Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2009


Weert  IJzeren Man  29 maart
1 Marius van Oirschot Best; 2 Patrick Bogaerts  Overpelt B.; 3 Hermi Beute Nijmegen; 4 Maarten Coolen Veghel; 5 Jos van der Horst Nijmegen; 6 Ronny Follon Houthalen B; 7 Robert Spoek Berghem; 8 Kurt Vastmans Neeroeteren B.; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 Geert Oosterbosch Eindhoven; 11 Ludo van Dingenen Lommel B.; 12 Alwin Opbroek Lottum; 13 Eddy Gevers Schijndel; 14 Piet de Jong breda; 15 Floris van der Bas Rijswijk.
 
Deurne Walsberg  1 april    WVAN
1 Jan Kusters Meterik; 2 Tonny van de Sanden Eindhoven; 3 John Hol Beneden Leeuwen; 4 Henk Winkelman Asten; 5 Piërre van de Beurcht Boekel; 6 Marcel van der Heijden Schaik; 7 Rob Thierig Eindhoven; 8 Tonny Berends Helmond; 9 Erik Teck Balen B.; 10 Robert Spoek Berghem.
 
Someren Heide  5 april  St.Jozef  Semi-Klassieker
40+
1 Erik Bos Rotterdam; 2 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 3 Christ de Baat Hoeven; 4 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 5 Hans Laureyn Diepenbeek B.; 6 Herman Proost Turnhout B.; 7 Arjen Hoogenboom Rijswijk; 8 Tonny Berends Helmond; 9 Jos van der Horst Nijmegen; 10 Francois Knarren Hoensbroek; 11 Alwin Opbroek Lottum; 12 Math Stoffels Linne; 13 Ivan Coudijzer Peer B.; 14 Kurt Vastmans Neeroeteren B.; 15 Floris van der Bas Rijswijk; 16 Erwin van Helden Lottum; 17 Rob Thierig Eindhoven; 18 Ronald van Engelshoven Sittard; 19 Jan Kusters Meterik; 20 Peter Verhouden Eindhoven.
50+
1 Freddy Keller Deventer; 2 Hans Lap H.I.Ambacht; 3 Marius van Oirschot Best; 4 Eddy Gevers Schijndel; 5 Geert Oosterbosch Eindhoven; 6 Jan Ubachs Venlo; 7 Ad Montforts Maaseik B.; 8 Raymond de Meester Eindhoven; 9 Huub Posthuma Vlijmen; 10 Theo Hol Alphen; 11 Klaas Kirchhof Elspeet; 12 Martin Daniels Bingelrade; 13 Ton Weltens Heythuysen; 14 Rob van Stratum Geldrop; 15 Barend Motshagen Nijkerk; 16 Marcel Fooy Maastricht.
 
De Mortel  Gemert  8 april   WVAN
1 Eric Witjes Nijmegen; 2 Jan Kusters Meterik; 3 Tonny Berends Helmond; 4 Frank Witlox Eindhoven; 5 John Haazen Ommel; 6 Frank Fonteyne Lottum; 7 Ivan Wullfaert Eeklo B.; 8 Ronald Sommer Druten; 9 Robert Spoek Berghem; 10 Twan Donkers Handel.
 
Vlierden  15 april   WVAN
1 Jan Kusters Meterik; 2 Tonny Beerens Helmond; 3 Eric Witjes Nijmegen; 4 Frank Fonteyne Lottum; 5 Ton Jacobs Meterik; 6 Tonny van de Sanden Eindhoven; 7 John van Rullen Schijndel; 8 John Haazen Ommel; 9 Rob Thierig Eindhoven; 10 Peter Bouwmans Bakel.
 
Bakel  22 april   WVAN
1 Maarten Coolen Veghel; 2 Eric Witjes Nijmegen; 3 Jan Kusters Meterik; 4 Erik Teck Balen B.; 5 Tim van Beers Veghel; 6 Tonny Berends Helmond; 7 Robert Spoek Berghem; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Ronald Sommer Druten; 10 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Gemert  29 april   WVAN
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Martin Opdam Liessel; 3 Edwin van Lith Eindhoven; 4 Ton Jacobs Meterik; 5 Maarten Coolen Veghel; 6 Eric Witjes Nijmegen; 7 Pierre van de Beurcht Boekel; 8 Rob Thierig Eindhoven; 9 Tim van Beers Veghel; 10 Jan Kusters Meterik.
 
