Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB  amateurs  top 10  1989-1995


1989/1990

Reuver  3 november

1 Gerard de Bruyn Eindhoven; 2 M.Hendrikx Venlo; 3 Harrie Peeters Blerick.

    

Blerick  Boekend   24 december

Geen uitslag.

 

Stramproy   3 december   Alleen deelnemers uit Stramproy

1 Huub Vleeshouwers  Stramproy; 2 Theo Donders stramproy; 3 Noud Aendekerk Stramproy; 4 Jan Ramaekers Stramproy; 5 Johan Korsten Stramproy.

 

Roermond  28 januari

Geen uitslag

 

1990/1991

Meijel   18 november

Geen uitslag

    

Helden 12  januari  1991

Groep 1

1 Henri Maatje Nuenen; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Leo Weijers Baarlo.

Groep 2

1 Mart van Kessel Deurne; 2 Légeune Faasen Velden; 3 Johan Janssen Panningen

      

Roermond   20 januari

1 M.Hendrix Venlo; 2 Maurice Engbersen Venray; 3 M.Gerards Grubbenvorst; 4 Erik Hilkens Wessem; 5 Wil van Gestel Veldhoven.

 

1991/1992   Sijbers Sport-Klassement

Someren Heide  6 oktober

1 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 2 Dennis van de Vin Heeze; 3 F.Guitjes Heeze; 4 Verhees Heeze; 5 Paul van de Vin Heeze; 6 van Delft Schijndel; 7 Geert Weijers Afferden; 8 Sanders Geldrop; 9 Bart Huben Eindhoven; 10 Vorsters Bergeijk.

     

Mierlo   NWB kampioenschap  

1 Wim van de Meulenhof Helmond; 2 Dirk Dona Veldhoven; 3 Nic van Hest Tilburg; 4 Dennis Crommentuyn Reuver; 5 Jos  Benders Helmond.

 

Baarlo  13 oktober

1 Frank van Rens Baarlo; 2 Martin van Kessel Deurne; 3 A. van der Heijden Schaik; 4 P.van Hout Eindhoven; 5 E.van de Burgt Boekel.

 

Meijel  20 oktober

1 P. van de Hout Helmond; 2 Dennis van de Vin Heeze; 3 Paul van de Vin Heeze; 4 M.Hendrikx Venlo; 5 F.Guitjes Heeze.

 

Mierlo  27 oktober

1 Fred Schuurmans Den Dungen; 2 Jan Benders Helmond; 3 Gerard Tabak Bergeijk; 4 Dennis  van de Ven Heeze; 5 Paul van de Vin Heeze.

 

Reuver  3 november

1 A. van der Heijden Schaik; 2 Dennis Crommentuyn Reuver; 3 Maurice Engbersen Venray; 4 Jan Benders Helmond; 5 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 8 Peter Dahmen Reuver; 11 Patrick de Vlieger Reuver; 17 André Schoeren Reuver.

 

Velden   17 november

1 Maurice Engbersen Venray; 2 Dennis Crommentuyn Reuver; 3 Geert Weijers Afferden; 4 Peter Dahmen Reuver; 5 Freddy de Vries Venray.

 

Meijel  23 november

1 Bart Brentjens Haelen; 2 Fred Schuurman Den Dungen; 3 Johan Janssen Panningen; 4 Dennis Crommentuyn Reuver; 5 Dennis van de Ven Heeze.

 

Stramproy   1 december

1 Dennis Crommentuyn Reuver; 2 A. van der Heijden Schaik; 3 Freddy de Vries Venray; 4 P. van Rijswijk Maarheeze; 5 R.Vrancken Bunde.

 

Kampioenschap van Stramproy

1 Jan Ramaekers Stramproy; 2 Theo Donders Stramproy; 3 Noud Aendekerk Stramproy; 4 Frans Donders Stramproy; 5 Jan Crins Stramproy.

 

Baarlo  8 december

1 Dirk Dona Veldhoven; 2 Dennis Crommentuyn Reuver; 3 Ernie Frieke Veldhoven; 4 Geert Weijers Afferden; 5 Fred van Stekelenburg Deurne.

