Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

MTB  junioren  jaaroverzicht  

2015-2020

2015-2016

 

 

 

 

11-okt

 Baarlo

 

 Noud Peeters

 Kessel

18 okt

 Meterik

 Kampioenschap

 Stan van den Hanenberg

 Berlicum 

25 okt

 Sittard

 

 Noud Peeters

 Kessel

 1 nov

 Reuver

 

 Stan van den Hanenberg

 Berlicum

 8 nov

 Brunssum

 

 Noud Peeters

 Kessel

 15 nov

 Schweiberg

 

 Alexander Bunn

 Raeren Dld.

 22 nov

 Meijel

 

 Noud Peeters

 Kessel

 29 nov

 Beegden

 

 Noud Peeters

 Kessel

 6 dec

 Landgraaf

 

 Raphael Kockelmann  

Schouweiler B.

13 dec

 Beesel

 

 Noud Peeters

 Kessel

20 dec

 Nederweert Eind

 

 Raphael Kockelmann

 Schouweiler Lux.

27 dec

 Blerick

 

 Raph. Kockelmann

Schouweiler Lux.

 3  jan

 Landgraaf

 

 Paul Häuser

 Hürtgenwald Dld.

 17 jan

 Bocholtz

 

 Noud Peeters 

 Kessel

 24 jan

 Overloon 

 

 Noud Peeters 

 Kessel

 

 

 

 

 

 

 Jaarklassement

Totaal 21 deeln.

 Noud Peeters

 Kessel






2016-2017

 Jos Feron Cup

 

 

 

9-okt

Baarlo

 

Primo Arets

Arnhem

16-okt

Helmond

 

Primo Arets

Arnhem

23-okt

Meterik

 

Noud Peeters

Kessel

30-okt

Reuver

 

Primo Arets

Arnhem

6-nov

Schweiberg

 

Primo Arets

Arnhem

13-nov

Brunssum

 

Raphael Kockelmann

Schouweiler Lux.

20-nov

Meijel

 

Raphael Kockelmann

Schouweiler Lux.

27-nov

Beegden

 

Primo Arets

Arnhem

4-dec

Landgraaf

Kampioenschap

Raphael Kockelmann

Schouweiler Lux.

11-dec

Beesel

 

Noud Peeters

Kessel

18-dec

Blerick

 

Noud Peeters

Kessel

24-dec

Venlo

 

Kevin Laning

Blerick

8-jan

Landgraaf

 

Kevin Laning 

Blerick

15-jan

Mechelen

 

RaphaelKockelmann

Schouweiler Lux. 

22-jan

Overloon

 

Kevin Laning 

Blerick 

29-jan

Bocholtz

 

Kevin Laning

Blerick

 

 

 

 

 

 

Jaarklassement 

Totaal  31 deeln. 

Primo Arets

Arnhem 

 

 

 

 

 

 2017-2018

 TOMA Cycles Cup

 

 

 

 1-okt

Baarlo


Noud Peeters

Kessel

 8-okt

Landgraaf


Noud Peeters

Kessel

15-okt

Helmond


Noud Peeters

Kessel

22-okt

Reuver


Tom Smeets

Reuver

29-okt

Venlo


Primo Arets

Arnhem

 5-nov

Brunssum


Sep Schuurman

St.Oedenrode

12-nov

Schweiberg


Noud Peeters

Kessel

19-nov

Meijel


Sep Schuurmans

St.Oedenrode

26-nov

Beegden


Sep Schuurmans

St.Oedenrode

 3-dec

Heerlen


Glenn Caumanns

Venlo

10-dec

Beesel


Noud Peeters

Kessel

17-dec

Meterik




23-dec

Venlo




30-dec

Bocholtz




 7-jan

Venlo




14-jan

Overloon




21-jan

Sittard