Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Masters  top 10  2015


Geleen  Baan  1 januari   Nieuwjaarskoers

1 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 2 Peter Schmitz Geleen; 3 Jos Poulissen Grevenbicht; 4 Tom Marcellis Echt; 5 Gerard Cuyten Munstergeleen.  

Geleen Baan   11 januari  Math Salden Coupe D’Hiver

1 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 2 Peter Schmitz Geleen; 3 Chris Maassen Obbicht; 4 Koene Rem Maasbree; 5 Sef Laugs Koningsbosch.  

Geleen  Baan  18 januari  Math Salden Coupe D’Hiver

1 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 2 Peter Schmitz Geleen; 3 Jos Poulissen Grevenbicht; 4 Victor Widdershoven Brunssum; 5 Jos Reinders Helden; 6 Stephan Loth Schinnen; 7 Chris Maassen Obbicht; 8 Ger van Loon Landgraaf; 9 Theo Luijten Stein; 10 Koene Rem Maasbree.  

Geleen  Baan  8 februari  Math Salden Coupe D’Hiver

1 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 2 Jos Poulissen Grevenbicht; 3 Ron Schetters Trintelen.  

Geleen  Baan  15 februari  Math Salden Coupe D’Hiver

1 Wim Habets Sittard; 2 Jos Reinders Helden; 3 Peter Schmitz Geleen;4 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 5 Cor van Loon Landgraaf.  

Geleen  Baan  22 februari  Math Salden Coupe D’Hiver

1 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 2 Chris Maassen Obbicht; 3 Gerard  Cuyten Munstergeleen; 4 Rob Vonk Grevenbicht; 5 Theo Luijten Stein; 6 Jos van der Linde Geleen; 7 Henk van Lijsdonk Achel B.; 8 Ger van Loon Landgraaf.

Tandemrace

1 Cor van Leeuwen/Rinne Oost ( Borger/Drenthe; 2 Bjorn Demas/ Thijs van der Sterren Maastricht.  

Geleen Baan  1 maart  Math Salden Coupe D’Hiver

1 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 2 Gerard Cuyten Munstergeleen; 3 Jos Poulissen Grevenbicht; 4 Rob Vonk Grevenbicht; 5 Henk van Lijsdonk Achel B.  

Geleen  Baan   Eindklassement

1 Lyon Ohlenforst Pey Echt 135 punten; 2 Jos Poulissen Grevenbicht 90; 3 Theo Luijten Stein 70;  4 Rob Vonk Grevenbicht 62; 5 Peter Schmitz Geleen 55; 6 Ger van Loon Landgraaf 46; 7 Stephan Loth Schinnen; 42; 8 Ron Schetters  Trintelen 38; 9 Ben Callemeijn 30; 10 Gerard Cuyten Munstergeleen 30.  

Geleen Baan  8 maart Math  Salden Coupe D’Hiver

1 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 2 Jos Poulissen Grevenbicht; 3 Henk van Lijsdonk Achel B.; 4 Gerard Cuyten Munstergeleen; 5 Servé Smeets Sittard.  

Geleen  Baan  22 maart

1 Pascal Evers Roermond; 2 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 3 Olaf den Hartog Merum.  

Someren Heide   29 maart  St.Jozef   Semi klassieker

40+

1 Jan Hekman Norg; 2 Harko Kievit Leek; 3 Lars Rierveld Oudewater; 4 Vital Pauwels Lommel B.; 5  Brian Burggraaf Velsen Noord; 6 Ronny Denier Kinrooi B. 7 Jeroen van der Honing Lommel B.; 8 Emiel Borsboom Woerden; 9 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 10 Tonnie Berends Helmond; 11 Edwin Raats Helmond; 12 Jeroen van de Weijer Oploo; 13 Antoine Moonen Cuijk; 14 Marcel Luijten Son en Breugel; 15 Svenne Vangoedhemd Mol B.; 16 Harrie Ruiterkamp Slijk Ewijk; 17 Marco Duson Brielle; 18 Eric Maillard Maasmechelen B.; 19 Ruud Kuikstra Brielle; 20 Tom Doomen Kerkdriel; 21 Stephan van Hoof Mierlo; 22 Harm Jan Bovenkamp Zutphen; 23 Bert Seijen Westerhaar.

50+

1 Luc van Roy Balen B.; 2 Ron Paffen Milsbeek; 3 Robert van de Kerkhof Lommel B.; 4 Henk van den Born Leverkusen Dld.; 5 Ralph Greupink Dalen; 6 Henri Gerrits St.Michielsgestel; 7 Peter Schachtschabel Schijndel; 8 Johan de Beer St.Oedenrode. 

