Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Masters  top 10   2017

 

Deurne  Walsberg  5 april   WVAN  1

1 Edwin  Raats Helmond; 2 Berry Hoedemakers Veghel; 3 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 4 Frederic Wilmet Hermalle-Sous-Huy B.; 5 Stefan Verheijen Gemert; 6 Ronny Follon Houthalen B.; 7 John Verhouden Eindhoven; 8 Antoine Moonen Cuijk; 9 Johnny van den Berg Beuningen; 10 Carlo Hendriks Boxmeer; 11 Andrew O'hara Grave; 12 Edward van der Werf Kessel; 13 Stephan van Hoof Mierlo; 14 René Kuhlmann Baarlo; 15 Jörg Mölls Moers Dld.

Someren Heide   9 april  St.Jozef  Semi-klassieker

40 +

1 Ferry de Ruiter Putten; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Marcel Alma Harskamp; 4 Martijn Broekman Utrecht; 5 Stefan Verheijen Gemert; 6 Lorenzo Arena Schoten B.; 7 Michéle Somers Spijkenisse; 8 Edwin Raats Helmond; 9 Wilfred Harbers Putten; 10 Lars Rietveld Oudewater; 11 Edwin de Graaff De Kwakel; 12 Dick Kinket Hattem; 13 Maurice de Bruijn Hattem; 14 Berry Roelofs Groesbeek; 15 Antoine Moonen Cuijk; 16 Johnny van den Berg Beuningen; 17 Andre Paasen Aken Dld.; 18 Stefan Slager Beesd; 19 Johan Verheijen Gemert; 20 Danny Franken Harderwijk; 21 Ronny Bossers Waalwijk; 22 Rik de Kruijff Barendrecht; 23 Mike Haufe Viersen Dld.; 24 Markus Schäfer Viersen Dld.; 25 Patrick van Gortel Apeldoorn; 26 Xander Hensing Delft; 27 Andries Flart Harderwijk; 28 Rafaël Cauwberghs Lanaken B.; 29 Stan Janssen Goch Dld.; 30 Erwin Jager Vleuten.

50+

1 Marko Jeletich Amersfoort; 2 Barend Verhagen Woerden; 3 Ron Paffen Milsbeek; 4 Ad Guldemeester Amersfoort; 5 Willy van Kessel Zeeland; 6 Frank Witlox Son en Breugel; 7 Eric Maillard Maasmechelen B.; 8 Kees Barendrecht Rhoon; 9 Hans Vonk Arnhem; 10 Jos van der Wijst St.Oedenrode; 11 Frank Verkoijen Utrecht; 12 Elbert den Berg Nijkerkerveen; 13 Jack Rutten Nederweert; 14 Perry Dissel Vleuten; 15 Cor van der Ploeg Bemmel; 16 Richard van Gaalen Helmond; 17 Hans Gouwens Corte Madera Califonia USA; 18 Ronny Follon Houthalen B.; 19 Manfred Schöndelen Schwalmtal Dld.

De Mortel  Gemert  12 april   WVAN  2

1 Edwin Raats Helmond; 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Stefan Verheijen Gemert; 4 Berry Hoedemakers Veghel; 5 Johan Verheijen Gemert; 6 Patrick Houthooft Helmond; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 John Verhouden Eindhoven; 9 Ronny Follon Houthalen B.; 10 Arie de Moor Gontrode B.; 11 Peter Heusschen Gemert; 12 Carlo Hendriks Boxmeer; 13 René Kuhlmann Baarlo; 14 Tom Doomen Helmond; 15 Tonny van der Sanden Eindhoven.

Bakel   19  april  WVAN 3

1 Stan Janssen Goch Dld.; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Noud Smits Gemert; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Johnny van den Berg Beuningen; 6 Tonny van der Sanden Eindhoven; 7 Rini van Deursen Eindhoven; 8 Patrick Houthooft Helmond; 9 Stefan Verheijen Gemert; 10 Johan Verheijen Gemert; 11 Tom Doomen Helmond; 12 Gerd-Jan van de Besselaar Boxtel; 13 André Paasen Aken Dld.; 14 Henk van Lijsdonk Achel B.; 15 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.

