Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1988


De groep Gentlemen is aan het laatste seizoen begonnen en is meestal ingedeeld bij de Veteranen A.
 
Weert  IJzeren Man  27 maart
Groep B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Jan Vrancken Brunssum; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Gunther Sistermann Jüchen D.; 5 Henk Verhappen Gemert; 6 Piet Symons Venlo; 7 Willy Bleijs Lommel B.; 8 Huub Konings Asten; 9 Nico Konings Weert; 10 J. van Heugten Deurne.
 
Pey Echt  27 maart
Groep A. Samen met Gentlemen
1 R.Deckers Maasmechelen B.; 2 Harm Knol Geleen; 3 Theo Schmitz Tegelen; 4 Wil Wintraeken Nieuwstadt; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 A.van de Akker Heeze; 7 Peter Engels  Helden; 8 Maarten Stoel Roermond; 9 Ger Kerren Blerick; 10 Toon van Asten Helmond; 11 Frans Geraedts Kessel; 12 M.Martens Venray; 13 Har Janssen Kessel; 14 Wil Heiligers Blerick; 15 C. van de Mortel Deurne.
 
Haelen  4 april
A. Samen met Gentlemen
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Harm Knol Geleen; 3 Peter Engels Panningen; 4 R.Deckers Maasmechelen B.; 5 Maarten Stoel Roermond; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Jan Weekers Posterholt; 8 Willy Beurskens Grathem; 9 Theo Schmitz Tegelen; 10 Jo Janssen Posterholt; 11 Fiel Lamber Baarlo; 12 Toon van Lankveld de Rips; 13 Har Janssen Kessel; 14 Jeroen Eekhout Kessel; 15 C. van de Mortel Deurne.
B.
1 Jan Vrancken Brunssum; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Willy Bleijs Lommel B.; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Pim Knoops Geldrop; 6 Piërre Klinkers Susteren; 7 Henk Verhappen Gemert; 8 Piet Symons Venlo; 9 Frans Spetgens Someren; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Bergen  10 april
A. Samen met Gentlemen
1 Harm Knol Geleen; 2 Har Janssen Kessel; 3  Leo Vaessen Swalmen; 4 Fiel Lamber Baarlo; 5 Theo Schmitz Tegelen; 6 Toon van Lankveld de Rips; 7 J.Dohmen Geleen; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Ger Kerren Blerick; 10 Gerard Keijsers Kessel; 11 B. van de Beucken Kessel Eik; 12 Toon van Asten Helmond; 13 Willy Beurskens Grathem; 14 A.van de Akker Heeze; 15 Jan Weekers Posterholt.
B.
1 Jan Vrancken Brunssum; 2 Pim Knoops Geldrop; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Henk Verhappen Gemert; 6 Sjra Wassen Posterholt; 7 Piërre Klinkers Susteren; 8 Piet Symons Venlo; 9 Huub Konings Asten; 10 Henk van der Linden Veldhoven.
 
Meijel  17 april 
A. Samen met Gentlemen
1 Har Janssen Kessel; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Maarten Stoel Roermond; 4 R.Deckers Maasmechelen B.; 5 Jo Janssen Posterholt; 6 Leo Vaessen Swalmen; 7 Ad Roest Venlo; 8 Martin Kools Deurne; 9 Toon van Lankveld de Rips; 10 Peter Schoester Reuver; 11 C. van de Mortel Deurne; 12 Ger Kerren Blerick; 13 G.Mestrom Roermond; 14 Jan Weekers Posterholt; 15 A.van de Akker Heeze.
 
Merum  17 april
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Sjra Wassen Posterholt; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Jan Vrancken Brunssum; 6 Piet Symons Venlo; 7 Pim Knoops Geldrop; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Henk Verhappen Gemert; 10 Frans Spetgens Someren.
 