Milheeze Hoeven 6 mei   WVAN
1 Hermi Beute Nijmegen; 2 Eric Witjes Nijmegen; 3 Frank Fonteyne Lottum; 4 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 5 Jack Rutten Nederweert; 6 Ronny Follon Houthalen B.; 7 Edwin van Lith Eindhoven; 8 Jo Scholten Echt; 9 Jan Kusters Meterik; 10 Tonny Berends Helmond.
 
Leeuwen  10 mei
1 Patrick Bogaerts  Overpelt B.; 2 Ron Paffen Milsbeek; 3 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 4 Ad Montforts Maaseik B.; 5 Jan Kusters Meterik; 6 Erwin van Helden Lottum; 7 Jack Rutten Nederweert; 8 Geert Oosterbosch Eindhoven; 9 Ton Weltens Heythuysen; 10 Alwin Opbroek Lottum; 11 Piet Zelis Heerlen; 12 Emile Rayer Venlo; 13 Theo Schlijper Linschoten; 14 Paul Huntelerslag Beek; 15 Frank Witlox Eindhoven; 16 Hay Kellenaers Siebengewald; 17 Jos Reinders Helden; 18 Pascal Evers Roermond; 19 Guido Barabasch M.Gladbach Dld.; 20 Frank Janssen Horn; 21 Gerard Keijsers kessel; 22 Jo Scholten Echt; 23 Stan Janssen Goch.
 
Baarlo  13 mei
1 Jan Kusters Meterik; 2 Eric Witjes Nijmegen; 3 Jack Rutten Nederweert; 4 Rick van Dijk Baarlo; 5 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 6 Rob Thierig Eindhoven; 7 Edwin van Lith Eindhoven; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Tonny Berends Helmond; 10 Frank Witlox Eindhoven.
 
Deurne  Zeilberg  20 mei   WVAN
1 Hermi Beute Nijmegen; 2 Peter van de Beurcht Boekel; 3 Maarten Coolen Veghel; 4 Eric Witjes Nijmegen; 5 Jan Kusters Meterik; 6 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Rudy Follon Houthalen B.; 9 Rob Thierig Eindhoven; 10 Frank Fonteyne Lottum.
 
Beegden  24 mei  NWB Kampioenschap
1 Patrick Bogaerts Overpelt B.;  2 Ad Montforts Maaseik B.; 3 Theo Schlijper Linschoten; 4 Ronald Sommer Druten; 5 Marius van Oirschot Best; 6 Peter Verhouden Eindhoven; 7 Frank Fonteyne Lottum; 8 Jörg Mölls Moers Dld.; 9 Barend Verhagen Woerden; 10 Ludo van Dingenen Lommel B.; 11 Math Stoffels Linne.; 12 Egbert Lutke Deurne; 13 Maarten Nederveen Den Bosch; 14 Henk Winkelman Asten; 15 Frank Witlox Eindhoven; 16 Frank Janssen Horn; 17 Jos Reinders Helden; 18 Jack Rutten Nederweert.
Kampioen: 1 Theo Schlijper Linschoten; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Frank Fonteyne Lottum.
 
De Rips  27 mei   WVAN
1 Piërre van de Beurcht Boekel; 2 Jan Kusters Meterik; 3 Eric Witjes Nijmegen; 4 Tonny Berends Helmond; 5 Erik Teck Balen B.; 6 Ronald Sommer Druten; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Egbert Lutke Deurne; 9 Robert Spoek Berghem; 10 Frank Fonteyne Lottum.
 
Liessel  3 juni   WVAN
1 Bart  Bexkens  Handel; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Henk Winkelman Asten; 4 Ronald Sommer Druten; 5 Marcel Verhagen Oss; 6 Jan Kusters Meterik; 7 Johnny van den Berg Beuningen; 8 John Haazen Ommel; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Helenaveen  7 juni   Omloop van Helenaveen  Semi-Klassieker
40+
1 Jan Kusters Meterik; 2 Ronald Scheffel Apeldoorn; 3 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 4 Michael Dooner Wüppertal Dld.; 5 Francois Knarren Hoensbroek; 6 Jos van der Horst Nijmegen; 7 Ronnie Essink Ruurlo; 8 Ronald Sommer Druten; 9 Gerrit Teunis Wierden; 10 Jos Reinders Helden; 11 Hermi Beute Nijmegen; 12 Peter Bouwmans Bakel; 13 Gert Bosman Wijhe; 14 Erwin van Helden Lottum; 15 John van de Berg Beuningen; 16 Math Stoffels Linne; 17 Tonjo Nakken Haaksbergen; 18 Erik Satter Gameren; 19 Harrie Maes Mol B.; 20 Robert Spoek Berghem; 21 Dirk Engelen Nijmegen; 22 Jack Rutten Nederweert; 23 Peter Verhouden Eindhoven; 24 Frank Fonteyne Lottum; 25 Cor van der Ploeg Bemmel; 26 Wim Janssen Venray; 32 Rick van Dijk Baarlo.
50+
1 Freddy Keller Deventer; 2 Hans Lap H.I.Ambacht; 3 Barend Verhagen Woerden; 4 Marius van Oirschot Best; 5 Tonny van de Sanden Eindhoven; 6 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 7 Fred de Kinkelder Groenlo; 8 Huub Posthuma Vlijmen; 9 Ad Montforts Maaseik B.; 10 Bert Bakker Zaandam; 11 Dirk Keijenmans Nieuwaal; 12 Barend Motshagen Nijkerk; 13 Ralf Hedtmann Herdecke Dld.; 14 Hay Kellenaers Siebengewald; 15 Klaas Kirchhof Elspeet; 16 Maas van Beek Barneveld; 17 Ron Paffen Milsbeek; 18 Rien van Kessel Deurne; 19 Joop Ribbers Groenlo; 20 Joop Kosters Zaltbommel; 21 André Fenneman Wehl; 22 Jac Roemermann Helden.
 
