Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1986


Haelen  31 maart
1 Herman Crins Beesel; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Jan Claessens Urmond; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Tjeu Ramaekers Ospel; 7 Hay Kellenaers Siebengewald; 8 Ad Roest Venlo; 9 Hans Hairwassers Vught; 10 Hein Kuipers Pey; 11 Jac Beurskens Haelen; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Piet Stevens Weert; 14 Bert Steuten Weert; 15 Jo Janssen Posterholt.
 
Weert  IJzeren Man  6 april
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Jan Claessens Urmond; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Maarten Stoel Roermond; 6 Bert Steuten Weert; 7 Nico Konings Weert; 8 Tjeu Ramaekers Ospel; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Jan Vrancken Brunssum; 11 Willy Bleys Lommel B.; 12 Henk Verhappen Gemert; 13 Piet Stevens Weert; 14 Piet Symons Hout Blerick; 15 Hein Smeets Gronsveld.
 
Meijel  13 april
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Jan Claessens Urmond; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Tjeu Ramaekers Ospel; 6 Herman Crins Beesel; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Piet Hindriks Geleen; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Ad Roest Venlo; 11 Had Graat Meijel; 12 Maarten Stoel Roermond; 13 Jo Janssen Posterholt; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Willy Bleys Lommel B.
 
Merum  20 april
1 Herman Crins Beesel; 2 Jan Claessens Urmond; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6  Piet Hindriks Geleen; 7 Huub Konings Asten; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Har Janssen Kessel; 10 M.Reurich Veldhoven; 11 Maarten Stoel Roermond; 12 Toon van Lankveld de Rips; 13 Wim Drenth Maasbracht; 14 Uwe Büschgens Urmond; 15 Bert Steuten Weert. 
 
Bergen ( 1 )  27 april
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Herman Crins Beesel; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Leo Vaessen Swalmen;  7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Riny Sprenkels Weert; 9 Hein Kuipers Pey; 10 Jac Beurskens Haelen; 11 Huub Konings Asten; 12 Maarten Stoel Roermond; 13 Toon van Lankveld de Rips; 14 Wim Drenth Maasbracht; 15 Harm Knol Geleen.
 
Neeritter  4 mei
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Jac Beurskens Haelen; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Ad Roest Venlo; 7 Herman Crins Beesel; 8 Had Graat Meijel; 9 Hans Hairwassers Vught; 10 Tjeu Ramaekers Ospel; 11 Hein Kuipers Pey; 12 Har Janssen Kessel; 13 Maarten Stoel Roermond; 14 Huub Konings Asten; 15 Gerard Keijsers Kessel.
 
Leeuwen  8 mei
1 Hein Kuipers Pey; 2 Herman Crins Beesel; 3 Har Janssen Kessel; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Piet Hindriks Geleen; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Piet Stevens Weert; 10 Maarten Stoel Roermond;  11 Tjeu Ramaekers Ospel; 12 Uwe Büschgens Urmond; 13 Hein Smeets Gronsveld; 14 Gerard Keijsers Kessel; 15 Henk Verhappen Gemert.
 
Bergen ( 2 )   9 mei
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Herman Crins Beesel; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Huub Greijmans Weert; 6  Jac Beurskens Haelen; 7 Harm, Knol  Geleen; 8 Huub Konings Asten; 9 Toon van Lankveld de Rips; 10 Hein Smeets Gronsveld; 11 Ger Kerren Blerick; 12 Henk Verhappen Gemert; 13 Riny Sprenkels Weert; 14 Hein Kuipers Pey; 15 John Houben Obbicht.
 
Sittard  17 mei
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Herman Crins Beesel; 4 Jac Beurskens Haelen; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Huub Konings Asten; 7 Har Janssen Kessel; 8 Hein Kuipers Pey; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Ad Roest Venlo; 11 Huub Greijmans Weert; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 W.Cuypers; 14 Jan Schreurs Limbricht; 15 Uwe Büschgens Urmond.
 
Nederweert  18 mei
1 Huub Greijmans Weert; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Herman Crins Beesel; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Ad Roest Venlo; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 Leo Vaessen Swalmen; 8 Huub Konings Asten; 9 Jac Beurskens Haelen; 10 Hein Kuipers Pey; 11 Henk Verhappen Gemert; 12 Jan Schreurs Limbricht; 13 Harm Knol Geleen; 14 Har Janssen Kessel; 15 Uwe Büschgens Urmond.
 
