Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2003


Deurne  Walsberg  2 april   WVAN
1 John van Rullen Schijndel; 2 Hans Bulkens Boxmeer; 3 Harrie Dam Mierlo; 4 Henri Vennix Oostelbeers; 5 Menno Grootjans Tilburg; 6 Martin Opdam Liessel; 7 Tonny van de Sanden Eindhoven; 8 Rien van Kessel Deurne; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Ruud van Herp Eindhoven.
 
Weert  IJzeren Man  6 april
1 Jo Scholten Roermond; 2 Ton van Eijk Hillegom; 3 Axel Krause B.
 
De Mortel  Gemert  9 april    WVAN
1 Marcel Poelmans St.Truiden B.; 2 Tonny van de Sanden Eindhoven; 3 Ben Pouwels Cuijk; 4 Jef van Hooft Schijndel; 5 Jac Lenssen Oostrum; 6 Johan de Beer St. Oedenrode; 7 Ron Paffen Milsbeek; 8 Martin Opdam Liessel; 9 John van Rullen Schijndel; 10 Rien van Kessel Deurne.
 
Milheeze  16 april   WVAN
1 Heinz Leterle Kerpen Dld.; 2 John van Rullen Schijndel; 3 Heinz Esch Krefeld Dld.; 4 Theo Schlijper Linschoten; 5 Rien van Kessel Deurne; 6 Ron Paffen Milsbeek; 7 Hermi Beute Nijmegen; 8 Jef van Hooft Schijndel; 9 Jack van Herel Oisterwijk; 10 Hubert Visé Geldern Dld.
 
Baarlo    Baan 1     19 april
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Emile Rayer Venlo; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Piet Kessels Boekel; 5 Theo Geenen Velden; 6 Geert Oosterbosch; 7 Eric Witjes Cuijk; 8 Martin Opdam Liessel; 9 Heinz Leterle Kerpen Dld.; 10 Hubert Visé Geldern Dld.
 
Bakel  23 april   WVAN
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Theo Schlijper Linschoten; 3 Cor Gerritsen Middelbeers; 4 Ron Paffen Milsbeek; 5 Heinz Esch Krefeld Dld.; 6 Piet Kessels Liessel; 7 Martin Opdam Liessel; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 John van Rullen Schijndel; 10 Jef van Hooft Schijndel.
 
Neerkant  7 mei    WVAN
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Jef van Hooft Schijndel; 3 Ton Hillen Helden; 4 Jack van Herel Oisterwijk; 5 Ruud van Herp Eindhoven; 6 Harrie Dam Liessel; 7 Tonny van de Sanden Eindhoven; 8 Ron Smit Haarlem; 9 Emiel Rayer Venlo; 10 Cor Gerritsen Middelbeers.
 
Baarlo   Baan 2    10 mei
1 Ton Hillen Helden; 2 Martin Opdam Liessel; 3 Jo Scholten Heythuysen; 4 Eric Witjes Cuijk; 5 Tonny Gijsbers Helmond; 6 Geert Oosterbosch Eindhoven; 7 Jac Niliisen Baarlo; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 Tonny van de Sanden Eindhoven; 10 Huub Greijmans Weert.
 
Leeuwen  11 mei
1 Joop Ribbers Groenlo; 2 Jo Scholten Roermond; 3 Ad de Kuiper Hardinxveld Giesendam; 4 Martin Daniels Bingelrade; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Ron Paffen Milsbeek; 7 Jos Gilissen Maastricht; 8 Marius van Oirschot Best; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Ton Hillen Helden; 11 Ton Weltens Heythuysen.
 
Boekel  14 mei   WVAN
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Eddy Gevers Schijndel; 4 Eric Witjes Cuijk; 5 Reth van Tricht Hoogesmilde; 6 Jac van Kessel Deurne; 7 Henri Vennix Oostelbeers; 8 Jac Lenssen Oostrum; 9 Hans van Bavel St.Anthonis; 10 Jack van Herel Oisterwijk.
 
De Rips  21 mei   WVAN
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Martin Opdam Liessel; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Harrie Dam Mierlo; 6 John Rullen Schijndel; 7 Jack van Herel Oisterwijk; 8 Ric Broens Langenboom; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Jo Scholten Roermond.
 