 

Deurne  Walsberg   1 april  WVAN

1 Edwin Raats Helmond; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Mark van de Kerkhof Helmond; 4 Johan Verheijen Gemert; 5 Jeroen van der Honing Lommel B.; 6 Koert de Kok Mierlo; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 9 Marcel Luijten Son en Breugel; 10 Johnny van den Berg Beuningen; 11 Tom Doomen Kerkdriel; 12 Edward van der Werf Kessel; 13 Eric van Stratum Best; 14 Peter Schmitz Geleen;15 John Verhouden Eindhoven.  

Geleen Baan 2 april  Glana Cup  baanrit 2

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 3 Eric Maillard Maasmechelen B.; 4 Wim Habets Sittard; 5 Servé Smeets Sittard; 6 Rob Willems Geleen; 7 Theo Luyten stein; 8 Wiel van Aken Puth.  

De Mortel  8 april  WVAN

1 Tonny Berends Helmond; 2 Ronny Follon Houthalen B.; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Andrew O’Hara Grave; 5 Hermi Beute Nijmegen; 6 Edwin Raats Helmond; 7 Erik van de Pol Druten; 8 Gianni Schim Vierlingsbeek; 9 Johnny van den Berg Beuningen; 10 Noud Smits Gemert; 11 Mark van de Kerkhof Helmond; 12 Peter Bouwmans Bakel; 13 Benny Claes  Lommel B.; 14 Jeroen van der Honing Lommel B.; 15 Antoine Moonen Cuijk.

 

Geleen  Baan  7 april  Vastgoed Velo Cup  baanrit 2

1 Arno van Zandbeek Riemst B.; 2 Rob Heijne Geleen; 3 Michel van den Berg Einighausen; 4 Arco van Diggele Margraten; 5 Bjorn Houppermans Echt.  

Geleen Baan  9 april Glana Cup  baanrit 2

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Jo van de Wall Elsloo; 3 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 4 Eric Maillard België; 5 André Paasen Aken Dld.; 6 Ronald van Engelshoven Sittard; 7 Patrick Kleine posterholt.

 

Geleen Baan 14 april  Ad Wijnands Velo Cup  baanrit 3

1 Arno van Zandbeek Riemst B.; 2 Michel van den Berg Einighausen; 3 Arco van Diggele Margraten; 4 Rob Heijne Geleen;  

Bakel  15 april  WVAN

1 Tonny Berends Helmond; 2 Marco van Esch St.Oedenrode; 3 John Verhouden Eindhoven; 4 Luc Keim Lommel B.; 5 Michel van Hooff Gemert; 6 Johnny van den Berg Beuningen; 7 Edwin Raats Helmond; 8 Tonny van der Sanden  Eindhoven; 9 Johan Verheijen Gemert; 10 Ruud Schellekens Schijndel; 11 Jean-Pierre Vreugde Aarle Rixtel; 12 Henri Gerrits St.Michielsgestel; 13 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 14 Erik van de Pol Druten; 15 Andrew O’Hara Grave.  

Geleen Baan  21 april  Mulleners Velo Cup  baanrit 3

1 Arno van Zandbeek Riemst B.; 2 Rob Heijne Geleen; 3 Michel van den Berg Einighausen; 4 Tom Marcellis Echt; 5 Bartho van der Heijden Sittard.

 

Gemert  22 april  WVAN

1 Arie de Moor Gontrode B.; 2 Michel van Hooff Gemert; 3 Mark van de kerkhof Helmond; 4 Johan Verheijen Gemert; 5 Koert de Kok Mierlo; 6 Jeroen van der Honing Lommel B.; 8 Stephan van Hoof Mierlo; 9 Andrew O’Hara Grave; 10 Frank Witlox Eindhoven; 11 Wim Habets Sittard; 12 Edwin Raats Helmond; 13 Tonny Berends Helmond; 14 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 15 Ron Paffen Milsbeek.  

Geleen Baan  23 april  Glana Cup  baanrit 3

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Jo van de Wall Elsloo; 3 Eric Maillard Maasmechelen B,; 4 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 5 Wil Sijstermans Klimmen; 6 Patrick Kleine Posterholt; 7 Theo Luyten Stein.  

