Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2012


Weert  IJzeren Man 25  maart   Semi  Klassieker
1 Hans Laureyn Bilzen B.; 2 Wim Kriekemans Ham B.; 3 Edwin Raats Helmond; 4 Frank Witlox Eindhoven; 5 Jos van der Horst Nijmegen; 6 Edwin Kas St.Willebrord; 7 Robert van de Kerkhof Lommel B.; 8 Ron Paffen Milsbeek; 9 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 10 John van de Berg Beuningen; 11 Jack Rutten Nederweert; 12 Peter Bouwmans Bakel; 13 Floris van der Bas Rijswijk ZH.; 14 Wilbert Sijstermans Landgraaf; 15 Theo Vleeshouwers Heel; 16 Sven Jacobs Heerlen; 17 Manfred Schöndelen Schwalmtal Dld.; 18 Gianni Schim Vierlingsbeek; 19 Jack Piels Roggel; 20 Marcel Sevens Eindhoven.
 
Deurne Walsberg  4 april   WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Ruud Klomp Veghel; 3 Stephan van Hoof Mierlo; 4 Geertjan van Geffen Gemert; 5  Twan Baltussen Asten; 6 Frank Fonteyne Lottum; 7 Tonnie van de Sanden Eindhoven; 8 Mark van de Kerkhof Helmond; 9 Johnny van de Berg Beuningen; 10 Johan Verheijen Gemert; 11 Peter Pouwels Wychen; 12 Peter Bouwmans Bakel; 13 Edward van de Werf Kessel; 14 Peter Hermans Ravenstein; 15 Moreno Tecchio Geleen.
 
De Mortel  11 april     WVAN
1 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 2 Stephan van Hoof Mierlo; 3 Ruud Klomp Veghel; 4 Mark van de Kerkhof Helmond; 5 Robert Spoek Berghem; 6 Ronny Follon Houthalen B.; 7 Twan Baltussen Asten; 8 Tonny van de Sanden Eindhoven; 9 Johnny van de Berg Beuningen; 10 Tonny Berends Helmond; 11 Hans Peters Gemert; 12 Ed de Hond Baarlo; 13 Michael Donner Wuppertal Dld.; 14 Jorg Schütten Oberhausen Dld.; 15 Johan Verheijen Gemert.
 
Bakel  18 april   WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Geertjan van Geffen Gemert; 3 Tonny Berends Helmond; 4 Mark van de Kerkhof Helmond; 5 Benny van Beek Gemert; 6 Tonny van de Sanden Eindhoven; 7 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Marcel Luijten St.Oedenrode; 10 Johnny van den Berg Beuningen; 11 Ruud Klomp Veghel; 12 Ed de Hond Baarlo; 13 Peter Bouwmans Bakel; 14 Marcel Sevens Eindhoven; 15 Ton van Korven Diessen.
 
Gemert  25 april   WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Stephan van Hoof Mierlo; 3 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 4 Johan Verheijen Gemert; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Twan Baltussen Asten; 7 Marcel Luijten St.Oedenrode; 8 Jos Richel Veghel; 9 Tonny Berends Helmond; 10 Tonny van de Sanden Eindhoven; 11 Geertjan van Geffen Gemert; 12 Frank Fonteyne Lottum; 13 Peter Bouwmans Bakel; 14 Eugène van Bavel Maasbree; 15 Ed de Hond Baarlo; 16 Henk Mertens Aarle Rixtel; 17 Toon van Hout Wintelre.
 
Someren Heide  29 april  St.Jozef  Semi-Klassieker
40+
1 Edwin Raats Helmond; 2 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 3 Matti de Baat Nw.Vossemeer; 4 David Blockx Koersel B.; 5 Robert Spoek Berghem; 6 Danny Serron Houthalen B.; 7 Eric Maillard Maasmechelen B.; 8 Vincent van Wersch Tilburg; 9 Edwin Kas St.Willebrord; 10 Harrie Maes Mol B.; 11 Johan Verheijen Gemert; 12 Marcel Seevens Eindhoven; 13 Kees Barendregt Rhoon; 14 John Haazen Ommel; 15 Peter Hermans Ravenstein; 16 John Verdam Achterveld; 17 Frank Verwijk Leusden; 18 René Broekhuizen Eindhoven; 19 Marcel Luyten St.Oedenrode; 20 David Geelen Born; 21 Geertjan van Geffen Gemert; 22 Eugéne van Bavel Maassbree.
 
