Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB amateurs  top 10  2010-2015

 

2010/2011   Mulleners Cup 

Baarlo  23 juni  Streetrace

1 Sjef Klerken Panningen; 2 Liwald Doornbos Berlicum; 3 Wilco Verwegen Melderslo; 4 Dennis Ebert Nieuwendijk; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Wouter de Haas Eersel; 7 Léon Kuypers Baarlo; 8 Noud Nijssen Baarlo; 9 Eric Hegger Venlo; 10 Rick van Dijk Baarlo; 11 Jeffrey Cox Valkenswaard; 12 Thom Wetzels Mechelen; 13 Léon Crienen Baarlo; 14 William Beurskens Panningen; 15 Jorrit de Haas Eersel.

 

Recreanten   Streetrace

1 Patrick Slaats Volkel; 2 Koen Nijssen Baarlo; 3 Ron Smits Baarlo; 4 Mickey Verhaag Horst; 5 Jules Kessels Baarlo; 6 Ron Cox Horst; 7 Frank Rayer Baarlo; 8 Maurice van Dijk Baarlo; 9 Ralf Hesen Helden; 10 Bart van de Laar Gemert; 11 Val van der Ham Baarlo; 12 Noud Moors Baarlo; 13 Maurice Muurmans Helden; 14 Theo Koopmans Helden; 15 Ed de Hond Baarlo.

 

Melderslo  22 augustus  Streetrace

1 Wilco Verwegen Melderslo; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Guus Smits Berghem; 4 Léon Kuypers Baarlo; 5 Sjonnie de Vries Epe; 6 Ninko Doornbos Berlicum; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Sebas Brouwer Baarlo; 9 Daniel Prijkel Oss; 10 Lucien Volleberg Hegelsom; 11 Bart Barkhuis Norg; 12 Noud Nijssen Baarlo; 13 David Thorig St.Michielsgestel; 14 Guus Mol Melderslo; 15 Lex van Enckevort Sevenum.

 

Recreanten  Streetrace

1 Koen Nijssen Baarlo; 2 Ron Cox  Melderslo; 3 Dave Vermazeren Horst; 4 Christiane Smets Baarlo; 5 Bart van de Laar Gemert; 6 Jeroen Schepers Deurne; 7 Joury Nabuurs Blerick; 8 Stefan Hornschemeyer Nettetal Dld.; 9 Ruud Alaerds Melderslo; 10 Rik Vullings Melderslo; 11 Karl van Daal Venray; 12 Tommy de Bruyn Vierlingsbeek; 13 Joep Fila Blerick; 14 Jurian Schipperhein Oss; 15 Marc Josephs Gemert.

 

Baarlo  3 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 Martijn Roelofs St.Anthonis; 5 William Beurskens Panningen; 6 Bas van de Vorst St.Anthonis; 7 Yannick Smedts Baarlo; 8 Jarno Messing Stein; 9 Paul Boonen Reuver; 10 Ron Schoens Stein.

 

Nederweert  10 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Noud Nijssen Baarlo; 3 William Beurskens Panningen; 4 Paul Boonen Reuver; 5 Yannick Smedts Baarlo; 6 Anton Peeters Egchel Helden; 7 Rob Nilissen Baarlo; 8 Philip Gante Landgraaf; 9 Koen Nijssen Baarlo; 10 Maurice Muurmans;

 

Horst  17 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Wilco Verwegen Melderslo; 3 Sjef Klerken Panningen; 4 William Beurskens Panningen; 5 Yannick Smedts Baarlo; 6 Roel van Houtum Goirle; 7 Rob Nilissen Baarlo; 8 Noud Nijssen Baarlo; 9 Martijn Roelofs St.Anthonis; 10 Lucien Volleberg Hegelsom.

 

Beesel  23 oktober

1 Wilco Verwegen Melderslo; 2 Gijs Dohmen Swalmen; 3 Sjef Klerken Panningen; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 William Beurskens Panningen; 6 Yannyck Smedts Baarlo; 7 Noud Nijssen Baarlo; 8 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 9 Paul Boonen Reuver; 10 Anton Peeters Egchel.

 

Liessel  31 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Wilco Verwegen Melderslo; 3 Martijn Roelofs St.Anthonis; 4 Noud Nijssen Baarlo; 5 Paul Boonen Neer; 6 Jarno Messing Stein; 7 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 8 William Beurskens Panningen; 9 Lucien Volleberg Hegelsom; 10 Anton Peeters Egchel Helden.

 

Brunssum  7 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Yannick Smedts Baarlo; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 5 Jarno Messing Stein; 6 William Beurskens Panningen; 7 Gijs Dohmen Swalmen; 8 Léon Kuypers Baarlo; 10 Paul Boonen Reuver.

 

Schweiberg  Mechelen  14 november

1 Peter van Mill; 2 Noud Nijssen Baarlo; 3 William Beurskens Panningen; 4 Leander Laurijssens Maastricht; 5 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 6 Anton Peeters Egchel Helden; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Yannick Smedts Baarlo; 9 Thom Wetzels Mechelen; 10 Lars Toma Heerlen.

 

Weert   21 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Gijs Dohmen Swalmen; 3 William Beurkens Panningen; 4 Paul Boonen Reuver; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 Christian Smedts Baarlo; 7 Joep Dohmen Swalmen; 8 Anton Peeters Egchel Helden; 9 Sjef Klerken Panningen; 10 Maurice Engbersen Nederweert.

 

Windraak  28 november

1 Yannick Smedts Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 William Beurskens Panningen; 5 Leander Laurijssens Maastricht; 6 Jarno Messing Stein; 7 Lars Toma Heerlen; 8 Paul Boonen Reuver; 9 Philip Gante Landgraaf; 10 Anton Peeters Egchel Helden.

