Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 2000


Ospel  19 maart  Bedevaart
1 Ton Weltens Heythuysen; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; Kurt Verbaelen Meeuwen B.; 4 Stefan van Hoof Mierlo; 5 Gerry Glas Eindhoven.
 
Del Gulpen  26 maart
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Pjotr Kornafel Straelen Dld.; 3 Jos Gilissen Maastricht.
 
Someren Heide 9 april  St.Jozef  Semi-Klassieker
40+
1 Piet de Haas Tiel; 2  Gerrit Pronk  ; 3 Freddy Keller  Deventer; 4 Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 5 Theo Joosten Sparendam; 13 Jo Scholten Posterholt.
50+
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Henny Notermans Grevenbicht; 3 Boudewijn Driessen Rosmalen; 4 Tonny Gruyters Lieshout; 5 Piet de Groot Geldrop; 9 Wiel Leurs Posterholt.
 
Weert IJzeren Man  16 april
1 Piet de Haas Tiel; 2 Jo Scholten Posterholt; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Tonny Gijsbers Helmond.
 
Deurne  19 april
1 Menno Grootjans Tilburg; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Hay Kellenaers Siebengewald.
 
Baarlo  Baan 1  22 april  Arkel Klassement
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Tonny Gijsbers Helmond.
 
Mortel  Gemert   26 april   WVAN
1 Jo Scholten Posterholt; 2 Ben Pauwels Cuijk; 3 Jan van Boxtel Mill.
 
Milheeze  3 mei   WVAN
1 Reth van Tricht Hooge Smilde; 2 Jo Scholten Posterholt; 3 Martin Siebers Deurne.
 
Liessel  7 mei
40+
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Cor Gerritsen Middelbeers; 3 Jan Ubachs Venlo.
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Theo van Mook Made; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen.
 
De Rips  10 mei   WVAN
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Harrie Dam Mierlo; 3 Tonny van de Sanden Eindhoven.
 
Baarlo Baan 2   13 mei
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Leo Pots Deurne.
 
Neerkant  17 mei   WVAN
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Hans Dielis Valkenswaard.
 
Valkenswaard  21 mei
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Tonny Gijsbers Helmond; 3 Theo Vierling Den Haag.
 
Vlierden  24 mei   WVAN
1 Jac van Kessel Deurne; 2 Tonny van de Sanden Eindhoven; 3 Hans van Bavel St.Anthonis.
 
Someren  28 mei  Aankomst Omloop der Peel
40+
1 Ad van Broekhoven Zundert; 2 Jo Scholten Posterholt; 3 Tonny van de Sande Eindhoven.
50+
1 Tonny Gruyters Lieshout; 2 Piet de Groot Geldrop; 3 Wiel Leurs Posterholt.
 
Leeuwen  1 juni
1 Jo Scholten Posterholt; 2 Heinz Esch Krefeld Dld.; 3 Johan Porschke Ratingen Dld.
 
Meijel  4 juni
1 Tonny van de Sande Eindhoven; 2 Tonny Gijsbers Helmond; 3 Heinz Esch Krefeld Dld.; 4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Jan Ubachs Venlo.
 
Mierlo  7 juni  WVAN
1 Cor Gerritsen Middelbeers; 2 Hans Schepens Helmond; 3 Hans van Bavel St.Anthonis.
 
Baarlo  Baan  3   10 juni
1 Heinz Esch Krefeld Dld.; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Marcel Poelmans St.Truiden B.
 
Liessel  14 juni   WVAN
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Hans Schepens Helmond; 3 Piet Kessels Boekel.
 
Weert  18 juni   Rogtour  Klassieker
1 Jo van Seggelen Budel Schoot; 2
 
Deurne  Zeilberg  21 juni   WVAN
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Hans Schepens Helmond; 3 Tonny van de Sanden Eindhoven.
 
Bakel  28 juni  WVAN
1 Hans Schepens Helmond; 2 Jo Scholten Posterholt; 3 Piet Kessels Boekel.
 
Baarlo  2 juli  NWB Kampioenschap
1 Jos Gilissen Maastricht; 2 Jac Nilissen Baarlo; 3 Jo Scholten Posterholt; 4 Tonny Gijsbers Helmond; 5 Dirk Stassen Uithoorn; 6 Jac Roemermann Venlo.
Kampioen : 1 Jac Nilissen Baarlo; 2 Jo Scholten Posterholt; 3 Jac Roermermann Helden.
 
Helenaveen  5 juli
1 Hans Schepens Helmond; 2 Cor Gerritsen Middelbeers; 3 Hans van Bavel St.Anthonis.
 
