Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1985


Pey Echt  31 maart
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Jan Thijssen Lieshout; 6 Willy Bleys Lommel B.; 7 Hein Kuipers Pey Echt; 8 Jo Zinken Nijswiller; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Piet Symons Hout Blerick; 11 Wiel Lijnders Blerick; 12 Henk Verhappen Gemert; 13 Huub Savelkoul Stein; 14 Ad Roest Venlo; 15 Henk van der Linden Veldhoven.
 
Roermond  7 april
1 Nico Savelkoul Stein; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Piet Hindriks Geleen; 4 Hay Kellenaers Siebengewald; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Wiel Lijnders Blerick; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 Henk Verhappen Gemert; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Ap Grijseels Reuver; 12 Hein Smeets Gronsveld; 12 Jo Zinken Nijswiller; 14 Ad Roest Venlo; 15 Huub Savelkoul Stein.
 
Haelen  8 april
1 Hay Kellenaers Siebengewald; 2 Ad Roest Venlo; 3 Huub Konings Asten; 4 Huub Savelkoul Stein; 5 Nico Konings Weert; 6 Hein Kuipers Pey; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Wiel Lijnders Blerick; 11 Piet Symons Hout Blerick; 12 Ap Grijseels Reuver; 13 Henk Verhappen Gemert; 14 Jo Zinken Nijswiller; 15 Willy Bleys Lommel B.
 
Weert  IJzeren Man  14 april
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Huub Savelkoul Stein; 5 Wiel Lijnders Blerick; 6 Jan Vrancken Brunssum; 7 Ad Roest Venlo; 8 Jo Zinken Nijswiller; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Frans Moll Helmond; 11 Ger Kerren Blerick; 12 Willy Bleys Lommel B.; 13 Huub Konings Asten; 14 Jan Orbon Weert; 15 Piet Symons Hout Blerick.
 
Vlodrop  21 april
1 Nico Savelkoul Stein; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Uwe Büschgens Urmond; 5 Jo Budie Simpelveld; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Huub Savelkoul Stein; 9 Hein Kuipers Pey; 10 Wiel Lijnders Blerick; 11 Ad Roest Venlo; 12 Gerrit Westenberg Blerick; 13 Hay Kellenaers Siebengewald; 14 Piet Symons Hout Blerick; 15 Frits Bruekers Nederweert.
 
Hoensbroek 28 april
1 Nico Savelkoul Stein; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Jo Budie Simpelveld; 4 Hein Kuipers Pey; 5 Wiel Lijnders Blerick; 6 Huub Savelkoul Stein; 7 Ad Roest Venlo; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Ger Kerren Blerick; 10 Henk Verhappen Gemert; 11 Piet Symons Hout Blerick; 12 Jan Vrancken Brunssum; 13 W.Halferkamps Venlo; 14 P. van de Laar Veldhoven; 15 Uwe Büschgens Urmond.
 
Maria Hout  4 mei  Aankomst Hel van Brabant
1 Wiel Lijnders Blerick; 2 Huub Savelkoul Stein; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Henk Verhappen Gemert; 8 Nico Savelkoul Stein; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Tjeu Tinnemans Nederweert; 11 Frans Moll Helmond; 12 Jan Orbon Weert; 13 Jo Budie Simpelveld; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Ad Roest Venlo.
 
Merum  12 mei
1 Nico Savelkoul Stein; 2 Ad Roest Venlo; 3 Uwe Büschgens Urmond; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Hay Kellenaers Siebengewald; 6 Henk van der Linden Veldhoven; 7 Gerrit Westenberg Blerick; 8 Piet Symons Hout Blerick; 9 Jo Budie Simpelveld; 10 Piet Hindriks Geleen; 11 Tjeu Tinnemans Nederweert; 12 Hein Smeets Gronsveld; 13 Frits Bruekers Nederweert; 14 Hans Hairwassers Vught; 15 Ger Kerren Blerick.
 
Leeuwen  16 mei
1 Hein Kuipers Echt; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Henk Verhappen Gemert; 5 Piet Hindriks Geleen; 6  NN.; 7 Tjeu Tinnemans Nederweert; 78 Ad Roest Venlo; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Nico Savelkoul Stein; 11 Jan Schreurs Limbricht; 12 Piet Symons Hout Blerick; 13 Ger Kerren Blerick; 14 Karel Peters Deurne; 15 W.Halferkamps Venlo. 
 