 

Sevenum  5 december

1 Noud Nijssen Baarlo; 2 William Beurskens Panningen; 3 Yannick Smedts Baarlo; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Koen Nijssen Baarlo; 6 Philip Gante Landgraaf; 7 Anton Peeters Egtchel; 8 David Weishaupt

Roetgen Dld.; 9 Jaap van Kampen.

 

Meijel  12 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Jelmer Pietersma Balk; 3 William Beurskens Panningen; 4 Noud Nijssen Baarlo; 5 Yannick Smedts Baarlo; 6 Anton Peeters Egchel Helden; 7 Philip Gante Landgraaf; 8 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 9 Koen Nijssen Baarlo; 10 Rob Nilissen Baarlo.

 

Blerick  19 december

1 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 Gijs Dohmen Swalmen; 5 William Beurskens Panningen; 6 Joep Dohmen Swalmen; 7 Rob Nilissen Baarlo; 8 Koen Nijssen Baarlo; 9 Stephan Muyres; 10 Sander Janssen Koningslust.

 

Baarlo  2 januari

1 Irjan Luttenberg Berg en Dal; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Roel van Houtum Goirle; 4 Bas van der Vorst St.Anthonis; 5 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 6 Noud Nijssen Baarlo; 7 Yannick Smedts Baarlo; 8 Bart Damen Nijmegen; 9 Lucien Volleberg Hegelsom; 10 William Beurskens Panningen.

 

Panheel  16 januari  Kampioenschap

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Wilco Verwegen Melderslo Horst; 3 Gerrit Rozenkranz Langenbach Dld.; 4 Noud Nijssen Baarlo; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 William Beurskens Panningen; 7 Yannick Smedts Baarlo; 8 Martijn Roelofs St.Anthonis; 9 André Feldmann Keulen Dld.; 10 Anton Peeters Egchel Helden.

Kampioen

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Noud Nijssen Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo.

 

Landgraaf  23 januari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Gerrit Rozenkranz Langenbach Dld.; 3 Steven de Roeck Temse B.; 4 William Beurskens Panningen; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 Lars Toma Heerlen; 7 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 8 Yannick Smedts Baarlo; 9 Jarno Messing Stein; 10 Anton Peeters Egchel.

 

Puntenklassement

1 Léon Crienen Baarlo 486 punten; 2 Noud Nijssen Baarlo 418; 3 William Beurskens Panningen 400; 4 Yannick Smedts Baarlo 346; 5 Anton Peeters Egchel 322; 6 Koen Nijssen Baarlo 282; 7 Philip Gante Landgraaf 275; 8 Paul Boonen Reuver 183; 9 Jarno Messing Stein 159; 10 Rob Nilissen Baarlo 152; 11 Jaap van Kampen 141; 12 Wilco Verwegen Melderslo Horst 128; 13 Harald Buise 128; 14 Martijn Roelofs Nijmegen 119; 15 Gijs Dohmen Swalmen 113; 16 Sjef Klerken Panningen 111.

 

2011/2012   Mulleners Cup

Baarlo   15 juni    Streetrace

1 Dennis Ebert Nieuwendijk; 2 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Liwald Doornbos Berlicum; 5 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 6 Jürgen Boecks Hallaar B.; 7 Noud Nijssen Baarlo; 8 Wilco Verwegen Melderslo Horst; 9 Ritchie Motké Beek; 10 Yannick Smedts Baarlo; 11 Sjef Klerken Panningen; 12 Stefan Boeckx Hallaar B.; 13 Daniël Prykel Oss; 14 Danny van Zoggel Berlicum; 15 Rob Nillesen Baarlo.

 

Recreanten  15 juni Streetrace

1 Andy de Rooy Herentals B.; 2 Ralf Hesen Helden; 3 Ron Smits Baarlo; 4 Michel van Hemmen Boxtel; 5 Philip Gante Landgraaf; 6 Bas Janssen Baarlo; 7 Hans van de Munckhof Horst; 8 Erik Keunen Baarlo; 9 Ed de Hond Baarlo; 10 Dirk van Schalen Helmond; 11 Sander Janssen Koningslust; 12 Frans Beekers Liessel; 13 Harrie Peeters Blerick; 14 Noud Moors Baarlo; 15 Maurice van Dijk Baarlo.

 

Melderslo    20 augustus   Streetrace

1 Liwald Doornbos Berlicum; 2 Wilco Verwegen Melderslo Horst; 3 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 6 Bas Theijs Goirle; 7 Bas van der Vorst St.Anthonis; 8 Roel Verhoeven Vinkel; 9 Noud Nijssen Baarlo; 10 Daan Bongers Baarlo; 14 Léon Kuypers Baarlo; 11 Ninko Doornbos Berl;icum; 12 Ruud van Mil Horst; 13 Coen Hoogervorst Schijndel; 14 Léon Kuypers Baarlo; 15 Frank Theys Tilburg; 16 Peter Hoffmans Moergestel; 17 Rick van Dijk Baarlo.

 

Alleen inwoners van Melderslo Streetrace

1 Roel Seuren; 2 Nard Seuren; 3 Ruud Alaerds; 4 René van Helden; 5 Geert de Swart; 6 Roland Jurgens; 7 Noud Abers; 8 Tjeerd Hiddema; 9 Rick Vullings; 10 Léon van Rengs.

