Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2013


Weert  IJzeren man  24 maart
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Luc Keim Lommel B.; 3 Jos van der Horst Nijmegen; 4 Marcel Seevens Eindhoven; 5 Jos Reinders Helden; 6 Ron Verwey Nieuwegein; 7 Mark van de Kerkhofs Helmond; 8 Math Stoffels Linne; 9 Jacco Stipthoven Nieuwegein; 10 John Verhouden Eindhoven; 11 Twan Baltussen Asten; 12 Reinoud Takken Nijmegen; 13 Jac Roemermann Helden; 14 Stephan van Hoof Mierlo.
 
Deurne Walsberg  WVAN  3 april  
1 Mark van de Kerkhof Helmond; 2 Edward van de Werf Kessel; 3 Johan Verheijen Gemert; 4 Riny van Deursen Eindhoven; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Toine van Grootel Lierop; 7 Edwin Raats Helmond; 8 Wim Habets Sittard; 9 Toine Robben Helmond; 10 Tonny Berends Helmond; 11 Peter Bouwmans Bakel; 12 Ruud Klomp Veghel; 13 Stefan Verheijen Gemert; 14 Ton van Korven Diessen; 15 Johnny van den Berg Beuningen; 16 Benny van Beek Gemert; 17 Erik van de Pol Druten; 18 Frank Witlox Eindhoven; 19 Marcel Seevens Eindhoven; 20 John Bult Erp.
 
Someren Heide  7 april  St.Jozef Semi-Klassieker 
Masters 40 +
1 Toine Robben Helmond; 2 Dennis Szekely Neeroeteren B.; 3 Erik Meerkerk Zuidland; 4 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 5 Eric Vereecken Hulst; 6 David Blockx Koersel B.; 7 Ronny Follon Houthalen B.; 8 Remco de Groot Poortugaal; 9 Joost van Bezooijen Nijmegen; 10 Jos van der Horst Nijmegen; 11 Ton van Korven Diessen; 12 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 13 Mark van de Kerkhof Helmond; 14 Antoine Moonen Cuijk; 15 Michèle Somers Spijkenisse; 16 Thierry Janssen Mierlo; 17 Cor van der Ploeg Bemmel; 18 Frank Rayer Baarlo; 19 Marcel Seevens Eindhoven; 20 John Kölker Born
 
Masters 50 +
1 Robert van de Kerkhof Lommel B.; 2 Raymond de Meester Eindhoven; 3 Math Stoffels Linne; 4 Geert Oosterbosch Eindhoven; 5 Johan de Beer St.Oedenrode; 6 Peter Bouwmans Bakel; 7 Jack Rutten Nederweert; 8 Georg Kotulski Düsseldorf Dld.; 9 Karl August Klinkert Mettmann Dld.; 10 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.; 11 Frank Verwijk Leusden.
 
De Mortel Gemert   WVAN 10 april
1 Edwin Raats Helmond; 2 Toine Robben Helmond; 3 Jan Muis Giessenberg; 4 Tonny Berends Helmond; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Johnny van den Berg Beuningen; 7 Mark van de Kerkhof Helmond; 8 Ruud Klomp Veghel; 9 Johan Verheijen Gemert; 10 Erik van de Pol Druten; 11 Peter Bouwmans Bakel; 12 Frank Witlox Eindhoven; 13 Tonnie van de Sanden Eindhoven; 14 Arne Nuys Best; 15 Stefan Verheijen Gemert.
 
Bakel  WVAN  17 april
1 Edwin Raats Helmond; 2 Jan Muis Giessenberg; 3 Mark van de Kerkhof Helmond; 4 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 5 Tonny Berends Helmond; 6 Johan Verheijen Gemert; 7 Twan Baltussen Asten; 8 Stephan van Hoof Mierlo; 9 Michel van Hoof Gemert; 10 John Verhouden Eindhoven; 11 Johnny van den Berg Beuningen; 12 Jorg Schütten Oberhausen Dld.; 13 Erik van de Pol Druten; 14 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 15 Twan Donkers Handel.
 
