhofs Maastricht; 14 Jacques Cox Neer; 15 Mark Doesborg Beringe. Reuver  1 november

1 Edwin Arts Helmond; 2 Gody Jacobs Genk B.; 3 Gijs Dohmen Swalmen; 4 Jarno Messing Stein; 5 Harry Rasing Simpelveld; 6 Ruben Verhees Hamont B.; 7 Jeroen Dekker Beek; 8 Koen van de Ven Veldhoven; 9 Jos Jacobs Overloon; 10 Eric Hegger Venlo; 11 Redney Janssen Venray; 12 Ike Janssen Venray; 13 Dennis de Bull Oss; 14 Floor Volleberg Egchel; 15 Lex van Enckevort Grubbenvorst.

Brunssum  8 november

1 Edwin Arts Helmond; 2 Remco Smits Veghel; 3 Jos Jacobs Overloon; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Harrie Rasing Simpelveld; 6 Jarno Messing Stein; 7 Ike Janssen Venray; 8 Koen van de Ven Veldhoven; 9 Jeroen Dekker Beek; 10 Arno Haemers Merkelbeek; 11 Pascal Lousberg Calamine B.; 12 Job Bokmans Maastricht; 13 Redney Janssen Venray; 14 Jan Trommelen Brunssum; 15 Jacques Cox Neer.

Schweiberg  15 november

1 Gijs Dohmen Swalmen; 2 Kevin Nyssen Hergenrath Dld.; 3 Edwin Arts Helmond; 4 Jos Jacobs Overloon; 5 Jarno Messing Stein; 6 Niels Boon Maastricht; 7 Harry Rasing Simpelveld; 8 Luca Buschmans  Aken Dld.; 9 Jeroen Dekker Beek; 10 Peter van Mill Wijlre; 11 Ike Janssen Venray; 12 Arno Haemers Merkelbeek; 13 Jacques Cox Neer; 14 Cyril Kleijnen Margraten; 15 Pascal Lousberg Calamine B.

Meijel  22 november

1 Edwin Arts Helmond; 2 Mike Mulkens Lommel B.; 3 Remco Smits Veghel; 4 Jarno Messing Stein; 5 Ruben Verhees Hamont B.; 6 Jos Jacobs Overloon; 7 Jeroen Dekker Beek; 8 William Beurskens Panningen; 9 Ike Janssen Venray; 10 Redney Janssen Venray; 11 Gijs Brouwers Maastricht; 12 Toine Hobus Meijel; 13 Mark Doesborg Beringe; 14 Michel Hendrix Geldern Dld.; 15 Jacques Cox Neer.  

Beegden  29 november

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Fabio Porco Genk B.; 4 Mike Mulkens Lommel B.; 5 Jeroen Dekker Beek; 6 Ruben Verhees Hamont B.; 7 Jos Jacobs Overloon; 8 Remco Smits Veghel; 9 Ike Janssen Venray; 10 Carlo Porco Munsterbilzen B.; 11 William Beurskens Panningen; 12 Eric van den Bogaard Den Bosch; 13 Jacques Cox Neer; 14 Robin Lemmens Beek; 15 Anton Peeters Helden.  

Landgraaf  6 december

1 Edwin Arts Helmond; 2 Jeroen Dekker Beek; 3 Harry Rasing Simpelveld; 4 Jos Jacobs Overloon; 5 Ike Janssen Venray; 6 Roy Rademaekers Stramproy; 7 Arno Haemers Merkelbeek; 8 Pascal Lousberg Calamine B.; 9 William Beurskens Panningen; 10 Redney Janssen Venray; 11 Jacques Cox Neer; 12 Job Bokmans Maastricht; 13 Dirk Lichtenthäler Düren Dld.; 14 Robin Lemmens Beek; 15 Remy Maes Heerlen.      

Beesel  13 december

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Jeroen Dekker Beek; 4 Jos Jacobs Overloon; 5 Harry Rasing Simpelveld; 6 Paul Evers Maasbracht; 7 Ike Janssen Venray; 8 Yannick Smedts Baarlo; 9 Roy Rademaekers Stramproy; 10 Jacques Cox Neer; 11 Redney Janssen Venray; 12 Bas Janssen Baarlo; 13 Anton Peeters Helden; 14 Sander Janssen Koningslust; 15 Stefan Scheepers Helmond. Nederweert  Eind  20 december

1 Edwin Arts Helmond; 2 Jeroen Dekker Beek; 3 Jos Jacobs Overloon; 4 Harry Rasing Simpelveld; 5 Ike Janssen Venray; 6 Redney Janssen Venray; 7 Jacques Cox Neer; 8 Robin Lemmens Beek; 9 Mark Doesborg Beringe; 10 Roberto Budano Maasniel. 

