Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2007


Weert  IJzeren Man  1 april
1 Simon Tan Rotterdam; 2 Jos van der Horst Nijmegen; 3 Marius van Oirschot Best; 4 Theo Schlijper Linschoten; 5 Hans Peters Gemert; 6 Jef van Hooft Schijndel; 7 Frank Witlox Eindhoven; 8 Peter Bouwmans Bakel; 9 Ad de Kuiper Hardinxveld Giesendam; 10 Rien van Kessel Deurne; 11 Jo Scholten Echt; 12 Eddy Gevers Schijndel; 13 Martin Daniels Bingelrade; 14 Ronald Thijssen Meijel; 15 Ron Goos Rotterdam; 19 Jack Rutten Nederweert.
 
Deurne  Walsberg  4 april   WVAN
1 Eric Witjes Nijmegen; 2 Michael Donner Wüppertal Dld.; 3 Hans Peters Gemert; 4 Ruud Klomp Veghel; 5 Peter Bouwmans Bakel; 6 Jef van  Hooft Schijndel; 7 Peter Witlox Eindhoven; 8 René van der Velden Veldhoven; 9 Martin Opdam Liessel; 10 Peter Bierens Eindhoven.
 
De Mortel  Gemert  11 april    WVAN
1 Jo Scholten Echt; 2 John van der Vleuten Veldhoven; 3 Geert Oosterbosch Eindhoven; 4 Ruud Klomp Veghel; 5 Theo Hensen Boven Leeuwen; 6 Hans Peters Gemert; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Eddy Gevers Schijndel; 9 Geert Wiendels Uden; 10 Johan de Beer St.Oedenrode.
 
Someren Heide  15 april  St.Jozef  Semi-Klassieker
40+
1 Jos van der Horst Nijmegen; 2 Ron van Eijk Hillegom; 3 Jef van Hooft Schijndel; 4 John van der Vleuten Veldhoven; 5 Anco Hissink Den Bosch; 6 Jan Altorf Bergschenhoek; 7 Frank Witlox Eindhoven; 8 Bas van Werven Rotterdam; 9 William de Wolf Rotterdam; 10 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 11 Harrie van Putten Hagestein; 12 Marcel Slijpen Groenekan; 13 Frank Nijssen Haarlem; 14 Bart Bexkens Bakel; 15 Theo Wouters Eindhoven; 16 Arjen Hoogeboom Rijswijk; 17 Robert van de Kerkhof Lommel B.; 18 Floris van der Bas Rijswijk; 19 Albert Harren Haarlem; 20 Jos Reinders Helden.
50+
1 Maas van Beek Barneveld; 2 Jo Scholten Echt; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Martin Daniels Bingelrade; 5 Hans Peters Gemert; 6 Eddy Gevers Schijndel; 7 Ron Paffen Milsbeek; 8 Marius van Oirschot Best; 9 Norman Meurer Düren Dld.; 10 Gerry Glas Eindhoven; 11 Gerard Schoumans Veenendaal; 12 Wiel Leurs Posterholt; 13 Robert Kroep Hoek van Holland; 14 John Martin Hoek van Holland; 15 Manfred Schöndelen Schwalmtal Dld.; 16 Geert Oosterbosch Eindhoven.
 
Vlierden  18 april   WVAN
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Eric Witjes Nijmegen; 3 Eddy Gevers Schijndel; 4 Hans Peters Gemert; 5 Peter Bouwmans Bakel; 6 Michael Donner Wüppertal Dld.; 7 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 8 Bart Bexkens Handel; 9 Martin Opdam Liessel; 10 Theo Hensen Boven Leeuwen.
 
Neerkant  25 april   WVAN
1 Eric Witjes Nijmegen; 2 Hans Peters Veghel; 3 Ger Kellenaers Horst; 4 Peter Bouwmans Bakel; 5 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 6 Ton Jacobs Meterik; 7 Michael Donner Wüppertal Dld; 8 Rob Thierig Eindhoven; 9 Frank Witlox Eindhoven; 10 Hay Kellenaers Siebengewald.
 
Milheeze   Hoeven  2 mei   WVAN
1 Jo Scholten Echt; 2 Ruud Klomp Veghel; 3 Eddy Gevers Schijndel; 4 Michael Donner Wüppertal Dld; 5 Eric Witjes Nijmegen; 6 Hans Peters Gemert; 7 Bart Bexkens Handel; 8 Ed de Hond Baarlo; 9 Geert Wiendels Uden; 10 Martin Opdam Liessel. 
 
