Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1984


Weert  IJzeren Man   1 april
1 Henk Thijssen Bladel; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Jo van de Moosdijk Nederweert; 4 Karel Peters Deurne; 5 Fred Sijbers Blerick; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Gerrit Verwimp Veldhoven; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Huub Konings Asten.
 
Hoensbroek  8 april
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Nico Henskens Berlicum; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Jo Budie Simpelveld; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Piërre Schrooten Sittard; 10 Toon van Meijel Deurne.
 
Merum  15 april
1 Ad Roest Venlo; 2 P.Mikkers Roermond; 3 Gerrit Verwimp Veldhoven; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Ton van Himbergen Buchten; 6 Gerrit Westenberg Blerick; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Henk Thijssen Bladel; 10 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Haelen  22 april
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Gerrit Verwimp Veldhoven; 3 Gerrit Westenberg Blerick; 4 Huub Konings Asten; 5 Ad Roest Venlo; 6 Hans Hairwassers Vught; 7 Bert Hoedemakers Eerde; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Nico Henskens Berlicum.
 
Maasbracht Beek  23 april
1 Henk Thijssen Bladel; 2 Henk van der Linden Veldhoven; 3 Jan Thijssen Lieshout; 4 Hans  Hairwassers Vught; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Had Graat Meijel; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 Hennie Kreuze Maasbracht; 10 Jac Vos Roggel.
 
Sittard  29 april
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Nico Henskens Berlicum; 4 Henk Thijssen Bladel; 5 Jo Zinken Nijswiller; 6 Gerrit Westenberg Blerick; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Jo Budie Simpelveld; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Sittard  30 april
1 Jo van de Moosdijk Nederweert; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 P.Mikkers Roermond; 4 Ad Roest Venlo; 5 Henk Thijssen Bladel; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 Hay Kellenaers Siebengewald; 10 Hein Smeets Gronsveld.
 
Maria Hout  5 mei  Aankomst Hel van Brabant
1 Henk Thijssen Bladel; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Frits Bruekers Nederweert; 4 Gerrit Verwimp Veldhoven; 5 Jo Zinken Nijswiller; 6 Hans Hairwassers Den Dungen; 7 Nico Henckens Berlicum; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 Hay Kellenaers Siebengewald; 10 Hein Smeets Gronsveld.
 
Belfeld  6 mei
1 Gerrit Verwimp Veldhoven; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Henk Thijssen Bladel; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Hay Kellenaers Siebengewald; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 Hadf Graat Meijel; 10 Hein Smeets Gronsveld.

Baarlo Baan  8 mei

1 Piet Engbersen Venray; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 John Velter Baexem
 
Zeelst  12 mei
1 Henk Thijssen Bladel; 2  Hans Hairwassers Vught; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5  Nico Henskens Berlicum; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Gerrit Verwimp Veldhoven; 8 Willy Bleys Lommel B.; 9 Jo Budie Simpelveld;10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Neeritter  20 mei
1 Bert Hoedemakers Eerde; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Ad Roest Venlo; 5 Gerrit Westenberg Blerick; 6 Jo Budie Simpelveld; 7 Had Graat Meijel; 8 Willy Bleys Lommel B.; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Ap Grijseels Reuver.
 
Ospel  27 mei
1 Bert Hoedemakers Eerde; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Jo Budie Simpelveld; 4 Hay Kellenaers Siebengewald; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Gerard Keijsers Kessel; 8 Jan Thijssen Lieshout; 9 Piërre Schrooten Sittard;l 10 Willy Bleys Lommel B.
 
Montfort  31 mei
1 Ad Roest Venlo; 2 Jan Thijssen Lieshout; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Bert Hoedemakers Eerde; 7 Jan Peeten Baarlo; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Gerrit Westenberg Blerick.
 
Oostrum  3 juni
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Ad Roest Venlo; 3 Bert Hoedemakers Eerde; 4 Huub Konings Asten; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 Hay Kellenaers Siebengewald; 9 Jo Budie Simpelveld; 10 Willy Bleys Lommel B.
 
Ittervoort  10 juni
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Jan Thijssen Lieshout; 7 Jan Schreurs Limbricht; 8 Henk van der Linden Veldhoven; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Jan Orbon Weert.
 
Melick  11 juni
1 Gerrit Westenberg Venlo; 2 Jan Schreurs Limbricht; 3 Jan Orbon Weert; 4 Jan Thijssen Lieshout; 5 Ton van Himbergen Buchten; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Hans Hairwassers Vught.
 
Neer  24 juni  Provinciale Kampioenschappen
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Tjeu Tinnemans Nederweert; 7 Jan Thijssen Lieshout; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Had Graat Meijel; 10 Jan Orbon Weert.
Kampioen Limburg : Hay Kellenaers Siebengewald.
Kampioen Brabant  : Hans Hairwassers Vught.
 