Venlo  Baan  25 april

40+

1 Mark van de Kerkhof Helmond; 2 Harrie Peeters Venlo; 3 Marcel Webers Milsbeek.

50 +

1 Niek Berden Maasbree; 2 Peter Engels Baarlo; 3 Klaus Constant Dld.

60 +

1 Henk Hassing Venlo; 2 Jac Roemermann Helden; 3 Dirk Reymes Belfeld. 

Geleen  Baan  28 april  Mulleners Velo Cup

1 Arco van Diggele Margraten; 2 Michael van de Berg Einighausen;  

Geleen Baan  28 april  Glana Cup

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Jo van de Wall Geleen;  

Vlierden   29 april  WVAN

1 Stephan van Hoof Mierlo; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Tonny Berends Helmond; 4 Michel van Hooff Gemert; 5  Frank Witlox Eindhoven; 6 Jeroen van der Honing Lommel B.; 7 Mark van de Kerkhof Helmond; 8 Marco van Esch St.Oedenrode; 9 Ton van Korven Diessen; 10 Johnny van den Berg Beuningen; 11 Johan Verheijen Gemert; 12 Ronny Follon Houthalen B.; 13 John van Rullen Schijndel; 14 Andrew O’Hara Grave; 15 Koert de Kok Mierlo.  

Geleen  Baan  30 april  Glana Cup

1 Eric Maillard Maasmechelen B.; 2 Andreas Paasen Aken Dld.; 3 Luc de Droog Stokkum B.  

Geleen Baan  3 mei  Velo Cup  baanrit  5

1 Arno van Zandbeek Riemst B.; 2 Rob Heijne Geleen; 3 Michael van den Berg Einighausen; 4 Arco van Diggele Margraten; 5 Chris Maessen Obbicht.  

Geleen Baan  3 mei  Glana Cup baanrit  5

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Ronald van Engelshoven; 3 Servé Smeets Sittard 

Geleen Baan 5 mei Velo Cup  baanrit 6

1 Jolle de Vries St.Geertruid; 2 Arno van Zandbeek Riemst B.; 3 Michael van den Berg Einighausen; 4 Rob Heijne Geleen; 5 Hennie van Dongen Susteren.  

Asten Heusden 6 mei WVAN

1 Tonny Berends Helmond; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Michel van Hooff Gemert; 4 Koert de Kok Mierlo; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Wim Habets Sittard; 7 Rick van den Hanenberg Berlicum; 8 Jeroen van der Honing Lommel B.; 9 Stan Janssen Goch Dld.; 10 Ton van Korven Diessen; 11 Tonny van der Sanden Eindhoven; 12 Johnny van den Berg Beuningen; 13 Noud Smits Gemert; 14 Ruud Schellekens Schijndel; 15 Alex Boerekamp Someren. 

Geleen Baan  7 mei  Glana Cup  baanrit 6

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Erik Willems Brunssum; 3 Jo van de Wall Elsloo; 4 Jacques Peeters Aken Dld.; 5 Andreas Paasen Aken Dld.; 6 Frank Rademacher Geleen.  

Milheeze Hoeven  13 mei  WVAN

1 Tonny Berends Helmond; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Georg Cornielje s’Heerenberg; 4 Stephan van Hoof Mierlo; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Michel van Hooff Gemert; 7 Jos van der Horst Nijmegen; 8 Marco van Esch St.Oedenrode; 9 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 10 Andrew O’Hara Grave; 11 Erik van de Pol Druten; 12 Johan Verheijen Gemert; 13 Ronny Follon Houthalen B.; 14 Johnny van den Berg Beuningen; 15 Peter Bouwmans Bakel.  

Geleen Baan  12 mei  Mulleners Velo Cup  baanrit 7

1 Jo van de Wall Geleen; 2 Jolle de Vries St.Geertruid.  

Geleen Baan   14 mei  Glana Cup  baanrit 7

1 Serve Smeets Sittard; 2 Rob Heijne Geleen; 3 Theo Luyten Stein.  

Venlo  Baan  16 mei   Masters Cup

40+

1 Pascal Evers Roermond; 2 Mark van de Kerkhof Helmond; 3 Edward van de Werf Kessel.

50+

1 Peter Bouwmans Bakel.

60+

1 Jac Roemermann Helden; 2 Hay Kellenaers Venray; 3 Jan Ubachs Venlo.  

Geleen Baan  19 mei  Velo Cup

1 Jolle de Vries St.Geertruid; 2 Rob Heijne Geleen; 3 Frank Vleugels Maastricht; 4 Arco van Diggele Margraten; 5 Michael van den Berg Einighausen. 

Deurne  Zeilberg  20 mei  WVAN

1 Rick van den Hanenberg Berlicum; 2 Tom Doomen Kerkdriel; 3 Michel van Hooff Gemert; 4 Yonny Berends Helmond; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Geert Jan van de Meijdenberg Veldhoven; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 Johan Verheijen Gemert; 9 Tonny van der Sanden Eindhoven; 10 Eric van Stratum Best; 11 Koert de Kok Mierlo; 12 Peter Bouwmans Bakel; 13 Erik van de Pol Druten; 14 Stefan Verheijen Gemert; 15 Edwin Raats Helmond. 

