Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB amateurs  top 10  2005-2010


2005/2006

Baarlo  2 oktober

1 Sjef Klerken Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Antoine van Engelen Elshout; 4 Léon Kuypers Baarlo; 5 Djurre Pietersma Hoensbroek; 6 Patrick Helgers Brunssum; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Martijn Roelofs St.Anthonis; 9 Eric Weber Sonn; 10 Peter Volleberg Hegelsom.

 

Gulpen  9 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Patrick Helgers Brunssum; 5 Danny Sijen Maastricht; 6 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 7 Peter van Mil; Wijlre; 8 Léon Daniels Lottum; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Jean-P.Strijthaegen Cadier en Keer.

 

Swier  16 oktober

1 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Djurre Pietersma Hoensbroek; 5 Patrick Helgers Brunssum; 6 Rowin van Gerwen Panningen; 7 Frank Lamber Blerick; 8 Jean-P.Strijthaegen Cadier en Keer; 9 Rob Nilissen Baarlo; 10 Stephan Lotz Stein.

 

Liessel  30 oktober

1 Léon Kuypers Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Dennis van Aspert Nisetlrode; 5 Patrick Helgers Brunssum; 6 Martijn Roelofs St.Anthonis; 7 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 8 Djurre Pietersma Hoensbroek; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Rowin van Gerwen Panningen.

 

Hulsberg  6 november

1 Jelmer Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 4 Sjef Klerken Baarlo; 5 Djurre Pietersma Hoensbroek; 6 Martijn Roelofs St.Anthonis; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Léon Kuypers Baarlo; 9 Guido Janssen Voeren B.; 10 Marcel van Loon Maastricht.

 

Schweiberg Mechelen  13 november

1 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Patrick Helgers Brunssum; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Frank Lamber Venlo; 7 Paul Boonen Reuver; 8 Jean-P.Strijthaegen Cadier en Keer; 9 Eric Hegger Venlo; 10 William Beurskens Panningen.

 

Reuver  20 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Sjef Klerken Baarlo; 5 Patrick Helgers Brunssum; 6 Léon Kuypers Baarlo; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Paul Boonen Reuver; 9 Rob Nilissen Baarlo; 10 Frank Lamber Venlo.

 

Beesel  27 november  Kampioenschap

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Léon Kuypers Baarlo; 4 Patrick Helgers Brunssum; 5 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 6 Paul Boonen Reuver; 7 William Beurskens Panningen; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Léon Daniels Lottum; 10 Danny van Megen Boekend Blerick.

Kampioen

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Léon Kuypers Baarlo.

 

Stramproy  4 december

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Patrick Helgers Brunssum; 5 Frank Lamber Venlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Rick Goofers Blerick; 8 Erik Hegger Venlo; 9 Léon Daniels Lottum; 10 William Beurskens Panningen.

 

Merkelbeek  11 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Patrick Helgers Brunssum; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Sjef Klerken Baarlo; 5  Djurre Pietersma Hoensbroek; 6 Rob Nilissen Baarlo; 7 Eric Hegger Venlo; 8 Peter van de Heuvel Bakel; 9 Rogér Sopuren Nuth; 10 Jamy Noya Maastricht.

 

Valkenburg  18 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Patrick Helgers Brunssum; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Winand van de Waarsenburg Brunssum; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Rob Nilissen Baarlo; 7 Rogér Souren Nuth; 8 Léon Daniëls Lottum; 9 Frank Lamber Venlo; 10 Phillip Gante Brunssum.

 

Horst  26 december

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Wilco Verwegen Melderslo; 5 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 6 Patrick Helgers Brunssum; 7 Guido Janssen Voeren B.; 8 Frank Lamber Venlo; 9 Peter van Mill Wijlre; 10 Rob Nilissen Baarlo.

 

Born  31 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Patrick Helgers Brunssum; 3 Rogér Souren Nuth; 4 Stephan Lotz Stein; 5 Eric Hegger Venlo; 6 Frank Lamber Venlo; 7 Bart Danen Reusel; 8 Philip Gante Landgraaf; 9 Rob Nilissen Baarlo.

 

Meijel   8 januari

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3  Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Patrick Helgers Brunssum; 5 Rob Nilissen Baarlo; 6 Guido Janssen Voeren B.; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 René Wilbers Tegelen; 9 Erik Nellen Maasbree; 10 Frank Lamber Venlo.

 

Ysselsteyn  15 januari

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Patrick Helgers Brunssum; 4 Rob Nilissen Baarlo; 5 Frank Lamber Venlo; 6 Léon Daniëls Lottum; 7 Eric Hegger Venlo; 8 Rowin van Gerwen Panningen; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Ferry Castelijns Gemert.

 

Panningen  22 januari

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 5 Patrick Helgers Brunssum; 6 Erik Nellen Maasbree; 7 Léon Daniëls Lottum; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Rob Nilissen Baarlo; 10 Frank Lamber Venlo.

 

Blerick  29 januari

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Erik Nellen Maasbree; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Léon Kuypers Baarlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Léon Daniëls Lottum; 8 Rob Nilissen Baarlo; 9 Rowin van Gerwen Panningen; 10 Danny van Megen Boekend Blerick.

 

Nuth  5 februari

1 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 2 Léon Kuypers Baarlo; 3 Philip Gante Landgraaf; 4 Djurre Pietersma Hoensbroek; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Patrick Helgers Brunssum; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 Peter van Mill Wijlre; 10 Frank Lamber Venlo.

 

Heerlen  12 februari

1 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 2 Patrick Helgers Brunssum; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Sjef Klerken Baarlo; 5 Djurre Pietersma Hoensbroek; 6 Eric Vyncke Lommel B.; 7 Léon Kuypers Baarlo; 8 René Kuhlmann Baarlo; 9 Frank Lamber Venlo; 10 Rick van Dijk Baarlo.

