Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1989


Na de afschaffing van de Gentlemen en de Juniorengroepen is er toch weer een nieuwe loot aan de NWB stam toegevoegd n.l. de Liefhebbers. Zij herbergt alle renners die niet als amateur of veteraan willen of kunnen rijden.
 
Haelen  26 maart
Groep B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Huub Konings Asten; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Jac Jans St.Joost; 7 Jan Vrancken Brunssum; 8 Sjra Wassen Posterholt; 9 Pim Knoops Geldrop; 10 Bert van de Beucken Kessel Eik.
 
Haelen  27 maart
Groep A.
1 Peter Gramser Eindhoven; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Hans Gramser Eindhoven; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Herman Crins Beesel; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Leo Vaessen Swalmen; 8 Toine Madou Baarlo; 9 Wim de Jong Geldrop; 10 Lot Engelen Sterksel; 11 H.Hartman Eindhoven; 12 Harm Knol Geleen; 13 Huub Faasen Blerick; 14 G.Lucassen Velden.
 
Eindhoven Tongelre  2 april
A.
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Hans Gramser Eindhoven; 3 Légeune Faasen Velden; 4 W. van de Wal Geldrop; 5 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 6 G. van Diepen Geldrop; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Peter Gramser Eindhoven; 9 Maarten Stoel Eindhoven; 10 Lot Engelen Sterksel; 11 Herman Crins Beesel; 12 R. van Deursen Eindhoven; 13 Ger Willems Katwijk aan de Maas; 14 Ruud Wilting Winterle; 15 Peter Schoester Reuver.
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Willy Bleijs lommel B.; 5 Sjra Wassen Posterholt; 6 Jan Vrancken Brunssum; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Huub Konings Asten; 9 Piet Symons Venlo; 10 Dries Willemsen Oirlo; 11 Had Graat Meijel; 12 Jac Wetemans Stramproy.
 
Merum  9 april
A.
1 Hans Gramser Eindhoven; 2 Herman Crins Beesel; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 G.Mestrom Roermond; 6 Peter Gramser Eindhoven; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Theo Schmitz Tegelen; 10 Harm Knol Geleen.
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 Huub Konings Asten; 6 Jan Vrancken Brunssum; 7 Toon van Vught Born;8 Jac Jans St.Joost; 9 Willy Bleijs Lommel B.; 10 H.Brouns Weert.
 
Meijel  16 april
A.
1 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 2 Peter Gramser Eindhoven; 3 Légeune Faasen Velden; 4 H. van Summeren Oirschot; 5 Hans Gramser Eindhoven; 6 M.Boudewijns Bergeijk; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Wim de Jong Geldrop; 9 Huub Faasen Blerick; 10 Theo Schmitz Tegelen.
B.
1 Sjra Wassen Posterholt; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Willy Bleijs Lommel B.; 4 Huub Konings Asten; 5 Jan Vrancken Brunssum; 6 Wiel Leurs Posterholt; 7 Gerrit Verwimp Veldhoven; 8 Gunther Sistermann Jüchen D.; 9 H.Brouns Weert; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Someren Heide  23  april   St.Jozef Klassieker
1 Henk Boeren St.Willebrord; 2
 
Leeuwen  4 mei
A.
1 Légeune Faasen Velden; 2 Peter Gramser Geldrop; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Theo Schmitz Tegelen; 5 Loek Ehlen Munstergeleen; 6 Stefan van Hees Maarheeze; 7 John Sijbers Blerick; 8 Wim de Jong Bergeijk; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Harm Knol Geleen; 11 P.Thijssen Baarlo; 12 Leo Weijers Baarlo; 13 Ger Kerren Blerick; 14 Maarten Stoel Roermond; 15 Har Janssen Kessel.
B.
Pim Knoops Geldrop; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 Gunther Sistermann Jüchen D.; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Jan Vrancken Brunssum; 8 Gerrit Verwimp Veldhoven; 9 H.Brouns Weert; 10 Henk van der Linden Veldhoven.
 
