Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2005


Weert  3 april
1 Marius van Oirschot Best; 2 Gerard Spierings Schijndel; 3 Gerry Glas Eindhoven; 4 Frank Witlox Eindhoven; 5 Martin Daniels Bingelrade; 6 Geertjan Joris Valkenswaard; 7 William de Wolf Rotterdam; 8 Jos van der Horst Boekel; 9 Peter Witlox Eindhoven; 10 Marcel Poelmans Heers b.; 11 André Panis Genk B.; 12 Eddy Gevers Schijndel; 13 Jos Reinders Helden; 14 Hans Bulkens Boxmeer; 15 Ad de Kuiper Hardinxveld Giesendam.
 
Deurne  Zeilberg  6 april   WVAN
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Martin Daniels Bingelrade; 3 Ruud Klomp Veghel; 4 Frank Witlox Eindhoven; 5 Willie Mutsers Asten; 6 Theo Schlijper Linschoten; 7 Jac Rutten Nederweert; 8 Emiel Rayer Venlo; 9 Michael Donner Wüppertal Dld.
 
Baarlo  10 april
1 Marius van Oirschot Best; 2 Frank Witlox Eindhoven; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Peter Witlox Eindhoven; 5 Jos van der Horst Boekel; 6 Harrie Geeris Eindhoven; 7 Ton Weltens Heythuysen; 8 Hans Bulkens Boxmeer; 9 Geertjan Joris Valkenswaard; 10 Jan Ubachs Venlo; 11 Jac Nilissen Baarlo; 12 Theo Geenen Velden; 13 Heinz Leterle Kerpen Dld.; 14 Petro van der Sterren Horst America; 15 Willard van Ooij Linschoten.
 
De Mortel  Gemert  13 april   WVAN
1 Theo Schlijper Linschoten; 2 Peter Witlox Eindhoven; 3 Hermi Beute Nijmegen; 4 Rien van Kessel Deurne; 5 Peter Bouwmans Bakel; 6 Frank Witlox Eindhoven; 7 Hans Peters Gemert; 8 Michael Donner Wüppertal Dld.; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Martin Opdam Liessel.
 
Someren Heide  17 april  St.Jozef  Semi-Klassieker
40+
1 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 2 Hans Lap H.I.Ambacht; 3 Marius van Oirschot Best; 4 Horst Stiefeling Wüppertal Dld; 5 John van Rullen Schijndel; 6 Jos van der Horst Boekel; 7 Gerrit Teunis Wierden; 8 Detlef Laugisch Schermbeck Dld.; 9 William de Wolf Rotterdam; 10 Werner Salmen Schermbeck Dld.; 11 Theo Geenen Velden; 12 Arjan van Gaveren Nijverdal; 13 Jeroen Verhoeven Amstelveen; 14 Richard Buyvoets Helvoirt; 15 Martin Opdam Liessel.
50+
1 Martin Daniels Bingelrade; 2 Ralf Stambula Schermbeck Dld.; 3 Heinz Esch Krefeld Dld.; 4 Louis Meijers Maastricht; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Rien van Kessel Deurne; 7 Robert Kroep Hoek van Holland; 8 Kees Klop Hardinxveld Giesendam; 9 Wim van Tilborg Kampen; 10 Wiel Leurs Posterholt; 11 Romuald Wilczinski Dortmund Dld.
 
Milheeze  20 april   WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Jos van der Horst Boekel; 4 Emile Rayer Venlo; 5 Hermi Beute Nijmegen; 6 Jan Ubachs Venlo; 7 Michael Donner Wüppertal Dld.; 8 Tonny van de Sanden Eindhoven; 9 Willie Mutsers Asten; 10 Hans Peters Gemert.
 
Leeuwen  24 april
1 Jos van der Horst Boekel; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Petert Witlox Eindhoven; 4 Jac Roemermann Helden; 5 Hans Bulkers Boxmeer; 6 Theo van Berlo Beek en Donk; 7 Gerry Glas Eindhoven; 8 Piet Kessels Boekel; 9 Emiel Rayer Venlo; 10 Geertjan Joris Valkenswaard.
 
Bakel  27 april   WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Frans Willems Oostelbeers; 4 Willie Mutsers Asten; 5 Eddy Gevers Schijndel; 6 Johan de Beer St.Oedenrode; 7 Twan Donkers Handel; 8 Tonny van de Sanden Eindhoven; 9 Michael Donner Wüppertal Dld.; 10 Martin Opdam Liessel.
 
