Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2008


Deurne  Walsberg  2 april   WVAN
1  Jan Kusters Meterik; 2 Pierre van de Beurcht Boekel; 3 Eddy Gevers Schijndel; 4 Frank Witlox Eindhoven; 5 Jef van Hooft Schijndel; 6 Theo Schlijper Linschoten; 7 Twan Donkers Handel; 8 Hans Peters Gemert; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 Peter Witlox Eindhoven.
 
Weert IJzeren Man  6 april
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 
 
De Mortel  Gemert  9 april   WVAN
1 Theo Schlijper Linschoten; 2 Jef van Hooft Schijndel; 3 Hans Peters Gemert; 4 Ruud Klomp Veghel; 5 Jan Kusters Meterik; 6 Peter Witlox Eindhoven; 7 Twan Donkers Handel; 8 René Broekhuizen Eindhoven; 9 Emiel Rayer Venlo; 10 Peter Bouwmans Bakel.
 
Someren Heide  13 april  St.jozef   Semi-Klassieker
40+
1 Alex Ackermans St.Kathelijne Waver B.; 2 Jos van der Horst Nijmegen; 3 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 4 Herman Proost Turnhout B.; 5 Bart Bexkens Handel; 6 Theo Schlijper Linschoten; 7 Phillip Wauters Heist op den Berg B.; 8 Jan Kusters Meterik; 9 Gerrit van Roosendael Houtvenne B.; 10 Daniel Vandermieren Houtvenne B.; 11 Jef van Hoofd Schijndel; 12 Henri Hermans Turnhout B.; 13 Peter Bouwmans Bakel; 14 Jos Reinders Helden; 15 William de Wolf Rotterdam; 16 Rob Thierig Eindhoven; 17 Robin de Bie Turnhout B.; 18 Herman van der Ham Zandvoort; 19 Thierry Janssen Mierlo; 20 Twan Donkers Handel.
50+
1 Jo Scholten Echt; 2 Barend Verhagen Woerden; 3 Martin Daniels Bingelrade; 4 Rien van Kessel Deurne; 5 Marius van Oirschot Best; 6 Ton Weltens Heythuysen; 7 Ron Paffen Milsbeek; 8 Felix Luyten Heusden Zolder B.; 9 Geert Oosterbosch Eindhoven; 10 Huub Posthuma Vlijmen; 11 Jan Ubachs Venlo; 12 Wiel Leurs Posterholt; 13 Nico Wijnen Hoeselt B.; 14 Klaas Kirchhof Elspeet; 15 Barend Motshagen Nijkerk; 16 Rob van Stratum Geldrop; 17 Twan Baltussen Asten.
 
Vlierden  16 april   WVAN
1 Jan Kusters Meterik; 2 Hans Peters Gemert; 3 Twan Donkers Handel; 4 Henk Mertens Aarle Rixtel ; 5 Emiel Rayer Venlo; 6 Theo Schlijper Linschoten; 7 Martin  Opdam liessel; 8 Henk Winkelman Asten; 9 Jack Rutten Nederweert; 10 Michael Donner Wüppertal Dld.
 
Bakel  23 april    WVAN
1 Patrick Bogaerts Overpelt B.; 2 Henk Mertens Aarle Rixtel; 3 Ruud Klomp Veghel; 4 Twan Donkers Handel; 5 Erik Teck Balen B.;  6 Hans Alaerds Meterik; 7 Jan Kusters Meterik; 8 Jack Rutten Nederweert; 9 Henk Winkelman Asten; 10 Jef van Hoofd Schijndel.
 
Leeuwen  27 april
1 Marius van Oirschot Best; 2
 
Neerkant  7 mei   WVAN
1 Jan Kusters Meterik; 2 Theo Schlijper Linschoten; 3 Jack Rutten Nederweert; 4 Ed de Hond Baarlo; 5 Peter Bouwmans Bakel; 6 Jef van Hooft Schijndel; 7 Peter Witlox Eindhoven; 8 Geert Wiendels Uden; 9 Martin Opdam Liessel; 10 Tonnie Dirks Helmond.
 