 

Melderslo   20 augustus  Recreanten  Streetrace

1 Michel van Hemmen Boxtel; 2 Stephan Muijres Nunhem; 3 Stijn Siebens Putte; 4 Frank Seuren Melderslo; 5 Paul Hamaekers Roermond; 6 Ron Cox Melderslo; 7 Ralf Hesen Helden; 8 Michel Baltussen Melderslo; 9 Mario Hermans Horst; 10 Jan Geraedts Swalmen; 11 Thomas Hagebols Helmond; 12 Jelle Houman Bonheiden; 13 Marieke Hoeymakers Horst; 14 Thomas Hörnschemeyer Nettetal Dld.; 15 René van Daal Venlo; 16 Rob van Daal Venlo.

                                                                                  

Baarlo  2 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Yannick Smedts Baarlo; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 Marcel van Loon Maastricht; 5 William Beurskens Panningen; 6 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 7 David Weishaupt Roetgen Dld.; 8 Jeffrey Cox Valkenswaard; 9 Sjef Klerken Panningen; 10 Léon Kuypers Baarlo.

 

Nederweert  9 oktober

1 Noud Nijssen Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Yannick Smedts Baarlo; 4 Paul Boonen Reuver; 5 William Beurskens Panningen; 6 Koen Nijssen Baarlo; 7 David Weishaupt Roetgen Dld.; 8 René Scherder; 9 Philip Gante Landgraaf; 10 Christian Smedts Baarlo.

 

Horst  16 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Yannick Smedts Baarlo; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 William Beurskens Baarlo; 5 Koen Nijssen Baarlo; 6 Jarno Messing Stein; 7 Paul Boonen Reuver; 8 Lex van Enckevort Sevenum; 9 David Weishaupt Roetgen Dld.; 10 Anton Peeters Egchel.

 

Beesel    22 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Noud Nijssen Baarlo; 3 Yannick Smedts Baarlo; 4 William Beurskens Panningen; 5 Gijs Dohmen Swalmen; 6 Koen Nijssen Baarlo; 7 Paul Boonen Reuver; 8 David Weishaupt Roetgen Dld.; 9 Anton Peeters Egchel; 10 Philip Gante Landgraaf.

 

Liessel  30 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Roel van Houtum Goirle; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 David Weishaupt Roetgen Dld.; 5 Yannick Smedts Baarlo; 6 William Beurskens Panningen; 7 Paul Boonen Reuver; 8 Eric Hegger Venlo; 9 Koen Nijssen Baarlo; 10 Lex van Enckevort Sevenum.

 

Schweiberg Mechelen  6 november

1 David Weishaupt Roetgen Dld.; 2 Gijs Dohmen Swalmen; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Yannick Smedts Baarlo; 6 Noud Nijssen Baarlo; 7 Lex van Enckevort Sevenum; 8 Jarno Messing Stein; 9 Daniël Pasmans Heerlen; 10 Joep Dohmen Swalmen.

 

Weert  13 november

1 Gijs Dohmen Swalmen; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Yannick Smedts Baarlo; 5 Leander Laurijssens Maastricht; 6 Noud Nijssen Baarlo; 7 Maurice Engbersen Nederweert; 8 Lex van Enckevort Sevenum; 9 Anton Peeters Egchel; 10 Joep Dohmen Swalmen.

 

Brunssum  20 november

1 David Weishaupt Roetgen Dld.; 2 Gijs Dohmen Swalmen; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 Yannick Smedts Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Lex van Enckevort Sevenum; 7 Jarno Messing Stein; 8 William Beurskens Panningen; 9 Harrie Rasing Simpelveld; 10 Leander Laurijssens Maastricht.

 

Beegden  27 november

1 David Weishaupt Roetgen Dld.; 2 Noud Nijssen Baarlo; 3 Jarno Messing Stein; 4 Yannick Smedts Baarlo; 5 William Beurskens Panningen; 6 Harrie Rasing Simpelveld; 7 Koen Nijssen Baarlo; 8 Anton Peeters Egchel Helden; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Christian Smedts Baarlo.

 

Windraak  3 december

1 Bas van der Vorst St.Anthonis; 2 Jarno Messing Stein; 3 William Beurskens Panningen; 4 Noud Nijssen Baarlo; 5 Gijs Dohmen Swalmen; 6 David Weishaupt Roetgen Dld.; 7 Anton Peeters Egchel Helden; 8 Philip Gante Landgraaf; 9 Lex van Enckevort Sevenum; 10 Harold Buise.

 

Meijel 11 december

1 Roel van Houtum Goirle; 2 Bas van der Vorst St.Anthonis; 3 Jarno Messing Stein; 4 David Weishaupt Roetgen Dld.; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 Yannick Smedts Baarlo; 7 Koen Nijssen Baarlo; 8 Gijs Dohmen Swalmen; 9 Lex van Enckevort Swalmen; 10 Christian Smedts Baarlo.

 

Blerick  18 december

1 Bas Peters Krananeburg Dld.; 2 David Weishaupt Roetgen Dld.; 3 Gijs Dohmen Swalmen; 4 Noud Nijssen Baarlo; 5 Jarno Messing Stein; 6 Lex van Enckevort Sevenum; 7 Koen Nijssen Baarlo; 8 Christian Smedts Baarlo; 9 Anton Peeters Egchel Helden; 10 Philip Gante Landgraaf.

 

Baarlo  26 december  Nacht van Baarlo

1 Noud Nijssen Baarlo; 2 William Beurskens Panningen; 3 Wilco Verwegen Melderslo Horst; 4 Koen Nijssen Baarklo; 5 Rick van Dijk Baarlo.

 

Landgraaf  15 januari

1 Gerrit Rozenkranz Langenbach Dld.; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 Steven Eskens Nijmegen; 5 William Beurskens Panningen; 6 Koen Nijssen Baarlo; 7 Lex van Enckevort Sevenum; 8 Yannick Smedts Baarlo; 9 Jeroen Leijsten; 10 Harrie Rasing Simpelveld.

