Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2014


Deurne  Walsberg  2 april  WVAN
1 Arie de Moor Gontrode B.; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Tonny Berends Helmond; 4 Edward van de Werf Kessel; 5 Toine van Grootel Lierop; 6 Noud Smits Gemert; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 Marcel Seevens Eindhoven; 9 Marcel Luyten St.Oedenrode; 10 John Verhouden Eindhoven; 11 Marco van Esch St.Oedenrode; 12 Michel van Hooff Gemert; 13 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 14 Johan Verheijen Gemert; 15 Peter Bouwmans Bakel.
 
Someren  Heide  6 april  St.Jozef  Semi-Klassieker  
40 +
1 Erik Meerkerk Zuidland; 2 Vital Pauwels Lommel B.; 3 Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 4 Martijn Goedings Arnhem; 5 Larts Rietveld Oudewater; 6 Emiel Borsboom Nijmegen; 7 Noud Smits Gemert; 8 Leo Poot Strijen; 9 Xander Moerman Vianen; 10 Jeroen van der Honing Lommel B.; 11 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 12 Stefn Verheijen Gemert; 13 Joost van Bezooijen Nijmegen; 14 Cor van der Ploeg Bemmel; 15 Michel van Hooff Gemert; 16 Roger Pauwels Nijmegen; 17 Erik Bos Rotterdam; 18 Elbert van de Berg Nijkerkerveen; 19 Marcel Seevens Eindhoven; 20 John Bult Erp; 21 Bennie van de Heuvel Strijen; 22 Rich Hunt Richmond Engeland; 23 David Gates Brunssum; 24 Raf Rutten Kinrooi B.; 25 Stephan van Hoof Mierlo; 26 Kees Barendrecht Dordrecht.
50 +
1 Herman Proost Turnhout B.; 2 Jos van der Horst Nijmegen; 3 Barend Verhagen Woerden; 4 Daniel van der Mieren Houtvenne B.; 5 John van Rullen Schijndel; 6 Ian Birkett Bonn Dld.; 7 Frank Witlox Eindhoven; 8 Luc Vrancken Bilzen B.; 9 Ruud Klomp Uden; 10 Johan de Beer St.Oedenrode; 11 Toon Schoonderbeek Nijkerk; 12 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.; 13 Hans Bulkens Boxmeer; 14 Gerrie Glas Eindhoven.
 
De Mortel  9 april  WVAN
1  Edwin Raats Helmond; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Stefan Verheijen Gemert; 4 Erik van Stratum Best; 5 Ruud Klomp Veghel; 6 John van Rullen Schijndel; 7 Marco van Esch St.Oedenrode; 8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 Johnny van den Berg  Beuningen; 10 Mark van de Kerkhof Helmond; 11 Wim Habets Sittard; 12 Jan Muis Giessenberg; 13 Erik van de Pol Druten; 14 John Verhouden Eindhoven; 15 Michel van Hooff Gemert.
 
Bakel  16 april   WVAN
1 Edward van de Werf Kessel; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Marcel Verhagen Oss; 4 Marco van Esch St.Oedenrode; 5 Michel van Hooff Gemert; 6 Mark van de Kerkhof Helmond; 7 Marcel Luyten St.Oedenrode; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Jamie Anderson Hoven B.;  10 Eric van Stratum Best; 11 Noud Smits Gemert; 12 Peter Bouwmans Bakel; 13 Toine van Grootel Lierop;  14 Hans Alaerds Meterik; 15 Koert de Kok Mierlo.
 
Gemert    23 april  WVAN
1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Noud Smits gemert; 4 Michel van Hooff Gemert; 6 John Verhouden Eindhoven; 7 Marco van Esch St.Oedenrode; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Erik van Stratum Best; 10 Johan Verheijen Gemert;  11 Ruud Klomp Veghel; 12 Gianni Schim Vierlingsbeek; 13 Peter Bouwmans Bakel; 14 Veerle Goossens Bakel;  15 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon.
 
