Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB amateurs  top 10  2000-2005


2000-2001  Jos Feron Competitie 

Landgraaf   1 oktober

1 Ralf van Heugten Asten; 2 Erwin Bakker Liessel; 3 Dion Gilissen Eijsden; 4 Erik Willems Brunssum; 5 Patrick Claessens Meijel; 6 Olaf Heijnen Brunssum; 7 Ton Eijssen Landgraaf; 8 Remy Maes Amstenrade; 9 Frank van Rens Baarlo; 10 M.Roelofs St.Anthonis.

 

Reuver  8 oktober

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Erik Willems Brunssum; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Patrick de Vlieger Reuver; 6 Erwin Gijsberts Helmond; 7 Patrick Claessens Meijel; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Ton Eyssen Landgraaf; 10 Remy Maes Amstenrade.

 

Baarlo  15 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Tim Heemskerk Brunssum; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Erik Willems Brunssum; 5 Andy van Helden Reuver; 6 Patrick de Vlieger Reuver; 7 Patrick Claessens Meijel; 8 Stephan Lotz Balen B.; 9 Léon Daniels Lottum; 10 Stefan Cohnen Selfkant Dld.; 11 Jan Trommelen Brunssum; 12 Sjef Klerken Baarlo; 13 Quintin Schots Kerkrade; 14 Ron van Obbergen Deurne; 15 Eduard Wanten Beesel.

 

Swier  22 oktober

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Danny Sijen Maastricht; 3 Erik Willems Brunssum; 4 Jan Trommelen Brunssum; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Stephan Lotz Balen B.; 8 Andy van Helden Reuver; 9 Stefan Cohnen Selfkant Dld.; 10 Patrick de Vlieger Reuver.

 

Belfeld  29 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Stephan Lotz Balen B.; 4 Erik Willems Brunssum; 5 Léon Daniels Lottum; 6 Ton Eyssen Landgraaf; 7 Michel Vijgen Simpelveld; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Andy van Helden Reuver; 10 Olaf Heijnen Brunssum.

 

Nuth  11 november

1 Jan Trommelen Brunssum; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4  Olaf Heijnen Brunssum; 5 Stephan Lotz Balen B.; 6 Gerrit de Vries Zwolle; 7  Léon Daniels Lottum; 8 Erik Willems Brunssum; 9 Jelmer Pietersma Dwingelo; 10 Patrick de Vlieger Reuver.

 

Kerkrade  12 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Jan Trommelen Brunssum; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Patrick de Vlieger Reuver; 5 Olaf Heijnen Brunssum; 6 Erik Willems Brunssum; 7 Léon Daniels Lottum; 8 Michel Vijgen Simpelveld; 9 Sjef Klerken Baarlo; 10 Tim Vaessen Elsloo.

 

Sittard  19 november

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Jan Trommelen Brunssum; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Léon Daniels Lottum; 6 Stephan Lotz Balen B.; 7 Patrick de Vlieger Reuver; 8  Michel Vijgen Simpelveld; 9 Andy van Helden Reuver.

   

Hulsberg  26 november

1 Tim Heemskerk Brunssum;2 Gerrit de Vries Zwolle; 3 Olaf Heijnen Brunssum; 4 Léon Daniels Lottum; 5 Jelmer Pietersma Dwingelo; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Patrick de Vlieger Reuver; 9 Michel Vijgen Simpelveld; 10 Jan Trommelen Brunssum

 

Stramproy  3 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Patrick de Vlieger Reuver; 4 Stephan Lotz Balen B.; 5 Stefan Cohnen Selfkant Dld.; 6 Jan Trommelen Brunssum; 7 Olaf Heijnen Brunssum; 8 Andy van Helden Reuver; 9 René Verwielen Bocholtz; 10 Michel Vijgen Simpelveld.

 

Meers Stein  10 december

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Mark Weichert Dld.; 3 Patrick Meerschaert B.; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Jan Trommelen Brunssum; 6 Gerrit de Vries Zwolle; 7 Olaf Heijnen Brunssum; 8 Patrick de Vlieger Reuver; 9 Léon Daniels Lottum; 10 Tim Vaessen Elsloo.

 

Meijel  17 december

1 Dirk van Schalen Bakel; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Patrick de Vlieger Reuver; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Jan Trommelen Brunssum; 7 Stephan Lotz Balen B.; 8 Philip Gante Heerlen; 9 Andy van Helden Reuver; 10 Léon Daniels Lottum.