 

Puntenklassement

1 Léon Crienen Baarlo 611 punten; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek 558; 3 Daan Bongers Baarlo 454;  4 Patrick Helgers Brunssum 451; 5 Rob Nilissen Baarlo 320; 6 Rick van Dijk Baarlo 297; 7 Frank Lamber Venlo 295; 8 Eric Hegger Venlo 274; 9 Winand van de Waarsenburg Gulpen 263; 10 William Beurskens Panningen 262; 11 Phillipe Gante Brunssum 249; 12 Rogér Souren Nuth 233; 13 Rowin van Gerwen Panningen 225; 14 Léon Kuypers Baarlo 221; 15 Léon Daniëls Lottum 210.

 

2006/2007

Baarlo  14 juni  Streetrace

1 Sjef Klerken Baarlo; 2 Mark Nellen Maasbree; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Patrick Dekkers Nuenen; 5 Wilco Verwegen Melderslo; 6 Roy van Heeswijk St.Oedenrode; 7 Nieck Bussen Nuenen; 8 Djurre Pietersma Hoensbroek; 9 Erik Nellen Maasbree; 10 William Beurskens Panningen; 11 Rick van Dijk Baarlo; 12 Eric Vyncke Lommel B.; 13 Peter Nielen Sevenum; 14 Frank Lamber Boekend; 15 Rob Nillesen Baarlo.

 

Recreanten

1 Eric van Hegelsom Baarlo; 2 Jan Geraedts Swalmen; 3 Noud Moors Baarlo; 4 Frank Seuren Melderslo; 5 Cor Raaymakers Weert; 6 Ad Bakker Baarlo; 7 Koos Bex Haelen; 8 Roy Scheres Buggenum; 9 Dave Ottenheym Baarlo; 10 Joop van der Sterren Weert; 11 Noud Nijssen Baarlo; 12 Ben Claessen Kessel; 13 Jorn Knops Kessel; 14 Ron Jacobs Baarlo; 15 Lowie van Megen Boekend.

 

Liessel  29 juni  Streetrace

1 Mark Nellen Maasbree.

 

Melderslo  20 augustus  Streetrace

1 e manche

1 Roy van Heeswijk Boskant; 2 Wilco Verwegen Melderslo; 3 Onno Houwer Apeldoorn; 4 Mark Nellen Maasbree; 5 Sjef Klerken Baarlo; 6 Dirk van Schalen Helmond; 7 Tim Ottens Badhoevedorp; 8 Daan Bongers Baarlo; 9 Erik Nellen Maasbree; 10 Guus Mol Horst; 11 Patrick Dekkers Nuenen; 12 Léon Daniëls Baarlo; 13 Sijtse Kamphuis Bennekom; 14 Eric Hegger Venlo; 15 Ruud Klomp Veghel.

2 e manche

1 Roy van Heeswijk Boskant; 2 Tim Ottens Badhoevedorp; 3 Onno Houwer Apeldoorn; 4 Sjef Klerken Baarlo; 5 Dirk van Schalen Helmond; 6 Patrick Dekkers Nuenen; 7 Erik Nellen Maasbree; 8 Guus Mol Horst; 9 Mark Nellen Masbree; 10 Léon Daniëls Baarlo; 11 Eric Hegger Venlo; 12 Sijtse Kamphuis Bennekom; 13 Ruud Klomp Veghel; 14 Rick Jonkers Veghel; 15 Peter Nielen Sevenum.

Eindklassement

1 Roy van Heeswijk Boskant; 2 Onno Houwer Apeldoorn; 3 Tim Ottens Badhoevedorp; 4 Sjer Klerken Baarlo; 5 Dirk van Schalen Helmond; 6 Mark Nellen Maasbree; 7 Erik Nellen Maasbree; 8 Patrick Dekker Nuenen; 9 Guus Mol Horst; 10 Léon Daniëls Baarlo; 11 Eric Hegger Venlo; 12 Sijtse Kamphuis Bennekom; 13 Ruud Klomp Veghel; 14 Rick Jonkers Veghel; 15 William Beurskens Panningen.

 

Recreanten

1 Pascal Slaats Volkel; 2 Hans van de Munckhof Hegelsom; 3 Jan Geraedts Swalmen; 4 Ger Huys Baarlo; 5 Han ten Hove Apeldoorn; 6 Tonnie Grutters Milsbeek; 7 Frank Seuren Melderslo; 8 Ton Jacobs Meterik; 9 Koos Bex Haelen; 10 Noud Moors Baarlo; 11 Hans Jacobs Gennep; 12 Roy Scheres Buggenum; 13 Marcel Meulendijks America; 14 Ralf Hesen Helden; 15 Robert Beurskens Swolgen.

 

Stein-Elsloo  16 september

1 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 2 Rogér Smeets Elsloo; 3 Léon Kuypers Baarlo; 4 Patrick Helgers Brunssum; 5 N.N.; 6 Djurre Pietersma Hoensbroek; 7 Eric Hegger Venlo; 8 Stephan Lotz Stein; 9 Philip Gante Landgraaf.

 

Gulpen  1 oktober

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Peter van Mill Wijlre; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 N.N.; 5 Eric Hegger Venlo; 6 Joschy Rausch Vaals; 7 Philip Gante Landgraaf; 8 N.N.; 9 William Beurskens Panningen; 10 N.N.; 11 Rick van Dijk Baarlo.

 

Baarlo  8 oktober

1 Sjef Klerken Baarlo; 2 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 3 Léon Kuypers Baarlo; 4 Erik Nellen Maasbree; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Rob van der Werf Gilze; 7 René Wilbers Tegelen; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Djurre Pietersma Hoensbroek; 10 Eric Hegger Venlo.

 

Swier  15 oktober

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Patrick Helgers Brunssum; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Paul Boonen Neer; 5 Léon Daniels Lottum; 6 Joschy Rausch Vaals; 7 Rowin van Gerwen Panningen; 8 N.N.; 9 N.N.; 10 Erik van Hegelsom Baarlo.