      

Belfeld  15 december

1 Dennis Crommentuyn Reuver; 2 Peter Dahmen Reuver; 3 Paul van de Vin Heeze; 4 Ger Hermans Wateringen; 5 Marco van Esch St.Oedenrode.

 

Grevenbicht  21 december   Benelux Kampioenschap

1 Dirk Dona Veldhoven; 2 Dennis Crommentuyn Reuver; 3 Theo Donders Stramproy; 4 Paul van de Vin Heeze; 5 Ger Hermans Wateringen; 6 J.Spronckmans Grevenbicht; 12 J.Savelkoul; 17 Henny Notermans Grevenbicht; 18 Huub Savelkoul  Stein; 21 T. van der Knaap.

 

Baexem  22 december

1 Dennis Crommentuyn Reuver; 2 Paul van de Vin Heeze; 3 Emanuel van Heugten Reuver; 4 Ger Hermans Wateringen; 5 L. van Hoesel Tegelen; 6 W.Peeters; 7 Henny Notermans Grevenbicht; 8 Freddy de Vries Venray; 9 Hein Heijnen Landgraaf; 10 Vaes Meijel.

 

Blerick  28 december

1 Paul van de Vin Heeze; 2 Emanuel van Heugten Reuver; 3 Peter Dahmen Reuver; 4 P.van Rijswijk Maasbree; 5 Freddy de Vries Venray.

 

Helden  12 januari  Nederlands Kampioenschap

1 Patrick Tolhoek  Yerseke; 2 Bart Brentjens Haelen; 3 Rogér Smeets Elsloo; 4 Dennis Crommentuyn Reuver; 5 Fred Schuurmans Den Dungen; 6 Paul van de Vin Heeze; 7 Maas  van Beek Barneveld; 8 A. van der Heijden Schaik; 9 Verhoeven Gemert; 10 E.Schalkwijk Badhoevedorp; 11 Dennis van de Vin Heeze; 12  Albert Pieters Eindhoven; 13 J.Spronkmans Grevenbicht;14 Ernie Frieke Veldhoven; 15 M.Stobbelaar Uden.

 

Roermond  19 januari

1 Dennis Crommentuyn Reuver; 2 Ger Hermans Wateringen; 3 Fer van der Weijden Eindhoven; 4 Bart Huben Eindhoven; 5 Emanuel van Heugten Reuver.

 

Weert  Tungelroy  25 januari

1 Dennis Crommentuyn Reuver; 2 Ger Hermans Wateringen; 3 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 4 Martin van Kessel Deurne; 5 Verhoeven.

 

Sijbers Sport Klassement

1 Dennis Crommentuyn Reuver  115 punten; 2 Paul van de Vin Heeze 70; 3 Geert Weijers Afferden 43; 4 Ger Hermans Wateringen 38; 5 Freddy de Vries Venray 36; 6 Emanuel van Heugten Reuver 31; 7 Fred Schuurmans Den Dungen 31 ; 8 A. van der Heijden Schaik 30 ; 9 Dennis van de Vin Heeze 29; 10 Jan Benders Helmond 29; 11 van Rijswijk Maasbree 28; 12 Peter Dahmen Reuver 27; 13 Martin van Kessel Deurne 27; 14 Chris van Hoesel Tegelen 23; 15 Maurice Engbersen Venray 22; 16 Dirk Dona Veldhoven 21; 17 P.van Hout Eindhoven 21; 18 Bart Brentjens Haelen 19; 19 Frans van de Weijdeven Eindhoven 16; 20 Verhoeven Gemert 15.

 

1992/1993

Someren Heide  11 november Org.Amateursport Ned.

Dirk Dona Veldhoven; 2 Mart van Kessel Deurne; 3 Verhoeven Gemert; 4 Bogers Hapert; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 7 Sanders Geldrop; 8 Van de Sanden Eindhoven; 9 J. van de Sanden Eindhoven; 10 Ger Hermans Wateringen.