 

Blerick  24 december

1 Bas Peters Heel; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Stephan Lotz Balen B.; 5 Patrick de Vlieger Reuver; 6 Rogér Smeets Elsloo; 7 Léon Daniels Lottum; 8 Sjef Klerken Baarlo; 9 Patrick Meerschaert St.Gilis-Waas B.; 10 Andy van Helden Reuver.

 

Swalmen  26 december  Limburgs Kampioenschap

1 Tim Heemskerk Brunssum;  2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Patrick de Vlieger Reuver; 4 Erik Willems Brunssum; 5 Stephan Lotz Balen B.; 6 Andy van Helden Reuver; 7 Sjef Klerken Baarlo; 8  Léon Daniels Lottum; 9 Philip Gante Heerlen; 10 Olaf Heijnen Brunssum; 11 Jan Trommelen Brunssum; 12 Ron Koster Tegelen; 13 Remy Maes Amstenrade; 14 Stefan van der Pas Herten; 15 Eduard Wanten Beesel.

Kampioen

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Patrick de Vlieger Reuver; 3 Erik Willems Brunssum.

     

Valkenburg  31 december

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Gerrit de Vries Zwolle; 4 Patrick de Vlieger Reuver; 5 Jelmer Pietersma Dwingelo; 6 Olaf Heijnen Brunssum; 7 Dion Gilissen Eijsden; 8 Michel Vijgen Simpelveld; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Marcel Vink Reijmerstok.

 

Helden  7 januari

Rogér Smeets Elsloo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Patrick de Vlieger Reuver; 5 Andy van Helden Reuver; 6 Léon Daniels Lottum; 7

 

Liessel  14 januari

1 Erwin Bakker Liessel; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Harold Dat Lierop; 4 Patrick de Vlieger Reuver; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Andy van Helden Reuver; 7 Marc van Grinsven Deurne; 8 Roy Curvers Haelen; 9 Léon Daniels Lottum; 10 Niels Hamers Schijndel.

 

Brunssum  21 januari

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Bas Peters Heel; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Gerrit de Vries Zwolle; 5 Patrick de Vlieger Reuver; 6 Jelmer Pietersma Dwingelo; 7 Andy van Helden Reuver; 8 Olaf Heijnen Brunssum; 9 Erik Willems Brunssum; 10 Sjef Klerken Baarlo.

 

Sevenum  28 januari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Rob Reuvers Grathem; 4 Andy van Helden Reuver; 5 Patrick de Vlieger Reuver; 6 Olaf Heijnen Brunssum; 7 Michel Vijgen Simpelveld; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Philip Gante Heerlen; 10 Léon Daniels Lottum.

 

Puntenklassement

1 Léon Crienen Baarlo 521 punten; 2 Rick van Dijk Baarlo 469; 3  Patrick de Vlieger Reuver 436

 

2001/2002

Baarlo   30 september

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Dion Gilissen Eijsden; 5 Harold Dat Lierop; 6 Olaf Heijnen Brunssum; 7 Tim Vaessen Elsloo; 8 Michel Vijgen Simpelveld; 9 Erwin Gijsberts Helmond ; 10 Jan Trommelen Brunssum.

                          

Blerick  29 december

1 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 2 Tim Heemskerk Brunssum; 3 Bas Peters Heel; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Rob Reuvers Grathem; 8 Sjef Klerken Baarlo; 9 Remy Maes Amstenrade; 10 Rogér Meuser.

 

Mechelen  31 december

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Bas Peters Heel; 3 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 4 Djurre Pietersma Hoenbroek; 5 Remy Maes Amstenrade; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Sjef Klerken Baarlo; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 Sjors Clevers Grubbenvorst; 10 Léon Kuypers Baarlo.

 

Helden Panningen  5 januari

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Bas Peters Heel; 3 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Djurre Pietersma Hoensbroek; 7 Sjef Klerken Baarlo; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Remy Maes Amstenrade; 10 Jan Trommelen Brunssum.

 

Maasmechelen België  12 januari

1 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 2 Sjef Klerken Baarlo; 3  Jan Trommelen Brunssum; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Léon Kuypers Baarlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Remy Maes Amstenrade; 8 René Kuhlmann Baarlo; 9 Daan Bongers Baarlo; 10 Rogér Meusen Reuver.