Gemert  WVAN  24 april
1 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Jan Muis Giessenberg; 6 Mark van de Kerkhof Helmond; 7 Ferry van Heeswijk Schijndel; 8 John Verhouden Eindhoven; 9 Johnny van den Berg Beuningen; 10 Benny van Beek Gemert; 11 Ruud Schellekens Schijndel; 12 Peter Bouwmans Bakel; 13 Jorg Schütten Oberhausen Dld.; 14 Ton van Korven Diessen; 15 Veerle Goossens 
Bakel.
 
Vlierden  WVAN  1 mei
1 Jan Muis Giessenberg; 2 Wim Habets Sittard; 3 Stan Janssen Goch Dld.; 4 Toine van Grootel Lierop; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Joop Janssen Wijchen; 7 Jean-Piërre Vreugde Aarle Rixtel; 8 Andrew O’Hara Grave; 9 Benny van Beek Gemert; 10 Johan Verheijen Gemert; 11 Michael Donner Wüppertal Dld.; 12 Ton van Korven Diessen; 13 Johnny van den Berg Beuningen; 14 Marcel Seevens Eindhoven; 15 Peter Bouwmans Bakel.
 
Venray   5 mei
50 +
1 Ralph Greupink Dalen; 2 Hans Lap H.I. Ambacht; 3 Hermi Beute Nijmegen; 4 Peter Adelaar Houten; 5 Fred de Kinkelder Groenlo; 6 Joop Ribbers Groenlo; 7 Maatfors; 8 Rutten; 9 Wim Adelaar Nieuwegein; 10 Lenssen.
60 +
1 Fred de Kinkelder Groenlo; 2 Cor Nijhof Wijk bij Duurstede; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Guus Zantingh Mijdrecht; 5 Ruud Waanders Lichtevboorde; 6 Aat Kool Loosdrecht; 7 Mari van Vessem Rosmalen; 8 Jan Vlastuin Scherpenzeel; 9 Aad Vingerling s’Gravendeel; 10 Theo van Mook Made; 11 Jan Ubachs Venlo.
 
Baarlo  WVAN  8 mei
1 Stan Janssen Goch Dld.; 2 Ron Paffen Milsbeek; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Tonny Berends Helmond; 6 Benny van Beek Gemert; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 Mark van de Kerkhof Helmond; 9 Wim Habets Sittard; 10 Bart Bexkens Handel; 11 Frank Fonteyne Lottum; 12 Ton van Korven Diessen; 13 Erik Keunen Baarlo; 14 Andrew O’Hara Grave; 15 Erik van de Pol Druten.
 
Deurne Zeilberg  WVAN  15 mei  
1 Tonny Berends Helmond; 2 John Kölker Born; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Noud Smits Gemert; 6 Mark van de Kerkhof Helmond; 7 Ruud Schellekens Schijndel; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Jan Muis Giessenberg; 10 Johan Verheijen Gemert; 11 Bennie van Beek Gemert; 12 Peter Bouwmans Bakel; 13 Michael Donner Wüppertal Dld.; 14 Stefan Verheijen Gemert; 15 Wim Habets Sittard.
 
Milheeze  Hoeven   WVAN  22 mei
1 Edwin Raats Helmond; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Jan Muis Giessenberg; 4 Peter Verhouden Eindhoven; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Benny van Beek Gemert; 7 Tonny Berends Helmond; 8 Ton van Korven Diessen; 9 Berry Roelofs Groesbeek; 10 Wim Habets Sittard; 11 Johnny van den Berg Beuningen; 12 John Verhouden Eindhoven; 13 Andrew O’Hara Grave; 14 Jos Jansen Wijchen; 15 Bart Bexkens Handel.
 
Liessel    WVAN  29 mei
1 Jos Janssen Wijchen; 2 Mark van de Kerkhof Helmond; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Tonny Berends Helmond; 5 John Verhouden Eindhoven; 6 Benny van Beek Gemert; 7 Marcel Seevens Eindhoven; 8 Ruud Schellekens Schijndel; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 Peter Verhouden Eindhoven; 11 Edward van de Werf Kessel; 12 Bart Bexkens Handel; 13 Toine van Grootel Lierop; 14 Stephan van Hoof Mierlo.
 
