Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1982


Weert  IJzeren Man  4 april
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Jo Budie Simpelveld; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Frans van Geffen Zeelst; 5 A.Hurkmans Gruitrode B.; 6 Gerrit Verwimp Veldhoven; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Ad van der Vleuten Voerendaal; 9 Henk van der Linden Veldhoven; 10 Frans Sassen Belfeld.
 
Haelen  11 april
1 Frans van Geffen  Zeelst Veldhoven; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Tjeu Tinnemans Nederweert; 5 Jan Smits Nuenen; 6 Jan Nijssen Meijel; 7 R.Deckers Maasmechelen B.; 8 Jo Budie Simpelveld; 9 Gerard Caris Weert; 10 P. van de Laar Veldhoven
 
Maasbracht  Beek  12 april
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Ton Frankort Simpelveld; 4 Frans van Geffen Zeelst; 5 Gerrit Verwimp Veldhoven; 6 Willy Bleys Lommel B.; 7 Gerard Caris Weert; 8 R.Deckers Maasmechelen B.; 9 Karel Peters Deurne; 10 Tjeu Tinnemans Nederweert.
 
Merum  18 april
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Jan Smits Nuenen; 3 Tjeu Tinnemans Nederweert; 4 R.Deckers Maasmechelen B.; 5 Frans van Geffen Zeelst; 6 Hans Hairwassers Vught; 7 Frans Moll Helmond; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Gerard Caris Weert; 10 Piërre Schrooten Sittard.
 
Tegelen  25 april
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Karel Peeters Deurne; 3 Frans Moll Helmond; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 A.Hurkmans Gruitrode B.; 6 Willy Bleys Lommel B.; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Tjeu Tinnemans Nederweert; 10 Jan Nijssen Meijel.
 
Echt  2 mei
1 Henri Maatje Nuenen; 2 Frans van Geffen Veldhoven; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Jan Smits Nuenen; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Tjeu Tinnemans Nederweert; 7 Willy Bleijs Lommel B.; 8 Frans Moll Helmond; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Jo Budie Simpelveld. 
 
Wijbosch  8 mei
1 Henri Maatje Nuenen; 2
 
Ittervoort  16 mei Bedevaart
1 Jo Budie Simpelveld; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Frans van Geffen Zeelst; 5 Willy Bleys Lommel B.; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Vlodrop  20 mei
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Frans van Geffen Zeelst; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Jan Smits Nuenen; 6 Tjeu Tinnemans Nederweert; 7 Jan Nijssen Meijel; 8 Gerard Caris Weert; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Jo Budie Simpelveld.
 
Mill  23 mei
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Ton Frankort Simpelveld; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Frans van Geffen Zeelst; 6 Frans Moll Helmond; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Tjeu Tinnemans Nederweert; 9 Karel Peters Deurne; 10 Jan Nijssen Meijel.
 
Nederweert  30 mei
1 Frans van Geffen Zeelst; 2 Jan Smits Nuenen; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Frans Sassen Belfeld; 6 Ton Frankort Simpelveld; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Gerrit Verwimp Veldhoven; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Hans Hairwassers Vught.
 
Sint Joost  31 mei
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Jan Smits Nuenen; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Paul Gielen Stramproy.
 
Ospel  6 juni
1 Ton Frankort Simpelveld; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Jan Smits Nuenen; 4 Paul Gielen Stramproy; 5 Frans van Geffen Zeelst; 6 Tjeu Tinnemans Nederweert; 7 Karel Peters Deurne; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Jo Budie Simpelveld.
 
Roermond  20 juni  Provinciale Kampioenschappen
1 Henri Maatje Nuenen; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Frans van Geffen Zeelst; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Frans Moll Helmond; 8 Had Graat Meijel; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Jac Wetemans Stramproy.
Kampioen Limburg : Daan van Dijk. 
Kampioen Brabant  : Henri Maatje.
 
Zeelst  26 juni
1 Frans van Geffen Zeelst; 2
 
Wanroy  27 juni
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Ton Frankort Simpelveld; 4 Frans van Geffen Zeelst; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Jan Smits Nuenen; 7 Tjeu Tinnemans Nederweert; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Gerard Caris Weert; 10 Jo Budie Simpelveld.
 
Meijel  3 juli
1 Hein Smeets Gronsveld; 2 Frans van Geffen Zeelst; 3 Marcel Nelis Hulsberg; 4 Henri Maatje Nuenen; 5 Paul Gielen Stramproy; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Jan Smits Nuenen; 10 Tjeu Tinnemans Nederweert.
 
Stramproy  10 juli
1 Henri Maatje Nuenen; 2 Hein Smeets Gronsveld; 3 Frans van Geffen Zeelst; 4 Paul Gielen Stramproy; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Hans Toll Uden; 7 Walter Hairwassers Den Dungen; 8 Hans Hairwassers Vught; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Karel Peters Deurne.
 
