Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2011


Weert IJzeren Man 27 maart
1 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Raymond Schoenmakers Geulle; 4 Ludo van Dingenen Lommel B.; 5 Marius van Oirschot Best; 6 Raymond de Meester Eindhoven; 7 Johnny van den Berg Berghem; 8 Frank Ackermans Maastricht; 9 Ronald van Engelshoven Sittard; 10 Geert Oosterbosch Eindhoven; 11 Peter Gödde Almelo; 12 Gerard Cuyten Weert; 13 Theodoor Bouchee Veldhoven; 14 Gianni Schim Vierlingsbeek; 15 Johan Verheijen Gemert; 16 Stefan Verheijen Gemert; 17 Stan Janssen Goch Dld.; 18 Sven Jacobs Heerlen; 19 Marcel Seevens Eindhoven; 20 Edward van der Werf Kessel; 21 Toine van Grootel Lierop; 22 Peter Bierens Eindhoven; 23 Jack Rutten Nederweert; 24 Alex Hoeks Berghem; 25 Armando Steuten Weert.

Someren Heide 3 april St.Jozef Semi-Klassieker
40+
1 Arnoud Witsenburg Driebergen; 2 Rini van Deursen Eindhoven; 3 Arnout Hurenkamp Enschede; 4 Jos van der Horst Nijmegen; 5 Henri Hermans Turnhout B.; 6 Arjan van Gaveren Nijverdal; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Willy van Kessel Zeeland; 9 Georg Cornielje ’s Heerenberg; 10 Peter Fils Pijnacker; 11 Hans Bal Den Haag; 12 Erik Vulders Veghel; 13 Ad Guldenmeester Amersfoort; 14 Michel Sommers Spijkenisse; 15 Jan Peeters Lommel B.; 16 Eric Maillard Maasmechelen B.; 17 John Kölker Born; 18 Raymond Schoenmakers Geulle; 19 Robert Spoek Berghem; 20 Ludo van Dingenen Lommel B.
50+
1 Freddy Keller Deventer; 2 Hans Lap H.I.Ambacht; 3 Alex Ackermans St.Katelijne Waver B.; 4 Barend Verhagen Woerden; 5 Paul Geudens Oud Turnhout B.; 6 Rob Thierig Eindhoven; 7 Ronald Scheffel Apeldoorn; 8 Marius van Oirschot Best; 9 Geert Oosterbosch Eindhoven; 10 Tonny van de Sanden Eindhoven; 11 Hans Peters Gemert; 12 Tim van Beers Veghel; 13 Raymond de Meester Eindhoven; 14 Maas van Beek Barneveld; 15 Ronny Govers Merksplas B.; 16 Geer Pronk Den Haag; 17 Birger Heuser Haan Dld.; 18 Rob Havermans Den Haag; 19 Barend Motshagen Nijkerk; 20 Henk van den Born Leverkussen Dld; 21 Leen de Vries Limmen; 22 Marcel Poelmans Heers B.

Deurne Walsberg 6 april
1 Marcel Verhagen Oss; 2 Mark Rongen Overloon; 3 Willy van Kessel Zeeland; 4 Hermi Beute Nijmegen; 5 Mark van de Kerkhof Helmond; 6 Johnny van den Berg Beuningen; 7 Frank Fonteyne Lottum; 8 Marcel Seevens Eindhoven; 9 Edwin Raats Helmond; 10 Stefan Verheijen Gemert.

De Mortel Gemert 13 april WVAN
1 Piërre van de Beurcht Boekel; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Johan Verheijen Gemert; 4 Johnny van den Berg Beuningen; 5 Hermi Beute Nijmegen; 6 Peter Witlox Eindhoven; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Frank Witlox Eindhoven; 9 Tonny van de Sanden Eindhoven; 10 Egbert Lutke Deurne.

Bakel 20 april WVAN
1 Mark Rongen Overloon; 2 Willy van Kessel Zeeland; 3 Marcel Verhagen Oss; 4 Hermi Beute Nijmegen; 5 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 6 Tonny Berends Helmond; 7 Mark van de Kerkhof Helmond; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Theodoor Bouchee Veldhoven. 