50+
1 Freddy Keller Deventer; 2 Barend Verhagen Woerden; 3 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 4 Christ de Baat Hoeven; 5 Twan Baltussen Asten; 6 Johan Brouwers Sprundel; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Berry Thielen Berkel Enschot; 9 Jan Ubachs Venlo; 10 Jack Rutten Nederweert.
 
Vlierden  2 mei   WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 3 Tonny Berends Helmond; 4 Eugéne Louw Mierlo; 5 Peter Hermans Ravenstein; 6 Mark van de Kerkhof Helmond; 7 Marcel Seevens Eindhoven; 8 Michael Donner Wuppertal Dld.; 9 Twan Baltussen Asten; 10 Michael Roessgen Pulheim Dld.; 11 Henk Mertens Aarle Rixtel; 12 Arndt Niessen Wuppertal Dld; 13 Geertjan van Geffen Gemert; 14 Tonny van de Sanden Eindhoven.
 
Baarlo   9 mei   WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 3 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Benny van Beek Gemert; 7 Ed de Hond Baarlo; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Michael Donner Wuppertal Dld.; 11 Frank Rayer Baarlo; 12 Jerome Janssen Haelen; 13 Peter Bouwmans Bakel; 14 Peter Hebben Heythuysen; 15 Henk Mertens Aarle Rixtel; 16 Peter Nielen Sevenum; 17 Geertjan van Geffen Gemert; 18 Bart Bexkens Handel; 19 Peter Hermans Ravenstein; 20 Twan Donkers Hoogeloon.
 
Leeuwen  13 mei
1 Edwin Raats Helmond; 2 Ed de Hond Baarlo; 3 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 4 John Kölker Born; 5 Frank Fonteyne Lottum; 6 Erik Strijdveen Heythuysen; 7 Jerome Janssen Haelen; 8 Marcel Seevens Eindhoven; 9 Jack Rutten Nederweert; 10 Wilfried Janssen Geldern Dld.; 11 Henk van Lijsdonk Achel B.; 12 Manfred Schöndelen Schwalmtal Dld.; 13 Twan Baltussen Asten; 14 Davis Geelen Born; 15 Leon van Ravenstein Venlo; 16 André Kogge Wegberg Dld.; 17 Peter Hebben Heythuysen; 18 Florian  Vleeshouwers Heel; 22 Linda Schepers Sittard; 23 Guido Barabasch Mönchen Gladbach Dld.
 
Deurne  Zeilberg  16 mei   WVAN
1 Mark van de Kerkhof Helmond; 2 Edwin Raats Helmond; 3 Geertjan van Geffen Gemert; 4 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 5 Stephan van Hoof Mierlo; 6 Marcel Seevens Eindhoven; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 Peter Hermans Ravenstein; 9 Johan Verheijen Gemert; 10 Gianni Schim Vierlingsbeek; 11 Peter Bouwmans Bakel; 12 Benny van Beek Gemert; 13 Edward van de Werf Kessel; 14 Bart Bexkens Handel; 15 Ed de Hond Baarlo; 16 Frank Witlox Eindhoven; 17 Greg Bijnen Roermond; 18 Ton van Korven Diessen; 19 Twan Baltussen Asten; 20 Arndt Niessen Wuppertal Dld.; 21 Frank Fonteyne Lottum; 22 Sander van de Vleuten Gemonde; 23 Sjak Kroet Boxmeer.
 
Liessel  30 mei  WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Ronny Follon Houthalen B.; 3 Marcel Seevens Eindhoven; 4 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 5 Tonny Berends Helmond; 6 Eric Maillard Maasmechelen B.; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 Mark van de Kerklhof Helmond; 9 Berry van Beek Gemert; 10 Henk Mertens Aarle Rixtel; 11 Jorg Schütten Oberhausen Dld.; 12 Ed de Hond Baarlo; 13 Frank Fonteyne Lottum; 14 Peter Bouwmans Bladel; 15 Twan Baltussen Asten; 16 Johan Verheijen Gemert; 17 Greg Bijnen Roermond; 18 Bart Bexkens Handel; 19 Peter Hermans Ravenstein; 20 Michael Donner Wuppertal.
 