 

Liessel  22 oktober

1 Léon Kuypers Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Mark Rongen Overloon; 5 Ron van Opbergen Deurne; 6 Eric Hegger Venlo; 7 Rowin van Gerwen Panningen; 8 William Beurskens Panningen; 9 Peter Nielen Sevenum; 10 Jean Biermans Maastricht.

 

Born  29 oktober

1 Niels Scheuneman Lanaken B.; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Djurre Pietersma Hoensbroek; 5 Rowin van Gerwen Panningen; 6 N.N.; 7 Joschy Rausch Vaals; 8 William Beurskens Panningen; 9 Jaimy Noya Maastricht; 10 Philip Gante Landgraaf.

 

Reuver 5 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Eric Hegger Venlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Rogér Meusen Reuver; 5 William Beurskens Panningen; 6 Paul Boonen Reuver; 7 Stephan Lotz Stein; 8 Rowin van Gerwen Panningen; 9 Peter Nielen Sevenum; 10 Philip Gante Landgraaf.

 

Hulsberg  12 november

1 Jelmer Pietersma Hoensbroek; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Eric Hegger Venlo; 5 Rowin van Gerwen Panningen; 6 William Beurskens Panningen; 7 Philip Ganthe Landgraaf; 8 Jaimy Noya Maastricht; 9 Rob Nilissen Baarlo; 10 Andreas Plum Ubach Palenberg Dld.

 

Mechelen  19 november

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Philip Gante Landgraaf; 5 Paul Boonen Reuver; 6 William Beurskens Panningen; 7 Rowin van Gerwen Panningen; 8 Bart Aerts Venlo; 9 Jaimy Noya Maastricht; 10 Andreas Plum Ubach Palenberg Dld.

 

Beesel  26 november  Kampioenschap

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 Rowin van Gerwen Panningen; 4 William Beurskens Panningen; 5 Eric Hegger Venlo; 6 Rob Nillesen Baarlo; 7 N.N.; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 N.N.; 10 Bart Aerts Venlo.

Kampioen

1 Léon Crienen Baarlo.; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 Rowin van Gerwen Panningen.

 

Stramproy  3 december

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Stefan Cohnen Selfkant Dld.; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Ferry Castelijns Gemert; 7 Rob Nilissen Baarlo; 8 William Beurskens Panningen; 9 Philip Gante Landgraaf; 10 Bart Aerts Venlo.

 

Valkenburg  10 december

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Eric Hegger Venlop; 3 Philip Gante Landgraaf; 4 Rob Nilissen Baarlo; 5 Rowin van Gerwen Panningen; 6 William Beurskens Panningen; 7 Jaimy Noya Maastricht; 8 T.Rieff Maastricht; 9 Bart Aerts Venlo; 10 Rogér Souren Nuth.

 

Meijel  17 december

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Rob Nilissen Baarlo; 4 René Wilbers Tegelen; 5 Rowin van Gerwen Panningen; 6 Eric Hegger Venlo; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Philip Gante Landgraaf; 9 William Beurskens Panningen; 10 Bart Aerts Venlo.

 

Blerick  24 december

1 Léon Crienen Baarlo;2 Léon Kuypers Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Eric Hegger Venlo; 5 Rowin van Gerwen Panningen; 6 Mark Nellen Maasbree; 7 Erik Nellen Maasbree; 8 William Beurskens Panningen; 9 Rob Nilissen Baarlo; 10 Frank Lamber Venlo.

 

Panningen  7 januari

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Tim Ottens Badhoevedorp; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Rowin van Gerwen Panningen; 6 Frank Lamber Venlo; 7 Philip Gante Landgraaf; 8 Jan Kusters Meterik Horst; 9 Eric Hegger Venlo; 10 Rob Nilissen Baarlo.

 

Merkelbeek  14 januari

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Wiliam Beurskens Panningen; 5 Rowin van Gerven Panningen; 6 Philip Gante Landgraaf; 7 Jaimy Noya Maastricht; 8 Joschy Rausch Vaals; 9 Erwin Deckers Margraten; 10 Bart Aerts Venlo.

 

Asten  21 januari

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Erik Nellen Maasbree; 3 Eric Hegger Venlo; 4 René Wilbers Tegelen; 5 Ferry Castelijns Gemert; 6 William Beurskens Panningen; 7 N.N.; 8 Rowin van Gerwen Panningen.

 

Sevenum  28 januari

1 Eric Hegger Venlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 William Beurskens Panningen; 4 Sjef Klerken Baarlo; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Jan Kusters Meterik Horst; 7 Djurre Pietersma Hoensbroek; 8 Philip Gante Landgraaf; 9 Peter Nielen Sevenum; 10 Rob Nilissen Baarlo.

 

Horst  4 februari

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 3 Wilco Verwegen Melderslo Horst; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Erik Nellen Maasbree; 6 Léon Kuypers Baarlo; 7 William Beurskens Panningen; 8 Eric Hegger Venlo; 9 Rowin van Gerwen Panningen; 10 Ron van Opbergen Deurne.

 

Puntenklassement

1 Djurre Pietersma Hoensbroek 599 punten; 2 Léon Crienen Baarlo 537; 3 Eric Hegger Venlo 533; 4 William Beurskens Panningen 423; 5 Rowin van Gerwen Panningen 417; 6 Philip Gante Landgraaf 373; 7 Rob Nillesen Baarlo 322; 8 Bart Aerts Venlo 283; 9 Jaimy Noya Maastricht 283; 10 Rick van Dijk Baarlo 256; 11 Joschy Rausch Vaals 193; 12 Erik van Hegelsom Baarlo 178; 13 Erwin Deckers Margraten 162; 14 Paul Hamaekers Roermond 130; 15 Ralf Hesen Helden 127; 16 Jan Geraedts Swalmen 112; 17 Niels de Bakker Meijel 109.

