Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2010


Weert  IJzeren Man  28 maart
1 Jos Wolfkamp Raalte; 2 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 3 Ludo van Dingenen Lommel B.; 4 Ron Paffen Milsbeek; 5 Robert Spock Berghem; 6 Christof Dietrich Leverkuss Dld.; 7 Jos van der Horst Nijmegen;  8 Hans Alaerds Meterik; 9 Robert van de Kerkhof Lommel B.; 10 Ronny Follon Houthalen B.; 11 Hans Peters Gemert; 12 Geert Oosterbosch Eindhoven; 13 Frank Fonteyne Lottum; 14 Martin Opdam Liessel; 15 Ben Fisser Veldhoven.
 
Deurne Walsberg  7 april   WVAN
1 Willy van Kessel Deurne; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Hans Peters Gemert; 4 Marcel van der Heijden Schaik; 5 Johnny van den Berg Beuningen; 6 Tim van Beers Veghel; 7 Ronald Sommer Druten; 8 Rien de Ruiter Oss; 9 Petter Godde Almelo; 10 Peter Bouwmans Bakel.
 
Someren Heide  11 april  St.Jozef semi-klassieker 
40+
1 Arjan van Gaveren Nijverdal; 2 Hermi Beute Nijmegen; 3 Robert Spoek Berghem; 4 Arjen Hoogeboom Rijswijk; 5 Patrick Bogaert Overpelt B.; 6 Willy van Kessel Zeeland; 7 Hans Alaerds Meterik; 8 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 9 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 10 Jos van der Horst Nijmegen; 11 Peter Verhouden Eindhoven; 12 Tonny Akkermans Etten Leur; 13 Ludo van Dingenen Lommel B.; 14 Rob Bergmans Mol B.; 15 Dirk Jan Engelen Nijmegen; 16 Martin Opdam Liessel; 17 Peter Bouwmans Bakel; 18 Tim van Beers Veghel; 19 Edwin van Lith Eindhoven; 20 Floris van der Bas Rijswijk; 21 Frank Fonteyne Lottum; 22 Marco Halma de Meern; 23 Marcel Seevens Eindhoven; 24 Harrie Maes Mol B.; 25 Wilbert Sijstermans Landgraaf.
50+
1 Freddy Keller Deventer; 2 Alfons van Geel Rijsbergen; 3 Barend Verhagen Woerden; 4 Hans Lap H.I. Ambacht; 5 René Haast Rijsbergen; 6 Kees Christianen St.Willebrord; 7 Rob Thierig Eindhoven; 8 Johan Brouwers Rucphen; 9 Theo Schlijper Linschoten; 10 Robert van de Kerkhof Lommel B.; 11 Hans Peters Gemert; 12 Chris Christianen Bosschenhoofd; 13 Ad Montforts Maaseik B.; 14 Michel Boeijen Haarsteeg; 15 Geert Oosterbosch Eindhoven; 16 Martin Daniels Bingelrade; 17 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 18 Berry Hurkmans Someren; 19 Jan Ubachs Venlo; 20 Ad Clijn Klimmen; 21 Klaas Kirchhof Elspeet.
 
De Mortel  Gemert 14 april   WVAN
1 Michael Donner  Wüppertal Dld.; 2 Tim van Beers Veghel; 3 Tonny Berends Helmond; 4 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 5 Martin Opdam Liessel; 6 Hermi Beute Nijmegen; 7 Hans Peters Gemert; 8 Ronald Sommer Druten; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Johnny van den Berg Beuningen.
 
Handel  21 april   WVAN
1 Hermi Beute Nijmegen; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Ronald Sommer Druten; 4 Michael Donner Wüppertal Dld.; 5 Tim van Beers Veghel 6 Frank Witlox Eindhoven; 7 Hans Peters Gemert; 8 Rob Thierig Eindhoven; 9 Edwin van Lith Eindhoven; 10 Martin Opdam Liessel.
 
Gemert  28 april   WVAN
1 Gerald  Seuren  Vierlingsbeek; 2 Frank Witlox Eindhoven; 3 Tonny Berends Helmond; 4 Johnny van den Berg Beuningen; 5 Ruud Klomp Veghel; 6 Johan Verheijen Gemert; 7 Henk Winkelman Asten; 8 Hermi Beute Nijmegen; 9 Peter Witlox Eindhoven; 10 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Vlierden  5 mei   WVAN
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 3 Johnny van den Berg Beuningen; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Ronny Follon Houthalen B.; 6 Hermi Beute Nijmegen; 7 Michael Donner Wüppertal Dld.; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Martin Opdam Liessel; 10 Bart Bexkens Handel.
 
