Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Masters Top 10    2018


Deurne   4 april  WVAN   1

1 Edwin Raats Helmond; 2 Andrew O'Hara Grave; 3 Jeroen van de Weijer Oploo; 4 Stefan Scheepers Helmond; 5 Carlo Hendriks Boxmeer; 6 Mark van de Kerkhof Helmond; 7 Michel van Hooff Gemert; 8 Patrick Houthooft Helmond; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Carlo van Nistelrooy Venlo; 11 Jos Weber Best; 12 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.; 13 Richard van Gaalen Helmond ; 14 Stephan van Hoof Mierlo; 15 Noud Smits Gemert; 16 Tom Deiling Merselo; 17 Tim Verpoort Gennep.

Someren Heide  8 april  Semi-klassieker

40 +

1 Edwin Raats Helmond; 2 Vital Pauwels Lommel B.; 3 Ferry de Ruiter Putten; 4 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 5 Jeroen Rebel Geldrop; 6 Barry Koks Apeldoorn; 7 Svenne Vangoedthemd Mol B.; 8 Job Janssen Amsterdam; 9 Jeroen Wesselius Zoetermeer; 10 Willem Abbema Utrecht; 11 Fedor Hes Utrecht; 12 Maurice de Bruijn Haarlem; 13 Marcel Webers Milsbeek; 14 Coen Plompen Den Hout; 15 Ivo van den Noort De Meern; 16 Alex Boerekamp Someren; 17 Ronny Denier Kinrooi B.; 18 Sjoerd Bult Rhoon; 19 Berry Roelofs Groesbeek; 20 Patrick Houthooft Helmond; 21 Johan Verheijen Gemert; 22 Patrick Vermote St.Truiden B.; 23 Ronny Bossers Waalwijk; 25 Sander Nijhof Apeldoorn.

50 +

1 Eric Maillard Maasmechelen B.; 2 Michéle Somers Spijkenisse; 3 Dick Kinket Hattem; 4 Stefan Verheijen Gemert; 5 René Rotscheid Apeldoorn; 6 Johnny van den Berg Beuningen; 7 Patrick Kleine Posterholt; 8 Marco Oerlemans Oldenzaal; 9 Ronald van Engelshoven; 10 Léon Deuss Oostende B.; 11 Ed van der Veer Renswoude; 12 Ian Birkett Bonn Dld.; 13 Frank Verkoijen Utrecht; 14 Luc Keim Lommel B.; 15 John van Rullen Schijndel; 16 John Schakel Amersfoort; 17 Willy van Kessel Zeeland; 18 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.; 19 Stan Janssen Goch Dld.; 20 Jos Reinders Helden; 21 Jos Weber Best; 22 Richard van Galen Helmond; 23 Tony Reniers Kuringen B.; 24 Leo van Haren De Meern; 25 Karl-August Klinkert Mettman Dld.

De Mortel 11 april  WVAN 2

1 Edwin Raats Helmond; 2 Marcel Webers Milsbeek; 3 Arie De Moor Gontrode B.; 4 Johan Verheijen Gemert; 5 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 6 Stefan Scheepers Helmond; 7 Patrick Houthooft Helmond; 8 Michel van Hooff Gemert; 9 Jeroen van de Weijer Oploo; 10 Andrew O'Hara Grave; 11 Stefan Verheijen Gemert; 12 Stephan van Hoof Mierlo.

Bakel  18 april  WVAN 3

1 Edwin Bollen Diepenbeek B.; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Marcel Webers Miklsbeek;  4 Eric Maillard Maasmechelen B.; 5 Michel van Hooff Gemert; 6 Patrick Houthooft Helmond; 7 Mark van de Kerkhof Helmond; 8 Danny Serron Houthalen B.; 9 Edwin Raats Helmond; 10 Andrew O'Hara Grave; 11 Johan Verheijen Gemert; 12 Jeroen van de Weijer Oploo; 13 André Paasen Aken Dld.; 14 Dennis Asveld Eindhoven; 15 Koen van Cuijck Venray; 16 Edward van der Werf Kessel.

