Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1998


Someren Heide  5 april  St.Jozef   Semi-Klassieker
40+
1 Piet de Haas Tiel; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Freddy Keller Deventer
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2 F.Rietveld Vlist; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen.
 
Weert  12 april
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Johan Porschke Ratingen Dld.;3 Mart Siebers Deurne; 4 Tonny Gruyters Lieshout; 5 Wim Rooyakkers Ospel.
 
Baarlo Baan    25 april
1 Piet Kessels Boekel; 2 Ron Paffen Milsbeek; 3 Gerry Glas Eindhoven,
 
Liessel  3 mei
40+
1 Ron Paffen Milsbeek; 2
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2
 
Baarlo  Baan 1    9 mei
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Tonny Gijsberts Helmond.
 
Baarlo  Baan  2   17 mei
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Heinz Esch Krefeld Dld.; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Tonny Gijsberts Helmond; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Ton Hillen Helden.
 
Knegsel  18 mei
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Heinz Esch Krefeld Dld.; 3 Hans van Bavel St.Anthonis.
 
Leeuwen  21 mei
1 Johan Porschke Ratingen Dld.; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Tonny Gijsberts Helmond.
 
Heythuysen  30 mei  Districtskampioenschap Tijdrijden
40+
1 M.Simons Velden; 2 Theo Geenen Velden; 3 Gerrie Janssen Venlo.
50+
1 Ton Hillen Helden; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 
 
Eindhoven  31 mei
1 Jan Ubachs Venlo; 2 Piet de Haas Tiel; 3 Piet de Groot Geldrop.
 
Baarlo  Baan  3    6 juni  NKS wedstrijd
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Johan Porschke Ratingen Dldl;.
 
Weert  21 juni   Rogtour  Klassieker
1 L.van Laarhoven  Den Bosch; 2 Ben Verhagen Woerden; 3 Theo van Duivenbode Noordwijk.
 
Baarlo  Baan   4   27 juni
40+
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Johan Porschke Ratingen Dld.; 3 Tonny Gijsberts Helmond.
50+
1 J.Buyl  Veldhoven; 2 
 
Weert IJzeren Man  19  Juli  Open  NWB Kampioenschap
40+
1 L. van Laarhoven Den Bosch; 2 J.de Groot Gorinchem; 3 D.Sassen Uithoorn.
50+
1 Henny Notermans Grevenbicht; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Hay Kellenaers Siebengewald.
 
Baarlo Baan 5  1  augustus
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Jac Nilissen Baarlo; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Huub Greijmans Weert; 10 Ton Hillen Helden.
 
Capelle  Frankrijk 1 augustus   Wereldkampioenschap  ICF
40+
1 E.van Puyenbroeck België; 2 J.Thimister Engeland; 3 P.Pirotte Frankrijk.
50+
1 R.Soberon  België; 2 J.Mignon Frankrijk; 3 L.Meijers Nederland.
60+
1 J.Bernier  Frankrijk; 2 R.Bernaert Frankrijk; 3 A.van Woensel Nederland.
 
Baarlo  Baan 6    9 augustus
1 Ron Paffen Milsbeek; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Piet Kessels Boekel.
 
Baarlo  Eindklassement over 6 wedstrijden
1 Ron Paffen Milheeze; 2 Tonny Gijsberts Helmond; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Marcello Forti  M.Gladbach Dld.; 5 Johan Porschke Ratingen Dld.; 6 Piet Kessels Boekel; 7 Wilfred Janssen Geldern Dld.; 8 Ulrich Meuter Neuss Dld.; 9 Theo Buiting Baarlo; 10 Arie Terburg Vianen; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Wim Rooyakkers Ospel; 13 Theo Geenen Velden; 14 Jan Ubachs Venlo; 15 Gerrit Westenberg Blerick; 16 Herman Smits Baarlo;  17 Drees Willemsen Oirlo; 20 Gerard Keijsers Kessel; 22 Ton Hillen Helden; 24 Gerry Glas Eindhoven; 25 Manfred Huy Moers Dld.; 26 Hans Wagenaar Roermond; 34 Tonny van de Sanden Eindhoven; 36 Had Graat Meijel; 37 Jos Schaepkens Roermond; 38 Harrie Vermeulen Veldhoven; 48 Jos Korsten Panningen.
 
Stramproy  22 augustus
1 Jan Ubachs Venlo; 2 J.Pelzers Urmond; 3 Ton Hillen Helden; 4 Gerrit Westenberg Blerick; 5 L.Nelissen Sittard.
 
Meijel  23 augustus
1 Gerrit Westenberg Blerick; 2 Wim de Louw Helmond; 3 L. van Weert Meijel; 4 Mart Siebers Deurne; 5 Jan Ubachs Venlo.
 
Texel  30 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
40+
1 P.Keetman Winkel; 2 
50+
1 Theo van Mook Made; 4 Jack van Herel Oisterwijk; 5 Piet de Groot Geldrop; 13 Gerrit Verwimp Veldhoven.
60+
1 Huub Konings Asten; 4 G.de Bruin Eindhoven.