Leeuwen  9 mei
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Marius van Oirschot Best; 3 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 4 Hermi Beute Nijmegen; 5 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 6 Hans Peters Gemert; 7 John van den Berg Beuningen; 8 Martin Opdam Liessel; 9 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 10 Cor Derks Druten; 11 Frank Fonteyne Lottum; 12 Ad Montforts Maaseik B.; 13 Ronald van Engelshoven Sittard; 14 Theo Schlijper Linschoten; 15 Dirkjan Engelen Nijmegen; 16 Bart Bexkens Handel; 17 Heinz Leterle Krefeld; 18 Erik Strijdveen Heythuysen; 19 Stan Janssen Goch; 20 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Baarlo  12 mei
1 Johnny van de Berg Beuningen; 2 Bart Bexkens Handel; 3 Ronny Follon Houthalen B.; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Hermi Beute Nijmegen; 6 Jan Kusters Meterik; 7 Ronald Sommer Druten; 8 Ed de Hond Baarlo; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Erik Vulders Veghel.
 
Deurne  Zeilberg  19 mei   WVAN
1 Hermi Beute Nijmegen; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Ronald Sommer Druten; 4 John van Rullen Schijndel; 5 Marcel Seevens Eindhoven; 6 Tim van Beers Veghel; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Milheeze Hoeven  26 mei   WVAN
1 Hermi Beute Nijmegen; 2 Marcel Seevens Eindhoven; 3 Ronald Sommer Druten; 4 Michael Donner Wüppertal Dld.; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Frank Fonteyne Lottum; 7 Tonny Berends Helmond; 8 Johnny van den Berg Beuningen; 9 Berry Hurkmans Someren; 10 Egbert Luitke Deurne; 11 Johan de Beer St.Oedenrode; 12 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld. 
 
Beegden  30 mei  NWB Kampioenschap
1 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 2 Ronald Sommer Druten; 3 Frank Fonteyne Lottum; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Frank Ackermans Maastricht; 6 Robert Spoek Berghem; 7 Francois Knarren Hoensbroek; 8 Ronald van Engelshoven Sittard; 9 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 10 Ludo van Dingenen Lommel B.; 13 Francois Binten Papenhoven; 14 John Kölker Born; 15 Edward van der Werf Kessel; 16 Egbert Lutke Deurne; 17 Wilbert Sijstermans Landgraaf; 18 Jack Rutten Nederweert; 19 Peter Verhouden Eindhoven; 20 Sven Jacobs Heerlen.
Kampioen: 1 Ronald Sommer Druten; 2 Frank Fonteyne Lottum; 3 Jo Montforts Wassenberg Dld.
 
Liessel 2 juni   WVAN
1 Hermi Beute Nijmegen; 2 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 3 Ronald Sommer Druten; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Michael Donner Wüppertal Dld.; 6 Johnny van den Berg Beuningen; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Ronny Follon Houthalen B.; 9 Twan Donkers Handel; 10 Frank Fonteyne Lottum.
 
Helenaveen  6 juni  Omloop van Helenaveen  Semi-Klassieker
40+
1 Marcel Alma Harskamp; 2 Godert de Leeuw Ermelo; 3 Fred Pronk Heerhugowaard; 4 Willem Berns Cuijk; 5 Jos van der Horst Nijmegen; 6 Maarten Coolen Veghel; 7 Ronald Heringa Groningen; 8 Hermi Beute Nijmegen; 9 Geog Cornielje s’Heerenberg 10 Ronald Scheffel Apeldoorn; 11 Jerry de Bruijn Harderwijk; 12 Arnout Hurenkamp Enschede; 13 Marcel Seevens Eindhoven; 14 Ton van Korven Diessen; 15 Johnny van den Berg Beuningen; 16 Ronald van Engelshoven Sittard; 17 Bart Bexkens Handel; 18 Edwin Driessen Utrecht; 19 Rick van Dijk Baarlo; 20 Marcel Meeusen Elst; 21 Egbert Lutke Helmond; 22 John Kölker Born; 23 Jan van de Nobelen Bosschenhoofd; 24 Frank Fonteyne Lottum; 25 Riochard Buyvoets Helvoirt.
50+
1 Freddy Keller Deventer; 2 Kees Christianen St.Willebrord; 3 Ron Paffen Milsbeek; 4 Hans Lap H.I.Ambacht; 5 Barend Verhagen Woerden; 6 Joop Ribbers Groenlo; 7 Heinz Esch Krefeld Dld.; 8 Marius van Oirschot Best; 9 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 10 Jac Roemermann Helden; 11 Tonny van de Sanden Eindhoven; 12 Huub Posthuma Vlijmen; 13 Klaas Kirchhof Elspeet; 14 Geert Oosterbosch Eindhoven; 15 Manfred Schöndelen Schwalmtal Dld.; 16 Twan Baltussen Asten; 17 Christ Christianen Bosschenhoofd; 18 Rien van Kessel Deurne; 19 Hans Peters Gemert; 20 Theo Schlijper Linschoten; 21 Heinz Leterle Kerpen Dld.; 22 Piet Hindriks Geleen; 23 Math Dohmen Born; 24 Benny Boveree Laren; 25 Michel Nysen Bocholt B. 
 