Neerkant  10 juni   WVAN
1 Tonny Berends Helmond; 2 Jack Rutten Nederweert; 3 Bart Berxken Handel; 4 Frank Fonteyne Lottum; 5 John van der Vleuten Veldhoven; 6 Berry Hurkmans Someren; 7 Michel Nysen Bocholt B.; 8 Theo Hol Alphen; 9 Peter Witlox Eindhoven; 10 Peter Verhouden Eindhoven.
 
Weert  14 juni  Aankomst Rogtour
1 J  Moll  Moers Dld.; 2 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 3 Frank Witlox Eindhoven; 4 Jo Scholten Echt; 5 Ad Montforts Maaseik B.; 6 Jos van der Horst Nijmegen; 7 Frank Fonteyne Lottum; 8 Erwin van Helden Lottum; 9 Hay Kellenaers Siebengewald; 10 Thierry Sequin Dijon Frankrijk; 11 Cor Derks; 12 Maarten Nederveen Den Bosch; 13 Jack Rutten Nederweert; 14 Piet Hindriks Geleen; 15 Theo Schlijper Linschoten; 16 Mart Kessels Ospel; 17 Gerard Keijsers Kessel; 18 Christian Noislier Hauteville B.;  19 Jan Ubachs Venlo; 20 Ralf Mölls Moers Dld.
 
Zeeland  17 juni  WVAN
1 Ronald Sommer Druten; 2 Frank Witlox Eindhoven; 3 Maarten Coolen Veghel; 4 Eric Witjes Nijmegen; 5 Peter Bouwmans Bakel; 6 Arne Nuys Best; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Henk Winkelman Asten; 9 Jan Kusters Meterik; 10 Johnny van den Berg Beuningen.
 
Arcen  23 juni  Tijdrit
1 Ronald Thijssen Meijel; 2 Klaus Gerber; 3 Carlo Pril Best; 4 Marius van Oirschot Best; 5 Hans Nijhof Best.
 
Mierlo  24 juni   WVAN
1 Bert  van Boxmeer Best; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Ronald Sommer Druten; 4 Peter Verhouden Eindhoven; 5 John van Rullen Schijndel; 6 Tonny van de Sanden Eindhoven; 7 John van der Vleuten Veldhoven; 8 Harrie Geeris Geldrop; 9 Henk Winkelman Asten; 10 Peter van Dam Eindhoven.
 
Handel  1 juli   WVAN
1 Piërre van de Beurcht  Boekel; 2 Tonny Berends Helmond; 3 Maarten Coolen Veghel; 4 Jan Kusters Meterik; 5 Ronald Sommer Druten; 6 Johnny van den Berg Beuningen; 7 Frank Fonteyne Lottum; 8 Peter Pouwels Wijchen; 9 Peter Verhouden Eindhoven; 10 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon.
 
Boekel  8 juli    WVAN
1 Hermi Beute Nijmegen; 2 John van Rullen Schijndel; 3 Bart Bexkens Handel; 4 Johnny van den Berg Beuningen; 5 Peter Verhouden Eindhoven; 6 Henk Winkelman Asten; 7 Ruud Klomp Veghel; 8 Piërre van de Beurcht Boekel; 9 Tonny Berends Helmond; 10 Jan Kusters Meterik.
 