Neerkant  6 juni  WVAN
1 Mark van de Kerkhof Helmond; 2 Geertjan van Geffen Gemert; 3 Jack Rutten Nederweert; 4 Twan Baltussen Asten; 5 Edwin Raets Helmond; 6 Erwin Bollen Diepenbeek B.; 7 Ton van Korven Diessen; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Henk Mertens Aarle Rixtel; 10 Johnny van den Berg Beuningen; 11 Edward van de Werf Kessel; 12 Peter Bouwmans Bakel; 13 Bart Bexkens Handel; 14 Peter Hermans Ravenstein; 15 Menno Grootjans Tilburg; 16 John Bult Erp; 17 Gianni Schim Vierlingsbeek; 18 Marcel Seevens Eindhoven; 19 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 20 Michael Roesgen Pulheim Dld.; 21 Stephan van Hoof Mierlo.
 
Helenaveen  10 juni   Omloop van Helenaveen  Semi-Klassieker
40 +
1 Edwin Raats Helmond; 2 Arnoud Witsenburg Driebergen; 3 Stephan van Hoof Mierlo; 4 Bart Bexkens Handel; 5 Jos van der Horst Nijmegen; 6 Geertjan van Geffen Gemert; 7 John van Rullen Schijndel; 8 Edward van der Werf Kessel; 9 Berry Roelofs Groesbeek; 10 Hans Bal Den Haag; 11 Benny van Beek Gemert; 12 Remco de Groot Poortugaal; 13 John Kölker Born; 14 John Verdam Achterveld; 15 Willy van Kessel Zeeland; 16 Johan Verheijen Gemert; 17 Frank Fonteyne Lottum; 18 Marcel Seevens Eindhoven; 19 Floris van der Bas Rijswijk; 20 Sander van de Vleuten Gemonde; 21 Sven Jacobs Heerlen; 22 Roy van Kempen Alphen aan de Rijn; 23 Kees Barendrecht Rhoon; 24 Edward Rietbergen Maastricht; 25 Ronn Stolk Maasdijk; 26 Anton Schoonderbeek Nijkerk; 27 John van den Ende Naaldwijk; 28 Frank Verwijk Leusden; 29 David Geelen Born; 30 Eugéne van Bavel Maasbree; 31 Jason Marriott Bath  Gr.Britt.; 32 Leon van Ravenstein Venlo; 33 Toine Robben Helmond; 34 Patrick Gardien Naaldwijk.
 
50+
1 Freddy Keller Deventer; 2 Robert van de Kerkhof Lommel B.; 3 Joop Ribbers Groenlo; 4 Ger Hermans Helden; 5 Jack Rutten Nederweert; 6 Dirk Keynemans Nieuwaal; 7 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 8 Ad Guldemeester Amersfoort; 9 Ron Paffen Milsbeek; 10 Barend Verhagen Woerden; 11 Jac Roemermann Helden; 12 Hermi Beute Nijmegen; 13 Frank Witlox Eindhoven; 14 Gerry Glas Geldrop; 15 Peter Bouwmans Bakel; 16 Dirk van Loon Oosteind; 17 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.; 18 Twan Baltussen Asten; 19 Joop Kosters Zaltbommel; 20 Martien Verbaarschot Ommel; 21 Barend Motshagen Nijkerk; 22 André Klep Oud Gastel; 23 Berrie Thielen Berkel Enschot; 24 Johan Brouwers Sprundel; 25 Fred de Kinkelder Groenlo; 26 Huub Posthuma Vlijmen; 27 Joop Janssen Wijchen; 28 Elliot de Vette Alphen aan de Rijn; 29 Henk van de Born Leverkusen Dld.; 30 John Gademans Nieuwegein; 31 Jaap van Wijgerden Baarn; 32 Gerard Keijsers Kessel.
 
