Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1999


Someren Heide  11 april  St.Jozef  Semi-Klassieker
40+
1 Piet de Haas Tiel; 2 Hans Lap H.Ido Ambacht; 3 Ron Paffen Milsbeek.
50+
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Adrie Kraan  Gouda; 3 Frans Rietveld Vlist; 8 Gerrit Westenberg Blerick.
 
Weert  IJzeren Man  18 april
40+
1 Ben Pauwels Cuijk; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Ron Paffen Milsbeek; 4 J. de Groot Gorinchem; 5 W.Wildeman  Raalte; 8 Huub Greijmans Weert; 10 Jos Gilissen Maastricht.
50+
1 Piet de Haas Tiel; 2 H.Gerrits St.Michielsgestel; 3 Martin Kools Deurne; 6 Ton Hillen Helden.
 
Deurne  21 april
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Wim Rooyakkers Ospel.
 
Baarlo  Baan  24 april
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Jo Scholten Posterholt; 3 Ton Hillen Helden.
 
Mortel  Gemert  28 april
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Piet Kessels Boekel.
 
Liessel  2 mei  Ronde van Brabant  Semi-Klassieker
40+
1 Jo Scholten Posterholt; 2 Wladimir Gottfried Nettetal Dld.; 3 Willem Wielhouwer Sommelsdijk.
50+
1 Wim Wanders Meerssen; 2 Rien de Jong Bosschenhoofd; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen.
 
Milheeze  5 mei
1 Wim Rooyakkers Ospel; 2 Cor Gerritsen Middelbeers; 3 Tonny van de Sande Eindhoven.
 
Baarlo  Baan 1    8 mei
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Wim Rooyakkers Ospel; 3 Jack van Herel Oisterwijk.
 
Bertree  België  9  mei
1 Piet Hindriks Geleen.
 
Leeuwen  13 mei
1 Jo Scholten Posterholt; 2 Tonny Gijsbers Helmond; 3 Piet Gilissen Lanaken B.; 4 P.Reising Dld.; 5 Ron Paffen Milsbeek; 8 Jac Roemermann Venlo; 10 Wim Wanders Meerssen.
 
Baarlo  Baan  2   16 mei
1 Tonny Gijsbers Helmond; 2 Jo Scholten Posterholt; 3 Rob Roskam Voorhout; 4 Cor Gerritsen Middelbeers; 5 Jac Nilissen Baarlo.
 
De Rips  19 mei
1 Cor Gerritsen Middelbeers; 2 Wim de Louw Helmond; 3 Tonny Gruyters Lieshout.
 
Eindhoven   Woensel 23 mei
40+
1 Hans Lap Hendrik Ido Ambacht; 2 Jo Scholten Posterholt; 3 Cor Gerritsen Midelbeers.
50+
1 Piet de Haas Tiel; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Ben Pauwels Cuijk.
 
Neerkant  26 mei
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Hans Schepens Helmond; 3 Tonny van de Sande Eindhoven.
 
Someren  29 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Wim Wanders Meerssen; 2 Frans Rombouts Zundert; 3 Piet de Groot Geldrop.
 
Someren  30 mei Aankomst Omloop der Peel
40+
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Manfred Mullejans Stolberg Dld.; 3 Gerrit Westenberg Blerick.
50+
1 Rik Harbers  Aalten; 2 Stefan Dreier Hastunne; Wilco Geerts Asenwijn.
 
Vlierden  2 juni  WVAN
1 Tonny van de Sande Eindhoven; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Cor van der Heijden Eindhoven.
 
Baarlo  Baan  3    6 juni
1 Jo Scholten Posterholt; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Huub Greijmans Weert; 6 Hay Kellenaers Siebengewald; 8 Theo Geenen Velden; 10 Jan Crins Weert.
 
Mierlo 9 juni  WVAN
1 Piet Kessels Boekel; 2 Tonny Gruyters Lieshout; 3 Harrie Dam Mierlo.
 
Meijel  13 juni
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Tonny Gijsbers Helmond; 3 Tonny Gruyters Lieshout; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Cor Gerritsen Middelbeers; 9 Huub Greijmans Weert;  12 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Liessel  16 juni  WVAN
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Hans Schepens Helmond.
 
Baarlo  Baan   4  19 juni
1 Jo Scholten Posterholt; 2 Tonny Gijsbers Helmond; 3 Jack van Herel Oisterwijk.
 
Deurne  Zeilberg  23 juni  WVAN
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Tonny Gruyters Lieshout.
 
Weert  27 juni   Aankomst Rogtour Grote Prijs Harrie Geuskens
1 Alain Renard Marchin B.; 2 Piërre Pirotte B.; 3 Léon van Laarhoven Den bosch.
 