Bakel  9 mei   WVAN
1 Eric Witjes Nijmegen; 2 Bart Bexkens Handel; 3 Frank Witlox Eindhoven; 4 Ruud Klomp Veghel; 5 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 6 Henri Vennix Oostelbeers; 7 Jo Scholten Echt; 8 Eddy Gevers Schijndel; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Michael Donner Wüppertal Dld. 
 
Arcen  9 mei  Tijdrit
1 Tjeu Sillekens Best; Erik Ruesink Dinxperlo; 3 Jo Scholten Echt; 5 Carlo Pril Best.
 
Leeuwen  13 mei
1 Jo Scholten Echt; 2 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 3 Geert Oosterbosch Eindhoven; 4 Marius van Oirschot Best; 5 Ed de Hond Baarlo; 6 Ad de Kuiper Hardinxveld Giesendam; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Gerry Glas Eindhoven; 9 Frank Witlox Eindhoven; 10 Jos van der Horst Nijmegen.
 
Zeeland  16 mei   WVAN
1 Piërre van de Beurcht Boekel; 2 Eric Witjes Nijmegen; 3 Hans Peters Gemerts; 4 Jo Scholten Echt; 5 Peter Witlox Eindhoven; 6 Theo Hensen Boven Leeuwen; 7 Frank Witlox Eindhoven; 8 Ed de Hond Baarlo; 9 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 10 Ad Bevers Deurne.
 
De Rips  23 mei   WVAN
1 Piërre van de Beurcht Boekel; 2 Frank Witlox Eindhoven; 3 Eric Witjes Nijmegen; 4 Jo Scholten Echt; 5 Bart Bexkens Handel; 6 Jörg Schütten Essen Dld.; 7 Jos van der Horst Nijmegen; 8 Hans Peters Gemert; 9 Peter Boumans Bakel; 10 Eddy Gevers Schijndel.
 
Eindhoven Woensel 27 mei
1 Jos van der Horst Nijmegen; 2 Frank Witlox Eindhoven; 3 Marcel Poelmans Heers B.; 4 Jo Scholten Echt;
 
Deurne  Zeilberg  30 mei   WVAN
1 Piërre van de Beurcht Boekel; 2 Ed de Hond Baarlo; 3 Luc Keim Neerpelt B; 4 Eric Witjes Nijmegen; 5 Klaus Constant Gladbeck Dld.; 6 Bart Bexkens Handel; 7 Hans Peters Gemert; 8 Henk Winkelman Asten; 9 Eddy Gevers Schijndel; 10 Jef van Hooft Schijndel.
 
Helenaveen  3 juni  Omloop van Helenaveen  Semi-Klassieker
40+
1 Jos van der Horst Nijmegen; 2 Wim van Tuyl Gameren; 3 Theo Schlijper Linschoten; 4 Erik Ruesink Dinxperlo; 5 Jos Wolfkamp Raalte; 6 Frans Willems Oostelbeers; 7 Gerrit Teunis  Wierden; 8 Bart Haccuria Helchteren B.; 9 Christian Lentz  Rijswijk; 10 Erik Bos Rotterdam; 11 Rudi Donckers Neerpelt B.; 12 Eric Witjes Nijmegen; 13 Hans Peters Gemert; 14 Gijs van Tuyl Bruchem; 15 Erwin van Helden Lottum; 16 Bart Bexkens Handel; 17 Kees Barendrecht  Rhoon; 18 Erik Satters Gameren; 19 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 20 Barend Motshagen Nijkerk.
50+
1  Hans Lap  H.I.Ambacht; 2 Bert Bakker Zaandam; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Jo Scholten Echt; 5 Gerry Glas Eindhoven; 6 Geert Oosterbosch Eindhoven; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Dirk Keijnemans Nieuwaal; 9 Hay Kellenaers Siebengewald; 10 Joop Kosters Zaltbommel; 11 Leo Pots Deurne; 12 Twan de Braber Hoeven; 13 Manfred Schöndelen Schwalmtal Dld.; 14 Ad Montforts Maaseik B.;  15 Jan Ubachs Venlo; 16 Ger Kellenaers Horst; 17 Ton Weltens Heythuysen; 18 Piet Zelis Heerlen; 19 Ben Pouwels Cuijk; 20 Twan Baltussen Asten.
 