Gemert  26 april  WVAN  4

1 Stefan Verheijen Gemert; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Antoine Moonen Cuijk; 4 André Paasen Aken Dld.; 5 John van Rullen Schijndel; 6 Gianni Schim Vierlingsbeek; 7 Tonny van der Sanden Eindhoven; 8 Rudy Jacobs Veldhoven; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Willy van Kessel Zeeland; 11 Johnny van den Berg Beuningen; 12 Patrick Houthooft Helmond; 13 John Verhouden Eindhoven; 14 Gerard van Ham Oosterbeers; 15 Gerd-Jan van den Besselaar Boxtel; 16 Richard Aarts Eerde; 17 Noud Smits Gemert; 18 Richard van Gaalen Helmond; 19 Rob Michiels Spoordonk; 20 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.; 21 Peter Verhouden Eindhoven; 21 Tom Deiling Merselo.

Asten-Heusden   3 mei  WVAN  5

1 Edwin Raats Helmond; 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Stefan Verheijen Gemert; 4 René Kuhlmann Baarlo; 5 Johan Verheijen Gemert; 6 Johnny van den Berg Beuningen; 7 Tonny van der Sanden Eindhoven; 8 Carlo Hendriks Boxmeer; 9 Stephan van Hoof Mierlo; 10 Johan de Beer St. Oedenrode; 11 Noud Smits Gemert; 12 Gerard van Ham Oostelbeers; 13 Gianni Schim Vierlingsbeek; 14 Henk van Lijsdonk Achel B.; 15  Willy van Kessel Zeeland.

Vlierden  10 mei   WVAN  6

1 Antoine Moonen Cuijk; 2 René Kuhlmann Baarlo; 3 Carlo Hendriks Boxmeer; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 6 Stefan Verheijen Gemert; 7 Noud Smits Gemert; 8 Paul Laning Blerick; 9 Patrick Houthooft  Helmond; 10 Erwin Jager Vleuten; 11 Tonny van der Sanden Eindhoven; 12 Johnny van den Berg Beuningen; 13 Jos Weber Best; 14 Willy van Kessel Zeeland; 15 Gerard van Ham Oostelbeers.

Milheeze Hoeven  17 mei  WVAN  7

1 Edwin Raats Helmond; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Antoinen Moonen Cuijk; 4 Stan Janssen Goch Dld.; 5 Andy Cochet Genk B.; 6 Erwin Jager Vleuten; 7 Tonny van der Sanden Eindhoven; 8 Gerd Jan van den Besselaar Boxtel; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Noud Smits Gemert; 11 Willy van Kessel Zeeland; 12 Johnny van den Berg Beuningen; 13 Patrick Houthooft Helmond; 14 Eric Maillard Maasmechelen B.; 15 Carlo van Nisselrooy Venlo.

Asten Vlosberg  24 mei   WVAN 8

1 Marcel Webers Milsbeek; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Antoine Moonen Cuijk; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Willy van Kessel Zeeland; 6 Johnny van den Berg Beuningen; 7 Tonny van der Sanden Eindhoven; 8 Carlo Hendriks Boxmeer; 9 Ton van Korven Diessen; 10 Rudy Jacobs Veldhoven; 11 Ronald van Engelshoven Sittard; 12 Johan de Beer St.Oedenrode; 13 Richard van Gaalen Helmond; 14 Patrick Houthooft Helmond; 15 Mark Braspenning Eindhoven; 16 Jos Weber Best; 17 Tom Doomen Helmond; 18 Gianni Schim Vierlingsbeek; 19 Peter Verhouden Eindhoven; 20 Tom Deiling Merselo.

Deurne  Zeilberg  31 mei  WVAN 9

1 Benoit Huge Estinnes-Au-Mont B. ; 2 Erik Maillard Maasmechelen B.; 3 Stan Janssen Goch Dld.; 4 Stephan van Hoof Mierlo; 5 Henry Schut Zeeland; 6 Johan Verheijen Gemert; 7 Andy Cochet Genk B.; 8 Willy van Kessel Zeeland; 9 Edward van der Werf Kessel; 10 Ton van Korven Diessen; 11 Antoine Moonen Cuijk; 12 Edwin Raats Helmond; 13 Cor Gerritsen Middelbeers; 14 John Verhouden Eindhoven; 15 Carlo Hendriks Boxmeer.

