Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1992


Merum  12 april
A.
1 Marcel  van Riswick St.Odiliënberg; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Wim de Louw Helmond; 4 Erik Dassen Nuenen; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Ben Pauwels Cuijk; 7 René Broens Echt; 8 Albert Pieters Eindhoven; 9 Ton Miggels Belfeld; 10 Lot Engelen Sterksel.
B
1 Manfred Nepp  Krefeld D.; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Piet de Groot Geldrop; 4 Toon van Lankveld de Rips; 5 Paul Konings Asten.
 
Haelen  19 april
A.
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Wim de Louw Helmond; 4 Léon Leurs Stevensweert; 5 Albert Pieters Eindhoven; 6 Leo Vorsters Bergeijk; 7 René Broens Echt; 8 Marcel van Riswick St.Odiliënberg; 9 Marcel Akkermans Wessem; 10 Jan Crins Swartbroek.
B.
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Hans Gramser Eindhoven; 3 Gerrit Westenberg Blerick; 4 Cor Vriens Helmond; 5 Manfred Nepp Krefeld D.
 
Gemert  Mortel  26 april
A.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Driessen Brouwhuis; 3 Wim de Louw Helmond.
B.
1 Piet de Groot Geldrop; 2
 
Echt  3 mei
A.
1 Jo Scholten Posterholt; 2
B.
1 G.Cremer  Bochum D.; 2
 
Meijel  10 mei
A.
1 Wim de Louw Helmond; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Ton Hillen Helden; 5 Albert Pieters Eindhoven; 6 Jacky Drenth Susteren; 7 Frank Laugs Helden; 8 Willy Rooyakkers Asten; 9 A.Hacken Nieuwstadt; 10 Léon Leurs Stevensweert.
B.
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Piet Steyvers Helmond; 3 Manfred Nepp Krefeld D.; 4 Cor Vriens Helmond; 5 Henk Boeren Geldrop.
 
Reuver  16 mei
A.
1 Arno Schoenmakers Eindhoven; 2 Jo Scholten Nieuwstadt; 3 Gerry Glas Eindhoven; 4 Wim de Louw Helmond; 5 Albert Pieters Eindhoven.
B.
1 Toon van Lankveld de Rips; 2 Herman van Eekelen Helmond; 3 Henk van der Linden Veldhoven; 4 Cor Vriens Helmond; 5 Pim Knoops Geldrop.
 
Leeuwen  28 mei
A.
1 Lot Engelen Sterksel; 2 J.Adelaar Veldhoven; 3 Arno Schoenmakers Eindhoven; 4 Wim de Louw Helmond; 5 Albert Pieters Eindhoven; 5 
B.
1 Cor Vriens Helmond; 2 Piet de Groot Geldrop; 3 Gerrit Westenberg Blerick.
 
Nederweert  7 juni
A.
1 Wim de Louw Helmond; 2 Frank Laugs Helden; 3 Gerry Glas Eindhoven.
B.
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Tony Mansvelder Geldrop; 3 Cor Vriens Helmond.
 
Liessel  8 juni  Semi Klassieker
A.
1 J.Vissers Veldhoven; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Martin van Kessel Deurne; 4 Lot Engelen Sterksel; 5 wim de Louw Helmond; 6 Gerrie Glas Eindhoven; 7 Adelaars Heeze; 8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Jacky Drenth Susteren.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Paul Konings Asten; 4 Gerrit Verwimp Veldhoven; 5 Henk van der Linden Veldhoven; 6 Gerrit Westenberg Blerick; 7 Piet de Groot Geldrop; 8 Frans Geraedts Kessel; 9 Dries Willemsen Oirlo; 10 J.Vermeulen Veldhoven.
 
Milheeze  14 juni
A.
1 Wim de Louw Helmond; 4 Gerard Keijsers Kessel.
 