Baarlo  Baan  5   3 juli
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Jan Ubachs Venlo.
 
Helenaveen  7 juli
1 Cor Gerritsen Middelbeers; 2 Hans Schepens Helmond; 3 Cor van der Heijden Eindhoven.
 
Someren  11 juli   WVAN
40+
1 Ben Pauwels Cuijk; 2 Ron Paffen Milsbeek; 3 Cor van der Heijden Eindhoven.
50+
1 Wim Wanders Meerssen; 2 Huub Konings Asten; 3 Boudewijn Driessen.
 
Milheeze  14 juli   WVAN
1 Piet de Ridder Noordwijk; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Martin Kools Deurne.
 
Ysselsteyn  18 juli  NWB Kampioenschap
1 T.Joosten Spaarndam; 2 Frank de Haas Berkel en Rodenrijs; 3 Wolfgang  Korb Essen Dld.; 4 Hans Schepens Helmond; 5 Jo Scholten Posterholt; 6 Johnny Martens Gruitrode B.; 7 Tonny Gijsbers Helmond; 8 Martin Pruysers Pijnacker; 9 Ton Hillen Helden; 10 Jan Hollemans Spaarndam; 11 NN.; 12 Gerry Glas Eindhoven; 13 Martin Siebers Deurne; 17 Gerard Keijsers Kessel.
 
Kampioen  40+ : Jo Scholten Posterholt; 2 C. van der Heijden Eindhoven; 3 Gerry Glas Eindhoven.
Kampioen  50+ : Ton Hillen Helden; 2 Martin Siebers Deurne; 3 Gerard Keijsers Kessel.
 
Anzeghem  België  1 augustus  Wereldkampioenschap  ICF
40+
1 Piërre Pirotte B.; 2 Wilfried Linssens  Ned.; 3 Albert Piëtte B.; 4 Jos Mertens B.; 5 Didier Lusso B.; 6 Danny van de Beek B.
50+
1 Ian Hallam Engeland; 2 Roland Boulard Fr.; 3 Freddy Roelekens B.; 4 Maurice van Petegem B.; 5 Marc Debruycker B.; 6 Louis Meijers Ned.
60+
1 Auguste van Woensel B.; 2 Van Crayenest B.; 3 Eric Vuiltynckx B.; 4 Jack Watson Engeland; 5 Willy de Clercq B.; 6 Roland Crayford Engeland.
 
Roermond  1 augustus
1 Jac Nilissen Baarlo; 2 Jac Roemermann Venlo; 3 Wim Wanders Meerssen; 4 Cor  van der Heijden Eindhoven; 5 Hans Schepens Eindhoven.
 
Baarlo   Baan 6   8  augustus
1 Manfred Nepp Krefeld Dld.;2  Willy Beurskens Grathem; 3 Paul Konings Asten.
 
Beesel  15 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
40+
1 Freddy van Dongen Breda; 2 G.Pronk den Haag; 3 Harrie Dam Mierlo; 4 Paul Rutten Delft; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Jac Nilissen Baarlo; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot.
50+
1 Willem Wielhouwer Sommelsdijk; 2 Th.Pos Delft; 3 Hay Kellenaers Siebengewal; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Antoon van Kessel Den Bosch.
60+
1 Huub Konings Asten; 2 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Jan Coenen Vlijmen; 5 Gerrit Zwienenberg Almelo.
 
Stramproy  21 augustus
1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Cor  van der Heijden eindhoven.
 
Baarlo  Baan  28 augustus
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 
 
Baarlo  Baan 7   5 september
1 Jo Scholten Posterholt; 2
 
Weert  IJzeren Man  12 september
1 Jo Scholten Posterholt; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Cor  van der Heijden Eindhoven; 4 Ad Roest Venlo; 5 Martin Siebers Deurne; 6 Jan Ubachs Venlo; 7 Jo van Seggelen Budel Schoot;  9 Peter van Zantvoort Weert.
 
Baarlo  Baan 8   25 september
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2
 
Eindklassement  Baanwedstrijden Baarlo
1 Jo Scholten Posterholt; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Piet Kessels Boekel; 4 Tonny Gijsbers Helmond; 5 Jack van Herel Oisterwijk; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Hay Kellenaers Siebengewald; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Theo Geenen Velden; 10 Ron Paffen Milsbeek.
 
Someren Heide  3 oktober  Erica  Semi-Klassieker
40+
1 Barend Verhagen Woerden; 2 Reth van Tricht Hoge Smilde; 3 Piet Kessels Boekel.
50+
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2