Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2004


Weert  IJzeren Man  4 april
1 John van Rullen Schijndel; 2 Wim van Tuyl Gameren; 3 Jo Scholten Heythuysen; 4 Frank Witlox Eindhoven; 5 Geert Oosterbosch Eindhoven; 6 Rien van Kessel Deurne; 7 Richard Buyvoets Helvoirt; 8 Martin Daniels Bingelrade; 9 Gerard Spierings Schijndel; 10 Geerjan Joris Valkenswaard; 11 Jef van Hooft Schijndel; 12 Ton van Korven Diessen; 13 René van der VeldenVeldhoven; 14 Tonny Gijsbers Helmond; 15 Peter Witlox Eindhoven.
 
Deurne Walsberg  7 april   WVAN
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Ron Paffen Milsbeek; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Piet Kessels Boekel; 5 Ruud Klomp Veghel; 6 Ben Pouwels Cuijk; 7 Jef van Hooft Schijndel; 8 Jan van Boxtel Mill; 9 Martin Opdam Liessel; 10 Emile Rayer Venlo.
 
De Mortel  Gemert  14 april   WVAN
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Jef van Hooft Schijndel; 3 Theo Schlijper Linschoten; 4 Rien van Kessel Deurne; 5 Gerard Spierings Schijndel; 6 Peter Witlox Eindhoven; 7 Emile Rayer Venlo; 8 Piet Kessels Boekel; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 Martin Opdam Liesssel.
 
Someren Heide  18 april  St.Jozef   Semi-Klassieker
40+
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Jo Scholten Heythuysen; 3 Marius van Oirschot Best; 4 Martin Daniels Bingelrade; 5 Hermi Beute Nijmegen; 6 Heinz Leterle Kerpen Dld.; 7 Jos Reinders Helden; 8 Ton van Korven Diessen; 9 Hans Lap H.I.Ambacht; 10 Frans Willems Oostelbeers; 11 Gerard van de  Bovenkamp Valkenswaard; 12 Theo Geenen Velden; 13 Arno Burgi Straelen Dld.; 14 Arno Hecking Ratingen Dld.; 15 Jürg Schulten Essen Dld.
 
50+
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Piet Kessels Boekel; 4 Tonny Gijsbers Helmond; 5 Ton Hillen Helden; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Geert Oosterbosch Eindhoven; 8 Wiel Leurs Postertholt; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Gertjan Aardenburg Zaandam; 11 Jack van Herel Oisterwijk; 12 Werner Nowakowski Dinslaken Dld.; 13 Wilfried Janssen Geldern Dld.; 14 Hubert Visé Geldern Dld.; 15 André van Mierlo Soerendonk.
 
Milheeze  Hoeven  21 april  WVAN
1 Rien van Kessel Deurne; 2 John van Rullen Schijndel; 3 Theo Schlijper Linschoten; 4 Peter Witlox Eindhoven; 5 Martin Opdam Liessel; 6 Hermi Beute Nijmegen; 7 Emile Rayer Venlo; 8 Peter Bouwmans Bakel; 9 Jan Ubachs Venlo; 10 Jef van Hooft Schijndel.
 
Bakel  28 april   WVAN
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Theo Schlijper Linschoten; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Ruud van Herp Hamont B.; 5 Peter Witlox Eindhoven; 6 Emile Rayer Venlo; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 Ton Hillen Helden; 10 Johan de Beer St.Oedenrode.
 
Liessel  2 mei  Aankomst  Ronde van Brabant  
1 Harrie Geeris Geldrop; 2 Richard Buyvoets Helvoirt; 3 Gerard van de Bovenkamp Valkenswaard; 4 Jac Roemermann Helden; 5 Martin Opdam Liessel; 6 Ton Hillen Helden; 7 Jan Ubachs Venlo; 8 Theo Schlijper Linschoten; 9 Wiel Leurs Posterholt; 10 Geert van Diepen Geldrop; 11 Ton Weltens Heythuysen; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Martin Kools Deurne; 14 Piet Kessels Boekel; 15 Huub Greijmans Weert.
 