Vlierden  30 april  WVAN
1 Harold van Gerwen Eersel; 2 Noud Smits Gemert; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Gianni Schim Vierlingsbeek; 5 Bart Bexkens Handel; 6 Stefan Verheijen Gemert; 7 Ruud Klomp Veghel; 8 Mark van de Kerkhof Helmond; 9 Michel van Hooff Gemert; 10 Marcel Luyten St.Oedenrode; 11 Marcel Verhagen Oss; 12 Marcel Seevens Eindhoven; 13 Wim Habets Sittard; 14 Tonny van de Sanden Eindhoven; 15 Peter Bouwmans Bakel.
 
Baarlo   7 mei   WVAN
1 Rainer Beckers Viersen Dld.; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Tonny Berends Helmond; 4 Michel van Hooff Gemert; 5 Marcel Luyten St.Oedenrode;  6 Ruud Klomp Veghel; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Marco van Esch St.Oedenrode; 9 Peter Nielen Sevenum; 10 Jack Piels Roggel; 11 Johnny van den Berg Beuningen; 12 Noud Smits Gemert; 13 Peter Verhouden Eindhoven; 14 Rick van Dijk Baarlo; 15 Jan Kusters Meterik.
 
Deurne  Zeilberg  14 mei   WVAN
1 Mark van de Kerkhof Helmond; 2 Michel van Hooff Gemert; 3 Stefan Verheijen Gemert; 4 Andrew O’Hara Grave; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Frank Witlox Eindhoven; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 Bart Bexkens Handel; 9 John van Rullen Schijndel; 10 Jan Kusters Meterik;  11 Noud Smits Gemert;  12 Marco van Esch St.Oedenrode; 13 John Verhouden Eindhoven; 14 Tonny van der Sanden Eindhoven; 15 Peter Bouwmans Bakel.
 
Milheeze  Hoeven  21 mei  WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Michel van Hooff Gemert; 3 Tonny Berends Helmond; 4 Mark van de Kerkhof Helmond; 5 Eric van Stratum Best; 6 John Verhouden Eindhoven; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 9 Stefan Verheijen Gemert; 10 Marcel Luyten St. Oedenrode; 11 Henk Mertens Aarle Rixtel; 12 John van Rullen Schijndel; 13 Mario Kessels Deurne; 14 Tonny van der Sanden Eindhoven;  15 Edward van de Werf Kessel.
 
Liessel  28 mei  WVAN
1 Stefan Verheijen gemert; 2 Michel van Hooff Gemert; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Eric van Stratum Best; 5 Stephan van Hoof Mierlo; 6 John Verhouden Eindhoven; 7 Marcus Benders Erkelenz Dld.; 8 Henk Mertens Aarle Rixtel; 9 Edwin Raats Helmond; 10 Tonny Berends Helmond; 11 Edward van de Werf Kessel; 12 Marcel Seevens Eindhoven; 13 Koert de Kok  Mierlo; 14 Peter Bouwmans Bakel; 15 Sjak Kroet Boxmeer; 16 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.
 
Neerkant  4 juni   WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Tonny Berends Helmond; 4 Michel van Hooff Gemert; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Marco van Esch St.Oedenrode; 7 Noud Smits Gemert; 8 Peter Bouwmans Bakel; 9 Edward van de Werf Kessel; 10 Wil van Hamsvoord Hoogeloon; 11 Stephan van Hoof Mierlo; 12 Ruud Schellekens Schijndel; 13 Tim Verpoort Gennep; 14 Jeroen van Gennip Nuenen.
 
Zeeland   11 juni  WVAN
1 Michel van Hooff Gemert; 2 Ruud Schellekens Schijndel; 3 Noud Smits Gemert; 4 Marco van Esch St.Oedenrode; 5 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 6 Marcel Luyten St.Oedenrode; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Henk Mertens Aarle Rixtel; 9 Koert de Kok  Mierlo; 10 Johnny van den Berg Beuningen; 11 Mark van de Kerkhof Helmond; 12 Alex Hoeks Berghem; 13 Andrw O’Hara Grave; 14 Stefan Verheijen Gemert; 15 Marcel Seevens Eindhoven.
 
Mierlo   19 juni  WVAN
1 Tonny Berends Helmond; 2 Michel van Hooff Gemert; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Stefan Verheijen Gemert; 5 Marcus Benders Erkelenz Dld.; 6 John van Rullen Schijndel; 7 Andrew O’Hara Grave; 8 Bart Bexkens Handel; 9 Mark  van de Kerkhof Helmond; 10 Marco van Esch St.Oedenrode; 11 Noud Smits Gemert; 12 Ruud Schellekens Schijndel; 13 Erik van de Pol Druten; 14 Johnny van den Berg Beuningen; 15 Henk Mertens  Aarle Rixtel.
 
