Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2006


Weert IJzeren Man 2 april
1 Gerard Spierings Schijndel; 2 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 3 Piërre van de Beurcht Boekel; 4 Felix Luyten Heusden; 5 Ad de Kuiper Hardinxveld Giesendam; 6 Mari van Oirschot Best; 7 Hans Lap H.I.Ambacht; 8 Jos van der Horst Boekel; 9 Stefan Meijssen Neerpelt B.; 10 Martin Daniels Bingelrade; 15 Jos Hollands Baarlo; 17 Piet Zelis Heerlen; 18 Alex Urlings Meerssen; 19 Willy Rekers Brunssum; 22 Theo Geenen Velden; 23 Jack Rutten Nederweert. 

Deurne Walsberg 5 april WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Frank Witlox Eindhoven; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Peter Witlox Eindhoven; 5 Jef van Hooft Schijndel; 6 Tonny van de Sanden Eindhoven; 7 Piërre van de Beurcht Boekel; 8 Peter Bouwmans Bakel; 9 Ronny Verdonck Balen B.; 10 Hans Peters Gemert. 

Someren Heide 9 april St.Jozef Semi-Klassieker
40+
1 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 2 Jan van Noort Roosendaal; 3 Piërre van de Beurcht Boekel; 4 Erik Bos Rotterdam; 5 Man van Oirschot Best; 6 Elbert van den Berg Nijkerkerveen; 7 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 8 Henri Hermans Turnhout B.; 9 Peter Witlox Eindhoven; 10 Frank Witlox Eindhoven; 11 Jos van der Horst Boekel; 12 Jos Reinders Helden; 13 Hans Lap H.I.Ambacht; 14 Theo Schlijper Linschoten; 15 Hans Peters Gemert; 16 Henri Vennix Oostelbeers; 17 Hermi Beute Nijmegen; 18 John van der Vleuten Veldhoven; 19 Michelk Nysen Bocholt B.; 20 Herman Proost Turnhout B.
50+
1 Ronny Vanderbiessen Heusden Zolder B.; 2 Rinus de Veth Maastricht; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Theo Poorters Koersel B.; 5 Jo Scholten Echt; 6 Joop van Vliet Den Haag; 7 Eddy Gevers Schijndel; 8 Martin Daniels Bingelrade; 9 Felix Luyten Heusden Zolder B.; 10 Jan Ubachs Venlo; 11 Gerrit Kleinveld Lisse; 12 Hay Kellenaers Siebengewald; 13 Willy Rekers Brunssum; 14 Norman Meurer Düren Dld.; 15 Rob Janssen Nijmegen; 16 Nico Hendriks Elsloo; 17 Theo Geenen Velden; 18 Piet Kessels Boekel. 

De Mortel Gemert 12 april WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Johan de Beer St.Oedenrode; 4 Piërre van de Beurcht Boekel; 5 Heinz Leterle Kerpen Dld.; 6 Hans Peters Gemert; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Michael Donner Wüppertal Dld.; 9 Erwin de Hond Baarlo; 10 Tonny van de Sanden Eindhoven.

Vlierden 19 april WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Piërre van de Beurcht Boekel; 3 Frank Witlox Eindhoven; 4 Rien van Kessel Deurne; 5 Martin Opdam Liessel; 6 Theo Schlijper Linschoten; 7 Michael Donner Wüppertal Dld.; 8 Marcel Poelmans Heers B.; 9 Hans Peters Gemert; 10 Peter Bouwmans Bakel. 

Liessel 23 april Aankomst Ronde van Brabant
1 Piërre van de Beurcht Boekel; 2 Peter Witlox Eindhoven; 3 Corné Rombouts Well; 4 Riny van Deurzen Liessel; 5 Rien van Kessel Deurne; 6 Ton Hillen Helden; 7 Geertjan Joris Valkenswaard; 8 Jack Rutten Nederweert; 9 Gerry Glas Eindhoven; 10 Piet Kessels Boekel. 

Deurne Zeilberg 26 april WVAN
1 Peter Witlox Eindhoven; 2 Theo Schlijper Linschoten; 3 Piërre van de Beurcht Boekel; 4 Michael Donner Wüppertal Dld.; 5 Rien van Kessel Deurne; 6 Frank Witlox Eindhoven; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Hans Peters Gemert; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Jo Scholten Echt.

