Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2002


Weert  IJzeren Man 7 april
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Jan Brouwer Deventer; 3 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 4 Henri Kuypers Schijndel; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Leo van Anrooy Den Bosch; 7 Tonny van der Sanden Eindhoven; 8 Wim Wanders Meerssen; 9 Eddy Gevers Schijndel; 10 Gerard van de Bovenkamp Valkenswaard; 14 Theo Geenen Velden; 15 Thijs Nellen Maasbree.
 
Deurne  10 april    WVAN
1 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 2 Harrie Dam Mierlo; 3 Ben Pauwels Cuijk; 4 Tonny van der Sanden Eindhoven; 5 Leo Pots Deurne; 6 Piet Kessels Boekel; 7 Jack Lenssen Oostrum; 8 Peter Bouwmans Bakel; 9 Johan de Beer St.Oedenrode; 10 Ruud van Herp Eindhoven.
 
Someren  14 april  St.Jozef  Semi-Klassieker
40+
1 Harrie Dam Mierlo; 2 Ad van Broekhoven Zundert; 3 Hans Lap H.I.Ambacht; 4 Ton van Eijk Hillegom; 5 Gerry Glas Eindhoven; 6 Wout Cevat Hensbroek; 7 Menno Grootjans Tilburg; 8 Joop van Vliet Den Haag; 9 Martin Daniels Bingelrade; 10 Piet Kralt Rijnsburg; 11 Ruud Waanders Lichtevoorde; 12 Rob Westerink Almere; 13 Gerard van de Bovenkamp Valkenswaard; 14 Henri Emens Deventer; 15 Hans Boender Heinenoord.
50+
1 Bert ter Harmsel Meer B.; 2 Piet de Haas Tiel; 3 Hubert van Hooijdonck St.Willebrord; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Piet Kessels Boekel; 6 Wim Wanders Meerssen; 7 Rob Janssen Nijmegen; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Willem Wielhouwer Sommelsdijk; 10 Cees van Rijsbergen Sprundel; 11 Harrie Klaassen Eindhoven; 12 Gosse Hoeksma Wolvega; 13 Hay Kellenaers Siebengewald; 14 Jack van Herel Oisterwijk; 15 Jaap van Hummel Hengelo.
 
De Mortel  Gemert  17 april   WVAN
1 Harrie Dam  Mierlo; 2 Ben Pauwels Cuijk; 3 Tonny van der Sanden Eindhoven; 4 Leo Pots Deurne; 5 Reth van Tricht Hooge Smilde; 6 Cor Gerritsen Middelbeers; 7 Menno Grootjans Tilburg; 8 Emiel Rayer Venlo; 9 Eddy Gevers Schijndel; 10 Jack van Herel Oisterwijk.
 
Baarlo  Baan  1   21 april
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Eric Witjes Cuijk; 3 Theo Geenen Velden; 4 Heinz Esch Krefeld Dld.; 5 Ton Weltens Heythuysen.
 
Milheeze  24 april  WVAN
1 Harrie Dam Mierlo; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Theo Schlijper Linschoten; 4 Tonny van der Sanden Eindhoven; 5 Leo Pots Deurne; 6 Hans Bulkens Boxmeer; 7 Jack Lenssen Oostrum; 8 Jack van Herel Oisterwijk; 9 Hay Kellenaers Siebengewald; 10 Huub Greijmans Weert.
 
Leeuwen  28 april
1 Heinz Esch Krefeld Dld.; 2 Hans Bulkens Boxmeer; 3 Tonny Gijsbers Helmond; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Gerry Glas Eindhoven; 6 Ton Weltens Heythuysen; 8 Martin Daniels Bingelrade; 9 Ron Paffen Milsbeek; 10 René Balm Vught.
 
