Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1997


Merum  6 april
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Ben Pauwels Cuijk; 3 Ruud van Trigt Uden; 4 Piet Kessels Boekel; 5 Tonny Gruijters Lieshout; 6 Jan Ubachs Venlo; 10 Gerard van de Ven Tegelen.
 
Someren Heide  13 april  St.Jozef  Semi-Klassieker
40+
1 André te Boekhorst Veldhoven; 2 Piet Kessels Boekel; 3 Jack Adelaars Heeze; 4 Kees Bruin Velsenhoek; 5 Gerry Glas Eindhoven.
50+
1 Piet de Haas Tiel; 2 Piet de Groot Geldrop; 3 Huub Konings Asten; 4 Antoon van Kessel Rosmalen; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen.
 
Weert  20 april Industrieterrein
1 André te Boekhorst Veldhoven; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Hans van Bavel St. Anthonis; 4 Ton Hillen Helden; 5 Jo Scholten Posterholt.
 
Liessel  4 mei  Ronde van Brabant  Semi Klassieker
40+
1 Jo Scholten Posterholt; 2 Ben Pauwels Cuijk; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Tonny van de Sande Eindhoven; 5 J.Raaymakers Essen B.
50+
1 Jack van Herel Oisterwijk; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Tonny Gruijters Lieshout; 4 Stuby Wolvega; 5 Piet de Groot Geldrop.
 
Liessel   
1 André te Boekhorst Veldhoven; 2 H.Scheepens Helmond; 3 Ben Pauwels Cuijk; 4 W.Janssen Duitsland; 5 Gerrie Glas Eindhoven; 6 E. van Schaik Helmond; 7 Jack  van Herel Oisterwijk; 8 C. van der Heijden Eindhoven; 9 Mart Siebers Deurne; 10 Tonny van de Sande Eindhoven.
 
Leeuwen  8 mei
1 Heinz Esch Krefeld D.; 2 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Ben Pauwels Cuyk; 5 Sjra Wassen Posterholt; 6 Ton Hillen Helden; 7 J.Poske Ratingen Dld. 8 R.Kasperijk Nettetal Dld. 9 Jack van Herel Oisterwijk; 10 Gerry Glas Eindhoven.
 
Baarlo   Baan  10 mei
1 Arno Schoenmakers Eindhoven; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Paul Konings Asten.
 
Eindhoven  17 mei
40+
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2 Dick Wesseling Den Bosch; 3 Jan Ubachs Venlo.
50+
1 Piet de Haas Tiel; 2 H. van Wijk Nieuwegein; 3 D.Siebers Deurne.

Voerendaal 18 mei

1 Piet de Haas Tioel; 2 Ben Popuwels Cuijk; 3 Hans van Bavel St.Anthonis; 4 Piet Kessels Lieshout; 5 Tonny Gijsberts Helmond.

Someren  25 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2
 
Baarlo  Baan  31 mei
40+ Criterium
1 André te Boekhorst Veldhoven; 2 A.Terburg Vianen; 3 Willy Rooyakkers Asten; 7 Ton Hillen Helden.
50+ Tijdrit
1 Ton Hillen Helden; 2 
 
Venlo  15 juni   Open NWB Kampioenschap
1 Kees Vernooy Leimuiden; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Piet Hindriks Geleen; 4 Piet Kessels Lieshout; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 H.Scheepens Helmond; 7 Ton Hillen Helden; 8 Jac Nilissen Baarlo; 9 Jac Roemermann Venlo; 10 René Broens Echt.
 
Weert  21 juni  Aankomst Rogtour 
1 Heinz Esch Krefeld D.; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 E. van Schaik Helmond.
 
Baarlo  Baan  29 juni
1 Jan Ubachs Venlo; 2 Ruud van Trigt Uden; 3 Heinz Esch Krefeld Dld. 4 Jo Scholten Posterholt; 5 Jac Nilissen Baarlo; 6 Ben Pauwels Cuijk; 7 Piet Kessels Boekel; 8 Gerry Glas Eindhoven; 9 Gerard van de Ven Tegelen; 10 René Broens Echt.
 
Baarlo  Baan  5 juli
1 A.te Boekhorst Veldhoven; 2 Terburg; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Janssen; 5 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven,
 
Someren   13 juli  Aankomst Someren- Peer
1 Riny van der Horst Standaardbuiten; 2 Piet Verhulst Roosendaal; 3 Corné Rombouts Venray; 4 Jos van der Meulen Dinther; 5 Willem Wielhouwer Sommelsdijk.
 