Milheeze  Hoeven  13 juni   WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Marcel Seevens Eindhoven; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Ronny Follon Houthalen B.; 6 Mark van de Kerkhof Helmond; 7 Johan Verheijen Gemert; 8 Twan Donkers Handel; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Twan Baltussen Asten; 11 Martin Verbaarschot Ommel; 12 Peter Bouwmans Bakel; 13 Ger Koenen Culemborg; 14 Hans Hissink Arnhem; 15 Peter Hermans Ravenstein; 16 Geertjan van Geffen Gemert; 17 Henk Mertens Aarle Rixtel; 18 Michael Roessgen Pulheim Dld.; 19 Stephan van Hoof Mierlo; 20 Tim Verpoort Gennep; 21 Huber Akkers Milheeze.
 
Arcen  15 juni  Tijdrit  15 k.m.  Masters en Dames
1 Jack Rutten Nederweert; 2 Marjon Gersen; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 Linda Schepers; 5 Marianne Alleleyn Gulpen; 6 Chrit Alleleyn.
 
Mierlo  20 juni   WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Toine Robben Helmond; 3 Mark van de Kerkhof Helmond; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Ton van Korven Diessen; 6 Geertjan van Geffen Gemert; 7 Frank Fonteyne Lottum; 8 Marcel Seevens Eindhoven; 9 Twan Baltussen Asten; 10 Berry van Beek Gemert; 11 Jack Rutten Nederweert; 12 Peter Bouwmans Bakel; 13 Bart Bexkens Handel; 14 Henk Mertens Aarle Rixtel; 15 Arne Nuijs Best; 16 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.; 17 Martien Verbaarschot Ommel; 18 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 19 Ruud Schellekens Schijndel; 20 Tim Verpoort Gennep.
 
Beegden  24 juni  Open NWB Kampioenschap
1 Edwin Raats Helmond; 2 Hans Laureyn Bilzen B.; 3 André Kogge Wegberg Dld.; 4 John Kölker Born; 5 Ed de Hond Baarlo; 6 Frank Fonteyne Lottum; 7 Gianni Schim Vierlingsbeek; 8 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 9 Stephan van Hoof Mierlo; 10 Marcel Seevens Eindhoven; 11 Harold Nevels Beegden.
Kampioen
1 John Kölker Born; 2 Ed de Hond Baarlo; 3 Frank Fonteyne Lottum. 
 
Handel  27 juni   WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Toine Robben Helmond; 3 Johnny van den Berg Beuningen; 4 Gianni Schim Vierlingsbeek; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Tonnie van de Sanden Eindhoven; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Marcel Seevens Eindhoven; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Peter Hermans Ravenstein; 11 Henk Mertens Aarle Rixtel; 12 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 13 Bart Bexkens Handel; 14 Edward van de Werf Kessel; 15 Twan Baltussen Asten; 16 Ton van Korven Diessen; 17 Stephan van Hoof Mierlo; 18 Tim Verpoort Gennep.
 
Boekel  5 juli
1 Bart Bexkens Handel; 2 Toine Robben Helmond; 3 Benny van Beek Gemert; 4 Ton van Korven Diessen; 5 Arne Nuijs Best; 6 Peter Bouwmans Bakel; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 Marcel Seevens Eindhoven; 9 Mark van de Kerkhof Helmond; 10 Frank Fonteyne Lottum; 11 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 12 Ton Fasbender Eerde; 13 Hans Raaijmakers De Rips; 14 Johan Verheyen Gemert; 15 Edward van de Werf Kessel; 16 Geertjan van Geffen Gemert; 17 Peter Hermans Ravenstein; 18 Twan Baltussen Asten; 19 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.; 20 Gianni Schim Vierlingsbeek.
 
De Rips  11 juli   WVAN
1 Mark van de Kerkhof Helmond; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Ton van Korven Diessen; 4 Geertjan van Geffen Gemert; 5 Peter Hermans Ravenstein; 6 Marcel Seevens Eindhoven; 7 Benny van Beek Gemert; 8 Peter Bouwmans Bakel.
 