Liessel  4 juni   WVAN
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Ruud van Herp Hamont B.; 3 John van Rullen Schijndel; 4 Ron Paffen Milsbeek; 5 Piet Kessels Boekel; 6 Theo Schlijper Linschoten; 7 Harrie Dam Mierlo; 8 Tonny van de Sanden Eindhoven; 9 Jef van Hooft Schijndel; 10 Martin Opdam Liessel.
 
Baarlo  Baan  7  Juni
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Eric Witjes Cuijk; 3 Emile Rayer Venlo; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Jo Scholten Roermond.
 
Eindhoven  Woensel  8 juni
1 Ad de Kuiper Hardinxveld; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Fred de Jong Eindhoven; 4 Ruud van Herp Hamont B.; 5 Jef van Hooft Schijndel; 6 Gerard van de Bovenkamp Valkenswaard; 7 Ron Paffen Milsbeek; 8 Hans van Bavel St.Anthonis; 9 Geert Oosterbosch Eindhoven; 10 Jack van Herel Oisterwijk; 12 Jos Reinders Helden.
 
Vlierden  11 juni   WVAN
1 Marcel Poelmans St.Truiden B.; 2 John van Rullen Schijndel; 3 Martin Opdam Liessel; 4 Theo Schlijper Linschoten; 5 Jo Scholten Roermond; 6 Tonny van de Sanden Eindhoven; 7 Jef van Hooft Schijndel; 8 Rien van Kessel Deurne; 9 Huber Akkers Milheeze; 10 Hubert Visé Geldern  Dld.
 
Arcen         Tijdrit
1 Martin Daniels Bingelrade; 2  NN.; 3  Stan Janssen Siebengewald; 4 Ton Hillen Helden; 5 Wout Poels Blitterswijk; 6 Léon Daniels Lottum; 8 Bob Rijvers Lottum; 10 Rob Nillesen Baarlo.
 
Handel  18 juni
1 John van Rullen Schijndel; 2 Tonny van de Sanden Eindhoven; 3 Harrie Dam Mierlo; 4 Piet Kessels Boekel; 5 Peter Bouwmans Bakel; 6 Geert Wiendels Uden; 7 Rien van Kessel Deurne; 8 Huber Akkers Milheeze; 9 Martin Kools Deurne; 10 Ben Pouwels Cuijk.
 
Mierlo  25 juni  WVAN
1 Marcel Poelmans St.Truiden B.; 2 John van Rullen Schijndel; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Tonny van de Sanden Eindhoven; 5 Eddy Gevers Schijndel; 6 Hubert Visé Geldern Dld.; 7 Harrie Dam Mierlo; 8 Bart van der Heijden Vessem; 9 Peter Bouwmans Bakel; 10 Piet Kessels Boekel.
 
Liessel  26 juni  NWB Kampioenschap
1 Jo Scholten Roermond; 2 Jos Reinders Helden; 3 Tonny van de Sanden Eindhoven; 
Kampioen: Frank Witlox Eindhoven.
 
Baarlo  Baan  5 juli
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Hubert Visé Geldern Dld.; 3 Eric Witjes Cuijk; 4 Theo Geenen Velden; 5 Jan Ubachs Venlo.
 
Baarlo  Dorp  6 juli
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Tonny van de Sanden Eindhoven; 3 Jo Scholten Roermond; 4 Tonny Gijsbers Helmond; 5 Jo Meijers Meerssen; 6 Geert Oosterbosch Eindhoven.
 
Someren Eind  9 juli   WVAN
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Martin Opdam Liessel; 3 Ruud van Herp Hamont B.; 4 Theo Schlijper Linschoten; 5 Harrie Dam Mierlo; 6 Henri Vennix Oostelbeers; 7 Hay Kellenaers Siebengewald; 8 Piet Kessels Boekel; 9 John van  Rullen Schijndel; 10 Martin Verbaarschot Ommel.
 
Someren  13 juli  Aankomst Someren-Peer-Someren
1 Frank Witlox Eindhoven; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Ruud van Herp Hamont B.; 4 Hans Lap H.I.Ambacht; 5 Geert Oosterbosch Eindhoven; 6 Johan van de Heuvel Uden; 7 Hans Bulkens Boxmeer; 8 Tonny Gijsbers Helmond; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Geert Wiendels Uden.
 