Neerkant    WVAN  5 juni
1 Edwin Raats Helmond; 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Jack Rutten Nederweert; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Tonny Berends Helmond; 6 Bennie van Beek Gemert; 7 Mark van de Kerkhof Helmond; 8  Johnny van den Berg Beuningen; 9 Noud Smits Gemert; 10 Jorg Schütten Oberhausen Dld.; 11 Ruud Schellekens Schijndel; 12 Marc Bremmers Dommelen; 13 Twan Donkers Handel; 14 Ralf Hedman  Gevelsberg Dld.; 15 John Verhouden Eindhoven.
 
Zeeland    WVAN  12 juni
1 Edwin Raats Helmond; 2 Jos Richel Veghel; 3 Robert Spoek Berghem; 4 Jos Janssen Wijchen; 5 Bart Bexkens Handel; 6 Peter Verhouden Eindhoven; 7 Ron Paffen Milsbeek; 8 Mark van de Kerkhof Helmond; 9 Stefan Verheijen Gemert; 10 Edward van de Werf Kessel; 11 Benny van Beek Gemert; 12 Ton van Korven Diessen; 13 Johnny van den Berg Beuningen; 14 Tonnie van de Sanden Eindhoven; 15 Jean P.Vreugde Aarle Rixtel.
 
Mierlo   WVAN  19 juni
1 Edwin Raats Helmond; 2 Andrew O’ Hara Grave; 3 Benny van Beek Geldrop; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Riny van Deursen Eindhoven; 6 Marcel Seevens Eindhoven; 7 Jorg Schütten Oberhausen Dld.; 8 John van Rullen Schijndel; 9 Jos Janssen Wijchen; 10 Mark van de Kerkhof Helmond; 11 John Verhouden Eindhoven; 12 Ruud Schellekens Schijndel; 13 Peter Bouwmans Bakel; 14 Erik van de Pol Druten; 15 Noud Smits Gemert.
 
Handel  WVAN  26 juni
1 Stefan Verheijen Gemert; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Ton van Korven Diessen; 4 John Verhouden Eindhoven; 5 Peter Bouwmans Bakel; 6 Stephan van Hoof Mierlo; 7 Mark van de Kerkhof Helmond; 8 Jorg Schütten Oberhausen Dld.; 9 Johnny van den Berg Beuningen; 10 Arne Nuijs Best; 11 Benny van Beek Gemert; 12 Erik van de Pol Druten; 13 Tonnie van de Sanden Eindhoven; 14 John van Rullen Schijndel; 15 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon.
 
Boekel  WVAN  3 juli  
1 Jos Janssen Wijchen; 2 Andrew O’Hara Grave; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Johnny van den Berg Beuningen; 5 Peter Bouwmans Bakel; 6 Marcel Seevens Eindhoven; 7 Cees Quint Deil; 8 Edward van de Werf Kessel; 9 Stefan Verheijen Gemert; 10 Udo Janssen Papendrecht; 11 Mark van de Kerkhof Helmond; 12 John Verhouden Eindhoven; 13 Peter Verhouden Eindhoven; 14 Johan Verheijen Gemert; 15 Erik van de Pol Druten.
 
De Rips  WVAN  10 juli
1 Edwin Raats Helmond; 2 Jan Muis Giessenberg; 3 Jos Janssen Wijchen; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Frtank Witlox Eindhoven; 6 Stefan Verheijen Gemert; 7 Edward van de Werf Kessel; 8 John Verhouden Eindhoven; 9 Marcel Lambregts Heteren; 10 Peter Bouwmans Bakel; 11 Johnny van den Berg Beuningen; 12 Marcel Seevens Eindhoven; 13 Michel van Hoof Gemert; 14 Erik van de Pol Druten; 15 Johan Verheijen Gemert.
 
Milheeze Centrum  WVAN  17 juli
1 Uwe Lübben Dld.; 2 Jeroen van der Honing Lommel B.; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Ron Paffen Milsbeek; 5 Ruud Schellekens Schijndel; 6 Benny van Beek Gemert; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 Jorg Schütten Oberhausen Dld.; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 John Verhouden Eindhoven; 11 Jos Janssen Wijchen; 12 Frank Witlox Eindhoven; 13 Michael Donner Wuppertal Dld.; 14 Wim Habets Sittard; 15 Erik van de Pol Druten.
 