Liessel  1 mei  Aankomst Ronde van Brabant
1 Hans Lap H.I.Ambacht; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Heinz Leterle Kerpen Dld.; 4 Peter Witlox Eindhoven; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Theo Schlijper Linschoten; 7 Hans Bulkens Boxmeer; 8 Geertjan Joris Valkenswaard; 9 Gerry Glas Eindhoven; 10 Martin Opdam Liessel.
 
Zeeland  4 mei  WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Gerard Spierings Schijndel; 4 Eddy Gevers Schijndel; 5 Theo Schlijper Linschoten; 6 Peter Witlox Eindhoven; 7 Mark Lenaerts Balen B.; 8 Geert Wiendels Uden; 9 Jan Ubachs Venlo; 10 Johan de Beer St.Oedenrode.
 
Boekel  11 mei   WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Jos van der Horst Boekel; 4 Michael Donner Wüppertal Dld.; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Jack Rutten Nederweert; 7 Geert Wiendels Uden; 8 Theo Schlijper Linschoten; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Twan Donkers Handel.
 
Neerkant  18 mei   WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Peter Bouwmans Bakel; 4 Theo Schlijper Linschoten; 5 Emile Rayer Venlo; 6 Jan Ubachs Venlo; 7 Michael Donner Wüppertal Dld.; 8 Theo Geenen Velden; 9 Jack Rutten Nederweert; 10 Geert Wiendels Uden.
 
De Rips 25 mei   WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Tonny van de Sanden Eindhoven; 4 Twan Donkers Handel; 5 John van Rullen Schijndel; 6 Rien van Kessel Deurne; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Michael Donner Wüppertal Dld.; 9 Geert Wiendels Uden; 10 Bart Bexkens Handel.
 
Eindhoven Woensel  29 mei
1 Theo Schlijper Linschoten; 2 John van Rullen Schijndel; 3 Jos van der Horst Boekel; 4 Marius van Oirschot Best; 5 Gerry Glas Eindhoven; 20 Jo Scholten Heythuysen.
 
Liessel  1 juni   WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Werner Salmen Wüppertal Dld.; 5 Ruud Klomp Veghel; 6 Twan Donkers Handel; 7 Michael Donner Wüppertal Dld.; 8 Jack Rutten Nederweert; 9 Erwin de Hond Baarlo; 10 Geert Wiendels Uden.
 
Someren  5 juni  Aankomst Omloop der Peel
1 Hans Lap H.I.Ambacht; 2 Frank Witlox Eindhoven; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Ad de Kuiper Hardinxveld Giesendam;  5 Peter Witlox Eindhoven; 6 William de Wolf Rotterdam; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 Hans Bulkens Boxmeer; 9 Gerry Glas Eindhoven; 10 Jack Rutten Nederweert.; 11 Michel Nysen Bocholt B.
 
Vlierden  8 juni   WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Michael Donner Wüppertal Dld.; 4 Emiel Rayer Venlo; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Piet Kessels Boekel; 7 Ed de Hond Baarlo; 8 Geertjan Joris Valkenswaard; 9 Theo Geenen Velden; 10 Bart Bexkens Handel. 
 
Helenaveen  12 juni  Omloop van Helenaveen  Semi-Klassieker
40+
1 Jos Wolfkamp Raalte; 2  René Markus Nes a.d.Amstel; 3 Marius van Oirschot Best; 4 Hans Lap H.I.Ambacht; 5 Jos van der Horst Boekel; 6 John van Rullen Schijndel; 7 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 8 William de Wolf Rotterdam; 9 Ad de Kuiper Hardinxveld Giesendam; 10 Christian Lentz Rijswijk; 11 Theo Schlijper Linschoten; 12 Hans Peters Gemert; 13 Theo Geenen Velden; 14 Eddy Gevers Schijndel; 15 Tonny van de Sanden Eindhoven; 16 Michel Nysen Bocholt B.; 17 Gerrit Teunis Wierden; 18 Peter Witlox Eindhoven; 19 Gerard van de Bovenkamp Valkenswaard; 20 Pedro van der Sterren Horst America.
50+
1 Fred de Kinkelder Groenlo; 2 Dirk Keynemans Nieuwaal; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Jo Scholten Heythuysen; 5 Hay Kellenaers Siebengewald; 6 Joop Kosters Zaltbommel; 7 Barend Verhagen Woerden; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Piet Kessels Boekel; 10 Jac Roemermann Helden; 11 Martin Daniels Bingelrade; 12 Gerry Glas Eindhoven; 13 Jan Goedhart Hardinxvelkd Giesendam; 14 Jac Nilissen Baarlo; 15 Geert Wiendels Uden; 16 Wiel Leurs Posterholt; 17 Norman Meurer Düren Dld.; 18 Willy Rekers Brunssum; 19 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Werner Kunde Goch Dld.
 
