Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1981


Pey   Echt  29 maart
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Hein Kuipers Pey Echt; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Ronald Graf Simpelveld; 6 Willy Bleys Lommel B.; 7 Frits Kuipers Maasbracht; 8 Paul Gielen Stramproy; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 D. van Wijk; 11 Frans van Geffen Veldhoven; 12 G.Peelen Elsloo; 13 Ton Gruyzen Sittard; 14 Ton Frankort Simpelveld; 15 R.Dekkers Maasmechelen B.
 
Beesel  19 april
1 Hein Kuipers Pey Echt; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Ronald Graf Simpelveld; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Jo Smeets Reuver; 9 Ton Gruizen Sittard; 10 R.Dekkers Maasmechelen B..
 
Haelen  20 april
1 Frits Kuipers Maasbracht; 2 Hein Kuipers Pey; 3 Willy Bleijs Lommel B.; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Frans van Geffen Veldhoven; 6 Sjra Vergooszen Susteren; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 P.Daemen; 9 Ronald Graf Simpelveld; 10 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Deurne  26 april
1 Hein Kuipers Pey Echt; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Willy Bleys Lommel B.; 8 Frans van Geffen Veldhoven; 9 Marcel Nelis Hulsberg; 10 Leo Vaessen Swalmen.
 
Geleen  30 april
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Huub Konings Asten; 3 Marcel Nelis Hulsberg; 4 Ronald Graf Simpelveld; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Hein Kuipers Pey Echt; 7 Ton Gruyzen Sittard; 8 Jo Smeets Reuver; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Jo Verkooyen Pey; 11 Frans van Geffen Veldhoven; 12 Tjeu de Waal Weert; 13 Gerard Caris Weert; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Jac Grachten Vlodrop. 
 
Eindhoven  3 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Frans van Geffen Veldhoven.
 
Ittervoort  10 mei
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Willy Bleys Lommel B.; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Jo Verkooyen Pey; 10 Ronald Graf Simpelveld.
 
Kelpen  17 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Gerard Caris Weert; 9 Frans van Geffen Veldhoven; 10 Jo Smeets Reuver.
 
Oostrum  24 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2
 
Montfort  28 mei
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 W.Scheutjens Schijndel; 9 Piërre Schrooten Sittard; 10 Jac Grachten Vlodrop.
 
Nederweert  7 juni
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Frans van Geffen Veldhoven; 4 W.Sleutjens Schijndel; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Hein Kuipers Echt; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Henk van der Linden Veldhoven; 10 Jo Verkooyen Pey.
 
Sint Joost  8 juni
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Kuipers Echt; 3 R.Deckers Maasmechelen B.; 4 Ton van Himbergen Buchten; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Jo Verkooyen Pey; 9 Frans van Geffen Veldhoven; 10 Ton Gruyzen Sittard.
 
Doenrade  14 juni
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Frans van Geffen Veldhoven; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Jo Verkooyen Pey; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 G.Peelen Elsloo; 7 Marcel Nelis Hulsberg; 8 Paul Gielen Stramproy; 9 R.Deckers Maasmechelen B.; 10 Willy Bleys Lommel B.
 
Einighausen  25 juni
1 Hein Kuipers Echt; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Jo Verkooyen Pey; 6 G.Peelen Elsloo; 7 Marcel Nelis Hulsberg; 8 Frits Bruekers Nederweert;9 Ton Gruyzen Sittard; 10 Frans van Geffen Veldhoven.
 
Zeelst  26 juni
1 Hein Kuipers Pey; 2 Ton Gruyzen sittard; 3 Karel Peters Deurne; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Jo Verkooyen Pey; 7 Ton van Himbergen Buchten; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Hans Hairwassers Vught; 10 Frans van Geffen Veldhoven.
 
Koningsbosch  28 juni
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Wien Verkoulen Swalmen; 4 Marcel Nelis Hulsberg; 5 W.Sleutjens Schijndel; 6 Leo Vaessen Swalmen; 7 Hein Kuipers Echt; 8 Willy Bleys Lommel B.; 9 Frans van Geffen Veldhoven; 10 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Maasbracht  3 juli
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Jo Verkooyen Pey. 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Frans van Geffen Veldhoven; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Marcel Nelis Hulsberg; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 Wien Verkoulen Swalmen.
 
Maasbracht  5 juli
1 Hein Kuipers Echt; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Jo Verkooyen Pey; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Paul Gielen Stramproy; 6 Marcel Nelis Hulsberg; 7 Ton van Himbergen Buchten; 8 Hans Hairwassers Vught; 9 Frans van Geffen Veldhoven; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Baarlo  7 juli Baan Kampioenschappen
Puntenkoers
1 Sjra Vergooszen Susteren.
Afvallingsrace
1 Huub Konings Asten.
Eindklassement
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Huub Konings Asten; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Piërre Klinkers Susteren; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Frans Alberts Geleen; 7 Wien Verkoulen Swalmen; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Peter Halmans Dieteren; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
 
Heerlen  12 juli  NWB Kampioenschap
1 Hein Kuipers Echt; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Jo Budie Simpelveld; 5 Frans van Geffen Veldhoven; 6 R.Deckers Maasmechelen B.; 7 Jo Zinken Nijswiller; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Huub Konings Asten; 10 Adrie van Schijndel Born; 11 Ton Gruyzen Sittard; 12 Ben van de Broecke Simpelveld; 13 Ronald Graf Simpelveld; 14 Ton Frankort Simpelveld; 15 Hans Toll Uden.
 
