Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1993


Weert  IJzeren Man  11 april
40+
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Piet de Groot Geldrop; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Wim de Louw Helmond; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Leo Pots Deurne; 7 Gramser; 8 Albert Pieters Eindhoven; van Herel Oisterwijk; 10 Had Graat Meijel; 12 Har Jansen Kessel; 15 H.Beckers Meijel.
50+
1 Tiny Verstappen Someren; 2 Henk van der Linden Veldhoven; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Cor Vriens Helmond; 5 Dries Willemsen Oirlo.
 
Merum  18 april
40+
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Leo Pots Deurne; 4 Henny Notermans Grevenbicht; 5 Wim de Louw Helmond; 6 Har Janssen Kessel; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Gerard van de Ven Tegelen.
50+
1 Cor Vriens Helmond; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Paul Konings Asten; 9 Dries Willemsen Oirlo.
 
Someren Heide  25 april  Semi Klassieker
40+
1 Albert Pieters Eindhoven; 2
50+
1 J. van Gils Moerdijk; 2 
 
Baarlo  2 mei
40+
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Henny Notermans Grevenbicht; 4 Ton Hillen Helden; 5 Leo Vaessen Swalmen; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Theo Schmitz Tegelen; 12 Gerard van de Ven Tegelen; 14 Har Janssen Kessel.
50+
1 Paul Konings Asten; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Jan van Boxtel Mill; 7 Gerrit Westenberg Blerick; 12 Herm Smits Baarlo.
 
Weert   Fatima  9 mei
40+
1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Piet de Groot Geldrop; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Wim de Louw Helmond; 5 Har Janssen Kessel; 10 Theo Schmitz Tegelen.
50+
1 Paul Konings Asten; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Gerrit Verwimp Veldhoven; 9 Gerrit Westenberg Blerick.
 
Eindhoven  16 mei
40+
1 Jan Smits Nuenen; 2
50+
1 Cor Vriens Helmond; 2
 
Leeuwen  20 mei
40+
1 Wim de Louw Helmond; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 J.Adelaar Heeze; 4 Henk Thijssen Bladel; 5 Leo Vaessen Swalmen; 9 Ton Hillen Helden; 11 Gerard Keijsers Kessel.
50+
1 Cor Vriens Helmond; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Manfred Nepp Krefeld D.
 
Meijel  29 mei
40+
1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Ton Hillen Helden; 4 Wim de Louw Helmond; 5 Maarten Stoel Roermond; 6 Cor Rutten Leende; 7 Ad Roest Venlo; 8 Theo Schmitz Tegelen; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Jan Buijl Veldhoven.
50+
1 Reiner Liebert Dld. 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Paul Konings Asten; 4 Henk van der Linden Veldhoven; 5 Tiny Verstappen Someren.
 
Nederweert  30 mei
40+
1 Wim de Louw Helmond; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Henri Maatje Nuenen; 5 Piet Franssen Nuenen; 6 Jan van de Berg Oploo; 7 Cor Rutten Leende; 8 Had Graat Meijel; 9 Jack van Hezel Oisterwijk; 10 Gerard van de Ven Tegelen.
50+
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Paul Konings Asten; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Henk van der Linden Zeelst; 5 Tiny Verstappen Someren.
 
Weert  19 juni  Aankomst Rogtour
40+
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Henk Thijssen Bladel; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Bert Hoedemakers Eerde.
50+
1 Henk van der Linden Veldhoven; 2 Pim Knoops Geldrop; 3 Tiny Verstappen Someren.
 
Venlo  27 juni  NWB Kampioenschap
40+
1 Har Janssen Kessel; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Willy Rooyakkers Asten; 4 Ton Hillen Helden; 5 Henny Notermans Grevenbicht; 6 Ad Roest Venlo; 7 Gerard van de Ven Tegelen; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Tjeu Ramakers Nederweert; 10 Hans Schoester Venlo.
50+
1 Paul Konings Asten; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Gerrit Westenberg Blerick; 4 F. van de Moosdijk; 5 Henk van der Linden Veldhoven; 6 H.Mollee; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Dries Willemsen Oirlo; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 H. van Leeuwen.
 
