Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1990


Zeelst  25 maart
A.
1 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 2 J.Fisscher  Veldhoven; 4 H.Boudewijns Bergeijk 
B.
1 Hans Gramser Eindhoven; 2 Henk Boeren Geldrop; 3  N.N;  4  Huub Janssen Valkenswaard; 5 Frans Moll Helmond.
 
Merum  1 april
A.
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Herman Crins Beesel; 3 Hans Gramser Eindhoven; 4 Henry Hartman Eindhoven; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Huub Janssen Heerlen; 7 Stefan van Hees Maarheeze; 8 John Sijbers Blerick; 9 Franz Zochner Arsbeck D.; 10 Jos Lamber Venlo.
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Huub Janssen Valkenswaard; 3 Toon van Lankveld de Rips; 4 Henk Thijssen Bladel; 5 Paul Konings Asten;
 
Eindhoven Tongelre  8 april
A.
1 Hans Gramser Eindhoven; 2 Stefan van Hees Maarheze; 3 Herman Crins Beesel; 4 Peter Gramser Geldrop; 5 Thijs van Asten Ysselsteyn; 6 Willy Rooyakkers Asten; 7 Gerrie Glas Eindhoven; 8 Frank Laugs Venlo; 9 Ad Roest Venlo; 10 Jos Lamber Blerick.
B.
1 Huub Janssen Valkenswaard; 2 Huub Konings Asten; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Jan Vrancken Brunssum; 5 Wiel Leurs Posterholt; 6 
 
Haelen  15 april
A.
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Henry Hartman Eindhoven; 3 B.Smits Geleen; 4 Peter Gramser Geldrop; 5 Ad Roest Venlo; 6 Rudy Vullings Heerlen; 7 John Schoenaker Venray; 8 Herman Crins Beesel; 9 Lot Engelen Sterksel; 10 Thijs van Asten Ysselsteyn.
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Jan Vrancken Brunssum; 4 Paul Konings Asten; 5 Huub Janssen Valkenswaard;
 
Baarlo  Baan  22 april
A.
1 Huub Janssen Heerlen;
B.
1 Henk Thijssen Bladel;
 
Echt  29 april
A.
1 Huub Janssen Heerlen; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3  Piet Stelten Nieuwstadt; 4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Stefan van Hees Maarheeze; 6 Wichert Drenth Landgraaf; 7 Henry Hartman Eindhoven; 8  Peter van Zantvoort Weert; 9 Geert Mestrom Roermond; 10 Ad Roest Venlo.
B.
1 Sjra Wassen Posterholt; 2 Henk Thijssen Bladel; 3 Huub Konings Asten; 4 Huub Janssen Valkenswaard; 5 Paul Konings Asten.
 
Deurne  de Snoerts 13 mei
A.
1 Huub Faasen Blerick;
B.
1 Henk Thijssen Bladel;
 
Oostrum  20 mei
A.
1 Peter Gramser Geldrop;
B.
1 Huub Konings Asten; 
 
Leeuwen   24 mei
A.
1 Frank van Zantvoort Weert; 2 Peter Gramser Geldrop; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Herman Crins Beesel; 5 Hans Gramser Eindhoven.
B.
1 Henk Thijssen Bladel; 
 
Nederweert  3 juni
A.
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Wichert Drenth Landgraaf; 3 Herman Crins beesel; 4 Jos Lamber Blerick; 5 Stefan van Hees Maarheeze; 6 Gerry Glas Eindhoven; 7 Hans Gramser Eindhoven; 8 Ger Kerren Blerick;  9 Eddy Peersman Roermond; 10 Peter van Zantvoort Weert.
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Jan Vrancken Brunssum; 3 Sjra Wassen Posterholt; 4 Frans van Geffen Westerhoven; 5 Willy Bleys Lommel B.
 