Neerkant  5 mei   WVAN
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Theo Schlijper Linschoten; 3 Ron Paffen Milsbeek; 4 Jac Roemermann Helden; 5 Tonny van de Sanden Eindhoven; 6 Harrie Dam  Mierlo; 7 Jack Lenssen Oostrum; 8 Hubert Visé Geldern Dld.; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 Martin Opdam Liessel.
 
Leeuwen  9 mei
1 Ad de Kuiper Hardinxveld Giesendam; 2 Martin Daniels Bingelrade; 3 Piet Kessels Boekel; 4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Emiel Rayer Venlo; 7 Theo Schlijper Linschoten; 8 Wiel Leurs Posterholt; 9 Jan Goedhart Hardinxveld Giesendam; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 11 Hermi Beute Nijmegen; 12 Theo Geenen Velden; 13 Bert Rijks ; 14 Joop Ribbers Groenlo; 15 Ton Hillen Helden.
 
Boekel  12 mei   WVAN
1 Theo Schlijper Linschoten; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Peter Witlox Eindhoven; 4 Ron Paffen Milsbeek; 5 Peter Bouwmans Bakel; 6 Geert van Diepen Geldrop; 7 Tonny van de Sanden Eindhoven; 8 Jack Lenssen Oostrum; 9 John van Rullen Schijndel; 10 Piet Kessels Boekel.
 
Zeeland  19 mei   WVAN
1 John van Rullen Schijndel; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Frank Witlox Eindhoven; 4 Theo Schlijper Linschoten; 5 Ron Paffen Milsbeek; 6 Gerry Glas Eindhoven; 7 Peter Witlox Eindhoven; 8 Tonny van de Sanden Eindhoven; 9 Ben Pouwels Cuijk; 10 Jef van Hooft Schijndel.
 
Helenaveen   23 mei  Omloop van Helenaveen  Semi-Klasssieker
40+
1 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 2 Frank Nijssen Haarlem; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Ton van Eijk Hillegom; 5 Jef van Hooft Schijndel; 6 Tonny van de Sanden Eindhoven; 7 Ad de Kuyper Hardinxveld Giesendam; 8 Richard Buyvoets Helvoirt; 9 Joop Kosters Zaltbommel; 10 Hans Lap H.I.Ambacht; 11 Ron Paffen Milsbeek; 12 Harrie Geeris Geldrop; 13 Emile Rayer Venlo; 14 Rob Westerink Almere; 15 Martin Opdam Liessel; 18 Theo Geenen Velden; 19 Jac Nilissen Baarlo.
 
50+
1 Ton van den Dries Purmerend; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Gerry Glas Eindhoven; 4 Jan Brander Ureterp; 5 Jan Hollemans Spaarndam; 6 Geert Oosterbosch Eindhoven; 7 Barend Verhagen Woerden; 8 Jan Goedhart Hardinxveld Giesendam; 9 Ger Bongers Wijchen; 10 Hans van Bavel St.Anthonis; 11 Jac Roemermann Helden;  12 René Balm Vught; 13 Heinz Esch Krefeld Dld.; 14 Tonny Gijsbers Helmond; 15 Geert Wiendels Uden; 17 Ger Janssen Blerick; 18 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Arcen  25 mei  Tijdrit
1 Frank Terwel Arnhem; 2 Sjors Clevers Grubbenvorst; 3 Martin Daniels Bingelrade; 4 Ronald Thijssen Meijel; 5 Tjeu Sillekens; 6 Hans van Leeuwen; 7 Theo Geenen Velden; 8 Bob Rijvers Lottum.
 
De Rips  26 mei
1 John van Rullen Schijndel; 2 Theo Schlijper Linschoten; 3 Jack Lenssen Oostrum; 4 Jef van Hooft Schijndel; 5 Martin Opdam Liessel; 6 Rien van Kessel Deurne; 7 Peter Bouwmans Bakel; 8 Jos van der Horst Boekel; 9 Jan Ubachs Venlo; 10 Ton Hillen Helden.
 