Belfeld  10 juli
40+
1 Albert Pieters Eindhobven; 2 Jan Smits Nuenen; 3 Henk Gramser Nuenen; 4 Henri Maatje Nuenen; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 8 Theo Schmitz Tegelen; 10 Har Janssen Kessel; 12 Gerard van de Ven Tegelen; 15 Henk Hermans Venlo.
50+
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Tiny Verstappen Someren; 3 Paul Konings Asten.
 
Blerick  18 juli
40+
1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Henk Thijssen Bladel; 3 Wim de Louw Helmond; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 J.Adelaars Heeze.
50+
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Pim Knoops Geldrop; 3 Paul Konings Asten.
 
Berg en Terblijt  25 juli  Wereldkampioenschap ICF
40+
1 Claude Fabri Italië; 2 Freddy Oëlbrand B.; 3 Patrick van Renterghem B.; 4 Lugowski Polen; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Mollet B.; 7 Lignee B.; 8 Hopmans Breda; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Scheerlinck B.; 11 Jan Ubachs Venlo; 12 Huub Faasen Blerick; 
50+
1 David Nie Gr.Britt.;  2 Widoor Huybrechts B.; 3 Nico Heeren Ned.; 4 Landschot; 5 Jo van Seggelen Budel Schoot6 Wislut B.; 7 Henk Boeren Geldrop; 8 Watson Engeland; 9 Marchiori B.; 13 Gerrit Westenberg Blerick; 14 Joop van de Putten Breda; 18 Paul Konings Asten; 19 Jan van Boxtel Mill.
 
Oijen  7 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
35+
1 P.Keetman Winkel; 2
40+
1 Henk Boeren St.Willebrord; 2
50+
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2
 
Stramproy  14 augustus aankomst Rog-Tour
40+
1 Ton Reinders Valkenswaard; 2 Wim de Louw Helmond; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Henk Thijssen Bladel; 5 Jan Smits Nuenen.
50+
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Paul Konings Asten.
 
Roggel  22 augustus
40+
1 Henny Notermans Grevenbicht; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Jan Smits Nuenen; 5 Jac Verstappen Heythuysen.
50+
1 Cor Vriens Helmond; 2 Herman van Eekelen Helmond; 3 Henk van der Linden Veldhoven.


Sankt Johann  Oostenrijk  25 augustus 

Weltcup 85 +

1 Pie Vaessen Zutendaal B


Eindhoven  de Hurk  29 augustus
40+
1 Arno Schoenmakers Eindhoven; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Henk Thijssen Bladel; 4 Piet de Groot Geldrop; 5 Har Janssen Kessel.
50+
1 Paul Konings Asten; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Ton van Himbergen Buchten.
 
Siebengewald  12 september
40+
1 Theo Schmitz Tegelen; 2 Piet de Groot Geldrop; 3 Henk Thijssen Bladel; 4 Har Janssen Kessel; 5 Jan van Berkel 

Hoensbroek.
50+
1 Gerrit Westenberg Blerick; 2 Manfred Nepp Krefeld; 3 Paul Konings Asten.
 
Venlo  ’t Ven  19 september
40+
1 Henk Thijssen Bladel; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Leo Vaessen Swalmen; 5 Martin Kools Deurne; 7 Ton Hillen Helden; 8 Gerard van de Ven Tegelen; 9 Har Janssen Kessel; 10 Gerard Keijsers Kessel; 12 Theo Schmitz Tegelen; 15 Theo Buiting Baarlo.


50+
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Tiny Verstappen Someren; 3 Paul Konings Asten.
 
Horn  26 september
40+
1 Har Janssen Kessel; 2 Arno Schoenmakers Eindhoven; 3 Theo Schmitz Tegelen; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Ton Hillen Helden; 11 Gerard van de Ven Tegelen.
50+
1 Paul Konings Asten; 2 Manfred Nepp Krefeld D.; 3 Henk Boeren Geldrop; 6 Gerrit Westenberg Blerick.


                                  Jan Smits in de aanval met Jac Wetemans ( L. )