Gemert  25 april  WVAN  4

1 Edwin Raats Helmond; 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Benny Claers Lommel B. ; 4 Jeroen van de Weijer Oploo; 5 Stephan Verheijen Gemert; 6 Johan Verheijen Gemert; 7 Stefan Schepers Helmond; 8 Mark van de Kerkhof Helmond; 9 Tom Doomen Helmond; 10  Richard van Gaalen Helmond; 11 Stephan van Hoof Mierlo; 12 Peter Verhouden Eindhoven; 13 Jos Weber Best; 14 John Verhouden Eindhoven; 15 Tim Verpoort Gennep; 16 Frank Giesbers Veghel; 17 Tom Deiling Merselo; 18 Maikel de Groot Gemert.

Asten-Heusden  2 mei  WVAN 5

1 Edwin Raats Helmond; 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Andrew O'Hara Grave; 4 Marcel Webers Milsbeek; 5 Stefan Scheepers Helmond; 6 John Keulers Beek; 7 Benny Claes Lommel B.; 8 Patrick Houthooft Helmond; 9 Mark van de Kerkhof Helmond; 10 Cor Gerritsen Middelbeers; 11 Carlo Hendriks Boxmeer; 12 Roland van Erp Best; 13 Rudy Jacobs Veldhoven; 14 John Verhouden Eindhoven; 15 Jos Weber Best.

Vlierden  9 mei  WVAN 6

1 Edwin Raats Helmond; 2 Mark van de Kerkhof Helmond; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Bennie Claes Lommel B.; 5  Michel van Hooff Gemert; 6 Jeroen van de Weijer Oploo; 7 Carlo Hendriks Boxmeer; 8 Richard van Gaalen Helmond; 9 Stephan van Hoof Mierlo; 10 John Verhouden Eindhoven; 11 Patrick Houthooft Helmond; 12 Ton van Korven Diessen; 13 Jos van der Wijst St.Oedenrode; 14 Carlo van Nistelrooy Venlo; 15 Jos Weber Best; 16 Tom Doomen Helmond; 17 Frans Willems Oostelbeers; 18 Cliff Van Summeren Lommel B.; 19 Peter Verhouden Eindhoven; 20 Noud Smits Gemert; 21 Leo Bruijstens Schijndel.

Milheeze-Hoeven  16 mei  WVAN 7

1 Edwin Raats Helmond; 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Stefan Verheijen Gemert; 4 Jeroen van de Wijer Oploo; 5 Marc van de Kerkhof Helmond; 6 Patrick Houthooft Helmond; 7 Jos van der Wijst St.Oedenrode; 8 John Verhouden Eindhoven; 9 Rudy Jacobs Veldhoven; 10 Johan Verheijen Gemert; 11 Carlo Hendriks Boxmeer; 12 Koen van Cuijck Venray; 13 Frans Willems Oostelbeers; 14 Gert Mulder Dodewaard; 15 Joeri Martens Geldrop.

Asten Vlosberg  23 mei  WVAN  8

1 Jeroen van de Weijer Haps; 2 Jos van der Wijst St. Oedenrode; 3 Tom Doomen Helmond; 4 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 5 Richard van Gaalen Helmond; 6 Mark van de Kerkhof Helmond; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Edwin Raats Helmond; 9 John van Rullen Schijndel; 10 Benny Claes  Lommel B.; 11 Marcel Webers Milsbeek; 12 Carlo Hendriks Boxmeer; 13 Patrick Houthooft Helmond; 14 Carlo van Nistelrooy Venlo; 15 Frans Willems Oostelbeers.

Deurne Zeilberg  1   30 mei  WVAN  9

1 Edwin Raats Helmond; 2 Stefan Scheepers Helmond; 3 John Verhouden Eindhoven; 4 Jeroen van de Weijer Oploo; 5 Stefan Verheijen Gemert; 6 Andrew O'Hara Grave; 7 Henry Schut Zeeland; 8 Patrick Houthooft Helmond; 9 Ton van Korven Diessen; 10 Ruud Schellekens Schijndel; 11 Mark van de Kerkhof Helmond; 12 Gijs Jongeling Best; 13 Koert de Kok Mierlo; 14 Jens van Korven Diessen; 15 Tom Doomen Helmond ; 16 Peter Verhouden Eindhoven; 17 Tim Verpoort Gennep; 18 Richard van Gaalen Helmond; 19 Tom Deiling Merselo; 20 Rogelio Keijser Veldhoven; 21 Paul Rebel Geldrop.

