Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Masters  top  10   2016


Deurne  Walsberg  WVAN 6 April 

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Edward van der Werf Kessel; 4 Stefan Verheijen Gemert; 5 Stephan van Hoof Mierlo; 6 Noud Smits Gemert; 7 Tonny Berends Giessenburg; 8 Michel van Hooff Gemert; 9 Johan Verheijen Gemert; 10 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 11 Johnny van den Berg Beuningen; 12 Peter Bouwmans Bakel; 13 Tom Doomen Helmond; 14 John Verhouden Eindhoven; 15 Lars Dolman Eindhoven. 

Someren Heide  10 april  St.Jozef Semi-klassieker

40 +

1 Ferry de Ruiter Putten; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Berry Hoedemakers Veghel; 4 Christoph Dittrich Burscheid Dld.; 5 Michel van Hooff Gemert; 6 Andrew O'Hara Grave; 7 Johan Verheijen Gemert; 8 Joost Horstink Zevenaar; 9 Martijn Broekman Utrecht; 10 Lorenzo Arena Schoten B.; 11 Lars Rietveld Oudewater; 12 Stefan van Hoof Mierlo; 13 Stefan Verheijen Gemert; 14 Erwin Rijnders Nieuwegein; 15 Stan Janssen Goch Dld.; 16 Mark van de Kerkhof Helmond; 17 Thomas Fünck Keulen Dld.; 18 Martijn Goedings Arnhem; 19 René Broekhuizen Eindhoven; 20 John Schakel Amersfoort; 21 Jeroen van de Weijer Oploo; 22 Marco Duson Brielle; 23 Noud Smits Gemert; 24 Thomas Lichtenberg Eindhoven; 25 Peter Verhouden Eindhoven; 26 Lars Jansen Viersen Dld.; 27 John Bult Erp; 28 Roberto Duca Veldhoven; 29 Ruud Kuikstra Brielle; 30 Gerd-Jan van den Besselaar Boxtel.

50 +

1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Roger Pauwels Nijmegen; 3 Ad Guldemeester Amersfoort; 4 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 5 Peter Bouwmans Bakel; 6 Kees Barendregt Rhoon; 7 Wim Lokers Valkenswaard; 8 Joop Janssen Wijchen; 9 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 10 Ed van der Veer Renswoude; 11 Bart Bexkens Handel; 12 Uwe Tillmann M-Gladbach Dld.; 13 Jos Reinders Helden; 14  Henk van den Born Leverkusen Dld.


De Mortel  13 april  WVAN

1 Berry Hoedemakers Veghel; 2 Michel van Hooff Gemert; 3 Johan Verheijen Gemert; 4 Ronny Follon Houthalen B.; 5 Edward van de Werf Kessel; 6 Andrew O'Hara Grave; 7 Peter Verhouden Eindhoven; 8 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 9 Erwin Bollen Diepenbeek; 10 Laurent Meulemans Aisenau B.; 11 Tonny Berends Giessenburg; 12 Edwin Raats Helmond; 13 René Broekhuizen Eindhoven; 14 Peter Bouwmans Bakel; 15 Ruud Schellekens Schijndel.

Venlo Baan  16 april  Dekkers Jewagas Masterscup  1e wedstrijd

40-50 jr.

1 Edwin Raats Helmond; 2 Thomas Meyer  Ratingen Dld.; 3 Jörn Karbierschke Düsseldorf Dld.; 4 Lars Jansen  Viersen Dld.; 5 Paul Laning; 6 Peter Verhouden Eindhoven; 7 Jochen Sixel Dld.; 8 Jürgen Panzlaff Dld.

50-60 jr


60 +


Bakel  20 april  WVAN

1 Paul van Schalen Tiel; 2 Frederic Wilmet Hermalle Sous-Huy B.; 3 Stefan Verheijen Gemert; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 6 Stan Janssen Goch Dld.; 7 Laurent Meulemans Aisenau B. 8 Michel van Hooff Grave; 9 Andrew O'Hara Nijmegen; 10 Jos van der Horst Giessenburg; 11 Jan Muis Nuenen; 12 Jeroen van Gennip Nuenen; 13 Tonny Berends Giessenburg; 14 Johan Verheijen Gemert; 15 Ronny Follon Houthalen B.


Gemert  28 april  WVAN

1 Paul van Schalen Tiel; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Stefan Verheijen Gemert; 4 Stephan van Hoof Mierlo; 5 Noud Smits Gemert; 6 Koert de Kok Mierlo; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Karel Bouthoorn Uden; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Jeroen van Gennip Nuenen; 11 Peter Verhouden Eindhoven; 12 Tim Verpoort Gennep; 13 Sjak Kroet Boxmeer; 14 Edwin Raats Helmond.