Blerick  27 december

1 Edwin Arts Helmond; 2 Jeroen Dekker Beek; 3 Jos Jacobs Overloon; 4 Harry Rasing Simpelveld; 5 Yannick Smedts Baarlo; 6 Ike Janssen Venray; 7 Redney Janssen Venray; 8 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 9 René Scherder Aken Dld.; 10 Jacques Cox Neer; 11 Bas Janssen Baarlo; 12 Frank Lamber Venlo; 13 Noud Nijssen Baarlo; 14 Sander Janssen Koningslust; 15 Stefan Scheepers Helmond. 

Landgraaf  3  januari

1  Gody Jacobs Genk B.; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Harry Rasing Simpelveld; 4 Fabio Porco Genk B.; 5 Kevin Nyssen Hergenrath Dld.; 6 Jos Jacobs Overloon; 7 Jeroen Dekker Beek; 8 Ike Janssen Venray; 9 Redney Janssen Venray; 10 Frank Lamber Venlo; 11 Jacques Cox Neer; 12 Mark Doesborg Beringe; 13 Ralf Driessen Knegsel.  

Bocholtz  17 januari

1  Edwin Arts Helmond; 2 Jos Jacobs Overloon; 3 Jeroen Dekker Beek; 4 Ike Janssen Venray; 5 Michell Schulze Derschen Dld.; 6 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 7 Jacques Cox Neer. 

Overloon  24 januari

1  Gody Jacobs Genk B.; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Bart Classens Linden; 4 Jos Jacobs Overloon; 5 Jeroen Dekker Beek; 6 Randy de Beus Zeeland; 7 Paul Evers Maasbracht; 8 Geert van Kuijk Loon op Zand; 9 Ike Janssen Venray; 10 Kevin Nooijen Volkel; 11 Jos Harms Oude Pekela; 12 Eric Hegger Venlo; 13 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 14 Jacques Cox Neer; 15 Frank Lamber Venlo; 16 Mark Doesborg Beringe; 17 Sander Lendemeijer Heerlen. 

Jaarklassement  ( totaal 87 deelnemers )

1 Edwin Arts Helmond  369 punten; 2 Jos Jacobs Overloon 312 ; 3 Jeroen Dekker Beek 300; 4 Ike Janssen Venray 271; 5 Harry Rasing Simpelveld 213; 6 Jacques Cox Neer 187; 7 Redney Janssen Venray 170; 8 Jarno Messing Stein 146; 9 Mark Doesborg Beringe 127; 10 William Beurskens Panningen 111; 11 Ruben Verhees Hamont B. 106; 12 Robin Lemmens Beek 101; 13 Daan Bongers Baarlo 90; 14 Lex van Enckevort Grubbenvorst 81; 15 Gody Jacobs Genk B.74;  16 Roberto Budano Maasniel 73; 17 Gijs Dohmen Swalmen 71; 18 Pascal Lousberg Calamine B.68; 19 Kevin Nyssen Hergenrath Dld.65; 20 Arno Haemers Merkelbeek 65; 21 Remco Smits Veghel 65; 22 Koen van de Ven Veldhoven 57; 23 Bas Janssen Baarlo 52; 24 Frank Lamber Venlo 51 ; 25 Bas Peters Heythuysen 50.


2016-2017  Baarlo  15 juni  Streetrace

1 Jeroen Boelen Uden; 2 Micki van Empel Berlicum; 3 Bas Peters Heythuysen; 4 Jeroen van Eck Leuth; 5 Arno Gouweleeuw Arnhem; 6 Edwin Arts Helmond; 7 William Beurskens Panningen; 8 Rik van Dijk Baarlo; 9 Noud Nijssen Baarlo; 10 Arno Bouten Blerick; 11 Jos Jacobs Overloon; 12 Peter Nielen Sevenum; 13 Nard Sinke Veenendaal; 14 Stef Hendriks Haelen; 15 Bas Janssen Baarlo; 16 Eric Hegger Helmond; 17 Joost van Gorkum Gendt; 18 Finn Canton Sittard; 19 Ike Janssen Venlo; 20 David Thörig St.Michielsgestel; 21 Glenn Caumans Blerick; 22 Frank Giesberts Veghel; 23 Jeroen Killaars Beesel; 24 Noud Peeters Kessel.