 

Reuver  22 januari

1 Bas Peters Heel; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Lex van Enckevort Sevenum; 4 David Weishaupt Roetgen Dld.; 5 Gijs Dohmen Swalmen; 6 Noud Nijssen Baarlo; 7 Yannick Smedts Baarlo; 8 Koen Nijssen Baarlo; 9 Harrie Rasing Simpelveld; 10 Philip Gante Landgraaf.

 

Jaarklassement

1 Noud Nijssen Baarlo 397 punten; 2 David Weishaupt Roetgen Dld. 377; 3 Yannick Smedts Baarlo 349; 4 Léon Crienen Baarlo 344; 5 Koen Nijssen Baarlo 314; 6 William Beurskens Baarlo 289; 7 Anton Peeters Egchel 262; 8 Christian Smedts Baarlo 254; 9 Philip Gante Landgraaf 242; 10 Lex van Enckevort Sevenum 238; 11 Gijs Dohmen Swalmen 227; 12 Jarno Messing Stein 215; 13 Bas Janssen 194; 14 Harold Buise 167; 15 Jeffrey Marto 134.

      

 

2012/2013   Fietssportief-Cup

Baarlo  20 juni  Streetrace  Amateurs

1 Liwald Doornbos  Berlicum; 2 Bas Peters Heythuysen; 3 Dennis Ebert Nieuwendijk; 4 Gody Jacobs Genk B.; 5 Sjef Klerken Panningen; 6 Noud Nijssen Baarlo; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Eric Hegger Venlo; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Roy van Heeswijk St.Oedenrode; 11 Ritchie Motké Beek; 12 Danny van Zoggel Den Dungen; 13 Peter van den Heuvel Bakel; 14 Lennard de Rooy Grobbendonk B.; 15 Rob Nilissen Baarlo.

 

Baarlo   20 juni  Streetrace Funklasse

1 Gillian de Visser Domburg; 2 Andy de Rooij Herentals B.; 3 Rob Meewesen Rijen; 4 Chris van Breugel Wijbosch; 5 Jules Kessels Baarlo; 6 Harrie Peeters Blerick; 7 Ron Smits Baarlo; 8 Rick Gommans Belfeld; 9 Stefan Muyres Haelen; 10 Frank Beekers Liessel; 11 Frank Rayer Baarlo; 12 Gijs Hoeben Tegelen; 13 Stijn Siebers Putte B.; 14 Sander Janssen Koningslust; 15 Ruud Theeuwen Panningen.

 

Melderslo  18 augustus  Streetrace

1 Gerben de Knegt Goirle; 2 Twan van den Brand Volkel; 3 Sjef Klerken Baarlo; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Edwin Arts Overloon; 7 Lucien Volleberg Hegelsom; 8 Noud Nijssen Baarlo; 9 Wilco Verwegen Melderslo Horst; 10 Léon Kuypers Baarlo; 11 Sjoerd Vallen Hout Blerick; 12 Johnny Kleingeld Maasbree; 13 Jeroen van Hout St.Michielsgestel; 14 Jos Bongers Baarlo; 15 Jan van Dijk Helmond.

 

Melderslo 18 augustus   Recreanten  Streetrace

1 Rob Meeuwessen Rijen; 2 Stijn Siebens Putte; 3 Dennis van Rey Born; 4 Mario Hermans Melderslo; 5 Paul Evers Maasbracht; 6 Michiel Baltussen Meterik; 7 Ron Cox Melderslo; 8 K.Wolters Belfeld; 9 Richard Dwanna Gemert; 10 R.Klaassen Horst; 11 Mike Mooren Melderslo; 12 Maikel Kleeven Melderslo; 13 S.Claessens Melderslo; 14 P.Katelaan Blitterswijck.

 

Baarlo  14 oktober

1 Rens de Bruijn Nijmegen; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Roel van Houtum Goirlo; 4 Bas van de Vorst St.Anthonis; 5 Ritchie Motké Beek; 6 Noud Nijssen Baarlo; 7 Harrie Rasing Simpelveld; 8 Gijs Dohmen Swalmen; 9 Lucien Volleberg Hegelsom; 10 Lex van Enckevort Sevenum; 11 Martijn Roelofs Nijmegen; 12 Dave Vermazeren Horst

                 

Baarlo           Nacht van Baarlo

1 Sjef Klerken Panningen; 2 Yannick Smedts Baarlo; 3 Dave Vermazeren Horst; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Léon Daniels Baarlo.

 

Horst  21 oktober

1 Gijs Dohmen Swalmen; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Yannick Smedts Baarlo; 4 Dave Vermazeren Horst; 5 Lucien Volleberg Hegelsom; 6 David Weishaupt Roetgen Dld.; 7 Jarno Messing Stein; 8 Lex van Enckevort Sevenum; 9 Harrie Rasing Simpelveld; 10 Rudy Pinckaers Epen; 11 Bart Classens Linden B.; 12 Noud Nijssen Baarlo.

 

Liessel  28 oktober

1 Sjef Klerken Panningen; 2 Gijs Dohmen Swalmen; 3 David Weishaupt Roetgen Dld.; 4 Yannick Smedts Baarlo; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 Harrie Rasing Simpelveld; 7 Rudy Pinckaers Epen; 8 William Beurskens Panningen; 9 Tim Raaymakers De Rips; 10 Lucien Volleberg Hegelsom; 11 Martijn Roelofs Nijmegen; 12 Bart Classens Linden B.