Liessel  6 juni   WVAN
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Hans Peters Gemert; 3 Ed de Hond Baarlo; 4 Ruud Klomp Veghel; 5 Bart Bexkens Handel; 6 Tonny Beerens Helmond; 7 Cor Gerritsen Middelbeers; 8 Twan Donkers Handel; 9 Geert Wiendels Uden; 10 Jan Ubachs Venlo.
 
Weert  10 juni  Aankomst Rogtour
1 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 2
 
Someren Eind  13 juni   WVAN
1 Peter Witlox Eindhoven; 2 Twan Donkers Handel; 3 Eric Witjes Nijmegen; 4 Peter van Dam Eindhoven; 5 Hay Kellenaers Siebengewald; 6 Ton Jacobs Meterik; 7 Michael Donner Wüppertal Dld; 8 John van der Vleuten Veldhoven; 9 Jörg Schütten Essen Dld.; 10 Henri Vennix Oostelbeers.
 
Mierlo  20 juni   WVAN
1 Henk Winkelman Asten; 2 Twan Donkers Handel; 3 Eric Witjes Nijmegen; 4 Hans Peters Gemert; 5 Peter Witlox Eindhoven; 6 Michael Donner Wüppertal Dld; 7 Leo Pots Deurne; 8 Bart Bexkens Handel; 9 Rob Thierig Eindhoven; 10 Cor Gerritsen Middelbeers.
 
Boekel  27 juni   WVAN
1 Hans Peters Gemert; 2 Eric Witjens Nijmegen; 3 Bart Bexkens Handel; 4 Frank Witlox Eindhoven; 5 Geert Wiendels Uden; 6 Ed de Hond Baarlo; 7 Michael Donner Wüppertal Dld; 8 Peter Witlox Eindhoven; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 Tonny van de Sanden Eindhoven.
 
Siebengewald  1 juli   Omloop van de Maasduinen  Semi-Klassieker
40+
1 Jos van der Horst Nijmegen; 2 Erwin van Helden Lottum; 3 Jörg Schütten Mühlheim Dld.; 4 Hermi Beute Nijmegen; 5 Ed de Hond Baarlo; 6 Hans Peters Gemert; 9 Anco Hissink Den Bosch; 10 Theo Wouters Eindhoven; 11 Paolo Tassini Hoofddorp; 12 Kees Barendrecht Rhoon; 13 John van Rullen Schijndel; 14 Egbert Lutke Deurne; 15 Bart Bexkens Handel; 16 Ton Jacobs Meterik; 17 Frank Schemmer Unna Dld; 18 John Bullens Eersel; 19 Luuk van Vliet Linschoten; 20 Detlef Laugiosch Bottrop Dld.
50+
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Hans Lap H.I.Ambacht; 3 Eddy Gevers Schijndel; 4 Marcel Kamerling Amsterdam; 5 Tonny van de Sanden Eindhoven; 6 Bart Dolfin Amsterdam; 7 Rien van Kessel Deurne; 8 Jo Scholten Echt; 9 Jan Ubachs Venlo; 10 Wiel Leurs Posterholt; 11 Maas van Beek Barneveld; 12 Hans van Bavel St.Anthonis; 13 Hay Kellenaers Siebengewald; 14 Twan Baltussen Asten; 15 Herman Nijkamp Rijssen; 21 Hay Camps Venray.
 
Handel  4 juli   WVAN
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Hans Peters Gemert; 3 Bart Bexkens Handel; 4 Jörg Schütten Essen Dld.; 5 Ton Jacobs Meterik; 6 Ed de Hond Baarlo; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 9 Tonny van de Sanden Eindhoven; 10 Jan Ubachs Venlo.
 
Arcen  7 juli  NWB Kampioenschap
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 
 
Milheeze  Centrum 12 juli   WVAN
1 Ruud Klomp Veghel; 2 Henri Vennix Oostelbeers; 3 Jo Scholten Echt; 4 Peter Witlox Eindhoven; 5 Eric Witjes Nijmegen; 6 Leo Pots Deurne; 7 Michael Donner Wüppertal Dld; 8 Ed de Hond Baarlo; 9 Ger Kellenaers Horst; 10 Peter Bouwmans Bakel.
 