Someren Heide  22 juni   Omloop van de Heidehof  Semi klassieker
40 +
1 Jan Hekman Norg; 2 Martijn Broekman Utrecht; 3 Michel van Hooff Gemert; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Erik Meerkerk Zuidland; 6 Lars Weijers Bemmel; 7 Bennie van den Heuvel Strijen; 8 Emiel Borsboom Woerden; 9 Ronald van Engelshoven Sittard; 10 Jeroen van der Honing Lommel B.; 11 Ronald van der Tang Voorhout; 12 Wim Habets Sittard; 13 Lars Rietveld Oudewater; 14 Antoine Moonen Cuijk; 15 Raymond Schoenmakers Wanze B.; 16 Etienne korf Cadier en Keer; 17 Stefan Verheijen Gemert; 18 Peter Verhouden Eindhoven; 19 Eric van Stratum Best; 20 Marcel Weinans Roden; 21 Pascal Vergeer Noordwijk; 22 Stephan van Hoof Mierlo; 23 Mark van de Kerkhof Helmond; 24 Marcel Seevens Eindhoven; 25 Kees Barendrecht  Dordrecht.
 
50 +
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Ian Birkett Bonn Dld.; 3 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 4 Piet Kraft Rijnsburg; 5 Joseph Claessens Brasschaat B.; 6 Jozef van Eyndt  Vorselaar B.; 7 Henri Hermans Turnhout B.; 8 Geert Oosterbosch Eindhoven; 9 Robert van de Kerkhof Lommel B.; 10 Johan de Beer St. Oedenrode; 11 Peter Bouwmans Bakel; 12 Paul Geudens Oud-Turnhout B.; 13 Johan Lacroix Rockanje; 14 Marcel Poelmans  Heers B.; 15 Wijnand van Pelt Spijkenisse; 16 Richard van Galen Helmond; 17 Phillipe Marechall  Attenhove B.; 18 Jo Scholten Landgraaf; 19 Jos van de Linde Geleen.
 
Handel  25 juni   WVAN
1 Stefan Verheijen Gemert; 2 Frederic Wilmet Hermalle Sous Huy B.; 3 Michel van Hooff Gemert; 4 Noud Smits Gemert; 5 Marcel Verhagen Oss; 6  Ruud Schellekens Schijndel; 7 Henri Vennix Oostelbeers; 8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 Erik van de Pol Druten; 10 Florian Kose Düsseldorf Dld.; 11 Wil van der Hamsvoord  Hoogeloon;  12 Eric van Stratum Best; 13 Tonny van der Sanden Eindhoven;  14 Peter Bouwmans Bakel; 15 John Bult Berg.
 
Boekel   2 juli  WVAN
1 Michel van Hooff Gemert; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 4 Noud Smits Gemert; 5 Stefan Verheijen Gemert; 6 Erik van de Pol Druten; 7 Andrew O’Hara Grave; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 Frank Witlox Eindhoven; 11 Tonny van der Sanden Eindhoven; 12 Bart Bexkens Handel; 13 Eric van Stratum Best; 14 Tim Verpoort Gennep; 15 Marcel Seevens Eindhoven.
 
De Rips   9 juli   WVAN
1 Mark van de Kerkhof Helmond; 2 Rick van den Hanenberg Berlicum; 3 Michel van Hooff Gemert; 4  Tonny Berends Helmond; 5 Stefan Verheijen Gemert; 6 Noud Smits Gemert; 7 Tonny van der Sanden Eindhoven; 8 Sjak Kroet Boxmeer; 9  Erik van de Pol Druten; 10 Tim Verpoort Gennep; 11 Peter Verhouden Eindhoven; 12 Stephan van Hoof Mierlo.
 
Milheeze Centrum  16 juli  WVAN
1 Michel van Hooff Gemert; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Andrew O’Hara Grave; 4 Bart Bexkens Handel; 5 Marcus Bender Erkelenz Dld.; 6 Tim Verpoort Gennep; 7 Edward van de Werf Kessel; 8 John Bult Erp; 9 Johnny van den Berg Beuningen; 10 Marcel Seevens Eindhoven; 11 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 12 Hans Scheepens Helmond; 13 Peter Bouwmans Bakel; 14 Tonny van der Sanden Eindhoven; 15 Sjak Kroet Boxmeer.