Geleen  Baan   21 mei  Glana Cup 

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Jo van de Wall Elsloo; 3 Wim Habets Sittard; 4 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 5 Eric Maillard Maasmechelen B. 

Veldhoven  23  mei

1 Edwin Raats Helmond; 2 Noud Smits Gemert; 3 Stan Janssen Goch Dld.; 4 Stephan van Hoof Mierlo; 5 Ron Paffen Milsbeek; 6 Berry Roelofs Groesbeek; 7 Michel van Hooff Gemert; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 John Verhouden Eindhoven; 10 Frank Witlox Eindhoven; 11 Ruud Schellekens Schijndel; 12 Gianni Schim Vierlingsbeek; 13 Thierry Janssen Mierlo; 14 Peter Verhouden Eindhoven; 15 Tom Lichtenberg Eindhoven.

 

Stein  24 mei   Regionale kampioenschappen KNWU

1 Edwin Raats Helmond; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Antoine Moonen Nijmegen; 4 Stan Janssen Goch Dld.;  5 Stefan Verheijen Gemert; 6 Frank Witlox Eindhoven; 7 Wim Habets Sittard; 8 Jos van der Horst Nijmegen; 9 Sander Dijkink Grave; 10 Ralf Steegs Arnhem.  

Geleen Baan  26 mei  Velo Cup baanrit 9

1 Roger van de Wall  Spa B.; 2 Arno van Zandbeek Riemst B.; 3 Arco van Diggele Margraten; 4 Rob Heijne Geleen; 5 Guus Wagemans Limbricht.  

Liessel  27 mei  WVAN

1 Tonny Berends Helmond; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Johnny van den Berg Beuningen; 4 Michel van Hooff Gemert; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 7 René Kuhlmann Baarlo; 8 Jos van der Weijst St.Oedenrode; 9 Andrew O’Hara Grave; 10 Noud Smits Gemert; 11 Ton van Korven Diessen; 12 Tom Doomen Kerkdriel; 13 Ruud Schellekens Schijndel; 14 Ruud Jacobs Veldhoven; 15 Peter Bouwmans Bakel  

Geleen Baan  28 mei Glana Cup  baanrit 9

1 Erik Willems Brunssum; 2 Servé Smeets Sittard; 3 Günther Jekubzik Aken Dld.; 4 Jos van de Linde Geleen; 5 Roger van de Wall Spa B.; 6 Theo Luyten Stein.

 

Geleen Baan  2 juni  Velo Cup baanrit 10

1 Jolle de Vries St.Geertruid; 2 Michael van den Berg Einighausen; 3 Arco van Diggele Margraten; 4 Rob Heijne Geleen; 5 Ron Schetters Trintelen.  

Neerkant  3 juni   WVAN

1 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 2 Wim Habets Sittard; 3 Mark van de Kerkhof Helmond; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Michel van Hooff Gemert; 6 Noud Smits Gemert; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 Tonny van der Sanden Eindhoven; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 Tim Verpoort Gennep; 11 Stefan Verheijen Gemert; 12 Tom Doomen Kerkdriel; 13 Edward van de Werf Kessel; 14 Jack Wenders Gulpen; 15 Peter Verhouden Eindhoven.  

Geleen Baan  4 juni  Glana Cup  baanrit 10

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Eric Maillard Maasmechelen B.; 3 Serve Smeets Sittard; 4 Wim Habets sittard; 5 Frank Rademacher.  

Geleen Baan  9 juni  Velo Cup baanrit  11

1 Rob Heijne geleen; 2 Jolle de Vries St.Geertruid; 3 Math Dohmen Born; 4 Ron Schetters Trintelen; 5 Michael van den Berg Einighausen.  

Asten   Vlosberg  10 juni  WVAN

1 Tonny Berends Helmond; 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Edward van der Werf Kessel; 4 Andrew O’Hara Grave; 5 johnny van den Berg Beuningen; 6 Uwe Nep Rheurdt Dld.; 7 Ruud Schellekens Schijndel; 8 Peter Bouwmans Bakel; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Ronald van Engelshoven Sittard; 11 Noud Smits Gemert; 12 Erik van de Pol Druten; 13 Koert de Kok Mierlo; 14 Tim Verpoort Gennep; 15 Tonny van der Sanden Eindhoven.  

Geleen Baan  11 juni  Glana Cup  baanrit 11

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Wim Habets Sittard;3 Jacques Peeters Aken Dld.; 4 Eddy Thiessen Munstergeleen.  