       

Baarlo  18 oktober

1 Hans van Summeren Oirschot; 2 Dirk Dona Veldhoven; 3 Breg Hanssen Liessel; 4 C. van de Wijdeven Den Bosch; 5 Ernie Frieke Veldhoven.

 

Mierlo  25 oktober  Org.Amateursport Ned.  Prov.Kampioenschappen

1 Peter van der Vleuten Mierlo; 2 Jos Benders Helmond; 3 Harrie Dam Mierlo; 4 Eric Willems Brunssum; 5 Breg Hanssen Liessel; 6 Dennis Crommentuyn Reuver; 7 Emanuel van Heugten Reuver; 8 Peter van Hout Helmond; 9 Tim Heemskerk Brunssum; 10 D. van Stekelenburg Deurne.

Kampioen Brabant

1 Peter van der Vleuten Mierlo; 2 Jos Benders Helmond; 3 Harrie Dam Mierlo.

Kampioen Limburg

1 Eric Wilms Brunssum; 2 Dennis Crommentuyn Reuver; 3 Emauel van Heugten Reuver.

       

Grevenbicht

1 Danny Nelissen Geleen; 2 Lamborelle Luik B.; 3 Noël van der Ley Mechelen; 4 De Jongh ; 5 Mart van Kessel Deurne; 6 Rogér Franken Stein; 7 Marti Beyers Deurne; 8 Breg Hanssen Liessel; 9 Chris van Hoesel Tegelen; 10 van Es Stein; 11 Henk de Hey Hoensbroek; 12 Ivo Vaessen Elsloo; 13 Rinus de Veth Borgharen; 14 Ben Wijshoff Bunde; 15 Jos Reinders Helden; 16 Henny Notermans Grevenbicht.

 

Eindhoven  1 november

1 Hans van Summeren Oirschot; 2 P.van der Zwaan Veldhoven; 3 Jos Benders Helmond; 4 Ernie  Frieke Veldhoven; 5 Mart van Kessel Deurne.

 

Nederweert Houtsberg  8 november

1 Hans van Summeren Oirschot; 2 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 3 Jos Benders Helmond; 4 Breg Hanssen Liessel; 5 Edwin Raats Eindhoven; 8 Emanuel van Heugten Reuver; 10 Chris van Hoesel Tegelen.

 

Meijel  15 november

1 Hans van Summeren Oirschot; 2 Wim van de Meulenhof Helmond; 3 Breg Hanssen Liessel; 4 Peter van der Vleuten Mierlo; 5  P.van der Zwaan Veldhoven; 6 Emanuel van Heugten Reuver; 7 Jos Benders Helmond; 8 Roy Könisser Velden; 9 Léon Luycks Liessel; 10  D.van Stekelenburg Deurne.

 

Velden  22 november

1 Hans van Summeren Oirschot; 2 Breg Hanssen Liessel; 3 Roy Könisser Velden; 4 Geert Weijers Afferden; 5 Chris van Hoesel Tegelen; 6 Appeldoorn Velden; 7 Verhoeven Gemert; 8 Reinders; 9 Bert Muris Blerick; 10 van Rijswick St.Odiliënberg.

 

Stramproy  29 november

1 Hans van Summeren Oirschot; 2 Dirk Dona Veldhoven; 3 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 4 Chris van Hoesel Tegelen; 5 Breg Hanssen Liessel.

 

Baexem  6 december

1  Hans van Summeren Oirschot; 2 Dennis Crommentuyn Reuver; 3 Breg Hanssen Liessel; 7 Amanuel van Heugten Reuver; 9 Ger Hermans Ottersum.

 

Beesel  Reuver  13 december

1 Hans van Summeren Oirschot; 2 Dennis Crommentuyn Reuver; 3 Berrie Thoolen Slek Echt; 4 Sandro Bijnen Budel; 5 Breg Hanssen Liessel.

 

Someren Heide 13 december Org.Amateursport Ned.

1 Wim van de Meulenhof Helmond; 2 Peter van der Vleuten Mierlo; 3 Maurice Engbersen Venray; 4 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 5 Robben Helmond; 6 Peter Verhouden Eindhoven; 7 Geris Eindhoven; 8 van Hout Helmond; 9 Schuurmans Den Dungen; 10 Jos Benders Helmond.