Bergen  17 mei
1 Ad Roest Venlo; 2 Nico Savelkoul Stein; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Hay Kellenaers Siebengewald; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 Hein Kuipers Pey; 8 Wiel Lijnders Blerick; 9 Hans Hairwassers Vught; 10 Frits Bruekers Nederweert; 11 Hay Kuntzelaers Tegelen; 12 Tjeu Tinnemans Nederweert; 13 Gerard Caris Weert; 14 Uwe Büschgens Urmond; 15 Piet Symons Hout Blerick.
 
Melick  26 mei
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Nico Savelkoul Stein; 3 Jo Budie Simpelveld; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Huub Konings Asten; 6 Hans Hairwassers Vught; 7 Ad Roest Venlo; 8 Huub Savelkoul Stein; 9 Piet Hindriks Geleen; 10 Jan Schreurs Limbricht; 11 Henk Verhappen Gemert; 12 Hein Smeets Gronsveld; 13 Willy Bleys lommel B.; 14 Wiel Lijnders Blerick; 15 Gerrit Westenberg Blerick.
 
Baarlo  27 mei
1 Uwe Büschgens Urmond; 2 Nico Savelkoul Stein; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Hay Kellenaers Siebengewald; 7 Ad Roest Venlo; 8 Ton van Himbergen Buchten; 9 Piet Symons Hout Blerick; 10 Huub Konings Asten; 11 Hein Smeets Gronsveld; 12 Jan Thijssen Lieshout; 13  Jan Schreurs Limbricht; 14 Hein Kuipers Pey; 15 Jo Budie Simpelveld.
 
Oostrum  2 juni
1 Huub Savelkoul Stein; 2 Huub Konings Asten; 3 Piet Symons Hout Blerick; 4 Hein Kuipers Pey; 5 Hay Kellenaers Siebengewald ; 6 Piet Hindriks Geleen; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 Ad Roest Venlo; 10 Hein Smeets Gronsveld; 11 Uwe Büschgens Urmond; 12 Piet Stevens Weert; 13 Gerard Keijsers Kessel; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Jan Schreurs Limbricht.
 
Velden  9 juni
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Huub Savelkoul Stein; 3 Ad Roest Venlo; 4 Hay Kellenaers Siebengewald; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Nico Savelkoul Stein; 7 Huub Konings Asten; 8 Hein Kuipers Pey; 9 Jo Budie Simpelveld; 10 Hein Smeets Gronsveld; 11 Henk Boeren Geldrop; 12 Willy Bleys Lommel B.; 13 Uwe Büschgens Urmond; 14 Gerard Keijsers Kessel; 15 Henk Verhappen Gemert.
 
Heel  16 juni
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Hein Kuipers Pey; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Wiel Lijnders Blerick; 6 Henk Boeren Geldrop; 7 Huub Savelkoul Stein; 8 Jan Schreurs Limbricht; 9 Piet Stevens Weert; 10 Frits Bruekers Nederweert; 11 Willy Bleys Lommel B.; 12 Nico Savelkoul Stein; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Gerard Keijsers Kessel; 15 Piet Symons Hout Blerick.
 
Neer  30 juni
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Nico Savelkoul Stein; 3 Huub Savelkoul Stein; 4 Ad Roest Venlo; 5 Huub Konings Asten; 6 Piet Stevens Weert; 7 Leo Vaessen Swalmen; 8 Gerrit Westenberg Blerick; 9 Ger Kerren Blerick; 10 Jan Vrancken Brunssum.
 
Zeelst  6 juli
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Hein Kuipers Pey; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Gerrit Verwimp Veldhoven; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Huub Savelkoul Stein; 8 Henk Verhappen Gemert; 9 Nico Savelkoul Stein; 10 Wiel Lijnders Blerick.
 
Reuver  7 juli
1 Leo Vaesssen Swalmen; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Jan Schreurs Limbricht; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Hein Kuipers Pey; 7 Wiel Lijnders Blerick; 8 Ad Roest Venlo; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Henk Boeren Geldrop.
 
Oirbeek  14 juli  NWB Kampioenschappen
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Hein Kuipers Pey; 4 Huub Konings Asten; 5 Ad Roest Venlo; 6 Ger Kerren Blerick; 7 Henk Boeren Geldrop; 8 Nico Savelkoul Stein; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 P. van de Laar Veldhoven.
 
Ysselsteyn  19 juli
1 Gerard Keijsers Kessel ; 2 Nico Savelkoul Stein; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Uwe Büschgens Urmond; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Willy Bleys Lommel B.; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Huub Konings Asten.
 
Venlo   Parade  21 juli
1 Piet Hindriks Geleen; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Nico Savelkoul Stein; 4 Huub Savelkoul Stein; 5 Huub Konings Asten; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Ad Roest Venlo; 8 Gerrit Janssen Tegelen; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Gerard Keijsers Kessel.
 
