Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1983


Haelen  3 april
1 Henri Maatje  Nuenen; 2 Hans Hairwassers  Vught; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Ben van de Broecke Simpelveld; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Toon van Vugt Holtum; 8 Jan Smits Nuenen; 9 Jo Zinken Nijswiller; 10 Gerard Caris Weert; 11 Jo van de Moosdijk Nederweert; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Jan Orbon Weert; 14 Toon van Meijel Horst; 15 Willy Bleys Lommel B.
 
Maasbracht Beek  4 april
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 A.Boks Veldhoven; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 H.Verstegen Veldhoven; 9 Gerard Caris Weert; 10 Jo Zinken Nijswiller; 11 Jan Orbon Weert; 12 Henk van der Linden Veldhoven; 13 Toni Fattizo Maasmechelen B.; 14 P. van de Laar Veldhoven; 15 Toon van Meijel Horst.
 
Hoensbroek  17 april
1 Henri Maatje Nuenen; 2 Jo Zinken Nijswiller; 3 Jan Smits Nuenen; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Jo Budie Simpelveld; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Tjeu Tinnemans Nederweert; 10 Walter Hairwassers Den Dungen; 11 Hein Smeets Gronsveld; 12 Piërre Schrooten Sittard.
 
Merum  24 april
1 Jan Smits Nuenen; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Jac Jans St.Joost; 6 Jo Budie Simpelveld; 7 Henri Maatje Nuenen; 8 Jo van de Moosdijk Nederweert; 9 Tjeu Tinnemans Nederweert; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Brunssum  1 mei
1 Henri Maatje Nuenen; 2 Jo Budie Simpelveld; 3 Jo Zinken Nijswiller; 4 P.van de Laar Veldhoven; 5 Twan Steuten Weert; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Tjeu Tinnemans Nederweert; 8 Gerrit Verwimp Veldhoven; 9 H.Hageman Nuenen; 10 Jo van de Moosdijk Nederweert.
 
Maria Hout  7 mei  Aankomst  Hel van Brabant
1 Henri Maatje Nuenen; 2 
 
Vlodrop  12 mei
1 Henri Maatje Nuenen; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Jo van de Moosdijk Nederweert; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Ton Frankort Simpelveld; 6 Gerrit Verwimp Veldhoven; 7 Jo Zinken Nijswiller; 8 Jan Orbon Weert; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Hans Hairwassers Vught.
 
Nuenen  14 mei
1 Jan Smits Nuenen; 2 Henri Maatje Nuenen; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Jo van de Moosdijk Nederweert; 6 Had Graat Meijel; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Gerrit Verwimp Veldhoven; 9 H.Hageman Nuenen; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Nuenen  15 mei
Afvallingsrace
1 Jan Smits Nuenen.
Criterium
1 Henri Maatje Nuenen; 2 Jan Smits Nuenen; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Gerard Caris Weert; 6 Jac Vos Roggel; 7 Willy Bleys Lommel B.; 8 Tjeu Tinnemans Nederweert; 9 Gerrit Verwimp Veldhoven; 10 Jo Budie Simpelveld.
 
Nederweert  22 mei
1 Jan Smits Nuenen; 2 Jo Zinken Nijswiller; 3 Frits Bruekers Nederweert; 4 H.Hageman Nuenen; 5 Jo van de Moosdijk Nederweert; 6 Henri Maatje Nuenen; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Willy Bleys Lommel B.
 
Melick  23 mei
2 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Henri Maatje Nuenen; 3 Tjeu Tinnemans Nederweert; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Jo van de Moosdijk Nederweert; 6 Hans Hairwassers Vught; 7 H.Hageman Nuenen; 8 Jan Orbon Weert; 9 Jo Zinken Nijswiller; 10 Gerard Caris Weert.
 
Ospel  29 mei  Bedevaart
1 Henri Maatje Nuenen; 2 Jo van de Moosdijk Nederweert; 3 Gerrit Westenberg Blerick; 4 Jan Smits Nuenen; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Hans Hairwassers Vught; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Ton Frankort Simpelveld; 9 Piërre Schrooten Sittard; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Doenrade  5 juni
1 Hans Hairwassers  Vught; 2 Jan Smits Nuenen; 3 Jo Zinken Nijswiller; 4 Gerrit Westenberg Blerick; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Jo Budie Simpelveld; 7 Tjeu Tinnemans Nederweert; 8 Had Graat Meijel; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 H.Hageman Nuenen.
 