Nederweert   7 mei
A.
1 Hans Gramser Eindhoven; 2 Lot Engelen Sterksel; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Légeune Faasen Velden; 5 Theo Schmitz Tegelen; 6 Tjeu Ramaekers Ospel; 7 Maarten Stoel Roermond; 8 G. de Bruin Eindhoven; 9 Toine Madou Baarlo; 10 Kuipers Weert; 11 H.Hartman Eindhoven; 12 Peter Schoester Reuver; 13 W.de Jong Geldrop.
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 Had Graat Meijel; 6 Henk Boeren Geldrop; 7 Willy Bleijs lommel B.; 8 Wiel Leurs Posterholt; 9 Gunter Sistermann Jüchen D.; 10 Piet Symons Venlo.
 
Grathem  15 mei
A.
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Toine Madou Baarlo; 3 Stefan van Hees Maarheeze; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Wim de Jong Geldrop; 6 Willy  Alards Venray; 7 Lot Engelen sterksel; 8 Légeune Faasen Velden; 9 Theo Schmitz Tegelen; 10 Har Janssen Kessel; 11 Maarten Stoel Roermond; 12 Willy Beurskens Grathem; 13 G.Lucassen Velden; 14 Peter Schoester Reuver; 15 Harm Knol Geleen.
B.
1 Paul Konings Asten; 2 Huub Konings Asten; 3 Herman van Eekelen Helmond; 4 Henk van der Linden Veldhoven; 5 Henk Boeren Geldrop; 6 Jac Jans St.Joost; 7 Wiel Leurs Posterholt; 8 Willy Bleijs Lommel B.; 9 Sjra Wassen Posterholt; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Neeritter  27 mei
A.-B. en Liefhebbers
1 Peter Gramser Eindhoven; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Eduard Wanten Blerick; 4 Toine Madou Baarlo; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Geert Mestrom Roermond; 7 Har Janssen Kessel; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Huub Konings Asten; 10 Hans Gramser Eindhoven; 11 Lot Engelen Sterksel; 12 Stefan van Hees Maarheeze; 13 Herman Crins Beesel; 14 Jac Ramaekers Stramproy; 15 Jac Creemers Neeritter.
 
Eindhoven  Woensel 28 mei
A.
1 Stefan van Hees  Maarheeze; 2 Hans Gramser Eindhoven; 3 Huub Faasen Blerick; 4 Gerard van de Boogaert Jr. Den Bosch; 5 Willy Beurskens Grathem; 6 NN.; 7 B.Fisser Veldhoven; 8 Peter Gramser Geldrop; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 G. van Eindhoven;
B.
1 Jac Jans St.Joost; 2 Jan Vrancken Brunssum; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Sjra Wassen Posterholt; 6 H.Brouns Weert; 7 Huub Konings Asten; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Pim Knoops Geldrop; 10 Gunther Sistermann Jüchen D.
 
 
Ysselsteyn   3 juni
A.
1 Hans Gramser Eindhoven; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Peter Gramser Geldrop; 4 H.Hartman Eindhoven; 5 Wim de Jong Geldrop; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Harm Knol Geleen; 8 Geert Mestrom Roermond; 9 Theo Schmitz Tegelen; 10 C.van de Mortel Deurne; 11 P.Thijssen Baarlo; 12 Jac Verstappen Heythuysen; 13 Mart Kessels baarlo; 14 Fiel Lamber Blerick; 15 Ger Kerren Blerick. 
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Sjra Wassen Posterholt; 3 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Huub Konings Asten; 6 Had Graat Meijel; 7 Herman van Eekelen Helmond; 8 Toon van Lankveld de Rips; 9 Willy Bleijs Lommel B.; 10 Piet Steyvers Helmond.
 