Lieshout  6 juli
1 Piet de Haas Tiel; 2 Ron Paffen Milsbeek; 3 Jac van Kessel Deurne.
 
Baarlo  Baan 4   8 juli
1 Tonny Gijsbers Helmond; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Jac Nilissen Baarlo.
 
Schijndel  9 juli
1 Piet de Haas Tiel; 2 Barend Verhagen Woerden; 3 Ron Paffen Milsbeek.
 
Someren  9 juli
1 Tiny Verstappen Someren; 2 Frans Rombouts Zundert; 3 Huub Konings Asten.
 
Milheeze  12 juli
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Jan Ubachs Venlo.
 
Eindklassement  WVAN wedstrijden
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Hans Schepens Helmond; 3 Tonny van de Sanden Eindhoven; 4 Hay Kellenaers Siebengewald; 5 Cor Gerritsen Middelbeers.
 
Ysselsteyn  16 juli
1 Ron Paffen Milheeze; 2 Tonny Gijsbers Helmond; 3 Hans van Bavel St.Anthonis.
 
Vlijmen  16 juli
1 Piet de Haas Tiel; 2 H.Egberts Leiderdorp; 3 G.Zanting Mijdrecht.
 
Baarlo Baan 5   22 juli
1 Hay Kellenaers Siebengewald; 2 Piet Kessels Boekel;; 3 Geert Oosterbosch Eindhoven.
 
Eindstand Arkel Klassement  Baan Baarlo
1 Tonny Gijsbers Helmond; 2 Hay Kellenaers Siebengwald; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Jac Nilissen Baarlo; 5 Ton Hillen Helden; 6 Ton Weltens Heythuysen; 7 Piet Kessels Boekel; 8 Geert Oosterbosch Eindhoven; 9 Theo Geenen Velden; 10 Manfred Nepp Dld.
 
Nijeveen  5 augustus  Nederlands kampioenschap tijrijden
1 Piet de Haas Tiel; 2 C.Draaier Nijemirdum; 3 W.Draaier Wijckel.
 
Stramproy  5 augustus
1 Heinz Esch Krefeld; Dld.; 2 Hans Schepens Helmond; 3 Jos Gilissen Maastricht.
 
Londen Engeland  6 augustus  Wereldkampioenschap ICF
40+
1 Malcolm Whitehead Engeland; 2 Paul Doel; 3 Ben Dallison Engeland; 4 Garry Hill Engeland; 5 Gustaaf de Nil België.
50+
1 Iam Hallan Engeland; 2 Dick Naylor Engeland; 3 Greame Geddes Engeland; 4 Graham Moore Engeland; 5 Terry Devine Engeland.
60+
1 George Bennet Engeland; 2 Brian Hawkridge Engeland; 3 Ronald Crayford Engeland; 4 Jack Watson Engeland; 5 Bernard Burns Engeland.
70+
1 Peter Sandy  Engeland; 2 Derek Smith Engeland; 3 Roy Godbeer Engeland.
 
Roermond  6 augustus
1 Wladimir Gottfried Nettetal Dld; 2 Heinz Esch Krefeld; 3 Jo Scholten Posterholt.
 
Someren Heide  13 augustus  Erica  Semi-Klassieker
40+
1 Piet de Haas Tiel; 2 Barend Verhagen Woerden; 3 Jo Scholten Posterholt.
50+
1 Hans van Dijk Nieuwegein; 2 Harrie Klaassen Eindhoven; 3 Boudewijn Driessen Rosmalen.
 
Beesel  19 augustus
1 Geert Oosterbosch Eindhoven; 2 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 3 Ton Hillen Helden; 4 Heinz Esch Krefeld Dld.; 5 Tonny Gijsberts Helmond; 6 Jan Ubachs Venlo; 7 Jac Nilissen Baarlo; 10 Wiel Leurs Posterholt.
 
Guttecoven  26 augustus
1 L. van Aken Puth Schinnen; 2
 
Heinkenszand Zeeland  27 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
40+
1 Freddy van Dongen Breda; 2 Tonny van der Sande Eindhoven; 3 Jan Gelens Sprundel.
50+
1 D.Post Naaldwijk; 2 Theo van Mook Made; 3 Bob Lobbezoo Hendrik Ido Ambacht.
60+
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Hans van Dijke Tholen; 3 Rien de Jong Bosschenhoofd.
 
Someren Eind  17 september
1 Geert Oosterbosch Eindhoven; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Willem Wielhouwer Sommelsdijk.
 
Baarlo Baan  6   23 september
1 Heinz Esch Krefeld D.; 2 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 3 Jan Ubachs Venlo.