Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1995


Diepenbeek  België  12 maart

1 J.Spijkers Geleen; 2 H.Peeters Rothem; 5 Henny Notermans Grevenbicht; 7 Ton van Himbergen Buchten; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Rongers Meerssen; 24 Jac Creemers Weert; 28 Lemmens Geleen; 32 Ton van Vugt Holtum.


Eindhoven  2 april
40+
1 Jack Adelaars Heeze; 2 Ben de Veer Den Dungen; 3 Ton Gruyters Lieshout; 4 Cor Rutten Leende; 5 Ton Fassbender Eerde.
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Henny Notermans Grevenbicht; 3 Paul Konings Asten;
 
Weert  IJzeren Man  9 april
40+
1 M.Lenaerts Mol B.; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Ben de Veer Den Dungen; 4 Wim de Louw Helmond; 5 Willy Rooyakkers Asten.
50+
1 Henny Notermans Grevenbicht; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Jan van Boxtel Mill.
 
Merum  17 april
40+
1 Wim de Louw Helmond; 2 Jos Lamber Blerick; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Ad Roest Venlo; 5 Jack van Herel Oisterwijk.
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Henny Notermans Grevenbicht; 3 Paul Konings Asten.
 
Someren Heide  23 april  St.Jozef  Semi-Klassieker
40+
1 A.Zijlmans Made; 2 Wim de Louw Helmond; 3 M.Raymakers Essen D.; 4 Henk Boeren St.Willebrord; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 8 René Broens Echt.
50+
1 Paul Konings Asten; 2 Huub Konings Asten; 3 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.


Schulen België  30 april

1 Wiel Leurs Posterholt; 2 J.Peeters Rothem; 3 J.Spijkers Geleen; 5 Hennie Notermans Grevenbicht; 7 Rogers Meerssen; 8 Pierre Klinkers Susteren; 12 Sjra Wassen Posterholt; 26 Lemmens Geleen.

Liessel  7 mei
40+
1 J. van Maren Nijmegen; 2 Chris Nelemans Deurne; 3 Theo van Mill Haps; 4 Thijs Gijsberts Brouwhuis; 5 Gerry Glas Eindhoven.
50+
1 Henny Notermans Grevenbicht; 2 Piet de Groot Geldrop; 3 Huub Konings Asten; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Paul Konings Asten; 6 Henk Boeren Geldrop; 7 Jan van Boxtel Mill; 8 Huybrechts Eindhoven.

Linkhout België   7 mei

1 H.van de Borgh Urmond; 6 Vullings Heerlen; 10 Scholten Geleen; 14 Huntenerslag Beek; 18 Cuypers Urmond.

Mol  België  7 mei

1 Henny Notermans Grevenbicht; 5 Jac Creemers Weert; 6 Rogers Meerssen; 7 Pierre Klinkers Susteren; 9 Lemmens Geleen; 10 Sjra Wassen Posterholt.

Baarlo  14 mei
40+
1 Jos Lamber Blerick; 2 Willy Rooyakkers Asten; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Theo van Mill Haps; 5 Jac Roemermann Venlo
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Henk Boeren Geldrop.

Overpelt België  14 mei

1 Paul Konings Asten; 2 J.Spijkers Puth; 3 Rogers Meerssen; 5 Henny Notermans Grevenbicht; 7 Peeters Rothem; 9 Pierre Klinkers Susteren; 18 Lemmens Geleen; 24 Jac Creemers Weert; 35 Herm Smits Baarlo.


Rillaar België  21 mei

1 J.Peeters Rothem; 2 Spijkers Nuth; 4 Rogers Meerssen; 7 Sjra Wassen Posterholt; 9 Pierre Klinkers Susteren; 12 Lemmens Geleen; 14 Tonn van Vugt Holtum; 26 Jac Creemers Weert.

Overpelt België  22 mei

1 J.Spijkers Nuth; 3 Henny Notermans Grevenbicht; 5 Pierre Klinkers Susteren; 9 Sjra Wassen Posterholt; 10 Rogers Meerssen; 18 Ton van Vugt Holtum; 20 Lemmens Geleen; 22 Herm Smits Baarlo; 28 Jac Creemers Weert.

Leeuwen  25 mei
40+
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Marco van Esch St.Oedenrode; 3 Jos Lamber Blerick; 4 Ton Fassbender Eerde; 5 René Broens Echt.
50+
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Piet de Groot Geldrop.
 
Someren  27 mei  Aankomst Omloop der Peel
40+
1 J. van de Kamp Driel; 2 
50+
1 R. van de Burg Teteringen; 2

Houthalen België  31 mei

1 J.Peeters Rothem; 2 J.Spijkers Nuth; 5 Pierre Klionkers Susteren; 9 Rogers Meerssen; 11 Majewski Hoensbroek; 12 Ton van Vugt Holtum; 19 Lemmens Geleen; 24 Jac Creemers Weert.