Echt  24 april
A. Samen met Gentlemen
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Herman Crins Beesel; 3 Har Janssen Kessel; 4 Theo Schmitz Tegelen; 5 Harm Knol Geleen; 6 G.Mestrom Roermond; 7 Frans Hintzen Echt; 8 Loek Ehlen Sittard; 9 Ad Roest Venlo; 10 Ger Willems Cuijk; 11 Gerard Keijsers Kessel; 12 J.Dohmen Geleen; 13 Had Graat Meijel; 14 Henk Hermans Blerick; 15 Peter Engels Panningen.
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Huub Konings Asten; 3 Sjra Wassen Posterholt; 4 Piërre Klinkers Susteren; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Willy Bleijs Lommel B.; 7 Henk Verhappen Gemert; 8 Gunther Sistermann Jüchen D.; 9 Piet Symons Venlo; 10 Pim Knoops Geldrop.
 
Venray  Veltum 30 april
A. Samen met Gentlemen
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Ad Roest Venlo; 3 Theo Schmitz Tegelen; 4 Peter Engels Panningen; 5 T.Rompen Roermond; 6 Harm Knol Geleen; 7 Maarten Stoel Roermond; 8 Har Janssen Kessel; 9 Willy Beurskens Grathem; 10 Leo Weijers Baarlo; 11 Frans Hintzen Echt; 12 Toon van Lankveld de Rips; 13 Peter Schoester Reuver; 14 Ger Willems Cuijk; 15 C.van de Mortel Deurne.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Gerrit Westenberg Blerick; 3 Willy Bleijs Lommel B.; 4 Piet Symons Venlo; 5 Gunther Sistermann Jüchen D.; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Henk Verhappen Gemert; 8 Jan Vrancken Brunssum; 9 Henk van der Linden Veldhoven; 10 Piërre Klinkers Susteren.
 
Eindhoven  Baan  1 mei
A. 
1 Theo Schmitz Tegelen; 2 Ger Willems Cuijk; 3 Louis Leenen Nederweert.
B.
1 Pim Knoops Geldrop; 2 Piërre Klinkers Susteren. 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Toon van Vught  Born; 5 Frans Spetgens Someren; 6 Huub Konings Asten; 7 Jan Vrancken Brunssum; 8 Henk Vossen Nederweert.
Gentlemen
1 Toon van Asten Helmond; 2 L. van de Wal Eindhoven; 3 Peter Engels Panningen; 4 Martin Kools Deurne; 5 W.Broers Oerle; 6 Willy Alards Venray.
 
Vlodrop  8 mei
A. Samen met Gentlemen
1 R.Deckers Maasmechelen B.; 2 Sjra Wassen Posterholt; 3 Frans Hintzen Echt; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Maarten Stoel Roermond; 6 J.Dohmen Geleen; 7 Har Janssen Kessel; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Ad Roest Venlo; 10 Toon van Lankveld de Rips; 11 Harm Knol Geleen; 12 Leo Weijers Baarlo; 13 Ger Kerren Blerick; 14 Frans Geraedts Kessel; 15 G.Mestrom Roermond. 
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Pim Knoops Geldrop; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Piërre Klinkers Susteren; 6 Piet Symons Venlo; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Gunther Sistermann Jüchen D.; 9 Henk Verhappen Gemert; 10 Willy Bleijs Lommel B.
 
Deurne de Snoerts 15 mei
A. Samen met Gentlemen
1 Herman Crins Beesel; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Toon van Lankveld de Rips; 4 Harm Knol Geleen; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Wil Wintraecken Nieuwstadt; 8 Frans Hintzen Echt; 9 Sjra Wassen Posterholt; 10 Ad Roest Venlo.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Gerrit Westenberg Blerick; 5 Jan Vrancken Brunssum; 6 Henk Vossen Nederweert; 7 Huub Konings Asten; 8 Piet Symons Venlo; 9 Henk Verhappen Gemert; 10 Jan Schreurs Limbricht.
 