Gemert 27 april WVAN
1 Hermi Beute Nijmegen; 2 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 3 Piërre van de Beurcht Boekel; 4 Willy van Kessel Zeeland; 5 Maarten Coolen Veghel; 6 Tonny Berends Helmond; 7 Frank Witlox Eindhoven; 8 Johan Verheijen Gemert; 9 Gianni Schim Vierlingsbeek; 10 Geert Jan van Geffen Gemert. 

Arcen 3 mei Tijdrit
1 Klaus Gerber; 2 Ronald Heringa; 3 Jack Rutten Nederweert; 4 Pieter Manders; 5 Carlo Pril Best ; 6 Robert Veghel; 7 Piërre Klerken; 8 Hans Nijhof Best. 

Vlierden 4 mei WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Piërre van de Beurcht Boekel; 3 Johnny van den Berg Beuningen; 4 Maarten Coolen Veghel; 5 Michael Donner Wüppertal Dld.; 6 Frank Fonteyne Lottum; 7 Marcel Verhagen Oss; 8 Hermi Beute Nijmegen; 9 Tonny Berends Helmond; 10 Gianni Schim Vierlingsbeek. 

Leeuwen 8 mei
1 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 2 Pascal Evers Roermond; 3 Jos van der Horst Nijmegen; 4 Hermi Beute Nijmegen; 5 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 6 Ron Paffen Milsbeek; 7 Frank Witlox Eindhoven; 8 Raymond Schoenmakers Geulle; 9 Ronald van Engelshoven Sittard; 10 John Kölker Born; 11 Ed de Hond Baarlo; 12 Frank Ackermans Maastricht; 13 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 14 John van den Berg Beuningen; 15 Robert Spoek Berghem; 16 Dirkjan Engelen Nijmegen; 17 Peter Verhouden Eindhoven; 18 Geert Oosterbosch Eindhoven; 19 Hans Peters Gemert; 20 Marcel Seevens Eindhoven. 

Baarlo 11 mei
1 Rainer Beckers Viersen Dld.; 2 Frank Witlox Eindhoven; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Edwin Raats Helmond; 5 Frank Ackermans Maastricht; 6 Eric Witjes Nijmegen; 7 Geert Jan van Geffen Gemert; 8 Rick van Dijk Baarlo; 9 Léon Crienen Baarlo; 10 Stan Janssen Goch Dld. 

Deurne Zeilberg 18 april
1 Robert Spoek Berghem; 2 Willy van Kessel Zeeland; 3 Hermi Beute Nijmegen; 4 Michael Donner Wüppertal Dld.; 5 Johnny van den Berg Beuningen; 6 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 7 Edwin Raats Helmond; 8 Piërre van de Beurcht Boekel; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Johan Verheijen Gemert. 

Milheeze Hoeven 25 mei WVAN
1 Robert Spoek Berghem; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Geert Wiendels Uden; 4 John van Rullen Schijndel; 5 Twan Donkers Handel; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Edwin Raats Helmond; 8 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 9 Michael Donner Wüppertal Dld.; 10 Ronald Scheffel Apeldoorn. 

Liessel 1 juni WVAN
1 John van Rullen Schijndel; 2 Jörg Schütten Oberhausen; Tonny Berends Helmond; 4 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 5 Willy van Kessel Zeeland; 6 Michael Donner Wüppertal Dld.; 7 Edwin Raats Helmond; 8 Mario Creemers Weert; 9 Klaus Constant Gladbeck Dld.; 10 Johnny van den Berg Beuningen. 