 

Weert  4 november

1 Ritchie Motké Beek; 2 Gijs Dohmen Swalmen; 3 Sjef Klerken Panningen; 4 Edwin Arts Overloon; 5 Lex van Enckevort Sevenum; 6 David Weishaupt Roetgen Dld.; 7 Dave Vermazeren Horst; 8 Noud Nijssen Baarlo; 9 Yannick Smedts Baarlo; 10 Harrie Rasing Simpelveld; 11 Kristof Houben Genk B.; 12 Tim Vaessen Elsloo.

 

Schweiberg  11 november

1 Gijs Dohmen Swalmen; 2 Kristof Houben Genk B.; 3 Lex van Enckevort Sevenum; 4 Edwin Arts Overloon; 5 Yannick Smedts Baarlo; 6 Sjef Klerken Panningen; 7 David Weishaupt Roetgen Dld.; 8 Winand van de Waarsenburg Wijlre; 9 Dave Vermazeren Horst; 10 Anton Peeters Helden; 11 Rudy Pinckaers Epen; 12 Noud Nijssen Baarlo.

 

Brunssum  18 november

1 Sjef Klerken Panningen; 2 Gijs Dohmen Swalmen; 3 Lex van Enckevort Sevenum; 4 Dave Vermazeren Horst; 5 Yannick Smedts Baarlo; 6 Noud Nijssen Baarlo; 7 Harrie Rasing Simpelveld; 8 Lucien Volleberg Hegelsom 9 Patrick Helgers Merkelbeek; 10 Ronald Daniëls Heibloem; 11 Tim Vaessen Elsloo; 12 Bob Janssen Cuijk.

     

Beegden  25 november

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Gijs Dohmen Swalmen; 4 Noud Nijssen Baarlo; 5 Harry Rasing Simpelveld; 6 Edwin Arts Overloon; 7 Yannick Smedts Baarlo; 8 Tim Vaessen Elsloo; 9 David Weishaupt Roetgen Dld.; 10 Tim Raaijmakers De Rips; 11 Dave Vermazeren Horst; 12 Jarno Messing Stein.

 

Beesel  2 december

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Gijs Dohmen Swalmen; 3 Sjef Klerken Panningen; 4 Noud Nijssen Baarlo; 5 Dave Vermazeren Horst; 6 Harrie Rasing Simpelveld; 7 Max Friedrich Kelkheim Dld.; 8 Yannick Smedts Baarlo; 9 Davis Weishaupt Roetgen Dld.; 10 Tim Raaijmakers De Rips; 11 Lex van Enckevort Sevenum; 12 Eric Hegger Venlo.

 

Windraak  8 december

1 Sjef Klerken Panningen; 2 Gerrit Rozenkranz Langenbach Dld.; 3 Ritchie Motké Beek; 4 Dave Vermazeren Horst; 5 Samuel Rozenkranz Mauden Dld.; 6 Harrie Rasing Simpelveld; 7 Lex van Enckevort Sevenum; 8 David Weishaupt Roetgen Dld.; 9 Tim Vaessen Elsloo; 10 Noud Nijssen Baarlo; 11 Jarno Messing Stein; 12 Gijs Dohmen Swalmen.

 

Meijel  9 december

1 Gijs Dohmen Swalmen; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Dave Vermazeren Horst; 4 Lex van Enckevort Sevenum; 5 Gerrit Rozenkranz Langenbach Dld.; 6 Samuel Rozenkranz Langenbach Dld.; 7 Noud Nijssen Baarlo; 8 David Weishaupt Roetgen Dld.; 9 Mike Velter Horn; 10 Phillip Gante Landgraaf; 11 Stephan Muijres Nunhem; 12 Rob Nilissen Baarlo.

 

Nederweert Eind  16 december

1 Sjef Klerken Panningen; 2 David Weishaupt Maastricht; 3 Lex van Enckevort Sevenum; 4 Dave Vermazeren Horst; 5 Harry Rasing Simpelveld; 6 Noud Nijssen Baarlo; 7 Anton Peeters Helden; 8 Sander Lendemeijer Heerlen; 9 Phillip Gante Landgraaf; 10 Rogér Klomparends Heerlen; 11 Marc Hermans Ospel; 12 William Beurskens Panningen.

 

Blerick  23 december

1 Sjef Klerken Panningen; 2 Lex van Enckevort Sevenum; 3 Gijs Dohmen Swalmen; 4 Dave Vermazeren Horst; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 David Weishaupt Roetgen Dld.; 7 Harry Rasing Simpelveld; 8 William Beurskens Panningen; 9 Anton Peeters Helden; 10 Phillip Gante Landgraaf; 11 Pim Erren Velden; 12 Fabio Porco Genk B.

 

Landgraaf  4 januari

1 Sjef Klerken Panningen; 2 Gijs Dohmen Swalmen; 3 Noud Nijssen Baarlo; 4 David Weishaupt Roetgen Dld.; 5 Lex van Enckevort Sevenum; 6 Dave Vermazeren Horst; 7 Harrie Rasing Simpelveld; 8 Fabio Porco Genk B.; 9 Phillip Gante Landgraaf; 10 Kevin Nyssen Hergenrath Dld.; 11 Dion Gilissen Eijsden; 12 Pascal Lousberg Kelmis B.

 

Reuver  20 januari

1 Bas Peeters Heythuysen; 2 Noud Nijssen Baarlo; 3 Sjef Klerken Panningen; 4 Roel van Houtum Goirlo; 5 David Weishaupt Roetgen Dld.; 6 Lex van Enckevort Sevenum; 7 Harrie Rasing Simpelveld; 8 Lucien Volleberg Hegelsom; 9 Jarno Messing Stein; 10 Rob Nilissen Baarlo; 11 Edwin Arts Overloon; 12 Dave Vermazeren Horst.