 

Ysselsteyn  19 januari

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Jan Trommelen Brunssum; 5 Sjef Klerken Baarlo; 6 Rogér Meusen Reuver; 7 Sjors Clevers Grubbenvorst; 8 Andy van Helden Reuver; 9 Willem Hoebergen Meijel; 10 Remy Maes Amstenrade.

 

Horst  26 januari

1 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 2 Tim Heemskerk Brunssum; 3 Léon Crienen Baarlo; 4  Djurre Pietersma Hoensbroek; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Jan Trommelen Brunssum; 7 Léon Kuypers Baarlo; 8 Andy van Helden Reuver; 9 Sjors Clevers Grubbenvorst; 10 Léon de Jong Reek.

 

Valkenburg  2 februari

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Remy Maes Amstenrade; 5 Sjef Klerken Baarlo; 6 Jan Trommelen Brunssum; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Mathias Breukers; 9 Rogé Meusen.

 

Sevenum  9 februari

1 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 2 Erwin Bakker Liessel; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Martijn Roelofs St.Anthonis; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Sjef Klerken Baarlo; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Mark Nellen Maasbree; 10 Rob Reuvers Grathem.

 

Puntenklassement

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 3 Léon Crienen Baarlo.

 

2002/2003  Jos Feron Competitie

Baarlo   6 oktober

Ernie Frieke Veldhoven; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Andy van Helden Reuver; 5 Michel Vijgen Simpelveld; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Winand van Waardenburg Gulpen; 8 Sjef Klerken Baarlo; 9 Martijn Vervaart Baexem; 10 Remy Maes Amstenrade.

     

Landgraaf  13 oktober

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 3 Martijn Roelofs St.Anthonis; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Djurre Pietersma Hoenbroek; 6 …; 7 René Kuhlmann Baarlo; 8 Tim Vaessen Elsloo; 9 Martijn Vervaart Baexem; 10 Bart Spierings Berlicum.

 

Swier  20 oktober

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Djurre Pietersma Hoenbroek; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Andy van Helden Reuver; 7 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 8 Olaf Heijnen Brunssum; 9 Marcel Toon Maastricht; 10 Jeroen Voorbij Eindhoven.

 

Belfeld  27 oktober

1 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 2 Tim Heemskerk Brunssum; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Martijn Roelofs St.Anthonis; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Djurre Pietersma Hoenbroek; 7 Jan Trommelen Brunssum; 8 Olaf Heijnen Brunssum; 9 Andy van Helden Reuver; 10 Winand van de Waarsenburg Gulpen.

 

Liessel  3 november

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Djurre Pietersma Hoenbroek; 4 Martin Roelofs St.Anthonis; 5 Andy van Helden Reuver; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Sjef Klerken Baarlo; 8 René Kuhlmann Baarlo; 9 Martijn Vervaart Baexem; 10 Stefan Ottenheim Baarlo.

 

Sittard  17 november

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 4 Remy Maes Amstenrade; 5 Djurre Pietersma Hoenbroek; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Olaf Heijnen Brunssum; 8 Pascal Quintens Zolder B.; 9 Jeroen Voorbij Eindhoven; 10 Rick van Dijk Baarlo.

 

Hulsberg  24 november

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Rogér Smeets Elsloo; 3 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 4 Jurre Pietersma Hoenbroek; 5 Remy Maes Amstenrade; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Gerrit de Vries Zwolle; 8 René Kuhlmann Baarlo; 9 Sjef Klerken Baarlo; 10 Andy van Helden Reuver.

 

Stramproy  2 december

1 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Tim Heemskerk Brunssum; 4 Jurre Pietersma Hoenbroek; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Andy van Helden Reuver; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Léon Kuypers Baarlo; 9 Sjef Klerken Baarlo; 10 Ralf Vanhove.

 

Swalmen  8 december

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 3 Remy Maes Amstenrade; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Ralf Vanhove; 6 Djurre Pietersma Hoenbroek; 7 Patrick Helgers; 8 Martijn Vervaart Baexem; 9 Léon Kuypers Baarlo; 10 Sjef Klerken Baarlo.