Helenaveen 5 juni Omloop van Helenaveen Semi-Klassieker
40+
1 Freddy Keller Deventer; 2 Barend Verhagen Woerden; 3 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 4 Hermi Beute Nijmegen; 5 Jac Roemermann Helden; 7 Geert Wiendels Uden; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 Christ Christianen Bosschenhoofd; 10 Barend Motshagen Nijkerk; 11 Dick van Loon Oostend; 12 Fred de Kinkelder Groenlo; 13 Hay Kellenaers Siebengewald; 14 Huub Postuma Vlijmen; 15 Ronald Scheffel Apeldoorn; 16 Hans Peters Gemert; 17 Maas van Beek Barneveld; 18 Henk Winkel Houten; 19 John Gademans Nieuwegein; 20 Manfred Schöndelen Schwalmtal Dld.; 21 Martien van Zijl Houten; 22 René van der Velden Veldhoven; 23 Paul Huntelerslag Beek; 24 Gerard Keijsers Kessel; 25 Henk van de Bron Leverkussen Dld.; 26 Jörg Schütten Oberhausen Dld.; 27 Geert Oosterbosch Eindhoven; 28 Raymond de Meester Eindhoven.
50+
1 Edwin Raats Helmond; 2 Arjan van Gaveren Nijverdal; 3 Jörg Mölls Moers Dld.; 4 Jos van der Horst Nijmegen; 5 Gianni Schim Vierlingsbeek; 6 Henk Chevalking Westendorp; 7 Stefan Verheijen Gemert; 8 Arnout Hurenkamp Enschede; 9 Raymond Schoenmakers Geulle; 10 Dirk Jan Engelen Nijmegen; 11 Geert Jan van Geffen Zeeland; 12 Willy van Kessel Zeeland; 13 Hans Bal Den Haag; 14 John van den Berg Beuningen; 15 Ronald van Engelshoven Sittard; 16 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 17 Robert Spoek Berghem; 18 Frank Fonteyne Lottum; 19 Floris van der Bas Rijswijk; 20 Georg Cornielje ’s Heerenberg; 21 Cor Derks Druten; 22 Francois Knarren Hoensbroek; 23 John Verdam Achterveld; 24 Frank Ackermans Maastricht; 25 Jack Rutten Nederweert.

Neerkant 8 juni WVAN
1 Willy van Kessel Zeeland; 2 Michael Donner Wüppertal Dld.; 3 Tonny Berends Helmond; 4 Johnny van den Berg Beuningen; 5 Mario Creemers Weert; 6 Mark van de Kerkhof Helmond; 7 Jörg Schütten Oberhausen; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Robert Spoek Beghem; 10 Gerald Seuren Vierlingsbeek. 

Zeeland 15 juni WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 John van Rullen Schijndel; 3 Willy van Kessel Zeeland; 4 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 5 Michael Donner Wüppertal Dld.; 6 Johnny van den Berg Beuningen; 7 Henk van de Riet Waalre.; 8 Jörg Schütten Oberhausen Dld.; 9 Johan Verheijen Gemert; 10 Tonny van de Sanden Eindhoven. 

Mierlo 22 juni WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 4 Geert Jan van Geffen Gemert; 5 Peter van Dam Eindhoven; 6 John van Rullen Schijndel; 7 Tonny van de Sanden Eindhoven; 8 Frans Willems Oostelbeers; 9 Frank Witlox Eindhoven; 10 Johnny van den Berg Beuningen. 

Nieuw Bergen 26 juni Omloop van de Maasduinen Semi-Klassieker
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Willy van Kessel Zeeland; 3 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 4 Hans Bal Den Haag; 5 Floris van der Bas Rijswijk; 6 Tonny van de Sanden eindhoven; 7 Hermi Beute Nijmegen; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Henk van de Riet Waalre; 10 Jörg Mölls Moers Dld.; 16 Stan Janssen Goch Dld.; 18 Gianni Schim Vierlingsbeek; 20 Léon van Ravesteijn Venlo. 

Handel 29 juni WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Frank Witlox Eindhoven; 3 Tonny Berends Helmond; 4 Frank Fonteyne Lottum; 5 Robert Spoek Berchem; 6 Stefan Verheijen Gemert; 7 John van Rullen Schijndel; 8 Johan Verheijen Gemert; 9 Mark van de Kerkhof Helmond; 10 Johnny van den Berg Beuningen. 

Boekel 6 juli WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 John van Rullen Schijndel; 3 Stefan Verheijen Gemert; 4 Mark van de Kerkhof Helmond; 5 Geert Jan van Geffen Gemert; 6 Hans Mezenberg Berghem; 7 Tonny Berends Helmond; 8 Jörg Schütten Oberhausen Dld.; 9 Twan Donkers Handel; 10 Michael Donner Wüppertal Dld. 

De Rips 13 juli WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Stefan Verheijen Gemert; 3 Geert Jan van Geffen Gemert; 4 Willy van Kessel Zeeland; 5 Michael Donner Wüppertal Dld.; 6 John van Rullen Schijndel; 7 Alex Hoeks Berghem; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Tonny Berends Helmond. 