Neeritter  19 juli
1 Hein Kuipers Echt; 2 Paul Gielen Stramproy; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Jo Budie Simpelveld; 7 Jo Verkooyen Pey; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Leo Vaessen Swalmen; 11 Ton Gruyzen Sittard; 12 Marcel Nelis Hulsberg; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Gerard Caris Weert; 15 Ton van Himbergen Buchten.
 
Geleen  Baan  22 juli
1 Sjra Vergooszen Susteren; 
 
Egchel  26 juli
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Marcel Nelis Hulsberg; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Huub Konings Asten; 7 Wien Verkoulen Swalmen; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Paul Gielen Stramproy; 10 Ton Frankort Simpelveld.
 
Ulestraten  2 augustus  Hel van het Zuiden
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Géne Janssen Stein; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Huub Savelkoul Stein; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Tonny Stroucken Sittard; 9 Frans van Geffen Veldhoven; 10 Nic Savelkoul Stein; 11 Frits Bruekers Nederweert; 12 Ton Frankort Simpelveld; 13 Huub Konings Asten; 14 Jo Zinken Nijswiller; 15 R.Deckers Maasmechelen B.
 
Kessel Eik  9 augustus
1 Huub Konings Asten; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Marcel Nelis Hulsberg; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Frans van Geffen Veldhoven; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Ton Gruyzen Sittard.
 
Sint Odiliënberg  15 augustus
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Frans van Geffen Veldhoven; 3 Peter Halmans Dieteren; 4 Ton Frankort Simpelveld; 5 Hein Kuipers Echt; 6 Hans Hairwassers Vught; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Ton Gruyzen Sittard; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 W.Sleutjens Schijndel.
 
Jabeek  15 augustus Nederlandse Kampioenschappen Vrije Renners.
35+
1 Henk Thijssen Bladel; 3 Willy Reekers Brunssum; 3 B. van Lenken Mierlo; 4 H.Peters Biervliet; 5 J.Ramaekers Tiel; 7 Nico Savelkoul Stein.
45+
1 Gerrit Janssen Tegelen; 2 H.Borst Krommenie; 3 Wim van Putten Haaften; 4 H.Timmermans Den Bosch; 5 H.Bux Eindhoven.
 
Geleen  16 augustus  24 uur van Geleen
1 Jo Budie Simpelveld; 2 
 
Weert  Fatima  16 augustus
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Frans van Geffen Veldhoven; 7 Wien Verkoulen Swalmen; 8 Tjeu Tinnemans Nederweert; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Tjeu de Waal Weert.
 
Roggel  23 augustus
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Paul Gielen Stramproy; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Ronald Graf Simpelveld; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Frans van Geffen Veldhoven; 8 Sjra Grachten Vlodrop; 9 Jo Zinken Nijswiller; 10 Ton Gruyzen Sittard.
 
Sankt Johann  Oostenrijk  augustus  Weltcup
36/40 jr.
1 Jo van Seggelen Budel Schoot.
41/45 jr.
1 Sjra Vergooszen Susteren; 7 Fons Steuten Weert; 17 Marcel Nelis Hulsberg; 18 Jan Orbon Weert.; 24 Tonny Strouken Sittard; 25 Jo Geurts Echt; 34 Adrie van Schijndel Born; 39 Huub Konings Asten.
60/65 jr
6 Leo Pepels Stein.
 
Beegden  30 augustus
1 Huub Konings Asten; 2 Ton Frankort Simpelveld; 3 Frans van Geffen Veldhoven; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Hein Kuipers Echt; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Marcel Nelis Hulsberg; 8 M. van de Bult Stein; 9 Hans Hairwassers Vught; 10 Leo Vaessen Swalmen.
 
Helden  2 september
1 J.Spronckmans Sittard; 2 Gerrit Janssen Tegelen; 3 Hennie Notermans Grevenbicht; 4 J.Franssen; 5 H.Welling; 6 Hans Hairwassers Vught; 7 Hans van Bavel St.Anthonis; 8 J.Schuurmans; 9 A.Roelofs; 10 Jan Verstegen Stramproy.
 
Diergaarde  6 september
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Paul Gielen Stramproy; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Hein Kuipers Echt; 6 Hans Hairwassers Vught; 7 Marcel Nelis Hulsberg; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Frans van Geffen Veldhoven; 10 Jo Budie Simpelveld.
 
Reuver  13 september  Provinciale Kampioenschappen
1 Hein Kuipers Echt; 2 Jo Zinken Nijswiller; 3 Ton Gruyzen Sittard; 4 Hay Kuntzelaers Tegelen; 5 Jac Grachten Vlodrop; 6 Sjra Vergooszen Susteren; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Paul Gielen Stramproy; 10 Marcel Nelis Hulsberg.
Kampioen Limburg : Hein Kuipers
Kampioen Nrd.Brabant : Hans Hairwassers 
 
Heel  20 september
1 Leo Vaessen Swalmen; 2
 
Den Dungen  27 september
1 Hans Hairwassers Vught; 2