Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1991


Echt  24 maart
40+
1 Herman Crins Beesel; 2 Gerry Glas Eindhoven; 3 Jan Ubachs Venlo; 4 Lot Engelen Sterksel; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Ger Nelissen Sittard; 7 Theo Vervoort Baarlo; 8 Math Greijmans  Opitter B.; 9 Franz Zölner M.Gladbach D.; 10 Maarten Stoel Roermond; 11 Macel van Riswick St.Odiliënberg; 12 René Broens Echt; 13 Huub Janssen Heerlen; 14 B. van der Griendt Roermond; 15 Stefan van Hees Maarheeze.
50+
1 Jan Vrancken Brunssum; 2 Piet de Groot Geldrop; 3 Paul Konings Asten; 4 Jan van Boxtel Mill; 5 Pim Knoops Geldrop; 6 Huub Spijkers Geleen; 7 Piërre Klinkers Susteren; 8 Gerrit Verwimp Veldhoven; 9 Hans Gramser Eindhoven; 10 Henk Boeren Geldrop; 11 Gunther Sistermann Jüchen Dld.; 12 Henny Brouns Weert; 13 Willy Beurskens Grathem; 14 Had Graat Meijel; 15 Frans Moll Helmond.
 
Haelen  31 maart
40+
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Lot Engelen Sterksel; 3 Huub Janssen Heerlen; 4 Herman Crins Beesel; 5 Ger Nelissen Sittard; 6 Emiel Peersman Roermond; 7 Jos Lamber Blerick; 8 Jan Ubachs Venlo; 9 Maarten Stoel Roermond; 10 Erik Strijdveen Heythuysen; 11 Gerry Glas Eindhoven; 12 Wim Kuipers Weert; 13 Patrick Knarren Heerlen; 14 Ad Roest Venlo; 15 A.Hakken Nieuwstadt.
50+
1 Hans Gramser Eindhoven; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Jan Vrancken Brunssum; 4 Gerrit Verwimp Veldhoven; 5 Paul Konings Asten; 6 Toon van Lankveld De Rips; 7 Piërre Klinkers Nieuwstadt; 8 Henny Brouns Weert; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Henk van der Linden Veldhoven; 11 Herman van Eekelen Helmond; 12 Willy Beurskens Grathem; 13 Martin Kools Deurne; 14 Jac Wetemans Stramproy; 15 Dries Willemsen Oirlo.
 
Reuver  1 april
40+
1 Gerry Glas Eindhoven; 2 M.Bogers Hapert; 3 Herman Crins Beesel; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Patrick Knarren Heerlen; 7 Emiel Meersman Roermond; 8 Huub Janssen Heerlen; 9 Lot Engelen Sterksel; 10 A.Hakken Nieuwstadt; 11 Erik Dassen Eindhoven; 12 Ad Roest Venlo; 13 B. van der Griendt Roermond; 14 Mart Kessels Baarlo; 15 Maarten Stoel Roermond.
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Jan Vrancken Brunssum; 6 Paul Konings Asten; 7 H.Spijkers Geleen; 8 Hans Gramser Eindhoven; 9 G.de Bruin Eindhoven; 10 Willy Bleys Lonmmel B.; 11 Wiel Lijnders Meerlo; 12 Henny Brouns Weert; 13 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 14 Gerrit Verwimp Veldhoven; 15 Gunther Sistermann Jüchen Dld.
 
Merum  7 april
40+
1 Herman Crins Beesel; 2 Ger Nelissen Sittard; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Stefan van Hees Maarheeze; 5 Ben Pauwels Cuijk; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Marcel van  Riswick St.Odiliënberg; 8 Léon Leurs Stevensweert; 9 Huub Janssen Heerlen; 10 Gerry Glas Eindhoven; 11 Erik Strijdveen Heythuysen; 12 Math Greijmans Opitter B.; 13 H.Schoester Venlo; 14 R.Vullings Heerlen; 15 Léon Crienen Baarlo.
50+
1 R.Liebert  Heiligenhaus D.; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Piet de Groot Geldrop; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Martin Kools Deurne; 6 Had Graat Meijel; 7 Gerrit Verwimp Veldhoven; 8 Toon van Lankveld  De Rips; 9 Herman van Eekelen Helmond; 10 H.Spijkers Geleen; 11 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 12 F.Feldgens Heinsberg Dld.; 13 Fr.Giebels Geldrop; 14 Willy Bleys Lommel B.; 15 G.de Bruin Eindhoven.
 