Bakel  1 mei   WVAN
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Ben Pauwels Cuijk; 3 Leo Pots Deurne; 4 Tonny van der Sanden Eindhoven; 5 Theo Schlijper Linschoten; 6 Peter Boumans Bakel; 7 Jack Lenssen Oostrum; 8 Jos Vallen Hegelsom; 9 Menno Grootjans Tilburg; 10 Eddy Gevers Schijndel.
 
Liessel  5 mei  Ronde van Brabant  Semi-Klassieker
40+
1 Theo Schlijper Linschoten; 2 Ad van Broekhoven Zundert; 3 Hans Bulkens Boxmeer; 4 Henri Emens Deventer; 5 J. van Diepen Geldrop; 6 Léon van Diepen Den Bosch; 7 Ruud van Herp Eindhoven; 8 Marinus van Vessem Rosmalen; 9 Leo Pots Deurne; 10 Jos Vallen Hegelsom; 11 Ton van de Pas Melderslo.
50+
1 Piet Kessels Boekel; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Martin Kools Deurne; 4 Hay Kellenaers Siebengewald; 5 Jack van Herel Oisterwijk; 6 Huub Konings Asten; 7 Rob Janssen Nijmegen; 8 Werner Nowakowski Dinslaken Dld. 9 Ad de Bruijn Rijen; 10 Boudewijn de Groot Den Bosch; 11 Jo van der Sanden Rosmalen; 12 Ben van Laarhoven Valkensweaard; 13 Ger Kellenaers Horst; 14 Manfred Schwarzer Uedem Dld.
 
Eindhoven Noord  5 mei   
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 P.Kroon Ysselsteyn; 3 Tonny Gijsbers Helmond; 4 Leo Bruystens Schijndel; 5 Ruud Verhagen Helmond.
 
Baarlo   Baan  2   11 mei
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Ger Kellenaers Horst; 3 Jack Lenssen Oostrum; 4 Tonny Gijsbers Helmond; 5 Martin Daniels Bingelrade.
 
De Rips  15 mei   WVAN
1 Eddy Gevers Schijndel; 2 Martin Kools Deurne; 3 Tonny van der Sanden Eindhoven; 4 Harrie Dam Mierlo; 5 Piet Kessels Boekel; 6 Peter Bouwmans Bakel; 7 Cor Gerritsen Middelbeers; 8 Leo Pots Deurne; 9 Hubert Visé Geldern Dld.; 10 Rien van Kessel Deurne.
 
Eindhoven   15 mei
40+
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Hans Lap H.I. Ambacht; 3 Gerry Glas Eindhoven; 4 Ben Pauwels Cuijk; 5 Tonny Gijsbers Helmond.
50+
1 Theo van Mook Made; 2 André Klep Oud Gastel; 3 Hennie Hoevers Utrecht; 4 Wim Wanders Meerssen; 5 Rien de Jong Bosschenhoofd.
 
Neerkant  22 mei   WVAN
1 Piet Kessels Boekel; 2 Emile Rayer Venlo; 3 Tonny van der Sanden Eindhoven; 4 Cor Gerritsen Middelbeers; 5 Menno Grootjans Tilburg; 6 Ben Pauwels Cuijk; 7 Antoon van Kessel Rosmalen; 8 Leo Pots Deurne; 9 Harrie Dam Mierlo; 10 Johan de Beer St.Oedenrode.
 
Someren  25 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Piet de Haas Tiel; 3 Marius van Oirschot Best; 4 Wim van Tuyl Gameren; 5 Tonny Gijsbers Helmond; 6 Hans van Bavel St.Anthonis; 7 Hans Bulkens Boxmeer; 8 Theo van Berlo Beek en Donk; 9 Jos Reinders Helden; 10 René Balm Vught; 11 Cor Gerritsen Middelbeer; 12 Ton van de Pas Melderslo; 13 Ruud van Herp Eindhoven; 14 Jan Ubachs Venlo.
 