Neerkant  7 juni  WVAN 10

1 Edwin Raats Helmond; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Jac Roemermann Helden; 4 Willy van Kessel Zeeland; 5 Johnny van den Berg Beuningen; 6 Ton van Korven Diessen; 7 Carlo Hendriks Boxmeer; 8 Tonny van der Sanden Eindhoven; 9 Rini van Deursen Eindhoven; 10 Gijs Jongeling Best; 11 Johan de Beer St.Oedenrode; 12 John Verhouden Eindhoven; 13 Joris  de Mönnink Eindhoven; 14 Richard van Gaalen Helmond; 15 Stephan van Hoof Mierlo; 16 Erwin Jager Vleuten; 17 Peter Verhouden Eindhoven; 18 Tom Deiling Merselo.

Handel  14 juni  WVAN 11

1 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 2 Andrew O'Hara Grave; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Carlo Hendriks Boxmeer; 5 Antoine Moonen Cuijk; 6 Johan de Beer St.Oedenrode; 7 Stephan van Hoof Mierlo; 8 Ton van Korven Diessen; 9 Cor Gerritsen Middelbeer; 10 Alfred Hain Dortmund Dld.; 11 Willy van Kessel Zeeland; 12 Patrick Houthooft Helmond; 13 Peter Schmitz Geleen ; 14 Jos Weber Best; 15 Ralf Heddmann Gevelsberg Dld.

Mierlo  21 juni  WVAN  12

1 Edwin Raats Helmond; 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Stefan Verheijen Gemert; 4 Henry Schut Zeeland; 5 Frederic Wilmet Hermalle-Sous-Huy  B.; 6 Johan Verheijen Gemert; 7 Patrick Houthooft Helmond; 8 Antoine Moonen Cuijk; 9 Berry Claes Lommel B.; 10 Rini van Deursen Eindhoven; 11 Ton van Korven Diessen; 12 Stephan van Hoof Mierlo; 13 Ronald van Engelshoven Sittard; 14 Johnny van den Berg Beuningen; 15 Carlo Hendriks Boxmeer.

Asten Diesdonk  28 juni  WVAN  13

1 Stefan Verheijen Gemert; 2 Marcel Webers Milsbeek; 3 André Paasen Aken Dld.; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Jos Weber Best; 6 Patrick Houthooft Helmond; 7 Cor Gerritsen Middelbeers; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Tonny van der Sanden Eindhoven; 10 Ronald van Engelshoven Sittard; 11 Carlo Hendriks Boxmeer; 12 Henri Vennix Oostelbeers; 13 Frank Fonteijne Lottum; 14 Carlo van Nistelrooy Venlo; 15 Gianni Schim Vierlingsbeek.

Boekel  5 juli  WVAN  14

1 Edwin Raats Helmond; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Antoine Moonen Cuijk; 4 Marcel Webers Milsbeek; 5 Johan Verheijen Gemert; 6 Johnny van den Berg Beuningen; 7 Andrew O'Hara Grave; 8 Ton van Korven Diessen; 9 Carlo Hendriks Boxmeer; 10 Jeroen van Gennip Mierlo; 11 Peter Verhouden Eindhoven; 12 Willy van Kessel Zeeland; 13 John Verhouden Eindhoven; 14 Marijn Kandelaars Handel; 15 Richard van Gaalen Helmond.

Someren Heide  9 juli  Omloop van de Heidehof  Semi klassieker

1 Ronny Denier Kinrooi B.; 2 Vital Pauwels Lommel B.; 3 Leewah Woo IJmuiden; 4 Math Stoffels Roermond; 5 Edwin Raats Helmond; 6 Johan Verheijen Gemert; 7 Patrick Houthooft Helmond; 8 Willy van Kessel Zeeland; 9 Peter Schmitz Geleen; 10 Johnny van den Berg Beuningen; 11 Jacco Spithoven Nieuwegein; 12 Willem van den Akker Almere; 13 Carlo van Nistelrooy Venlo; 14 Stefan Verheijen Gemert; 15 Erwin Reijnders Nieuwegein; 16 Erin Jager Vleuten; 17 Detlef la Grand Eindhoven; 18 Peter Verhouden Eindhoven; 19 Ton Ippel Barendrecht; 20 Kees Barendregt Rhoon; 21 Xander Hensing Delft; 22 Gijs Jongeling Best; 23 Thijs van Beek Geldrop; 24 Mike Strijbosch Helmond; 25 Dirk de Groot Weert; 26 Richard van Gaalen Helmond; 27 Jeroen van Gennip Mierlo 28 John van Rullen Schijndel; 29 Ron van de Weijer Valkenburg; 30 Stephan van Hoof Mierlo.