Funklasse

1 Michel van Hemmen St.Michielsgestel; 2 Marcel Ruyten Panningen; 3 Stijn Siebens Tremelo B.; 4 Rooy Joure Baarlo; 5 Stepham Muyres Nunhem; 6 Stijn van den Bosch Baal B.; 7 Erik Nellen Maasbree; 8 Ralf Hesen Reuver; 9 Tom Peeters Blerick; 10 Thijs Arts castenray; 11 Kevin Laning Blerick; 12 Jelle Houman Hombeek; 13 Patrick Helden Sevenum; 14 Jordy Lamers Helden

2016-2017  Jos Feron Cup

Venlo  Schaapsdijkpark  1 oktober

1 Gody Jacobs Urmond; 2 Jarno Messing Stein; 3 Edwin Arts Helmond; 4 Yannick Smedts Baarlo; 5 Harry Rasing Simpelveld; 6 Ruben Verhees Hamont B.; 7 Ike Janssen Venray; 8 Dennis de Bijl Oss.; 9 Jeroen Dekker Beek; 10 Redney Janssen Venray; 11 Jos Jacobs Overloon; 12 Rene Scherder Aken Dld.; 13 William Beurskens Panningen; 14 Fabian Meinhardt Velbert Dld.; 15 Giovanni Vagnoni Aken Dld.

Baarlo  9 oktober

1 Gody Jacobs Urmond; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Paul Evers Maasbracht; 4 Harry Rasing Simpelveld; 5 Ruben Verhees Hamont B.; 6 Jos Jacobs Overloon; 7 Redney Janssen Venray; 8 Alexander Bunn Roetgen Dld.; 9 Ike Janssen Venray; 10 René Scherder Aken Dld.; 11 Eric Hegger Venlo; 12 Frank Lamber Venlo; 13 Sebastian Lowie Rosmeer B.; 14 Sjoerd Vallen Venlo; 15 Stephan Muijres Nunhem.

Helmond 16 oktober

1 Edwin Arts Helmond; 2 Yannick Smedts Baarlo; 3 Ruben Verhees Hamont B.; 4 Jarno Messing Stein; 5 Ike Janssen Venray; 6 Rene Scherder Aken Dld.; 7 Redney Janssen Venray; 8 Jos Jacobs Overloon; 9 Juul van Loon Cuijk; 10 Jeroen Dekker Beek; 11 Eric Hegger Venlo; 12 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 13 William Beurskens Panningen; 14 Jacques Cox Neer; 15 Frank Janssen Boekel; 16 Rutgen van Doremaele Kerkdriel; 17 Stan Coppens Rossum; 18 Fabian Meinhardt Velbert Dld.

Meterik  23 oktober

1 Edwin Arts Helmond; 2 Gody Jacobs Genk B.; 3 Jeroen Dekker Beek; 4 Ruben Verhees Hamont B.; 5 Yannick Smedts Baarlo; 6 Ike Janssen Venray; 7 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 8 Jos Jacobs Overloon; 9 Verdi Geurts Maasbree; 10 Rene Scherder Aken Dld.; 11 Floor Volleberg Venlo; 12 Sjoerd Vallen Venlo; 13 Guus Mol Melderslo; 14 Tim Raaijmakers De Rips; 15 William Beurskens Panningen.

Reuver  30 oktober 

1 Edwin Arts Helmond; 2 Gijs Dohmen Swalmen; 3 Ruben Verhees Hamont B.; 4 Yannick Smedts Baarlo; 5 Marcel van Loon Maastricht; 6 Redney Janssen Venray; 7 Jeroen Dekker Beek; 8 Ike Janssen Venray; 9 Frank Lamber Venlo; 10 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 11 Rene Scherder Aken Dld.; 12 William Beurskens Panningen; 13 Jacques Cox Neer; 14 Sjoerd Vallen Venlo; 15 Tim Raaijmakers De Rips; 16 Jos Jacobs Overloon.

