Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB amateurs  top 10  1995-2000


1995/1996 

Wijchen  15 oktober

1 Ruud van Mil  Overloon; 2 Edward van de Putten Wijchen; 3 Leon Franssen Reuver; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Ernie Frieke Veldhoven; 6 Maas van Beek Barneveld; 7 Wil van Gestel; 8 Pierre Frijters; 9 Chrit van Hoesel Tegelen; 10 Bas Vroemen; 11 Marcel van Loon; 12 Frank Meusen ; 13 Pascal Appeldoorn Velden; 14 Marco Aberso; 15 Alex van Bavel St.Anthonis. 

 

Baarlo  21 oktober

1 Danny Nelissen Sweikhuizen; 2 Rogér Smeets Elsloo; 3 Erik Willems Brunssum; 4 René Kulhmann  Baarlo; 5 Stephan Lotz Stein; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Léon Brand Brunssum; 8 Danny Sijen Maastricht; 9 Ralf van Heugten Asten; 10 Frank van Rens Baarlo.

 

Mierlo   22 oktober

1 Edwin Raats Eindhoven; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Dirk van Schalen Bakel; 4 Harrie Dam Mierlo; 5 Johan Adriaansen Goirle; 6 Eckhard van de Putten Panningen; 7 G.Janssen; 8 Frank Meuwissen Reuver; 9 Rogér Smeets Elsloo; 10 Martin Verschuren Heeze.

 

Baarlo  21 oktober

1 Danny Nelissen Sweikhuizen; 2 Rogér Smeets Elsloo; 3 Erik Willems Brunssum; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Stephan Lotz Stein; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Léon Brand Brunssum; 8 Danny Sijen Maastricht; 9 Ralf van Heugten Asten; 10 Frank van Rens Baarlo.

 

Mierlo  22 oktober

1 Edwin Raats Eindhoven; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Dirk van Schalen Bakel; 4 Harrie Dam Mierlo; 5 J.Adriaensen Goirle ; 6 Edgard van der Putten Panningen; 7 G.Janssen ; 8 Frankj Meuwissen Reuver; 9 Rogér Smeets Elsloo; 10 Martin Verschuren Heeze.

 

Reuver Beesel   29 oktober

1 Frank Meusen Reuver; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Léon Franssen Reuver; 4 Johan Janssen Panningen; 5 J.Montulet Venlo; 10 Tim Heemskerk Brunssum.

 

Nederweert  5 november

1 Edwin Raats Eindhoven; 2 I.Peeters; 3 Chrit van Hoesel Tegelen; 4 Léon Franssen Reuver; 5 Erik Willems Brunssum; 6 Frank Meusen Reuver; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Tim Heemskerk Brunssum; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Léon Crienen Baarlo; 11 Wil van Gestel Veldhoven; 12 Stephan Lotz Stein; 13 Rogér Smeets Elsloo; 14 S.Janssen; 15 E.Schepens.

 

Maastricht  11 november

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Mike Kuypers Valkenburg; 3 Eric Willems Brunssum; 4 Stephan Lotz Stein; 5 Tim Heemskerk Brunssum; 6 John Keulers Sittard; 7 Dion Gilissen Eijsden; 8 Léon Brands Brunssum; 9 Han Frank Heerlen; 10 Marcel Stoffels Ulestraten.

 

Afferden  12 november

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Edwin Raats Helmond; 4 M. van Loon Maashees; 5 R. van Mill Overloon; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Frank Meusen Reuver; 8 Wil van Gestel Veldhoven; 9 Alex van Bavel St.Anthonis; 10 Léon Franssen Reuver.

 

Veldhoven  19 november

1 onbekend

 

Helden  25 november

1 Edwin Raats Eindhoven; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Chrit van Hoesel Tegelen; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Frank van Rens Baarlo; 7 S.Janssen Panningen; 8 Léon Franssen Reuver; 9 J.Adriaensen Goirle; 10 Ron Wijsen Helden.

 

Brunssum  26 november

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Erik Willems Brunssum; 3 Raymond Meys Valkenburg; 4 Stephan Lotz Stein; 5 Patrick Knarren Heerlen; 6 Danny Sijen Maastricht; 7 Léon Brands Brunssum; 8 J.Keuilers Sittard; 9 M.Stoffels Ulestraten; 10 Fr.Akkermans Maastricht.