Eindhoven  25 juni  Baankampioenschappen
Afvalingsrace
1 Jan Thijssen Lieshout; 
Criterium
1 Jo van de Moosdijk Nederweert; 
Eindklassement
1 Jo van de Moosdijk Nederweert; 2
 
Meijel  30 juni
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Jo Budie Simpelveld; 4 Gerard Keijsers Kessel; 5 Jan Thijssen Lieshout.

Venlo  1 juli

1 Jo Budie Simpelveld; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Gerrit Westenberg Blerick; 5 Hay Kellenaers Siebengewald.
 
Doenrade  8 juli
1 Ad Roest Venlo; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Had Graat Meijel; 5 Jan Thijssen Lieshout; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Huub Konings Asten; 8 Gerrit Westenberg Blerick; 9 Jan Schreurs Limbricht; 10 Jan Orbon Weert.
 
Melick  15 juli  NWB Kampioenschap
1 Hay Kellenaers Siebengewald; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Jan Schreurs Limbricht; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Bert Hoedemakers Eerde; 6 Nico Henskens Berlicum; 7 Gerrit Verwimp Veldhoven; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Gerard Keijsers Kessel.
 
Bergen  22 juli
1 Hay Kellenaers Siebengewald; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Gerard Keijsers Kessel; 4 Tjeu Tinnemans Nederweert; 5 Jan Orbon Weert; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Gerard Caris Weert; 9 Nico Henskens Berlicum; 10 Frans Moll Helmond.
 
Obbicht  23 juli
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Gerrit Westenberg Blerick; 4 Huub Konings Asten; 5 Ad Roest Venlo; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Ger Hoofwijk Buchten; 9 Hay Kellenaers Siebengewald; 10 Jan Schreurs Limbricht.
 
Weert  Fatima  29 juli
1 Ad Roest Venlo; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Gerrit Westenberg Blerick; 5 Gerard Keijsers Kessel; 6 Karel Peters Deurne; 7 P.Vinclair Buchten; 8 Jan Thijssen Lieshout; 9 Jo Zinken Nijswiller; 10 Ap Grijseels Reuver.
 
Venlo  30 juli
1 Jo Budie Simpelveld; 2 Bert Hoedemakers Eerde; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Gerrit Westenberg Blerick; 5 Hay Kellenaers Siebengewald.
 
Beegden  12 augustus
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Ton van Himbergen Buchten; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Ad Roest Venlo; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 Tjeu Tinnemans Nederweert; 10 Frans Moll Helmond.


Jabeek  Nederlands Kampioenschap  Vrije Renners
35+
1 Ferry van der Vleuten Mierlo Hout; 2 Piet Tesselaar Den Helder; 3 L.Koopman Velzen; 4 A.Hannink Den Bosch; 5 J.Moes Terneuzen.
45+
1 Wim van  Putten Haaften; 2 H.Broeren Geldrop; 3 C.van de Borst Standaardbuiten; 4 K.Nulkens Noordwijk; 5 J.Konings Roosendaal. 

 
Kessel Eik  13 augustus
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Hay Kellenaers Siebengewald; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Jo Zinken Nijswiller; 6 Gerard Keijsers Kessel; 7 Willy Bleys Lommel B.; 8 Ad Roest Venlo; 9  Jan Thijssen Lieshout; 10 Tjeu Tinnemans Nederweert.
 
Baarlo  Erp 19 augustus
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Gerrit Westenberg Blerick; 6 Willy Bleys Lommel B.; 7 Nico Henskens Berlicum; 8 Ton van Himbergen Buchten; 9 Jan Thijssen Lieshout; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Oirsbeek  26 augustus
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Jo Budie Simpelveld; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Jan Thijssen Lieshout; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Had Graat Meijel; 8 P. van de Laar Veldhoven; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Jo Zinken Nijswiller.
 
Tegelen  27 augustus
1 Ad Roest Venlo; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Hay Kellenaers Siebengewald; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Had Graat Meijel; 6 Jo Budie Simpelveld; 7 Tjeu Tinnemans Nederweert; 8 Jan Thijssen Lieshout; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 P.Mikkers Roermond.
 
Baarlo  2 september
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2
 
Siebengewald  16 september
1 Ad Roest Venlo; 2 Huub Konings Asten; 3 Albert Box Veldhoven; 4 Waletr Hairwassers Den Dungen; 5 Hay Kellenaers Siebengewald; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Had Graat Meijel; 9 Gerard Keijsers Kessel.
 
Horn  23 september
1 Jan Thijssen Lieshout; 2 Jan van Heugten Deurne; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Hay Kellenaers Siebengewald; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Jo Budie Simpelveld; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Frans Moll Helmond; 9 Mart van de Weijer Milheeze; 10 Ap Grijseels Reuver.
 
Vierlingsbeek  30 september
1 Hay Kuntzelaers Tegelen; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Ad Roest Venlo; 4 Huub Konings Asten; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Gerrit Westenberg Blerick; 7 Jan Thijssen Lieshout; 8 Had Graat Meijel; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Jan Peeten Baarlo.