 

Jaarklassement

1 Sjef Klerken Panningen 446 punten; 2 Gijs Dohmen Swalmen 383; 3 Noud Nijssen Baarlo 347; 4 Dave Vermazeren Horst 335; 5 Lex van Enckevort Sevenum 327; 6 David Weishaupt Roetgen Dld. 323; 7 Harrie Rasing Simpelveld 308; 8 Yannick Smedts Baarlo 231; 9 Phillip Gante Landgraaf 223; 10 Anton Peeters Helden 203; 11 William Beurskens Panningen 169; 12 Rogér Klomparends Heerlen 162; 13 Lucien Volleberg Hegelsom 133; 14 Jarno Messing Stein 129; 15 Tim Vaessen Elsloo 106; 16 Bas Peters Heythuysen 105; 17 Edwin Arts Overloon 99; 18 Paul Evers Maasbracht 91; 19 Ritchie Motké Beek 90; 20 Sander Lendemeijer Heerlen 88.

     

2013-2014   Fiets sportief Cup 

Beesel  26 mei

1 Noud Nijssen Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Lex van Enckevort Sevenum; 5 Léon Daniels Baarlo; 6 Rick Titulair Hout Blerick; 7 Ninko Doornbos Berlicum; 8 Peter Nielen Sevenum; 9 Patrick de Vlieger Beesel; 10 Pascal Evers Roermond.

 

Baarlo  19 juni Streetrace

1 Liwald Doornbos Berlicum; 2 Bas Peters Heythuysen; 3 Dennis Ebert Nieuwendijk; 4 Rik Janssen Beuningen; 5 David Weishaupt Roetgen Dld.; 6 Noud Nijssen Baarlo; 7 Roel van der Stegen Reuver; 8 Erik van den Bogaard Den Bosch; 9 Wilco Verwegen Melderslo; 10 Johnny Kleingeld Maasbree; 11 Rick van den Hanenberg Berlicum; 12 Lucien Volleberg Hegelsom; 13 Daan Bongers Baarlo; 14 Erik Hegger Helmond; 15 Sjef Klerken Panningen.

 

Recreanten

1 Harrie Peeters Blerick; 2 Martijn Vervaet Beesel; 3 Redny Janssen Venray; 5 Ike Janssen Venray; 6 Paul Evers Maasbracht; 7 Jules Kessels Baarlo; 8 Stein Siebers Tremelo B.; 9 Michel van Hemmen Boxtel; 10 Peter Harding Baarlo; 11 Erik Bisschops Tegelen; 12 Ron Smits Baarlo; 13 Frank Rayer Baarlo; 14 Ton van de Zanden Bakel; 15 Graad Kluthausen Baarlo.

 

Melderslo   17 augustus   Streetrace

1 Jeroen van Eck Leuth; 2 Bart Pennings Berlicum; 3 Maikel Govaarts Drunen; 4 Bart Jacobs Gilze; 5 Wilco Verwegen Melderslo; 6 Edwin Arts Overloon; 7 Lucien Volleberg Den Bosch; 8 Gus Mol Melderslo; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Léon Daniels Baarlo; 11 Daan Bongers Baarlo; 12 Noud Nijssen Baarlo; 13 Peter Nielen Baarlo; 14 William Beurskens Panningen; 15 Johnny Kleingeld Maasbree.

 

Recreanten 16/35 jr.

1 Rob Meeuwessen Goirle; 2 Stijn Siebens Tremelo B.; 3 Redney Janssen Venray; 4 Ike Janssen Venray; 5 Paul Evers Maasbracht; 6 Marcel Boogert Hoogblokland; 7 Tom van der Zanden Bakel; 8 Kasper Burgers Melderslo; 9 Ruud Jacobs Gilze; 10 Ruud van Helden Melderslo; 11 Guus Nijssen Baarlo; 12 Ruud Alaerds Melderslo; 13 Mark Vermeer Melderslo; 14 Ben Jurgens Horst; 15 Roland Jurgens Melderslo; 16 Martijn Oomen Horst.

 

Recreanten  35 +

1 Harrie Peeters Blerick; 2 Eric van Overbeek Schijndel; 3 Martijn Vervaet Beesel; 4 Bart van Gerwen Swolgen; 5 Michel van Hemmen Boxtel; 6 Ron Smits Baarlo; 7 Jules Kessels Baarlo; 8 Frank Beekers Baarlo; 9 Erik Bisschops Tegelen; 10 Kim Leek Tegelen; 11 Jeroen van Rijt Neer; 12 Pascal Bassa Arkel; 13 Stephan Muijres Nunhem; 14 Theo Koopmans Panningen; 15 Roel Seuren Grubbenvorst; 16 Dré Geraads Reuver; 17 Jan van Dijk Helmond; 18 Jan Kusters Meterik; 19 Johan Kleuskens Horst; 20 Frank van Rens Horst.

 

Baarlo  6 oktober

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Koen van de Ven Veldhoven; 4 Bas van de Vorst St.Anthonis; 5 Marcel van Loon Maastricht; 6 Fabio Porco Genk B.; 7 Wilco Verwegen Melderslo; 8 Jarno Messing Stein; 9 Noud Nijssen Baarlo; 10 Lex van Enckevort Sevenum.

 

Brunssum  20 oktober

1 Gody Jacobs Genk B.; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Marcel van Loon Maastricht; 4 Jarno Messing Stein; 5 Lex van Enckevort Sevenum; 6 Fabio Porco Genk B.; 7 Carlo Ponco Bilzen B.; 8 Anton Peeters Helden; 9 Tim Raaymakers De Rips; 10 Paul Evers Maasbracht.