 

Stramproy  3 december

1 Edwin Raats Eindhoven; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Chrit van Hoesel Tegelen; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Tim Heemskerk Brunssum; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Dirk Dona Veldhoven; 8 S.Janssen Panningen; 9 T.Hoevenaars Geldrop; 10 L.Daniels Lottum; 12 Ron Wijzen Helden.

 

Baexem  10 december

1 Max van Heeswijk Baexem; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Edwin Raats Eindhoven; 4 Chris van Hoesel Tegelen; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Dirk Dona Veldhoven; 8 Frank van Rens Baarlo; 9 Jan Peeten Baarlo; 10 M.Esser Eindhoven.

 

Belfeld  16 en 17 november  2 daagse etappewedstrijd

1 e etappe

1 Edwin Raats Eindhoven; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Ruud Wilting Knegsel; 4 J.Montulet Venlo; 5 Chrit van Hoesel Tegelen; 6 Martin Verschuren Heeze; 7 Bouten Blerick; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Frank van Rens Baarlo.

2 e etappe tijdrit

1 Edwin Raats Eindhoven; 2 A.Bouten Blerick; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Chrit van Hoesel Tegelen; 6 Frank van Rens Baarlo; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 van der Putten Wijchen; 9 Eric Brouwers Linne; 10 Martin Teunissen Ysselsteyn.

3 e etappe

1 Edwin Raats Eindhoven; 2 Bernie Frieke Veldhoven; 3 Frank van Rens Baarlo; 4 A.Bouten Blerick; 5 Chrit van Hoesel Tegelen; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Wil van Gestel Eindhoven; 8 Montulet Venlo; 9 René Kuhlmann Baarlo; 10 Jos Reinders Helden.

Eindklassement

1 Edwin Raats Eindhoven; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 A.Bouten Blerick; 4 Chrit van Hoesel Tegelen; 5 Frank van Rens Baarlo.

 

Blerick  24 december

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Chrit van Hoesel Tegelen; 5 Edwin Raats Eindhoven; 6 A.Bouten Blerick; 8 Frank van Rens Baarlo; 10 Jan Peeten Baarlo.

 

Meijel  7 januari

1 geen uitslagen

 

Lierop  14 januari

1 Edwin Raats Eindhoven; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Dirk van Schalen Enschede; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 8 Léon Franssen Reuver; 9 Frank van Rens Baarlo; 10 Crhit van Hoesel Tegelen.

 

Roermond  21 januari

1  Geen uitslagen 

 

Weert  Tungelroy  28 januari

1 Huub de Roo Veldhoven; 2 Edwin Raats Eindhoven; 3 Ernie Frieke Veldhoven; 4 Léon Franssen Reuver; 5 Robert Souren Nuth; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Dirk Dona Veldhoven; 8 Wil Busch Herentals B.; 9 Chrit van Hoesel Tegelen; 10 Frank van Rens Baarlo.

 

Puntenklassement

1 Edwin Raats Eindhoven 193 punten; 2 René Kuhlmann Baarlo 144; 3 Léon Crienen Baarlo 139.

 

 

1996/1997 

Wijchen  13 oktober

1 Gerben de Knegt Goirle; 2 van der Putten Wijchen; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Ab Hilhorst Nijmegen; 5 Vroemen Malden; 6 Léon  Brands Brunssum; 7 Frank Hofman Groesbeek; 8 J.Adriaensen Goirle; 9 Stephan Lotz Stein; 10 Koch Eemnes.

 

Reuver  20 oktober

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Frank Meusen Reuver; 3 Frank Hofman Groesbeek; 4 Stephan lotz Stein; 5 Léon Brands Brunssum; 6 Raymond Meys Valkenburg; 7 Emanuel van Heugten Reuver; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 Sander Janssen Panningen; 10 Niek van der Cruyssen Stevensbeek.

 

Vaesrade  26 oktober

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Raymond Meys Valkenburg; 3 Philippen; 4 Léon Brands Brunssum; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Gilissen;  8 Thijs van Melick Panningen; 9 Léon Daniels Lottum; 10 Patrick Knarren Heerlen.

 

Limbricht  27 oktober

1 Raymond Meys Valkenburg; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Chrit van Hoesel Tegelen; 4 Patrick Knarren Heerlen; 5 Léon Brands Brunssum; 6 Sander Janssen Panningen; 7 van der Cruyssen; 8 Léon Daniels Lottum; 9 Stephan Lotz Stein; 10 Keulers.

