Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1996


Baarlo Baan  6 april
40+
1 Niek Henckens Beegden; 2 Heinz Esch Krefeld Dld. 3 Ad Roest Venlo.
50+
1 H.Runge Velbert Dld.; Willy Beurskens Grathem; 3 R.Liebert Heiligenhaus Dld.
 
Someren Heide  14 april  St.Jozef  Semi-Klassieker
40+
1 Piet Kessels Boekel; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 H.van Hooydonk St.Willebrord.
50+
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Huub Konings Asten; 3 Tiny Verstappen Someren.
 
Merum  21 april
40+
1 Jan Ubachs Venlo; 2 Jo Scholten Nieuwstadt; 3 Henk de Hey Heerlen; 4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 René Broens Echt.
50+
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Jan van Boxtel; Mill; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Pim Knoops Geldrop; 5 Harrie klaassen Eindhoven; 6 Sjra Wassen Posterholt.
 
Liessel  5 mei  Ronde van Brabant
40+
1 Heinz Esch Krefeld Dld. 2 Willem Wielhouwers Sommelsdijk; 3 H. van Hooydonk St.Willebrord
50+
1 Huub Konings Asten; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Piet de Groot Geldrop.
 
Leeuwen  16 mei
40+
1 Heinz Esch Krefeld Dld.; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Ton Hillen Helden; 7 René Broens Echt; 8 Gerard van de Ven Tegelen; 10 Gerard Keijsers Kessel.
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Huub Konings Asten.
 
Nederweert  26 mei
40+
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Ton Hillen Helden; 3 Boekhorst Veldhoven; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Gerard Keijsers Kessel.
50+
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Tonny Gruyters Lieshout; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Sjra Wassen Posterholt.
 
Weert  14 juni   Aankomst Rogtour
40+
1 Piet de Haas Tiel; 2 J.Verbist Balen B.; 3 L.van Roy Balen B.
50+
1 Sjra Wassen Posterholt; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 R.Liebert Heiligenhaus Dld.
 
Weert  15 juni  Aankomst Rogtour
1 P.Kuypers Budel; 2 Ton Hillen Helden; 3 B. de Kort Tilburg.
 
Baarlo  23 juni  NWB Kampioenschap
40+
1 Ben Pauwels Cuijk; 2 Henk de Hey Heerlen; 3 Cor Rutten Leende; 4 Jos Lamber blerick; 5 René Broens Echt; 6 Ton Hillen Helden; 7 Willy Rooyakkers Asten; 8 Gerard Keijsers Kesel; 9 Gerard van de Ven Tegelen.
Kampioen : Henk de Hey Heerlen; 2 Cor Rutten Leende; 3 Jos Lamber Blerick.

50+
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Henny Notermans Grevenbicht; 3 Harrie Klaassen Eindhoven; 4 Tonny  Gruyters Lieshout; 5 Piet de Groot Geldrop; 6 Paul Konings Asten; 7 R.Liebert Heiligenhaus  Dld. : 8 Martin Kools Deurne; 9 Gerrit Westenberg blerick; 10 Tiny Verstappen Someren; 11 S.Kraft Marl Dld.; 12 Jan Haex Weert.

Kampioen : Paul Konings Asten; 2 Gerrit Westenberg Blerick; 3 Tiny Verstappen Someren.
 
Baarlo  Baan  3 augustus
40+
1 Cor Rutten Leende; 2 Jan Ubachs Venlo; 3 Henk Smits Baarlo; 4 Theo van Mill Haps; 5 Ton Hillen Helden.
50+
1 Tonny Gruyters Lieshout; 2 Gerrit Westenberg Blerick; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 Had Graat Meijel; 5 Willy Beurskens Grathem.
 
Hengstdijk   4 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
40+
1 Ron Smit Haarlem; 2
50+
1 Leo van de Berg Noordwijk; 2
60+
1 Wout van Putten Haaften; 2 
 
Welkenraedt België  11 augustus  Wereldkampioenschap  ICF
40+
1 Jean Claude Fabri Italië; 2 F.Roelekens B.; 3 G.Cortenray B.
50+
1 David Nie Engeland; 2 Gerrit Westenberg Blerick; 3 C.Maraite B.
 
Baarlo Baan  17 augustus
40+
1 Willy Rooyakkers Asten; 2 Jack van Herel Oisterwijk; 3 Ton Hillen Helden.
50+
1 Tonny  Gruyters Lieshout; 2 Gerrit Westenberg Blerick; 3 Henk Smits Baarlo.
 
Stramproy  24 augustus
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Cor Rutten Leende; 3 Ben Pauwels Cuijk.
 
Weert  25 augustus
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Tonny Gruyters Lieshout; 3 Ton van Himbergen Buchten.
 
Met ingang van de Ronde van Weert zijn de beide Veteranengroepen bij elkaar gevoegd in verband met het te geringe aantal deelnemers
 
1 Belfeld  1 september
1 Paul Konings Asten; 2 Cor Rutten Leende; 3 Tonny Gruyters Lieshout; 6 Ad Roest Venlo; 7 Ton Hillen Helden; 8 Hay Kellenaers Siebengewald; 9 Gerard van de Ven Tegelen; 10 Gerrit Westenberg Blerick.
 
Siebengewald 8 september
1 Heinz Esch Krefeld Dld.; 2 M.Millegans Stolbey; 3 S.Wolff Pulheim Dld. 4 Willy Rooyakkers Asten; 5 Jos Korsten Panningen; 6 Cor Rutten Leende; 8 Ad Roest Venlo; 12 Gerard van de Ven Tegelen;  15 Hay Kellenaers Siebengewald.
 
Weert  IJzeren Man  29 september
1 Ben Pauwels Cuijk; 2 Paul Konings Asten; 3 Cor Rutten Leende; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Manfred Nepp Krefeld Dld.; 6 Henny Notermans Grevenbicht; 7 Jan van Boxtel Mill; 8 Ad Roest Venlo; 9 Jan Ramaekers Stramproy; 10 Gerrit Westenberg Blerick.

                                              Het Rood-Wit-Blauw ontbrak nog in de garderobe van Henk De Hey                                                                                                                                                              Dit jaar wint hij de titel in Baarlo