 

2007/2008   Bedi Vochttechniek-klassement

 

Baarlo  13 juni  Streetrace

1 Roy van Heeswijk Boskant; 2 Nieck Busser Nuenen; 3 Wilco Verwegen Melderslo; 4 Job van Hout Veldhoven; 5 Sjef Klerken Baarlo; 6 Rob van der Heijden Den Dungen; 7 René Kuhlmann Baarlo; 8 Tom Wetzels Mechelen; 9 Léon Daniëls Baarlo; 10 Rick van Dijk Baarlo; 11 Joschy Rausch Vaals; 12 Léon Crienen Baarlo; 13 William Beurskens Panningen; 14 Frank Lamber Boekend; 15 Eric Hegger Venlo.

Recreanten  Streetrace

1 Rogier van Oevelen Haghorst; 2 Jan Geraedts Swalmen; 3 Hans van de Munckhof Hegelsom; 4 Noud Nijssen Baarlo; 5 Mike Schreven Tolkamer; 6 Frank Beekers Nuenen; 7 Markus Granzow Baarlo; 8 Noud Moors Baarlo; 9 Nico Hofmans Leunen; 10 Richard Driessen Baarlo; 11 Martijn Vervaet Beesel; 12 Cor Raaymakers Weert; 13 Dario Kusters Eindhoven; 14 Roy Scheres Buggenum; 15 Koos Bex Haelen.

 

Liessel  28 juni   Streetrace

1 Roy van Heeswijk Boskant; 2

 

Melderslo  19 augustus  Streetrace

1 e manche

1 Roy van Heeswijk Boskant; 2 Wilco Verwegen Melderslo; 3 Mark Nellen Maasbree; 4 Job van Hout Wintelre; 5 Tim Ottens Amsterdam; 6 Guus Smits Berghem; 7 Thijs Laan Apeldoorn; 8 Guus Mol Horst; 9 Sjef Klerken Baarlo; 10 Liwald Doornbos Berlicum; 11 Bert van Keimpema Steenwijk; 12 Rob van der Heijden Den Dungen; 13 Rick van Dijk Baarlo; 14 Léon Daniëls Baarlo; 15 Onno Houwer Apeldoorn; 16 René Kuhlmann  Baarlo.

 

2 e manche

1 Wilco Verwegen Melderslo; 2 Tim Ottens Amsterdam; 3 Mark Nellen Maasbree; 4 Roy van Heeswijk Boskant; 5 Guus Smits Berghem; 6 Job van Hout Wintelre; 7 Bert van Keimpema Steenwijk; 8 Thijs Laan Apeldoorn; 9 Sytse Kamhuis Arnhem; 10 Liwald Doornbos Berlicum; 11 Sjef Klerken Baarlo; 12 Rob van der Heijden Den Dungen; 13 Guus Mol Baarlo; 14 René Kuhlmann Baarlo; 15 Léon Daniëls Baarlo; 16 Rick van Dijk Baarlo.

 

Eindklassement

1 Wilco Verwegen Melderslo; 2 Roy van Heeswijk Boskant; 3 Mark Nellen Maasbree; 4 Tim Ottens Amsterdam; 5 Job van Hout Veldhoven; 6 Guus Smits Berghem; 7 Thijs Laan Apeldoorn; 8 Bart van Keimpema Steenwijk; 9 Liwald Doornbos Berghem; 10 Sjef Klerken Baarlo; 11 Guus Mol Horst; 12 Rob van der Heijden Den Dungen; 13 Sijtse Kamphuis Arnhem; 14 Léon Daniels Lottum; 15 Rick van Dijk Baarlo; 16 René Kuhlmann Baarlo; 17 Peter Nielen Sevenum; 18 William Beurskens Panningen; 19 N.N.; 20 Niels de Bakker Meijel.

 

Recreanten

1 Markus Granzow Baarlo; 2 Erik Plucken Lobith; 3 Sebas Brouwer Baarlo; 4 Paul van de Wetering St.Oedenrode; 5 Frank Seuren Melderslo; 6 Jorn Knops Meijel; 7 Mike Schreven Tolkamer; 8 Frank Beekers Liessel; 9 Mark van Dijk St.Oedenrode; 10 Nico Hofmans Leunen; 11 Harrie Peters Venlo; 12 Sander Dijkink Grave; 13 Noud Nijssen Baarlo; 14 Roy Scheres Buggenum; 15 Jules Kessels Baarlo.

 

Elsloo  9 september

1 Sjef Klerken Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Kristof Bomans; 4 Rogér Smeets Elsloo; 5 Eric Hegger Venlo; 6 Djurre Pietersma Hoensbroek; 7 Eddy Bollen België; 8 Philip Gante Landgraaf; 9 Erwin Nelissen; 10 Peter Nielen Sevenum; 11 Job Bokman; 12 Bart Bonné; 13 Joep van der Voort; 14 Bjorn Claessen; 15 Dennis Schoeren.

 

Baarlo  7 oktober

1 Sjef Klerken Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Job van Hout Veldhoven; 4 Léon Kuypers Baarlo; 5 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Léon Daniles Lottum; 8 Peter Nielen Sevenum; 9 Thom Wetzels Mechelen; 10 Djurre Pietersma Hoensbroek.

 

Hulsberg  14 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 3 Rowin van Gerwen Panningen; 4 Joschy Rausch Vaals; 5 Paul Boonen Reuver; 6 Peter Nielen Sevenum; 7 Philip Gante Landgraaf; 8 Jan Geraedts Swalmen; 9 Roy Joore Maasbree; 10 Davy Koppen Weert.

 

Swier  21 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rowin van Gerwen Panningen; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 5 Joschy Rausch Vaals; 6 Philip Gante Landgraaf;7 Paul Boonen Reuver; 8 Sander Lendemeijer Heerlen; 9 Jan Geraedts Swalmen; 10 William Beurskens Panningen.