 

Nuth  2 november

1 Raymond Meys Valkenburg; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Gijsberts; 4 Dirk van der Schalen; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 Stephan Lotz Stein; 7 Rick van Dijk Baarlo;  8 Gilissen; 9 Phillippen; 10 Léon Brands Brunssum.

 

Afferden  9 november

1 Frank van Rens Baarlo; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 M. van Loon Maashees; 4 Alex van Bavel St.Anthonis; 5 Léon Franssen Reuver; 6 Stephan Lotz Stein; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Chrit van Hoesel Tegelen; 9 Emanuel van Heugten Reuver; 10 Sanders Janssen Panningen.

 

Belfeld  10 november

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Dirk Dona Veldhoven; 3 Frank Meusen Reuver; 4 van Gastel; 5 Phillippen; 6 Léon Franssen Reuver; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Gillissen; 10 Chrit van Hoesel Tegelen.

 

Brunssum  16 november

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Markus Phillippen Dld.; 5 Eric Willems Brunssum; 6 Stephan Lotz Stein; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Léon Brands Brunssum; 9 Chrit van Hoesel Tegelen; 10 Dion Gilissen Eijsden

 

Brunssum  17 november Limburgs Kampioenschap

1 Raymond Meys Valkenburg; 2 Jan Trommelen Brunssum; 3 Danny Nelissen Sweikhuizen; 4 Tim Heemskerk Brunssum.

 

Zeelst  17 november

1 Huub de Roo Veldhoven; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Ernie Frieke Veldhoven; 4 John Verhouden Eindhoven; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 Sander Janssen Panningen; 7 Paul van Schalen Helmond; 8 Léon Brands Brunssum; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Chrit van Hoesel Tegelen.

 

Helden  23 november

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Léon Franssen Reuver; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Chrit van Hoesel Tegelen; 6 Sander Janssen Panningen; 7 Léon Brands Brunssum; 8 Frank van Rens Baarlo; 9 Markus Phillippen Dld.; 10 Léon Daniels Lottum.

 

Baexem  24 november

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Stephan Lotz Stein; 3 Léon Franssen Reuver; 4 Chrit van Hoesel Tegelen; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Sander Janssen Panningen; 7 Wil van Geslel Veldhoven; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Markus Phillippen Dld.; 10 Léon Brands Brunssum.

 

Kerkrade  30 november

1 Raymond Meys Valkenburg; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Léon Brands Brunssum; 5 Chrit van Hoesel Tegelen; 6 …; 7 Frank van Rens Baarlo; 8 Sander Janssen Panningen; 9 …; 10 Léon Daniels Lottum.

 

Stramproy  1 december

1 Léon Franssen Reuver; 2 Wil van Gestel Veldhoven; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Sander Janssen Panningen; 5 Léon Brands Brunssum; 6 Markus Phillippen Dld.; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Huys Venlo; 9 Chrit van Hoesel Tegelen; 10 Stephan Lotz Stein.

 

Hulsberg  8 december

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Raymond Meys Valkenburg; 4 Bas Peters Heel; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Frank van Rens Baarlo; 7 Sander Janssen Panningen; 8 Stephan Lotz Stein; 9 Wil van Gestel Veldhoven; 10 Léon Franssen Reuver.

 

Meers  Elsloo   14  december

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Stephan Lotz Stein; 3 Frank van Rens Baarlo; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Markus Phillippen Dld.; 7  Léon Crienen Baarlo; 8 Ackermans ; 9 Ger Huys Venlo; 10 Dion Gilissen Eijsden.

 

Lierop    15 december

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Harrie van Dam Lierop; 3 Peter van der Vleuten Lierop; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 van hoof; 7 Wil van Gestel Veldhoven;8 Stephan Lotz Stein; 9 Sander Janssen Panningen; 10 Léon Crienen Baarlo.

 

Someren Heide   15 december  Org. Amateusport Ned.

1 van Schalen Bakel; 2 van Schalen Bakel; 3 John Haazen Ommel; 4 Verschuren Heeze; 5 Akkers Milheeze; 6 Verhagen Schaik; 7 van Hoof Someren; 8 Schonewille Helenaveen; 9 Slegers Helmond; 10 Dielissen Liessel.

 

Blerick  22 december

1 Max van Heeswijk Baexem; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Frank van Rens Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Stephan Lotz Stein; 7 Markus Phillippen Dld.; 8 Ger Huys Venlo; 9 Sander Janssen Panningen; 10  Léon Daniels Lottum.