Vlierden  29 mei   WVAN
1 Hans Bulkens Boxmeer; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Cor Gerritsen Middelbeers; 4 Hans Kraus Alicante Spanje; 5 Jack van Herel Oisterwijk; 6  Piet Kessels Boekel; 7 Hermi Beute Nijmegen; 8 Rien van Kessel Deurne; 9 Harrie Dam Mierlo; 10 Leo Pots Deurne.
 
Baarlo  Baan 3  1 juni
1 Geert Oosterbosch Eindhoven; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Edy Jorissen Bocholt B.; 4 Tonny van der Sanden Eindhoven; 5 Martin Daniels Bingelrade.
 
Tandem Visueel Gehandicapten
1 Jan Mulder/Wijnand van Gortel Twello; 2 John Verhouden Eindhoven/Jurrian Prijs.
 
Liessel  5 juni   WVAN
1 Theo Schlijper Linschoten; 2 Harrie Dam  Mierlo; 3 Tonny van der Sanden Eindhoven; 4 Hermi Beute Nijmegen; 5 Ben Pouwels Cuijk; 6 Johan de Beer St.Oedenrode; 7 Jack van Herel Oisterwijk; 8 Emiel Rayer Venlo; 9 Hans Bulkens Boxmeer; 10 Harrie Vullings Boxmeer.
 
 
Helenaveen  9 juni  Omloop van Helenaveen Semi-Klassieker
40+
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Heinz Esch Krefeld Dld.; 3 Tonny van der Sanden Eindhoven; 4 Bert Rijks Aalten; 5 Rien van Kessel Deurne; 6 Ton Weltens Heythuysen; 7 Emiel Rayer Blerick; 8 Gerard van de Bovenkamp Valkenswaard; 9 Theo Geenen Velden; 10 Jack Lenssen Oostrum; 11 Norman Meurer Düren Dld. 12 Martin Daniels Bingelrade; 13 Jos Vallen Hegelsom; 14 Justin Lewis Bergschenhoek; 15 Joseph Targarona Simpelveld.
50+
1 Ger Bongers Wijchen; 2 Fred de Kinkelder Groenlo; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Piet Kessels Boekel; 6 Hubert Visé Geldern Dld.; 7 Ger Kellenaers Horst; 8 Martin Kools Deurne; 9 Ton Verhey Arnhem; 10 Gerard Keijsers Kessel; 11 Huub Greijmans Weert; 121 Jo van Seggelen Budel Schoot; 13 Manfred Nepp Krefeld Dld.; 14 Werner Nowakowski Dinslaken Dld.; 15 Sjra Wassen Posterholt.
 
Handel  12 juni   WVAN
1 Tonny van der Sanden Eindhoven; 2 Emile Rayer Venlo; 3 Cor Gerritsen Middelbeers; 4 Henri Beute Nijmegen; 5 Piet Kessels Boekel; 6 Leo Pots Deurne; 7 Ruud van Herp Eindhoven; 8 Ger Kellenaers Horst; 9 Bert Rijks Aalten; 10 Huub Greijmans Weert.
 
Mierlo  19 juni  WVAN
1 Cor Gerritsen Middelbeers; 2 Johan van de Heuvel Uden; 3 Martin Kools Deurne; 4 Hubert Visé Geldern Dld.; 5 Rien van Kessel Deurne; 6 Tonny van der Sanden Eindhoven; 7 Ger Kellenaers Horst; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Ruud van Herp Eindhoven; 10 Geert Wiendels Uden.
 
Venlo  23 juni   NWB Kampioenschap
1 Theo Schlijper Linschoten; 2 Rien van Kessel Deurne; 3 Johnny Lammertink Wierden; 4 Gerrit Teunis Wierden; 5 Jo Meijers Meerssen; 6 Gerry Glas Eindhoven;8 Hay Kellenaers Siebengewald; 13 Jan Ubachs Venlo; 14 Ton Hillen Helden; 15 Theo Geenen Velden; 17 Emile Rayer Venlo.
Kampioen; 1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Tonny van der Sanden Eindhoven; 3 Jan Ubachs Venlo.
 