Oostrum  4 juni
A.
1 Gerrit van de Boogaert Jr.Den Bosch; 2 Theo Schmitz Tegelen; 3 Hans Gramser Eindhoven; 4 Harm Knol Geleen; 5 Peter Gramser Geldrop; 6 H.Hartman Eindhoven; 7 Geert Mestrom Roermond; 8 John Velter Baexem; 9 Willy Alards Venray; 10 Lot Engelen Sterksel; 11 Wichert Drenth Susteren; 12 C. van de Mortel Deurne; 13 Frans Donders Stramproy; 14 P.Thijssen Baarlo; 15 R.Wilms Roermond.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Huub Konings Asten; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 5 Sjra Wassen Posterholt; 6  P.Pennings Roosendaal; 7 Jac Jans St.Joost; 8 Pim Knoops Geldrop; 9 Chris Huybrechts Breda; 10 Toon van Vught Born.                 ; 
 
Velden  11 juni
A.
1 Stefan van Hees Maarheeze; 2 Peter Gramser Geldrop; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Wim de Jong Geldrop; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Theo Schmitz Tegelen; 7 Mart Kessels Baarlo; 8 Maarten stoel Roermond; 9 Ton Hillen Helden; 10 H.Hartman Eindhoven; 11 Willy Alards Venray; 12 G.de Bruin Eindhoven.
B.
1 Pim Knoops Geldrop; 2 Paul Konings Asten; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Jac Jans St.Joost; 5 Huub Konings Asten; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Sjra Wassen Posterholt; 8 H.Brouns Weert; 9 Gunther Sistermann Jüchen D.; 10 Gerrit Verwimp Veldhoven.
 
Baarlo  18 juni
A.
1 Lot Engelen Sterksel; 2 Stefan van Hees Maarheeze; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Toine Madou Baarlo; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Wim de Jong Geldrop; 8 Ton Hillen Helden; 9 Theo Schmitz Tegelen; 10 Leo Weijers Baarlo; 11 Geert Mestrom Roermond; 12 Gerard Keijsers Kessel; 13 Ger Kerren Blerick; 14 Harm Knol Geleen; 15 H.Hartman Eindhoven.
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Sjra Wassen Posterholt; 4 Paul Konings Asten; 5 Wiel Leurs Posterholt; 6 Pim Knoops Geldrop; 7 Toon van Lankveld de Rips; 8 Jan Vrancken Brunssum; 9 Piet Symons Venlo; 10 Jac Jans St.joost.
 
Weert  24 juni Aankomst Rogtour
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Stefan van Hees Maarheeze; 3 Huub Konings Asten; 4 Gerrit van de Boogaert Jr. Den Bosch; 5 Lot Engelen Sterksel; 6 Wiel Leurs Posterholt; 7 Paul Konings Asten; 8 Tjeu Ramaekers Ospel; 9 Wim Kuipers Weert; 10 Geert Mestrom Roermond; 11 F. van Rens Baarlo; 12 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 13 Leo Weijers Baarlo; 14 John Sijbers Blerick; 15 Toine Madou Baarlo.
 
Weert  25 juni Aankomst Rogtour
A.
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Peter Gramser Geldrop; 3 Wim de Jong Geldrop; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Harm Knol Geleen; 7 Lot Engelen Sterksel; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Theo Schmitz Tegelen; 10 Wichert Drenth Susteren; 11 Loek Ehlen Munstergeleen; 12 Wim Vleeshouwers Stramproy; 13 Stefan van Hees Maarheeze; 14 Mart Kessels Baarlo; 15 Willy Beurskens Grathem.
B.
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 Willy Bleys Lommel B; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Huub Konings Asten; 8 Gerrit Verwimp Veldhoven; 9 Had Graat Meijel;; 10 H.Brouns Weert.
 