Deurne  Zeilberg  16 juli   WVAN
1 John van Rullen Schijndel; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Theo Schlijper Linschoten; 4 Jef van Hooft Schijndel; 5 Henri Vennix Oostelbeers; 6 Tonny van de Sanden Eindhoven; 7 John van de Heuvel Uden; 8 Eddy Gevers Schijndel; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Ad van Broekhoven Zundert
 
Panningen    NWB Tijdrit Kampioenschap
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Christiaan Lentz ; 3 Martin Daniels Bingelrade; 4 Paul van Stein; 5 Barend Verhagen Woerden; 6 Jos Reinders Helden; 7 Ton Hillen Helden; 8 Jac Nilissen Baarlo; 9 Jac Roemermann Helden.
Kampioen : Martin Daniels Bingelrade.
 
Milheeze  Centrum   23 juli   WVAN
1 Jef van Hooft Schijndel; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Eddy Gevers Schijndel; 4 Tonny van de Sanden Eindhoven; 5 Bart van der Heijden Vessem; 6 Martin Opdam Liessel; 7 Martin Kools Deurne; 8 Peter Bouwmans Bakel; 9 Huber Akkers Bakel; 10 John de Beer St.Oedenrode.
 
Eiland Man  Gr.Britt.  27 juli  Europees Kampioenschap
1 Hay Kellenaers Siebengewald
 
Baarlo  Baan  2 augustus
1 Jos Reinders Helden; 2 Ton Weltens Heythuysen; 3 Theo Geenen Velden; 4 Hay Kellenaers Siebengewald; 5 Tonny van de Sanden Eindhoven.
 
Stekene België  3 augustus  Wereldkampioenschap  ICF
40+
1 Kenny Demaerteleire B.; 2 Ton Vrolijk Ned.; 3 Jack van der Horst Oost Souburg Ned.
50+
1 Jean Vervecken B.; 2 André ’t Seijen B.; 3 Ronald Boulard B.
60+
1 Rogér Debreucker  B.; 2 Tony Woodcock Engeland; 3 Theo van Mook Made Ned.
 
Venlo   10 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners  
40+
1 Rudy van Vlimmeren St.Willebrord;2 Jack van der Horst Oost Souburg; 3 Henny Rovers Oud Gastel; 4 Rinus Ansems Chaam; 5 Ton Vrolijk Schipluiden; 6 Marc den Hoed Pijnacker; 7 Jan de Baat Steenbergen; 8 Christ de Baat Hoeven; 9 Gerard Nugteren Zundert; 10 Paul Rutten Delft; 11 Gerrit Teunis Wierden; 12 Peter Heeren Sprundel; 13 Jac Lenssen Oostrum; 14 Carlo van de Berg Monster; 15 Jac Nilissen Baarlo; 16 Sjaak van Schie Maasdijk; 17 Tonny van de Sanden Eindhoven; 18 Hans van Luyk Naaldwijk; 19 Charles Angenendt Nootdorp; 20 Ad van Broekhoven Zundert; 21 Theo Schlijper Linschoten; 22 Peter van der Geest Lepelstraat; 23 Jos Reinders Helden; 24 Gerben Botman Warmerhuizen. 
 
50+
1 Hay Kellenaers Siebengewald; 2 Fred de Kinkelder Groenlo; 3 Edy Jorissen Weert; 4 Ger Bongers Wijchen; 5 Piet Kessels Boekel; 6 Hans Post Nootdorp; 7 Jan Ubachs Venlo; 8 Jac Roemermann Helden; 9 André Klep Oud Gastel; 10 Wim Wanders Meerssen; 11 Mari van Vessem Rosmalen; 12 Ger Nelissen Sittard; 13 Piet Hindriks Geleen; 14 Bert ter Harmsel Meer; 15 Ton Hillen Helden; 16 Hubert van Hoydonk St.Willebrord; 17 Jaap van Hummel Hengelo; 18 Martin Kools Deurne; 19 Ton Verhey Arnhem; 20 Antoon van Kessel Rosmalen.
 