Arcen  13 mei  Tijdrit
1 Ronald Thijssen Meijel; 2 Erik Ruiewsink Dinxperlo; 3 Louis Verdaesdonck Zundert.
 
 
Milheeze  Hoeven  14 mei   WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Jan Kusters Meterik; 3 Henk Mertens Aarle Rixtel; 4 Frank Witlox Eindhoven; 5 Henk Winkelman Asten; 6 Twan Donkers Handel; 7 Jack Rutten Nederweert; 8 Peter Witlox Eindhoven; 9 Willy van Kessel Zeeland; 10 Jörg Schütten Oberhausen Dld.
 
Zeeland  21 mei   WVAN
1 Henk Winkelman Asten; 2 Eric Witjes Nijmegen; 3 Peter Witlox Eindhoven; 4 Twan Donkers Handel; 5 Hermi Beute Nijmegen; 6 Johnny van de Berg Beuningen; 7 Frank Witlox Eindhoven; 8 Jan Kusters Meterik; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Hans Alaerds Meterik.
 
Eindhoven  Woensel  25 mei
40+
1 G.Bosman Wijhe; 2
50+
1 Freddy Keller Deventer; 2
60+
1 Tim Krabbe Amsterdam; 2 
 
Deurne  Zeilberg  28 mei   WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Jan Kusters Meterik; 3 Henk Winkelman Asten; 4 Henk Mertens Aarle Rixtel; 5 Ruud Klomp Veghel; 6 Peter Witlox Eindhoven; 7 Jef van Hooft Schijndel; 8 Erik Teck Balen B.; 9 Jo Scholten Echt; 10 Eddy Gevers Schijndel.
 
Helenaveen  1 juni  Omloop van Helenaveen  Semi-Klassieker
40+
1 Jan Kusters Meterik; 2 Theo Schlijper Linschoten; 3 Jos Reinders Helden; 4 Jos Wolfkamp Raalte; 5 Gert Bosman Wijhe; 6 Gerrit Teunis Wierden; 7 Jos van der Horst Nijmegen; 8 Ron Smits Langelille; 9 Henri Emens Deventer; 10 Hans Alaerds Meterik; 11 Maas van Beek Barneveld; 12 Hermi Beute Nijmegen; 13 Ton Jacobs Meterik; 14 Erwin van Helden Lottum; 15 Jef van Hooft Schijndel; 16 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 17 Henk Mertens Aarle Rixtel; 18 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 19 Maarten Nederveen Den Bosch; 20 Michel Nysen Bocholt B.
50+
1 Joop  Koster Zaltbommel; 2 Marius van Oirschot Best; 3 Freddy Keller Deventer; 4 Barend Verhagen Woerden; 5 Christian Lentz Rijswijk; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Eddy Gevers Schijndel; 8 Joop Ribbers Groenlo; 9 Ron Paffen Milsbeek; 10 Dirk Keijnemans Nieuwaal; 11 Jos Nederlof Lochum; 12 Fred de Kinkelder Groenlo; 13 Jac Roemermann Helden; 14 Geert Oosterbosch Eindhoven; 15 Jan Ubachs Venlo; 16 René Balm Drunen; 17 Twan den Braber Hoeven; 18 Norman Meurer Düren Dld.; 19 Ad Montforts Maaseik B.; 20 Ralf Hedtmann Herdecke Dld.
 
Liessel  4 juni   WVAN
1 Tonny Beerens Helmond; 2 Eric Witjes Nijmegen; 3 Jan Kusters Meterik; 4 Pierre van de Beurcht Boekel; 5 Jürg Schütten Oberhausen Dld.; 6 Ed de Hond Baarlo; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Hans Alaerds Meterik; 9 Henk Winkelman Asten; 10 Jack Rutten Nederweert.
 