Deurne  Zeilberg  26 juni   WVAN
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Jack Lenssen Oostrum; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Gerard van de Bovenkamp Valkenswaard; 5 Tonny van der Sanden Eindhoven; 6 Leo Pots Deurne; 7 Eddy Gevers Schijndel; 8 sel Zeeland; 8 Hay Kellenaers Siebengewald; 9 Antoon van Kessel Rosmalen; 10 Johan de Beer St.Oedenrode.
 
Baarlo  Baan 4  30 juni
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Jos Gilissen Maastricht; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Geert Oosterbosch Eindhoven.
 
Baarlo  Baan 5  6 juli
1 Tonny van der Sanden Eindhoven; 2 Emile Rayer Venlo; 3 Hubert Visé Geldern Dld.; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Hay Kellenaers Siebengewald.
 
Someren Eind  10 juli   WVAN
1 Cor Gerritsen Middelbeers; 2 Jack Lenssen Oostrum; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Rien van Kessel Deurne; 5 Jack van Herel Oisterwijk; 6 Harrie Dam Mierlo; 7 Leo Pots Deurne; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 Tonny van der Sanden Eindhoven; 10 Hans Bulkens Boxmeer.
 
 
Someren  14 juli  Aankomst Someren-Peer-Someren
1 Huub Greijmans Weert; 2 Geert Oosterbosch Eindhoven; 3 Theo van Berlo Beek en Donk; 4 Harrie Dam Mierlo; 5 Romuald Wilczynski Rosrath Polen; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Hay Kellenaers Siebengewald; 8 Hubert Visé Geldern Dld.; 9 Leo Pots Deurne; 10 André van Mierlo Soerendonk; 11 Hans Bulkens Boxmeer; 12 Gerrit Westenberg Blerick; 13 Manfred Schöndelen Schwalmtal Dld.; 14 Edward Rachwal Polen; 15 Rob Janssen Nijmegen; 16 Jos Vallen Hegelsom; 17 Gerrit van der Meulen Heerenveen.
 
Milheeze  17 juli
1 Jef van Hooft Schijndel; 2 Eddy Gevers Schijndel; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Gerard Spierings Schijndel; 5 Piet Kessels Boekel; 6 Geert Oosterbosch Eindhoven; 7 Jan Ubachs Venlo; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Leo Pots Deurne; 10 Jack Lenssen Oostrum.
 
Nijeveen  3 augustus  Nederlands Kampioenschap Tijdrijden
1 Piet de Haas Tiel; 2 P.Gemser Sneek; 3 C.Draaier Nijenmirdum; 4 J.Brander Beesterzwaag; 5 J.Sweering Sneek.
 
Koppeltijdrit
1 H.Knevelbaard/J.Neuhof; 2 J.Brander/ J.Sweering; 3 J.van Dorp/ D.van Oosten.
 
Gr.Hollonge  België  4 augustus  Wereldkampioenschap  ICF
40+
1 Jean Michel Timister B.; 2 Herman Raeymaekers B.; 3 Kenny Demarteleire B.; 4 Dirk Vanderavoort B.; 5 Sven Janssen B.; 38 Tonny van der Sanden Eindhoven.
50+
1 Theo Coudyzer B.; 2 Wilfred Gabriel B.; 3 Richard Lagasse B.; 4 Lucien Petry B.; 5 Alfons van Dijck B.;
15 Ger Nelissen Sittard; 33 Wim Wanders Meerssen; 45 Jan Ubachs Venlo; 55 Albert van der Leeuw Papenhoven.
60+
1 Tony Woodcock Engeland; 2 Jack Watson Engeland; 3 Mike Ives Engeland; 4 Roger de Breucker B.; 5 Ray Minovi  Engeland; 20 Gerrit Westenberg Blerick.
 