Deurne Zeilberg  2  6 juni  WVAN 10

1 Mark van de Kerkhof Helmond; 2 Frederic Wilmet Hermalle-Sous-Huy B.; 3 Jeroen van de Weijer Oploo; 4 Benny Claes Lommel B.; 5 Andrew O'Hara Grave; 6 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Edwin Raats Helmond; 9 Richard van Gaalen Helmond; 10 Niels Huberts Oploo; 11 Cor Gerritsen Middelbeers; 12 John Verhouden Eindhoven; 13 Patrick Houthooft Helmond; 14 Jos Weber Best; 15 Ton van Korven Diessen; 16 Rogelio Keijser Veldhoven; 17 Carlo Hendriks Boxmeer; 18 Gert Mulder Dodewaard; 19 Jean Pierre Vreugde Aarle Rixtel; 20 Roland van Erp Best.

De Rips  13 juni  WVAN  11

1 Erwin Bollen Diepenbeek B.,; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 4 Frederic Wilmet Hermalle-Sous-Huy B.; 5 Cor Gerritsen Middelbeers; 6 Jeroen van de Weijer Oploo; 7 Carlo Hendriks Boxmeer; 8 Ruud Schellekens Schijndel; 9 Ton van Korven Diessen; 10 Niels Hubers Oploo; 11 Patrick Houthooft Helmond; 12 Guus Jongeling Best; 13 Roland van Erp Best; 14 Jens van Korven Diessen; 15 Henry Schut Zeeland; 16 Peter Verhouden Eindhoven; 17 Stefan Scheepers Helmond; 18 Mark van de Kerkhof Helmond; 19 Tom Doomen Helmond; 20 Stefan Verheijen Gemert.

Mierlo   20 juni   WVAN 12

1 Edwin Raats Helmond; 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Jeroen van de Weijer Oploo; 4 Mark van de Kerkhof Helmond; 5 Fredrik Wilmet Hermalle-Sous-Huy B.; 6 John van Rullen Schijndel; 7 Thijs van Beek Geldrop; 8 Rudy Jacobs Veldhoven; 9 Carlo Hendriks Boxmeer; 10 Stefan Verheijen Gemert; 11 Joeri Martens Geldrop; 12 Hans Slegers Someren; 13 Jos van der Wijst St.Oedenrode; 14 Ton van Korven Diessen; 15 Patrick Houthooft Helmond; 16 Jens van Korven Diessen; 17 Ruud Schellekens Schijndel; 18 Robin van Poppel Diessen; 19 Peter Verhouden Eindhoven; 20 Heinz van der Schouw Lierop.

Asten Diesdonk  26 juni  WVAN 13

1 Edwin  Raats Helmond; 2 Mark van de Kerkhof Hel;mond; 3 Jeroen van de Weijer Oploo; 4 Marcel Webers Milsbeek; 5 Joeri Martens Geldrop; 6 Frederic Wilmet Hermalle-Sous-Huy B.; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Jens van Korven Diessen; 9 Heinz van der Schouw Lierop; 10 Rudy Jacobs Veldhoven; 11 Stefan Scheepers Helmond; 12 Ton van Korven Diessen; 13 Patrick Houthooft Helmond; 14 Ruud Schellekens Schijndel; 15 Cor Gerritsen Middelbeers; 16 Justin Klaus Nederweert; 17 Marijn Kandelaars Handel; 18 Jos Weber Best; 19 Tessa van Veen Backhuijs Eindhoven; 20 Patrick Kleine Posterholt.