Belfeld  1 juli
A.
1 Marco Rijk Reuver; 2 Peter Gramser Geldrop; 3 Theo Schmitz Tegelen; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Lot Engelen Sterksel; 7 Huub Faasen Blerick; 8 Ger Kerren Blerick; 9 John Sijbers Blerick; 10 A.Lim USA.; 11 Loek Ehlen Munstergeleen; 12 J.Lim USA.; 13 Toine Madou Baarlo; 14 Har Janssen Kessel; 15 C. van de Mortel Deurne.
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Sjra Wassen Posterholt; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Paul Konings Asten; 6 Willy Bleijs Lommel B.; 7 E.Terburg Vianen; 8 Jan Vrancken Brunssum; 9 Jac Jans St.Joost; 10 Gerrit van de Boogaert Den bosch. 
 
Woensdrecht  2 juli  Wereldkampioenschap  ICF
45/50 jr.
1 Hennie Notermans Grevenbicht; 2 M.Bekaert B.; 3 Modest Smet B.; 4 J.Schreuder Klundert; 5 Nico Heeren St.Willebrord;  6 Romain Huygen B.; 7 J. de Groot Geldrop; 8 Frans van Oirschot Putte; 9 J. de Jong Sneek; 10 H.Gekiere B.; 11 J.Potappel St.Maartensdijk; 12 B.Vissers Breda; 13 Wim Pennings Roosendaal; 14 A.de Bruin Rijen; 15 C. Verhoosel Rijen.
50/55 jr.
1 Cor van der Horst; 2 Wim van Putten Haaften; 3 Jan van Boxtel Mill; 4 Cor van Loon  Oosterhout; 5 Chris Huybrechts Breda; 6 P.Vervliet B.; 7 A. van Steyn Breda; 8 H. van Dijk Vianen; 9 C.Bakx Geldrop; 10 H.Mollee Aalst B.11 M.Vink Rotterdam; 12 Nol Kloosterman Breda; 13 N. de Jong Bosschenhoofd; 14 S. van Noort Roosendaal; 15 J.Schouten Rotterdam.
 
Doenrade  2 juli
A.
1 Peter Gramser Eindhoven; 2 Theo Schmitz Geldrop; 3 P.Thijssen Baarlo; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Mart Kessels Baarlo; 6 Huub Faasen Blerick; 7 Gerard van de Boogaert  Jr. Den Bosch; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 L. van de Wal Eindhoven; 11 C. van de Mortel Deurne; 12 Ger Kerren Blerick; 13 Jac Verstappen Heythuysen; 14 Toine Madou Baarlo; 15 H.Schoester Venlo.
B.
1 Jan Vrancken Brunssum; 2 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 3 Sjra Wassen Posterholt; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Wiel Leurs Posterholt; 6 Paul Konings Asten; 7 Huub Konings Asten; 8 Piet Symons Venlo; 9 Karel Peters Deurne; 10 Herman  van Eekelen Helmond.
 
Beegden  9 juli  NWB Kampioenschap
A.
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Theo Schmitz Tegelen; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Stefan van Hees Maarheeze; 6 Jac Verstappen Heythuysen; 7 Hans Gramser Eindhoven; 8 Maarten Stoel Roermond; 9 Ger Kerren Blerick; 10 H.Hartman Eindhoven; 11 Gerard Keijsers Kessel; 12 Loek Ehlen Munstergeleen; 13 John Sijbers Blerick; 14 Wim de Jong Geldrop; 15 Willy Alards Venray.
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Paul Konings Asten; 3 Huub Konings Asten; 4 Toon van Vught Born; 5 Gerrit Verwimp Veldhoven; 6 Pim Knoops Geldrop; 7 Piet Steyvers Helmond; 8 Toon van Lankveld de Rips; 9 Karel Peters Deurne; 10 Sjra Wassen Posterholt. 
 