Asten-Heusden   4 mei  WVAN

1 Edwin Raats Helmond; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Michel van Hooff Gemert; 4 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 5 Noud Smits Gemert; 6 Johnny van den Berg Beuningen; 7 Lars Dolman Eindhoven; 8 Jack Steijvers Stramproy; 9 Ruud Schellekens Schijndel; 10 Peter Bouwmans Bakel; 11 Koert de Kok Mierlo; 12 Gerd Jan van de Besselaar Boxtel; 13 Tonny van den Sanden Eindhoven; 14 John Verhouden Eindhoven; 15 William van Dijssel Valkenswaard.


Vlierden  11 mei  WVAN

1 Edwin Raats Helmond; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Stan Janssen Goch Dld.; 4 Tonny Berends Giessenburg; 5 Andrew O'Hara Graven; 6 Stefan van Hoof Mierlo; 7  8 John Verhouden Eindhoven; 8 Tom Doomen Helmond; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 Ton van Korven Diessen; 11 Jeroen van Gennip Nuenen; 12 Cor Gerritsen Middelbeers; 13 Ruud Schellekens Schijndel; 14 Johnny van den Berg Beuningen; 15 Marcel Seevens Son en Breugel.


Milheeze  Hoeven  18 mei  WVAN

1 Stefan Verheijen Gemert; 2 Berry Hoedemakers Gemert; 3 Stephan van Hoof Mierlo; 4 Rick van den Hanenberg Berlicum; 5 Tonny Berends Giessenburg; 6 Edwin Raats Helmond; 7 Rik van Dijken 's Heerenberg; 8 Michel van Hooff Gemert; 9 Noud Smits Gemert; 10 Johnny van den Berg Beuningen; 11 William van den Dijssel Valkenswaard; 12 Tonny van den Sanden Eindhoven; 13 Peter Bouwmans Bakel; 14 Johan de Beer St.Oedenrode; 15 Marc Assinck Aalst Waalre.


Venlo  Baan   21 mei Dekkers-Jewagas Masterscup  2e wedstrijd

40-50 jaar

1 Barry Gisberts Asenray; 2 Marcel Webers Milsbeek; 3 Jörg Kabierschke Düsseldorf Dld.; 4 John Verhouden Eindhoven; 5 Markus Schäfer Viersen Dld.; 6 Stefan Sommer Neukirchen-Vleyn  Dld.; 7 Lars Jansen Viersen Dld.; 8 Mark van de Kerkhof Helmond; 9 Stan Janssen Goch Dld.; 10 Jürgen Panzlaff Dld.; 11 Peter Verhouden Eindhoven.

50-60 jaar

1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 3 Rafael Kitza Nett Dld.; 4 Peter Bouwmans Bakel; 5 Adree Kogge Dld.; 6 Florian Kose  Düsseldorf Dld.; 7 Klaus Constant Gladbeck Dld.; 8 Jan Hofstaenge; 9 Ralph Matecki Dld.

60 +

1 Georg Kotulski Düsseldorf Dld.; 2 Henk Hassing Venlo;3 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 4 Herman Henssen.


Asten Vlosberg  25 mei  WVAN

1 Edwin Raats Helmond; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Andy Cochet Genk B.; 4 Laurent Meulemans Aiseau B.; 5 Eric Maillard Maasmechelen B.; 6 John Verhouden Eindhoven; 7 Jos van der Wijst St.Oedenrode; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Ruud Schellekens Schijndel; 10 Andre Paasen Aken Dld.; 11 Andrew O'Hara Grave; 12 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 13 Rudy Jacobs Veldhoven; 14 Cor Gerritsen Middelbeers; 15 Gerd-Jan van den Besselaar Boxtel.


Vlierden  8 juni  WVAN

1 Paul van Schalen Tiel; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Stefan Verheijen Gemert; 4 Andy Cochet Genk B.; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Ronny Follon Houthalen B.; 7 Laurent Meulemans Aiseau B.; 8 John van Rullen Schijndel; 9 Tom Doomen Helmond; 10 Gerd-Jan van de Besselaar Boxtel; 11 Danny Serron Houthalen B.; 12 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 13 Jos van de Wijst St.Oedenrode; 14 Peter Boumans Bakel; 15 Johnny van den Berg Beuningen.