Boekel  4 juli  WVAN  14

1 Edwin Raats Helmond; 2 Jeroen van de Weijer Oploo; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Marcel Webers Milsbeek; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Mark van de Kerkhof Helmond; 7 Ruud Schellekens Schijndel; 8 Jos van der Wijst St.Oedenrode; 9 Johan Verheijen Gemert; 10 Andrew O'Hara  Grave; 11 Stefan Verheijen Gemert; 12 Roland van Erp Best; 13 Peter Heusschen Gemert; 14 Thijs Westendorp Nijmegen; 15 Patrick Houthoooft Helmond; 16 Niels Hubers Oploo; 17 Gert-Jan Verdijk Nijmegen; 18 Tom Doomen Helmond; 19 Richard van Gaalen Helmond; 20 Tim Verpoort Gennep; 21 Justin Klaus Nederweert.

De Rips  11 juli  WVAN 15

1 Thijs van der Bijl Lent; 2 Jeroen van de Weijer Oploo; 3 Dennis Hendriksen Didam; 4 Heinz van der Schouw Lierop; 5 Stefan Scheepers Helmond; 6 Justin Klaus Nederweert; 7 John Verhouden Eindhoven; 8 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 9 Jos van der Wijst St. Oedenrode; 10 Mark van de Kerkhof Helmond; 11 Rudy Jacobs Veldhoven; 12 Carlo Hendriks Boxmeer; 13 Jens van Korven Diessen; 14 Stefan Verheijen Gemert; 15 Benny Claes Lommel B.; 16 Edwin Raats Helmond; 17 Patrick Houthooft Helmond; 18 Ton van Korven Diessen; 19 Mark van den Hoogen Sambeek; 20 Robin van Poppel Diessen.

Someren Heide 15 juli  Omloop van de Heidehof Semi-klassieker

1 Edwin Raats Helmond; 2 Job Janssen Amsterdam; 3 René Kuhlmann Baarlo; 4 Stan Janssen Siebengewald; 5 Eddie Heidoorn Vleuten; 6 Bart Rutten Kinrooi B.; 7 Paul Laning Blerick; 8 Jörg Grönefeld Bonn Dld.; 9 Edwin Driessen Utrecht; 10 Tijs Westendorp Nijmegen; 11 Johnny van den Berg Beuningen; 12 Mark van de Kerkhof Helmond; 13 Patrick Houthooft Helmond; 14 Dennis Hendriksen Didam; 15 Rainer Beckers Viersen Dld.; 16 Jörn Kabierschke Düsseldorf Dld.; 17 Heinz van der Schouw Lierop; 18 Dirk Trautmann Alpen Dld.; 19 Rik van Dijken s'Heerenberg; 20 Jan Willem Pennings Gendringen; 21 Gianni Schim Vierlingsbeek; 22 Sander Lemmen Asten; 23 Lars Jansen viersen Dld.; 24 John Schakel Amersfoort; 25 Roland van Erp Best; 26 Harry Ruiterkamp Slijk-Ewijk; 27 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.; 28 Markus Schäfer Niederzier Dld.; 29 Jos Reinders Helden.


Milheeze  18 juli  WVAN 16  Slotkoers

1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Cor Gerritsen Midelbeers; 3 Jos van der Wijst St. Oedenrode; 4 Mark van de Kerkhof Helmond; 5 Stan Janssen Goch Dld.; 6 Paul Laning Blerick; 7 John Verhouden Eindhoven; 8 Patrick Houthooft Helmond; 9 Johnny van den Berg Beuningen; 10 Gianni Schim Vierlingsbeek; 11 René Rotscheid Apeldoorn; 12 Ton van Korven Diessen; 13 Gert-Jan Verdijk Boxmeer; 14 Andrew O'Hara Grave; 15 Heinz van der Schouw Lierop; 16 Willy van Kessel Zeeland; 17 Marcel Webers Milsbeek; 18 Roland van Erp Best; 19 Gert Verdijk Heijen; 20 Gert Mulder Dodewaard.

Borgloon   4-5 augustus   W.K.  ICF.