Weert    8 juni    Aankomst Rogtour  
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 
 
Arcen  10 juni   Tijdrit  15 km.
1 Ronald Thijssen Meijel.; 2
 
De Rips  18 juni   WVAN
1 Henk Mertens Aarle Rixtel; 2 Hans Alaerds Meterik; 3 Fred van de Akker Heeswijk Dinther; 4 Eric Witjes Nijmegen; 5 Bart Bexkens Handel; 6 Henk Winkelman Asten; 7 Jef van Hooft Schijndel; 8 Johan de Beer St.Oedenrode; 9 John van Heeswijk St.Oedenrode; 10 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon.
 
Mierlo  25 juni   WVAN
1 Eddy Gevers Schijndel; 2 Fred van de Akker Heeswijk Dinther; 3 Frank Fonteyne Lottum; 4 Tonny Beerens Helmond; 5 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 6 Henk Mertens Aarle Rixtel; 7 Ad Montforts Maaseik B.; 8 Twan Donkers Handel; 9 Jan Ubachs Venlo; 10 Jack Rutten Nederweert.
 
Siebengewald  29 juni  Omloop van de Maasduinen  Semi-Klassieker
40+
1 Dirk Engelen Nijmegen; 2 Ruud Klomp Veghel; 3 Henri Emens Deventer; 4 Gerrit Teunis Wierden; 5 Erik Bos Rotterdam; 6 NN.; 7 Willem Smolders Beek; 8 Ton Jacobs Meterik; 9 NN.; 10 Jan Kusters Meterik; 11 Hans Alaerds Meterik.
50+
1 Barend Verhagen Woerden; 2 Dirk Keijnemans Nieuwaal; 3 Joop Ribbers Groenlo; 8 Jac Roemermann Helden; 10 Ad Montforts Maaseik B.
 
Arcen  8 juli
1 Jos van der Horst Nijmegen; 2
 
Boekel  9 juli
1 Jack Rutten Nederweert; 2 Henk Winkelman Asten; 3 Henk Mertens Aarle Rixtel; 4 Bart Bexkens Handel; 5 Peter Witlox Eindhoven; 6 Frank Fonteyne Lottum; 7 Tonny Beerens Helmond; 8 Jan Kusters Meterik; 9 Erik Teck Balen B.; 10 Jan Ubachs Venlo.
 
Milheeze  Centrum 16 juli   WVAN
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Jan Kusters Meterik; 3 Jac Roemermann Helden; 4 Peter van Dam Eindhoven; 5 Eric Witjes Nijmegen; 6 Tonny van de Sanden Eindhoven; 7 Jan Ubachs Venlo; 8 Leo Bruijstens Schijndel;  9 Hans Alaerds Meterik; 10 Frank Fonteyne Lottum.
 