Schweiberg  6 november

1 Guus Dohmen Swalmen; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Ruben Verhees Hamont B.; 4 Remco Smits Veghel; 5 Jeroen Dekker Beek; 6 Marcel van Loon Maastricht; 7 Kevin Nyssen Hergenrath B.; 8 Stan Huveners Bemelen; 9 Ike Janssen Venray; 10 Rene Scherder Aken Dld.; 11 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 12 Jos Jacobs Overloon; 13 Jacques Cox Neer; 14 Redney Janssen Venray; 15 Frank Lamber Venlo; 16 Jeffrey Marto Valkenburg

Brunssum  13 november

1 Remco Smits Veghel; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Ruben Verhees Hamont B.; 4 Jeroen Dekker Beek; 5 Ike Janssen Venray; 6 Jos Jacobs Overloon; 7 Arno Haemers Merkelbeek; 8 Redney Janssen Venray; 9 Rene Scherder Aken Dld.; 10 Jacques Cox Neer; 11 Dennis de Bijl Oss; 12 Stefan Wolff Güsten Dld.; 13 Jeroen Erkens Brunssum; 14 Michael Wolff Rödingen Dld.

1 Meijel  20 november

1 Edwin Arts Helmond; 2 Ruben Verhees Hamont B.; 3 Jeroen Dekker Beek; 4 Kevin Nyssen Hergenrath B.; 5 Koen van de Ven Veldhoven; 6 Frank Lamber Venlo; 7 Ike Janssen Venray; 8 Rene Scherder Aken Dld. 9 William Beurskens Panningen; 10 Jacques Cox Neer; 11 Dennis de Bijl Oss; 12 Bart Stobbe Charmeux B.

Beegden  27 november

1 Edwin Arts Helmond; 2 Bas Peters Heythuysen; 3 Ruben Verhees Hamont B.; 4 Jeroen Dekker Beek; 5 Ike Janssen Venray; 6 Redney Janssen Venray; 7 William Beurskens Panningen; 8 Jacques Cox Neer; 9 Berto van Dam Herten; 10 Frank Lamber Venlo; 11 Jos Jacobs Overloon; 12 Stan Huveners Bemelen; 13 Dennis de Bijl Oss; 14 Ralf Ritsen Voerendaal.

Landgraaf   4 december   kampioenschappen

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Kevin Nyssen Hergenrath Dd.; 3 Edwin Arts Helmond; 4 Teus Ruijter Siebengewald; 5 Jeroen Dekker Beek; 6 Ruben Verhees Hamont B.; 7 Ike Janssen Venray; 8 Jos Jacobs Overloon; 9 Luca Buschmans Aken Dld.; 10 Cyril Kleijnen Margraten; 11 Rene Scherder Aken Dld.; 12 Redney Janssen Venray; 13 Frank Lamber Venlo; 14 Arno Haemers Merkelbeek; 15 Dennis de Bijl Oss.

Beesel  11 december

1 Edwin Arts Helmond; 2 Ruben Verhees Hamont B.; 3 Jeroen Dekker Beek; 4 Paul Evers Maasbracht; 5 Ike Janssen Venray; 6 Redney Janssen Venray; 7 Dennis de Bijl Oss; 8 Rene Scherder Aken Dld.; 9 Yannick Smedts Baarlo; 10 William Beurskens Panningen; 11 Jacques Cox Neer. 

Blerick  18 december  

1 Edwin Arts Helmond; 2 Mitch Groot Brunssum; 3 Fabio Porco  Genk B. ; 4 Ruben Verhees Hamont B.; 5 Jeroen Dekker Beek ; 6 Ike Janssen Venray; 7 Carlo Porco Munsterbilzen B.; 8 Remco Smits Veghel; 9 Redney Janssen Venray; 10 Rene Scherder Aken Dld.; 11 Dennis de Bijl Oss; 12 Frank Lamber Venlo; 13 Tim Waegeman Houthalen B. 14 Jacques Cox Neer; 15 Stefan Cohnen Kirchhoven Dld.;

Venlo  24 december

1 Mitch Groot Brunssum; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Yannick Smedts Baarlo; 4 Ruben Verhees Hamont B.; 5 Ike Janssen Venray; 6 Dennis de Bijl Oss; 7 Frank Lamber Venlo; 8 Richard Morel Varde Den.; 9 Jacques Cox Neer; 10 Redney Janssen Venray; 11 Stefan Cohnen Kirchhoven Dld.

Landgraaf  8 januari  2017

1 Mitch Groot Brunssum; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Mike Mulkens Lommel B.; 4 Ruben Verhees Hamont B.; 5 Ike Janssen Venray; 6 Arno Haemers Merkelbeek; 7 Jacques Cox Neer.

Mechelen  15 januari

1 Edwin Arts Helmond; 2 Ruben Verhees Hamont B.; 3 Joren Segers Lille B.; 4 Jaqcues Cox Neer; 5 Tim Splinter Almere; 6 Ike Janssen Venray; 7 Dennis de Bijl Oss.