Nederweert  22 mei
A. Samen met Gentlemen
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Harm Knol Geleen; 3 Sjra Wassen Posterholt; 4 C.van de Mortel Deurne; 5
C.Mestrom Roermond; 6 Frans Hintzen Echt; 7 Leo Weijers Baarlo; 8 Huub Spijkers Geleen; 9 Toon van Lankveld de Rips; 10 John Caris Heythuysen; 11 Peter Engels Panningen; 12 Ger Willems Cuijk; 13 Frans Geraedts Kessel; 14 Niek Henckens Beegden; 15 Maarten Stoel Roermond.
B.
1 Pim Knoops Geldrop; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Piet Symons Venlo; 4 Henk Verhappen Gemert; 5 Piërre Klinkers Susteren; 6 Jan Schreurs Limbricht; 7 Frans Spetgens Someren; 8 Gunther Sistermann Jüchen D.; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Toon van Vught Born.
 
Grathem  23 mei
A. Samen met Gentlemen
1 Har Janssen Kessel; 2 Harm Knol Geleen; 3 C. van de Mortel Deurne; 4 Peter Engels Panningen; 5 Jan Weekers Posterholt; 6 Jac Verstappen Heythuysen; 7 Herman Crins Beesel; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Maarten Stoel Roermond; 10 Sjra Wassen Posterholt.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Jan Vrancken Brunssum; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Pim Knoops Geldrop; 5 Willy Bleijs Lommel B.; 6 Frans Spetgens Someren; 7 Gunther Sistermann Jüchen D.; 8 Jan Schreurs Limbricht; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Huub Konings Asten.
 
Oostrum  28 mei
A. Samen met Gentlemen
1 Peter Schoester Reuver; 2 Jac Verstappen Heythuysen; 3 Herman Crins Beesel; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 R.Deckers Maasmechelen B.; 6 Harm Knol Gelkeen; 7 Leo Vaessen Swalmen; 8 Fiel Lamber Baarlo; 9 Har Janssen Kessel; 10 Geert Mestrom Roermond; 11 Ad Roest Venlo; 12 Ger Kerren Blerick; 13 Jeroen Eekhout Kessel; 14 Had Graat Meijel; 15 John Velter Baexem.
 
Leeuwen  29 mei
B. 
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Gerrit Westenberg Blerick; 3 Karel Peeters Deurne; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Henk Verhappen Gemert; 6 Pim Knoops Geldrop; 7 Piërre Klinkers Susteren; 8 Willy Bleijs Lommel B.; 9 Jan Vrancken Brunssum; 10 Toon van Vught Holtum.
 
Velden  5 juni
A. Samen met Gentlemen
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Herman Crins Beesel; 3 Harm Knol Geleen; 4 Ger Kerren Blerick; 5 Had Graat Meijel; 6 Har Janssen Kessel; 7 Sjra Wassen Posterholt; 8 Toon van Lankveld de Rips; 9 Fiel Lamber Baarlo; 10 Niek Henckens Beegden; 11 Ad Roest Venlo; 12 Ger Willems Cuijk; 13 Maarten Stoel Roermond; 14 Frans Geraedts Kessel; 15 Henk Hermans Venlo.
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Huub Konings Asten; 3 Jan Schreurs Limbricht; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Pim Knoops Geldrop; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Henk van der Linden Veldhoven; 8 Piet Symons Venlo; 9 Henk Verhappen Gemert; 10 Toon van Vught Holtum.
 
Baarlo  Baan  18 juni
Gentlemen
1 Fr.Geraets Kessel; 2 Toon van Asten Helmond; 3 Willy  Beurskens Grathem; 4 B. van de Beucken Kessel; 5 Niek Henckens Beegden; 6 Jan Weekers Posterholt; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Jac Verstappen Heythuysen; 9 Jeroen Eekhout Kessel.
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 
 
Eindhoven  19 juni  Provinciale Kampioenschappen
A.
1 Frans Hintzen Echt; 2 Herman Crins Beesel; 3 Ad Roest Venlo; 4 Harm Knol Geleen; 5 Ger Willems Cuijk; 6 Leo Weijer Baarlo; 7 Toon van Lankveld de Rips; 8 Maarten Stoel Roermond; 9 Har Janssen Kessel; 10 Huub Spijkers Geleen.
 