Achtmaal  3 augustus  Wereldkampioenschap ICF
40+
1 Jack van der Horst Oost Souburg Ned.;  2 Jan Gommers B.; 3 Chris Maas Ned.; 4 Johan Pemen Rijsbergen Ned.; 5 Theo Akkermans Ned.; 6 Luc van den Broek B.; 7 Thierry Folens B.; 8 Alex Ackermans B.; 9 Baudouin Grignard B.; 10 Daniel Vandermieren B.; 13 Godert de Leeuw Ned.; 16 Kees van der Sande Ned.; 18 Ton van Eijk Ned.; 19 Ruud Havermans Ned; 20 Tini van Rijsbergen Ned.; 24 Frank Nijsen Ned.; 27 Eric Bos Ned.; 32 Peter Verhouden Eindhoven Ned.; 74 Theo Schlijper Linschoten Ned.; 88 Richard Nuyens Stramproy Ned.
50+
1 Freddy Keller Deventer; 2 Jean Michel Thimister B.; 3 Joop Ribbers Groenlo Ned.; 4 Ad Valentijn Ned.; 5 Hans Lap H.I.Ambacht Ned.; 6 René Haast Rijsbergen Ned.; 7 Marc Goossens B.; 8 Marc Heulens B.;  9 Patrick Watteny B.; 10 Maurits van speybroeck B.; 11 Evert Eckhardt Ned.; 14 Frans Raeymakers Ned.; 18 Kees Christianen Ned.; 19 Dick van Loon Ned.; 21 Peter van der Geest Ned.; 22 Rob van Leeuwen Ned.; 23 Hans Post Ned.; 24 Geert Oosterbosch Eindhoven Ned.; 25 Michel Boeien Ned.; 29 Wladimir gottfried Nettetal Dld.; 31 Marius van Oirschot Best Ned.; 36 Tonny van de Sanden Eindhoven Ned.; 39 Twan Baltussen Asten Ned.; 
60+
1 Luc Snels B.; 2 Francois Hufkens B.; 3 Jozef Vermeylen B.; 4 Ad Montforts Maaseik B.; 5 Theo van Mook Made Ned.; 6 Joseph Mignon B.; 7 Vic Van Den Eijnde B.; 8 John Martin Ned.; 9 George Vonck B.; 10 Jozef Laureys B.; 12 Theo Coudyzer Ned.; 13 Guus Zanting Ned.; 14 André Klep Ned.; 18 Wiel Leurs Posterholt Ned.; 21 Bram Schenk Ned.; 22 Herman Hensen Ned; 23 Bertus Oomen Ned.; 24 Piet van Dongen Ned.; 25 Willem van Koetsveld Ned.; 27 Tim Krabbe Amsterdam; 28 Jaap van Hummel Ned.; 30 Kees Sebrechts Ned.;
 
Stramproy  9 augustus   NWB Kampioenschap
1 Heinz Leterle Kerpen Dld.;  2 Jos van der Horst Nijmegen; 3 Theo Schlijper Linschoten; 4 Hans Alaerds Meterik; 5 André Panis Genk B.; 6 Marius van Oirschot Best; 7 Jac Roemermann Helden; 8 John van der Vleuten Veldhoven; 9 Ronald Visser Zoetermeer; 10 Martin Daniels Bingelrade; 11 Eddy Gevers Schijndel; 12 Peter van Dam Eindhoven; 13 Frank Fonteyne Lottum; 14 Johannes Caris Kinrooi B.; 15 Henri Vennix Oostelbeers; 16 Jos Reinders Helden.
Kampioen 
 1 Jos van der Horst Nijmegen; 2 Theo Schlijper Linschoten ; 3 Hans Alaerds Meterik.
 