Melick 19 mei
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Herman Crins Beesel; 4 Hein Kuipers Pey; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Jac Beurskens Haelen; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 Jo Janssen Posterholt; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Henk Verhappen Gemert; 11 Har Janssen Posterholt; 12 Uwe Büschgens Urmond; 13 Ad Roest Venlo; 14 Huub Greijmans Weert; 15 Maarten Stoel Roermond.
 
Velden  1 juni
1 Herman Crins Beesel; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Ad Roest Venlo; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Hans Hairwassers Vught; 7 Jo Janssen Posterholt; 8 Har Janssen Kessel; 9 Huub Konings Asten; 10 Leo Vaessen Swalmen; 11 Marten Stoel Roermond; 12 Tjeu Ramaekers Ospel; 13 Bert Steuten Weert; 14 Gerard Keijsers Kessel; 15 Henk Verhappen Gemert.
 
Montfort  8 juni
1 Huub Konings Asten; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Jan Claessens Urmond; 4 Ad Roest Venlo; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Tjeu Ramaekers Ospel; 7 Herman Crins Beesel; 8 Hein Kuipers Pey; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Maarten Stoel Roermond; 11 Har Janssen Kessel; 12 Toon van Lankveld de Rips; 13 Hans Hairwassers Vught; 14 Gerard Keijsers Kessel; 15 Henk van der Linden Veldhoven.
 
Neer  14 juni
Tjeu Ramaekers Nederweert; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Herman Crins Beesel; 4 Hein Kuipers Pey; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Maarten Stoel Roermond; 7 Ad Roest Venlo; 8 Jac Beurskens Haelen; 9 Har Janssen Kessel; 10 Gerard Keijsers Kessel; 11 Jac Creemers Neeritter; 12 Huub Konings Asten; 13 Toon van Lankveld de Rips; 14 Willy Bleys Lommel B.; 15 Wim Drenth Maasbracht.
 
Neer 15 juni
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Herm Crins Beesel; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Har Janssen Kessel; 6 Uwe Büschgens Urmond; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Hein Kuipers Pey; 10 Gerard Keijsers Kessel; 11 Jac Creemers Neeritter; 12 Ad Roest Venlo; 13 Maarten Stoel Roermond; 14 Toon van Lankveld de Rips; 15 Huub Konings Asten.
 
Wanroy  22 juni
1 Huub Greijmans Weert; 2 Uwe Büschgens Urmond; 3 J.Houben; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 Jac Beurskens Haelen; 6 Hein Kuipers Pey; 7 Piet Hindriks Geleen; 8 Jan Schreurs Limbricht; 9 Riny Sprenkels Weert; 10 H.Brouns; 11 Maarten Stoel Roermond; 12 Har Janssen Kessel; 13 Willy Bleys Lommel B.; 14 Jac Creemers Neeritter; 15 Piet Lemmen Belfeld. 
 
Deurne  29 juni
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Jan Claessens Urmond; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Jac Creemers Neeritter; 6 Ad Roest Venlo; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 Jo Janssen Posterholt; 9 Henk Verhappen Gemert; 10 Maarten Stoel Roermond; 11 Willy Bleys Lommel B.; 12  Toon van Lankveld de Rips; 13 H.Brouns; 14 Bert Steuten Weert; 15 Gerard Keijsers Kessel.
 
Vlodrop  6 juli  NWB Kampioenschap
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Herman Crins Beesel; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Hein Kuipers Pey; 5 Jo Janssen Posterholt; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Jan Claessens Urmond; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Ad Roest Venlo; 10 Ger Kerren Blerick.
 
Vierlingsbeek  12 juli
1 Herman Crins Beesel; 2 Jan Claessens Urmond; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Hein Kuipers Pey; 7 Jac Creemers Neeritter; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Hein Smeets Gronsveld.
 
Geleen Baan  12 juli
1 Ger Nelissen Sittard; 2 Hennie Notermans Grevenbicht; 3 T.Houben Obbicht; 4 J.Odekerken Elsloo; 5 Jo Pelzer Urmond; 6 G.Willems Beek; 7 W.Senden Hulsberg; 8 G.Heijens Voerendaal; 9 H.Smeets Geleen; 10 Marcel Fooy Maastricht.
 