Zottegem  België  3 augustus Wereldkampioenschap ICF
40+
1 Dave Nie Engeland; 2 Fons Heijens B.; 3 G.Windsor Engeland.
50+
1 J.Vervecken België; 2 A.Truelman Engeland; 3 Patrick van Renterghem B.
 
Baarlo  Baan  9 augustus
1 Jac Nilissen Baarlo; 2 Tonny Gruijters Lieshout; 3 Arno Schoenmakers Eindhoven; 4 Buyl; 5 W. Janssen  Duitsland; 6 Mart Kessels Baarlo; 7 René Broens Echt; 8 Jack van Herel Oisterwijk; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 C. van der Heijden Eindhoven.
 
Stramproy  16 augustus
1 Jo Scholten Posterholt; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Jack van Herel Oisterwijk; 4 Arno Schoenmakers Eindhoven; 5 Ton Hillen Helden; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 Paul Konings Asten; 8 André te Boekhorst Veldhoven; 9 Wim de Louw Helmond; 10 Tonny Gruijters Lieshout.
 
Eindhoven  17 augustus
40+
1 Hans Scheepens Helmond; 2 Hans van Bavel St.Anthonis; 3 Piet Kessels Boekel; 4 Gerrit Westenberg Blerick; 5 Ton Verhey.
50+
1 Piet de Haas Tiel; 2 Jack van Herel Oisterwijk; 3 Tonny Gruijters Lieshout; 4 Goedhart; 5 Rien van Kessel Deurne.
 
Liessel         WVAN
1 André  te Boekhorst Veldhoven
 
Sankt Johann  Oostenrijk  23 augustus   Weltcup
85+
1 Pie Vaessen Zutendaal B.
 
Meijel  31 augustus
1 Piet Kessels Boekel; 2 Tonny Gruijters Lieshout; 3 Ben Pauwels Cuijk; 4 J.de Groot Gorinchem; 5 Ton Hillen Helden.
 
Nijeveen  2 september  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
40+
1 Ron Smit Haarlem; 2 
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2
60+
1 Jan Roelof Kruithof Havelte; 2
 
Mierlo        WVAN
1 Jack van Herel Oisterwijk; 2 H.Scheepens Helmond; 3 Harrie Dam Mierlo; 4 Tonny van de Sande Eindhoven; 5 Tonny Gruijters Lieshout; 6 A. te Boekhorst Veldhoven; 7 Willy Rooyakkers Ospel; 8 Mart Siebers Deurne; 9 C. van der Heijden Eindhoven; 10 Arno Schoenmakers Sr. Eindhoven; 11 E. van Schaik Helmond; 12 Ferry van der Vleuten Helmond; 13 T.Verstappen Someren; 14 Paul Konings Asten; 15 W.van Hees Oss.
 
Siebengewald  14 september
1 Hans van Bavel St.Anthonis; 2
 
Neerkant        WVAN
1 André te Boekhorst Veldhoven; 2 Tonny van de Sande Eindhoven; 3 Gerard Keijsers Kesssel; 4 Willy Rooyakkers Ospel; 5 E. van Schaik Helmond; 6 Tonny Gruijters Lieshout; 7 Wim de Louw Helmond; 8 W. van Hees Oss; 9 Gerard van de Ven Tegelen; 10 T.Verstappen Someren; 11 Jack van Herel Oisterwijk; 12 H.Akkers Milheeze; 15 Leo Pots Deurne.
 
Weert   IJzeren Man   28 september
1 Hans Schepens Helmond; 2 Jos Gilissen Maastricht; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Gerrit Westenberg Blerick.

                                  Karel Faasen uit Velden is  21 januari van dit jaar op 59 jarige leeftijd overleden, Karel was                                                                                                                           jarenlang actief bij de NWB , in de vijftiger jaren als amateur en sinds 1971 als veteraan.                                                                                                                               De sympathieke Noord-Limburger was een  graag geziene deelnemer en een voorbeeld                                                                                                                                   voor de wielersport.

                                                                  Op de foto rijdt Karel op kop vòòr Gerrit Westenberg-Willy Box en Gerrit Hairwassers