De Rips  16 juni  WVAN
A.
1Wim de Louw Helmond; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Paul Konings Asten; 4 Piet de Groot Geldrop; 5 Cor Vriens Helmond; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Toon van Lankveld De Rips; 8 Gerrit Verwimp Veldhoven; 9 Hans Schoester Venlo; 10 Frank Laugs Helden; 11 Henk van der Linden Veldhoven; 12 Harold Jacobs Weert; 13 Karel van Heukelom Venlo; 14 Peter Engels Blerick
 
Asten  20 juni Aankomst Ronde van Brabant
A.
1 Marcel van Riswick St.Odiliënberg; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Wim de Louw Helmond; 4 van Esch St.Oedenrode; 5 Gerry Glas Eindhoven; 6 Willy Rooyakkers Asten; 11 Had Graat Meijel.
B.
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Paul Konings Asten; 4 Pim Knoops Geldrop; 5 Chris Huybrechts Breda.
 
Baarlo  Baan
1 A.te Boekhorst Veldhoven;
Tijdrit  1600 mtr.
1 Ton Hillen Helden.
 
Vlierden  28 juni
A.
1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Had Graat Meijel; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Toon van Lankveld De Rips; 5 Gerard Keijsers Kessel; 
 
Venlo
1 Jan Ubachs Venlo
 
Baarlo  Baan  12 juli
A.
1 Gerard Keijsers Kessel; 4 Jac Nilissen Baarlo; 5 Mart Kessels Baarlo; 8 Frank Laugs Helden; 9 Peter Engels Blerick; 10 Har Janssen Kessel.
B.
1 Pim Knoops Geldrop; 3 Leo Weijers Baarlo.
 
Belfeld  18 juli
A.
1 Wim de Louw Helmond; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Frank Laugs Helden; 4 Jacky Drenth Susteren; 5 Albert Pieters Eindhoven.
 
Blerick  19 juli  NWB Kampioenschap
A.
1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Peter Verhouden Eindhoven; 3 Mart Kessel Baarlo; 4 Hans Schoester Venlo; 5 Jacky Drenth Susteren; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Wim de Louw Helmond; 8 Gerrie Glas Eindhoven; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Willy Rooyakkers Asten.
B.
1 Cor Vriens Helmond; 2 Pim Knoops Geldrop; 3 Frans Geraedts Kessel; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Henk Boeren Geldrop; 6 Henk van der Linden Veldhoven; 7 Huub Brouns Weert; 8 Paul Konings Asten; 9 Pierre Klinkers Susteren; 10 Jac Wetemans Stramproy.

Oud-renners
1 Jos van der Vleuten Helmond; 2 Lau Bouten Baarlo; 3 Jaap Kersten Siebengewald.
 
Zeelst  24 juli
A.en B.
1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerrie Glas Eindhoven; 3 Wim de Louw Helmond; 4 Frank Laugs Helden.
 
Neeritter 25 juli
A.en B.
1 Wim de Louw Helmond; 2 Pim Knoops Geldrop; 3 Had Graat Meijel; 4 Jan van Sambeek Eindhoven; 5 Jacky Drenth Susteren; 6 Har Janssen Kessel.
 
Weert  Fatima  26 juli
A.
1 Albert Pieters Helmond; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Klaus Schmeir D.; 4 Peter Verhouden Eindhoven; 5 Wim de Louw Helmond.
B.
1 Herman van Eekelen Helmond; 2 Manfred Nepp Krefeld D.; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Pim Knoops Geldrop; 5 Frans Geraedts Kessel.
 
Afferden   2 augustus
1 Ger Kerren Blerick; 2 Gerard Keijsers Kessel; 5 T.Vervoort Baarlo.
 
Stramproy  22 augustus
A. en B.
1 Jo Scholten Postertholt; 2 Piet de Groot Geldrop; 3 Wim de Louw Helmond; 4 Jacky Drenth Susteren; 5 Ton Hillen Helden; 6 Cor Vriens Helmond; 7 Frans Geraedts Kessel; 8 Leo Vorsters Bergeijk; 9 Henk van Oirschot Bergeijk; 10 Wim Jacobs Weert.
 