Meijel  14 april
40+
1 Herman Crins Beesel; 2 Emiel Meersman Roermond; 3 M.Bogers Hapert; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Har Janssen Kessel; 6 Gerry Glas Eindhoven; 7 Ben Pouwels Cuijk; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Maarten Stoel Roermond; 10 Léon Leurs Stevensweert; 11 Ad Roest Venlo; 12 Jos Lamber Blerick; 13 A.Hakken Nieuwstadt; 14 R.Vullings Heerlen; 15 Marcel van Riswick St.Odiliënberg.
50+
1 Paul Konings Asten; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Huub Spijkers Geleen; 4 Piet de Groot Geldrop; 5 Jan van Boxtel Mill; 6 Had Graat Meijel; 7 Pim Knoops Geldrop; 8 Herman van Eekelen Helmond; 9 Manfred Nepp Ekendonk Dld.; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 11 Piërre Klinkers Nieuwstadt; 12 Fr.Giebels Geldrop; 13 Willy Bleys Lommel B.; 14 Gerrit Verwimp Veldhoven; 15 Wiel Lijnders Meerlo.
 
Leeuwen  9 mei
40+
1 Maarten Stoel Roermond; 2 Huub Janssen Heerlen; 3 Frank Laugs Helden; 4 Lot Engelen Sterksel; 5 Klaus Schmeier Keulen D.; 6 Tjeu Ramaekers Ospel; 7 Jan Ubachs Venlo; 8 Stefan van Hees Maarheeze; 9 Franz Zölner M.Gladbach D.; 10 Wichert Drenth Landgraaf; 11 Theo Vervoort Baarlo; 12 Gerry Glas Eindhoven; 13 Ton Hillen Helden; 14 Roel Phillipsen Belfeld; 15 Theo Schmitz Tegelen.
50+
1 Jan Vrancken Brunssum; 2 Manfred Nepp Ekendonk D.; 3 Huub Spijkers Geleen; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Henk Boeren Geldrop; 6 Willy Bleys Lommel B.; 7 Willy Beurskens Grathem; 8 Wiel Lijnders Meerlo; 9 Toon van Lankveld De Rips; 10 Martin Kools Deurne; 11 Gerrit Verwimp Veldhoven; 12 Piërre Klinkers Nieuwstadt; 13 Henny Brouns Weert; 14 Paul Konings Asten; 15 Piet de Groot Geldrop.
 
Deurne  de Snoerts  12 mei  Semi Klassieker
40+
1 Jan Ubachs Venlo; 2 Huub Janssen Heerlen; 3 Lot Engelen Sterksel; 4 Ton Miggels Belfeld; 5 Ton Brouwers; 6 Theo Vervoort Baarlo; 7 Jan Spetgens Someren; 8 Jan van de Berg Oploo; 9 Stefan van Hees Maarheeze; 10 Frank Laugs Helden; 11 Maarten Stoel Roermond; 12 Erik Dassen Eindhoven; 13 Gerard Keijsers Kessel; 14 A.Hakken Nieuwstadt; 15 Theo Schmitz Tegelen.
50+
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Jan Vrancken Brunssum; 3 Piet de Groot Geldrop; 4 Huub Konings Asten; 5 Toon van Lankveld De Rips; 6 Wiel Leurs Posterholt; 7 Henk Boeren Geldrop; 8 Gerrit Verwimp Veldhoven; 9 Paul Konings Asten; 10 H.Spijkers Geleen; 11 Martin Kools Deurne; 12 Piërre Klinkers Nieuwstadt; 13 Dries Willemsen Oirlo; 14 Willy Beurskens Grathem; 15 W.Smits Den Bosch.
 
Nederweert  19 mei
40+
1 Lot Engelen Sterksel; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Marcel van Riswick St.Odiliënberg; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Gerry Glas Eindhoven; 6 Jan Spetgens Someren; 7 Huub Janssen Heerlen; 8 Wichert Drenth Landgraaf;  9 Wim Kuipers Weert; 10 Theo Vervoort Baarlo.
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Huub Konings Asten; 3 Had Graat Meijel; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Wiel Leurs Posterholt.
 
Neeritter  1 juni
1 Lot Engelen Sterksel; 2 Herman Crins Beesel; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 6 Wim Kuipers Weert; 7 P.Pelzer Urmond; 8 Paul Konings Asten; 9 Gerry Glas Eindhoven; 10 Ton Miggels Belfeld; 11 Piet de Groot Geldrop; 12 Stefan van Hees Maarheeze; 13 Theo Schmitz Tegelen; 14 Jan Vrancken Brunssum; 15 Huub Spijkers Geleen.
 