Blerick  10 juni
A.
1 Stefan van Hees Maarheeze; 2 
B.
1 Sjra Wassen Posterholt; 2
 
Neeritter  16 juni
A.
1 Stefan van Hees  Maarheeze; 2 H.Geerkens Neerbeek; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Peter van Zantvoort Weert; 5 Bud van der Griendt Roermond; 6 Wichert Drenth Landgraaf; 7 Ger Kerren Blerick; 8 L.Henrikx Buggenum; 9 Eddy Peersman Roermond; 10 Jos Lamber Blerick.
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Wiel Leurs Posteholt;3 Paul Konings Asten; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 Henk Boeren Geldrop.
 
Doenrade  17 juni
A.
1 Stefan van Hees Maarheeze; 2 H.Geerkens Neerbeek; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Peter van Zantvoort Weert; 5 Bud van der Griend Roermond; 6 Wichert Drenth Landgraaf; 7 Ger Kerren Venlo; 8 L.Hendrickx Buggenum; 9 Eddy Peersman Roermond; 10 Jos Lamber Venlo.
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Paul Konings Asten; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 Henk Boeren Geldrop.
 
Weert  24 juni   Aankomst Rogtour
A.
1 R.Broens Echt;
B.
1 Huub Konings Asten;
 
Deurne  30 juni
A.
1 Tjeu Ramaekers Ospel;
B.
1 Paul Konings Asten;
 
Eindhoven  Woensel  1 juli
A.
1 Huub Janssen Heerlen; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Wichert Drenth Landgraaf; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Mart Kessels Baarlo; 6 Henry Hartman Eindhoven; 7 Frank van Zantvoort Weert; 8 Stefan van Hees Maarheeze; 9 Geert Mestrom Roermond; 10 Peter van Zantvoort Weert.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Jan Vrancken Brunssum; 3 Huub Janssen Valkenswaard; 4 Huub Konings Asten; 5 Wiel Leurs Posterholt.
 
Belfeld  7 juli
A.
1 Huub Faasen Blerick; 2 Herman Crins Beesel; 3 Peter Gramser Nuenen; 4 Theo Schmitz Tegelen; 5 Henry Hartman Eindhoven; 6 Peter van Zantvoort Weert; 7 Tjeu Ramaekers Ospel; 8 Huub Janssen Heerlen; 9 Har Janssen Kessel; 10 Jan Geerden Veldhoven.
B.
1 Frans van Geffen Westerhoven; 2 Toon van Lankveld de Rips; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Willy Beurskens Grathem; 5 Had Graat Meijel.
 
Meijel  8 juli  NWB Kampioenschap
A.
1 Huub Janssen Heerlen; 2 Herman Crins Beesel; 3 Hans Gramser Eindhoven; 4 Stefan van Hees Maarheeze; 5 Wichert Drenth Landgraaf; 6 Frank van Zantvoort Weert; 7 Geert Mestrom Roermond; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 John Sijbers Blerick; 10 Frank Laugs Venlo.
B.
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Paul Konings Asten; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Frans van Geffen Westerhoven; 5 Jan Vrancken Brunssum.
 
Baarlo  Baan  14 juli
B.
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen;
 
Kessel Eik  5 augustus
A.
1 Huub Faasen Blerick; 2 Theo Schmitz Tegelen; 3 Gerry Glas Eindhoven; 4 Har Janssen Kessel; 5 Herman Crins Beesel; 6 Ger Kerren Blerick; 7 R.Broens Echt; 8 Gerard Keijsers Kessel; 9 Stefan van Hees Maarheeze; 10 Geert Mestrom Roermond.
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Frans van Geffen Westerhoven; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Paul Konings Asten.
 
Someren Heide  11 augustus Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
35+
1 T.Bogers Huybergen; 2
45+
1 Henri Maatje Nuenen;
50+
1 G.Goudziers Etten Leur;
 
Stramproy  11 augustus
A.
1 Stefan van Hees Maarheeze; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Frans van Geffen Westerhoven; 5 Huub Janssen Heerlen; 6 Herman Crins Beesel; 7 Peter van Zantvoort Weert; 8 R.Broens Echt; 9 Theo Schmitz Tegelen; 10 Tjeu Ramaekers Ospel.
 