's Hertogenbosch  17 augustus  Nederlands kampioenschap  WFN

40+

1 Jan Muis Giessenburg; 2 Marc van Grinsven Deurne; 3 Rik de Vree Rijen; 4 Johan Pemen Rijsbergen; 5 Tonny Berends Helmond; 6 Peter van Wijgerden Woudrichem; 7 Berry Roelofs Groesbeek; 8 John van den Ende Naaldwijk; 9 André Grootveld Zoetermeer; 10 Dick Kinket Hattem ; 11 Dennis van der Meiden Nootdorp; 12 Nick Deijkers St.Willebrord; 13 Willem Ruijzing Dinteloord; 14 Marco van Esch St.Oedenrode; 15 Antoine Moonen Cuijk; 16 Theo Leenderts  Rotterdam; 17 Johan den Boer Bergen op Zoom; 18 Marco Postma Almere; 19 Johannes Lachi Katwijk; 20 Geert Platenburg Den bosch.

50 +

1 Ad Valentijn St.Willebrord; 2 Lars Rietveld Oudewater; 3 Henny Rovers Roosendaal; 4 Erik Meerkerk Zuidland; 5 John van Rullen Schijndel; 6 John Kleijnendorst Dordrecht; 7 Jack de Klerk Breda; 8 Matthieu Hendriks Krimpen aan de Lek; 9 Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 10 Henk Ceelen Krimpen aan de IJssel; 11 Frans Berrens Amersfoort; 12 Bert Havenaar Berkel en Rodenrijs; 13 Kees Muis Stadskanaal; 14 Frank Witlox Eindhoven; 15 Herman de Jong Zoeterwoude; 16 Peter Adelaar Houten; 17 Sjaco Hoondert Goed; 18 Joop Janssen Den Bosch; 19 Jan-Dick den Das Landsmeer; 20 Wim Buurslee Oud Gastel.

60 +

1 Gijs Nederlof Kamerik; 2 Peter van der Geest Lepelstraat; 3 Barend Verhagen Woerden; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Ad Prinsen Raamsdonkveer; 6 Kees Christianen St.Willebrord; 7 Joop Ribbers Groenlo; 8 Piet Gruteke Rotterdam; 9 André Zijlmans Made; 10 Geert Oosterbosch Eindhoven; 11 Gerrit Kleinveld Lisse; 12 Henny Gerrits St.Michielsgestel; 13 René Balm Drunen; 14 Huub Posthuma Vlijmen; 15 Guus Zanthing Mijdrecht; 16 Mari van Vessem Rosmalen; 17 Léon van der Laan Lisse; 18 Peter Benoist Zoetermeer; 19 Lambert van der Wiel Berlicum; 20 Aad Vingerland s'Gravendeel.

Beegden  17 augustus  Wereldkampioenschap ICF

40 +

1 Pascal Schoots Ned.; 2 Patrick Bogaerts B.; 3 Eric Vereecken B.; 4 Alfred Rooks Ned.; 5 Wim van Uffel B.; 6 Rik de Vree Ned.; 7 Peter Dockx B.; 8 Bruno Brabants B.; 9 Nico Budo B.; 10 Baudoin Grignard B.; 11 Teo Muis Ned.; 12 Gino Primo B.; 13 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 14 Vital Pauwels B.; 15 Ronny Denier B.; 16 Jeroen van der Honing Ned.; 17 Marc van Grinsven Deurne Ned.; 18 Mario Van Den Broecke B.; 19 Tonny Berends Ned.; 20 Steven Dohous B.

50 +

1 Edwin Ophof Ned.; 2 Arie De Moor Gontrode B.; 3 Patrick Jacobs B.; 4 Benny Van Gansen B.; 5 Marc Versluys B.; 6 Geert Van Speybroeck B.; 7 Herman Proost B.:  8 Patrick Coquyt B.; 9 Ron Paffen Milsbeek Ned.; 10 Didier Couchez B.; 11 Marc Tabourdon B.; 12 John Kleijnendorst Ned.; 13 Jean Pierre Deloof B.; 14 Didier Vanhoorneweder B.; 15 Eddy Haest B.; 16 Josef Claessens B.; 17 Robert Blackburn Gr.Britt.; 18 Marc Vekemans B.; 19 Johan Brouwers Ned.; 20 Didier Ramet B.