Eindhoven Oud Woensel  30 mei  NWB Kampioenschap
40+
1 Ivano Zwirs Kwintsheul; 2 Johnny Broers St.Maartensdijk; 3 Theo Schlijper Linschoten; 4 Ad de Kuiper Hardinxveld Giesendam; 5 Jef van Hooft Schijndel; 6 Jo Scholten Heythuysen; 7 Tonny van de Sanden Eindhoven; 8  Peter Witlox Eindhoven; 9 Jos Reinders Helden; 10 Heinz Leterle Kerpen Dld.; 17 Theo Geenen Velden.
Kampioen 
1 Ivano Zwirs Kwintsheul;  2 Jo Scholten Heythuysen; 3 Tonny van de Sanden Eindhoven; 
 
50+
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Theo van Mook Made; 3 Geert Oosterbosch Eindhoven; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Piet Kessels Boekel; 6 André Klep Oud Gastel; 7 André Langenberg Ossendrecht; 8 Ton Hillen Helden; 9 Tonny Gijsbers Helmond; 10 Hans van Bavel St.Anthonis; 12 Wiel Leurs Posterholt; 17 Hay Kellenaers Siebengewald.
Kampioen 
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Ton Hillen Helden; 3 Wiel Leurs Posterholt.
 
 
Liessel  2 juni   WVAN
1 Martin Opdam Liessel; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Jack Lenssen Oostrum; 4 Peter witlox Eindhoven; 5 Theo Schlijper Linschoten; 6 Ruud van Herp Hamont B.; 7 Michel Kessels Tegelen; 8 Geert Wienders Uden; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Peter Bouwmans Bakel; 11 Theo Geenen Velden.
 
Someren  6  juni  Aankomst Omloop der Peel
1 Theo Schlijper Linschoten; 2 Ruud van Herp Hamont B.; 3 Tonny van de Sanden Eindhoven; 4 Theo van Berlo Beek en Donk; 5 Tonny Gijsbers Helmond.
 
Vlierden  9 juni  WVAN
1 Peter Witlox Eindhoven; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Jo Scholten Heythuysen; 4 Jef van Hooft Schijndel; 5 Jack van Herel Oisterwijk; 6 Martin Opdam Liessel; 7 John van Rullen Schijndel; 8 Tonny van de Sanden Eindhoven; 9 Jos van der Horst Boekel; 10 Rien van Kessel Deurne.
 
Koersel  België  12 juni  Europees Kampioenschap
1 Rien van Kessel Deurne; 2 
 
Handel  16 juni   WVAN
1 Jos van der Horst Boekel; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 John van Rullen Schijndel; 5 Peter Bouwmans Bakel; 6 Eddy Gevers Schijndel; 7 Ruud van Herp Hamont B.; 8 Martin Opdam Liessel; 9 Theo Schlijper Linschoten; 10 Geert Wienders Uden.
 
Stramproy  20 juni   Rogtour  Klassieker
40+
1 John van Rullen Schijndel; 2 Harrie Riem born; 3 Matti de Baat Nieuw Vossemeer.
50+
1 Barend Verhagen Woerden; 2 Dirk Keijnemans Nieuwaal; 3 Rien van Kessel Deurne.
 
Deurne  Zeilberg  30 juni   WVAN 
1 Jef van Hooft Schijndel; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Ruud van Herp Hamont B.; 4 Theo Schlijper Linschoten; 5 Jos van der Horst Boekel; 6 Martin Opdam Liessel; 7 Ruud Klomp Veghel; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 Marcel Poelmans St.Truiden B.; 10 Geert Wiendels Uden.
 
Liessel  8 juli   WVAN
1 Jef van Rullen Schijndel; Rien van Kessel Deurne; 3 Jo Scholten Heythuysen.
 
Someren  11 juli  Aankomst Someren-Peer-Someren
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Stefan Meijssen Neerpelt B.; 3 Ruud van Herp Hamont B.; 4 Peter Witlox Eindhoven; 5 Jef van Hooft Schijndel; 6 Cor Gerritsen Middelbeers; 7 Hans Lap H.I.Ambacht; 8 Ger Bongers Wijchen; 9 Theo Schlijper Linschoten; 10 Gerry Glas Eindhoven.
 
Someren Eind  14 juli  WVAN
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Ruud van Herp Hamont B.; 3 Henri Vennix Oostelbeers; 4 Peter Witlox Eindhoven; 5 Jos van der Horst Boekel; 6 Geert Wiendels Uden; 7 Tonny van de Sanden Eindhoven; 8 Johan de Beer St.Oedenrode; 9 Huber Akkers Milheeze; 10 George Hezemans Veldhoven.
 