30 +

1 Fabio Porco B.; 2 Kevin Van Raemsdonck B.; 3 Jonas Heymans B; 4 Michael Blanchi B.;  5  Jacob Frederic B.; 6 Dominique Feys B.; 7 Thomas Rieff Maastricht; 8 Stefan Laurijssen Ned.; 9 Maxim Van den Broeck B.;  10 Joris Verheyden B.; 11 Christophe Mosbeux B.; 12 Jérèmi Burton B.; 13 Carlo Porco B.; 14 Niels Vreys B.; 15 Chris Scherrens B.; 34 Jeroen Stasse Ned.;

40 +

1 Raf Rosius B.; 2 Andrew Turner Gr.Britt.; 3 Kurtt Van Goidsenhoven B.; 4 Tom Haest B.; 5 Justin Mckie Gr.Britt; 6 Vital Pauwels b.; 7 Koen Germeys B.; 8 Nico Budo B.; 9 Benny Fets B.; 10 Paul Allen Gr.Britt.; 11 Mario Van der Sickel B.; 12 Stefaan Ferrest B.; 13 Sven De Vlieger B.; 14 Giovanni Gorga B.; 15 Glenn Van Hautekerke B.; 20 Vincent van Wersch Ned.; 26 Bjorn Tsoi Ned.;

50 +

1 Patrick Cocquyt B.; 2 Mike Twelves Gr.Britt; 3 Lieven  Van de Perre B.; 4 Gino Primo B.; 5 Wim Van Nuffel B.; 6 Xavier Vanhaeren B.; 7 Hans Wuyts B.; 8 Raf Vandenhoudt B. : 9 Dirk Mertens B.; 10 Freddy Vangenechten B.; 11 Piet Hereijgers B.: 12 Dominique Buntinx B.; 13 Theo Leenderts Ned.; 14 André Grootveld Ned,; 15 Danny Poelmans B.; 16 José van der Wijst Ned.; 28 Everhardus Roek Ned.; 35 Richard Boots Ned.; 40 Eduard Hasselman Ned.; 51 Steve McEwen Ned.

60 +

1 Barend Verhagen Woerden Ned.; 2 Ron Paffen Milsbeek Ned.; 3 Leon Deuss B.; 4 Martin Durant B.; 5 Jozef Van Eyndt B.; 6 Geoff Wiles Gr.Britt.; 7 Eddy Vanopstal B.; 8 Jo Meijers Ned.; 9 Christopher Davis Gr.Britt.; 10 Ludo De Bakker B.; 11 Pier Boucher Frankrijk; 12 Rik Vanpoucke B.; 13 Brian Pearson Gr.Britt.; 14 Rudy Bloemen B.; 15 Joseph Williams Gr.Britt.; 21 Frank Wester Ned.; 23 Willem Hus Voorburg Ned.; 24 Peter van der Geest Lepelstraat  Ned.; 27 Jac Roemermann Helden Ned.; 38 Maan van Beek Ned.

Rijsbergen   22 augustus   N.K.  WFN  40+

1 Arjan Elferink Veenhuizen; 2 Robert de Poel Dordrecht; 3 Ruben Mijnsbergen Rotterdam; 4 Jeroen Wesselius Zoetermeer; 5 Menno Gobielje Gouda; 6 Jos Hoefnagels Hulst; 7 onbekend; 8 Brian Burggraaf Velsen Noord; 9 Haiko Peters Oosterhout Geld.; 10 Martijn Broekman Tricht; 11 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 12 Erwin van Dam Poeldijk; 13 Danny Schaut Sas van Gent; 14 Dirk Loekemeijer Dordrecht; 15 Johnny van der Klooster Kapelle; 16 Martijn Alberts Breda; 17 Edwin Raats Helmond; 18 Johan Olshoorn Den Haag; 19 Edward Sol Spijkenisse; 20 Tijs Westendorp Nijmegen; 21 Emikle Elzinga Zaamslag; 22 Cees Snoek Volendam; 23 Marco Postma Almere; 24 René Lievaart Naaldwijk; 25 Roger van de Waarden Tilburg.

50+

1 John de Leeuw Breda; 2 Jan Hekman Norg; 3 Matthieu Hendriks Lekkerkerk; 4 Ruud Havermans Nieuw Vossenmeer; 5 Peter de Koning Brecht; 6 Richard Marinissen Middelburg; 7 Adrie van den Dries s'Heerenhoek; 8 Andre Traas Overzande; 9 Peter Fils Pijnacker; 10 Andre Grootveld Zoetermeer; 11 Adrie Frijters Wageningen; 12 Michèle Somers Spijkenisse; 13 Dick Kinket Hattem; 14 Patrick van Straten Terneuzen; 15 Bert Havenaar Berkel Rodenrijs; 16 Marc Stouten Goes; 17 Sjaco Hoondert Goes; 18 Hans Bal Den Haag; 19 Jan Jansen s'Heerenhoek; 20 Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 21 Frank Nijssen Haarlem; 22 Johnny van den Berg Beuningen; 23 Jeroen Bosman Amsterdam; 24 Roland van Erp Best; 25 Gert Mulder Dodenwaard.