Beegden 17 juli NWB Kampioenschap
1 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 2 Barend Verhagen Woerden; 3 Raymond Schoenmakers Geulle; 4 Hans Laureyn Bilzen B.; 5 Ron Paffen Milsbeek; 6 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 7 Frank Ackermans Maastricht; 8 Dirk Jan Engelen Nijmegen; 9 John Kölker Born; 10 Frank Witlox Eindhoven; 11 Frank Fonteyne Lottum; 12 Stefan Verheijen Gemert; 13 Edward van der Werf Kessel; 14 Ed de Hond Baarlo; 15 Gianni Schim Vierlingsbeek; 16 Erik Strijdveen Heythuysen; 17 Jerome Janssen Haelen; 18 John van den Berg Beuningen; 19 Sven Jacobs Heerlen; 20 Wilbert Sijstermans Landgraaf.

Kampioen
1 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 2 John Kölker Born; 3 Frank Fonteyne Lottum. 

Milheeze Centrum 20 juli WVAN
1 Edwin Raats Helmond; 2 Robert Spoek Berghem; 3 Tonny Berends Helmond; 4 John van Rullen Schijndel; 5 Raymond Schoenmakers Geulle; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Sebastiaan Oosthout Milsbeek; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Hans Peters Gemert; 10 Johnny van den Berg Beuningenm. 

Hoofdplaat 7 augustus Wereldkampioenschap ICF
40+
1 Igor Ovdienko Essen Dld.; 2 Dries Echelpoels B.; 3 Stefaan Adriaenssens B.; 4 Patrick Verdonck B.; 5 Franky Van Oyen B. 6 Bart Rombouts B.; 7 Rik de Vree Ned.; 8 Francois Franse Ned.; 9 Wim Kriekemans B.; 10 Theo Muis Ned.; 20 Johan Pemen Rijsbergen Ned.; 25 Christ de Baat Hoeven Ned.; 46 Matti de Baat Nieuw Vossemeer Ned.; 48 Bert Kremer Ned.; 49 Tonny Ackermans Ned.
50+
1 André Aertgeerts B.; 2 Luc van Roij Balen B.; 3 Dirk Van Hove B.; 4 Joseph Devits B.; 5 Danny Van Oyen B.; 6 Patrick Decaesstecker B.; 7 Ad Prinsen Ned.; 8 Tiny van Rijsbergen Ned.; 9 Ronny Paridaens B.; 10 Marc Goossens B.; 11 Barend Verhagen Woerden Ned.; 13 Jos Bogaerts Ned.; 15 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 16 Alfons van Geel; Ned.; 17 Hennie Rovers Ned.; 18 Frank Nijssen Ned.; 19 Ron Paffen Milsbeek Ned.; 32 Dick van Loon Ned.; 35 Evert Eckhardt Ned.;
60+
1 Patrick van Renterghem Bellem B.; 2 Wim de Waal Axel; 3 Jos Staes B.; 4 Florent De Leersnijder B.; 5 Roland Boulard B.; 6 George Vonckx B.; 7 Bert ter Harmsel Ned.; 8 Alan Kemp Engeland; 9 Alphoins van Raemdonck B.; 10 Raymond de Meester Ned.; 12 Hay Kellenaers Siebengewald Ned.; 13 André Zijlmans Ned.; 14 Willem Varekamp Ned.; 15 René Balm Ned.; 17 André Klep Ned.; 19 Geert Oosterbosch Eindhoven Ned.; 24 Theo van Mook Made Ned.; 25 Ad Vingerling Ned.; 32 Piet van Dongen Ned.; 36 Hubert Hoydonk Ned.; 39 Harrie Aardoom Ned.; 47 Guus Zanting Ned.; 48 Jac van Vlimmeren Ned.; 51 Rien de Jong Ned. 

Stramproy 13 augustus
1 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 2 Rick van Dijk Baarlo; 3 Ron Paffen Milsbeek; 4 Gianni Schim Vierlingsbeek; 5 Jos van der Horst Nijmegen; 6 Frank Fonteyne Lottum; 7 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 8 John van den Berg Beuningen; 9 John Kölker Born; 10 Wim Janssen Hechtel B.; 11 Marcel Seevens Eindhoven; 12 Wilbert Sijstermans Landgraaf; 13 Alex Hoeks Berghem; 14 Frank Janssen Horn; 15 John van Rullen Schijndel;16 Richard Nuyens Stramproy. 