Milheeze 3 mei WVAN
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Frank Witlox Eindhoven; 3 Piërre van de Beurcht Boekel; 4 Michael Donner Wüppertal Dld.; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Tonny van de Sanden Eindhoven; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Hans Peters Gemert; 9 Ed de Hond Baarlo; 10 Theo Schlijper Linschoten. 

Bakel 10 mei WVAN
1 Piërre van de Beurcht Boekel; 2 Luc van Roij Balen B.; 3 Tonny van de Sanden Eindhoven; 4 Rien van Kessel Deurne; 5 Ed de Hond Baarlo; 6 Michael Donner Wüppertal Dld.; 7 Jan Ubachs Venlo; 8 Bart Bexkens Handel; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 Theo Schlijper Linschoten.
 
Leeuwen 14 mei
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 

Zeeland 24 mei WVAN
1 Bart Bexkens Handel; 2 Wil van Hamsvoord Hoogeloon; 3 Theo Schlijper Linschoten; 4 Geert Wiendels Uden; 5 Piërre van de Beurcht Boekel; 6 Peter Witlox Eindhoven; 7 Michael Donner Wüppertal Dld.; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 Eddy Gevers Schijndel; 10 Heri Vennix Oostelbeers. 

Eindhoven Woensel 28 mei
1 Rien van Kessel Deurne; 2 

Neerkant 31 mei WVAN
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Piërre van de Beurcht Boekel; 3 Eric Witjes Nijmegen; 4 Peter Witlox Eindhoven; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Hans Peters Gemert; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Martin Opdam Liessel; 9 Tonny van de Sanden Eindhoven; 10 Michael Donner Wüppertal Dld. 

Helenaveen 4 juni Omloop van Helenaveen Semi-Klassieker
40+
1 Piërre van de Beurcht Boekel; 2 Peter Witlox Eindhoven; 3 Heinz Leterle Kerpen Dld.; 4 Jos van der Horst Boekel; 5 Frans Willems Oostelbeers ; 6 Peter Gödde Almelo; 7 Frank Witlox Eindhoven; 8 Karl Klinkert Wetter Dld.; 9 Dieter Schumacher Kerpen Dld.; 10 Michael Donner Wüppertal Dld.; 11 John van Rullen Schijndel; 12 Hans Peters Gemert; 13 Jack Rutten Nederweert; 14 Hubert Goossens Bocholt B.; 15 Michel Nysen Bocholt B.; 16 Robert Peeters Bocholt B.; 17 Henk Mertens Aarle Rixtel; 18 Jo Montforts Wassenberg Dld.; 19 Petro van der Sterren Horst America; 20 Paolo Tassini Hoofddorp; 21 Michel Kessels Tegelen; 22 Twan Donkers Handel; 23 Harrie Maes Mol B.; 24 Herbert Koch Dorsten Dld.; 25 Peter Bouwmans Bakel.
50+
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 3 Joop Ribbers Groenlo; 4 Fred de Kinkelder Groenlo; 5 Eddy Gevers Schijndel; 6 Dirk Keijnemans Nieuwaal; 7 Johannes Gasper Kerpen Dld.; 8 Joop Kosters Zaltbommel; 9 Achim Birkenheier Kerpen Dld.; 10 Robin Schuman Bedburg-Hau Dld.; 11 Willy Rekers Brunssum; 12 Jan Ubachs Venlo; 13 Jo Scholten Echt; 14 Robert Kroep Hoek van Holland; 15 Manfred Schöndelen Schwalmtal Dld.; 16 Wim Wanders Meerssen; 17 Norman Meurer Düren Dld.; 18 Willy Kersten Groesbeek; 19 Piet Kessels Boekel; 20 Huber Akkers Milheeze; 21 Piet Zelis Heerlen; 22 Ad Montforts Maaseik B.; 23 Gerard Keijsers Kessel. 

Liessel 7 juni WVAN
1 Peter Witlox Eindhoven; 2 Twan Donkers Handel; 3 Piërre van de Beurcht Boekel; 4 Michael Donner Wüppertal Dld.; 5 Ed de Hond Baarlo; 6 Hans Peters Gemert; 7 Jan Ubachs Venlo; 8 Peter Bouwmans Bakel; 9 Martin Opdam Liessel; 10 Bert van Boxmeer Best.