 

Liessel  28 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Eric Hegger Venlo; 3 Thom Wetzels Mechelen; 4 Rowin van Gerwen Panningen; 5 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 6 Peter Nielen Sevenum; 7 Frank Baets Arnhem; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Joschy Rausch Vaals; 10 Mark van de Kerkhof Helmond.

 

Born  4 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Chris Vyncke Lommel B.; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 5 Rowin van Gerwen Panningen; 6 Paul Boonen /Reuver; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Joschy Rausch Vaals; 9 William Beurskens Panningen; 10 Peter Nielen Sevenum.

 

Merkelbeek  11 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rowin van Gerwen Panningen; 3 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 4 Thom Wetzels Mechelen; 5 Joschy Rausch Vaals; 6 Sander Lendemeijer Heerlen; 7 Ralf Hesen Helden; 8 Bart Donners Maaseik B.; 9 Roy Joore Maasbree; 10 Jan Geraedts Swalmen.

 

Mechelen  Schweiberg 18 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Eric Hegger Venlo; 3 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 4 Joschy Rausch Vaals; 5 Rowin van Gerwen Panningen; 6 William Beurskens Panningen; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Leander Laurijssens Maastricht; 9 Philip Gante Landgraaf; 10 Jan Geraedts Swalmen.

 

Weert  25 november

1 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 2 Eric Hegger Venlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Thom Wetzels Mechelen; 5 Maurice Engbersen Nederweert; 6 Rowin van Gerwen Panningen; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Joost Hoedemakers Geleen; 9 Leander Laurijssens Maastricht; 10 William Beurskens Panningen.

 

Stramproy  2 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Eric Hegger Venlo; 3 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 4 Thom Wetzels Mechelen; 5 Rowin van Gerwen Panningen; 6 Philip Gante Landgraaf; 7 William Beurskens Panningen; 8 Sander Lendemeijer Heerlen; 9 Peter Nielen Sevenum; 10 Ralf Hesen Helden.

 

Valkenburg  9 december

1 Jelmer Pietersma Nuth; 2 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Thom Wetzels Mechelen; 7 Philip Gante Landgraaf; 8 Leander Laurijssens Maastricht; 9 Sander Lendemeijer Heerlen; 10 Andreas Plum Ubach Palenberg Dld.

 

Meijel  16 december

1 Eric Hegger Venlo; 2 Thom Wetzels Mechelen; 3 Tim Ottens Amsterdam; 4 Rowin van Gerwen Panningen; 5 Wilco Verwegen Melderslo Horst; 6 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Joschy Rausch Vaals; 9 Peter Nielen Sevenum; 10 Philip Ganthe Landgraaf.

 

Beesel  23 december

1 Jelmer Pietersma Nuth; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 N.N.; 4 Eric Hegger Venlo; 5 Thom Wetzels Mechelen; 6 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 7 Winand van de Waarsenburg Brunssum; 8 Rowin van Gerwen Panningen; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 William Beurskens Panningen.

 

Blerick  30 december  Kampioenschap

1 Erik Nellen Maasbree; 2 Mark Nellen Maasbree; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Tim Ottens Badhoevedorp; 5 Thom Wetzels Mechelen; 6 Rowin van Gerwen Panningen; 7 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 8 Peter Nielen Sevenum; 9 Jacco Wagenaar Yerseke; 10 William Beurskens Panningen.

Kampioen

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Thom Wetzels Mechelen; 3 Rowin van Gerwen Panningen.

 

Horst  6 januari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Eric Hegger Vebnlo; 3 N.N.; 4  William Beurskens Panningen; 5 Remi van de Winkel Neeroeteren B.;  6 Peter Nielen Sevenum; 7 Ralf Hesen Helden; 8 Philip Gante Landgraaf; 9 Roy Joore Maasbree; 10 Sander Lendemeijer Heerlen.

 

Panningen  13 januari

1 Erik Nellen Maasbree; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Eric Hegger Venlo; 5 Remi van de Winkel Neeroeteren B.; 6 Peter Nielen Sevenum; 7 Philip Gante Landgraaf; 8 William Beurskens Panningen; 9 Rowin van Gerwen Panningen; 10 Léon Daniels Lottum.

 

Asten  20 januari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Thom Wetzels Mechelen; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Léon Daniels Lottum; 5 William Beurskens Panningen; 6 Peter Nielen Sevenum; 7 Rowin van Gerwen Panningen; 8 Philip Gante Landgraaf; 9 Roy Joore Maasbree; 10 Ralf Hesen Helden.

 

Sevenum  27 januari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Mark Nellen Maasbree; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Thom Wetzels Mechelen; 5 Peter Nielen Sevenum; 6 William Beurskens Panningen; 7 Philip Gante Landgraaf; 8 Roy Joore Maasbree; 9 Joschy Rausch Vaals; 10 Ralf Hesen Helden.

 

Puntenklassement

1 Léon Crienen Baarlo 566 punten; 2 Remi van de Winkel Neeroeteren B. 438;  3 Rowin van Gerwen Panningen 392; 4 Eric Hegger Venlo 369; 5  Philip Gante Landgraaf 343; 6 Thom Wetzels Mechelen 341; 7 William Beurkens Panningen 318; 8 Peter Nielen Sevenum 310; 9 Roy Joore Maasbree 309; 10 Bart Donné Maaseik B. 252; 11 Sander Lendemeijer Heerlen 249; 12 Joschy Rausch Vaals 241; 13 Ralf Hesen Helden 232; 14 Jan Geraedts Swalmen 214; 15 Niels de Bakker Meijel 169; 16 Frank Dirckx Maaseik B. 136; 17 Joos Hoedemakers Geleen 136; 18 Anton Peeters Egchel 134; 19 Léon Daniels Baarlo 125; 20 Henk Dortmans Schijndel 119.