60+

1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Willem Hus Voorburg; 3 Peter van der Geest Lepelstraat; 4 Alfons van Geel Rijsbergen; 5 Barend Verhagen Woerden; 6 Gijs Nederlof Kamerik; 7 Kees Christianen St.Willebrord; 8 Cor Gerritsen Middelbeers; 9 René Haast Rijsbergen; 10 Piet Kralt Rijnsburg; 11 Johan Brouwers Sprundel; 12 Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 13 Dick van Loon Oostend; 14 Jac Roemermann Helden; 15 Ad Prinsen Raamsdonkveer; 16 Christ Christianen Bosschenhoofd; 17 Jos Weber Best; 18 Frens Hoving Kropswolde; 19 John van Rijsbergen Roosendaal; 20 Twan den Braber Hoeven; 21 Ed van der Steen Oud Beijerland.

Woesten België  9 augustus 

Tijdrit 65 +

1 Jac Roemermann Helden Ned.; 2 Jean Claude Lekoeuge Frankrijk; 3 Dirk Vandenberghe B.; 4 Marcel Levas Frankrijk; 5 Thor Vibholm Denemarken.

Tijdrit 50+

1 Tim Costello Gr.Britt.; 2 Peter de Geest Ned.; 3 Jean Pierre Deloof B.; 4 Patrick Decaesteker B.; 5 Gerard Carette Frankrijk.

Sankt Johann Oostenrijk  18 augustus Weltcup  40-44 jr.

1 Kenneth Mercken B.; 2 Grzegorg Golonko Polen; 3 Edwin de Graaf Ned.; 4 Arkadiusz Posmyk Polen; 5 Mojtaba Raien-Nejad Dld.; 6 Daniel Naether Dld.; 7 Tomasz Labedz Polen; 8 Christian Savignano Italië; 9 Gianni Gorga Italië.

Weltcup  18 augustus  50-54 jr.

1 Alexander Bauer Dld.; 2 Christian Eminger Oostenrijk; 3 Renzo Asci Italië; 4 Martin Sommer Dld.; 5 Federico Focardi Italië; 6 Alessandro Spampani Italië; 7 Cor van Loon Ned.; 8 Werner Pinczker Oostenrijk; 9 Gianluca Liber Italië; 10 Piotr Pawlowski Polen; 13 Stan Janssen Ned; 15 Roland van Engelshoven Sittard.

Weltcup  18 augustus  55-59 jr.

1 Guy Green Australië; 2 Peter de Weert Ned.; 3 Gianfranco Melandri Italië; 4 Carlo Pinarolli Italië; 5 Peter Mayer Dld.; 6 Rudolf Woerndl Dld.; 7 Math Stoffels Linne; 8 Riccardo Checcoli Italië; 9 Daniele Pellizzer Italië; 10 Giuseppe Olivero Italië; 13 Frank Nijssen Ned.; 29 Jos Reinders Helden Ned.; 30 Dirk Aalderink Ned.

Weltcup 18 augustus   60-64 jr.

1 Vladimir Kuznetsov  Rusland; 2 Barend Verhagen Woerden ; 3 Hans Jorgen Hellerup Denemarken; 4 David Moreland Australië; 5 Ron Paffen Milsbeek; 6 Martin Durant België; 7 Jean Claude Bougouin Frankrijk; 8 Klaus Peter Dreger Dld.; 9 Riccardo Tarlao Italië; 10 Christoph Franiak Dld. 20 Johan Brouwers Ned.; 21 Dick van Loon Ned.; 26 Jan Hermans Ned.; 32 Peter van der Geest Ned.; 49 Johan Akkerman Ned.

Weltcup   20 augustus   70-74 jr.