Milheeze  Centrum  15 juli   WVAN
1 Peter Verhouden Eindhoven; 2 Ronald Sommer Druten; 3 Hermi Beute Nijmegen; 4 Ron Paffen Milsbeek; 5 Jan Kusters Meterik; 6 Maarten Coolen Veghel; 7 Tonny Berends Helmond; 8 Hans Hissink Arnhem; 9 Edward van de Werf Kessel; 10 Frank Fonteyne Lottum.
 
Aartselaar  België  2 augustus  Wereldkampioenschap  ICF
40+
1 Erik Wellens B.; 2 Bart Gendarme B.;  3 Frank Van Hoeymissen B.; 4 Bart Rombouts B.; 5 Roy Summer Ned.; 6 Patrick de Boel Ned.; 7 Ronny Cosijns B.; 8 Baudouin Grignard B.; 9 Jack de Klerk Ned.; 10 Wim Aras Ned.; 18 Michel Grifnee B.; 28 Marc Borggraef B. 30 Ronald Sommer Druten; 33 Jos van der Horst Nijmegen; 38 Peter Verhouden Eindhoven; 40 Daniel Vandermieren B.; 
50+
1 Freddy Keller Deventer; 2 Marc Vrindts B.; 3 Dirk van Hove B.; 4 Patrick Decaesstecker B.; 5 Raymond Nuyens B.; 6 Freddy Vlerick B.; 7 Alfons van Geel B.; 8 Ron Paffen Milsbeek Ned.; 9 Roland Coupillie B.; 10 Wim de Waal Axel Ned.; 12 Geert Oosterbosch Eindhoven; 18 René Haast Rijsbergen; 
27 Peter van der Geest Lepelstraat Ned.; 28 Theo Joosten Ned.; 29 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 
31 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 32 Norman Meurer Dld.; 
60+
1 Theo Coudijzer Breda Ned.; 2 Guus Zanting Ned.; 3 Ad Montforts Maaseik B.; 4 Freddie Vrancken B.; 5 Roland Boulard B.; 6 Joseph D’Hondt; 7 Lucas Vangoisenhoven B.; 8 Jaap van Hummel Ned.; 9 Davis Rutherford Engeland; 10 Lance Ravesshill Engeland; 16 Aad Vingerling Ned.; 19 Cor Berkhouwer Ned.; 21 Kees Sebrechts Ned.; 26 Tony Woodcock Engeland; 27 Ko Tolhoek Ned.; 30 Gerard Keijsers Kessel Ned.; 36 Piet Hindriks Geleen Ned.; 42 Hay Kellenaers Siebengewald Ned.; 43 Fons Heijens B.
 
Achtmaal  9 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners WFN
40+
1 Theo Schlijper Linschoten; 2 Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 3 Adrie Kools St.Willebrord; 4 John Haast Rijsbergen; 5 Rinie van Zundert St.Willebrord; 6 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 7 Ronald Scheffel Apeldoorn; 8 Jos van der Horst Nijmegen; 9 Peter Mol Kapelle; 10 Petrus Damen Zundert; 11 Tiny van Rijsbergen Sprundel; 12 Johan Pemen Rijsbergen; 13 Arjen Hoogeboom Rijswijk; 14 Tony Verschuuren Fijnaart; 15 Jack van der Horst Oost Souburg; 16 Maurice Chatrer Breda; 17 Raphael Gabriëls Roosendaal; 18 Wim Oorse Middelburg; 19 Johnny de Bruijne Woensdrecht; 20 Michel Toonen Lisse; 21 Floor Maas Breda; 22 Leo Sluijs Noordwijk aan Zee; 23 Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 24 Ronald Sommer Druten; 25 Peter Verhouden eindhoven.
50+
1 Alfons van Geel Rijsbergen; 2 Joop Ribbers Groenlo; 3 Freddy Keller Deventer; 4 Barend Verhagen Woerden; 5 Ron Paffen Milsbeek; 6 René Haast Rijsbergen; 7 Fred de Kinkelder Groenlo; 8 Geert Oosterbosch Eindhoven; 9 Theo Hensen Beneden Leeuwen; 10 Jan Meijers Driewegen; 11 Ad Bernaerts Baarle Nassau; 12 Tonny van de Sanden Eindhoven; 13 Evert Eckhardt Kruiningen; 14 Rinus Ansems Chaam; 15 Gerard Buijing Rotterdam; 16 Jo Scholten Echt; 17 Johan Brouwers Rucphen; 18 Mari van Vessem Rosmalen; 19 Christ Cristianen Bosschenhoofd; 20 Herman de Jong Zoeterwoude; 21 Jo Montforts Wassenberg D.; 22 Twan Baltussen Asten; 23 Peter van der Geest Lepelstraat; 24 Maas van Beek Barneveld; 25 Kees Christianen St.Willebrord.
60+
1 Dick Post Naaldwijk; 2 Guus Zanting Mijdrecht; 3 André Klep Oud Gastel; 4 Piet van Dongen Made; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Ad Montforts Maaseik B.;  7 Kees Sebrechts Halsteren; 8 Aad Vingerling  ‘s Gravendeel; 9 Hubert van Hoydonk St.Willebrord; 10 Emiel de Meester Eindhoven; 11 Wim Wanders Meerssen; 12 Willem van Koetsveld Zeist; 13 Marius Locketeer Oud Gastel; 14 Tim Krabbe Amsterdam; 15 Loek Ietswaard Zeist; 16 Cor Berkhouwer Stolwijk; 17 Piet van Eekelen Roosendaal; 18 John Martin Hoek van Holland; 19 Peter Bakker Rotterdam; 20 Peter Pruimboom Bosschenhoofd; 21 Rien de Jong Bosschenhoofd; 22 Harrie Aardoom s’Gravendeel; 23 Piet Gruteke Rotterdam; 24 Bertus Oomen Bavel; 25 Kees Looijen Rucphen; 26 Gerard Keijsers Kessel; 29 Boudewijn Driessen Rosmalen; 33 Hay Kellenaers Siebengewald.
 