Doenrade  28 juli
1 Nico Savelkoul Stein; 2 Huub Savelkoul Stein; 3 Hein Kuipers Pey; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Hay Kellenaers Siebengewald; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Wiel Lijnders Blerick; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Willy Bleys Lommel B.
 
Kessel Eik  3 augustus  Provinciale Kampioenschappen
1 Nico Savelkoul Stein; 2 Uwe Büschgens Urmond; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Jo Zinken Nijswiller; 5 Gerrit Westenberg Blerick; 6 Huub Konings Asten; 7 Piet Hindriks Geleen; 8 Hein Kuipers Pey; 9 Piet Stevens Weert; 10 Ad Roest Venlo.
Kampioen Limburg : Nico Savelkoul.
Kampioen Nrd.Brabant :  Huub Konings.
 
Weert  Fatima  4 augustus
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Huub Konings Asten; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Piet Hindriks Geleen; 5 Piet Stevens Weert; 6 Willy Bleys Lommel B.; 7 Wiel Lijnders Blerick; 8 Leo Vaessen Stramproy; 9 Henk Boeren Geldrop; 10 Nico Savelkoul Stein.
 
Roggel  11 augustus
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Hein Kuipers Pey; 3 Piet Hindriks Geleen; 4 Huub Savelkoul Stein; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Nico Savelkoul Stein; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Huub Konings Asten; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 J.Houben Obbicht.
 
Hoensbroek  17 augustus
1 Uwe Büschgens Urmond; 2 Jan Orbon Weert; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Leo Vaessen Swalmen; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Ton van Himbergen Buchten; 9 Piet Symons Hout Blerick; 10 Jo Janssen Postertholt.
 
Beegden  18 augustus
1 Hein Kuipers Echt; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Leo Vaessen Swalmen; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Piet Hindriks Geleen; 6 Piet Symons Hout Blerick; 7 Jo Janssen Posterholt; 8 Piet Stevens Weert; 9 Henk Boeren Geldrop; 10 Karel Peters Deurne.
 
Tegelen  24 augustus
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Wiel Lijnders Blerick; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Hein Kuipers Pey; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Leo Vaessen Swalmen; 8 Jo Zinken Nijswiller; 9 Ap Grijseels Reuver; 10 Piet Symons Hout Blerick.
 
Siebengewald  25 augustus
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Hein Kuipers Pey; 4 Hay Kellenaers Siebengewald; 5 Henk Boeren Geldrop; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Uwe Büschgens Urmond; 8 Piet Stevens Weert; 9 Wiel Lijnders Blerick; 10 Had Graat Meijel.
 
Vierlingsbeek  1 september
1 Hein Kuipers Echt; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Piet Stevens Weert; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Henk Boeren Geldrop; 7 Ger Kerren Blerick; 8 Henk Verhappen Gemert; 9 Ad Roest Venlo; 10 Nico Savelkoul Stein.
 
Sint Joost  15 september
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Hein Kuipers Pey; 4 Piet Stevens Weert; 5 Wiel Lijnders Blerick; 6 Willy Bleys Lommel B.; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Gerard Keijsers Kessel; 10 Piet Symons Hout Blerick.
 
Gemert  29 september
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Piet Hindriks Geleen; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Henk Verhappen Gemert; 6 Nico Savelkoul Stein; 7 Ger Kerren Blerick; 8 Wiel Lijnders Blerick; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Nico Konings Weert.
 
Voerendaal   Oud renners
1 Mico Eichler Aken D.; 2 Ward Jacobs B.; 3 Wies van Dongen Breda; 4 A. van de Brande B.; 5 A.Jungheim Aken D.; 6 H.Smits Nijlen; 7 Piet Kuntzelaers Tegelen; 8 Gerrit Schulte Den Bosch; 9 Christian Pütsfeld Aken D.; 10 Piet Smits Belfeld; 11 P.Vrins Breda; 12 E.Elbern Aken D.; 13 Jan Driessen Tegelen; 14 J.Hulshof Den Bosch; 15 Ben Heynen Venlo.
 
Jabeek   Nederlandse Kampioenschappen Vrije Renners
35+
1 C.van de Corput Ossendrecht.
45+
1 Nico Heren Sint Willebrord

                                                       Het team van Kuntzelaers-Alberts v.l.n.r. Gerrit visser-Paul Gielen-Piet Kuntzelaers-Hein Smeets                                                                                                        Frans Alberts -Jac Fooy-Sjef van Engelsdhoven en..............