Baarlo  18 juli
1 Peter Witlox Eindhoven; 2 Julius Firkowski Duisburg Dld.; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Marius van Oirschot Best; 5 Werner Salmen Wüppertal Dld.; 6 Jo Scholten Heythuysen; 7 Ron Paffen Milsbeek; 8 Hay Kellenaers Siebengewald; 9 Ralf Stambula Reken Dld.; 10 Jörg Schütten MuhlheimDld.; 11 Hans Hissink Arnhem; 12 Jac Nilissen Baarlo; 13 Theo Schlijper Linschoten; 14 Tonny Gijsbers Helmond; 15 Theo Geenen Velden.
 
Milheeze Centrum  21 juli   WVAN
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Peter Witlox Eindhoven; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Eddy Gevers Schijndel; 5 Geert Wiendels Uden; 6 Tonny van de Sanden Eindhoven; 7 Theo Schlijper Linschoten; 8 Frank Witlox Eindhoven; 9 Gerard Spierings Schijndel; 10 Henri Vennix Oostelbeers.
 
Geetbets  België  21 juli
1 Jo Scholten Heythuysen; 2 
 
Venlo  1 augustus  Wereldkampioenschap  ICF
40+
1 Kenny Demaerteleire B.; 2 Marc den Hoed Pijnacker; 3 Henk Ceelen Den Haag; 4 Luc van Roij Balen B.; 5 Berrie Thoolen Echt; 6 André van Geertsom B.; 7 Pieter de Vos Ned.; 8 Jozef Noëls B.; 9 Marius van Oirschot Best Ned.; 10 André Panis Genk B.; 40 Frank Meusen Reuver Ned.
50+
1 Ronny Vanderbiesen Heusden Zolder B.; 2 Jozef Boschmans  B.; 3 Ton van Duyvenbode Ned.; 4 Philip Axe B.; 5 Barend Verhagen Woerden Ned.; 6 Roland Boulard B.; 7 Gerorge Vonckx B.; 8 Helmut Tas B.; 9 Louis Meijers Maastricht; 10 Gustaaf Meirte B.; 21 Ton Hillen Helden; 22 Jac Roemermann Helden; 25 Edy Jorissen Weert; 30 Jan Ubachs Venlo; 31 Martin Daniels Bingelrade; 36 Hay Kellenaers Siebengewald.
60+
1 Theo van Mook Made; 2 Victor Van den Eijnde B.; 3 Louis Heremans b.; 4 Claudy Maraite B.; 5 Tony Woodcock Engeland; 6 Bram Schenk Ned.; 7 Werner Dullaert B.; 8 Jan van der Horst Ned.; 9 Jan Timmer Ned.; 10 Léon Lugowski B.; 11 Wim Wanders Meerssen; 12 Jo van Seggelen Budel Schoot; 24 Aad Vingerling NWB Ned.
 
Achtmaal 8 augustus  Nederlands Kampioenschap  Vrije Renners WFN
40+
1 Henny Rovers Oud Gastel; 2 Rinus Ansems Chaam; 3 Tiny van Rijsbergen Sprundel; 4 Jack van der Horst Oost Souburg; 5 Joost van Hest ’s Gravenmoer; 6 Peter Witlox Eindhoven; 7 Christ Verbraak Roosendaal; 8 Wim van Tuyl  Gameren; 9 Rudy van Vlimmeren St.Willebrord; 10 Jan de Hey Rijswijk; 11 Rob van Leeuwen Pijnacker; 12 Matti de Baat Nieuw Vossemeer; 13 Jan Noort Roosendaal; 14 Kees Barendrecht Rhoon; 15 Ivano Zwirs Kwintsheul; 16 René Fransen Pijnacker; 17 Carlo van de Berg Monster; 18 Gerben Botman Warmenhuizen; 19 Theo Schlijper Linschoten; 20 Ton Vrolijk Schipluiden.
 