Stramproy  4 augustus
1 Jos van der Horst Nijmegen; 2 Jo Scholten Echt; 3 Tonny van de Sanden Eindhoven; 4 Henk Winkelman Asten; 5 Ronald Thijssen Meijel; 6 Geert Oosterbosch Eindhoven; 7 Henri Emens Deventer; 8 Theo Schlijper Linschoten; 9 Jan Brouwer Deventer; 10 Richard Nuyens Stramproy; 11 Ron Paffen Milsbeek; 12 Hans Peters Gemert; 13 Erwin van Helden Lottum; 14 Ed de Hond Baarlo; 15 Ad Montforts Maaseik B.
 
Hillegem-Aalst België   Wereldkampioenschap  ICF
40+
1 Hans Verlinden B.; 2 Christ de Baat Ned.; 3 Kenny De Maertelaere B.; 4 Thierry Folens B.; 5 Patrick Mettepenningen B.; 6 Luc van Roij Balen B.; 7 Phillipe Wauters B.; 8 Christophe Brieau Frankrijk; 9 Marc Goossens B.; 10 Michel Guffree B.; 13 Henk Ceelen Ned.; 22 Theo Akkermans Ned.; 35 Jack de Klerk Ned.
50+
1 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 2 Wim Veris B.; 3 Marc Heulens B.; 4 Theo Joosten Ned.; 5 Jan Van Hove B.; 6 Sus Auwers B.; 7 Mario D’Haezeleer B.; 8 Helmuth Tas B.; 9 Marius van Oirschot Best Ned.; 10 Kees Christianen Ned.; 13 Rinus Ansems Chaam Ned.; 15 Wim de Wael Axel Ned.; 16 Louis Meijers Maastricht Ned.; 17 Hay Kellenaers Siebengewald Ned.; 33 Peter van der Geest Ned.; 46 Adri Huusen Ned.; 63 Hans Lap H.I. Ambacht Ned.; 65 Evert Eckhardt Ned.; 69 Dick van loon Ned.; 70 Jo Scholten Echt Ned.
60+
1 George Vonck B.; 2 Roger Hoof B.; 3 Francois Hufkens B.; 4 Luc Snels B.; 5 Gaston van der Plas B.; 6 Maurice van Peteghem B.; 7 Joseph Mignon B.; 8 Claudy Maraitte B.; 9 Theo van Mook Made Ned.; 10 Daniel Gaillot B.; 11 Cor Berkhouwer Ned.; 14 Vic Van Den Eijnde B.; 15 Kees Sebrechts Ned.; 21 André Klep Ned.; 22 Fons Heyens B.; 24 John Martin Ned.; 25 Wim Wanders Meerssen Ned.; 32 Huub Konings Asten Ned.; 33 Peter Pruimboom Ned.; 43 Aad Vingerling Ned.; 58 Rem van Zelst Ned.; 61 Lambert van de Wiel Ned.; 62 Wiel Leurs Posterholt Ned.; 63 Hennie Hoevers Ned.; 68 Frans Timmers Ned.; 
 