Beegden  14 juni   Nederlands kampioenschap  WFN

40 +

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Antoine Moonen Cuijk; 3 Niky Deijkers St.Willebrord; 4 Ferry de Ruiter Putten; 5 Marc van Grinsven Deurne; 6 Jacques Cox Neer;  7 Edwin Raats Helmond; 8 Jan Muis Giessenburg; 9 Dick Post Wezep; 10 John van den Ende Naaldwijk; 11 Rik de Vree Rijen; 12 Bas Dirven Raamsdonkveer; 13 Brian Burggraaf Hoofddorp;  14 Stefan Verheijen Gemert; 15 Edward van de Werff Kessel; 16 Jeroen van der Honing Lommel B.; 17 Jos Richel  Veghel; 18 Peter Verhouden Eindhoven; 19 Pacal Evers Roermond; 20 Edwin Vijverberg Naaldwijk;  21 Stephan van Hoof Mierlo; 22 Andrew O’Hara Grave; 23 Wim van Beek Bavel; 24 John Verhouden Eindhoven; 25 Marco Postma Almere; 26 Theo Leendert Rotterdam; 27 Patrick Houthooft Helmond; 28 Henri Schut Zeeland; 29 Berry Roelofs Groesbeek; 30 Erwin Kas St.Willebrord.

50 +

1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Eric Verecken Hulst; 3 Alfons van Geel Rijswijk; 4 Roger Pauwels Nijmegen; 5 Rinie van Zundert St.Willebrord; 6 Frans Berrens Amersfoort; 7 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 8 Marcel Lambregts Meteren; 9 Kees muis Stadskanaal; 10 Lars Rierveld Oudewater; 11 Wim Beckers Kerkdriel;  12 Arie Drenth Maasbracht;  13 Ed van der Steen Oud Beijerland; 14 Twan Donkers Handel; 15 Wil Sijstermans Landgraaf; 16 Ad Valentijn St.Willebrord; 17 Richard van Gaalen Helmond; 18 Bart Bexkens Handel; 19 Christ Cristinanen Bosschenhoofd; 20 John van Rullen Schijndel; 21 Ronald van Venrooij Naaldwijk; 22 Tonny van der Sanden Eindhoven; 23 Martin de Peuter Oud Beijerland; 24 Jos Reinders Helden; 25 Erik Meerkerk Zuidland; 26 Theo Muis Gorinchem; 27 Henny Rovers Roosendaal; 28 Eddy Zweere St.Willebrord; 29 Ruud Havermans Nieuw Vossemeer; 30 Peter Adelaar Houten.

60 +

1 Barend Verhagen Woerden; 2 Willem Hus Voorburg; 3 Maas van Beek Barneveld;  4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Jac Roemermann Helden; 6 Fred de Kinkelder Groenlo; 7 Johan Brouwers Sprundel; 8 Kees Cristianen St.Willebrord; 9 Joop Ribbers Groenlo; 10 Henri Gerrits St.Michielsgestel;  11 Huub Postuma Vlijmen; 12 Ad Montforts Maaseik B.; 13 Dick van Loon Oosteind; 14 Edy Jorissen Bocholt B.;  15 Hay Kellenaers Venray; 16 Ronald van Rhoon Zwijndrecht; 17 Ad Haarbosch; 18 John van Rijsbergen Roosendaal; 19 Ben Pouwels Cuijk; 20 Albert van der Leeuw Papenhoven. 

Geleen Baan  16 juni  Velo Cup  baanrit 12

1 Jolle de Vries St.Geertruid ; 2 Rob Heijne Geleen; 3 Michael van den Berg Einighausen; 4 Arco van Diggele Margraten; 5 Roy Glasmakers Urmond.  

Handel  17  juni   WVAN

1 Erwin Bollen Diepenbeek B; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Andrew O’Hara Grave; 4 Johan Verheijen Gemert; 5 Tonny Berends Helmond; 6 Michel van Hooff Gemert; 7 Tom Doomen Kerkdriel; 8 Peter Bouwmans Bakel; 9 Jack Wenders Gulpen; 10 Ruud Schellekens Schijndel; 11 John Verhouden Eindhoven; 12 Tonny van der Sanden Eindhoven; 13 Johnny van den Berg Beuningen; 14 Erik van de Pol Druten; 15 Twan Donkers Handel.  

Geleen Baan  18 juni Glana Cup  baanrit 12

1 Wil Sijstermans Klimmen; 2 Servé Smeets Sittard; 3 Michael van den Berg Einighausen;4 Eric Maillard Maasmechelen B.; 5 Jos van de Linde Geleen.  