Kampioen Limburg;  Frans Hintzen.
Kampioen Brabant;  Ger Willems.
 
B.
1 Jan Vrancken Brunssum; 2 Pim Knoops Geldrop; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Henk van der Linden Veldhoven; 5 Henk Verhappen Gemert; 6 Piërre Klinkers Susteren; 7 Henk Boeren Geldrop; 8 Wiel Leurs Posterholt; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 C. van Cleef Doenrade.
 
Kampioen Limburg; Jan Vrancken.
Kampioen Brabant; Pim Knoops.
 
Gentlemen
1 Loek Ehlen Munstergeleen; 2 Willy Beurskens Grathem; 3 Jeroen Eekhout Kessel; 4 Dick van Moorsel Nuenen; 5 Toon van Asten Helmond; 6 Henk Hermans Venlo; 7 Fiel Lamber Baarlo; 8 Frans Geraedts Kessel; 9 Niek Henckens Beegden; 10 Peter Engels Panningen.
 
Kampioen Limburg ; Loek Ehlen.
Kampioen Brabant ; Dick van Moorsel.
 
Weert  2 juli  Aankomst Rogtour Samen met Junioren en Gentlemen
1 Herman Crins Beesel; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 R.Deckers Maasmechelen B.; 4 Maurice Engbersen Venray; 5 E.Brouwers Broekhuizenvorst; 6 Har Janssen Kessel; 7 H.Steeghs Reuver; 8 Ad Roest Venlo; 9 Wiel Leurs Posterholt; 10 Sjra Wassen Posterholt; 11 R.Snijkers Beegden; 12 Harm Knol Geleen; 13 Ger Kerren Blerick; 14 C. van de Mortel Deurne; 15 Theo Schmitz Tegelen.
 
Doenrade  10 juli  NWB Kampioenschap   Veteranen A.
1 Herman Crins Beesel; 2 Sjra Wassen Posterholt; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Toon van Lankveld de Rips; 5 Ad Roest Venlo; 6 Har Janssen Kessel; 7 Huub Spijkers Geleen; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Harm Knol Geleen; 10 Maarten Stoel Roermond.
 
Doenrade  10 juli  NWB Kampioenschap Gentlemen
1 Loek Ehlen Munstergeleen; 2 Karel van Heukelom Venlo; 3 Willy  Beurskens Grathem; 4 L. van de Wal Eindhoven; 5 B. van Neer Echt; 6 Fiel Lamber Baarlo; 7 C. van de Mortel Deurne; 8 Geert Mestrom Roermond; 9 Toon van Asten Helmond; 10 Frans Geraedts Kessel.
 
Maria Hoop  10 juli  NWB Kampioenschap  Veteranen B. 
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Henk Boeren Geldrop 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Piet Symons Venlo; 5 John Houben Obbicht; 6 Jan Vrancken Brunssum; 7 Henk Verhappen Gemert; 8 Piërre Klinkers Susteren; 9 Henk van der Linden Veldhoven; 10 J. van Heugten Deurne.
 
Neeritter  17 juli
A. Samen met Gentlemen
1 Har Janssen Kessel; 2 Herman Crins Beesel; 3 Theo Schmitz Tegelen; 4 Harm Knol Geleen; 5 Sjra Wassen Posterholt; 6 Uwe Büschgens Buchten; 7 Jac  Verstappen Heythuysen; 8 Peter Schoester Reuver; 9 L. van de Wal Eindhoven; 10 M.Martens Venray.
 
Deurne  17 juli
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Huub Konings Asten; 3 Frans Spetgens Someren; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Willy Bleijs Lommel B.; 6 Pim Knoops Geldrop; 7 Jan Vrancken Brunssum; 8 H.van Cleef Doenrade; 9 Willy Boks Helmond; 10 Gerrit Janssen Tegelen.
 