Ittervoort  19 juni   Provinciale Kampioenschappen
1 Henri Maatje  Nuenen; 2 Ad Roest Venlo; 3 Huub Konings Asten; 4 Jac Vos Roggel; 5 Gerrit Westenberg Blerick; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 Willy Bleys Lommel B.; 9 Hans Hairwassers Vught; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
Kampioen Limburg : Ad Roest.
Kampioen Brabant : Henri Maatje.
 
Neer  25 juni
1 Jan Smits Nuenen; 2 Jac Vos Roggel; 3 Ad Roest Venlo; 4 Huub Konings Asten ; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7  Henri Maatje Nuenen; 8 Jan Thijssen Lieshout; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Zeelst  26 juni
1 Hein Smeets Gronsveld; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Ad Roest Venlo; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Henri Maatje Nuenen; 7 Jan Thijssen Lieshout; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 Jo Zinken Nijswiller; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Wijnandsrade  3 juli  NWB Kampioenschap
1 Jan Smits Nuenen; 2 Wim Wanders Meersen; 3 Jo Zinken Nijswiller; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Ad Roest Venlo; 6 Paul Gielen Stramproy; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 Willy Bleys Lommel B.; 9 Jan Thijssen Lieshout; 10 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Venlo  Parade  10 juli
1 Ad Roest Venlo; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 N.N.; 5 Jo Budie Simpelveld; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Ton Frankort Simpelveld; 9 Gerrit Westenberg Blericvk; 10 Gerard Caris Weert.
 
Oirsbeek  17 juli
1 Jo Zinken Nijswiller; 2 Jo Budie Simpelveld; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Ton Franklort Simpelveld; 5 Gerrit Westenberg Blericvk; 6 Karel Peters Deurne; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Jan Orbon Weert; 10 Walter Hairwassers Den Dungen; 11 Fred Sijbers Blerick; 12 Huub Konings Asten; 13 Jac Wetemans Stramproy; 14 Piërre Schrooten Sittard; 15 Ad Roest Venlo.
 
Klimmen  24 juli
1 J. van Lijf Sittard; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Ton Frankort Simpelveld; 4 Piërre Schrooten Sittard; 5 Jo Zinken Nijswiller; 6 Ad Roest Venlo; 7 Frans Moll Helmond; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Gerrit Westenberg Bleick; 11 Tjeu de Waal Weert; 12 Chrit Alleleijn Gulpen; 13 Adrie van Schijndel Born. 
 
Roermond  31 juli
1 Ad Roest Venlo; 2 Jo Zinken Nijswiller; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Karel Peters Deurne; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 J. van Heugten Deurne; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Kessel Eik  7 augustus
1 Jac Vos Roggel; 2 Huub Konings Asten; 3 Gerrit Westenberg Blerick; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Jan Thijssen Lieshout; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Jo Zinken Nijswiller.
 
Weert  Fatima  14 augustus
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Hans Hairwassers Den Dungen; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Huub Konings Asten ; 7 Jan Thijssen Lieshout; 8 Jo Zinken Nijswiller; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 J. van Heugten Deurne.
 
Sankt Johann    Oostenrijk  augustus  Weltcup
35/40 jr.
1 Emilio Bedeno Italië; 2 Henk Smits Baarlo; 5 Jac van Kessel Deurne; 6 Henri Maatje Nuenen; 7 H.Woestenberg Ned. 13 J. van Nispen Ned. ; 15 R. van Schalen Ned.
45/50 jr.
1 August Detroestel België; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Wout van der Putten Ned.; 5 Tonny Stroucken Sittard; 10 Frits Ramakers Echt; 14 Piet de Jongh Asten.
 
Schimmert  28 augustus
1 Jac Vos Roggel; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Karel Peeters Deurne; 4 Tjeu Tinnemans Nederweert; 5 Jo van de Moosdijk Nederweert; 6 Had Graat Meijel; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Weert   IJzeren Man  18 september
1 Hein Smeets Gronsveld; 2 Huub Konings Asten; 3 Tjeu Tinnemans Nederweert; 4 Henk van der Linden Veldhoven; 5 Ad Roest Venlo; 6 Gerrit Verwimp Veldhoven; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 H.Hageman Nuenen; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Sint Joost  25 september
1 Jo Budie Simpelveld; 2 Hein Smeets Gronsveld; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Jo van de Moosdijk Nederweert; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Tjeu Tinnemans Nederweert; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Piërre Schrooten Sittard; 9 Henk van der Linden Zeelst; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Jabeek    Nederlands Kampioenschap  Vrije Renners
35+
1 Piet Tesselaar Den Helder
45+
1 Wim van Putten Haaften.