Weert  Fatima  12 augustus
A.
1 Huub Faasen Blerick; 2 Herman Crins Beesel; 3 Frank Laugs Venlo; 4 Hans Gramser Eindhoven; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Henry  Hartman Eindhoven; 7 Gerry Glas Eindhoven; 8 Peter Gramser Nuenen; 9 J.Weber Molenhoek; 10 Wichert Drenth Landgraaf.
B.
1 Frans van Geffen Westerhoven; 2 Gerrit Westenberg Blerick; 3 Sjra Wassen Posterholt; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Baarlo  Baan  19 augustus
A.
1 Huub Faasen Blerick; 2 Har Janssen Kessel; 3 C.Nelissen Sittard; 4 Huub Janssen Heerlen; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 G.Lucassen Velden; 7 W.Kuipers Uremond; 8 Wichert Drenth Landgraaf; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 Jan Seerden Veldhoven.
B.
1 Pim Knoops Geldrop; 2 Piërre Klinkers Susteren; 3 Toon van Lankveld de Rips; 4 Gerrit Westenberg Blerick; 5 Had Graat Meijel.
 
Baarlo  Baan 1 september
A.
1 Wichert Drenth Landgraaf
B.
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen;
 
Sankt Johann   Oostenrijk  23-28 augustus   Weltcup
45/48 jr.
1 Jan Leukemans B.; 2 Pierluigi Puccinelli It.; 3 Gioivanni Brunelli It.
49/52 jr.
1 Paul Konings Asten Ned.; 2 Vitro Zanin It.; 3 Jo van Seggelen Budel Schoot Ned.









Paul Konings heeft nu ook de Weltcup


53/56 jr.
Louis Simons B.; 2 Kees van der Horst Ned.; 3 Huub Konings Asten.
57/60 jr.
1 Giovanni Arfilli It.; 2 Sergio Sintoni It.; 3 Alfons Bongaerts B.
61/64 jr.
1 Anton van Steijn Ned.; 2 Wil Faasen Ned; 3 Antonio Barrila It.
65/69 jr.
1 Angelo Conterno  It.; 2 Marcel Delfosse B.; 3 Giovanni Mattavelli It.;
70/74 jr.
1 René Urbanet Frankr.; 2 Martin Vandenbroeck B.; 3 Johan van Dongen Ned.
75/79 jr.
1 Jean Pedroni Frankr.; 2 Karl Schmaderer Oostenr.; 3 Alfredo Michelini It.
80/85 jr.
1 Pie Vaessen Ned. Zutendaal B.; 2 Dino Torelli It.; 3 Rogér Seigneurioux Frankr.
 
 
Roggel  23 september
A.
1 Theo Schmitz Tegelen; 2 Henny Notermans Grevenbicht; 3 Herman Crins Beesel; 4 Gerry Glas Eindhoven; 5 Wichert Drenth Landgraaf; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Stefan van Hees Maarheeze; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Ton Hillen Helden; 10 Mike Crane  Viersen D.
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Huub Konings Asten; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Paul Konings Asten.
 
Horn  30 september
A.
1 Wichert Drenth Landgraaf; 2 Glen Crane Viersen D.; 3 Ger Kerren Blerick; 4 Tjeu Ramaekers  Ospel; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Stefan van Hees Maarheeze; 7 Gerry Glas Eindhoven; 8 Herman Crins Beesel; 9 Theo Schmitz Tegelen; 10 John Sijbers Blerick.
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Huub Konings Asten; 4 Frans van Geffen Westerhoven; 5 Piërre Klinkers Susteren.
 
Siebengewald  7 oktober
A.
1 Herman Crins Beesel; 2 Huub Faasen Velden; 3 Gerry Glas Eindhoven; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Mart Kessel Baarlo; 6 Ger Kerren Blerick; 7 Theo Schmitz Tegelen; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Geert Mestrom Roermond; 10 Hans Gramser Eindhoven.
B.
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Paul Konings Asten; 3 Huub Konings Asten; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Henk Boeren Geldrop.
 
Afferden  14 oktober
1 Léon Crienen Baarlo.

De Sijbersploeg in een nieuwe outfit : v.l.n.r. Ger Kerren-John Sijbers-Karel Peters- Ger Hermans ( Horst )     Fred Sijbers-Theo Schmitz