 

Meijel  26 december   Kampioenschap

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Edwin Raats Eindhoven; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Marco Cuppens Landgraaf; 7 Patrick Claessens Meijel; 8 Léon Daniels Lottum; 9 Erik Willems Brunssum,; 10 Stephan Lotz Stein.

Kampioen

1 René Kuhlmann Baarlo.

 

Weert  Tungelroy  29 december

1 Stephan Lotz Stein; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Danny Sijen Maastricht; 7 Erik Willems Brunssum; 8 Bas Peters Heel; 9 Peeters.

 

Valkenburg  31 december

1 Raymond Meys Valkenburg; 2 Frank van Rens Baarlo; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Stephan Lotz Stein; 5 Ackermans; 6 Danny Sijen Maastricht; 7 Dion Gilissen Eijsden; 8 Léon Daniels Lottum; 9 Erik Willems Brunssum; 10 Rogér Smeets Elsloo.

 

Born  5 januari

1 Frank van Rens Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Stephan Lotz Stein; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Sander Janssen Panningen; 6 Chrit van Hoesel Tegelen; 7 Edwin Raats Eindhoven; 8 Erik Willems Brunssum; 9 Ger Huys Venlo; 10 Wiel Timmermans Steyl.

 

Roermond  12 januari

1 Rogér Smeets Bunde; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Stephan Lotz Stein; 4 Frank van Rens Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Léon Daniels Lottum; 7 Eric Willems Brunssum; 8 Tjarco Cuppens Hulsberg; 9 Ackermans; 10 Ger Huys Venlo.

 

Limbricht  26 januari

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Edwin Raats Eindhoven; 3 Frank van Rens Baarlo; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Markus Phillippen Dld.; 6 Erik Willems Brunssum; 7 Léon Brands Brunssum; 8 Chrit van Hoesel Tegelen; 9 Dion Gilissen Eijsden; 10 Sander Janssen Panningen.

 

Puntenklassement

1 René Kuhlmann Baarlo 420 punten; 2 Frank van Rens Baarlo 341; 3 Rick van Dijk Baarlo 324; 4 Stephan Lotz Stein 289; 5 Léon Crienen Baarlo 271; 6 Léon Brands Brunssum  226; 7 Sander Janssen Panningen  210; 7 Markus Phillippen Dld. 210; 9 Chrit vban Hoesel Tegelen 187; 10 Leon Daniels Lottum 177.

 

1997/1998 

Reuver  19 oktober

1 Léon Franssen Reuver; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Stephan Lotz Stein; 4 Ackermans; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 Sander Janssen Panningen; 7 Emanuel van Heugten Reuver; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 René Kuhlmann Baarlo; 10 Patrick de Vlieger Reuver.

 

Born  26 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Frank Ackermans Maastricht; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Léon Franssen Reuver; 5 Stephan Lotz Stein; 6 Sander Janssen Panningen; 7 Dion Gilissen Eijsden; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 Markus Phillippen Stolberg Dld.; 10 Léon Daniels Lottum.

 

Nuth  1 November

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Léon Franssen Reuver; 4 Raymond Meys Valkenburg; 5 Dion Gilissen Eijsden; 6 Frank van Rens Baarlo; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Sander Janssen Panningen; 9 Ger Huys Venlo; 10 Léon Daniels Lottum.

 

Vaesrade  8 november

1 Frank van Rens Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Frank Meusen Reuver; 4 Danny Sijen Maastricht; 5 Robert Souren Nuth; 6 Sander Janssen Panningen; 7 Erik Willems Brunssum; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Dion Gilissen Eijsden; 10 Léon Brands Brunssum.

 

Belfeld  9 november

1 van Gestel Veldhoven; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Léon Franssen Reuver; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Léon Daniels Lottum; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Ernie Frieke Veldhoven; 8 Tjarco Cuppens Hulsberg; 9 Patrick de Vlieger Reuver; 10 Chrit van Hoesel Tegelen.

 

Veldhoven  16 november

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 W. van Gestel Veldhoven; 4 Léon Franssen Reuver; 5 Stephan Lotz Stein; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Sander Janssen Panningen; 8 Ruud Wilting Tilburg; 9 Huub de Roo Veldhoven; 10 John Verhouden Eindhoven.