Doenrade  16 juni  NWB Kampioenschap
40+
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Huub Janssen Heerlen; 3 Gerry Glas Eindhoven; 4 Ger Kerren Blerick; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Ton Miggels Belfeld; 7 Wichert Drenth Landgraaf; 8 Mart Kessels Baarlo; 9 Theo Vervoort Baarlo; 10 Stefan van Hees Maarheeze.
50+
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Huub Spijkers Geleen; 4 Paul Konings Asten; 5 Huub Konings Asten; 6 Piet de Groot Geldrop; 7 Herman van Eekelen Helmond; 8 Jan Vrancken Brunssum; 9 W.Smits Den Bosch; 10 Piërre Klinkers Susteren.
 
Belfeld  29 juni
1 Stefan van Hees Maarheeze; 2 J.Tabak Blerick; 3 Ricardo ??; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Herman Crins Beesel; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 Jan Ubachs Venlo; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Wichert Drenth Landgraaf; 10 Ton Miggels Belfeld; 11 Theo Schmitz Tegelen; 13 Ger Kerren Blerick; 14 L.Vorstels Bergeijk; 15 Arno Schoenmakers Eindhoven.
 
Deurne  30 juni
40+
1 J. van de Kamp Driel; 2 Léon Crienen Baarlo; 3 Wichert Drenth Landgraaf; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Gerry Glas Eindhoven; 6 Math Greijmans Opitter B.; 7 Tjeu Ramaekers Ospel; 8 Eric Dassen Nuenen; 9 Albert Pieters Eindhoven; 10 Lot Engelen Sterksel.
50+
1 Huub Konings Asten; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Piet de Groot Geldrop; 4 Gerrit van de Boogaert Den bosch; 5 Piërre Klinkers Susteren; 6 Jo van de Moosdijk Nederweert; 7 J.Mensing Driel; 8 Had Graat Meijel; 9 Gerrit Verwimp Veldhoven; 10 Paul Konings Asten.
 
Zeelst  6 juli
40+
1 Stefan van Hees Maarheeze; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Albert Pieters Eindhoven; 4 Lot Engelen Sterksel; 5 L.Vorsters Bergeijk; 6 Gerry Glas Eindhoven; 7 Gerard Tabak Bergeijk; 8 René Broens Echt; 9 Wichert Drenth Landgraaf; 10 R.Vullings Heerlen.
50+
1 Paul Konings Asten; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Gunther Sistermann Jüchen D.; 5 Piet de Groot Geldrop.
 
Velden  7 juli
40+
1 Lot Engelen Sterksel; 2 Wichert Drenth Landgraaf; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Mart Kessels Baarlo; 5 Marcel Riswick St.Odiliënberg; 6 Eric Dassen Nuenen; 7 René Broens Echt; 8 Stefan van Hees Maarheeze; 9 Jan Ubachs Venlo; 10 Theo Schmitz Tegelen.
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Toon van Lankveld de Rips; 3 Huub Konings Asten; 4 Paul Konings Asten; 5 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
De Rips  10 jull
1 T.Hensen Boven Leeuwen.
 
Blerick  14 juli
40+
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Petran Lichteveld Blerick; 3 Stefan van Hees Maarheeze; 4 Eric Dassen Nuenen; 5 Jan Ubachs Venlo; 6 Herman Crins Beesel; 7 Math Greijmans Opitter B.; 8 Emiel Rayer Blerick; 9 Frank Laugs Helden; 10 Albert Pieters Eindhoven.
50+
1 Huub Konings Asten; 2 Piet de Groot Geldrop; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 N.N.; 5 Jan van Boxtel Mill.
Oud-renners
1 Hay Schoenmakers Blerick.
 
Kessel Eik  21 juli
40+
1 Stefan van Hees Maarheeze; 2 Ger Kerren Blerick; 3 René Broens Echt; 4 Van der Ven Tegelen; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Math Greijmans Opitter B.; 7 Marcel van Riswick St.Odiliënberg; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 J.Jacobs Gronsveld; 10 Jan Ubachs Venlo.
50+
1 Paul Konings Asten; 2 Huub Konings Asten; 3 Gerrit Westenberg Blerick; 4 Piet de Groot Geldrop; 5 Gunther Sistermann Jüchen D.
 