 

Meijel  15 december

1 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 2 Tim Heemskerk Brunssum; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Djurre Pietersma Hoenbroek; 6 Sjef Klerken Baarlo; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Léon Kuypers Baarlo; 9 Daan Bongers Baarlo; 10 Andy van Helden Reuver.

 

Stein  Urmond  22 december

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Djurre Pietersma Hoenbroek; 5 Remy Maes Amstenrade; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Jan Trommelen Brunssum; 8 Patrick Helgers; 9 Sjef Klerken Baarlo; 10 Léon Kuypers Baarlo.

 

Brunssum  26 december  Kampioenschap

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 3 Remy Maes Amstenrade; 4 Djurre Pietersma Hoenbroek; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Jan Trommelen Brunssum; 8 Sjef Klerken Baarlo; 9 Patrick Helgers; 10 Léon Kuypers Baarlo.

Kampioen

1 Tim Heemskerk Brunssum. 2 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 3 Remy Maes Amstenrade. 

 

2003/2004  Jos Feron Competitie

Baarlo  5 oktober

1 Ernie Frieke Veldhoven; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Sjors Clevers Grubbnevorst; 4 Sjef Klerken Baarlo; 5 Jordy Luisman Bergentheim; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Rob Nilissen Baarlo; 8 Rogér Meusen Reuver; 9 Léon Daniels Lottum; 10 Nick van der Cruysen Stevensbeek.

          

Liessel  12 oktober

1 Ernie Frieke Veldhoven; 2 Sjef Klerken Baarlo; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Jordy Luisman Bergentheim; 6 Willem van Hoof Helmond; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Léon Kuypers Baarlo; 9 Marius Dona Dommelen.; 10 Frank Meusen Reuver.

 

Swier 19 oktober

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Sjef Klerken Baarlo; 5 Léon Kuyperrs Baarlo; 6 Frank Meusen Reuver; 7 Marius Dona Dommelen; 8 Rogér Meusen Reuver; 9 Jeroen Voorbij Eindhoven; 10 Alex Lamberix Valkenburg.

 

Landgraaf  26 oktober

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Jelmer Pietersma Hoensbroek; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Rogér Meusen Reuver; 5 Ernie Frieke Veldhoven; 6 Frank Marius Dona Dommelen; 7 Sjef Klerken Baarlo; 8 Winand Waardenburg Gulpen; 9 Léon Kuypers Baarlo; 10 Patrick Helgers Brunssum.

 

Beesel  2 november

1 Ernie Frieke Veldhoven; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 Sjef Klerken Baarlo; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Frank Meusen Reuver; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Léon Kuypers Baarlo; 8 Marius Dona Dommelen; 9 Léon Daniels Lottum; 10 Rogér Meusen Reuver.

   

Belfeld  9 november

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Sjef Klerken Baarlo; 3 Léon Kuypers Baarlo; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Martijn Roelofs St.Anthonis; 6 Rob Nilissen Baarlo; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Frank Meusen Reuver; 9 Frank Marius Dona Dommelen 10 Rogér Meusen Reuver.

 

Schimmert 16 november

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Martijn Roelofs St.Anthonis; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Sjef Klerken Baarlo; 5 Léon Kuypers Baarlo; 6 Frank Janssen Horn; 7 Ruud Geerlings Tegelen; 8 Marius Dona Dommelen; 9 Eduard Wanten Beesel; 10 Angelo Ummels Heerlen.

 

Valkenburg   23  november

1 Jelmer Pietersma Hoensbroek; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Martijn Roelofs St.Anthonis; 5 Frank Lamber Venlo.

 

Stramproy  30 november

1 Jelmer Pietersma Hoensbroek; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 Léon Crienen Baarlo; 4  Ernie Frieke Veldhoven; 5 Sjef Klerken Baarlo; 6 Rogér Meusen Reuver; 7 Stefan Cohnen Selfkant Dld.; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Léon Kuypers Baarlo.

 

Swalmen  7 december

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Léon Kuypers Baarlo; 4 Stefan Cohnen Selfkant Dld.; 5 Rogér Meusen Reuver; 6 Sjors Clevers Grubbenvorst; 7 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 8 Sjef Klerken Baarlo; 9 Pascal Evers Roermond; 10 Frank Lamber Venlo.