 

2008/2009  Bedi Vochttechniek-klassement

 

Baarlo  18 juni   Streetrace

1 Roy van Heeswijk Boskant; 2 Erik Nellen Maasbree; 3 Sjef Klerken Baarlo; 4 Wilco Verwegen Melderslo; 5 Léon Kuypers Baarlo; 6 Job van Hout Veldhoven; 7 Daan Bongers Baarlo; 8 Eric Hegger Venlo; 9 René Kuhlmann Baarlo; 10 Thom Wetzels Schweiberg; 11 Léon Daniëls Baarlo; 12 Sebas Brouwer Baarlo; 13 Guus Mol Melderslo; 14 Peter Nielen Sevenum; 15 Léon Crienen Baarlo.

 

Recreanten

1 Hans van de Munckhof Hegelsom; 2 Kay Bouten Baarlo; 3 Pascal Slaats Volkel; 4 Frank Beekers Liessel; 5 Noud Moors Baarlo; 6 Jules Kessels Baarlo; 7 Koos Bex Haelen; 8 Maurice Muurmans Kessel; 9 Maurice van Dijk Baarlo; 10 Cor Raaymakers Weert; 11 Val van de Ham Baarlo; 12 Edward van de Werf Kessel; 13 Luc Hoeben Baarlo; 14 Martin Kaster Emmerich Dld.; 15 Ron Smits Baarlo.

 

Liessel   2 juli  Streetrace

1 Rob van Heeswijk Boskant; 2

 

Melderslo  16 augustus   Streetrace

1 Roy van Heeswijk Boskant; 2 Wilco Verwegen Melderslo; 3 Irjan Luttenberg Kranenburg Dld.; 4 Erik Nellen Maasbree; 5 Sjef Klerken Baarlo; 6 Guus Smits Beghem; 7 Mark Nellen Maasbree; 8 Tim Ottens Amsterdam; 9 Job van Hout Veldhoven; 10 Liwald Doornbos Berlicum; 11 Eric Hegger Venlo; 12 Robin Roelofs Berghem; 13 Nick van den Heuvel Arnhem; 14 Guus Mol Horst; 15 Ron van Opbergen Deurne.

 

Recreanten   Streetrace

1 Frank Seuren Melderslo; 2 Frans Beekers Liessel; 3 Sander Dijkink Grave; 4 Johan Brouwers Melderslo; 5 Willem van Laarhoven Best; 6 N.N.; 7 Sander Nijland Deventer; 8 Ron Smits Baarlo; 9 Jeroen Schepers Deurne; 10 Jules Kessels Baarlo; 11 Steffen van den Beucken Baarlo; 12 Lex van Enckevort Sevenum; 13 Maurice van Dijk Baarlo; 14 Daniël van Rengs Meterik; 15 Stefan Hornschemeyer Nettetal Dld.

 

Baarlo  5 oktober

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Eric Hegger Venlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 N.N.; 7 N.N.; 8 Rowin van Gerwen Panningen;

 

Liessel  19 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 René Wilbers Tegelen; 3 Rowin van Gerwen Panningen; 4 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 5 Frank Baets Arnhem; 6 Mark Rongen Overloon; 7 Marijn Roelofs St.Anthonis; 8 William Beurskens Panningen; 9 Roy Joore Maasbree; 10 Frank Lamber Venlo.

 

Mechelen  Schweiberg  26 oktober

1 Thom Wetzels Mechelen; 2 Sebastiaan Brouwers Baarlo; 3 William Beurskens Panningen; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 6 Léon Kuypers Baarlo; 7 Rowin van Gerwen Panningen; 8 Leander Laurijssens Maastricht; 9 Mark Rongen Overloon; 10 Frank Lamber Venlo.

 

Born  4 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rowin van Gerwen Panningen; 3 Mark Rongen Overloon; 4 William Beurskens Panningen; 5 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 6 Marc van Grinsven Deurne; 7 Antoon Peeters Helden; 8 Andreas Plum Ubach Palenberg Dld.; 9 Philip Gante Landgraaf; 10 Sander Lendemeijer Heerlen.

 

Weert   16 november

1 Eric Hegger Venlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Mark Rongen Overloon; 4 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 5 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 6 Paul Boonen Reuver; 7 William Beurskens Panningen; 8 Philip Gante Landgraaf; 9 Rowin van Gerwen Panningen; 10 Andreas Plum Ubach Palenberg Dld.;

 

Eigenbilsen België 23 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Sebastiaan Brouwers Baarlo; 3 Dirk Kielich Alken B.; 4 Mark Rongen Overloon; 5 Maarten Wouters Bilzen B.; 6 Sander Lendemeijer Heerlen; 7 William Beurskens Panningen; 8 Andreas Plum Ubach Palenberg Dld.; 9 Rowin van Gerwen Panningen.

 

Stramproy  30 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Martijn Roelofs St.Anthonis; 3 René Wilbers Tegelen; 4 William Beurskens Panningen; 5 Willem Schwaner Oploo; 6 Mark Rongen Overloon; 7 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 8 Rowin van Gerwen Panningen; 9 Paul Boonen Reuver; 10 Anton Peeters Helden.

 

Deurne  7 december  Kampioenschap

1 Erik Nellen Maasbree; 2 Léon Crienen Baarlo; 3  Martijn Roelofs St.Anthonis; 4 Mark Rongen Overloon; 5 Willem Schwaner Oploo; 6 William Beurskens Panningen; 7 Frank Baets Arnhem; 8 Paul Boonen Reuver; 9 Rowin van Gerwen Panningen; 10 Rick van Dijk Baarlo.

Kampioen

1 Léon Crienen Baarlo; 2  Mark Rongen Overloon; 3 William Beurskens Panningen.

 

Meijel 14 december

1 Erik Nellen Maasbree; 2 Wilco Verwegen Melderslo; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Sebastiaan Brouwers Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 René Wilbers Tegelen; 7 Paul Boonen Reuver; 8 Mark Rongen Overloon; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Philip Gante Landgraaf.

