Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2001


Baarlo  Baan  21 april   NKS Klassement  1
1 Jo Scholten Weert; 2
 
Baarlo  Baan  28 april   NKS Klassement 2
1 Ron Paffen Milsbeek; 2
 
Weert   IJzeren Man  29 april
1 Jo Scholten  Weert; 2
 
Liessel  6 mei
40+
1 Jo Scholten Weert; 2
50+
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2
 
Baarlo  Baan  11 mei  NKS Klassement 3
1 Ron Paffen Milsbeek; 2
 
Leeuwen  20 mei
1 Hay Kellenaers Siebengewald; 2 Ben Pauwels Cuijk; 3 Barend Verhagen Woerden; 4 Ron Paffen Milsbeek; 5 Hans van Bavel St.Anthonis; 6 Heinz Esch Krefeld Dld.; 7 Jo Scholten Posterholt; 8 Tonny Gijsbers Helmond; 9 Jos Gilissen Maastricht; 10 René Balm Vught.
 
Someren  28 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Geert Oosterbosch Eindhoven; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Piet Kessels Boekel; 5 Theo Henssen Boven Leeuwen.
 
Eindhoven  3 juni
1 Theo Schlijper Linschoten; 2 Ruud van Herp Eindhoven; 3 Geert Oosterbosch Eindhoven; 4 Fred de Kinkelder Groenlo; 5 Hans Dielis Valkenswaard.
 
Roggel  4 juni  Districtskampioenschap KNWU
1 Jan Ubachs Venlo; 2 Henri Kuypers; 3 Ton Hillen Helden; 4 Wim van Tuyl Zaltbommel; 5 Gerard Spierings.
 
Liessel  6 juni    WVAN
1 Theo Schlijper Linschoten; 2 Jo Scholten Posterholt; 3 Piet Kessels Boekel; 4 Rien van Kessel Deurne; 5 Jan van Boxtel Mill.
 
Baarlo  Baan  9 juni  NKS Klassement 4
1 Tonny Gijsbers Helmond; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Ton Weltens Heythuysen; 4 Emiel Rayer Venlo; 5 Jac Lenssen;
 
Deurne  Zeilberg  13 juni   WVAN
1 Jo Scholten Weert; 2 Jac Lenssen; 3 Jack van Herel Oisterwijk; 4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Tonny van der Sanden Eindhoven.
 
Mierlo  20 juni    WVAN
1 Jo Scholten Weert; 2 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 3 Piet Kessels Boekel; 4 Theo Schlijper Linschoten; 5 Hay Kellenaers Siebengewald.
 
Baarlo  Centrum 24 juni
1 Rob Vieberink Dinxperlo; 2 Jo Scholten Posterholt; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Jac Roemermann Helden; 5 Piet Kessels Boekel.
 
Helenaveen  27  juni  Semi-Klassieker
1 Theo Schlijper Linschoten; 2 Harrie Dam Mierlo; 3 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 4 Cor Gerritsen Middelbeers; 5 Jac Roemermann Helden.
 
Baarlo  Baan  30 juni  NKS Klassement  5
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Tonny Gijsberts Helmond; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Ton Weltens Heythuysen; 6 Jac Nilissen Baarlo; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Jos Korsten Panningen; 9 Hubert Visé Dld.; 10 Werner Nowakowski Dld.
 
Grevenbicht  1 juli  NWB Kampioenschap
1 Barend Verhagen Woerden; 2 Eddy Gevers Schijndel; 3 Marcel Poelmans; 4 Jo Scholten Posterholt; 5 Tonny Gijsbers Helmond; 6 Tonny van de Sande Eindhoven; 7 Wim Wanders Meerssen; 8 Jos Gilissen Maastricht; 9 Henny Notermans Grevenbicht; 10 Gerry Glas Eindhoven.
Kampioen : Jo Scholten ; 2 Tonny van der Sanden; 3 Wim Wanders.
 
Baarlo  Baan  7 juli  NKS Klassement 6
Tijdrit
1 Jo Scholten Weert; 2 Jac Nilissen Baarlo; 3 Ron Paffen Milsbeek; 4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Tonny van der Sanden Eindhoven.
Criterium
1 Jo Scholten Weert; 2 Jac Nilissen Baarlo; 3 Ton Hillen Helden; 4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Ron Paffen Milsbeek; 6 Hay Kellenaers Siebengewald; 7 Tonny van der Sanden Eindhoven; 8 Georg Kremer Dld.; 9 Jan Ubachs Venlo; 10 Gerard Keijsers Kessel.
 