Deurne  29 augustus
A.en B.
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Wim de Louw Helmond; 3 Henk Thijssen Bladel; 4 Albert Pieters Eindhoven; 5 Henk Boeren Geldrop; 6 E.Voorhorst Tilburg; 7 Cor Vriens Helmond; 8 D.Reynen Blerick; 9 John Bleijs Bladel; 10 Leo Pots Deurne; 11 Ger Kerren Blerick; 12 Hans Schoester Venlo; 13 Gerard Keijsers Kessel; 19 Har Janssen Kessel.
 
Roggel  30 augustus
A.
1 Wim de Louw Helmond; 2 Léon Leurs Stevensweert; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 René Broens Echt; 5 Frank Laugs Helden; 8 Peter Engels Blerick; 9 Willy Bleys Lommel B.; 11 Gerard Keijsers Kessel; 12 Har Janssen Kessel; 14 Hans Schoester Venlo.
B.
1 Henk Thijssen Bladel; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Piet de Groot Geldrop; 5 Jac Wetemans Stramproy.
 
Baarlo Baan
1 André te Boekhorst Veldhoven; 2 Terburgh; 3 Willy Rooijakkers Asten; 4 Har Janssen Kessel; 5 Arno Schoenmakers Eindhoven.
Tijdrit  1600 meter
1 Ton Hillen Helden; 2 Gerard van de Ven Tegelen; 3 Cox.
 
Venlo 
1 Jan Ubachs Venlo; 2 André te Boekhorst Veldhoven; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Gerard de Bruijn Eindhoven; 5 René Broers Echt; 6 Henry Gerrits St.Michielsgestel; 7 Gerrie Glas Eindhoven; 8 Had Graat Meijel; 9 Henk Hermans Venlo; 10 Ton Hillen Helden; 11 Piet Hindriks Geleen; 12 Gerard Keijsers Kessel; 13 Harrie Klaassen Eindhoven; 14 Paul Konings Asten; 15 Ted Marsman Utrecht.
 
Someren Heide  20 september  Ericaronde  Semi Klassieker
A.en B.
1 Albert Pieters Eindhoven; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Paul Konings Asten; 4 Pim Knoops Geldrop; 5 Frank Laugs Helden; 6 Wim de Louw Helmond; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Peter Verhouden Eindhoven; 9 J. van Heeren Oisterwijk; 10 Mart Kessels Baarlo

Horn  27 september
A.
1 Patrick de Vlieger Beesel; 2 Leo Pots Deurne; 3 Jan Ramaekers Weert; 4 Marcel van Herten Beesel; 5 Gerard van de Ven Tegelen; 6 Ger Kerren Blerick; 7 Frank Laugs Helden; 8 Wim de Louw Helmond; 9 Willy Rooyakkers Asten; 10 René Broens Echt.
B.
1 Pim Knoops Geldrop; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Paul Konings Asten; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Jac Wetemans Stramproy.
 
Siebengewald  4 oktober
A.
1 Gerrie Glas Eindhoven; 2 Arno Schoenmakers Eindhoven; 3 Peter Verhouden Eindhoven; 4 John Bleijs Bladel; 5 Albert Pieters Eindhoven; 7 Mart Kessels Baarlo; 8 Ton Miggels Belfeld; 11 Gerard Keijsers Kessel; 12 Ger Kerren Blerick; 14 Gerard van de Ven Tegelen.
B.
1 Pim Knoops Geldrop; 2 Henk Thijssen Bladel; 3 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 4 Paul Konings Asten; 5 Piet de Groot Geldrop; 11 Had Graat Meijel; 13 Wiel Lijnders Venlo
 
Baarlo  Baan  10 oktober
1 Arno Schoenmakers Eindhoven; 2 Gerard Keijsers Kessel.
 
Naaldwijk    Wereldkampioenschap  ICF
 
1 Paul Laeremans België; 
 
1 E.Battersby Engeland;