De Rips  12 juli  WVAN 15

1 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Marcel Webers Milsbeek; 4 Carlo Hendriks Boxmeer; 5 Antoine Moonen Cuijk; 6 Johnny van den Berg Beuningen; 7 Edwin Raats Helmond; 8 Richard van Gaalen Helmond; 9 Patrick Houthooft Helmond; 10 Ton van Korven Diessen; 11 John Verhouden Eindhoven; 12 Marijn Kandelaars Handel; 13 Michel van Hooff Gemert; 14 Peter Verhouden Eindhoven; 15 Johan de Beer St. Oedenrode; 16 Tonny van der Sanden Eindhoven; 17 Stephan van Hoof Mierlo; 18 Noud Smits Gemert; 19 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.; 20 Joris de Mönnink Eindhoven; 21 Jos Weber Best; 22 Jens van Korven Diessen; 23 Hans Sommers Boxmeer; 24 Koen Strik Eindhoven.

Milheeze  Centrum  19 juli  WVAN  16  slotkoers

1 Stefan Verheijen Gemert; 2 Stan Janssen Goch Dld.; 3 Marcel Webers Milsbeek; 4 André Paasen Aken Dld.; 5 Andrew O'Hara Grave; 6 Antoine Moonen Cuijk; 7 Carlo Hendriks Boxmeer; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Johan Verheijen Gemert; 10 Jeroen van Gennip Mierlo; 11 Edwin Raats Helmond; 12 Stephan van Hoof Mierlo; 13 John van Rullen Schijndel; 14 Patrick Houthooft Helmond; 15 John Verhouden Eindhoven; 16 Ton van Korven Diessen; 17 Peter Verhouden Eindhoven; 18 Marijn Kandelaars Handel; 19 Johan de Beer St.Oedenrode; 20 Jos Weber Best.

Breda   23 juli  N.K.  WFN 

40+

1 Brian Burggraaf Velsen Noord; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Michel de Koning Walsoorden; 4 Maxim Harteloh De Lier; 5 Antoine Moonen Cuijk; 6 Robert de Poel Dordrecht; 7 Willem Ruijzing Dinteloord; 8 Marco Postma Almere; 9 Wiebe de Jong Tilburg; 10 Jacques Cox Neer; 11 Michèle Somers Spijkenisse; 12 Robert Reijers Dordrecht; 13 Dick Kinket Hattem; 14 Jorrit Noppen Dordrecht; 15 Tony Verschuuren Fijnaart; 16 Tijs Westendorp Nijmegen; 17 Marcel van den Bosch Wezep; 18 Werner Altenwischer Arnhem; 19 René Mink van der Werf Nieuw Amsterdam; 20 Jeroen Jansen Zoetermeer; 21 Raoul Bislip Veere; 22 Ronny Bossers Waalwijk; 23 Erik Brouwers Hillegom; 24 Martijn Harteloh Dordrecht; 25 Fred van Huisstede Almere; 26 Maurice Barendse Naaldwijk; 27 André Paasen Aken Dld.; 28 Stan Janssen Goch Dld.; 29 Johannes Lachi Rijnsburg; 30 Andy van Loon Hoogerheide.

50 +

1 Johan Pemen Rijsbergen; 2 Erik Satter Gameren; 3 André Grootveld Zoetermeer; 4 John van Rullen Schijndel; 5 Chris Maas Papendrecht; 6 John Haast Rijsbergen; 7 Riny van Zundert St.Willebrord; 8 Ivano Zwirs Valkenburg; 9 Ruud Havermans Nieuw Vossemeer; 10 Raphael Gabriëls Roosendaal; 11 Ton van Korven Diessen; 12 Pieter Mies Prinsenbeek; 13 Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 14 Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 15 Ron Janssen Voorhout; 16 Ming-Ko Sun Den Helder; 17 Erwin Kistemaker Diemen; 18 Jan Janssen s'Gravenpolder; 19 Kees Raats Nispen; 20 Gerrit de Vries Oldeberkoop; 21 Patrick van Straten Terneuzen; 22 Martin Luesing Goes; 23 Sjaco Hoondert Amsterdam; 24 Jeroen Bosman Amsterdam; 25 Peter de Koning Brecht; 26 Corné Potters Prinsenbeek; 27 Ronald Gort Terneuzen; 28 Toon Houtekamer Noordwijk; 29 Martin de Peuter Oud Beijerland; 30 Freddy Aarts Schijf.

