Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Masters top tien 2022

Maasbracht, ronde van het Gouden Hoefijzer, 27 maart

1 Stephan Lotz Maasmechelen; 2 Roy Steuten Ell; 3 Rainer Beckers Viersen Dld.; 4 Cliff Vansummeren Lommel B.; 5 Marc Janssen Veldhoven; 6 Jip Schouren Swalmen

Deurne Walsberg WVAN 1, 13 april

1 Edwin Raats Helmond; 2 Dik van de Koolwijk Elst; 3 Wim Verbraeken Brecht B.; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Niels van Kempen Leende; 6 Patrick Vanhamond Overpelt B.; 7 Peter Bylois Diepenbeek B.; 8 Cliff Vansummeren Lommel B.; 9 Benny Claes Lommel B.; 10 Daniel Näther Köln Dld.

Someren-Heide St. Jozefklassieker, 17 april

1 Philippe Dela Zandhoven B.; 2 Rainer Beckers Viersen Dld.; 3 Benny Claes Lommel B.; 4 Ronny Denier Kinrooi B.; 5 Tom van Loon Gierle B.; 6 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 7 Andre O'Hara Grave; 8 Patric Bogaerts Lommel B.; 9 Henry Schut Zeeland; 10 Cliff Vansummeren Lommel B.

De Mortel Piet Cup WVAN 2, 20 april

1 Edwin Raats Helmond; 2 Benny Claes Lommel B.; 3 Nick Riddy Veghel; 4 Cliff Vansummeren Lommel B.; 5 Jeroen van de Weijer Oploo; 6 Niels van Kempen Leende; 7 Joeri Martens Geldrop; 8 Andrzej Kornafel Opole; 9 Andre O'Hara Grave; 10 Wim Verbraeken Brecht B.

Bakel Piet Cup WVAN 3, 27 april

1 Frederic Wilmet Hermalle-sous-Huy B.; 2 Benny Claes Lommel B.; 3 Nick Riddy Veghel; 4 Joeri Martens Geldrop; 5 Niels van Kempen Leende; 6 Peter Bylois Diepenbeek B.; 7 Cliff Vansummeren Lommel B.; 8 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 9 Sven Joosten Meijel; 10 Marc van Grinsven Deurne.

Gemert Piet Cup WVAN 4, 4 mei

1 Benny Claes Lommel B.; 2 Nick Riddy Veghel; 3 Marc van Grinsven Deurne; 4 Frederic Wilmet Hermalle-sur-Huy B.; 5 Willy van Kessel Zeeland; 6 Dik van de Koolwijk Elst; 7 Harm Wouters Sint Oedenrode; 8 Patrick Vanhamond Overpelt B.; 9 Wim Verbraeken Brecht B.; 10 Niels van de Kempen Leende.

Asten Piet Cup WVAN 5, 11 mei

1 Niels van Kempen Leende; 2 Benny Claes Lommel B.; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 5 Nick Riddy Veghel; 6 Dik van de Koolwijk Elst; 7 Cliff Vansummeren Lommel B.; 8 Peter Bylois Diepenbeek B.; 9 Patrikc Vanhamond Overpelt B.; 10 Joeri Martens Geldrop

Vlierden Piet Cup WVAN 6, 18 mei

1 Jeroen van de Weijer Oploo; 2 Harm Schuurmans Geffen; 3 Sander Dijkink Odiliapeel; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Ronny Denier Kinrooi B.; 6 Joeri Martens Geldrop; 7 Stef van Rens Venray; 8 Benny Claes Lommel B.; 9 Kristian Michiels Vierlingsbeek; 10 Andrew O'Hara Grave.