Wijnandsrade  11 juli  NWB Kampioenschap
1 Henri Maatje Nuenen; 2 Jan Smits Nuenen; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Marcel Nelis Hulsberg; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Ton Frankort Simpelveld; 7 Frans van Geffen Zeelst; 8 Hans Hairwassers Vught; 9 Jo Budie Simpelveld; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Eindhoven  12 juli  Baankampioenschappen
Sprint
1 Henri Maatje Nuenen; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Jan Smits Nuenen.
Achtervolging
1 Jan Smits Nuenen; 2 Henri Maatje Nuenen; 3 Willy Bleys Lommel B.
Criterium
1 Jan Smits Nuenen; 2 Henri Maatje Nuenen; 3 Jac Wetemans Stramproy.
 
Doenrade  18 juli
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Marcel Nelis Hulsberg; 3 Ton Frankort Simpelveld; 4 Paul Gielen Stramproy; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Henri Maatje Nuenen; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Frans van Geffen Zeelst; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Hein Smeets Gronsveld.
 
Beegden  1 augustus
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Henri Maatje Nuenen; 3 Marcel Nelis Hulsberg; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Jo Budie Simpelveld; 6 Jan Smits Nuenen; 7 Jan Orbon Weert; 8 Paul Gielen Stramproy; 9 Frans van Geffen Zeelst; 10 Jac Wetemans Stramproy; 11 Piërre Klinkers Susteren; 12 Tjeu Tinnemans Nederweert; 13 Piërre Schrooten Sittard; 14 Toni Fatizzo Maasmechelen B.; 15 Fred Sijbers Blerick.
 
Kessel Eik  15 augustus
1 Henri Maatje Nuenen; 2 Frans van Geffen Zeelst; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Fred Sijbers Blerick; 5 Paul Gielen Stramproy; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Jan Smits Nuenen; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Jo Budie Simpelveld.

Jabeek  15 augustus  Nederlandse kampioenschappen Vrije renners.

35-44 jr.

1 Huub Savelkoul Stein; 2 M. van Leuken Mierlo; 3 J.Gijzel Yerseke; 4 J.Willemse Putten; 5 Leo van Schalen Bakel; 6 W.Oosterbeek Den Helder; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Nico Savelkoul Stein; 9 P.Vilten Avenhorn; 10 J.Spoelders Den Helder; 11 Ton Mansvelders Geldrop; 12 A.Rijff Avenhorn; 13 M.Ruyters Geleen; 14 Ronald Graf Simpelveld; 15 A.Marijnissen Bavel.

 
Weert Fatima  22 augustus
1 Walter Hairwassers Den Dungen; Jan Smits Nuenen; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Marcel Nelis Hulsberg; 5 Paul Gielen Stramproy; 6 Jo Budie Simpelveld; 7 Ton Frankort Simpelveld; 8 Willy Bleys Lommel B.; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Jan Nijssen Meijel.
 
Sankt Johann  Oostenrijk  augustus  Weltcup
35/40 jr.
1 Mazotti Italië; 5 Janssen Ned.; 7 Ben Knarren Stein; 9 Stols Ned.; 11 Wim Drenth Maasbracht; 41 Vaessen Ned.; 46 van Lijf Ned.; 49 Giebels Ned.
40/45 jr.
8 Huub aan den Boom Neer; 13 Jo van Seggelen Budel Schoot; 21 Geurts Echt; 27 Pepels Stein.
45/50 jr.
1 J.Goutziers Breda; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 9 Tonny Stroucken Sittard; 17 Huub Konings Asten; 
22 Hein Smeets Gronsveld.
50/55 jr.
1 Borst; 51 Jan Willemsen Nuth.
75+
1 Ferrari Luxemburg; 5 Pie Vaessen Zutendaal B.;
 
Reuver  29 augustus
1 Jan Smits Nuenen; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Frans van Geffen Zeelst; 4 Ton Frankort Simpelveld; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Henri Maatje Nuenen; 7 Karel Peters Deurne; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Paul Gielen Stramproy.
 
Baarlo  Baan  5 september
1 Paul Gielen Stramproy; 2
 
Meijel  12 september
1 Henri Maatje Nuenen; 2 Jo Budie Simpelveld; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Frans van Geffen Zeelst; 5 Gunther Sistermann Rheidt D.; 6 Ton Frankort Simpelveld; 7 Willy Bleys Lommel B.; 8 Had Graat Meijel; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Weert  IJzeren Man  19 september
1 Karel Peeters Deurne; 2 Gerrit Verwimp Veldhoven; 3 Albert Box Veldhoven; 4 A.Hurkmans Gruitrode B.; 5 Toon van Meijel.
 
Deurne  26 september
1 Henri Maatje Nuenen; 2
 
Belfeld  3 oktober
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Marcel Nelis Hulsberg; 3 Frans van Geffen Zeelst; 4 Paul Gielen Stramproy; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Ton van Vugt Born; 8 A. van de Laar; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.