Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1987


Weert  IJzeren Man  29 maart
Groep A  35 +
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Sjra Wassen Posterholt; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 John Velter Baexem; 5 Jo Janssen Posterholt; 6 Wil Wintraecken Nieuwstadt; 7 Toon van Lankveld de Rips; 8 Har Janssen Kessel; 9 H.Kersten Susteren; 10 Had Graat Meijel.
Groep B  45+
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Huub Konings Asten; 4 Jan Vrancken Brunssum; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Willy Bleys Lommel B.; 7 Henk van der Linden Veldhoven; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Gunther Sistermann Jüchen D.; 10 Toni Fattizo Maasmechelen B.
 
Meijel  5 april
Groep A
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Bert Steuten Weert; 3 Maarten Stoel Roermond; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 Har Janssen Kessel; 6 Jo Janssen Posterholt; 7 Wil Wintraecken Nieuwstadt; 8 Harm Knol  Geleen; 9 Toon van Lankveld de Rips; 10 Gerard Keijsers Kessel.
Groep B
1 Huub Konings Asten; 2 Jan Vrancken Brunssum; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Nico Konings Weert; 6 Henk van der Linden Veldhoven; 7 Hay Kuntzelaers Tergelen; 8 Henk Verhappen Gemert; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Gunther Sistermann Jüchen D.
 
Baarlo  Baan  6 april
1 Chris Kuypers Deurne; 
 
Deurne  de Snoerts 12 april
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Wil Wintraecken Nieuwstadt; 5 Henk Boeren Geldrop; 6 Jo Janssen Posterholt; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Toon van Lankveld de Rips; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Gerard Keijsers Kessel.
 
Bergen  19 april
A.
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Jan Schreurs Limbricht; 3 Toon van Lankveld de Rips; 4 Harm Knol Geleen; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Uwe Büschgens Urmond; 7 J.Houben Obbicht; 8 Har Janssen Kessel; 9 Sjra Wassen Posterholt; 10 John Velter Baexem.
B.
Henk Boeren Geldrop; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Wiel Leurs Posterholt; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Piet Symons Hout Blerick; 6 Willy Boks Geldrop; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Gunther Sistermann Jüchen D.; 9 Henk Verhappen Gemert; 10 Riny Sprenkels Weert.
 
Haelen  20 april
A.
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Har Janssen Kessel; 3 Jo Janssen Posterholt; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Harm Knol  Geleen; 7 Toon van Lankveld de Rips; 8 Uwe Büschgens Urmond; 9 Bert Steuten Weert; 10 Piet Lemmen Belfeld.
B.
Jan Vrancken Brunssum; 2 Huub Konings Asten; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Wiel Leurs Posterholt; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Willy Bleys Lommel B.; 9 Gunther Sistermann Jüchen D.; 10 Henk Verhappen Gemert.
 
Merum  26 april
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Huub Konings Asten; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Gerrit Westenberg Blerick; 7 Piet Symons Hout Blerick; 8 Henk van der Linden Veldhoven; 9 Nico Konings Weert; 10 Gerrit Janssen Tegelen.
 
Baexem  3 mei
A.
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Har Janssen Kessel; 3 Jo Janssen Posterholt; 4 Jan Schreurs Limbricht; 5 Gerarde Keijsers Kessel.
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Huub Konings Asten; 5 Gunther Sistermann Jüchen D.
 
Vlodrop  17 mei
A.
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Har Janssen Kessel; 3 Jo Janssen Posterholt; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 Gerard Keijsers Kessel.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Willy Bleys Lommel B.
 
Weert  Fatima  24 mei  Provinciale Kampioenschappen
A.
1 Har Janssen Kessel; 2 Gerard Keijsers Kessel; 3 Wil Wintraecken Nieuwstadt; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Jan Schreurs Limbricht; 8 Toon van Lankveld de Rips.
 
Kampioen Limburg: Har Janssen Kessel.
Kampioen Nrd.Brabant : Toon van Lankveld De Rips.
B.
1 Willy Bleys Lommel B.; 2 Jan Vrancken Brunssum; 3 Nico Konings Weert; 4 Huub Konings Asten; 5 Henk Boeren Geldrop.
 
Kampioen Limburg; Willy Bleys Lommel B.
Kampioen Nrd.Brabant; Huub Konings Asten.
 
Leeuwen  28 mei
A.
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Wil Wintraecken Nieuwstadt; 4 Har Janssen Kessel; 5 Maarten Stoel Roermond.
B.
1 Nico Konings Weert; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Wiel Leurs Posterholt; 5 Jan Vrancken Brunssum.
 
Deurne  31 mei
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Ton Reinders Valkenswaard; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Gunther Sistermann Jüchen D.
 
Liessel  7 juni
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Leo Weijers Baarlo; 3 Har Janssen Kessel; 4 Jan Vrancken Brunssum; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Huub Konings Asten; 8 Henk Boeren Geldrop; 9 Gerrit Westenberg Blerick; 10 Jan Schreurs Limbricht.
 