Weert 11 juni Aankomst Rogtour
1 Jos van der Horst Boekel; 2 

Someren Eind 14 juni WVAN
1 John van Rullen Schijndel; 2 Hans Peters Gemert; 3 Frans Willems Oostelbeers; 4 René van der Velden Veldhoven; 5 Piërre van de Beurcht Boekel; 6 Eric Witjes Nijmegen; 7 Peter Witlox Eindhoven; 8 Henri Vennix Oostelbeers; 9 Jan Ubachs Venlo; 10 Jack Rutten Nederweert.

Mierlo 21 juni WVAN
1 Piërre van de Beurcht Boekel; 2 Frank Witlox Eindhoven; 3 Tonny van de Sanden Eindhoven; 4 John van der Vleuten Veldhoven; 5 Theo Wouters Eindhoven; 6 Ed de Hond Baarlo; 7 Peter Witlox Eindhoven; 8 John van Rullen Schijndel; 9 Marcel Poelmans Heers B.; 10 Peter Bouwmans Bakel. 

Siebengewald 25 juni Omloop van de Maasduinen Semi-Klassieker
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Marius van Oirschot Best; 3 Werner Salmen Schermbeck Dld.; 4 Gerrit Teunis Wierden; 5 Frank Witlox Eindhoven; 6 Bert van Boxmeer Best; 7 Joop Ribbers Groenlo; 8 Dick Keijnemans Nieuwaal; 9 Bart Dolfin Amsterdam; 10 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 13 Axel Urlings Meerssen; 21 Jan Ubachs Venlo; 27 Petro van der Sterren Horst America; 31 Jack Lenssen Oostrum; 32 Jack Rutten Nederweert; 33 Ton Jacobs Meterik; 35 Rob Kroyenga Bergen. 

Boekel 28 juni WVAN
1 John van der Vleuten Veldhoven; 2 Piërre van de Beurcht Boekel; 3 Bert van Boxmeer Best; 4 Michael Donner Wüppertal Dld.; 5 Ed de Hond Baarlo; 6 Jan Ubachs Venlo; 7 Peter Witlox Eindhoven; 8 Wil van Hamsvoord Hoogeloon; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 Ton Hillen Helden. 

Handel 5 juli WVAN
1 Jo Scholten Heythuysen; 2 Piërre van de Beurcht Boekel; 3 John van der Vleuten Veldhoven; 4 Petro van der Sterren Horst America; 5 Peter Witlox Eindhoven; 6 Michael Donner Wüppertal Dld.; 7 Hans Peters Gemert; 8 Bart Bexkens Handel; 9 Jan Ubachs Venlo; 10 Eric Weber Son. 

Milheeze 12 juli WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Piërre van de Beurcht Boekel; 3 Ron Paffen Milsbeek; 4 Michael Donner Wüppertal Dld.; 5 Bert van Boxmeer Best; 6 Martin Opdam Liessel; 7 Ed de Hond Baarlo; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 Eddy Gevers Schijndel; 10 Peter Witlox Eindhoven. 

Arcen 15 juli
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Julius Firkowski Oberhausen Dld.; 5 Ron Paffen Milsbeek; 6 Werner Salmen Wüppertal Dld.; 7 Juergen Feustel Reken Dld.; 8 Detlef Laugisch Bottrop Dld.; 9 Arno Hecking Ratingen Dld.; 10 Jo Montforts Wassenberg Dld. 

Veldhoven 16 juli NWB Kampioenschap
1 Piërre van de Beurcht Boekel; 2 Erik Bos Rotterdam; 3 John van der Vleuten Veldhoven; 4 Geert Oosterbosch Eindhoven; 5 Peter Witlox Eindhoven; 6 Tonny van de Sanden Eindhoven; 7 Twan Donkers Handel; 8 Frank Witlox Eindhoven; 9 Ed de Hond Baarlo; 10 Jack Rutten Nederweert. Kampioen : 1 Peter Witlox ; 2 Tonny van de Sanden; 3 Ed de Hond. 