 

Helden  22 november

1 Stephan Lotz Stein; 2 van Mill; 3 Léon Franssen Reuver; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Frank van Rens Baarlo; 7 Dion Nillissen Eijsden; 8 Léon Daniels Lottum; 9 Rick van Dijk BHaarlo; 10 Léon Brands Brunssum.

 

Baexem   23 november

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Léon Franssen Reuver; 4 Sander Janssen Panningen; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Wil van Gestel Veldhoven; 7 Patrick Claessens Meijel; 8 Ger Huys Venlo; 9 Frank Meusen Reuver; 10 Jan Trommelen Brunssum.

 

Stramproy  30 november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Léon Franssen Reuver; 5 Danny Nelissen Sweikhuizen; 6 Frank Meusen Reuver; 7 Stephan Lotz Stein; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Ivan Peeters Reuver; 10 Ger Huys Venlo.

 

Hulsberg  7 december

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Rogér Smeets Elsloo; 4 Frank Meusen Reuver; 5 Raymond Meys Valkenburg; 6 Bas Peters Heel; 7 Jan Trommelen Brunssum; 8 Dion Gilissen Eijsden; 9 Wil van Gestel Veldhoven; 10 Sander Janssen Panningen; 11 Rick van Dijk Baarlo; 12 Stephan Lotz Stein; 13 Frank van Rens Baarlo; 14 Léon Daniels Lottum; 15 Robert Souren Nuth.

 

Meers  14 december

1 Frank van Rens Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Frank Meusen Reuver; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Jan Trommelen Brunssum; 6 Patrick de Vlieger Reuver; 7 Stephan lotz Stein; 8 Danny Sijen Maastricht; 9 Sander Janssen Panningen; 10 G.Hofman België.

 

Meijel  21 december

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Léon Franssen Reuver; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Frank Meusen Reuver; 6 Erik Willems Brunssum; 7 Peter van der Vleuten Mierlo; 8 Frank van Rens Baarlo; 9 Danny Sijen Maastricht; 10 Sander Janssen Panningen.

 

Brunssum  26 december  Kampioenschap

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Danny Nelissen Sweikhuizen; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Danny Sijen Maastricht; 5 Jan Trommelen Brunssum; 6 Frank van Rens Baarlo; 7 Stephan Lotz Stein; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Léon Franssen Reuver; 10 Frank Meusen Reuver; 11 Erik Willems Brunssum; 12 Léon Crienen Baarlo; 13 Sander Janssen Panningen; 14 Léon Daniels Lottum; 15 Dion Gilissen Eijsden.

Kampioen

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Jan Trommelen Brunssum; 3 Frank van Rens Baarlo.

 

Blerick  28 december

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Frank van Rens Baarlo; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Léon Franssen Reuver; 6 Stephan Lotz Stein; 7 Ger Huys Venlo; 8 Sander Janssen Panningen; 9 Frank Meusen Reuver; 10 Erik Willems Brunssum.

 

Valkenburg  31 december

1 Danny Nelissen Sweikhuizen; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Frank Meusen Reuver 4 Frank van Rens Baarlo; 5 Erik Willems Brunssum; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Huntgens; 9 Sander Janssen Panningen; 10 Léon Daniels Lottum; 11 Ger Huys Venlo; 12 Willy Bümans B.; 13 Jan Trommelen Brunssum; 14 Olaf Heijnen Brunssum; 15 Leon Brands Brunssum.

 

Roermond  4 januari

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Danny Sijen Maastricht; 3 Danny Nelissen Sweikhuizen; 4 Frank Meusen Reuver; 5 Bas Peters Heel; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Léon Franssen Reuver; 8 Frank van Rens Baarlo; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Sander Janssen Panningen.

 

Kerkrade   11 januari

1 Danny Nelissen Sweikhuizen; 2 Danny Sijen Maastricht; 3 Léon Franssen Reuver; 4 Erik Willems Brunssum; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Frank van Rens Baarlo; 7 Léon Crienen Baarlo; 8 Patrick de Vlieger Reuver; 9 Léon Daniels Reuver; 10 Sander Janssen Panningen.

 

Weert Tungelroy  17 januari

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Erik Willems Brunssum; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Ger Huys Venlo; 7 Léon Daniels Lottum; 8 Sander Janssen Panningen; 9 Léon Franssen Reuver; 10 B.Wijshof Holtum.