Echt  23 juli
A.
1 Stefan van Hees Maarheeze; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Theo Schmitz Tegelen; 4 Huub Faasen Blerick; 5 Loek Ehlen Munstergeleen; 6 Peter Schoester Reuver; 7 Harm Knol Geleen; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Maarten Stoel Roermond; 10 Jac Verstappen Heythuysen;  11 Har Janssen Kessel; 12 Willy Alards Venray; 13 C. van de Mortel Deurne; 14 H.Schoester Venlo; 15 Jan Ramaekers Stramproy.
B.
1 Sjra Wassen Posterholt; 2 Jan Vrancken Brunssum; 3 Paul Konings Asten; 4 Wim Wanders Meerssen; 5 Henk Boeren Geldrop; 6 Wiel Leurs Posterholt; 7 Had Graat Meijel;; 8 Gerrit Verwimp Veldhoven; 9 Gunther Sistermann Jüchen D.; 10 Fred Sijbers Blerick.
 
Stramproy  5 augustus
1 G.Boudewijns Bergeijk; 2 Jo Scholten Nieuwstadt; 3 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 4 L. van de Wal Eindhoven; 5 Theo Schmitz Tegelen; 6 Harm Knol Geleen; 7 Tjeu Ramaekers Ospel; 8 Gerard van de Boogaert  Jr. Den Bosch; 9 Har Janssen Kessel; 10 J.van Haaren Liempde.
 
Kessel Eik  6 augustus
A.
1 Stefan van Hees Maarheeze; 2 Jan Vollebrecht Naaldwijk; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Ger Kerren Blerick; 6 Har Janssen Kessel; 7 Henk Hartman Eindhoven; 8 Wim de Jong Geldrop; 9 Lot Engelen Sterksel; 10 Theo Schmitz Tegelen; 11 Harm Knol Geleen; 12 Ton Hillen Helden; 13 Tjeu Ramaekers Ospel; 14 John Sijbers Blerick; 15 J. van de Hoeven Wateringen. 
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Sjra Wassen Posterholt; 3 Paul Konings Asten; 4 Piet de Groot Eindhoven; 5 Herman van Eekelen Helmond; 6 Huub Konings Asten; 7 Gunther Sistermann Jüchen D.; 8 Henk Boeren Geldrop; 9 Willy Bleijs Lommel B.; 10 Piet Symons Venlo.
 
Weert  Fatima  12 augustus
A.
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Stefan van Hees Maarheeze; 4 Ben Fisser Veldhoven; 5 Peter Gramser Geldrop; 6 Frans van de Weijdeven Eindhoven; 7 Lot Engelen Sterksel; 8 Wim van de Wal Eindhoven; 9 Theo Schmitz Tegelen; 10 Mart Kessels Baarlo; 11 Harm Knol Geleen; 12 H.Hartman Eindhoven; 13 H.Spijkers Geleen; 14 Har Janssen Kessel; 15 Hay Kellenaers Siebengewald.
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 T.Lemmens Geleen; 4 Had Graat Meijel; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 7 Paul Konings Asten; 8 Henk Boeren Geldrop; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Gerrit Verwimp Veldhoven.
 
Budel  20 augustus
A.
1 W.Kuipers Weert; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Harm Knol Geleen; 4 Wim de Jong Geldrop; 5 Hans Gramser Eindhoven; 6 C. van de Mortel Deurne; 7 Har Janssen Kessel; 8 P.Kuipers Budel; 9 Peter Gramser Geldrop; 10 Ger Willems Katwijk aan de Maas; 11 Ger Kerren Blerick; 12 Gerrie Glas Eindhoven; 13 H.Schoester Venlo; 14 S. van de Wal Eindhoven; 15 Wim van de Wal Eindhoven.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Henk van der Linden Veldhoven; 3 Piet Symons Venlo; 4 Pim Knoops Geldrop; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Jac Jans St.Joost; 7 Toon van Lankveld de Rips; 8 H.Mollee Aalst; 9 Fred Sijbers Blerick; 10 Gerrit Westenberg Blerick.
 