Stramproy  10 augustus
1 Heinz Esch Krefeld Dld.; 2 Geert Oosterbosch Eindhoven; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Ron Paffen Milsbeek; 5 Heinz Léterle Kerpen Dld.; 6 Gerry Glas Eindhoven; 7 Jan Ubachs Venlo; 8 Theo Geenen Velden; 9 Piet Kessels Boekel; 10 Hubert Vis Geldern Dld.; 11 Jo van Seggelen Budel Schoot; 12 Willard van Ooij Linschoten; 13 Manfred Schöndelen Schwalmtal Dld.; 14 Ivo Vanreijten Kinrooi B.;15 Rob Jansen Nijmegen.
 
Helden  21 augustus   NWB Kampioenschap Tijdrijden
1 Rien van Kessel Deurne; 2 Martin Daniels Bingelrade; 3 Ton Weltens Heythuysen; 4 Tonny van der Sanden Eindhoven; 5 Ton van de Pas Hegelsom; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Albert van der Leeuw Papenhoven.
Kampioen : Martin Daniels Bingelrade.
 
Hoeven  11 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
40+
1 Rudi van Vlimmeren St.Willebrord; 2 Rinus Ansems Chaam; 3 Christ de Baat Hoeven; 4 André van der Burg Delft; 5 Peter van der Geest Lepelstraat; 6 H.Rovers Rucphen; 7 Piet de Jong Terheijden; 8 Christ Verbraak Roosendaal; 9 Aart Lobregt Montfoort; 10 Dirk Keijnemans Nieuwaal; 11 Chistian Lentz Rijswijk; 12 R.Meijer Putte; 13 Leo van Dorp Zwartewaal; 14 Evert Eckhardt Kruiningen; 15 Sjaak van Schie Maasdijk; 16 Rudy Visser Huizen; 17 Tonny van de Sanden Eindhoven; 18 Jan Meijers ’s Heer Arenskerke; 19 Léon van Laarhoven Den Bosch; 20 Wim Hoondert Heinkenszand.
50+
1 Bert ter Harmsel Meer; 2 Ton van den Dries Purmerend; 3 André Klep Oud Gastel; 4 Wim de Waal Axel; 5 Ben Pouwels Cuijk; 6 Dick Post Naaldwijk; 7 Cees van Rijsbergen Sprundel; 8 Gerry Glas Eindhoven; 9 Piet Kessels Boekel; 10 Mari van Vessem Rosmalen; 16 Ger Kellenaers Horst; 22 Wim Wanders Meerssen; 26 Ton Verhey Arnhem. 
60+
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Henk Scheuten Hengelo; 3 Rien de Jong Bosschenhoofd; 4 Reinier van Zelst Maasbommel; 5 Arend Peeman Den Haag; 6 Huub Konings Asten; 7 Theo van Mook Made; 8 Kees van der Horst Standaardbuiten; 9 Joop van Oudheusden Breda; 10 Tiny Verstappen Someren; 11 Jan van Boxtel Mill.
 
Baarlo  Baan 6   17 augustus
1 Jac Lenssen Oostrum; 2 Jac Nilissen Baarlo; 3 Martin Daniels Bingelrade; 4 Gerrit Westenberg Blerick; 5 Ger Kellenaers Horst.
 