 

Limbricht  25 januari

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 E.Vereecken; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Léon Daniels Lottum; 6 Frank Meusen Reuver; 7 Sander Janssen Panningen; 8  Danny Sijen Maastricht; 9 Stephan Lotz Stein; 10 Wiel Timmermans Tegelen.

 

Puntenklassement

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Léon Franssen Reuver; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 Frank Meusen Reuver; 7 Sander Janssen Panningen; 8 Stephan Lotz Stein; 9 Léon Daniels Lottum; 10 Erik Willems Brunssum.

 

1998/1999 

Reuver  18 oktober

1 Léon Franssen Reuver; 2 Wil van Gestel Veldhoven; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Frank Meusen Reuver; 5 Erik Willems Brunssum; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Sander Janssen Panningen; 8 Léon Daniels Lottum; 9 Nick van der Cruysen Stevensbeek; 10 Stephan Lotz Stein.

 

Swier   18 oktober

1 Roger Smeets Elsloo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Frank Meusen Reuver; 4 Léon Franssen Reuver; 5 Léon Franssen Reuver; 6 Rick van dijk Baarlo; 7 René Kuhlmann Baarlo; 8 Patrick de Vlieger Reuver.

 

Vaesrade  31 oktober

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Dion Gilissen Eijsden; 3 Robert Souren Nuth ; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Olaf Heijnen Landgraaf; 7 Frank Meusen Reuver; 8 Stephan Lotz Stein; 9 Erik Willems Brunssum; 10 Ron Schoens Stein.

 

Nuth   7 november

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Dion Gilissen Eijsden; 3 Frank Meusen Reuver; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Erik Willems Brunssum; 7 Robert Souren Nuth; 8 Olaf Heijnen Landgraaf;  9 R.Timmermans Tegelen; 10 Ron Schoens Stein.

 

Belfeld  8 november

1 Roger Smeets Elsloo; 2 Léon Franssen Reuver; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Frank Meusen Reuver; 5 ; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Frank van Rens Baarlo; 8 Sander Janssen Panningen;

 

Meijel  15 november

1 Roger Smeets Elsloo;  2 Léon Crienen Baarlo; 3 Léon Franssen Reuver; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Erik Willems Brunssum; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Frank van Rens Baarlo; 8 Ron Schoens Stein; 9 Sander Janssen Panningen; 10 Patrick de Vlieger Reuver.

 

Hoensbroek  22 november

1 Roger Smeets Elsloo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Frank Meusen Reuver; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Stephan Lotz Stein; 7 Wil van Gestel Veldhoven; 8 Erik Willems Brunssum; 9 Ron Schoens Stein; 10 Dion Gilissen Eijsden; 11 Patrick de Vlieger Reuver; 12 Raymond Meys Valkenburg; 13 Danny Sijen Maastricht; 14 Gert Huys Baarlo; 15 Rik Derkx Swalmen.

 

Stramproy  29 november

1 Frank Meusen Reuver; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Erik Willems Brunssum; 5 Wil van Gestel Veldhoven; 6 Danny Sijen Maastricht; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Olaf Heijnen Landgraaf; 9 Sander Janssen Panningen; 10 Patrick de Vlieger Reuver.

 

Hulsberg  6 december

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Olav Heijnen Landgraaf; 4 Robert Souren Nuth; 5 Frank Meusen Swalmen; 6  Leon Crienen Baarlo; 7 Sander Janssen Panningen; 8 Erik Willems Brunssum; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10  Sander Lendemeijer Brunssum.

 

Meers Elsloo  13 december

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Frank Meusen Reuver; 6 Olaf Heijnen Landgraaf; 7 Sander Janssen Panningen; 8 Ron Schoens Stein; 9 Wiel Timmermans Tegelen; 10 Danny Sijen Maastricht.

 

Blerick  20 december

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Wil van Gestel Veldhoven; 5 Frank Meusen Reuver; 6 Ernie Frieke Veldhoven; 7 René Kuhlmann Baarlo; 8 Sander Janssen Panningen; 9 Frank van Rens Baarlo; 10 Ron Schoens Stein.

 

Veldhoven  26 december  Kampioenschappen

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Wil van Gestel Veldhoven; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 Ernie Frieke Veldhoven; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Frank Meusen Reuver; 7 René Kuhlmann Baarlo; 8 Léon Daniels Lottum; 9 Ron Schoens Stein; 10 Sander Janssen Panningen.

Kampioen

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Léon Crienen Baarlo.