Arcen  14 juni   Crono Trofee   Limburgs kampioenschap tijdrit

1 Edwin Raats Helmond


Handel   22 juni  WVAN

1 Edwin Raats Helmond; 2 John van Rullen Schijndel; 3 Stephan van Hoof  Mierlo; 4 Berrry Hoedemakers Veghel; 5 Tonny Berends Giessenburg; 6 Jos van der Wijst St.Oedenrode; 7 Michel van Hooff Gemert; 8 John van den Berg Beuningen; 9 Peter Boumans Bakel; 10 Ton van Korven Diessen; 11 Tom Doomen Helmond; 12 Peter Verhouden Eindhoven; 13 Lars Dolman Eindhoven; 15 Stefan Verheijen Gemert.

Venlo  Baan  25 juni  Dekkers-Jewagas  Mastersup  3e wedstrijd

40-50 jr.

1 Jeroen van de Weijer Oploo; 2 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 3 Marcel Webers Milsbeek ; 4 Patrick Houthooft Helmond; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Jörg Karbierschke Düsseldorf Dld.; 7 Markus Schäfer Viersen Dld.; 8 Lars Jansen Viersen  Dld.; 9 Stan Janssen Goch Dld.; 10 Edwin Raats Helmond.

50-60 jr.

1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Jo Montforts Wassenberg  Dld.; 3 Rafael Kitza Dld.; 4 Andree Kogge Dld.; 5 Peter Bouwmans Bakel.

60+

1 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 2 Ben Pouwels Cuijk; 3 Henk Hassing Venlo; 4 Eberhart Baumgart Dld.; 5 Hubert Visé Dld.


Asten Diesdonk  29 juni

1 Stefan Verheijen Gemert; 2 Edwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Berry Hoedemakers Veghel; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Michel van Hooff Gemert; 6 Peter Bouwmans Bakel; 7 Ton van Korven Diessen; 8 John Verhouden Eindhoven; 9 Noud Smits Gemert; 10 Johnny van den Berg Beuningen; 11 Rudy Jacobs Veldhoven; 12 Tonny van den Sanden Eindhoven; 13 Tom Doomen Helmond; 14 Markus Benders Erkelenz Dld.; 15 Peter Verhouden Eindhoven.


Hanneffe  België

1 Edwin Raats Helmond; 2


Anthisnes  België   26 juni

1 Edwin Raats Helmond;


Olen België  2 juli

1 Edwin Raats Helmond; 13 Tom


Boekel  6 juli  WVAN

1 Michel van Hooff Gemert; 2 John Verhouden Eindhoven; 3 Frederic Wilmet Hermalle-Sous-Huy B.; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Andrew O'Hara Grave; 6 Noud Smits Gemert; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Ton van Korven Diessen; 9 Tonny van den Sanden Eindhoven; 10 Andre Paasen Aken Dld.; 11 Berry Hoedemakers Veghel; 12 Roger van der Waarden Tilburg; 13 Stefan Verheijen Gemert; 14 Peter Verhouden Eindhoven; 15 Jeroen van Gennip Nuenen.


Welkenraeth  België  9 juli

1 Stefan Verheijen Gemert; 2 Edwin Raats Helmond.


Someren Heide 10 juli  Omloop van de Heidehof Semi-klassieker

1 Edwin Raats Helmond; 2 Edwin Driessen Utrecht; 3 Stefan Verheijen Gemert; 4 Martijn Broekman Utrecht; 5 Ron Paffen Milsbeek; 6 Jeroen van de Weijer Oploo; 7 Antoine Moonen Cuijk; 8 Ton Ippel Barendrecht; 9 Ronnie Denier Kinrooi B.; 10 Andrew O'Hara Grave; 11 Stephan van Hoof Mierlo; 12 Raymond Schoenmakers Geulle; 13 Henry Schut Zeeland; 14 Johnny van den Berg Beuningen; 15 Stan Janssen Goch Dld.; 16 Ton van Korven Diessen; 17 Cor Gerritsen Middelbeers; 18 Peter Bouwmans Bakel; 19 Toon Houtekamer Noordwijk; 20 Ruud Kuikstra Brielle; 21 Marco Duson Brielle; 22 Bart Bexkens Bakel; 23 Jack Rutten Nederweert; 24 Gerd-Jan van den Besselaar Boxtel; 25 Ralf Hedtmann Osnabrück Dld.; 26 Jan Strijker Klazienaveen; 27 Carlo van Nistelrooy Venlo; 28 Jos Reinders Helden; 29 John Bult Erp; 30 Thijs van der Heijden Nuenen; 31 Peter Verhouden Eindhoven.