Someren Eind  15 juni   WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 John van Rullen Schijndel; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Geert Joris Valkenswaard; 5 Michael Donner Wüppertal Dld.; 6 Wil van der Hamsvoord Hoogeloon; 7 Peter Bouwmans Bladel; 8 Hans Peters Gemert; 9 Geert Wiendels Uden;l 10 Jan Ubachs Venlo.
 
Mierlo  22 juni   WVAN
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Jo Scholten Heythuysen; 3 Jos van der Horst Boekel; 4 Michael Donner Wüppertal Dld.; 5 Emiel Rayer Venlo; 6 Jan Ubachs Venlo; 7 Geert Wiendels Uden; 8 Eric Weber Son; 9 Tonny van de Sanden Eindhoven; 10 Luc van Roij Balen B.
 
Deurne  Walsberg  29 juni   WVAN
1 Hay Kellenaers Siebengewald; 2 Hans Peters Gemert; 3 Tonny van de Sanden Eindhoven; 4 Peter Bouwmans Bakel; 5 Geert Wiendels Uden; 6 Rien van Kessel Deurne; 7 Theo Wouters Eindhoven; 8 Johan de Beer St.Oedenrode; 9 Jan Ubachs Venlo; 10 Michael Donner Wüppertal Dld.
 
Arcen  2 juli  NWB Kampioenschap
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Heinz Esch Krefeld Dld.; 3 Hans Bulkens Boxmeer; 4 Jo Scholten Heythuysen; 5 Petro van der Sterren Horst America; 6 Peter Witlox Eindhoven; 7 Michael Donner Wüppertal Dld.; 8 Fred de Kinkelder Groenlo; 9 Emiel Rayer Venlo; 10 Hay Kellenaers Siebengewald.
 
Kampioen : 1 Jo Scholten Heythuysen; 2 Petro van der Sterren Horst America; 3 Peter Witlox Eindhoven; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Theo Geenen Velden.
 
Siebengewald  3 juli   Omloop van de Maasduinen  Semi-Klassieker
1 Dick Keynemans Nieuwaal; 2 John van Rullen Schijndel; 3 Barend Verhagen Woerden; 4 Joop Ribbers Groenlo; 5 Detlef Laugisch Schermbeck Dld; 6 Rien van Kessel Deurne; 7 Theo Schlijper Linschoten; 8 Fred Kinkelder Groenlo; 9 Jac Roemermann Helden; 10 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.
 
Someren Eind  10 juli  Aankomst  Someren-Peer-Someren
1 Heinz Esch  Krefeld Dld.; 2 Peter Witlox Eindhoven; 3 Gerry Glas Eindhoven; 4 Frank Witlox Eindhoven; 5 Hans Lap H.I.Ambacht; 6 Hans Bulkens Boxmeer; 7 Manfred Schöndelen Schwalmtal Dld.; 8 Ron Paffen Milsbeek; 9 Geertjan Joris Valkenswaard; 10 Bart Bexkens Handel.
 
Arcen  12 juli  Vrije koers.
1 Frank Terwel  Arnhem; 2 Ronald Thijssen; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Tjeu Sillekens; 5 Jos Reinders Helden.
 
Handel  13 juli  WVAN
1 Luc van Roij  Balen B.; 2 Marcel Poelmans Heers B.; 3 Michael Donner Wüppertal Dld.; 4 Cor Gerritsen Middelbeers; 5 Hans Peters Gemert; 6 Rien van Kessel Deurne; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Geert Wiendels Uden; 9 Piet Kessels Boekel; 10 Tonny van de Sanden Eindhoven.
 
Milheeze  20 juli   WVAN
1 Luc van Roij Balen B.; 2 John van Mulken Schijndel; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Geert Wiendels Uden; 5 Eddy Gevers Schijndel; 6 Joop Kosters Zaltbommel; 7 Hans Peters Gemert; 8 Michael Donner Wüppertal Dld.; 9 Frank Witlox Eindhoven; 10 Hay Kellenaers Siebengewald.
 
Veldhoven  24 juli
1 Jos van der Horst Boekel; 2 Ad de Kuiper Hardinxveld Giesendam; 3 Frank Witlox Eindhoven; 4 John van Rullen Schijndel; 5 Rien van Kessel Deurne.
 