 

Valkenburg   31 december

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Frank Meusen Reuver; 3 Danny Sijen Maastricht; 4 Frank van Rens Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 René Kuhlmann Baarlo; 8 Robert Souren Nuth; 9 Patrick de Vlieger Reuver;10 Sander Janssen Panningen.

 

Swalmen  7 januari

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Frank Meusen Reuver; 3 Danny Sijen Maastricht; 4 Frank van Rens Baarlo; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 René Kuhlmann Baarlo; 8 Robert Souren Nuth; 9 Patrick de Vlieger Reuver; 10 Sander Janssen Panningen.

 

Baarlo  3 januari

1 1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Frank Meusen Reuver; 3 Rick van Dijk Baarlo; 4 …; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Sander Janssen Panningen; 7 ..; 8 Frank van Rens Baarlo; 9 Andy van Helden Reuver.

 

Swalmen  10 januari

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Frank van Rens Baarlo; 4 Léon Daniels Lottum; 5 René Kuhlmann Baarlo; 6 Patrick de Vlieger Reuver; 7 Guus Mol Horst; 8 Andy van Helden Reuver; 9 Olaf Heijnen Landgraaf; 10 Sander Janssen Panningen.

 

Kerkrade  17 januari

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Bas Peters Heel; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Olaf Heijnen Landgraaf; 5 Robert Souren Nuth; 6 Frank Meusen Reuver; 7 Léon Daniels Lottum; 8 Patrick de Vlieger Reuver; 9 Sander Janssen Panningen; 10 Ruud Timmermans Tegelen.

 

Brunssum  24 januari

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Danny Sijen Maastricht; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Frank van Rens Baarlo; 5 Frank Meusen Reuver; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Olaf Heijnen Landgraaf; 8 Sander Janssen Panningen; 9 Léon Daniels Lottum; 10 R.Reuvers.

 

Puntenklassement

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Frank Meusen Reuver;

 

1999/2000 

Sevenum 10 oktober

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Wil van Gestel Veldhoven; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 René Kuhlmann Grubbenvorst; 5 Léon Daniels Lottum; 6 Olaf Heijnen Brunssum; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Danny Sijen Maastricht; 9 Andy van Helden Reuver; 10 Frank Meusen Reuver; 11 Remco van de Rijken Heythuysen.

 

Reuver  17 oktober

1 Max van Heeswijk Baexem; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Frank Meusen Reuver; 5 Wil van Gestel Veldhoven; 6 Andy van Helden Reuver; 7 Léon Daniels Lottum; 8 Patrick de Vlieger Reuver; 9 Eduard Wanten Beesel; 10 Koster.

 

Swier  24 oktober

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Tim Heemskerk; 3 Robert Souren Nuth. 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Danny Sijen Maastricht; 6 Frank Meusen Reuver; 7 René Kuhlmann Grubbenvorst; 8 Eduard Wanten Beesel; 9 Patrick de Vlieger Reuver; 10 Olaf Heijnen Brunssum.

 

Belfeld  31 oktober

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Tim Heemskerk Brunssum; 4 René Kuhlman Grubbenvorst; 5 Frank Meusen Reuver; 6 Léon Daniels Lottum; 7 Olaf Heijnen Brunssum; 8 Danny Sijen Maastricht; 9 Patrick de Vlieger Reuver; 10 Erik Willems Brunssum.

 

Nuth  6 november

1 Léon Crienen Baarlo; 2 Olaf Heijnen Brunssum; 3 Tim Heemskerk Brunssum; 4 Frank Meusen Reuver; 5 Robert Souren Nuth; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Patrick de Vlieger Reuver; 8 Léon Daniels Lottum; 9 André Janssen Soest; 10 Philip Gante Heerlen.

 

Baexem  7 november

1 Danny Sijen Maastricht; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 René Kuhlmann Grubbenvorst; 4 Frank Meusen Reuver; 5 Tim Heemskerk Brunssum; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 Olaf Heijnen Brunssum; 8 Erik Willems Brunssum; 9 Léon Daniels Lottum; 10 Edward Wanten Beesel.

 

Kerkrade  14 november

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Léon Daniels Lottum; 5 Patrick de Vlieger Reuver; 6 Robert Souren Nuth; 7 M.Vijgen Simpelveld; 8 Edward Wanten Beesel; 9 Andy van Helden Reuver; 10 Sjef Klerken Baarlo.