1 Styenzel Hartmut Dld.; 2 Peter Kölliker Zwitserland; 3 Walter Ulf Dld.; 4 Pierre Moreau Frankrijk; 5 Jiri Kasal Cze; 6 Natalino Maganin Italië; 7 Ryszard Mamos Polen; 8 Adriano Venturini Italië; 9 Christian Pellois Frankrijk; 10 Grzegorz Fajkowski Polen; 18 Ad Montforts Maaseik B.; 19 Kees Sebrechts Ned.

Weltcup  20 augustus  65-69 jr.

1 Mikalai Baklanau Wir Rusland; 2 Roger Cull Australië; 3 Johann Taucher Oostenrijk; 4 Gerhard Hack Dld.; 5 Jerzy Bylicki Polen; 6 Claudio Avanzi Italië; 7 Dick van loon Ned.; 8 Igor Moskalev Rusland; 9 Aldo Gabrielli Italië; 10 Jac Roemermann Helden Ned.; 14 Arie Hassink Ned.; 22 Bertel Lousberg Ned.; 24 Raymond de Meester Ned.; 29 Geert Oosterbosch Eindhoven; 41 Twan den Braber Ned..

Weltcup   20 augustus  75-79 jr.

1 Antoine Mercken België; 2 Edmund Grabowski Polen; 3 Arne Post Denemarken; 4 Wolfgang Groneberg Dld.; 5 Reinhard Scheer Dld.; 6 Günther Bohnet Dld.; 7 Carlo Gavazzani Italië; 8 Reiner Karrasch Dld.; 9 Johannnes Andreas Blasius Ned.; 10 André Melet Frankrijk; 15 Ad van den Boer Ned.; 18 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 19 Cor van der Sluis Ned.; 34 Huib Klip Ned.

Weltcup  20 augustus  80 +

1 Severino Angella Italië; 2 Harald Kvernerud  Noorwegen; 3 Arnold Witti Dld.; 4 Hans Leibgeb Dld.; 5 Werner Rogosenski Austalië; 6 Kurt Baeni Zwitserland; 7 Zdenek Karasek  CZE; 8 Vincenzo Labbate Italië; 9 Antonio Giorgieri Italië; 10 Hans Dieter Pfordte Dld.; 20 Peter Moonen Ned.

Weltcup  20 augustus  Tijdrit 60 +

1 Jac Roemermann Helden Ned.; 2 Mikalai Baklanau Wit Rusland; 3 Alfred Lechnitz Oostenrijk; 4 Bern John Dld.; 5 Walter Moehl Dld.; 6 Friedrich Pelz Oostenrijk; 7  Wolfgang Lenhardt Dld.; 8 Marten Nijmeijer  Ned.; 9 Claudio Ricciutelli Italië; 10  Alois Wiedemann Dld.; 17 Twan den Braber Ned.; (  34 deelnemers )

Weltcup  20 augustus   50 +  Int.Licentie

1 Mathijs Wegdam Ned.; 2 Daniel Millow Dld.; 3 Grzegorz Golonko Polen; 4 Sascha Lay Dld.; 5 Zoltan Macsek Hongarije; 6 Lammert Haverkamp Ned.; 7 Gabriele Superchi Italië; 8 Olivier Zirnheld Luxemburg; 9 Jan Bauer Dld.; 10 Markus Wurm Oostenrijk; 11 Edwin Graaf Ned.

Weltcup  23 augustus  60-64 jr. Int.Licentie

1 Barend Verhagen Woerden Ned.; 2 Ulrich Rottler dld.; 3 Jean Bougouin Frankrijk; 4 Kuznetsov Rusland; 5 Martin Durant België; 6 Sergey Fedeev Rusland; 7 Riccardo Tarlao Italië; 8 Leon Deuss  België; 9 Dirk Cowley USA; 10 Erwin Hickl Dld.; 13 Ron Paffen Milsbeek Ned.; 20 J.Brouwers Ned.; 26 Jan Hermans Ned.