 

Deurne  26 december

1 Dennis Crommentuyn Reuver; 2 Hans van Summeren Oirschot; 3 Wim van de Meulenhof Helmond; 4 Jos Benders Helmond; 5 Harrie Dam Mierlo; 6 Marti Beyers Deurne; 7 Léon Luycks Liessel; 8 Léon Linssen Belfeld; 9 Dirk Dona Veldhoven; 10 Breg Hanssen Liessel.

 

Blerick Boekend  27 december

1 Hans van Summeren Oirschot; 2 Berrie Thoolen Slek Echt; 3 Léon Linssen Belfeld; 4 Emanuel van Heugten Reuver; 5 Chris van Hoesel Tegelen; 6 Haenen; 7 Breg Hanssen Liessel; 8 Ger Hermans Ottersum; 9 Francois Knarren Heerlen; 10 Gerard Cuyten Weert.

 

Belfeld  3 januari

1 Hans van Summeren Oirschot; 2 Léon Linssen Belfeld; 3 Berrie Thoolen slek Echt; 4 Dennis Crommentuyn Reuver; 5 Anthony Theus Bergeijk; 8 Peter Verhouden Eindhoven.

 

Helden  9 januari  Wereldkampioenschap   MTB

1 Wim van de Meulenhof Helmond; 2 Hans van Summeren Oirschot; 3 Rogér Smeets Elsloo; 4 Harrie Geeris Eindhoven; 5 A.Curinckx B.; 6 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 7 Koos Moerenhout; 8 Léon Crienen Baarlo; 9 Léon Linssen Belfeld; 10 Ger Hermans Ottersum.

 

Mierlo  17 januari

1 Wim van de Meulenhof Helmond; 2 Dirk Dona Veldhoven; 3 Nico van Hest Tilburg; 4 Dennis Crommentuyn Reuver;  5 Jos Benders Helmond; 6 Anthony Theus Bergeijk.

      

Brunssum  23 januari

1 Noël van de Ley Mechelen; 2 Dennis Crommentuyn Reuver; 3 Tim Heemskerk Brunssum; 4 Patrick Knarren Heerlen; 5 R. van Es Stein; 6 Eric Willems Brunssum; 7 Erik Hilkens Wessem; 8 Henk de Hey Hoensbroek; 9 M.van der Parren; 10 A.Adams.

 

Roermond  24 januari   Kampioenschap

1 Hans van Summeren Oirschot; 2 Rogér Smeets Elsloo; 3 Dennis Crommentuyn Reuver; 4 Léon Linsen Belfeld; 5 Dirk Dona Veldhoven; 6 Jos Benders Helmond; 7 Berrie Thoolen Slek Echt; 8 Patrick Knarren Heerlen; 9 T.Fink Keulen Dld.; 10 P.de Vlieger Beesel.

      

Weert  Tungelroy  31 januari

1 Dennis Crommentuyn Reuver; 2 Hans van Summeren Oirschot; 3 Dirk Dona Veldhoven; 4 Berrie Thoolen Slek Echt; 5 Breg Hanssen Liessel.

 

Puntenklassement

1 Hans van Summeren Oirschot 128 punten;  2 Breg Hanssen Liessel 72;  3 Dennis Crommentuyn Reuver 70;

 

1993/1994

Wijchen  10 oktober

1 Werner Ravenstein  Beek-Ubbergen; 5 Léon Franssen Reuver.

    

Baarlo  17 oktober

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Hans van Summeren Oirschot; 3 Petran Lichteveld Blerick; 4 Léon Franssen Reuver; 5 Edwin Raats Eindhoven; 6 Huub de Roo Veldhoven; 7 Breg Hanssen Liessel; 8 Emanuel van Heugten Reuver; 9 Léon Linssen Belfeld; 10 Andy van Helden Reuver.