Braives  België  4 augustus  Wereldkampioenschap  ICF
40+
1 Jozef  van Miert België; 2 Rogér Beelaert B.; 3 Louis Somons B.; 4 Dave Nie Gr.Britt. 5 Léon Lugowski B.; 8 Ghislain van Lierop B.; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Piet de Groot Geldrop; 21 Jo Budie Simpelveld; 32 Henny Brouns Weert; 39 Gerrit Westenberg Blerick; 51 Had Graat Meijel.
55+
1 Willy de Clerck België; 2 Antonio Marchiori It.; 3 Huub Konings Asten; 4 August van de Bogaert B.; 5 Bruno Preuss B.; 6 Jan van Boxtel Mill.; 7 Gunther Sistermann Jüchen D.; 8 Raoul Lampaert B.; 9 Evrard Willems B.; 10 Victor Wartel B.; 22 Jac Wetemans Stramproy; 36 Nic van Susteren Venlo; 38 Hay Sprunken Venlo.
 
Joure Friesland  10 augustus  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
40+
1 A. van Kersel Rosmalen; 
 
Weert  Fatima  11 augustus
40+
1 Wim Daams Valkenswaard; 2 Lot Engelen Sterksel; 3 Theo Schmitz Tegelen; 4 Wim Kuipers Weert; 5 Huub Janssen Heerlen; 6 Hennie Notermans Grevenbicht; 7 L.Vorsters Bergeijk; 8  Franz Zölner M.Gladbach D.; 9 Herman Crins Beesel; 10 Stefan van Hees Maarheeze.
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Gerrit Westenberg Blerick; 3 Herman van Eekelen Helmond; 4 Pim Knoops Geldrop; 5 Huub Spijkers Geleen.
 
Ohe en Laak  18 augustus  Aankomst Omloop Maasdal
40+
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2
50+
1 Jan van de Berg Oploo; 2
 
Stramproy  24 augustus
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Wim van de Wal Geldrop; 3 Gerard Cuyten Weert; 4 Jan Ubachs Venlo; 5 Math Greijmans Opitter B.; 6 Herman Crins Beesel; 7 Theo Schmitz Tegelen; 8 Piet de Groot Geldrop; 9 Huub Janssen Heerlen; 10 Wim Kuipers Weert; 11 René Broens Echt; 12 Marcel van Riswick St.Odiliënberg; 13 Frank Laugs Helden; 14 Had Graat Meijel. 
 
De Rips  25 augustus   Org.Am.Sport Ned.
1 T.Hensen Boven Leeuwen; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Toon van Lankveld De Rips; 4 W.van Hees Oss; 5 Willy Rooyakkers Asten; 6 Gerard Keijsers Kesssel; 7 H.Akkers Milheeze; 8 Martin Kools Deurne; 9 M.Gerritsen Oirschot; 10 T.Dirks Oosterhout.
 
Sankt Johann Oostenrijk  25 augustus  Weltcup
50/54 jr.
1 Jo van Seggelen Budel Schoot.
 
Roggel  1 september
40+
1 Huub Janssen Heerlen; 2 Albert Pieters Eindhoven; 3 Léon Crienen Baarlo; 4 Theo Schmitz Tegelen; 5 Gerry Glas Eindhoven; 6 Tjeu Ramaekers Ospel; 7 Herman Crins Beesel; 8 Franz Zölner M.Gladbach D.; 9 Ton Hillen Helden; 10 Willy Rooyakkers Asten.
50+
1 Piërre Klinkers Susteren; 2 Herman van Eekelen Helmond; 3 Cor Vriens Helmond; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Had Graat Meijel.
 
Siebengewald  22 september
40+
1 Hans Gramser Eindhoven; 2 M.van Riswick St.Odiliënberg; 3 Theo Schmitz Tegelen; 4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Ton Miggels Belfeld; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Cor Vriens Helmond; 8 Ad Roest Venlo; 9 Ger Kerren Blerick; 10 Rob van de Vijverberg Nuenen.
50+
1 Piet de Groot Geldrop; 2 Pim Knoops Geldrop; 3 Arie ter Burg Vianen; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Paul Konings Asten.
 
Horn  29 september
40+
1 Lot Engelen Sterksel; 2 Rob van de Vijver Eindhoven; 3 Gerry Glas Eindhoven; 4 Theo Schmitz Tegelen; 5 Math Greijmans Opitter B.; 6 Albert Pieters Eindhoven; 7 Stefan van Hees Maarheeze; 8 Ton Miggels Belfeld; 9 E.Sehgers Lommel B.
50+
1 Willy Beurskens Grathem; 2 Cor Vriens Helmond; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Paul Konings Asten; 5 Piërre Klinkers Susteren.