60+

1 Jac Roemermann Helden; 2 Ron Paffen Milsbeek;3 Barend Verhagen Woerden; 4 René Haast Rijsbergen; 5 Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 6 Johan Brouwers Sprundel; 7 Geert Oosterbosch Eindhoven; 8 Tonny van der Sanden Eindhoven; 9 Dirk van loon Oosteind; 10 Peter van der Geest Lepelstraat; 11 Christ Cristianen Bosschenhoofd; 12 Jan van der Wiel Austerlitz; 13 Michael Bolle Wezep; 14 Kees Christianen St.Willebrord; 15 Willem Hus Voorburg; 16 Ad Haarbosch Oosteind; 17 Cor Speijer Schiedam; 18 Hein Lansbergen Pijnacker; 19 John van Rijsbergen Roosendaal; 20 Bas van Gorsel Puttershoek; 21 Jan Goossens St.Willebrord.

Auxonne Frankrijk  W.K.  ICF  40 +

1 Tom Haest  België; 2 Cédric De Cock B.; 3 Philippe Deuse B.; 4 Kurt Van Goisenhoven B.; 5 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 6 Wouter Cael B.; 7 Michële Somers Ned.; 8 Alexandre Minot Fr.; 9 Laurent Beausoleil Fr.; 10 Geert De Proost B.; 14 Vincent van Wersch Ned.;

50 +

1 Gino Primo België; 2 Peter Huyghe B.; 3 Baudouin Grignard B.; 4 Francy Weemaes B.; 5 Jean Michel Thimster B.; 6 Frank Nijssen Ned.; 7 Wim Heyndrickx B.; 8 Frank Suys B.; 9 Christophe Brieau Fr.; 10 Arie De Moor B.;

60 +

1 Ron Paffen Milsbeek Ned.; 2 Martin Durant B.; 3 Leon Deuss B.; 4 Eddy Vanopstal B.; 5 Gijs Nederlof Ned.; 6 Willem Hus Ned.; 7 Patrick Tonneau Fr.; 8 Gerard DroolansFr.; 9 Daniel Morel Fr.; 10 Claude Ponthier B.; 11 Jac Roemermann Helden Ned.; 12 Tony Carter Gr.Britt.; 13 Didier Ramet Fr.; 14 Gerard Amant Fr.; 15 Adrianus Nederlof Ned.; 24 R.Swankhuizen Ned.

Sankt Johann  Oostenrijk  Weltcup

19 augustus  45/49 jr

1 Gianmarco Agostini Italië; 2 Alexander Bauer Duitsland; 3 Silvio Scaraton Italië; 6 Stan Janssen Goch Dld.; 28 Cor van Loon Nederland.

19 augustus 54/57 jr.

1 Alexandro Spampani Italië'2 Harrie Kuenholt Duitsland; 3 Josef Kücher Oostenrijk; 8 Ronald van Engelshoven Sittard.

19 augustus  58/62 jr.

1 Darius Leduchowski Polen; 2 Frank Nijssen Nederland; 3 Peter Maier Duitsland; 8 Math Stoffels Roermond; 15 Dirk Aalderink Ned.; 18 Jos Reinders Helden.

20 augustus  60/64 jr.

1 Christoph Franiak Duitsland; 2 Martin Durant België; 3 Ron Paffen Milsbeek; 6 Barend Verhagen Woerden; 13 Dingeman van Loon Ned.; 16 Lex Goudswaard Ned.; 20 John Brouwers Ned.; 31 Jan Hermans Ned.

21 augustus  65-69 jr.

1 Jac Roemermann Helden; 2 Grzegorz Faskowski Polen; 3 Dino Dalsant Iatalië; 4 Geert Oosterbnosch Eindhoven; 6 Arie Hassink Ned.; 12 Lex Goudswaard Ned.; 17 Jan Croezen Ned.; 31 Gerard Albrink Ned.; 42 Henk Hassink Ned.

22 augustus  Tijdrit  65-69 jr.

1 Jac Roemermann Helden; 2 Friedrich Pelz Oostenrijk; 3 Wolfgang Lenhardt Duitsl;and; 5 Martin Nijmeijer Ned.; 30 Henk Hassink Ned.






                                                     Jo van Seggelen na alweer een overwinning in zijn 45 jarige carrière samen met zoontje Johan