Neerkant  9 juni   WVAN
1 Marcel Verhagen Oss; 2 Johnny van den Berg Beuningen; 3 Ronald Sommer Druten; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Jack Rutten Nederweert; 6 Martin Opdam Liessel; 7 Hans Peters Gemert; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Hermi Beute Nijmegen; 10 Klaus Constant Gladbeck Dld.
 
Zeeland  16 juni   WVAN
1 Roger  Pauwels  Nijmegen; 2 John van Rullen Schijndel; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Hans Mezenberg Berghem; 5 Wil van de Hamsvoord Hoogeloon; 6 Frank Witlox Eindhoven; 7 Michael Donner Wüppertal Dld.; 8 Hermi Beute Nijmegen; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Thierry Janssen Mierlo.
 
Mierlo  23 juni   WVAN
1 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Peter van Dam Eindhoven; 4 Frank Witlox Eindhoven; 5 John van Rullen Schijndel; 6 Marcel Verhagen Oss; 7 Ronald Sommer Druten; 8 Tiny Borgers Eindhoven; 9 Martin Opdam Liessel; 10 Hermi Beute Nijmegen.
 
Handel  30 juni   WVAN
1 Gerald Seuren  Vierlingsbeek; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Hermi Beute Nijmegen; 4 Roger Pauwels Nijmegen; 5 Johnny van den Berg Beuningen; 6 Ronny Follon Houthalen B.; 7 Marcel Verhagen Oss; 8 Frank Witlox Eindhoven; 9 Jorg Schütten Oberhausen Dld.; 10 Frank Fonteyne Lottum.
 
Boekel  7 juli   WVAN
1 Ruud Klomp  Veghel; 2 Hans Mezenberg Berghem; 3 Roger Pauwels Nijmegen; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Johnny van den Berg Beuningen; 6 Hermi Beute Nijmegen; 7 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 8 Martin Opdam Liessel; 9 Ronald Sommer Druten; 10 Michael Donner Wüppertal Dld.;
 
Milheeze   Centrum  21 juli   WVAN
1 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Ronald Sommer Druten; 4 Frank Fonteyne Lottum; 5 Ruud Klomp Veghel; 6 Hans Peters Gemert; 7 Ronny Follon Houthalen B.; 8 Peter van Dam Eindhoven; 9 Tonny van de Sanden Eindhoven; 10 Johnny van den Berg Beuningen.
 
Soumagne België  1 augustus   Wereldkampioenschap  ICF
40+
1 Dries Echelpoels B.; 2 Patrick de Boel B.; 3 Erwin Hoydonckx B.; 4 Thierry Folens B.; 5 Danny Salens B.;  6 Rudi Vingerhoets B.; 7 André Aertgeerts B.; 8 Patrick Verdonck B.; 9 Ronnie Essink Ned; 10 Taeke Oppewal Ned.; 13 Frank Ackermans Ned.; 14 Eric Vereecken Ned.; 16 John Haast Rijsbergen Ned.; 19 Jack van der Horst Oost Souburg Ned.; 24 Frank Nijssen Ned.; 35 Jos Kaal Ned.; 47 Ronald Sommer Druten Ned.; 67 Peter Verhouden Eindhoven Ned.; 70 Jack Rutten Nederweert Ned.
50+
1 Ronnie Paridaens  B.; 2 Rudy Thomas B.; 3 Jean Thimister B.; 4 Ivo Vanherle B.; 5 Theo Joosten Ned.; 6 Jean P. Tasset B.; 7 Henny Rovers Ned.; 8 Bert Bakker Ned.; 9 Marc Goossens B.; 10 Tini van Rijsbergen Ned.; 13 Jac Roemermann Helden Ned.; 16 Jos Reinders Helden Ned.; 18 Freddy Keller Deventer Ned.; 33 Hans Vonk Ned.; 34 Ad Prinsen Ned.; 36 Ron Paffen Milsbeek Ned.; 39 Twan Baltussen Asten Ned.; 43 Maas van Beek Barneveld Ned.; 55 René de Leeuw Ned.; 59 Kees Christianen St.Willebrord Ned.; 72 Rien van Kessel Deurne Ned.; 76 Evert Eckhardt Kruiningen Ned.
60+
1 Jozef de Wever B.; 2 Felix Luyten B.; 3 Georges Vonckx B.; 4 Ronald Boulard B.; 5 Freddy Vrancken B.; 6 Roger Hoof B.; 7 Allan Ramsey Engeland.; 8 Paul Otter Ned.; 9 Charley van der Hulst B.; 10 Jozef Everaerts B.; 11 Hans van Bavel St.Anthonis Ned.; 12 Gerard Albrink Ned.; 13 Joop Ribbers Groenlo Ned.; 14 André Klep Oud Gastel Ned.; 15 Tony Woodcock Engeland; 21 John Martin Ned.; 22 Rein Oppewal Ned.; 31 André Zijlmans Made Ned.; 32 Cor Berkhouwer Ned.; 39 Aad Vingerling ’s Gravendeel Ned.; 43 Kees Verdouw Ned.; 49 Jan Pietersen Ned.; 51 Guus Zanting Ned.;  55 Frits Knoops Koningsbosch Ned.; 56 Chrit Alleleijn Gulpen Ned.; 57 Piet Hindriks Geleen Ned.; 64 Hennie Kreuze Maasbracht Ned.
 