60+
1 Theo van Mook Uden; 2 Rien de Jong Bosschenhoofd; 3 Jan van der Horst Haarlem; 4 Henk Scheuten Hengelo; 5 Wiel Leurs Posterholt; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Jan Timmer Heemskerk; 8 Jo van Seggelen Budel Schoot; 9 Tiny Verstappen Someren; 10 Reinier van Zelst Maasbommel; 11 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 12 Ad Vingerling Zuid Beijerland; 13 Boudewijn Driessen Rosmalen; 14 Mari Klijn Kaatsheuvel; 15 Jaap Verdouw Oudewater; 16 A.Burhenne Venlo; 17 Henk Mollee Aalst Waalre; 18 Gerard van Amsterdam Roelofarendsveen; 19 Mas Zandjans Goor; 20 Lambert van de Wiel Berlicum; 21 Nico van Adrichem Delft; 22 Huib Klip Tiel; 23 Gerrit Westenberg Blerick; 24 Aad Peelman Den Haag.
 
Stramproy  16 augustus
1 Heinz Leterle  Kerpen Dld.; 2 Jo Scholten Roermond; 3 Ger Nelissen Sittard; 4 André Panis Genk B.; 5 Ron Paffen Milsbeek; 6 Heinz Esch Krefeld Dld.; 7 Piet Kessels Boekel; 8 Harrie Riem Born; 9 Hay Kellenaers Siebengewald; 10 Marcel Poelmans St.Truiden B.
 
Sankt Johann  Oostenrijk   24 augustus     Weltcup
59/61 jr.
1 Reinhard Scheer Dld.; 2 Vic van den Eijnde B.; 3 Hans van Dijk Denemarken; 4 Wim Wanders Meerssen; 
 
Baarlo  Baan  30 augustus
1 Eric Witjes Cuijk; 2 Ger Hermans Helden; 3 Rien van Kessel Deurne; 4 Martin Opdam Liessel; 5 Tonny van de Sanden Eindhoven; 6 Martin Daniels Bingelrade; 7 Ton Weltens Heythuysen; 8 Jac Nilissen Baarlo; 9 Manfred Schöndelen Schwalmtal Dld.; 10 Geert oosterbosch Eindhoven.
 
Someren Heide  7 september  Omloop van de Heidehof  Semi-Klassieker
40+
1 John van Rullen Schijndel; 2 Gerard Nugteren Zundert; 3 André Panis Genk B.; 4 Eddy Gevers Schijndel; 5 Rien van Kessel Deurne; 6 Theo Geenen Velden; 7 Tonny van de Sanden Eindhoven; 8 Ab Nederlof Maarssen; 9 Jac Nilissen Baarlo; 10 Wout Cevat Hensbroek; 11 Peter Witlox Eindhoven; 12 Ton Weltens Heythuysen; 13 Gijs Kosterman Vinkeveen; 14 Ger Hermans Helden; 15 Jo Scholten Roermond; 16 Eddy Braam s’Heerenberg; 17 Martin Daniels Bingelrade; 18  Frank Witlox Eindhoven; 19 Koos van de Does Wilnis; 20 Martin Simons Velden; 21 Hans Bulkens Boxmeer.
50+
1 Geert Oosterbosch Eindhoven; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Tonny Gijsbers Helmond; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Ton Hillen Helden; 6 Martin Kools Deurne; 7 Jaap van Hummel Hengelo; 8 Ton Verhey Arnhem; 9 Ger Janssen Blerick; 10 Gerrit Westenberg Blerick; 11 Huub Greijmans Weert.
 
Baarlo Baan  14 september
1 Jac Nilissen Baarlo; 2 Martin Daniels Bingelrade; 3 Ger Hermans Helden; 4 Eric Witjes Cuijk; 5 Jan Ubachs Venlo.
 
Baarlo  Baan  20 september
1 Hay Kellenaers Siebengewald; 2 Jac Nilissen Baarlo; 3 Martin Daniels Bingelrade.
 
Someren Eind  21 september  Aankomst Tweelandenkoers
1 John van Rullen Schijndel; 2 Peter Witlox Eindhoven; 3 Geert Oosterbosch Eindhoven; 4 Manfred Schöndelen Swalmtal Dld.; 5 Romuald Wilczynski Rosrath Dld. 6 Hans Lap H.I. Ambacht; 7 Tonny Gijsbers Helmond; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Theo van Berlo Beek en Donk; 11 Paul Hunterslag Beek.