Overloon  22 januari

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Edwin Arts Helmond; 3 Bas van de Vorst Groesbeek; 4 Teus Ruijter Siebengewald; 5 Paul Evers Maasbracht; 6 Ruben Verhees Hamont B.; 7 Bart Classens Linden; 8 Redney Janssen Venray; 9 Mike Mulkens Lommel B.; 10 Ike Janssen Venray; 11 Jacques Cox Neer; 12 Frank Lamber Venlo; 13 Jos Jacobs Overloon; 14 Dennis de Bijl Oss; 15 Eric Hegger Venlo. 

Bocholtz  29 januari

1 Edwin Arts Helmond; 2 Ruben Verhees Hamont B.; 3 Dennis de Bijl Oss; 4 Jacques Cox Neer; 5 Thijs Holtslag Heerlen.


Jaarklassement  ( totaal 76 deelnemers )

1 Edwin Arts Helmond 415 punten; 2 Ruben Verhees 380 pnt; 3 Ike Janssen Venray  296 pnt; 4 Jacques Cox Neer 237 pnt; 5 Jeroen Dekker Beek 228 pnt; 6 Redney Janssen Venray 209 pnt; 7 René Scherder Aken Dld. 181 pnt; 8 Dennis de Bijl Oss 166 pnt; 9 Jos Jacobs Overloon  166 pnt; 10 Frank Lamber Venlo 138 pnt; 11 Yannick Smedts Baarlo 134 pnt; 12 William Beurskens Panningen 121 pnt; 13 Bas Peters Heythuysen 74 pnt; 14 Mitch Groot Brunssum 74 pnt; 15 Gody Jacobs Genk B. 74 pnt.


2017-2018   TOMA Cycles Cup

Baarlo  Streetrace  2 september

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Liwald Doornbos Berlicum; 3 Yannick Smedts Baarlo; 4 Arno Bouten Blerick; 5 Finn Canton Sittard; 6 Stef Hendriks Haelen; 7 Rob Meeuwessen Goirle; 8 Harrie Peeters Blerick; 9 Léon Daniels Baarlo; 10 Miel Storms Grevenbicht; 11 Dion Dabekhausen Geleen; 12 Glen Caumans Blerick.

Koppel-nightrace

1 Stijn van den Bosch/Stijn Siebens Baal B.; 2 Hans Joore Maasbree/Yannick Smedts Maasbree/ Yannick Smedts Baarlo; 3 Michel van Hemmen/Eric Overbeek St.Michielsgestel; 4 Frank Janssen Horn/Stephan Muyres Nunhem; 5 Bart Bessems/Cris Stapelbroek Neer/ 6 Ron Smits/Jules Kessels Baarlo; 7 Erik Keunen Baarlo/ Rick Huidekoper Egchel; 8 Philip Gante Landgraaf/Andreas Plum Ubach Palenberg; 9 Arno Bouten Blerick/ Maurice van Dijk Baarlo; 10 Marcel van der Werf/Richard Driessen Baarlo; 11 Bob Leela Maasbree/Theo Koopmans Panningen; 12 Danny Wijnakker Schijndel/Maarten Pruymboom Drunen; 13 Herman Hofmans/Antonio Philips Heibloem; 14 Johan Kluthausen Baarlo/René van Eck Reuver.

Baarlo 1 oktober

1 Jarno Messing Stein; 2 Paul Evers Maasbracht; 3 Ruben Verhees Hamont B.; 4 Ike Janssen Venray; 5 Bas van de Vorst Groesbeek; 6 Yannick Smedts Baarlo; 7 Redney Janssen Venray; 8 Frank Lamber Venlo; 9 Stef Hendriks Haelen; 10 Mark Doesborg Beringe; 11 Jeffrey Marto Valkenburg; 12 Ralf Hesen Reuver; 13 David Weishaupt Bonn Dld.; 14 Giovanni Vagnoni Aken Dld.; 15 Bjorn Slangen Neeroeteren B.; 16 Luc Eussen Ulestraten; 17 Sven Theeuwen Wellerlooi.

Landgraaf 8 oktober

1 Gody Jacobs Genk B.; 2 Kevin Simons Mopertingen B.; 3 Ike Janssen Venray; 4 Stef Hendriks Haelen; 5 Redney Janssen Venray; 6 Arno Haemers Merkelbeek; 7 Max Notten Meerssen; 8 Rick Dam Bocholtz; 9 Giovanni Vagnoni Aken Dld.; 10 Sven Theeuwen Wellerlooi.