 

Reuver  21 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Martijn Roelofs St.Anthonis; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Sebastiaan Brouwers Baarlo; 5 Willem Schwaner Oploo; 6 Paul Boonen Reuver; 7 Mark Rongen Overloon; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Gijs Dohmen Swalmen; 10 Noud Nijssen Baarlo.

 

Blerick  28 december

1 Erik Nellen Maasbree; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Martijn Roelofs St.Anthonis; 4 Eric Hegger Venlo; 5 Sebastiaan Brouwers Baarlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Mark Rongen Overloon; 8 Léon Kuypers Baarlo; 9 Mark Nellen Maasbree; 10 Peter Nielen Sevenum.

 

Horst  4 januari

1 Martijn Roelofs St.Anthonis; 2 Wilco Verwegen Melderslo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Eric Hegger Venlo; 5 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 6 Mark Rongen Overloon; 7 Peter Nielen Sevenum; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Noud Nijssen Baarlo; 10 Gijs Dohmen Swalmen.

 

Merkelbeek  18 januari

1 Martijn Roelofs St.Anthonis; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Thom Wetzels Mechelen; 4 Mark Rongen Overloon; 5 Andreas Plum Ubach Palenberg Dld.; 6 Philip Gante Landgraaf; 7 Rogér Smeets Elsloo; 8 Pascal Evers Roermond; 9 Sander Lendemeijer Heerlen; 10 Sjoerd Engels.

 

Sevenum

1 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Martijn Roelofs St.Anthonis; 4 René Wilbers Tegelen; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 7 Eric Hegger Venlo; 8 Rogér Smeets Herten; 9 Thom Wetzels Mechelen; 10 Noud Nijssen Baarlo.

 

Puntenklassement

1 Léon Crienen Baarlo 390 punten; 2 Sebastiaan Brouwer Baarlo 355; 3 Mark Rongen Overloon 328; 4 Philip Gante Landgraaf 238; 5 Anton Peeters Egchel 229 6 Martijn Roelofs St.Anthonis 212; 7 Eric Hegger Venlo 176; 8 William Beurskens Panningen 175; 9 Noud Nijssen Baarlo 173; 10 Sander Lendemeijer Heerlen 170; 11 Paul Boonen Reuver 170; 12 Rowin van Gerwen Panningen 147; 13 Roy Joore Maasbree 136; 14 Rick van Dijk Baarlo 133; 15 Peter Nielen Sevenum 125.

 

2009/2010  Bedi Vochttechniek-klassement

 

Baarlo  24 juni  Streetrace

1 Liwald Doornbos Berlicum; 2 Sjef Klerken Panningen; 3 Léon Kuypers Baarlo; 4 Roy van Heeswijk St.Oedenrode; 5 Erik Nellen Maasbree; 6 Sebas Brouwers Baarlo; 7 Ninko Doornbos Berlicum; 8 Daan Bongers Baarlo; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Danny van Zoggel Berlicum; 11 Rick van Dijk Baarlo; 12 Wesley Theunissen Venlo; 13 Noud Nijssen Baarlo; 14 Mark Rongen Overloon; 15 Mark Baudoin Den Bosch.

 

Recreanten

1 Frank Janssen Horn; 2 Lex van Enckevort Sevenum; 3 Hans van de Munckhof Hegelsom; 4 Rob Nillesen Baarlo; 5 Frank Beekers Liessel; 6 Ed de Hond Baarlo; 7 Jules Kessels Baarlo; 8 Sjoerd Engels Panningen; 9 Ron Smits Baarlo; 10 Erik Keunen Baarlo; 11 Ralf Hesen Hegelsom; 12 Peter Hendrickx Venlo; 13 Dennis Janssen Weert; 14 Frank Rayer Baarlo; 15 Luc Hoeben Baarlo.

 

Melderslo   15 augustus    Streetrace

1 Liwald Doornbos Berlicum; 2 Wilco Verwegen Melderslo; 3 Bart Brentjens Schaik; 4 Sjef Klerken Baarlo; 5 Léon Kuypers Baarlo; 6 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 7 Paul Boonen Reuver; 8 Ninko Doornbos Berlicum; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Davis Thorig St.Michielsgestel; 11 Peter Nielen Sevenum; 12 Philip Gante Landgraaf; 13 Léon Daniels Lottum; 14 Joren Janssen Malden; 15 Jan Kusters Meterik Horst; 16 Roy Joore Baarlo; 17 Lucien Volleberg Hegelsom; 18 William Beurskens Panningen; 19 Frank Fonteyne Lottum; 20 Frank Giesberts Helmond

 

Recreanten

1 Ralf Hesen Horst; 2 Lex van Enckevort Sevenum; 3 Frank Beekers Liessel; 4 Sander Dijkink Grave; 5 Mickey Verhaeg Horst; 6 Leander Hamelink Terneuzen; 7 Robin van der Kloor Utrecht; 8 Steffen van den Beucken Baarlo; 9 Johan Brouwers Melderslo; 10 Mario Hermans Horst; 11 Juul van Loon Cuijk; 12 Joost Hendriks Venlo; 13 Ron Cox Melderslo; 14 Erwin Kuunders Landhorst; 15 Koen Nijssen Baarlo.

 

Liessel   13 september  Streetrace

1 Sebastian Brouwer Baarlo; 2 Job van Hout Veldhoven; 3 Rob Nillesen Baarlo; 4 Johnny Kleingeld Maasbree; 5 Jan van Dijk Helmond; 6 Frank Giesberts Helmond; 7 Lars Roffelsen Helmond.