Biddinghuizen  10 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners WFN
40+
1 Kees Cohen Amsterdam; 2 Theo Akkermans Ossendrecht; 3 Johan Pemen Rijsbergen; 4 Jack van der Horst Oost Souburg; 5 Auke Broex Oudekerk a.d. Amstel; 6 Theo Schlijper Linschoten; 7 Ruud Havermans Nieuw Vossemeer; 8 Ton van Eijk Hillegom; 9 Erik Bos Rotterdam; 10 Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 11 Christ de Baat Hoeven; 12 Emanuel van Tintelen Baars; 13 Wim Oosen Middelburg; 14 Peter Verhouden Eindhoven; 15 Haico Elshof Kilder; 16 Herman de Jong Zoeterwolde; 17 Mario van de Berg Terheijden; 18 Jan Janssen Galder; 19 Thiery Janssen Mierlo; 20 Zeger van der Wilt Vught.
50+
1 Evert Eckhardt Kruiningen; 2 Peter van der Geest Lepelstraat 3 Joop Ribbers Groenlo; 4 Kees Christianen St.Willebrord; 5 Willem Huis Voorburg; 6 André Langenberg Ossendrecht; 7 Ad Valentijn St.Willebrord; 8 Dick van Loon Oosteind; 9 Hans Lap H.I.Ambacht; 10 Fred de Kinkelder Groenlo; 11 Michel Boeijen Haarsteeg; 12 Christ Christianen Bosschenhoofd; 13 Wout Cevat Hensbroek; 14 Henkjan Buys  Enkhuizen; 15 Cor van Bijnen Wervershoof; 16 Mari van Vessem Rosmalen; 17 Herman Nijkamp Rijssen; 18 J.Brouwers Rucphen; 19 Menno Grootjans Tilburg; 20 Gosse Hoekstra Wolvega.
60+
1 Kees Sebrechts Halsteren; 2 Theo van Mook Made; 3 Rein Oppewal Sneek; 4 Bram Schenk Haarlem; 5 John Martin Hoek van Holland; 6 Piet Gruteke Rotterdam; 7 Guus Zantingh Mijdrecht; 8 Atty Duijn Eefde; 9 Willem van Koetsveld Zeist; 10 Peter de Jong Hilversum; 11 Cor Berkhouwer Stolwijk; 12 Tim Krabbe Amsterdam; 13 Hans van Dijk Nieuwegein; 14 André Klep Oud Gastel; 15 Aad Vingerling ’s  Gravendeel; 16 Piet van Dongen Made; 17 Tom Stubij Wolvega; 18 Herman Hensen Cuijk; 19 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Someren Heide  24 augustus   Omloop van de Heidehof  Semi-Klassieker
40+
1 Hans Alaerds  Meterik; 2 Jos van der Horst Nijmegen; 3 Hermi Beute Nijmegen; 4 Theo Schlijper Linschoten; 5 Tonny Berends Helmond; 6 Dirk Jan Engelen Nijmegen; 7 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 8 Frank Fonteyne Lottum; 9 Luido van Dingenen Lommel B.; 10 Twan Donkers Handel; 11 Erik Ruesink Dinxperlo; 12 Arne Nuys Best; 13 Henri Emens Deventer; 14 Ron Smits Langelille; 15 Maarten Nederveen Den Bosch; 16 Arjen de Rijk Nijmegen; 17 Bart Bexkens Handel; 18 Berry Hurkmans Someren; 19 Willem Smolders Beek; 20 Peter Bouwmans Bakel; 21 Jack Rutten Nederweert.
50+
1 Bert Bakker Zaandam; 2 Christian Lentz Rijswijk; 3 Joop Kosters Zaltbommel; 4 Freddy Keller Deventer; 5 Hans Lap H.I.Ambacht; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Fred de Kinkelder Groenlo; 8 Jo Scholten Echt; 9 Eddy Gevers Schijndel; 10 Hans Peters Gemert; 11 Gerry Glas Eindhoven; 12 Twan den Braber Hoeven; 13 Jan Ubachs Venlo; 14 Huub Posthuma Vlijmen; 15 Twan Baltussen Asten; 16 Norman Meurer Düren Dld.; 17 Rob van Stratum Geldrop; 18 Barend Motshagen Nijkerk; 19 René Balm Drunen.
 
Sankt Johann Oostenrijk   26 augustus   Weltcup
65/69 jr.
1 Reinhard Scheer Duitsland; 2 Wiel Leurs Posterholt.
 
Arcen  28 september  Koppeltijdrit
1 Ad van Broekhoven Zundert / Louis Verdaesdonck  Zundert; 2 John Verheijen Meijel  / Ronald Thijssen Meijel; 3 Marius van Oirschot Best / Carol Pril Best.
 
Mulleners Vastgoed  Klassement
1 Jos van der Horst Nijmegen; 2 Theo Schlijper Linschoten; 3 Marius van Oirschot Best; 4 Hans Alaerds Meterik; 5 Jan Kusters Meterik; 6 Jack Rutten Nederweert; 7 NN.; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 NN.; 10 NN.; 11 Frank Fonteyne Lottum; 12 Erwin van Helden Lottum; 14 Jos Reinders Helden; 19 Jo Scholten Echt.

                                Hans van Bavel  in zijn element