Panheel  18 juni  Chrono rit KNWU

60+ met dames

1 Jac Roemermann Helden; 2 Marion Gerssen  

Venlo  Baan  20 juni Masters Cup

40+

1 Edwin Raats Helmond;

50+

1 Peter Bouwmans Bakel;

60 +

1 Jac Roemermann Helden;  

Someren Heide   21 juni  Omloop van de Heidehof  Semi Klassieker

40 +

1 Edwin Raats Helmond; 2 Ferry de Ruiter Putten; 3 Arnoud Witsenburg Driebergen; 4 Jeroen van der Honing Lommel B.; 5 Stefan Verheijen Gemert; 6 Martijn Broekman Utrecht; 7 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 8 Ton van Korven Diessen; 9 Arjan Kuiten Geldrop; 10 Ruud Schellekens Schijndel; 11 Sven Jacobs Heerlen; 12 Tom Doomen Kerkdriel; 13 Lars Rietveld Oudewater; 14 Peter Verhouden Eindhoven.

50 +

1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Erik Meerkerk Zuidland; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Geert Oosterbosch Eindhoven; 5 Ron Godschalk Brielle; 6 Peter Bouwmans Bakel; 7 Jos Reinders Helden.  

Geleen Baan Velo Cup  23 jun  Koppeltijdrit  familie

1  Pablo Schmeitz / Redon Schmeitz Sittard; 2 John Soenen / Tomac Soenen Maasmechelen B.; 3 Alain Stroucken Sittard / Patrick Stroucken Schinnen.  

Asten Diesdonk  24 juni   WVAN

1 Arie de Moor Gontrode B.; 2 Stephan van Hoof Mierlo; 3 Stefan Verheijen Gemert; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Noud Smits Gemert; 6 Johnny van den Berg Beuningen; 7 Andrew O’Hara Grave; 8 Ruud Schellekens Schijndel; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 Ronald van Engelshoven Sittard; 11 Jeroen van der Honing Lommel B.; 12 Wim Habets Sittard; 13 Tonny van der Sanden Eindhoven; 14 Peter Verhouden Eindhoven; 15 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld. 

Venlo  Baan   25 juni

 

Spaarnwoude   28 juni  N.K. docenten

1 Jolle de Vries St.Geertruid; 2 Albert Kraaj; 3 Robert van Veghel; 4 Dong Sik van Mierlo; 5 Arno Zahradnik; 6 Remon Kniest; 7 Paul van Schagen.  

Geleen  Baan  30 juni  Velo Cup  baanrit 13

1 Roy Glaesmakers Urmond; 2 Michael van den Berg Einighausen; 3 Rob Heijne Geleen; 4 Arco van Diggele Margraten.  

Boekel   1 juli   WVAN

1 Johnny van den Berg Beuningen; 2 Stefan van Hoof Mierlo; 3 Stefan van Roosmalen Uden; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Michel van Hooff Gemert; 6 Tim Verpoort Gennep; 7 Tom Doomen Kerkdriel; 8 Erik van de Pol Druten; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 John Verhouden Eindhoven; 11 Bart Bexkens Handel; 12 Marcel Seevens Son en Breugel; 13 Ruud Schellekens Schijndel; 14 Peter Bouwmans Bakel; 15 Noud Smits Gemert.  

Geleen Baan  2 juli  Glana Cup baanrit 13

1 Erik Willems Brunssum; 2 Wim Habets Sittard; 3 Jo van de Wall Elsloo; 4 Servé Smeets Sittard; 5 Theo Luijten Stein.  

Arcen 4 juli  tijdrit    25 km.

1 Marcel Webers ; 2 Klaus Gerber; 3 Erik Ruesink 

Arcen  4 juli   tijdrit  60+

1 Barend Verhagen Woerden; 2 Jac Roemermann Helden; 3 Evert Wijnberg.  

De Rips   8 juli   WVAN

1 Stefan van Roosmalen Uden; 2 Michel van Hooff  Gemert; 3 Tom Doomen Kerkdriel; 4 Edward van de Werf Kessel; 5 Stephan van Hoof Mierlo; 6 Andrew O’Hara Grave; 7 Noud Smits Gemert; 8 Henri Gerrits St.Michielsgestel; 9 Johnny van den Berg Beuningen; 10 Erik van de Pol Druten; 11 Jeroen van Gennip Nuenen; 12 Sjak Kroet Boxmeer; 13 Peter Verhouden Eindhoven; 14 Tim Verpoort Gennep; 15 Johan de Beer St.Oedenrode.  