De Rips  13 juli  WVAN

1 Edwin Raats Helmond; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Michel van Hooff Gemert; 4 Frank Witlox Eindhoven; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Peter Bouwmans Bakel; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 Ton van Korven Diessen; 9 Roger van der Waarden Tilburg; 10 Johan de Beer St.Oedenrode; 11 Peter Verhouden Eindhoven; 12 John Bult Erp; 13 Gerd-Jan van den Besselaar Boxtel; 14 Stephan van Hoof Mierlo; 15 Edward van de Werf Kessel; 16 Tonny van den Sanden Eindhoven; 17 Bart Bexkens Handel; 18 Tom Doomen Helmond; 19 Thijs van der Heijden Nuenen; 20 Theo Wennekes Dodewaard.

Venlo Baan  16 juli  Dekkers Jewagas Masterscup  4e wedstrijd

40-50 jr.

1 Stefan Verheijen Gemert; 2 Lars Jansen Viersen Dld.; 3 Marcel Webers Milsbeek; 4 Eduard van de Werf Kessel; 5 Stan Janssen Goch Dld.; 6 Thomas Meyer Ratingen Dld.; 7 Stefan Sommer Neukirchen-Vleyn Dld.; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Barry Gisberts Asenray; 10 Mark van de Kerkhof Helmond; 11 Frank Fonteyne Lottum

50-60 jr.

1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Klaus Constant Gladbeck Dld.; 3 Peter Bouwmans Bakel; 4 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 5 Florian Kose Düsseldorf Dld.; 6 René van der Velden Veldhoven.

60 +

1 Peter Schäpermeier Essen Dld.; 2 Henk Hassing Venlo; 3 Hay Kellenaers Venray.


Milheeze  20 juli  WVAN  laatste wedstrijd

1 Edwin Raats Helmond; 2 Paul van Schalen Tiel; 3 Michel van Hooff Gemert; 4 Stefan Verheijen Gemert; 5 Johnny van den Berg Beuningen; 6 Peter Verhouden Eindhoven; 7 Andrew O'Hara  Grave; 8 Andre Paasen Aken Dld.; 9 Stephan van Hoof Mierlo; 10 Jeroen van Gennip Nuenen; 11 Tonny Berends Giessenburg; 12 Johnm van Rullen Schijndel; 13 Noud Smits Gemert; 14 Peter Schmitz Geleen; 15 Peter Bouwmans Bakel.

Groot Gelem België  7 augustus  W.K.  ICF  

40+

1 Kurt Van Goidsenhoven België; 2 Koen Heremans B.; 3 Jacques Cox Neer Ned.; 4 Edwin Raats Helmond Ned.; 5 Stephan Schruff Dld.; 6 Peter Van Damme B.; 7 Tom De Beer B.; 8 Tom De Smet B.; 9 Mario Van Den Broecke B.; 10 Lieven Van  de Perre B.; 11 Frederic Wilmet B.; 12 Andy Van eesbeek B.; 13 Patrick Bogaerts B.; 14 Georges Hauterat B.; 15 Raf Rosius B.; 16 Dries Echelpoels B.; 17 Marc van Grinsven Deurne Ned.; 18 Dennis Raadtgever Ned.; 19 Phillipe Delisse B.; 20 Gunther Vogels B.; 21 Danny Schaut B.; 22 Paul Butle Groot Britt.; 23 Mario Van Der Sickel B.; 24 Christophe Sarlet B.; 25 Tom Penninckx B.; 26 Geoffrey Luyssen B.; 27 Danny Poelmans B.; 28 Ronny Briessen B.; 29 Svenne Goedthemd B.; 30 Peter Maes B.; 40 Stan Janssen Goch Dld.; 52 Andy van Loon Ned.; 53 Patrick Houthooft Helmond Ned.; 

50 +

1 Paul Watson Groot Britt.; 2 Hans Wuyts B.; 3 Luc Keim B.; 4 Peter Huyghe B.; 5 Bruno Bruyere B.; 6 Patrick Bobelijn B.; 7 André Grootveld Ned.; 8 Daniel Villers B.; 9 Dirk Mertens B.; 10 Freddy Vangenechten B.; 11 Léon Deuss B.; 12 Benny De Buynder B.; 13 Baudouin B.; 14 Patrick Jacobs B.; 15 Staf Vandenhoudt B.; 16 Patrick Cocquyt B.; 17 Johan Pemen Ned.; 18 Gino Primo B.; 19 Rudy Lahou B.; 20 Marc Tabourdon B.; 21 Niek Wolthuis Ned.; 22 Ron Paffen Milsbeek Ned.; 23 Erik  Bos Ned.; 24 Kees raats Ned.; 25 Jozef Van Eyndt B.; 26 Herman de Jong Ned.; 27 Marc Vandenwijngaerden B.; 28 Luc Van Roy Balen B.; 29 Kris Van Der Mieren B.; 30 Bernhard Hakir B.; 33 Peter Schmitz Geleen Ned.; 49 Tonny Beerends Ned.; 51 Erwin Kistenmaker Ned.; 54 Rob van Leeuwen Ned.