Milheeze  Centrum  18 juli   WVAN
1 Mark van de Kerkhof Helmond; 2 Toine Robben Helmond; 3 Riny van Deursen Eindhoven; 4 Ronny Follon Houthalen B.; 5 Johnny van den Berg Beuningen; 6 Marcel Seevens Eindhoven; 7 Peter van Dam Eindhoven; 8 Bart Bexkens Handel; 9 Michael Donner Wuppertal Dld.; 10 Frank Fonteyne Lottum; 11 Ton van Korven Diessen; 12 Edward van de Werf Kessel; 13 Peter Hermans Ravenstein; 14 Henk Mertens Aarle Rixtel; 15 Gianni Schim  Vierlingsbeek; 16 Stephan van Hoof Mierlo; 17 Edwin Raats Helmond; 18 Martien Verbaarschot Ommel; 19 Peter Bouwmans Bakel; 20 John Bult Erp; 21 Tonnie van de Sanden Eindhoven; 22 Leo van Es Nistelrode; 23 Tim Verpoort Gennep; 24 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 25 Twan Baltussen Asten; 26 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.
 
Nijeveen   28 juli   Tijdritten
40/49 jr.
1 Paul Croon Castricum; 2 John Antens Wernhout; 3 Louis Verdaesdonck Zundert; 4 Bertijn Brijder Heerenveen; 5 Roel Kerkhof Groningen; 6 Marco Bos St.Jansklooster
50/59 jr.
1 Rob van Leeuwen Pijnacker; 2 Hans Post Nootdorp; 3 Henk Lunenborg Hoogeveen; 4 Albert van Leeuwen Maarssen; 5 Ton van Duijvenbode Noordwijk; 6 Johan Gommers Wernhout.
60 +
1 Rein Oppewal Sneek; 2 Jan Brander Ureterp; 3 Maarten Nijmeijer Lemmer; 4 Hans van Bavel St.Anthonis; 5 Piet Gruteke Rotterdam; 6 Daan van der Have Dordrecht; 13 Ben Pouwels Cuijk.
 
Moorsel – Aalst  België   5 augustus   Wereldkampioenschap   ICF
40+
1 Kristof Muys België; 2 Dirk Verbinnwn B.; 3 Jerry Cooman B.; 4 Bruno Bruyere B.; 5 Willem van der Heijden B.; 6 Thierry Folens B.; 7 Serge Compere Groot Britt..; 8 Eric Vereecken Hulst Ned.; 9 Krijn Verschraeyen B.; 10 Richard de Ridder B.; 11 Ronny van der Vurst B.; 12 Stefan Herman B.; 13 Pascal Raes B.; 14 Vincent Brunel B.; 15 Wim Braet B.; 16 Patrick Bogaerts B.; 17 Tom  de Beer B.; 18 Marc Vekemans B.; 19 Steven Grymonpre B.; 20 Philip Lampaert  Ned.;  28 Igor Ovdienko  Essen Dld.; 66 Tonny Teuben Ned.; 67 Jaco Hoondert Ned.; 75 Rudy Rabout Ned.
50 +
1 Luc van Roy Balen B.; 2 Ron Paffen Milsbeek Ned.; 3 Marc Goossens B.; 4 Rudy Thomas B.; 5 Joseph Devits B.; 6 Ronny Paridaens B.; 7 Christophe Brieau B.; 8 René De Brucker B.; 9 Dirk Fuchs B.; 10 Dirk van Hove B.; 11 Christ de Baat Ned.; 12 Joseph Claessens B.; 13 Marc Kiesekoms B.; 14 Danny De Backer B.; 15 Gino Claessens B.; 16 Ulrich Rottler Dld.; 17 Dirk Ampoorter B.; 18 Eddy Haest B.; 19 Joseph Van Eyndt B.; 20 Hendrik Caethoven B.; 41 Peter Van der Geest Ned.; 58 Sjaak van Hal Ned.; 64 Johan de Beer Ned.; 65 Eric van Oorschot Ned.; 68 Kees Christianen Ned.
60 +
1 Jos Staes België; 2 Joop Ribbers Groenlo  Ned.; 3 Marcel Vervondel B.; 4 Patrick Van Renterghem B; 5 George Vonckx B.; 6 Helmut Tas B.; 7 Johnny Van Holen B.; 8 Fred de Kinkelder  Ned.; 9 Alfons Van Raendonck B.; 10 Wim de Waal Axel Ned.; 11 Freddy Vranken B.; 12 Roland Boulard B.; 13 Etiene Vandehouwe B.; 14 Willy Teirlinck B.; 15 Jozef De Wever B.;  16 Hubert D’Hondt B.; 17 Robert Maldrie B.; 18 Allan Ramsey Groot Britt.; 19 Joseph Hoebeke B.; 20 Eric Delys B.; 25 Cor Berkhouwer Ned.; 26 Aad Vingerling Ned.; 31 André Klep Ned.; 39 John Martin Ned.; 42 Geert Oosterbosch Eindhoven Ned.; 49 Bonne Dijkstra Ned.; 54 Jac van Vlimmeren Ned.; 57 Hubert van Hoijdonck Ned.; 62 Jac Roemermann Helden Ned.; 63 Fons Heijens B.; 65 Adrie de Groot Ned.
 