Stramproy  22 augustus
1 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 2 Jo Scholten Echt; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 Richard Visscher Zoetermeer; 5 Ludo van Dingenen Neerpelt B.; 6 Marius van Oirschot Best; 7 Geert Oosterbosch Eindhoven; 8 Martin Opdam Liessel; 9 Frank Fonteyne Lottum; 10 Erik Maillard Maasmechelen B.; 11 Jac Steyvers Stramproy; 12 Erik Strijdveen Heythuysen; 13 Jan Ubachs Venlo; 14 John Kölker Born; 15 Hay Kellenaers Siebengewald; 16 Gerry Glas Eindhoven; 17 Jack Rutten Nederweert; 18 Jaap de Groot Gorinchem; 19 Jean Caris Kinrooi B.; 20 Bart Bexkens Handel.
 
Someren Heide  6 september  Omloop van de Heidehof  Semi-Klassieker
40+
1 Jerry de Bruijn Harderwijk; 2 Mathieu Hendriks Krimpen a.d.Lek; 3 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 4 Gerrit Teunis Wierden; 5 Hermi Beute Nijmegen; 6 Tonjo Nakken Haaksbergen; 7 Jan Kusters Meterik; 8 Dirk Jan Engelen Nijmegen; 9 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 10 Jörg Mölls Moers Dld.; 11 Peter Verhouden Eindhoven; 12 Peter Gijsbertse Oss; 13 Frank Fonteyne Lottum; 14 Ludo van Dingenen Lommel B.; 15 Henk Chevalking Westendorp; 16 John Kölker Born; 17 René Ceelen Oss; 18 Wim Junte Elburg; 19 Axel Hoeks Berghem; 20 Theo Schlijper Linschoten; 21 Egbert Lutke Deurne; 22 Frank Verwijk Amersfoort; 23 Martcel Seevens Eindhoven; 24 Jos Reinders Helden. 
50+
1 Freddy Keller Deventer; 2 Hans Lap H.I. Ambacht; 3 Fred de Kinkelder Groenlo; 4 Barend Verhagen Woerden; 5 Joop Ribbers Groenlo; 6 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 7 Huub Posthuma Vlijmen; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 Theo Hensen Boven Leeuwen; 10 Geert Oosterbosch Eindhoven; 11 Wiel Leurs Posterholt; 12 Maarten Verbaarschot Ommel; 13 Alfred Hain Dortmund Dld.; 14 Hay Kellenaers Siebengewald; 15 Klaas Kirchhof Elspeet; 16 Ralf Hedtmann Gevelsberg Dld.; 17 Barend Motshagen Nijkerk; 18 Ton Weltens Heythuysen; 19 John Gademans Nieuwegein; 20 Peter van Gils Harderwijk; 21 Wilbert Sijstermans Landgraaf; 22 Wilfred Janssen Geldern; 23 René Balm Drunen; 24 Marius van Oirschot  Best.
 
Arcen  12 september  Tijdrit
1 Ronald Thijssen Meijel; 2 Erik Ruesink Dinxperlo; 3 Louis Verdaesdonck Zundert; 4 Michael Graben Fluteschen Dld.; 5 Ad van Broekhoven Zundert; 6 Jan Kusters Meterik; 7 Carlo Pril Best; 8 Hans Nijhof Best.