 

Mierlo  24 oktober  Prov.Kampioenschappen

1 Peter van der Vleuten Mierlo; 2 Rogér Smeets Elsloo; 3 Wim van de Meulenhof Helmond; 4 Edwin Raats Eindhoven; 5 Dirk Dona Veldhoven; 6 Harrie Dam Mierlo; 7 John Verhouden Eindhoven; 8 Emanuel van Heugten Reuver; 9 Léon Luycks Liessel; 10 Huub de Roo Veldhoven.

Kampioen Brabant

1 Peter van der Vleuten Mierlo; 2 Wim van de Meulenhof Helmond; 3 Edwin Raats Eindhoven.

Kampioen Limburg

1 Rogér Smeets Elsloo; 2 Emanuel van Heugten Reuver; 3 Gerard Cuyten Weert.

       

Grevenbicht  30 oktober

1 Ben Berkmans Schinnen; 2               9 Chris van Hoesel Tegelen.

 

Eindhoven  31 oktober

1 Erwin Raats Eindhoven; 2 Dirk Dona Veldhoven; 3 Hans van Summeren Oirschot; 4 Huub de Roo Veldhoven; 5 Ernie Frieke Veldhoven; 6 John Verhouden Eindhoven; 7 Mark Teeuwen Helmond; 8 Harrie Geeris Eindhoven; 9 C. van Kuyk Geldrop; 10 Léon Franssen Reuver.

 

Beesel  7 november

1 Emanuel van Heugten Reuver; 2 Léon Linssen Belfeld; 3 Léon Franssen Reuver; 4 Andy van Helden Reuver; 5 R.van Geffen Panningen; 6 A.Geraeds Reuver; 7 Gerard Cuyten Weert; 8 J.Caris Weert; 9 J. van Litzenburg Geldrop; 10 Ton Weltens Heythuysen.

 

Nederweert  Houtsberg   14 november

1 Edwin Raats Eindhoven; 2 Dirk Dona Veldhoven; 3 Rogér Smeets Elsloo; 4 P.Housen Gruitrode B.; 5 Ernie Frieke Veldhoven; 6 Huub de Roo Veldhoven; 7 Werner Ravenstein Ubbergen; 8 J.Mölls Meurs Dld.; 9 Léon Linssen Belfeld; 10 A.Robben Bergeijk.

 

Veldhoven  21 november

1 Dirk Dona Veldhoven; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Anthony Theus Bergeijk; 4 Huub de Roo Veldhoven; 5 Maurice Engbersen Venray.

 

Baexem  28 november

1 Ernie Frieke Veldhoven; 2 John Verhouden Eindhoven; 3 Léon Linssen Belfeld; 4 M. van Leuken Eindhoven; 5 I.Paez Dominguez Veldhoven; 6 Rowin van Gerwen Panningen; 7 Emanuel van Heugten Reuver; 8 Gerard Cuyten Weert; 9 Léon Franssen Reuver; 10 J.Caris Weert.

 

Stramproy  5 december

1 Dirk Dona Veldhoven; 2 Hans van Summeren Oirschot; 3 Huub de Roo Veldhoven; 4 John Verhouden Eindhoven; 5 Léon Luycks Liessel; 6 Léon Linssen Belfeld; 7 Emanuel van Heugten Reuver; 8 Léon Franssen Reuver; 9 G.Keerkens Sittard; 10 Pleun Dona Veldhoven.

 

Eindhoven   12 december   Kampioenschap

1 Eddy Frieke Veldhoven; 2 Ronny Housen Gruitrode B.; 3 Huub de Roo Veldhoven; 4 P.van der Zwaan Eindhoven; 5 Harrie Dam Mierlo; 6 Dirk Dona Veldhoven; 7 Léon Linssen Belfeld; 8 Hans van Summeren Oirschot; 9 Edwin Raats Eindhoven; 10 John Keulers Sittard

 

Meijel  18 december

1 Peter van der Zwaan Eindhoven; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Maurice Engbersen Venray;  4 Harrie Geeris Eindhoven; 5 Huub de Roo Veldhoven; 6 Léon Linssen Belfeld; 7 John Keulers Sittard; 8 M.Opdam; 9 van Litzenburg Geldrop; 10 Emanuel van Heugten Reuver.