 
Honselersdijk   12 augustus   Nederlands Kampioenschap  WFN
40 +
1 Ruud Havermans Nieuw Vossemeer; 2 Johan Pemen Rijsbergen; 3 Jan Muls Giessenburg; 4 Raphael Gabriels Roozendaal; 5 John van de Ende Naaldwijk; 6 Marco Middelburg De Lier; 7 Pascal Vergeer Noordwijk; 8 Dennis van den Ouden Oude Tongen; 9 Patrick Hassing Noordwijk; 10 Tonny Akkermans Etten Leur; 11 Martijn Harteloh Dordrecht; 12 Rik de Vree Rijen; 13 Marcel Seevens Eindhoven; 14 Remco de Groot Poortugaal; 15 Ron Stolk Maasdijk; 16 Matthieu Hendriks Krimpen a.d. Lek; 17 Henk Hulspas Maasdijk; 18 Marco van de Sman Den Haag; 19 John Haast Rijsbergen; 20 Walter Koster Hardinxveld; 30 Leon van der Schouw Asten Heusden; 
 
50 +
1 Rinie van Zundert St.Willebrord; 2 Johan Hendriks Hilversum; 3 Ton van Eijk Hillegom; 4 Willem Hus Voorburg; 5 Peter van de Geest Lepelstraat; 6 Ton Cabaret Leidsendam; 7 Henri Spijkers Monster; 8 Cees Chistiaan St.Willebrord; 9 Herman de Jong Zoeterwoude; 10 Ron Paffen Milsbeek; 11 Christ de Baat Hoeven; 12 Huub Posthuma Vlijmen; 13 Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 14 Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 15 John Burgers Ooltgensplaat; 16 Dick van Loon Oosteind; 17 Jan Jansen Breda; 18 Frank Nijssen Haarlem; 19 Joost van Giessen Naaldwijk; 20 Johan Brouwers Sprundel;
 
60 +
1 Geert Oosterbosch Eindhoven; 2 Hans Post Nootdorp; 3 Willem Varekamp Hellevoetsluis; 4 Karel Teeuwen De Zilk; 5 Twan den Braber Hoeven; 6 Fred de Kinkelder Groenlo; 7 Theo van Mook Made; 8 Mari van Vessem Rosmalen; 9 Dik Post Naaldwijk; 10 Gerrie Glas Geldrop; 11 Joop Ribbers Groenlo; 12 Aad Vingerling s’Gravendeel; 13 Herman Hensen Cuijk; 14 John Martin Hoek van Holland; 15 Jan Waaijer Langeveen; 16 Raymond de Meester Eindhoven; 17 N.N.: 18 Hubert van Hoijdonck St.Willebrord ; 19 Bert van Ruitenbeek Delft; 20 Hay Kellenaers Venray; 21 Joop Jansen Wijchen.
 
Someren Heide   2 september  Omloop van de Heidehof Semi klassieker
40+
1 Mark van de Kerkhof Helmond; 2 Alan Looms Eext; 3 Marcel Weinans Roden; 4 Jan Hekman Norg; 5 Gert de Veen Zuidbroek; 6 Wim Habets Sittard; 7 Tonny Berends Helmond; 8 John Kölker Born; 9 Peter Hermans Ravenstein; 10 Marcel Seevens Eindhoven; 11 Frank Verwijk Leusden.
50 +
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Jack Rutten Nederweert; 3 Frank Witlox Eindhoven; 4 Jos Reinders Helden; 5 Peter Gramser Nuenen; 6 Gerrie Glas Geldrop; 7 Hans Schepers Helmond; 8 Peter Bouwmans Bakel; 9 Berrie Thielen Berkel Enschot; 10 Raymond de Meester Eindhoven; 11 Egbert Lutke Helmond.