Geleen Baan  9 juli  Glana Cup   baanrit 14

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Harrie Geerkens Beek; 3 Servé Smeets Sittard; 4 Jo van de Wall Elsloo; 5 Ronald van Engelshoven Sittard.  

Venlo Baan  9 juli

40+

1 Edwin Raats Helmond; 2 Jörg Mölls Dld.; 3 Stefan Verheijen Gemert. 

50+

1 Hendri Cnoops; 2 Klaus Constant Dld.; 3 Peter Bouwmans Bakel. 

60+

1 Peter Schärpermeier Dld.; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Wladimir Gottfried Hinsbeck Dld.  

Geleen Baan  14 juli  Jan Nolten trofee  Monaco 1952  1 e rit

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Jolle de Vries St.Geertruid; 3 Servé Smeets Sittard; 4 Rob Heijne Geleen; 5 Michel van den Berg Einighausen; 6 Roy Glaesmaekers Sittard; 7 Jos van de Linde Geleen; 8 Luc de Droog Maasmechelen B.; 9 Theo Luijten Stein; 10 Peter van de Wall Geleen.  

Geleen Baan 14 juli  Jan Nolten trofee  Bordeaux 1953  2 e rit

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Jolle de Vries St.Geertruid; 3 Servé Smeets Sittard; 4 Roy Glaesmaekers Sittard; 5 Michel van den Berg Einighausen; 6 Luc de Droog Maasmechelen B.; 7 Rob Heijne Geleen; 8 Peter Vijgen Geleen; 9 Theo Luijten Stein.  

Milheeze   15 juli  WVAN  slotkoers

1 Stef Verheijen Bakel; 2 Stan Janssen Goch Dld.; 3 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 4 Frederic Wilmet Hermalle Sous Huy B.; 5 Michel van Hooff Gemert; 6 Ronny Follon Houthalen B.; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Andrew O’Hara Grave; 9 Mario Creemers Weert; 10 Wim Habets Sittard; 11 Johnny van den Berg Beuningen; 12 Tom Doomen Kerkdriel; 13 Stefan van Roosmalen Uden; 14 Seth van der Wielen Uden; 15 Henri Gerrit St. Michielsgestel.  

Someren  15 juli Eindklassement na 16 wedstrijden

1 Tonny Berends Helmond 181 punten; 2 Michel van Hooff Gemert 162; 3 Johnny van den Berg Beuningen 128; 4 Stefan van Hoof Mierlo 119; 5 Mark van de Kerkhof Helmond  107; 6 Edwin Raats Helmond 105; 7 Noud Smits Gemert 97; 8 Andrew O’Hara Grave 94; 9 Peter Bouwmans Bakel 93; 10 Tom Doomen Kerkdriel 90; 11 Tim Verpoort Gennep 86; 12 Sjak Kroet Boxmeer 80; 13 Henri Gerrits St.Michielsgestel  78; 14 Johan Verheijen Gemert 76; 15 Erik van de Pol Druten 73; 16 Koen de Kort Mierlo 73; 17 Tonny van der Sanden Eindhoven 68; 18 Johan de Beer St.Oedenrode 67; 19 Peter Verhouden Eindhoven 65; 20 Ruud Schellekens Schijndel 64.  

Geleen Baan  16 juli  Glana Cup baanrit 15

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Jolle de Vries St.Geertruid; 3 Servé Smeets Sittard.  

Geleen Baan  21 juli  Velo Cup

1 Jolle de Vries St.Geertruid; 2 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 3 Ron Schetters Trintelen; 4 Rob Heijne Geleen; 5 Luc de Droog Maasmechelen B.  

Geleen Baan  23 juli  Glana Cup  baanrit 16

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Harrie Geerkens Neerbeek; 3 Ronald van Engelshoven Sittard; 4 André Paasen Aken Dld.; 5 Michael van den Berg Einighausen.  

Venlo Baan  23 juli

1 Stephan Muyres Nunhem; 2 Gertjan van Dijk; 3 Jac Roemermann Helden; 4 Mirko Brinkmann; 5 Bas Janssen Baarlo; 6 Andreas Goertz Dld.; 7 Koen Wulterkens Cuijk; 8 Pascal Evers Roermond; 9 Matthias Raabe Dld.; 10 Léon Strötker  

Geleen Baan  28 juli  Velo Cup baanrit 15

1 Jolle de Vries St.Geertruid; 2 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 3 Jarno van Krimpen Groot Amers; 4 Michael van den Berg Einighausen; 5 Jos van de Linde Geleen  

Geleen Baan  30 juli

1

Venlo Baan  30 juli1

 