Stramproy  21 augustus
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Jos van der Horst Nijmegen; 3 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 4 Frank Witlox Eindhoven; 5 Jeroen Rovers; 6 Pascal Evers Roermond; 7 Peter Verhouden Eindhoven; 8 Gerald Seuren Vierlingsbeek; 9 John van den Berg Beuningen; 10 Marius van Oirschot Best; 11 Ed de Hond Baarlo; 12 Gianni Schim Vierlingsbeek; 13 Hans Peters Gemert; 14 Jack Rutten Nederweert; 15 Marcel Seevens Eindhoven; 16 Léon van Vught Rucphen; 17 Klaas Kirchhof Elspeet; 18 Harrie Vennekens As B.; 19 Michel Nysen Bocholt B.; 209 Gerry Glas Eindhoven.
 
Sankt Johann Oostenrijk  24 augustus   Weltcup
57/60 jr.
1 Jac Roemermann Helden; 2 Ron Smit Haarlem; 
 
Someren Heide  12 september  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners WFN
40+
1 Godert de Leeuw Ermelo; 2 Jan de Leeuw Ermelo; 3 Johan Pemen Rijsbergen.; 4 Xander Moerman Vianen; 5 Peter Mol Kapelle; 6 Georg Cornielje ’s Heerenberg; 7 Jos Wolfkamp Raalte; 8 Frank Witlox Eindhoven; 9 Fred Pronk Heerhugowaard; 10 Andy van Loon Hoogerheide.; 11 Kees van de Sande St.Willebrord; 12 Jerry de Bruijn Harderwijk; 13 Ton Cabaret Capelle a.d.IJssel; 14 Ronald Scheffel Apeldoorn; 15 Jeroen Vermunt Tilburg; 16 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 17 Frank Ackermans Maastricht; 18 Hermi Beute Nijmegen; 19 Frank Fonteyne Lottum; 20 Ronald Sommer Druten; 21 Arnout Hurenkamp Enschede; 22 Gerrit Teunis Wierden; 23 Peter Verhouden Eindhoven; 24 Henk Chevalking Westendorp; 25 Ronald van Engelshoven Sittard.
50+
1 Freddy Keller Deventer; 2 Ad Valentijn St.Willebrord; 3 René Haast Rijsbergen; 4 Geert Oosterbosch Eindhoven; 5 Willem Hus Voorburg; 6 Tini van Rijsbergen Sprundel; 7 Ron Paffen Milsbeek; 8 Barend Verhagen Woerden; 9 Jan Meijers Driewegen; 10 Fred de Kinkelder Groenlo; 11 Ben de Bruin Uithoorn; 12 Kees Chistianen St.Willebrord; 13 Klaas Kirchhof Elspeet; 14 Johan Brouwers Rijkevoorsel; 15 René van de Velden Veldhoven; 16 Karel Verdonkschot Nijmegen; 17 Leen de Vries Limmen; 18 Gerrit Kleinveld Lisse; 19 Christ Christianen Bosschenhoofd; 20 Barend Motshagen Nijkerk; 21 Maas van Beek Barneveld; 22 Albert van Beuningen Ewijk; 23 Gijs Nederlof Kamerik; 24 Mari van Vessem Rosmalen. 
60+
1 Theo van Mook  Made; 2 André Zijlmans Made; 3 Aad Vingerling ’s Gravendeel; 4 Guus Zanting Mijdrecht; 5 André Klep Oud Gastel; 6 Hay Kellenaers Siebengewald; 7 Jac van Vlimmeren Etten Leur; 8 Raymond de Meester Eindhoven; 9 Herman Hensen Cuijk; 10 Piet van Dongen Made; 11 Kees Sebrechts Halsteren; 12 Peter Pruijmboom Bosschenhoofd; 13 Gerard Keijsers Kessel; 14 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 15 Reinier van Zelst Deest.