Helmond 15 oktober

1 Ruben Verhees Hamont B.; 2 Ike Janssen Venray; 3 Paul Evers Maasbracht; 4 Dirk van Leuken Best; 5 Redney Janssen Venray; 6 Twan Kops Veldhoven; 7 Erik Hegger Venlo; 8 Max Notten Meerssen; 9 Bjorn Slangen Neeroeteren B.; 10 Jeffrey Bakker Heerlen; 11 Sven Theeuwen Wellerlooi.

Reuver   22 oktober

1 Gody Jacobs Genk B.; 2 Yannick Smedts Baarlo; 3 Ruben Verhees Hamont B.; 4 Redney Janssen Venray; 5 Kevin Simons Mopertingen B.; 6 Marcel Ruyten Merselo; 7  Stef Hendriks Haelen; 8 Jos Jacobs Overloon; 9 Bjorn Slangen Neeroeteren B.; 10 Jeffrey Marto Valkenburg; 11 Jeffrey Bakker Heerlen; 12 Willem Franssen Kessel; 13 Giovanni Vagnoni Aken Dld.; 14 Sven Theeuwen Wellerlooi.

Venlo   29 oktober  Limb.kampioenschap

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Gody Jacobs Urmond; 3 Luuk van Helden Vlodrop; 4 Paul Evers Maasbracht; 5 Kevin Simons Mopertingen B.; 6 Marcel Ruyten Merselo; 7 Daniel Dorsic Bochum Dld.; 8 Stef Hendriks Haelen; 9 Redney Janssen Venray; 10 Dirk van Leuken Best; 11 Gijs Brouwer Bunde; 12 Yannick Smedts Baarlo; 13 Frank Lamber Venlo; 14 Peter Stienstra Heerlen; 15 Marcel van der Veen Venlo.

Brunssum  5 november

1 Luuk van Helden Vlodrop; 2 Paul Evers Maasbracht; 3 Kevin Simons Mopertingen B.; 4 Dennis de Bijl Oss; 5 Stef Hendriks Haelen; 6 Arno Haemers Merkelbeek; 7 Daniel Dorsic Bochum Dld,; 8 Redney Janssen Venray; 9 Jeffrey Marto Valkenburg; 10 Bjorn Slangen Neeroeteren B.; 11 Giovanni Vagnoni Aken Dld.; 12 Paul Rademakers Jabeek; 13 Sven Theeuwen Wellerlooi.

Schweiberg  12 november

1 Fabio Porco Genk B.; 2 Kevin Simons Mopertingen B.; 3 Luuk van Helden Vlodrop; 4 Marcel Ruyten Merselo; 5 Ike Janssen Venray; 6 Redney Janssen Venray; 7 Goiovanni Vagnoni Aken Dld.; 8 Dennis de Bijl Oss; 9 Sven Theeuwen Wellerlooi.

Meijel 19 november

1 Paul Evers Maasbracht; 2 Marcel Ruyten Merselo; 3 Jarno Messing Stein; 4 Ike Janssen Venray; 5 Jos Jacobs Overloon; 6 Redney Janssen Venray; 7 Dennis de Bijl Oss; 8 Luuk van Helden Vlodrop; 9 Frank Zeelen Maasbree; 10 Eric Hegger Venlo; 11 Ruud van der Heijden Aarle Rixtel; 12 Raul Rademakers Jabeek; 13 Tim van Houten Boxtel; 14 Sevn Theeuwen Wellerlooi.

Beegden 26 november

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Ike Janssen Venray; 3 Dennis de Bijl Oss; 4 Redney Janssen Venray ; 5 Stef Hendriks Haelen; 6 Yannick Smedts Baarlo; 7 Daniel Dorsic Bochum Dld.; 8 Giovanni Vagnoni Aken Dld.; 9 Raul Rademakers Jabeek; 10 Carlos Garcia Meerssen; 11 Sven Theeuwen Wellerlooi.

Heerlen 3 december

1 Sven Burger Heerlen; 2 Ike Janssen Venray; 3 Redney Janssen Venray; 4 Luuk van Helden Vlodrop; 5 Dennis de Bijl Oss; 6 Max Notten Meerssen; 7 Giovanni Vagnoni Aken Dld.; 8 Raul Rademakers Jabeek; 9 Sven Theeuwen Wellerlooi.

Beesel  10 december

Afgelast.