 

Meijel  14  december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Sjef Klerken Baarlo; 3 Rogér Meusen Reuver; 4 Léon Kuypers Baarlo ; 5 Frank Lamber Venlo; 6 Sjors Clevers Grubbenvorst; 7 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 8 Frank Janssen Horn; 9 Léon Daniels Lottum; 10 Matthias Breukers Heerlen.

 

Hulsberg  21 december  Kampioenschap

1 Jelmer Pietersma Hoensbroek; 2 Rogér Smeets Elsloo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Sjef Klerken Baarlo; 5 Léon Kuypers Baarlo; 6 Djurre Pietersma Hoensbroek; 7 Marcel van Loon Maastricht; 8 Frank Lamber Venlo; 9 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 10 Bart Damen Reusel.

Kampioen

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Sjef Klerken Baarlo; 3 Léon Kuypers Baarlo.

 

Blerick  28  december

1 Edwin Bakker Liessel; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Jordy Luisman Bergentheim; 5 Sjef Klerken Baarlo; 6  Léon Kuypers Baarlo; 7  Daan Bongers Baarlo; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Frank Lamber Venlo; 10 Rob Nilissen Baarlo.

           

Mechelen  31 december

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 Sjef Klerken Baarlo; 4 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 5 Bart Damen Reuver; 6 Frank Lamber Venlo; 7 Sjef Klerken Baarlo; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Daan Bongers Baarlo; 10 Ron Koster Tegelen.

 

Panningen  4 januari

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Sjef Klerken Baarlo; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Léon Kuypers Baarlo; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Ron Nilissen Baarlo; 8 René Wilbers Tegelen; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Bart Damen Reuver.

     

Nuth  11 januari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Tim Heemskerk Brunssum; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Durre Pietersma Hoensbroek; 5 Rob Nilissen Baarlo; 6 Sjef Klerken Baarlo; 7 Léon Kuypers Baarlo; 8 Danny Sijen Maastricht; 9 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 10 Frank Lamber Venlo.

 

Schweiberg  Mechelen 25 januari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Sjef Klerken Baarlo; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 5 Léon Kuypers Baarlo; 6 Rob Nilissen Baarlo; 7 Frank Lamber Venlo; 8 René Wilbers Tegelen; 9 Ron Koster Tegelen; 10 Ruud Wilbers Panningen.

 

Ysselsteyn  1 februari

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Martijn Roelofs St.Anthonis; 4 Rob Nilissen Baarlo; 5 Sjef Klerken Baarlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Léon Kuypers Baarlo; 8 Marcel van Loon Maastricht; 9 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 10 Léon Daniels Lottum.

 

Sittard  8 februari

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Sjef Klerken Baarlo; 5 Bart van Kempema Rijen; 6 Léon Kuypers Baarlo; 7 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 8 Rob Nilissen Baarlo; 9 Rob van Werf Gilze; 10 Frank Janssen Horn.

 

Brunssum   15 februari

1 Jelmer Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Rob Reuvers Grathem; 4 Sjef Klerken Baarlo; 5 Mark Nellen Maasbree; 6 Ernie Frieke Veldhoven; 7 Djurre Pietersma Hoensbroek; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 10 Rob Nilissen Baarlo.

 

Puntenklassement

1 Leon Crienen Baarlo  607 punten; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek 604; 3 Sjef Klerken Baarlo 529; 4 Léon Kuypers Baarlo 459; 5 Rick van Dijk Baarlo 320.

   

2004/2005  Akkerman Crosscup

Baarlo  3 oktober

1 Erwin Bakker Liessel; 2 Marcel van Loon Maastricht; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Jelmer Pietersma Hoenbroek; 5 Sjef Klerken Baarlo; 6 Léon Kuypers Baarlo; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Wouter kleingeld Oss; 9 René Kuhlmann Baarlo; 10 Winand van de Waarsenburg Gulpen.

     

Hulsberg  10 oktober

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Mark Nellen Maasbree; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Djurre Pietersma Hoensbroek; 5 Daan Bonmgers Baarlo; 6 Alex Lamberix Valkenburg; 7 Guido Janssen Voeren B.; 8 Léon Kuypers Baarlo; 9 Rob Nilissen Baarlo; 10 Patrick Helgers Brunssum.

 

Swier  17 oktober

1 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 2 Patrick Helgers Brunssum; 3; 4 Léon Crienen Baarlo.