 

Belfeld  26 december

1 Léon Linssen Belfeld; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Emanuel van Heugten Reuver; 4 Huub de Roo Veldhoven; 5 Léon Franssen Reuver; 6 Rowin van Gerwen Helden; 7 Wil van Gestel Veldhoven; 8 Maurice Engbersen Venray; 9 Léon Luycks Liessel; 10 Joost Kerstens Helden.

 

Blerick  2 januari

1 Hans van Summeren Oirschot; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Emanuel van Heugten Reuver; 4 Huub de Roo Veldhoven; 5 John Keulers Sittard; 6 Jos Reinders Helden; 7 Andy van Helden Reuver; 8 Eddie Brouwers Linne; 9 Gerard Cuyten Weert; 10 Wil van Gestel Veldhoven.

         

Helden  9 januari

1 Ernie Frieke Veldhoven; 2 Huub de Roo Veldhoven; 3 Edwin Raats Eindhoven; 4 Léon Linssen Belfeld; 5 Rowen van Gerwen Panningen; 6 John Verhouden Eindhoven; 7 Mark Teeuwen Helmond ; 8 Andy van Helden Reuver; 9 Léon Franssen Reuver; 10 John Keulers Sittard.

 

Afferden  16 januari

1 Hans van Summeren Oirschot; 2 Huub de Roo Veldhoven; 3 Dennis Crommentuyn Reuver;  4 Ernie Frieke Veldhoven; 5 Eddie Brouwers Linne; 6 Emanuel van Heugten Reuver; 7 Léon Linssen Belfeld; 8 Mark Teeuwen Helmond; 9 Rowin van Gerwen Panningen; 10 Léon Franssen Reuver.

      

Weert  Tungelroy  22 januari

1 Dennis Crommentuyn Reuver; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Huub de Roo Veldhoven; 4 Léon Linssen Belfeld; 5 Emauel van Heugten Reuver; 9 Rowin van Gerwen Panningen; 10 Wil van Gestel Veldhoven.

 

Puntenklassement

1 Huub de Roo Veldhoven 165 punten; 2 Ernie Frieke Veldhoven 149; 3 Léon Linssen Belfeld 137.

 

1994/1995

Wijchen  26 oktober

1 Jo Martens Deurne; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Huub de Roo Veldhoven; 4 Eddie Brouwers Linne; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Jack Vos Egchel; 7 Edwin Raats Eindhoven; 8 E. van de Putten; 9 Léon Franssen Reuver; 10 Andy van Helden Reuver; 15 Rowin van Gerwen Panningen.

    

Reuver  23  oktober

1 Ernie Frieke Veldhoven; 2 Huub de Roo Veldhoven; 3 Eric Brouwers Linne; 4 Léon Franssen Reuver; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Edwin Raats Eindhoven; 7 Frank Meussen Reuver; 8 R.Schepens Veldhoven; 9 Andy van Helden Reuver; 10 Rowin van Gerwen Panningen.

 

Mierlo  30 oktober    Prov.Kampioenschappen

1 Ernie Frieke Veldhoven; 2 Harrie Dam Mierlo; 3 John Verhouden Eindhoven; 4 Huub de Roo Veldhoven; 5 Léon Franssen Reuver; 9 Chrit van Hoesel Tegelen; 10 Andy van Helden Reuver

Kampioen Brabant

Ernie Frieke Veldhoven

Kampioen Limburg

Léon Franssen Reuver.

 

Nederweert  Houtsberg  6 november

1 Huub de Roo Veldhoven; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 John Vos Geffen; 4 Léon Franssen Reuver; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Rowin van Gerwen Panningen; 7 Wil van Gestel Veldhoven; 8 Chrit van Hoesel Tegelen; 9 Andy van Helden Reuver; 10 Frank Meussen Reuver.

          

Belfeld  13 november

1 Ernie Frieke Veldhoven; 2 Eric Brouwers Linne; 3 John Vos Geffen; 4 Huub de Roo Veldhoven; 5 A.König Dld.; 6 René Kuhlmann Baarlo; 7 Willy van Gestel Veldhoven; 8 Stephan Lotz Stein; 9 Frans Meussen Reuver; 10 Huub Geraads Reuver.