Stramproy 5 augustus
1 Jo Scholten Heythuysen; 2 André Panis Genk B.; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Hay Kellenaers Siebengewald; 5 John van der Vleuten Veldhoven; 6 Frank Witlox Eindhoven; 7 Tonny van de Sanden Eindhoven; 8 René van der Velden Veldhoven; 9 Ed de Hond Baarlo; 10 Robert van de Kerkhof Lommel B.; 13 Jac Roemermann Helden; 14 Jos Bongers Baarlo. 

Bonheiden België 6 augustus Wereldkampioenschap ICF
40+
1 Kenny Demaerteleire B.; 2 Jack van der Horst Oost Souburg Ned.; 3 Erik Vereecken Ned.; 4 Johan Dupuydt B.; 5 Ludwig Gladines B.; 6 Chris Vanderaerden B.; 7 Christ de Baat Ned.; 8 Marc Goossens B.; 9 Henk Ceelen Pijnacker Ned.; 10 Jan van Noort Ned.; 13 Peter Mol Ned.; 18 Matti de Baat Nieuw Vossemeer Ned.; 19 Tiny Rijsbergen Ned.; 40 Ad van Broekhoven Ned.; 48 Henny Rovers Oud Gastel Ned.; 52 Elbert van de Berg Ned.; 60 Marius van Oirschot Best Ned.
50+
1 Wim Veris België; 2 Jan Van hove B.; 3 Wim de Waal Axel Ned.; 4 Peter van der Geest Ned.; 5 Tom Wilson Engeland; 6 Ad Valentijn Ned.; 7 Marc Heulens B.; 8 Gustaaf Meirte B.; 9 Roland Boulard B.; 10 Omer Debecker B.; 13 Bert ter Harmsel Ned; 16 Maas van Beek Ned.; 21 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 22 Dirk van Loon Ned.; 23 André Langenberg Ned.; 26 van Vessem Ned.; 32 Twan de Braber Ned.; 41 Kees Christianen Ned.; 44 Hay Kellenaers Siebengewald Ned.; 50 Fred de Kinkelder Groenlo Ned.; 64 Jo Scholten Echt Ned.; 68 Hay Camps Venray Ned. 69 Piet Hindriks Geleen Ned.
60+
1 Theo van Mook Made; 2 Gaston Sannen B.; 3 Léon Lugowski B.; 4 Claudy Maraite B.; 5 Francois Hufkens B.; 6 Louis Herremans B.; 7 Vic van den Eijnde B.; 8 Maurice van Peteghem B.; 9 Werner Dullaert B.; 10 Piërre Verberckmoes B.; 14 Willy Rekers Brunssum; 20 Aard Vingerling Ned.; 29 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 31 Wiel Leurs Posterholt; 46 Huub Konings Asten. 

Achtmaal 13 augustus Nederlands Kampioenschap Vrije renners WFN
40+
1 Jack van der Horst Oost Souburg; 2 Henny Rovers Oud Gastel; 3 Eric Vereecken Hulst; 4 Johan Pemen Rijsbergenm; 5 John Haast Rijsbergen; 6 René Haast Rijsbergen; 7 Tiny van Rijsbergen Sprundel; 8 Christ de Baat Hoeven; 9 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 10 Freddy Keller Deventer; 11 Evert Eckhardt Kruiningen; 12 Wim Oosse Middelburg; 13 Sjaak Schipper Hellevoetsluis; 14 Peter Mol Kapelle; 15 John Kleijendorst Dordrecht; 16 John van der Vleuten Veldhoven; 17 Marco van Leeuwen Hellevoetsluis; 18 Mari van Oirschot Best; 19 Art Oosting Abbenbroek; 20 Hendrik Borremans Rijkevorsel
50+
1 Wim de Waal Axel; 2 Ad Valentijn St.Willebrord; 3 Rinus Ansums Chaam; 4 André Langenberg Ossendrecht; 5 Tonny van de Sanden Eindhoven; 6 Peter van der Geest Lepelstraat; 7 Geert Oosterbosch Eindhoven; 8 Kees Christianen St.Willebrord; 9 Eddy Gevers Schijndel; 10 Barend Verhagen Woerden; 11 Bram Jouvenaar Den Haag; 12 Willem Hus Voorburg; 13 Gerrit Kleinveld Lisse; 14 Christ Christianen Bosschenhoofd; 15 Ger Bongers Wijchen; 16 Wout Cevat Hoensbroek; 17 Fester Aarts Kruiningen; 18 Ad Montforts Maaseik B.; 19 Ad Haarbosch Oosteind; 20 Arie Buurman Barendrecht.
60+
1 Leo van den Berg Noordwijk; 2 Theo van Mook Made; 3 Kees Sebrechts Halsteren; 4 Leen de Wit Oudewater; 5 Bram Schenk Haarlem; 6 Wim Wanders Meerssen; 7 Jan van der Horst Haarlem; 8 Jaap Verdouw Oudewater; 9 Hans Verbeek Lelystad; 10 Cor Berkhouwer Stolwijk; 11 Wiel Leurs Posterholt; 12 Klaas de Kok Hilversum; 13 Kees Verdouw Driebruggen; 14 John Wildeman Enschede; 15 Peter Bakker Rotterdam; 16 Tim Krabbe Amsterdam; 17 Rien de Jong Bosschenhoofd; 18 Jaap van Hummel Hengelo; 20 Bert Vissers Breda.