Eindklassement WVAN 2013
1 Edwin Raats Helmond 192 punten; 2 Mark van de Kerkhof Helmond 142; 3 Ton van Korven Diessen 123; 4 Benny van Beek Gemert 116; 5 Tonny Berends Helmond 116; 6 Johnny van den Berg Beuningen 100; 7 John Verhouden Eindhoven 98; 8 Peter Bouwmans Bakel 97; 9 Stefan Verheijen Gemert 97; 10 Jan Muis Giessenberg 87; 11 Marcel Seevens Eindhoven 84; 12 Stephan van Hoof Mierlo 83; 13 Erik van de Pol Druten 81; 14 Bart Bexkens Handel 77 ; 15 Jos Janssen Wijchen 72
 
Ledegem  België  4 augustus  Wereldkampioenschap ICF
40 +
1 Christoph Muys B.; 2 Patrick Verdonck B.; 3 Bruno Bruyere B.; 4 Phillip Wauters B.; 5 Dennis Székely Neeroeteren B.; 6 Bert Dockx B.; 7 Gino Seynaeve B.; 8 Phillipe Dellisse B.; 9 Didier Vanhoorneweder B.; 10 John Pemen Nl.; 11 Patrick Vanmaekelsbergh B.; 12 Erik Wellens B.; 13 Kris Witvrouwen B.; 14 Patrick Raes B.; 15 Jan Demulder B.; 16 Etienne Claus B.; 17 Bart Haccuria B.; 18 Peter Vermassen B.; 19 Mark Mc Callagh Gr.Britt. ; 20  Eric Maillard B. 24 Igor Ovdienko Essen Dld.; 30 Rudi Rabout Nl.; 44 Rik de Vree Nl. : 69 Jan Schrier Nl.; 71 Ruud Havermans Nl.
 
50 +
1 Geert van Speybroeck B.; 2 Benny van Gansen B.; 3 Nicolas Blanchy B.; 4 Stephen Nunnn Gr.Britt.; 5 Danny de Backer B.; 6 Ron Paffen Milsbeek; 7 Franky vanm Oyen B.; 8 Danny van Oyen B.; 9 Patrick Jacobs B.; 10 Patrick Decaestecker B.; 11 Daniel Van der Mieren B.; 12 Marc Versluys B.; 13 Peter Vos B.; 14 Peter Kerckaert B. 15 Jean P{ierre Deloof B.; 16 Joseph Devits B.; 17 René De Brucker B.; 18 Luc van Roy B.; 19 Joseph Van Eyndt B.; 20 Christophe Brieau B.48 Sjako Hoondert Nl.;69 René de Leeuw Nl.; 77 Henny Hovers Nl.; 78 Evert Echhart Nl.; 92 Frank Nijssen Nl.
 
60 +
1 Patrick Van Renterghem B.; 2 Florent De Leersnyder B.; 3 Marc Vervondel B.; 4 Roland Boulard B.; 5 Vic Van Den Eynde B.; 6 Johnny Van Holen B.; 7 Wim de Waal Axel Nl.; 8 Alfons Van Raemdonck B.; 9 André Ceurens B.; 10 Helmut Tas B.; 11 Dirk Deprez B.; 12 Ralph Keeler Gr.Britt.; 13 Dick van Loon Nl.; 14 Eddy Cobbaut B.; 15 Hubert D’Hondt B.; 16 Luc D’Haeseleer B.; 17 Claudy Maraite B.; 18 Ludo De Bakker B.; 19 Ghislain Casteleyn B.; 20 Etienne Van Hoven B.; 22 André Klep Oud-Gastel Nl.; 35 Jac Roemermann Helden Nl.; 36 André Zijlmans Nl.
 
Beegden  18 augustus  Nederlandse Kampioenschappen WFN
 
40+
1 Niky Deijkers St.Willebrord; 2 Antoine Moonen Cuijk; 3 Jos van der Horst Nijmegen; 4 Marco Middelburg De Lier; 5 Frans van Winden Bergschenhoek; 6 Johan Pemen Rijsbergen; 7 Cas Graafmans Rijen; 8 Ruud Schellekens Schijndel; 9 Michel Somers Spijkenisse; 10 Jan Muis Giessenburg; 11 Erik Meerkerk Zuidland; 12 Marc den Hoed Pijnacker; 13 Walter Koster Hardinxveld; 14 Marcel Seevens Eindhoven; 15 Andy van Loon Hoogerheide; 16 Jeroen van de Honing Lommel B.; 17 Matthieu Hendriks Krimpen a.d. Lek; 18 Erik van de Pol Druten; 19 Jacco Spitshoven Nieuwegein; 20 Ronald van Engelshoven Sittard; 21 Theo Muis Gorinchem; 22 Ruud Havermans Nieuw Vossemeer; 23 Léon van der Schouw Asten Heusden; 24 Edward van der Werf Kessel; 25 Niclas Vermans Dordrecht.
 