 

Liessel  24 oktober

Erwin Bakker Liessel; 2 Maarten Tjalingi; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Djurre Pietersma Hoenbroek.

 

Landgraaf  31 oktober

1 Marcel van Loon Maastricht; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Patrick Helgers Brunssum; 5 Daan Bongers Baarlo; 6 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 7 René Wilbers Tegelen; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Cor Raaymakers Weert; 10 Sjef Klerken Baarlo.

 

Beesel  7 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Daan Bongers Baarlo; 3 Alexander van Bavel St.Anthonis; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Rob Nilissen Baarlo; 6 Djurre Pietersma Hoensbroek; 7 Jan Trommelen Brunssum; 8 Erik van de Eerenbeemd Asten; 9 Maurits Obbema Heteren; 10 Léon Daniels Lottum.

 

Reuver  14 november

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Djurre Pietersma Hoensbroek; 5 Rob Nilissen Baarlo; 6 Patrick Helgers Brunssum; 7 Léon Daniels Lottum; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Paul Boonen Reuver; 10 Erik van den Eerenbeemd Asten.

 

Schweiberg  21 november

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Daan Bongers Baarlo; 4 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 5 Patrick Helgers Brunssum; 6 Rob Nilissen Baarlo; 7 Danny Sijen Maastricht; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer; 10 Franck Ackermans Maastricht.

 

Stramproy 28 november

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Rob Nilissen Baarlo; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Patrick Helgers Brunssum; 6 René Wilbers Tegelen; 7 Léon Daniels Lottum; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Niels Hamers Weert; 10 Danny Sijen Maastricht.

 

Swalmen  5 december

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 5 Rob Nilissen Baarlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Erik van den Eerenbeemd Asten; 8 Pascal Evers Roermond; 9 Patrick Helgers Brunssum; 10 Léon Daniels Lottum.

 

Valkenburg  12 december

1 Jelmer Pietersma Hoensbroek; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 Patrick Helgers Brunssum; 4 René Wilbers Tegelen; 5 Winand van de Waarsenburg Gulpen; 6 Guido Janssen België; 7 Jan Trommelen Brunssum; 8 Léon Daniels Lottum; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Rob Nilissen Baarlo.

 

Horst  19 december

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Baarlo; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Léon Daniels Lottum; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Patrick Helgers Brunssum; 7 Eric van den Eerenbeemd Asten; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Jaimy Noya Maastricht; 10 Rob Nilissen Baarlo.

 

Meijel  26 december   Kampioenschap

1 Mark Nellen Maasbree; 2 Djurre Pietersma Hoensbroek; 3 Erwin Bakker Liessel; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 René Wilbers Tegelen; 6 Daan Bongers Baarlo; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Léon Daniels Lottum; 9 Guido Janssen Voeren B.; 10 Winand van de Waarsenburg Gulpen;

Kampioen

1 Djurre Pietersma Hoensbroek; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 René Wilbers Tegelen;

     

Mechelen  31 december

1 Daan Bongers Baarlo;

 

Panningen  2 januari

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 René Wilbers Tegelen; 6 Patrick Helgers Brunssum; 7 Léon Daniels Lottum; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Rob Nilissen Baarlo; 10 Frank Lamber Venlo.

 

Brunssum  9 januari

1 Daan Bongers Baarlo

 

Ysselsteyn  16 januari

1 Daan Bongers Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 René Wilbers Tegelen; 4 Djurre Pietersma Hoensbroek; 5 Léon Kuypers Baarlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Pascal Evers Roermond; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Patrick Helgers Brunssum; 10 Jean Paul Strijthaegen Cadier en Keer.

 

Blerick  23 januari

1 Erwin Bakker Liessel; 2 Mark Nellen Maasbree; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek; 4 Daan Bongers Baarlo; 5 Erik Nellen Maasbree; 6 Léon Kuypers Baarlo; 7 Sjef Klerken Baarlo; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Léon Daniels Lottum; 10 Jan Trommelen Brunssum.

 

Nuth  30 januari

Sjef Klerken Baarlo

 

Puntenklassement

1 Daan Bongers Baarlo 543 punten; 2 Léon Crienen Baarlo 515; 3 Djurre Pietersma Hoensbroek 503; 4 Patrick Helgers Brunssum 407; 5 Jan Trommelen Brunssum 374.