 

Sittard  21 november

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Robert Souren Nuth; 3 Stefan Kupfernagel Dld.; 4 Tim Heemskerk Brunssum; 5 Olaf Heijnen Kerkrade; 6 Léon Crienen Baarlo; 7 René Kuhlmann Grubbenvorst; 8 Raymond Meys Valkenburg; 9 Frank Meusen Reuver; 10 Michael Schliecken Dld.

 

Stramproy  28  november

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Tim Heemskerk Brunssum; 4 Olaf Heijnen Brunssum; 5 René Kuhlmann Grubbenvorst; 6 Léon Daniels Lottum; 7 Patrick de Vlieger Reuver; 8 Andy van Helden Reuver; 9 Sjef Klerken Baarlo; 10 Edward Wanten Beesel.

 

Hulsberg  5 december

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Bas Peters Heel; 3 René Kuhlmann Grubbenvorst; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Léon Daniels Lottum; 6 Robert Souren Nuth; 7 Tim Heemskerk Brunssum; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Andy van Helden Reuver; 10 Edward Wanten Beesel.

 

Stein  12 december

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 René Kuhlmann Grubenvorst; 3 Léon Daniels Lottum; 4 Léon Crienen Baarlo; 5 Rick van Dijk Baarlo; 6 Olaf Heijnen Brunssum; 7 Tim Heemskerk Brunssum; 8 Eduard Wanten Beesel; 9 Andy van Helden Reuver; 10 Sjef Klerken Baarlo.

 

Meijel  19 december

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Tim Heemskerk Brunssum; 4 René Kuhlmann Grubbenvorst; 5 Patrick de Vlieger Reuver; 6 Andy van Helden Reuver; 7 Eduard Wanten Beesel;  89 Léon Daniels Lottum; 10 Sjef Klerken Baarlo.

 

Blerick  26 december   Kampioenschap

1 Léon Crienen Baarlo; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Tim Heemskerk Brunssum; 4 Ralf van Heugten Asten; 5 Bas Peters Heel; 6 Léon Daniels Lottum; 7 Danny Sijen Maastricht; 8 Eduard Wanten Beesel; 9 Rick van Dijk Baarlo; 10 Patrick de Vlieger Reuver; 11 Sjef Klerken Baarlo; 12 Sander Janssen Panningen; 13 P.Thijssen; 14 P.Sante; 15 K.Kosters.

Kampioen

1 Léon Crienen Baarlo; 2 René Kuhlmann Grubbenvorst; 3 Léon Daniels Lottum.

 

Valkenburg  31 december

1 Dion Gilissen Eijsden; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Tim Heemskerk Brunssum; 4 Léon Daniels Lottum; 5 Frank Meusen Reuver; 6 René Kuhlmann Grubbenvorst; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Patrick de Vlieger Reuver; 9 Eduard Wanten Beesel.

 

Baarlo   2 januari

1 Rick van Dijk Baarlo; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Léon Daniels Lottum; 4 Tim Heemskerk Brunssum; 5 René Kuhlmann Grubbenvorst; 6 Peter Thijssen Venlo; 7 Patrick de Vlieger Reuver; 8 Sjef Klerken Baarlo; 9 Andy van Helden Reuver; 10 Eduard Wanten Beesel.

 

Landgraaf  9 januari

1 Tim Heemskerk Brunssum; 2 Robert Souren Nuth; 3  Léon Crienen Baarlo; 4 Dion Gilissen Eijsden; 5 Frank Meusen Reuver; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Patrick de Vlieger Reuver; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Martijn Roelof St.Anthonis; 10 Sjef Klerken Baarlo.

 

Vaesrade  16 januari

1 Rogér Smeets Esloo; 2 Tim Heemskerk Brunssum; 3 René Kuhlmann Grubbenvorst; 4  Patrick de Vlieger Reuver; 5 Léon Crienen Baarlo; 6 Léon Daniels Lottum; 7 Rick van Dijk Baarlo; 8 Sjef Klerken Baarlo; 9 Andy van Helden Reuver; 10 Gank.

 

Brunssum  23 januari

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Tim Heemskerk Brunssum; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Bas Peters Heel; 5 René Kuhlmann Grubbenvorst; 6 Rick van Dijk Baarlo; 7 Léon Daniels Lottum; 8 Jan Trommelen Brunssum; 9 Robert Souren Nuth; 10 Andy van Helden Reuver.

 

 

Swalmen   30 januari

1 Geen uitslagen