60 +

1 Gijs Nederlof Ned.; 2 Sus Auwers B.; 3 Martin Durant B.; 4 Eddy Vanopstal B.; 5 Barend Verhagen Woerden Ned.; 6 Jac Roemermann Helden Ned.; 7 Stephen Jolley  Groot Britt.; 8 Ronny De Vos B.; 9 René Van Gils B.; 10 Joseph Claessens B.; 11 Jozef Deneef B.; 12 Christiaan Geerts B.; 13 André Bultinck B.; 14 Johan Brouwer Ned.; 15 Paul Hunninck B.; 16 Peter van der Geest Ned.; 17 Didier Ramet B.; 18 Marc Vervondel B.; 19 Joey Williams Groot Britt.; 20 Theo Coudyzer B.; 21 Romuald Wilczynski Dld.; 22 Felix Luyten B.; 23 Marc Dams B.; 24 Raymond De Meester B.; 25 Ralph Keeler Groot Britt.; 26 Ron Smit Haarlen Ned.; 27 Hugo Lismont B.; 28 André Devadder  B.; 29 Jef Everaerts B.; 30 Ken Jones Groot Britt.

De Lier  15 augustus  N.K. Vrije renners  WFN

40+

1 Cees Snoek Volendam; 2 Frank van Winden Bergschenhoek; 3 Frank Hollaar Kwintsheul; 4 Richard Marinussen Middelberg; 5 Maurice Barendse Naaldwijk; 6 Peter Fils Pijnacker; 7 Marco van de Sman Den Haag; 8 Jan Willem Huising De Lier; 9 Hein Zwinkels Monster; 10 Han spies 's Gravenzande; 11 Brian Burggraaf Velzen Noord;  12 Martijn Harteloh Dordrecht; 13 Marcel van der Griend Melissant; 14 Chris Herberg Rotterdam; 15 Jacco Janssen Delft; 16 Marc Stouten Voorhout; 17 Remco Veerkamp Wateringen; 18 Patrick Hassing Noordwijk; 19 Alex de Haan Heinkenszand; 20 Alwin Kerkhof Middelburg; 21 Chris Chappél Voorhout; 22 Hugo van der Lans Naaldwijk; 23 Maxim Harteloh De Lier; 24 Ricardo Janssen Honselerdijk; 25 Niek Platenburg Nuland.

50 +

1 Chris Maas Papendrecht; 2 Arjen Hoogeboom Rijswijk; 3 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel; 4 André Grootveld Zoetermeer; 5 Ruud van Lier Poeldijk; 6 Joost van Giesen Naaldwijk; 7 Leo Sluis Noordwijk  aan Zee; 8 Marcel den Haan Naaldwijk; 9 Walter Koster Hardinxveld-Giesendam; 10 Ming-Co Sun Den Helder; 11 Hans Bal Den Haag; 12 Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 13 Kees Raats Rozendaal; 14 Ruud Schellekens Schijndel; 15 Rinie van Zundert St.Willebrord; 16 Henk Hulspas Maasdijk; 17 Edwin Vrauwdeunt Den Haag; 18 Marcel Duijvensteijn Honselerdijk; 19 Marco Middelburg De Lier; 20 Frank de Kort Schipluiden; 21 Hendrie Spijkers Den Haag; 22 Kees Barendrecht Rhoon; 23 Peter van der Knaap Maasland; 24 Henk Peters Hillegom; 25 Jo Montforts Wassenberg Dld.

60 +

1 Bert Bakker Zaandam; 2 Barend Verhagen Woerden; 3 Ad Valentijn St.Willebrord; 4 Johan Brouwers Sprundel; 5 Peter van de Geest Lepelstraat; 6 Jac Roemermann Helden; 7 André van de Burg Delft; 8 Lex Goudswaard Houten;  9 Paul van Heijnigen Rotterdam; 10 Geert van Paassen Schipluiden; 11 Hein Landsbergen Pijnacker; 12 Christ Christianen Bosschenhoofd; 13 Maas van Beek Barneveld.