50+
1 André Langenberg Ossendrecht; 2 Hans Post Nootdorp; 3 Tonny Gijsbers Helmond; 4 Fred de Kinkelder Groenlo; 5 Herman Mittertreinen Rotterdam; 6 Dick Post Naaldwijk; 7 Jaap Uyl H.I.Ambacht; 8 Fester Aarts Kruiningen; 9 Cees van Rijsbergen Sprundel; 10 André Klep Oud Gastel; 11 Gerry Glas Eindhoven; 12 Jan Ubachs Venlo; 13 Guus Zanting Mijdrecht; 14 Bert ter Harmsel Meer B.; 15 Mari van Vessem Rosmalen; 16 Jan Aldershof St.Michielsgestel; 17 Dick van Loon Oostend; 18 Leen van de Niet Noordwijk; 19 Hubert van Hoydonk St.Willebrord; 20 Piet de Groot Numansdorp.
 
60+
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Theo van Mook Made; 3 Piet van Eekelen Nispen; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Joop Boerema Velserbroek; 6 Jan van der Horst Haarlem; 7 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 8 Joop van de Berg Woerden; 9 Henk Scheuten Hengelo; 10 Wim Wanders Meerssen; 11 Jaap Hummel Hengelo; 12 Theo Wammes Putten; 13 Theo Oudshoorn de Kwakel; 14 Bram Schenk Haarlem; 15 Kees Verdouw Driebruggen; 16 Rien de jong Bosschenhoofd; 17 Jan Pieterse Wichmond; 18 Kees van den Dries Overzande; 19 Henk Rasenberg Terheijden; 20 Michel van Meeuwen Schiedam;  22 Tiny Verstappen Someren; 27 Jan van Boxtel Mill; 33 Boudewijn Driessen Rosmalen.
 
Merum  10 augustus Samen met amateurs
1 Jan Ubachs Venlo.1e Veteraan
 
Stramproy  21 augustus
1 Gerard Spierings Schijndel; 2 Peter Witlox Eindhoven; 3 Marius van Oirschot Best; 4 Eddy Gevers Schijndel; 5 Henri Vennix Oostelbeers; 6 Jac Nilissen Baarlo; 7 Jean Caris Kinrooi B.; 8 Tonny van de Sanden Eindhoven; 9 Gerrit Teunis Wierden; 10 Gerry Glas Eindhoven; 11 Jan Ubachs Venlo; 12 Cor Gerritsen Middelbeers; 13 Theo Geenen Velden; 14 Willart van Ooij Linschoten; 15 Emiel Rayer Venlo.
 
Someren Heide  5 september  Omloop van de Heidehof Semi-Klassieker
40+
1 Hans Lap H.I.Ambacht; 2 William de Wolf Rotterdam; 3 Theo Schlijper Linschoten; 4 Frans Willems Oostelbeers; 5 Christian Lentz Rijswijk; 6 Tonny van de Sanden Eindhoven; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Ron Goos Rotterdam; 9 Marcel Poelmans St.Truiden B.; 10 Theo Geenen Velden; 11 Willard van Ooij Linschoten; 12 Eric Weber Son; 13 Martin Daniels Bingelrade; 14 Jos Hollands Baarlo; 15 Jack Rutten Nederweert; 16 Rob Vieberink Dinxperlo; 17 Hans Quaadgras Leidschendam.
50+
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Jac Nilissen Baarlo; 5 Geert Oosterbosch Eindhoven; 6 Ton Verhey Arnhem; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot; 8 Jaap van Hummel Hengelo; 9 Wil Cuypers Urmond; 10 Tiny Verstappen Someren; 11 Gerrit Westenberg Blerick.
 
Arcen  26 september
30/45 jr.
1 Peter Verhouden Eindhoven / Rien van Kessel Deurne; 2 Marius van Oirschot Best / Tjeu Sillekens Best; 3 Martin Daniels Bingelrade / Jack Lenssen Oostrum; 4 Ronald Thijssen en John Verheijen Meijel.
45+
Koppeltijdrit
1 Theo Geenen Velden/Jos Hollands Baarlo; 2 Piërre Klerken Blerick / Ben Dambacher Blerick; 3 Had Graat Meijel / Gerard Keijsers Kessel; 4 John Suntjens Grubbenvorst / Piet Cox Horst.
Mixed Koppeltijdrit
1 Rien en Maaike van Kessel Deurne; 2 Christy Verbeek Lienden / Toon Verkerk Heeteren.