 

Liessel  27 oktober

1 Gody Jacobs Genk B.; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Edwin Arts Overloon; 4 Lex van Enckevort Sevenum; 5  Fabio Porco Genk B.; 6 Carlo Porco Bilzen B.; 7 Anton Peeters Helden; 8 Redney Janssen Venray; 9 Peter Heusschen Gemert; 10 Ike Janssen Venray.

 

Reuver  3 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Gody Jacobs Genk B.; 3 Edwin Arts Overloon; 4 Gijs Dohmen Swalmen;  5 Fabio Porco Genk B.; 6 Lex van Enckevort Sevenum; 7 Marcel van Loon Maastricht; 8 Tim Vaessen Elsloo; 9 Carlo Porco Bilzen B.; 10 Redney Janssen Venray.

 

Weert   Altweerterheide  10 november

1 Edwin Arts Overloon; 2 Bas van de Vorst St.Anthonis; 3 Tim Vaessen Elsloo; 4 Marcel van Loon Maastricht; 5 Fabio Porco Genk B.; 6 Carlo Porco Bilzen B.; 7 Anton Peeters Helden; 8 Peter Heusschen Gemert; 9 Rob Wouterse Heerlen; 10 Joep Dohmen Swalmen.

 

Schweiberg  17 november   Limburgs Kampioenschap

1 Gijs Dohmen Swalmen; 2 Bas van de Vorst St.Anthonis; 3 Marcel van Loon  Maastricht; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Tim Vaessen Elsloo; 6 Fabio Porco Genk B.; 7 Joep Dohmen Swalmen; 8 Anton Peeters Helden; 9 Jarno Messing Stein; 10 Redney Janssen Venray.

 

Beegden  24 november

1 Edwin Arts Overloon; 2 Bas Peters Heythuysen; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Gijs Dohmen Swalmen; 5 Fabio Porco Genk B.; 6 Mark van der Heijden Den Dungen; 7 Lex van Enckevort Sevenum; 8 Redney Janssen Venray; 9 Joep Dohmen Swalmen; 10 Anton Peeters Helden.

 

Beesel  Walsberg  1 december

1 Edwin Arts Overloon; 2 Gijs Dohmen Swalmen; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Fabio Porco Genk B.; 5 Lex van Enckevort Sevenum; 6 Mark van der Heijden Den Dungen; 7 Redney Janssen Venray; 8 Peter Heusschen Gemert; 9 Joep Dohmen Swalmen; 10 Anton Peeters Helden.

 

Meijel  8 december

1 Edwin Arts Overloon; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Bas Peters Heythuysen; 4 Fabio Porco Genk B.; 5 Tim Vaessen Elsloo; 6 Rob Adams Reusel; 7 Lucien Volleberg Den Bosch; 8 Lex van Enckevort Sevenum; 9

 

Nederweert Eind   Houtsberg   15 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Fabio Porco Genk B.; 4 Lex van Enckevort Sevenum; 5 Rob Adams Reusel; 6 Anton Peeters Helden; 7 Carlo Porco Bilzen B.; 8 Peter Heusschen Gemert; 9 Redney Janssen Venray; 10 Yannick Smedts Baarlo.

 

Blerick  22 december

1 Edwin Arts Overloon; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Fabio Porco Genk B.; 4 Lex van Enckevort Sevenum; 5 Anton Peeters Helden; 6 William Beurskens Panningen; 7 Bas Janssen Baarlo; 8 Koen Nijssen Baarlo; 9 Ike Janssen Venray; 10 Sander Janssen Koningslust.

 

Landgraaf  5 januari

1 Edwin Arts Overloon; 2 Fabio Porco Genk B.; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Carlo Porco Bilzen B.; 5 Guido Janssen Voeren B.;  6 Andreas Miessen Aken Dld.; 7 Redney Janssen Venray; 8 Pascal Lousberg Kelmis B.; 9 René Keulars Bocholtz; 10 Ike Janssen Venray.

 

Horst  19 januari

1 Gerrit Rosenkranz Langenbach Dld.; 2 Bas Peters Heythuysen; 3 Edwin Arts Overloon; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Gijs Dohmen Swalmen; 6 Fabio Porco Genk B.; 7 Bas van der Vorst St.Anthonis; 8 Stefan Ganser Stolberg Dld.; 9 Lex van Enckevort Sevenum; 10 Carlo Porco Bilzen B.

 

Roggel   Kirkelsberg  26 januari

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Gijs Dohmen Swalmen; 5 Fabio Porco Genk B.; 6 Carlo Porco Bilzen B.; 7 Lex van Enckevort Sevenum; 8 Joep Dohmen Swalmen; 9 Eric Hegger Venlo; 10 Bas Janssen Baarlo.

 

Overloon  2 februari

1 Gerrit Rosenkranz Langenbach Dld.; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Rens de Bruin Nijmegen; 5 Bas van de Vorst St.Anthonis; 6 Carlo Porco Bilzen B.; 7 Samuel Rosenkranz Langenbach Dld.; 8 Gijs Derksen Millingen a/d Rijn;

  

2014-2015   Jos Feron Cup 

Baarlo                Streetrace

 

Recreanten

 

Melderslo             Streetrace

1 Twan van de Brand Volkel; 2 Jeroen Boelen Drunen; 3 Mickey van Empel Middelrode; 4 Bas Peters Heythuysen; 5 Liwald Doornbos Berlicum; 6 Bart Bakhuis Norg; 7 Lucien Volleberg Den Bosch; 8 Edwin Arts Overloon; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Kevin Nooien Volkel; 11 Wilco Verwegen Melderslo; 12 Guus Mol Melderslo; 13 Léon Daniels Baarlo; 14 Léon Crienen Baarlo; 15 Peter Nielen Sevenum.