Nederweert  4 juni
40+
1 Marco  van Esch St.Oedenrode; 2 Wim de Louw Helmond; 3 Arjan Eijkenmans Schijndel;4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Ton Hillen Helden.
50+
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Piet de Groot Geldrop; 3 Reiner Liebert Heiligenhaus Dld.
 
Weert  16 juni  Aankomst Rogtour
40+
1 E.Segers  Lommel B.; 2 Jo Scholten Nieuwstadt; 3 Chris Nelemans Deurne; 4 Jack van Herel Oisterwijk; 5 Gerry Glas Eindhoven.
50+
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Huub Konings Asten; 3 Paul Konings Asten.
 
Weert  17 juni  Aankomst Rogtour 
40+
1 E.Segers Lommel B.; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Chris Nelemans Deurne; 4 Jan Ramaekers Weert; 5 Ad Roest Venlo.
50+
1 Harrie Klaassen Eindhoven; 2 Henk Thijssen Bladel; 3 Jan van Boxtel Mill.

Lafet  België  25 juni

1 Henny Notermans Grevenbicht;  2 Wiel Leurs Posterholt; 3 J.Spijkers Nuth; 5 Gerrit Westenberg Blerick; 6 Sjra Wassen Posterholt; 8 Pierre Klinkers Susteren; 14 Jan Haex Weert; 17 Ton van Vugt Rothem; 21 Lemmens Geleen; 24 Herm Smits Baarlo.

Oisterwijk  1 juli
40+
1 G. van der Pluym Hank; 2
50+
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2
 
 
Blerick  2 juli  NWB Kampioenschap
40+
1 Jan Ubachs Venlo; 2 Emil Voorhorst Tilburg; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Leo Pots Deurne; 5 Jos Lamber Blerick.
50+
1 Gerrit Westenberg Blerick; 2 Sjra Wassen Posterholt; 3 Henk Thijssen Bladel.
 
Someren  9 juli
40+
1 Theo Schmitz Tegelen; 
50+
1 Henny Notermans Grevenbicht; 2 Ton Reijnders Valkenswaard; 3 H.Claessens Eindhoven.
 
Roggel  16 juli
1 Henk Thijssen Bladel; 2

Schakkebroek België  19 juli

1 J.Spijkers Geleen; 2 J.Peeters Rothem; 4 Henny Notermans Grevenbicht; 5 Pierre Klinkers Susteren; 7 Lemmens Geleen; 10 Ton vanVugt Holtum; 16 Jan Haex Weert; 18 Henny Brouns Weert; 26 Herm Smits Baarlo.


Kozen België   19 juli

1 J.Peeters Rothem; 2 Henny Notermans Grevenbicht; 5 ton van Vugt Rothem; 7 Pierre Klinkers Susteren; 10 Jan Haex Weert.

Maasbree 1  23 juli
1 Piet de Groot Geldrop; 2
 
Breda  Moleneind  23 juli
1 Jac Wetemans Stramproy; 2 A.van Steijn Made; 3 Gunther Sistermann Rheidt Dld.; 4 J.Verstralen Westwoud; 5 Gerard van de Besselaar Eindhoven.

Rillaar België  30 juli

1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 J.Spikjkers Geleen; 3 j.Peeters Rothem; 4 Henny Notermans Grevenbicht; 7 Wiel Leurs Posterholt; 8 Pierre klinkers Susteren; 10 Lemmens Geleen; 11 van Weert Geleen; 13 Ton van vugt Holtum; 17 Leo Vaessen Stramproy; 18 Sjra Wassen Posterholt; 20 Harm Knol Geleen; 28 Jac Creemers Weert.

Stramproy  5 augustus
1 Henk Thijssen Bladel; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Henny Notermans Grevenbicht; 4 Paul Konings Asten; 5 Gerrit Westenberg Blerick.
 
Effen  6 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
40+
1 Wim de Louw Helmond; 2
50+
1 Herman van Eekelen Helmond; 2
60+
1 Chris Huybrechts Breda; 2
 
Maasbree 2   20 augustus
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Henny Notermans Grevenbicht; 3 Jan van Boxtel Mill.
 
Maasbree 3   27 augustus
50+
1 Wiel Leurs Posterholt; 2
 
Someren Eind   3 september Aankomst Landenkoers
1 Ton Reinders Valkenswaard; 2
 
Maasbree  4   10 september
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Jan van Boxtel Mill.
 
Siebengewald  17 september
50+
1 Paul Konings Asten; 2 Piet de Groot Geldrop; 3 Jan van Boxtel Mill.
 
Maasbree 5  24 september
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2
 
Maasbree Eindklassement over 5 wedstrijden
1 Piet de Groot Geldrop.
 
Someren Heide  1 oktober  Erica   Semi-Klassieker
40+
1 Willem Wielhouwer Sommelsdijk;
50+
1 Theo van Mook  Made; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Weert  IJzeren Man  8 oktober
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Tiny Verstappen Someren.

Linkhout België  8 oktober

1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Henny Notermans Grevenbicht; 4 van Weert; 5 Pierre Klinkers Susteren; 6 Sjra Wassen Posterholt; 9 Ton van Vugt Holtum; 10 Lemmens Geleen.