Milheeze  11 juli   WVAN
1 Jo Scholten Weert; 2 Harrie Dam Mierlo; 3 Piet Kessels Boekel; 4 Tonny van der Sanden  Eindhoven; 5 Antoon van Kessel;
 
Eindklassement WVAN wedstrijden
1 Jo Scholten Posterholt; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Theo Schlijper Linschoten.
 
Someren  15 juli
1 Hay Kellenaers Siebengewald; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Harrie Klaassen Eindhoven; 4 Huub Konings Asten; 5 Gerry Glas Eindhoven.
 
Baarlo  Baan  22 juli   NKS Klassement Finale
1 Hay Kellenaers Siebengewald; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Geert Oosterbosch Eindhoven.
 
Nijeveen  4 augustus
Tijdrit
1 Piet de Haas Tiel; 2 W.Draaier Wijckel; 3 C.Draaier Nijemirdum.
Koppeltijdrit
1 C.Draaier Nijewirdum/W.Draaier Wijckel; 2 J.van Dorp/R.Lockxs; 3 T.Tinga/Y.Tinga; 4 J.Brander/J. Sweering;5 H.Kuper/A.Kuper.
 
Stramproy  4 augustus
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Tonny Gijsbers Helmond; 4 Hans Lap; 5 Hans Dielis Valkenswaard.
 
Wetteren België  Wereldkampioenschap  ICF
40+
1 Luc van Roy Balen B.; 2 Herman Raeymakers B.; 3 Dirk van de Avoort B.; 4 Rogér Shouppe B.; 5 Marcel Cockx B.; 6 Franky Wieland B.; 7 Marc Steenberghe B.; 8 Jozef Mertens B.; 9 Danny de Backer B.; 10 Arthur Defaria B.
50+
1Jean Vervecken B.; 2 Iam Hallan Engeland; 3 Wim de Waal Axel Ned.; 4 Jean Claude Lekoeuge B.; 5 Gaston Sannen B.
60+
1 Frits de Vos B.; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Roland Henot B.; 5 Francois Bernier B.
 
Baarlo  Baan  12 augustus
1 Huub Greijmans Weert; 2 Geert Oosterbosch Eindhoven; 3 Ron Paffen Milsbeek; 4 Hay Kellenaers Siebengewald; 5 Jan Ubachs Venlo.
 
Honselersdijk  12 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
40+
1 Willem Hoondert Heinkenszand; 2 Ron Stijns Bunde; 3 Cor Lentz Den Haag; 4 Jan Gelens Sprundel; 5 Gerrit Pronk Den Haag; 6 Kjeld van de Lijke Middelburg; 7 Sjaak van Schie Maasdijk; 8 Jan de Baat Steenbergen; 9 Ton van den Dries Purmerend; 10 Ad van Broekhoven Hoorn; 13 Jo Scholten Posterholt; 20 Hans Dielis Valkenswaard;  22 Gerard van Bovenkamp Valkenswaard.
50+
1 Rudy Lammens Oostburg; 2 Dick Post Naaldwijk 3 Wim Wanders Meerssen; 4 Hay Kellenaers Siebengewald; 5 Bob Lobbezoo H.Ido Ambacht; 6 Theo van Mook Made; 7 Jack van Herel Oisterwijk; 8 Willem Wielhouwer Sommelsdijk; 9 Cees Cornelissen Rijen; 10 Rini van der Horst Standaardbuiten; 19 Lau Bouten Baarlo.
60+
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 3 Adrie Kraan Gouda; 4 Jaap Verdouw Oudewater; 5 Wiel Leurs Posterholt; 6 Theo Wammes Putten; 7 NN.; 8 Rien de Jong Bosschenhoofd; 9 J.Boerema Velserbroek; 10 Mas Zandjans Goot; 12 Huub Konings Asten.
 
Sankt Johann  Oostenrijk  25 augustus  Weltcup
1 Hay Kellenaers Siebengewald; 
 
Someren Heide  26 augustus  Erica  Semi-Klassieker
40+
1 Ad van Broekhoven Zundert; 2 Theo Schlijper Linschoten; 3 Leo van Anrooy; 4 Gerard van de Bovenkamp; 5 Rob Vieverink Dinxperlo.
50+
1 Jan Ubachs Venlo; 2 Boudewijn Driessen; 3 Geert Oosterbosch Eindhoven; 4 Jac van Herel Oisterwijk; 5 Huub Konings Asten.
 
Baarlo  Baan  8 september
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Jac Creemers Weert; 4 Werner Nowakowski Dld.; 5 Jos Vallen Horst
 
 
Eindstand NKS Klassement
1 Tonny Gijsbers Helmond;