Achtmaal  12 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners WFN
40+
1 Theo Akkermans Ossendrecht; 2 Jack van der Horst Oost Souburg; 3 Hennie Rovers Oud Gastel; 4 Niels Schrauwen Oosterhout; 5 Theo Schlijper Linschoten; 6 Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 7 Aart Lobrecht Montfoort; 8 Stefan Kolen Heinkenszand; 9 Jac de Klerk Breda; 10 Jan Palings Oud Gastel; 11 Christ de Baat Hoeven; 12 Johan Pemen Rijsbergen; 13 Rini van Zundert St.Willebrord; 14 Rudy van Vlimmeren St.Willebrord; 15 Nico van Witzenburg Brielle; 16 Jan Janssen Galder; 17 Rick Groot Fijnaart; 18 Ron Mol Den Haag;  19 Peter Damen Minderhout B.; 20 Ruud Klomp Veghel; 22 Ad Bevers Deurne; 32 Ronald Thijssen Meijel; 35 Hans Peters Gemert; 43 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 51 John Verheijen Meijel.
50+
1 Ad Valentijn St.Willebrord; 2 Marius van Oirschot Best; 3 Maas van Beek Barneveld; 4 Hay Kellenaers Siebengewald; 5 Gerry Glas eindhoven; 6 Kees Christianen St.Willebrord; 7 Peter van der Geest Lepelstraat; 8 Eddy Gevers Schijndel; 9 Wim de waal Axel; 10 Bert ter Harmsel Meer B.; 11 Evert Eckhardt Kruiningen; 12 André Langenberg Ossendrecht; 13 Simon Meijn Oudendijk; 14 Jan Ubachs Venlo; 15 Tonny van de Sanden Eindhoven; 16 Cees van Sintmaartendijk Zuidlland; 17 Dick van Loon oosteind; 18 Jan Goos Dorst; 19 Johan Braspennincx Oosterhout; 20 Herman Mittertreine Rotterdam; 21 Christ Christianen Bosschenhoofd; 22 Hubert van Hoydonck St.Willebrord; 23 Ad Montforts Maaseik B.; 24 Peter de Groot Nijmegen; 25 Ad Haarbosch Oosteind.
60+
1 Paul Otter Rotterdam; 2 Guus Zanting Mijdrecht; 3 Theo van Mook Made; 4 Kees Sebrechts Halsteren; 5 Bram Schenk Haren; 6 André Klep Oud Gastel; 7 Kees Verdouw Driebruggen; 8 Hans Verbeek Lelystad; 9 Cor Berkhouwers Stolwijk; 10 Aad Vingerling ’s Gravendeel; 11 Tim Krabbe Amsterdam; 12 John Martin Hoek van Holland; 13 Piet van Eekelen Nispen; 14 Wiel Leurs Posterholt; 15 Nico Fokker Wilnis; 16 Wim Wanders Meerssen; 17 Michel van Meeuwen Schiedam; 18 Jan Nieuwenhuyzen Houten; 19 Bertus Omen Bavel; 20 Peter Pruymboom Bosschenhoofd; 28 Herman Hensen Cuijk; 37 Boudewijn Driessen Rosmalen; 38 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 39 Huub Konings Asten; 47 Gerrit Westenberg Blerick; 52 Martin van Duinhoven Someren.
 
Sankt Johann Oostenrijk  23 augustus  Weltcup
53/57 jr.
1 Daniël Leveau Frankrijk; 2 Jac Roemermann Helden; 
59/61 jr.
1 George Vonck België; 5 Hay Kellenaers Siebengewald; 19 Wim Wanders Meerssen. 
65/69 jr.
1 Theo van Mook Made; 8 Wiel Leurs Posterholt.
 
Someren Heide   Omloop van de Heidehof  Semi-Klassieker
40+
1 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 2 Godert de Leeuw Ermelo; 3 Christ de Baat Hoeven; 4 Jos van der Horst Nijmegen; 5 Erik Bos Rotterdam; 6 Gerrit Teunis Wierden; 7 Theo Schlijper Linschoten; 8 Frank Witlox Eindhoven; 9 Henri Vennix Oostelbeers; 10 Frans Willems Oostelbeers; 11 Henk Winkelman Asten; 12 Bart Bexkens Handel; 13 Jack Rutten Nederweert; 14 Peter van Dam Eindhoven; 15 Richard Nuyens Stramproy; 16 Jack Peeters Weert; 17 Paolo Tassini Hoofddorp; 18 Luuk van Vliet Voorschoten; 19 Hans Peters Gemert; 20 Erwin van Helden Lottum; 21 Jan Palings Oud Gastel; 22 Hermi Beute Nijmegen; 23 Alfons Schutters Hamont Achel B.; 24 René van der Velden Veldhoven; 25 Jack Lenders Weert.
50+
1 Dirk Keijnemans Nieuwaal; 2 Hans Lap H.I.Ambacht; 3 Marius van Oirschot Best; 4 Gerrit Kleinveld Lisse; 5 Kees Christianen St.Willebrord; 6 Jos Nederlof Lochum; 7 Joop Kosters Zaltbommel; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Jos Kerkhof Achterveld; 10 Willem Hus Voorburg; 11 Herman Nijkamp Rijssen; 12 Klaas Kirchhof Elspeet; 13 Eddy Gevers Schijndel; 14 Jan Ubachs Venlo; 15 Geert Oosterbosch Eindhoven; 16 Joop van Vliet Den Haag; 17 Martin Daniels Bingelrade; 18 Theo Hensen Boven Leeuwen; 19 Twan den Braber Hoeven; 20 Jan Waaier Langeveen; 21 Arno Maas Merkelbeek; 22 Ger Janssen Blerick; 23 Cees van Rijsbergen Sprundel; 24 Luido Vanherf Mopertingen B.