 

Recreanten

1 Lex van Enckevort Sevenum; 2 Frank Beekers Liessel; 3 Johnny Kleingeld Panningen; 4 N.N.; 5 Koen Nijssen Baarlo; 6 Mickey Verhaeg Horst; 7 Steffen van de Beucken Baarlo; 8 N.N.; 9 Theo Koopmans Panningen; 10 N.N.; 11 Christiaan Smedts Baarlo; 12 Ron Smits Baarlo; 13 Frank Seuren Melderslo; 14 N.N.; 15 Hidde Knops Meijel; 16 Niels den Bakker Meijel; 17 Jan Geraedts Swalmen; 18 Lowie van Megen Venlo; 19 Bob Leela Maasbree; 20 Leonard Giesberts Liessel.

 

Baarlo  4 oktober

1 Roel van Houtum Goirle;

 

Liessel  18 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Bart van Keimpema Arnhem; 3 René Wilbers Tegelen.

 

Beesel  25 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 René Wilbers Tegelen; 3 Léon Kuypers Baarlo; 4 Paul Boonen Neer; 5 William Beurskens Panningen; 6 Noud Nijssen Baarlo; 7 Rob Nilissen Baarlo; 8 Gijs Dohmen Swalmen; 9 Philip Gante Landgraaf; 10 Leander Laurijssens Maastricht.

 

Born  1 november

1 René Wilbers Tegelen; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Eric Hegger Venlo; 4 Martijn Roelofs St.Anthonis; 5 Paul Boonen Reuver; 6 William Beurskerns Panningen; 7 Leander Laurijssens Maastricht; 8 Anton Peeters Egchel Helden; 9 Philip Gante Landgraaf; 10 Andreass Plum Ubach Palenberg Dld.

 

Horst  8 november

1 René Wilbers Tegelen; 2 Martijn Roelofs St.Anthonis; 3 Wilco Verwegen Melderslo; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 William Beurskens Panningen; 6 Anton Peeters Egchel Helden; 7 Gijs Dohmen Swalmen; 8 Lucien Volleberg Hegelsom; 9 Philip Gante Landgraaf; 10 Guus Mol Horst.

 

Schweiberg  Mechelen  15 november

1 René Wilbers Tegelen; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Jelmer Pietersma Nuth; 4 Martijn Roelofs St.Anthonis; 5 Léon Kuypers Baarlo; 6 Sjef Klerken Baarlo; 7 Leander Laurijssens Maastricht; 8 Noud Nijssen Baarlo; 9 William Beurskens Panningen; 10 Thom Wetzels Mechelen.

 

Weert  22 november

1 Roel van Houtum Goirle; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Martijn Roelofs St.Anthonis; 5 Gijs Dohmen Swalmen.

 

Stramproy  29 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 René Wilbers Tegelen; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Martijn Roelofs St.Anthonis; 5 William Beurskens Panningen; 6 Leander Laurijssens Maastricht; 7 Noud Nijssen Baarlo; 8 Anton Peeters Egchel Helden; 9 Philip Gante Landgraafl; 10 Yannyck Smedts Baarlo.

 

Deurne  6 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 René Wilbers Tegelen; 3 Martijn Roelofs St.Anthonis; 4 William Beurskens Panningen; 5 Noud Nijssen Baarlo; 6 Lucien Volleberg Hegelsom; 7 Leander Laurijssens Maastricht; 8 Rob van der Werff.3

 

Meijel  13 december

1 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Tim Heemskerk Groningen; 4 René Wilbers Tegelen; 5 Martijn Roelofs St.Anthonis; 6 Maarten Kemperman Beesterzwaag; 7 William Beurskens Panningen; 8 Wouter de Haas; 9 Eric Hegger Venlo; 10 Rob Nilissen Baarlo.

 

Brunssum  20 december

1 Gody Jacobs Diepenbeek B.;

 

Blerick  27 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Bas Peters Heel; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 5 Roel van Houtum Goirle; 6 Martijnj Roelofs St.Anthonis; 7 William Beurskens Panningen; 8 Bart Damen Reusel; 9 Noud Nijssen Baarlo; 10 Eric Hegger Venlo.

 

Reuver  3 januari

1 Gody Jacobs Diepenbeek B.; 2 Martijn Roelofs St.Anthonis; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Noud Nijssen Baarlo; 5 Gijs Dohmen Swalmen; 6 René Wilbers Tegelen; 7 Thom Wetzels Mechelen; 8 Joep Dohmen Swalmen; 9 Yannick Smedts Baarlo; 10 Leander Laurijssens Maastricht.

 

Nederweert  17 januari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 René Wilbers Tegelen; 3 Martijn Roelofs St.Anthonis; 4 William Beurskens Panningen; 5 Leander Laurijssens Maastricht; 6 Lucien Volleberg Hegelsom; 7 Noud Nijssen Baarlo; 8 Anton Peeters Egchel Helden; 9 Lars Toma Kerkrade; 10 Yannyck Smedts Baarlo.

 

Landgraaf  24 januari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Martijn Roelofs St.Anthonis; 3 René Wilbers Tegelen; 4 William Beurskens Panningen; 5 Leander Laurijssens Maastricht; 6 Noud Nijssen Baarlo; 7 Maarten Kemperman Beesterzwaag; 8 Gijs Dohmen Swalmen; 9 Joep Dohmen Swalmen; 10 Yannick Smedts Baarlo.

 

Sevenum  31 januari  Kampioenschap

1 Roel van Houtum Goirle; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 William Beurskens Panningen; 4 Eric Hegger Venlo; 5 Martijn Roelofs St.Anthonis; 6 Sebastiaan Brouwer Baarlo; 7 Leander Laurijssens Maastricht; 8 Yannyck Smedts Baarlo; 9 Lucien Volleberg Hegelsom; 10 Wesley Theunissen Venlo.

Kampioen

1 Léon Crienen Baarlo; 2 William Beurskens Panningen; 3 Eric Hegger Venlo.


Puntenklassement
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

1 Léon Crienen Baarlo; 2 René Wilbers Tegelen; 3 Martijn Roelofs St.Anthonis.