Oostende  België  7 augustus  Wereldkampioenschap  ICF
40+
1 Luc van Roij  Balen B.; 2 Patrick Mettepenningen B.; 3 Rudy Vingerhoeds B.
50+
1 Wim Veris België; 2 Ronny Vanderbiesen B.; 3 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.
60+
1 Vic van den Eijnde België; 2 Tony Woodcock Engeland; 3 Theo van Mook Made Ned.
 
Stramproy  13 augustus
1 Ad de Kuiper Hardinxveld Giesendam; 2 Ron Paffen Milsbeek; 3 Hans Lap H.I. Ambacht; 4 Emile Rayer Venlo; 5 Jos van der Horst Boekel.
 
Someren Heide  28 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners  WFN
40+
1 Jack van der Horst Oost Souburg; 2 Marius van Oirschot Best; 3 Hans van Eijk Nieuw Vennep; 4 Tini Rijsbergen Sprundel; 5 Aart Lobregt Montfoort; 6 Frank Witlox Eindhoven; 7 Mark Hulshof Gendt; 8 Theo Schlijper Linschoten; 9 Ad Valentijn St.Willebrord; 10 Jan van Noort Roosendaal; 11 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 12 Joost van Hest ’s Gravenmoer; 13 Ton Weltens Heythuysen; 14 René Valentijn Rucphen; 15 Peter Witlox Eindhoven; 16 Eric Weber Son; 17 Evert Eckhardt Kruiningen; 18 Toine Robben Helmond; 19 Harrie Riem Born; 20 Jack de Klerk Breda; 21 Geert Joris Valkenswaard; 22 Theo Geenen Velden; 23 Ad van Broekhoven Zundert; 24 Theo Wouters Eindhoven; 25 Jos Hollands Baarlo.
50+
1 Fred de Kinkelder Groenlo; 2 Barend Verhagen Woerden; 3 Gerry Glas Eindhoven; 4 Hubert van Hoydonk St.Willebrord; 5 Ad Montforts Maaseik B.; 6 Bert ter Harmsel Meer B.; 7 Twan de Braber Hoeven; 8 Rien van Kessel Deurne; 9 Man van Vessem Rosmalen; 10 Hay Kellenaers Siebengewald; 11 Kees Christianen St.Willebrord; 12 Peter van der Geest Lepelstraat; 13 André Langenberg Ossendrecht; 14 Dick van Loon Oosteind; 15 André van Mierlo Soerendonk; 16 Martin Daniels Bingelrade; 17 Johan Brouwers Rucphen; 18 Cees van Rijsbergen Sprundel; 19 Wim van Tilborg Kampen; 20 Theo Hensen Boven Leeuwen; 21 Ben Pouwels Cuijk; 22 Ron Haast Rijsbergen; 23 Hay Camps Venray.
60+
1 Theo van Mook Made; 2 Leen de Wit Oudewater; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot; 4 Peter Pruijmboom Bosschenhoofd; 5 Jaap Verdouw Oudewater; 6 Kees Verdouw Driebruggen; 7 Jaap van Hummel Hengelo; 8 Harrie Klaassen Eindhoven; 9 Gerrit van den Boogaert Den Bosch; 10 Rien  de Jong Bosschenhoofd; 11 Tiny Verstappen Someren; 12 Aad Vingerling Willemstad; 13 Boudewijn Driessen Rosmalen; 14 Johan Wildeman Enschede; 15 Martin Kools Deurne; 16 Gerrit Westenberg Blerick; 17 Jan Pieterse Wichmond; 18 Huub Konings Asten; 19 Herman Hensen Cuijk; 20 Gerard Timmermans Asten; 21 Fons Vos Enschede; 22 Theo Oudshoorn De Kwakel; 23 Frans Schouten St.Michielsgestel.
 
Munstergeleen  Klimcriterium  3 september
1 Gerrit Teunis Wierden; 2 André Panis Genk B.; 3 Hans van Eijk; 4 Heinz Esch Krefeld; 5 Jo Scholten Heythuysen; 6 Jac Roemermann Helden; 7 Frank Witlox Eindhoven; 8 Jean Pierre de Vilder Wanzé B.; 9 Erik Ruesink Dinxperlo; 10 Willy Rekers Brunssum; 11 Martin Daniels Bingelrade; 12 Jos Hollands Baarlo; 13 Hay Kellenaers Siebengewald; 14 Theo van Berlo Beek en Donk; 15 Wiel Leurs Posterholt.