 

Veldhoven  20 november

1 Ernie Frieke Veldhoven; 2 Huub de Roo Veldhoven; 3 John van de Akker Veldhoven; 4     ; 5 Léon Franssen Reuver; 8 Chrit van Hoesel Tegelen; 12 Rowin van Gerwen Panningen.

 

Baexem  27 november

1 Huub de Roo Veldhoven; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 John Vos Geffen; 4 Max van Heeswijk Baexem; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Léon Franssen Reuver; 7 Rowin van Gerwen Panningen; 8 Ron Housen Bree B.; 9 Chrit van Hoesel Tegelen; 10 Wil van Gestel Veldhoven.

 

Stramproy  4 december

1 John Verhouden Eindhoven; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Eric Brouwers Linne; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Léon Franssen Reuver; 6 Gerard Klaassen Eindhoven; 7 Huub Geraads Reuver; 8 Wil van Gestel Veldhoven; 9 Chrit van Hoesel Tegelen; 10 Erwin Raats Eindhoven.

 

Meijel   11 december

1 Ernie Frieke Veldhoven; 2 John Vos Geffen; 3 Eric Brouwers Linne; 4 Wil van Gestel Veldhoven; 5 Erwin Raats Eindhoven; 6 Léon Franssen Reuver; 7 Jos Reinders Helden; 8 René Kuhlmann Baarlo; 9 Huub Geraads Reuver; 10 Rowin van Gerven Panningen.

 

Afferden  18 december

1 John Vos Geffen; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Huub Geraads Reuver; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Frank van Rens Baarlo; 6 Bren Hanssen Liessel; 7 Chrit van Hoesel Tegelen; 8 Léon Franssen Reuver; 9 Ralf van Heugten Asten; 10 F. van der Linden.

 

Blerick  26 december

1 Ernie Frieke Veldhoven; 2 Rogér Smeets Elsloo; 3 Huub de Roo Veldhoven; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Willy van Gestel Veldhoven; 6 Léon Franssen Reuver; 7 Huub Geraads Reuver; 8 Emanuel van Heugten Reuver; 9 Rowin van Gerwen Panningen; 10 Ralf van Heugten Asten.

         

Lierop  31 december

1 Huub de Roo Veldhoven;   4 Léon Franssen Reuver; 5 Huub Geraads Reuver; 7 Emanuel van Heugten Reuver;

 

Helden  8 januari

1 Patrick Tolhoek Yerseke; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Roel Paulissen Zonhoven B.; 5 Frank van Rens Baarlo;

 

Roermond  15 januari

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Ronny Housen Bree B.; 3 Huub de Roo Veldhoven; 4 Ernie Frieke Veldhoven; 5 Léon Franssen Reuver; 6 Breg Hanssen Liessel; 7 Jarno Bakker Liessel; 8 Eric Brouwers Linne; 10 Jos Reinders Helden; 11 Dennis Crommentuyn Reuver; 13 Ron Wijsen Panningen.

 

Weert  Tungelroy  22 januari

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Peter van der Vleuten Mierlo; 3 Huub de Roo Veldhoven; 4 Ernie Frieke Veldhoven; 5 Jarno Bakker Liessel; 6 Jos Reinders Helden; 7 Rogér Smeets Elsloo.

.

Baarlo  29 januari

1 René Kuhlmann Baarlo; 2 Ernie Frieke Veldhoven; 3 Huub de Roo Veldhoven; 4 Jarno Bakker Liessel; 5 Martin Verschuren Heeze; 6 Erwin Raats Eindhoven; 7 Léon Franssen Reuver; 8 Jos Reinders Helden; 9 Bren Hanssen Liessel; 10 John Verhouden Eindhoven.

         

Puntenklassement

1 Ernie Frieke Veldhoven; 2 Huub de Roo Veldhoven 3 Léon Franssen Reuver 127; 4 René Kuhlmann Baarlo 108; 10 Chrit van Hoesel Tegelen 56.