Sankt Johann Oostenrijk 22 augustus Weltcup
53/57 jr.
1 Jac Roemermann Helden; 2 Ron Smit Haarlem; 3 Kalman Szkalak USA.; 4 Renzo Zuffa It.; 5 Jerzy Bylicki Polen; 6 Svend Erik Hansen Denemarken; 10 D. van Loon Ned.; 12 Willy Rekers Brunssum.
64/68 jr
1 Manfred Nepp Duitsland.; 2 Wiel Leurs Posterholt. 

Munstergeleen 2 september Klimcriterium
1 Bert Bakker Zaandam; 2 André Panis Genk B.; 3 Jos Wolfskamp Raalte; 4 Jo Scholten Echt; 5 Gerrit Teunis Wierden; 6 Joop Ribbers Groenlo; 7 Hay Kellenaers Siebengewald; 8 André Langenberg Ossendrecht; 9 Peter van der Geest Lepelstraat; 10 Jos Bongers Baarlo; 11 Frank Witlox Eindhoven; 12 Jos Holands Baarlo; 13 Gerard Frissen Wanzé B.; 14 Eric Ruesink Dinxperlo; 15 Peter Bierens Eindhoven; 16 Jac Roemermann Helden. 

Someren Heide 3 september Omloop van de Heidehof Semi-Klassieker
40+
1 René Haast Rijsbergen; 2 Ron Dooyeweerd Harderwijk; 3 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 4 John Haast Rijsbergen; 5 Frank Witlox Eindhoven; 6 Ton van Eijk Hillegom; 7 Ton van Korven Diessen; 8 Ad de Kuiper Hardinxveld Giesendam; 9 Peter Witlox Eindhoven; 10 Wil van Hamsvoord Hoogeloon; 11 Erik Ruesink Dinxperlo; 12 Zeger van der Wit Vught; 13 Hans Lap H.I.Ambacht; 14 Bernie Bleumink Lichtenvoorde; 15 Eibert Reyerse Harderwijk; 16 Theo Schlijper Linschoten; 17 Kees Barendregt Rhoon; 18 Gerrit Teunis Wierden; 19 Eddy Thewissen Maasmechelen B.; 20 John Gademans Nieuwegein.
50+
1 Dick Keijnemans Nieuwaal; 2 Barend Verhagen Woerden; 3 Tonny van de Sanden Eindhoven; 4 Jos Nederlof Lochem; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Eddy Gevers Schijndel; 7 Joop Kosters Zaltbommel; 8 Fred de Kinkelder Groenlo; 9 Twan de Braber Hoeven; 10 Jan Goedhart Hanrdinxveld Giesendam; 11 René Balm Kerkrade; 12 Ton Verhey Arnhem; 13 Jo Scholten Echt; 14 Geert Oosterbosch Eindhoven; 15 Jan Waaijer Langeveen. 

Arcen 24 september
Koppeltijdrit
1 Hans van Leeuwen Nijmegen / Frank Terwel Arnhem; 2 Ronald Thijssen / John Verheijen Meijel; 3 Wilfried Goes Tegelen / Jacco Spithoven Nieuwegein; 4 Jos Hollands Baarlo / Richard Nuyens Stramproy; 5 Peter Verhouden Eindhoven / Rien van Kessel Deurne.
Mixed Koppels
1 Toon van der Putten Heteren /Christy Verkerk Lienden.