Weltcup 23 augustus  65-69 jr. Int.licentie

1 Roger Cull Australië; 2 Mikalai Baklanau Wit Rusland; 3 Paul Wolfe Canada; 4 Johan Taucher Oostenrijk; 5 Jac Roemermann Helden Ned.; 6 Igor Moskalev Rusland; 7 Robin Schuman Dld.; 8 Arie Hassink Ned.; 9 Jacques Rabiniaux Frankrijk; 10 Dick van loon Ned.; 27 Geert Oosterbosch Eindhoven; 30 Twan den Braber Ned.; 33 Raymond de Meester Ned.

Weltcup  23 augustus  Int.Licentie  70-74 jr.

1 Grzegorz Faskowski Polen; 2 Hartmut Stenzel Dld.; 3 Walter Ulf Dld.; 4 Leon Lugowski België.; 5 Christian Pellois Frankrijk; 6 Achim Loose Dld.; 7 Pierre Moreau Frankrijk; 8 Jiri Kasal CZE; 9 Zygmunt Pfeifer Polen; 10 Jac Dekkers Ned.; 25 Ad Montforts Ned.; 28 Johan Leunen Ned.

Sankt Johann Oostenrijk  23 augustus Bergsprint 60 +

1 Ron Paffen Milsbeek; 2 David Moreland Austarlië; 3 Mauritzio Gajotti Italië; 4 Herbert Hoerler Zwitserland; 5 Ingo Schulz Dld.; 6 Rupert Polak Oostenrijk; 7 Peter Kostelezky Dld.; 8 Rudolf Moser Zwitserland; 9 Adolf Stark Dld.; 10 Juergen Bomball Dld.; 11 Leslaw Komisaruk Polen; 12 Brian Pearon Gr.Britt.; 13 Bernhard Briens Frankrijk; 14 Kazimierz Golonka Polen; 15 Michael Hohn Dld.; 16 Olaf Grimm Dld.; 17 Geir Asbjörn Nilsen Noorwegen; 18 Ivo Cicek Kroatië; 19 Bruno Tocco Frankrijk.

Weltcup  24 augustus  Int.Licentie 55-59 jr.

1 Agostino Durante Italië; 2 Xavier Vanhaeren België; 3 Peter Mayer Dld.; 4 Salvatore Ambra Italië; 5 Frank Nijssen Ned.; 6 Heiko Gericke Dld.; 7 Tiziano Benedetti Italië; 8 Jan Cortoos België; 9 Franck Suys België; 10 Duriusz Leduchowski Polen; 19 Math Stoffels Linne Ned.; 32 Jos Reinders Helden Ned.; 37 Jos van de Linde Ned.

Weltcup  24 augustus Int.Licentie  75-79 jr.

1 Mathieu Mercken België; Edmund Grabowski Polen; 3 Reinhard Scheer Dld.; 4 Arne Post Denemarken; 5 Ad van den Broek Ned.; 6 Guenter Hoffmann Dld.; 7 Wolfgang Gronenberg Dld.; 8 Kurt Stocker Zwitserland ; 9 André Melet Frankrijk; 10 Ernst Zeh Dld.; 14 J. van der Sluys Ned.; 28 Huub Klip Ned.

Weltcup  25 augustus  Int.Licentie  40-44 jr.

1 Grzegorz Golonko Polen; 2 Mathijs Wegdam Ned.; 3 Keneth Mercken België; 4 Stephan Lotz Maasmechelen België; 5 Edwin de Graaf Ned.; 6 Ernest Kurowski Polen; 7 Thomas Tantz Dld.; 8 Edwin Krijgh Ned.; 9 Lukasz Zakielarz Polen;  10 Daniel Naether Dld.; 21 Ivo van den Noort Ned.

Weltcup  25 augustus  Int.Licentie 50-54 jr.

1 Fisher Flemming Denemarken; 2 Gino Jean Primo België; 3 Adam Wolanski Polen; 4 Alexander Bauer Dld.; 5 Jose Gancedo Gonzalez Spanje; 6 Jesper Nielsen Denemarken; 7 Manfred Reindl Oostenrijk; 8 Valter Basili Italië; 9 Attila Balcs Hongarije; 10 Rodolfo Tonti Italië; 11 Sean Hardy Australië; 36 Everhardus Roek Ned.; 36 Edwin Vrauwdeunt Ned.