Reuver  27 augustus
A.
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 H.Hartmans Eindhoven; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Lot Engelen Sterksel; 5 P.Thijssen Baarlo; 6 Hans Gramser Eindhoven; 7 Harm Knol Geleen; 8 Ger Kerren Blerick; 9 Mart Kessels Baarlo; 10 Theo Schmitz Tegelen; 11 Ton Miggels Belfeld; 12 John Sijbers Blerick.
B.
1 Sjra Wassen Posterholt; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Huub Konings Asten; 5 Jac Jans St.Joost.
 
Blerick  3 september
A.
1 Hans Gramser Eindhoven; 2 Theo Schmitz Tegelen; 3 Stefan van Hees Maarheeze; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Ton Miggels Belfeld; 6 Geert Mestrom Roermond; 7 Ger Kerren Blerick; 8 H.Hartman Eindhoven; 9 P.Thijssen Baarlo; 10 Mart Kessels Baarlo; 11 Leo Vaessen Swalmen; 12 M.Pullens Aalst; 13 Leo Weijers Baarlo; 14 Peter Gramser Geldrop; 15 Harm Knol Geleen.
B.
1 Piet Symons Venlo; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 6 Pim Knoops Geldrop; 7 Sjra Wassen Posterholt; 8 Huub Konings Asten; 9 Paul Konings Asten; 10 Willy Bleijs Lommel B.
 
Roggel  17 september
A.
1 Stefan van Hees Maarheze; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Theo Schmitz Tegelen; 4 Wim de Jong Geldrop; 5 Hans Gramser Eindhoven; 6 Henk Hartman Eindhoven; 7 John Sijbers Blerick; 8 Harry van Heugten Asten; 9 Tjeu Ramaekers Ospel; 10 Leo Weijers Baarlo; 11 Gerrie Glas Eindhoven; 12 Loek Ehlen Munstergeleen; 13 Mart Kessels baarlo; 14 Lot Engelen Sterksel; 15 H.Spijkers Geleen.
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Paul Konings Asten; 4 Had Graat Meijel; 5 Willy Bleijs Lommel B.; 6 Sjra Wassen Posterholt; 7 Huub Konings Asten; 8 H.Brouns Weert; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Jan Vrancken Brunssum.
 
Horn 24 september
A.
1 J.Quix Nieuwstadt; 2 Stefan van Hees Maarheeze; 3 Leo Vaesen Swalmen; 4 Légeune Faasen Velden; 5 Henk Hartman Eindhoven; 6 Jac Verstappen Heythuysen; 7 Geert Mestrom Roermond; 8 Lot Engelen Sterksel; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 Hans Gramser Eindhoven; 11 Harm Knol Geleen; 12 Ger Kerren Blerick; 13 Har Janssen Kessel; 14 Theo Schmitz Tegelen; 15 Patrick Knarren Stein.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Sjra Wassen Posterholt; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Paul Konings Asten; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Gunther Sistermann Jüchen D.; 9 Henk van der Linden Veldhoven; 10 Toon van Lankveld de Rips.
 
Siebengewald  1 oktober
A.
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 P.Smits Geleen; 3 Harry van Heugten Ysselsteyn; 4 Lot Engelen Sterksel; 5 Theo Schmitz Tegelen; 6 Stefan van Hees Maarheeze; 7 Hans Gramser Eindhoven.
B.
1 Paul Konings Asten; 2 Huub Konings Asten; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Piet Symons Venlo.
 
Bergen Op Zoom   Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
35+
1 Jan van de Berg Oploo.
45+
1 Jan van de Berg Oploo.
55+
1 Wim van Putten Haaften.

 

Allemaal mannen die rond 1947  aan hun wielercarrière  begonnen en de fiets nog steeds trouw zijn gebleven : v.l.n.r. Jac Wetemans-Frits Slijpen-Jan Driessen-Jan Opstals-Piet Kuntzelaers en Klaas van Susteren.