60 +

1 Patrick Van Renterghem B.; 2 Fred De Kinkelder Ned.; 3 Dick van Loon Ned.; 4 Gaston Sannen B.; 5 Marc Vervondel B.; 6 Johnny Van Holen B.; 7 Francy Baptist B.; 8 Hans van Bavel St. Anthonis Ned.; 9 Roland Boulard B.; 10 Guus Zanting Ned.; 11 Ralp Keeler Gr.Britt.; 12 Peter van der Geest Ned.; 13 Wladimir Gotftried Nettetal Dld.; 14 Huub Posthuma Ned.; 15 Hilaire Vanhove B.; 16 Ben de Bruin Ned.; 17 Ghislain Casteleyn B.; 18 Marcel Bebronne B.; 19 Atty Duyn Ned.; 20 Helmuth Tas B.
 
Jaarklassement 2014  WVAN   Eindstand
1 Michel van Hooff Gemert  191 punten; 2 Tonny Berends Helmond 166; 3 Stefan Verheijen Gemert 155; 4 Noud Smits Gemert 133; 5 Edwin Raats Helmond 129; 6 Mark van de Kerkhof Helmond 114; 7 Peter Verhouden Eindhoven 92; 8 Peter Bouwmans Bakel 89; 9 Tim Verpoort Gennep 86; 10 Johnny van den Berg Beuningen 86; 11 Bart Bexkens Handel 84; 12 Sjak Kroet Boxmeer 83; 13 Stephan van Hoof Mierlo 81; 14 Marcel Seevens Eindhoven 79; 15 Andrew O’Hara Grave 78; 16 Marco van Esch St.Oedenrode 76; 17 Henk Mertens Aarle Rixtel  66; 18 Richard van Gaalen Helmond 66; 19 Edward van de Werf Kessel 63; 20 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon 61.
 
Geleen Baan  23 september
1 Jo van de Wall Elsloo; 2 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 3 Servé Smeets Sittard; 4 Arno van Zandbeek Riemst B.; 5 Guus Wagemans Limbricht.
 
Geleen Baan  25 september
1 Stephan Lotz Maasmechelen B.; 2 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 3 Servé Smeets Sittard; 4 Michael van den Berg Einighausen; 5 Hennie van Dongen Susteren.
 
Geleen Baan 19 oktober
1 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 2 Theo Luijten Stein; 3 Robert Vonk Susteren.
 
Geleen Baan  26 oktober
1 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 2 Jolle de Vries St.Geertruid; 3 Jos Poulissen Grevenbicht; 4 Ron Schetters Eys; 5 Chris Maassen Obbicht.
 
Geleen Baan  november 
Eindklassement Biorace Glana Cup
1 Stephan Lotz Maasmechelen B. 124 punten ; 2 Lyon Ohlenforst Pey Echt 102.; 3 Eric Willems Brunssum, 93.
 
Eindklassement Mulleners Vastgoed Velo Cup
1 Michael van den Berg Einighausen 105 punten; 2 Arco van Diggele Margraten 84; 3 Hennie van Dongen Susteren  79.
 
Geleen  Baan 9 november
1 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 2 Jolle de Vries St.Geertruid; 3 Wim Smits Geleen; 4 Jos Poulissen Grevenbicht; 5 Ron Schetters Eys.
 
Geleen Baan  23 november
1 Peter Schmitz Geleen; 2 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 3 Patrick Kleine Swalmen; 4 Ron Schetters Eys; 5 Jos Poulissen Grevenbicht.
 
Geleen Baan 30 november Slotkoers
1 Peter Schmitz Geleen; 2 Lyon Ohlenforst Pey Echt; 3 Jos Poulissen Grevenbicht; 4 Stephan Loth Schinnen ; 5 Koene Rem  Maasbree.

Patrick Van Renterghem wint vóór Fred de Kinkelder en Dick van Loon en pakt wederom de regenboogtrui van de ICF