50 +
1 Barend Verhagen Woerden; 2 John van Rullen Schijndel; 3 Rini van Zundert St.Willebrord; 4 Lars Rietveld Oudewater; 5 Jeroen Vermunt Tilburg; 6 Jac de Klerk Breda; 7 Jos Nederlof Lochem; 8 Ron Paffen Milsbeek; 9 John Kleijendorst Dordrecht; 10 Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 11 Martin de Peuter Oud-Beijerland; 12 Tonny van de Sanden Eindhoven; 13 Ad Valentijn St.Willebrord; 14 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 15 Wilbert Sijstermans Landgraaf; 16 Sjaco Hoondert Goes; 17 N.N.; 18 Peter Boumans Bakel; 19 Remy Knaap Dordrecht; 20 René de Leeuw ‘s Heerenhendrikskinderen; 21 Johan de Beer St.Oedenrode; 22 Kees Barendregt Rhoon; 23 Christ Christiaanse Boschenhoofd; 24 Sjaak Fransen Neer; 25 Johan Lacroix Rockanje.
 
60 +
1 Kees Christianen St.Willebrord; 2 Jac Roemermann Helden; 3 André Klep Oud-Gastel; 4 Mari van Vessem Rosmalen; 5 Johan Knuijt Oudewater; 6 Gerrie Glas Geldrop; 7 Jac van Vlimmeren Etten-Leur; 8 John Martin Hoek van Holland; 9 Guus Zantingh Mijdrecht; 10 Geert Oosterbosch Eindhoven; 11 Aad Vingerling s’Gravendeel; 12 Gerard Keijsers Kesssel; 13 Willem van Koetsveld Culemborg; 14 Jan Ubachs Venlo.
 
Baarlo  Baan  20 augustus
1 Math Stoffels Linne; 2 Bruce Rayer Blerick; 3 Alex Stam.
 
Sankt Johann  Oostenrijk  augustus  Weltcup 
 59-61 jr.
1 Kees Christianen St.Willebroird; 3 Bert Bakker Ned.; 5 Jac Roemermann Helden; 9 Joop Janssen Ned.; 11 Herman Pots Ned.; 14 Jan Hermans  Ned.; 15 Johan Knuyt Oudewater.
 
Someren Heide   1 september   Omloop van de Heidehof   Semi-Klassieker
40+
1 Marcel Weinans Roden; 2 Jan Hekman Norg; 3 Jeroen van der Honing Lommel B.; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Stan Janssen Goch Dld.; 6 Ron Smits Langelille; 7 Robert spoek Berghem; 8 Noud Smits Gemert; 9 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 10 Ruud Schellekens Schijndel; 11 John Verhouden Eindhoven; 12 Ton van Korven Diessen; 13 John Kölker Born; 14 Nico Hoogland Rhenen; 15 Ruud Jacobs Veldhoven; 16 Peter Verhouden Eindhoven; 17 Bart Bexkens Handel; 18 Arco de Kroon De Meern; 19 Salvatore Cretella Dordrecht.
50+
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Barend Verhagen Woerden; 3 Frank Witlox Eindhoven; 4 Robert van de Kerkhof Lommel B.; 5 Guido Claessens St.Lenaarts B.; 6 Jack Rutten Nederweert; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Geert Oosterbosch Eindhoven; 9 Twan Baltussen Asten; 10 Ralf Hedtmann Gevelsberg; 11 Alfred Hain Dortmund Dld.; 12 Edmond van Neerven Boxmeer.
 
Arcen    14 september  Koppeltijdrit  25 km.
1 Joost van Bezooyen Nijmegen/ 2 Cor van der Ploeg  Bemmel; 2 Louis Verdaesdonck Zundert/ John Antens Werhout; 3 Johan de Beer St.Oedenrode/ Geert-Jan van Geffen Gemert.