Achtmaal 14 augustus Nederlands Kampioenschap Vrije Renners WFN
40+
1 Rik de Vree Rijen; 2 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 3 Christ de Baat Hoeven; 4 Jan Muis Giessenburg; 5 Peter Mol Kapelle; 6 Ivano Zwirs Kwintsheul; 7 Tonny Verschuren Fijnaart; 8 Raphaël Gabriëls Roosendaal; 9 Kees van der Sanden St.Willebrord; 10 Marcel van der Poel Ossendrecht; 11 Rini van Deursen Eindhoven; 12 Antoon Roks Breda; 13 Antoon Granmans Breda; 14 Jeroen Rovers Breda; 15 Bert Kremer Geertruidenberg; 16 Willem Ruijzing Dinteloord; 17 Vincent van Wersch Tilburg; 18 Henk Ceelen Ouderkerk; 19 Sjaak Stroosnijder Hansweert.
50+
1 Barend Verhagen Woerden; 2 Henny Rovers Oud Gastel; 3 Alfons van Geel Rijsbergen; 4 Tiny van Rijsbergen Sprundel; 5 Kees Elenbaas Kloetinge; 6 Jaap van Breggen Nijkerk; 7 Herman de Jong Zoeterwolde; 8 Willem Hus Voorburg; 9 Dick van Loon Oostend; 10 Jan Buis Enkhuizen; 11 Evert Eckhardt Kruiningen; 12 Piet Kralt Rijnsburg; 13 Jos Bogaerts Strijbeek; 14 Ad Bernaerts Baarle Nassau; 15 Freddy Aarts Schijf; 16 John Burger Olgenplaat; 17 Tonny van de Sanden Eindhoven; 18 Johan Brouwers Rucphen; 19 Ad Valentijn St.Willebrord; 20 Henny Peeters Zevenbergen.
60+
1 Wim de Waal Axel; 2 André Zijlmans Made; 3 Fred de Kinkelder Groenlo; 4 Guus Zanting Mijdrecht; 5 Gerry Glas Eindhoven; 6 Geert Oosterbosch Eindhoven; 7 Aad Vingerling ’s Gravendeel; 8 Bert ter Harmsel Meer; 9 Theo van Mook Made; 10 Dick Post Naaldwijk; 11 Rudy Lammers Oostburg; 12 Piet Gruteke Rotterdam; 13 René Balm Drunen; 14 Boudewijn Driessen Rosmalen; 15 Herman Hensen Cuijk; 16 Rein Oppewal; 17 Raymond de Meester Eindhoven. 

Sankt Johann Oostenrijk 23 augustus Weltcup
53/55 jr.
1 Jean Claude Bougin Frankrijk; 2 Ron Paffen Milsbeek.
59/61jr.
1 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 7 Jac Roemermann Helden. 

Someren Heide 4 september Omloop van de Heidehof Semi-Klassieker
40+
1 Rudi Bissels Drachten; 2 Arnout Hurenkamp Enschede; 3 Mario Lisok Eschweiler Dld.; 4 Fred Pronk Heerhugowaard; 5 Raymond Schoenmakers Geulle; 6 Geert Jan van Geffen Gemert; 7 Johan Verheijen Gemert; 8 Willy van Kessel Zeeland; 9 Stefan Verheijen Gemert; 10 Alex Hoeks Berghem; 11 Marcel Seevens Eindhoven; 12 Jacq Cox Neer; 13 John Kölker Born; 14 David Geelen Born
50+
1 Barend Verhagen Woerden; 2 Ron Paffen Milsbeek; 3 Geert Oosterbosch Eindhoven; 4 Hermi Beute Nijmegen; 5 Hans Peters Gemert; 6 Edy Jorissen Bocholt B.; 7 Maas van Beek Barneveld; 8 Barend Motshagen Nijkerk; 9 Jac Roemermann Helden. 

Arcen 18 september Koppeltijdrit
1 Ilya Velter Heyhuysen / Pascal Evers Roermond; 4 Peter Hebben / Jerome Janssen Haelen; 6 Jac Roemermann Helden / Léon van Ravesteijn Venlo; 7 Erik Strijdveen / Edward Geujen Haelen.