Ysselsteyn  31 juli
A. Samen met Gentlemen
1 Herman Crins Beesel; 2 Peter Schoester Reuver; 3 Har Janssen Kessel; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 C.van de Mortel Deurne; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Maarten Stoel Roermond; 8 Toon van Lankveld de Rips; 9 Willy Beurskens Grathem; 10 Harm Knol Geleen.
 
Heeze  7 augustus
A. Samen met Gentlemen
1 Har Janssen Kessel; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Had Graat Meijel; 4 Uwe  Büschgens Urmond; 5 Sjra Wassen Posterholt; 6 Frans Hintzen Echt; 7 Harm Knol Geleen; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Toon van Asten Helmond; 10 Fiel Lamber Baarlo.
 
Siebengewald  7 augustus
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Dries Willemsen Oirlo; 3 J. van Heugten Deurne; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Henk Boeren Geldrop; 6 Gunther Sistermann Jüchen D.; 7 Henk van der Linden Veldhoven; 8 Pim Knoops Geldrop; 9 Piërre Klinkers Susteren; 10 Piet Symons Venlo.
 
Stramproy  13 augustus
A. 
1 Herman Crins Beesel; 2 Loek Ehlen Munstergeleen; 3 Frans Hintzen Echt; 4 Uwe Büschgens Urmond; 5 Wiel Leurs Posterholt; 6 Harm Knol Geleen; 7 Har Janssen Kessel; 8 Leo Weijers Baarlo; 9 Sjra Wassen Posterholt; 10 Jan Schreurs Limbricht.
 
Kessel Eik  14 augustus
A. Samen met Gentlemen
1 Gerard Keijsers Kessel; Jac  Verstappen Heythuysen; 3 Peter Schoester Reuver; 4 Willy  Beurskens Grathem; 5 Herman Crins Beesel; 6 Har Janssen Kessel; 7 Theo Schmitz Tegelen; 8 Ad Roest Venlo; 9 Harm Knol Geleen; 10 Ger Kerren Blerick.
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 2 Willy Bleijs Lommel B.; 3 Huub Konings Asten; 4 Gunther Sistermann Jüchen D.; 5 Jan Vrancken Brunssum; 6 Gerrit Westenberg Blerick; 7 Piërre Klinkers Susteren; 8 Piet Symons Venlo; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Henk Verstappen Gemert.
 
Vierlingsbeek  21 augustus 
A. Samen met Gentlemen
1 Peter Schoester Reuver; 2 Herman Crins Beesel; 3 Har Janssen Kessel; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 Uwe Büschgens Urmond; 6 Had Graat Meijel; 7 Harm Knol Geleen; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 W.Alards Venray; 10 Toon van Lankveld de Rips.
 
Roggel  21 augustus
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Henk van der Linden Veldhoven; 5 Jan Schreurs Limbricht; 6 Piërre Klinkers Susteren; 7 Willy Bleijs Lommel B.; 8 Frans Spetgens Someren; 9 Piet Symons Venlo; 10 Fred Sijbers Blerick.
 
Sankt Johann  Oostenrijk  23-24-25 augustus  Weltcup
36/40 jr.
1 Giordani Landini Italië; 2 Clavio Guarnen Italië; 3 Arie Hannink Ned.
41/44 jr.
1 Giovanni Brunelli Italië; 2 George Vonckx België; 3 Fulvio Visintin Italië.
45/48 jr.
1 Giancarlo Ferrar Italië; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Rogér Sehgers België.
49/52 jr.
1 Jan van Boxtel Mill; 2 Vittorio Checchinato Italië; 3 Raoul Utsi België; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Henk Boeren Geldrop.
53/56 jr.
1 Joannes Straetmans België; 2 Piërre Ryke België; 3 Alfons Bongaerts België; 9 Cor van Loon Ned.
57/60 jr.
1 Albert Vandevoorde België; 2 Wil Faassen Ned.; 3 René van Meenen België.
61/64 jr.
1 Riccordino Boroli  Italië; 2 Renato Borsari Italië; 3 Renzo Cerati Italië; 17 Willem Zuiker Etten Leur; 19 Harry Voesenek Ned. 31 Ko Geerts Ned.
70/74 jr.
1 Robert Piel Frankrijk; 2 Harry Johanssen Zweden; 3 Martin van den Broeck België; 5 Jan van Dongen Ned.
75/79 jr.
1 Ercole Bonfati Italië; 2 Alfredo Michelini Italië; 3 Otto Knieriemen Duitsland.
80+
1 Wilhelm Leduc Duitsland; 2 Pie Vaessen Zutendaal B.; 3 Alfons Oberling Duitsland; 7 Christian Putzfeld Aken D.
 