Montfort  8 juni
A.
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Har Janssen Kessel; 3 Harm Knol Geleen; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 Jan Schreurs Limbricht.
B.
1 Gerrit Westenberg Blerick; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Ton Reinders Valkenswaard; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Doenrade  21 juni  NWB Kampioenschap
A.
1 Jan Ramaekers Stramproy; 2 Jo Janssen Posterholt; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Pim Knoops Geldrop; 5 J.Dohmen Geleen.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Ton Reinders Valkenswaard; 4 Nico Konings Weert; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Eindhoven  28 juni
1 Har Janssen Kessel; 2 Henk Boeren Geldrop; 3 Pim Knoops Geldrop; 4 Ton Reinders Valkenswaard; 5 Gerard Keijsers Kessel.
 
Weert  3 juli  Aankomst Rogtour  Samen met Gentlemen.
1 H.Snijkers Beegden; 2 Harm Knol Geleen; 3 Sjra Wassen Posterholt; 4 Har Janssen Kessel; 5 Leo Weijers Baarlo.
 
Velden  5 juli
1 Har Janssen Kessel; 2 Huub Konings Asten; 3 Toon van Lankveld de Rips; 4 Sjra Wassen Posterholt; 5 Gerard Keijsers Kessel.
 
Diergaarde  12 juli
A.
1 Gerard Keijsers Kessel; 2 Uwe Büschgens Urmond; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Ger Kerren Blerick; 5 Bert Steuten Weert.
B.
1 Wiel Leurs Posterholt; 2 Gerrit Westenberg Blerick; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Ton Reinders Valkenswaard; 5 Jan Vrancken Brunssum.
 
Neeritter  19 juli
A. Samen met Gentlemen
1 Har Janssen Kessel; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 H.Snijkers Beegden; 4 Uwe Büschgens Urmond; 5 Leo Weijers Baarlo; 6 Pim Knoops Geldrop; 7 Toon van Lankveld de Rips; 8 Jo Janssen Posterholt; 9 Chris Cuypers Deurne; 10 Theo Schmitz Tegelen.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Ton Reinders Valkenswaard; 4 Huub Konings Asten; 5 Willy Bleys Lommel B.
 
Siebengewald  2 augustus
A. Samen  met Gentlemen
1 Pim Knoops Geldrop; 2 Wil Heiligers Venlo; 3 Uwe Büschgens Urmond; 4 Jo Janssen Posterholt; 5 Theo Schmitz Tegelen; 6 Wim Beurskens Reuver; 7 Karel van Heukelom Venlo; 8 Jan van Wylick Tegelen; 9 Sjra Wassen Posterholt; 10 Toon van Lankveld de Rips.
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Karel Peeters Deurne; 3 Henk Boeren Geldrop; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Wiel Leurs Posterholt.
 
Lierop  9 augustus
A.
1 Pim Knoops Geldrop; 2 Har Janssen Kessel; 3 Jo Janssen Posterholt; 4 W.Kuypers Weert; 5 Harm Knol Geleen.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Huub Konings Asten; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Wiel Lijnders Rowville Australië; 5 Gunther Sistermann Jüchen D.
 
Roggel  16 augustus
A.
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Uwe Büschgens Urmond; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Had Graat Meijel; 5 Har Janssen Kessel.
B.
1 Willy Bleys Lommel B.; 2 Jan Vrancken Brunssum; 3 Henk van der Linden Veldhoven; 4 Henk Boeren Geldrop; 5 Hein Smeets Gronsveld.
 
Belfeld  23 augustus
A.
1 Uwe Büschgens Urmond; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Har Janssen Kessel; 4 Had Graat Meijel; 5 Jo Janssen Posterholt; 6 Leo Weijers Baarlo; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Ger Kerren Blerick; 9 Harm Knol Geleen; 10 Bert Steuten Weert.
B.
1 Willy Bleys Lommel B.; 2 Piet Symons Hout Blerick; 3 Fred Sijbers Blerick; 4 Nico Konings Weert; 5 Karel Peeters Deurne; 6 J. van Heugten Deurne; 7 Gerrit Westenberg Blerick; 8 Toni Fattizo Maasmechelen B.; 9 Jan Tuithof Panningen.
 
Sankt Johann  Oostenrijk  augustus  Weltcup
1 Nico Savelkoul  Stein.
 
Tegelen  29 augustus
A.
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Ger Kerren Blerick; 3 John Velter Baexem; 4 W.Kuypers Weert; 5 Har Janssen Kessel.
B.
1 Huub Konings Asten; 2 Hein Smeets Gronsveld; 3 Gerrit Janssen Tegelen; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Piet Symons Hout Blerick.
 
Vierlingsbeek  20 september
A.
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Har Janssen Kessel; 3 Leo Weijers Baarlo; 4 Had Graat Meijel; 5 Pim Knoops Geldrop.
B.
1 Henk van der Linden Veldhoven; 2 Karel Peeters Deurne; 3 Herman van Eekelen Helmond; 4 Huub Konings Asten; 5 Wiel Leurs Posterholt.
 
Horn  27 september
A.
1 Leo Weijers Baarlo; 2 Har Janssen Kessel; 3 Had Graat Meijel; 4 Pim Knoops Geldrop; 5 Harm Knol Geleen.
B.
1 Henk Boeren Geldrop; 2 Wiel Leurs Posterholt; 3 Henk van der Linden Veldhoven; 4 Huub Konings Asten; 5 Piet Symons Hout Blerick.
 
Bingelrade  Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
35+
1 K.Konings Hoogerheide.
45+
1 Wim van Putten Haaften.