Someren Heide  25 augustus  Omloop van de Heidehof   Semi-Klassieker
40+
1 Harrie Dam Mierlo; 2 Theo Geenen Velden; 3 Ton Weltens Heythuysen; 4 Tonny van der Sanden Eindhoven; 5 Ton van der Pas Melderslo; 6 Leo van Anrooy Den Bosch; 7 Gerard van de Bovenkamp Valkenswaard; 8 Ton Verhey Arnhem; 9 Rob Vieberink Dinxperlo; 10 Eddy Braam s’Heerenberg; 11 Jos Vallen Hegelsom; 12 Frank Paymans Vught; 13 Martin Daniels Bingelrade.
50+
1 René Balm Vught; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Tonny Gijsbers Helmond; 4 André van Mierlo Soerendonk; 6 Jo van Seggelen Budel Schoot; 7 Ger Kellenaers Horst; 8 Huub Greijmans Weert; 9 Jac Creemers Weert; 10 Anton Polak Barchem; 11 Henny Notermans Grevenbicht; 12 Theo Hensen Boven Leeuwen; 13 Werner Nowakowski Dinslaken Dld.; 14 Gerrit Westenberg Blerick; 15 Gerard Keijsers Kessel; 16 Hans Rutjens Someren; 17 Harrie Klaassen Eindhoven; 18 Henk Hermans Venlo; 19 Had Graat Meijel; 20 Herman Smits Baarlo.
 
Grevenbicht  1 september
40+
1 Frank Marcelis Landgraaf; 2 Eddy Gevers Schijndel; 3 Martin Daniels Bingelrade; 4 Theo Geenen Velden; 5 Willard van Ooij Linschoten; 6 Rob Vieberink Dinxperlo; 7 Gerard van de Bovenkamp Valkenswaard; 8 Jos Gilissen Maastricht; 9 Jo Scholten Roermond; 10 José Taragona Simpelveld.
50+
1 Henny Notermans Grevenbicht; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Piet Kessels Boekel; 4 Jo van Seggelen Budel Schoot; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Jac Creemers Weert; 7 Evert Wijnberg Dld; 8 Ben Pauwels Cuijk; 9 Ger Nelissen Sittard; 10 Hans Putjens Grevenbicht.
 
Baarlo  Baan 7   8 september
1 Jo Scholten Roermond; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Manfred Nepp Krefeld Dld; 4 Geert Oosterbosch Eindhoven; 5 Piet Kessels Boekel; 6 Emile Rayer Venlo; 7 Gerry Glas Eindhoven; 8 Tonny Gijsbers Helmond; 9 Theo Geenen Velden; 10 Ton van de Pas Melderslo; 11 Jack Lenssen Oostrum; 12 Jan Ubachs Venlo; 13 Ton Weltens Heythuysen; 14 Tonny van der Sanden Eindhoven; 15 Huub Greijmans Weert.
 
Einduitslag  NKS Klassement na  7 wedstrijden.
1 Geert Oosterbosch Eindhoven; 2 Martin Daniels Bingelrade; 3 Tonny van der Sanden Eindhoven; 4 Tonny Gijsbers Helmond; 5 Theo Geenen Velden; 6 Emile Rayer Venlo; 7 Ger Kellenaers Horst; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 Huub Greijmans Weert; 10 Ton Weltens Heythuysen; 11 Gerry Glas Eindhoven; 12 Ton Hillen Helden; 13 Jack Lenssen Oostrum; 14 Hay Kellenaers Siebengewald; 18 Jos Vallen Hegelsom; 19 Gerrit Westenberg Blerick.
 
Someren Eind  15 september  Aankomst Tweelandenkoers
1 Jo Scholten Nieuwstadt; 2 Tonny van der Sanden Eindhoven; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Cor Gerritsen Middelbeers; 6 Paul Hunteleslag Beek; 7 Tonny Gijsbers Helmond; 8 Gerry Glas Eindhoven; 9 Jo van Seggelen Budel Schoot; 10 Jac Creemers Weert; 11 Theo Vens Oosterhout; 12 Harrie Klaassen Eindhoven; 13 Gerrit Westenberg Blerick; 14 André van Mierlo Soerendonk.
 
Baarlo  Baan  21 september  Slotkoers
1 Hay Kellenaers Siebengewald; 2 Jac Nilissen Baarlo; 3 Martin Daniels Bingelrade; 4 Martin Nilissen Baarlo; 5 Emile Rayer Venlo; 6 Theo Geenen Velden; 7 Jan Ubachs Venlo; 10 Ger Kellenaers Horst.