Eindhoven  Woensel  13 juli
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Hein Kuipers Pey; 4 Herman Crins Beesel; 5 Jan Claessens Urmond; 6 Huub Greijmans Weert; 7 Uwe Büschgens Urmond; 8 Henk Verhappen Gemert; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Willy Bleys Lommel B.
 
Doenrade  20 juli
1 Jan Claessens Urmond; 2 Har Janssen Kessel; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Herman Crins Beesel; 5 Hein Kuipers Pey; 6 Jo Janssen Posterholt; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Maarten Stoel Roermond; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Jac Creemers Neeritter.
 
Venlo  Parade  27 juli
1 Herman Crins Beesel; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Tjeu Ramaekers Ospel; 7 Jac Creemers Neeritter; 8 Uwe Büschgens Urmond; 9 Jo Janssen Posterholt; 10 Gerard Keijsers Kessel.

Bingelrade  2-3 augustus   Nederlands Kampioenschap Vrije Renners
35+
1 K.Konings Hoogerheide; 2 Piet de Haas Tiel; 3 C.van de Korput Ossendrecht; 5 Jo van Pol Montfort
45+
1 Nico Heeren St.Willebrord; 2 C.van der Horst Standaadbuiten; 3 Wim van der Putten Haaften.

 
Beegden  3 augustus
1 Tjeu Ramaekers Ospel; 2 Huub Greijmans Weert; 3 Herman Crins Beesel; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Jo Janssen Posterholt; 6 Willy Bleys Lommel B.; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 Harm Knol Geleen; 9 Maarten Stoel Roermond; 10 Henk van der Linden Veldhoven.
 
Belfeld  10 augustus Provinciale Kampioenschappen
1 Huub Greijmans Weert; 2 Herman Crins Beesel; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Jo Janssen Posterholt; 6 Huub Konings Asten; 7 Hein Kuipers Pey; 8 Willy Bleys Lommel B.; 9 Had Graat Meijel 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
Kampioen Limburg : Huub Greijmans.
Kampioen Nrd. Brabant : Huub Konings.
 
Roggel  17 augustus
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Tjeu Ramaekers Ospel; 3 Herman Crins Beesel; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Har Janssen Kessel; 6 Hein Kuipers Pey; 7 Huub Greijmans Weert; 8 Jo Janssen Posterholt; 9 Wiel Lijnders Rowville Australië; 10 Willy Bleys Lommel B.

Sankt Johann Oostenrijk  18 augustus  Weltcup  80 +

1 Pie Vaessen Zutendaal B.
 
Tegelen 30 augustus
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Herman Crins Beesel; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Tjeu Ramaekers Ospel; 5 F.Geraedts Kessel; 6 Leo Vaessen Swalmen; 7 Bert Steuten Weert; 8 Hein Kuipers Pey; 9 Wiel Lijnders Rowville Australië; 10 Huub Konings Asten.
 
Siebengewald  31 augustus
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Herman Crins Beesel; 3 Huub Greijmans Weert; 4 Wiel Lijnders Rowville Australië; 5 Har Janssen Kessel; 6 Hans Hairwassers Vught; 7 Jac Beurskens Haelen; 8 Hein Kuipers Pey-Echt; 9 Had Graat Meijel; 10 Jac Creemers Neeritter.
 
Posterholt  6 september
1 Jac Beurskens Haelen; Huub Konings Asten; 3 Tjeu Ramaekers Ospel; 4 Herman Crins Beesel; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Hein Kuipers Echt; 7 Wiel Lijnders Rowville Australië; 8 Hans Hairwassers Vught; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Sint Joost  14 september
1 Herman Crins Beesel; 2 Har Janssen Kessel; 3 Jac Beurskens Haelen; 4 Huub Greijmans Weert; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Tjeu Ramaekers Ospel; 7 Leo Vaessen Swalmen; 8 Huub Konings Asten; 9 Bert Steuten Weert; 10 Hein Kuipers Echt.
 
Horn  28 september
1 Jac Beurskens Haelen; 2 Herman Crins Beesel; 3 Piet Hindriks Geleen; 4 Har Janssen Kessel; 5 Huub Greijmans Weert; 6 Leo Vaessen Swalmen; 7 Hein Kuipers Pey; 8 Hans Hairwassers Vught; 9 Tjeu Ramaekers Ospel; 10 Toon van Lankveld de Rips.
 

                                                        Hay Kuntzelaers ( in derde positie ) onderweg bij deWeltcup in Sankt Johann Tirol