Aartselaar B.   2 augustus  W.K.  ICF

Masters 40 +

1 Michael Lejeune B.; 2 Mario Van Den Broecke B.; 3 Raf Van Hove B.; 4 Marc van Grinsven Deurne; 5 Andy Roskam B.; 6 Dennis Demaertelaere B.; 7 Peter Aerts B.; 8 Gino Primo B.; 9 Peter van Wijgerden Ned.; 10 Dave Van Roeyen B.; 11 Gunther Vogels B.; 12 André Grootveld Ned.; 13 Lieven Van De Perre B.; 14 Mario Verbinnen B.; 15 Christophe Zoli Fra.; 16 Nico Savat B.; 17 Rudy Rey B.; 18 Stefan Verhaege B.; 19 Bart Deckers B.; 20 Jimmy De Paepe B.; 21 Luc Peeters B.; 22 Danny Serron B.; 23 Nico Budo B.; 24 Jeroen Verhoeven B.; 25 Maxim Harteloh Ned.; 26 Paul Thursfield Gr.Brit.; 27 Frank D’Hooge B.; 28 Patrick Vermote B.; 29 Renee Horians B.; 30 Vital Pauwels B.

 

Masters 50 +

1 Brice Ramaekers B.; 2 Peter Huyghe B.; 3 Baudouin Grignard B.; 4 Nicolas Blanchy B.; 5 Patrick Jacobs B.; 6 Bruno Bruyere B.; 7 Benny Van Buynder B.; 8 Franky Weemaes B.; 9 Mike Twelves Gr.Britt.; 10 Daniel Villers B.; 11 Guy De Coster B.; 12 Patrick Cocquyt B.; 13 Jozef Van Eyndt B.; 14 Laurant Ligier B.; 15 Herman Proost B.; 16 Bruno Brabants B.; 17 Ronald Rents B.; 18 Eric Depouille B.; 19 Jan Coroos B.; 20 Eddy Vaes B.; 21 Freddy Vangenechten B.; 22 Geert Van Speybroeck B.; 23 Ruud Havermans Ned.; 24 Edwin Ophof Ned.; 25 Arie De Moor B.; 26 Lucien Van Den Brande B.; 27 Frank Suys B.; 28 Luc De Muynck B.; 29 Gilles Delefontaine B.; 30 Frank Nijssen Ned.  

Masters  60+

1 Marc Vervondel B.; 2 Sus Auwers B.; 3 Johny Van Holen B.; 4 René Van Gils B.; 5 Claudy Maraite B.; 6 Geert Oosterbosch Eindhoven; 7 Ludo De Bakker B.; 8 Johan Brouwers Ned.; 9 Hugo Lismont B.; 10 Patrick Van Renterghem B.; 11 Henri Gerrits Ned.; 12 Helmuth Tas B.; 13 Jos Staes B.; 14 André Volkaerts B.; 15 Walter Thienpot B.; 16 Willy Lecarte B.; 17 Francis Hubens B.; 18 Frank Rijpens B.; 19 Phil Bull Gr.Brit.; 20 Christiaan Geerts B.; 21 Willy De Sutter B.; 22 Roger Wouters B.; 23 Ralph Keeler Gr.Brit.; 24 Michael Lee Gr.Brit.; 25 Theo Coudyzer B.; 26 Tony Wilkins Gr.Brit.; 27 Jan Van Hove B.; 28 William De Cremer B.; 29 John Rijsbergen Ned.; 30 Barend Verhagen Woerden.  

Geleen Baan 3 september Glana Cup baanrit 17

1 Eric Maillard Maasmechelen B.; 2 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 3 Theo Luijten Stein; 4 Berrie van Daal; 5 Peter Schmitz Geleen; 6 Henk de Hey Guttecoven.

 

Geleen Baan  10 september  Glana Cup  17  kan niet

1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Eric Maillard Maasmechelen B.; 3 Raymond Schoenmakers Geulle; 4 Servé Smeets Sittard; 5 Ronald van Engelshoven Sittard.  

Geleen Baan  17 september Glana Cup  baanrit 18 ???

1 Eric Maillard Maasmechelen B.; 2 Raymond Schoenmakers Geulle; 3 Servé Smeets Sittard; 4 André Paasen Aken Dld.; 5 Berrie Thoolen Slek Echt.

Venlo  Baan  Eindklassement  Masterscup  

40 +

1 Mark van de Kerkhof Helmond; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Jörg Möls Dld.

50 +

1 Peter Bouwmans  Bakel; 2 Florian Kose Dld.; 3 Klaus Constant Dld.

60 + 

1 Jac Roemermann Helden; 2 Henk Hassing Venlo; 3 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.