 

Baarlo  12 oktober

1 Rens de Bruijn Nijmegen; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Luciën Volleberg DenBosch; 4 Fabio Porco  Genk B. ; 5 Gijs Dohmen Swalmen; 6 Mark van der Heijden Den Dungen; 7 Harry Rasing Simpelveld; 8 William Beurskens Panningen; 9 Carlo Porco Munsterbilzen B. ; 10 Ike Janssen Venray; 11 Redney Janssen Venray; 12 Eric Hegger Venlo; 13 Lex van Enckevort Grubbenvorst; René Scherder;  15 Paul Evers Maasbracht.

            

Meterik  19 oktober

1 Gijs Dohmen Swalmen; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Carlo Porco Munsterbilzen B.; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 6 Fabio Porco Genk B.; 7 Ike Janssen Venray; 8 Harry Rasing Simpelveld; 9 Bart Classens   ; 10 Eric Hegger Venlo; 11 Remco Smits Veghel; 12 Arno Bouten Hout Blerick; 13 Bas Janssen Baarlo; 14 Remco Smits ; 15 Marcel Ruyten; 15 Arno Haemers Landgraaf.

 

Reuver  26 oktober

1 Gijs Dohmen Swalmen; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Fabio Porco Genk B.; 4 Harry Rasing Simpelveld; 5 Carlo Porco Munsterbilzen B.; 6 Ike Janssen Venray; 7 Redney Janssen Venray; 8 Paul Evers Maasbracht; 9 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 10 Remco Smits Veghel; 11 Arno Bouten Hout Blerick; 12 Eric Hegger Venlo; 13 Arno Haemers Landgraaf; 14 Roger Klomparends Heerlen; 15 Marcel Ruyten.

 

Brunssum  2 november

1 Gijs Dohmen Swalmen; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Fabio Porco Genk B.; 4 Carlo Porco Munsterbilzen B.; 5 Marcel van Loon; 6 Harry Rasing Simpelveld; 7 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 8 Remco Smits Veghel; 9 Redney Janssen Venray; 10 Ike Janssen Venray; 11 Arno Haemers Landgraaf; 12 Paul Evers Maasbracht; 13 Jeroen Dekker; 14 Roger Klomparends Heerlen; 15 Jeroen Dekker Beek.

 

Schweiberg  9 november

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Gijs Dohmen Swalmen; 3 Edwin Arts Overloon; 4 Fabio Porco Genk B.; 5 Cyril Kleijnen; 6 Marcel van Loon; 7 Harry Rasing Simpelveld; 8 Carlo Porco Munsterbilzen B.; 9 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 10 Remco Smits Veghel; 11 Roger Klomparends Heerlen; 12 Redney Janssen Venray; 13 Jeroen Dekker Beek; 14 Arno Haemers Landgraaf; 15 Ike Janssen Venray.

 

Weert   16 november

1 Edwin Arts Overloon; 2 Fabio Porco Genk B.; 3 Carlo Porco Munsterbilzen B.; 4 Jeroen Dekker Beek; 5 Harry Rasing Simpelveld; 6 Roger Klomparends Heerlen; 7 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 8 Ike Janssen Venray; 9

 

Meijel  23 november

1 Edwin Arts Overloon; 2 Bas Peters Heythuysen; 3 Fabio Porco Genk B.; 4 Harry Rasing Simpelveld; 5 Carlo Porco Munsterbilzen B.; 6 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 7 Ike Janssen Venray; 8 Remco Smits Veghel; 9

 

Sittard  30 november

1 Edwin Arts Overloon; 2 Fabio Porco Genk B.; 3 Harrie Rasing Simpelveld; 4 Carlo Porco Munsterbilzen B.; 5 Remco Smits Veghel; 6 Ike Janssen Venray; 7 Roger Klomparends Heerlen; 8 Arno Bouten Hout Blerick;

 

Beesel  7 december   MTB kampioenschap

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Gijs Dohmen Swalmen; 4 Carlo Porco Munsterbilzen B.; 5 Fabio Porco Genk B.; 6 Harry Rasing Simpelveld; 7 Sascha Heinke Dld.; 8 Ike Jansen Venray; 9

 

Nederweert Eind  14 december

1 Fabio Porco Genk B.; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Carlo Porco Munsterbilzen B.; 4 Ike Janssen Venray; 5 Lex van Enckevort Grubbenvorst; 6 Jeroen Dekker Beek; 7 Harry Rasing Simpelveld; 8 Arno Haemers Landgraaf; 9

 

Blerick  28 december

1 Bas Peters Heythuysen; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Fabio Porco Genk B.; 4 Erik Hegger Venlo; 5 Ike Janssen Venray; 6 Jeroen Dekker Beek; 7 Carlo Porco Munsterbilzen B.; 8 Harry Rasing Simpelveld; 9

        

Bocholtz  31 december

1 Gerrit Rozenkranz Langenbach Dld.; 2 Edwin Arts Overloon; 3 

 

Landgraaf  4 januari

1 Gerrit Rozenkranz Langenbach Dld.; 2 Edwin Arts Overloon; 3 Tim Rozenkranz Langenbach Dld.; 4 Carlo Porco Genk B.; 5 Ike Janssen Venray; 6 Niels Boon; 7 Jeroen Dekker Beek; 8 Remco Smits Veghel; 9

  

Sittard  18 januari

1

 

Roggel  25 januari