Baarlo Baan  27 augustus
A. Samen met Gentlemen
1 Har Janssen Kessel; 2 Harm Knol Geleen; 3 Willy  Beurskens Grathem,; 4 Jac Verstappen Heythuysen; 5 Ger Kerren Blerick; 6 Herman Crins Beesel;7 Leo Vaessen Swalmen; 8 Maarten Stoel Roermond; 9 Frans Geraedts Kessel; 10 Fiel Lamber Baarlo.
 
Reuver  28 augustus
A. Samen met Gentlemen
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Theo Schmitz Tegelen; 3 Herman Crins Beesel; 4 Harm Knol Geleen; 5 Uwe Büschgens Urmond; 6 Har Janssen Kessel; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Huub Spijkers Geleen; 9 Leo Weijers Baarlo; 10 Frans Geraedts Kessel.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Piet Symons Venlo; 3 Huub Konings Asten; 4 Jan Schreurs Limbricht; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Gerrit Westenberg Blerick; 7 Jan Vrancken Brunssum; 8 Fred Sijbers Blerick; 9 Willy Bleijs Lommel B.; 10 Henk van der Linden Veldhoven.
 
Baarlo  Baan  17 september
A. en B. Samen met Gentlemen
1 Jac Verstappen Heythuysen; 2 Ger Kerren Blerick; 3 John Velter Baexem; 4 Toon van Vught Born; 5 Jeroen Eekhout Kessel; 6 Herman Crins Beesel; 7 Leo Vaessen Swalmen; 8 Theo Schmitz Tegelen; 9 Willy  Beurskens Grathem; 10 Pim Knoops Geldrop.
 
Belfeld  18 september
A. Samen met Gentlemen
1 Herman Crins Beesel; 2 Willy  Beurskens Grathem; 3 Harm Knol Geleen; 4 Leo Weijers Baarlo; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Sjra Wassen Posterholt; 7 Huub Faasen Blerick; 8 Theo Schmitz Tegelen; 9 Frans Hintzen Echt; 10 Peter Schoester Reuver.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Huub Konings Asten; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Jan Vrancken Brunssum; 5 Henk van der Linden Veldhoven; 6 Karel Peters Deurne; 7 Piet Symons Venlo; 8 Willy Bleijs Lommel B.; 9 Pim Knoops Geldrop; 10 Fred Sijbers Blerick.
 
Horn  25 september
A. Samen met Gentlemen
1 Herman Crins Beesel; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Huub Faasen Blerick; 4 G.Mestrom Roermond; 5 Theo Schmitz Tegelen; 6 Maarten Stoel Roermond; 7 Toon van Lankveld de Rips; 8 Har Janssen Kessel; 9 Ger Willems Cuijk; 10 Sjra Wassen Posterholt.
 
Budel  25 september
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Willy Bleijs Lommel B.; 3 Jan Vrancken Brunssum; 4 Pim Knoops Geldrop; 5 Wiel Leurs Posterholt.
 
Baarlo  Baan  1 oktober
1 Leo Vaessen Swalmen; 2
 
 
Hingen  2 oktober Zie amateurs B.


                                                                      Met deze foto de TV top 10 gehaald bij het wedstrijdthema "een lach en een traan "                                                                                                                                         Gunther Sistermann met de bloemen en Ton Reijnders met zijn verkreukte fiets