Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1980


Weert  IJzeren Man  23 maart
1 Hein Kuipers Echt; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Piërre Schrooten Sittard; 7 Jan Orbon Weert; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Marcel Nelis Hulsberg; 10 Frans Moll Helmond; 11 Ronald Graf Simpelveld; 12 Daan van Dijk Baarlo; 13 H. de Haas Den Dungen; 14 Frits Kuipers Maasbracht; 15 Karel Peeters Deurne.
 
Bergeijk  30 maart
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Frans Moll Helmond; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Hans Hairwassers Vught; 7 Jo Verkooyen Pey; 8 Marcel Nelis Hulsberg; 9 Ronald Graf Simpelveld; 10 Frits Kuipers Maasbracht.

                                     Sjra Vergooszen

 
Beesel  6 april
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Jo Verkooyen Pey; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Marcel Nelis Hulsberg; 7 Frans Mol Helmond; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Walter Hairwasserrs Den Dungen; 10 Har Cnoops Maasbracht.

       Sjra Vergooszen vóór Hein Kuipers  en Hein Smeets

 
Haelen  7 april
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Huub Konings Asten; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Jan Peters St.Odiliënberg; 6 Hein Kuipers Echt; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 Sjra Vergooszen Susteren; 9 Frans Moll Helmond; 10 Daan van Dijk Baarlo.

      Ton van Himbergen sneller dan Huub Konings en Hay Kuntzelaers in de ronde van Haelen

 
Merum  13 april
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Marcel Nelis Hulsberg; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Jo Smeets Reuver; 8 Jo Verkooyen Pey; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Har Cnoops Maasbracht; 11 Jan Peters St.Odiliënberg; 12 Paul Gielen Stramproy; 13 Daan van Dijk Baarlo; 14 Ton Gruizen sittard; 15 Gerard Caris Weert.

 
Eindhoven  21 april
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Adrie van Schijndel Born; 5 Huub Konings Asten; 6 Ton van Himbergen Buchten; 7 Har Cnoops Maasbracht; 8 Jo Zinken Nijswiller; 9 Jac Grachten Vlodrop; 10 Paul Gielen Stramproy.

 
Echt  27 april
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Gerard Caris Weert; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Jo Verkooyen Pey; 7 Frits Kuipers Maasbracht; 8 Paul Gielen Stramproy; 9 Jo Smeets Reuver; 10 Daan van Dijk Baarlo.

       Hans Hairwassers met Daan van Dijk aan de leiding

 
Geleen  30 april  Bedevaart
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Jo Verkooyen Pey; 4 Hein Kuipers Echt; 5 Ton van Himbergen Buchten; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Ronald Graf Simpelveld; 8 Hans Hairwassers Vught; 9 Tonny Stroucken Geleen; 10 Jo Smeets Reuver.
 
Thorn  4 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Ronald Graf Simpelveld; 3 Har Cnoops Maasbracht; 4 Hein Kuipers Echt; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Jo Verkooyen Pey; 8 Frans Moll Helmond; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Ton Gruizen Sittard.
 
Montfort  5 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Huub Konings Asten; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Jo Zinken Nijswiller; 5 Hein Kuipers Echt; 6 Jo Verkooyen Pey; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Jo Smeets Reuver; 10 Tjeu de Waal Weert.

 
Vlodrop  11 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Jo Smeets Reuver; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Huub Konings Asten; 7 Jo Zinken Nijswiller; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Hein Kuipers Echt.
 
Neerkant  15 mei
1 Hein Kuipers Echt; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Jo Verkooyen Pey; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Jo Smeets Reuver; 8 Gerrit Jansen Tegelen; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 Daan van Dijk Baarlo.

Har Cnoops, Daan van Dijk en Hein Kuipers zitten van voren

 
Someren  18 mei  Aankomst Omloop der Peel
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Jo Zinken Nijswiller; 7 Har Cnoops Maasbracht; 8 Huub Konings Asten; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Ton Gruyzen Sittard.
 
Nederweert  25 mei
1 Frits Bruekers Nederweert; 2 Huub Konings Asten; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Hein Kuipers Echt; 7 Marcel Nelis Hulsberg.

        In zijn eigen straat wint Frits Bruekers de ronde van Nederweert

 
Hingen  26 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Hans Hairwassers Vught; 7 Jo Smeets Reuver; 8 Marcel Nelis Hulsberg; 9 Jan Peters St.Odiliënberg; 10 Ton Gruizen Sittard.
 
Ospel  1 juni
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 N.N.; 7 Jo Smeets Reuver; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Paul Gielen Stramproy; 10 Jo Verkooyen Pey; 11 Jan Peters St.Odiliënberg; 12 Tjeu Tinnemans Nederweert; 13 Frits Bruekers Nederweert; 14 Tjeu de Waal Weert; 15 Jan Orbon Weert.

      Leo Vaessen ( witte trui ) hier onderweg in Sankt Johann

 
Zeelst  7 juni
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 J.Keulaerts Ubachsberg; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Frans Moll Helmond; 5 Paul Gielen Stramproy; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Jan Peters St.Odiliënberg; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 H. de Haas Den Dungen; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Beegden  8 juni  Provinciale Kampioenschappen
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Paul Gielen Stramproy; 5 Walter Hairwassers Den Dungen.
Kampioen Limburg : Sjra Vergooszen.
Kampioen Nrd.Brabant : Gerrit Hairwassers.

         Sjra Vergooszen  Limburgs kampioen vóór Gerrit Hairwassers die de Brabantse titel pakt

 
Echt  15 juni  Aankomst Pijl van Limburg
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Jo Verkooyen Pey; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Paul Gielen Stramproy; 7 Jo Zinken Nijswiller; 8 Hein Kuipers Echt; 9 Frans Moll Helmond; 10 Jo Smeets Reuver.

Walter Hairwassers sneller dan Sjra Vergooszen in Echt

 
Heel  22 juni
1 Hein Kuipers Echt; 2 A.Licki Tongeren B.; 3 Ad van der Vleuten Voerendaal; 4 Huub Konings Asten; 5 J.Bressers Oirschot; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Gerard Caris Weert; 8 G.van Someren Voerendaal; 9 Ronald Graf Simpelveld; 10 J.Kortenray Weert.
 
Einighausen  26 juni
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Kuipers Echt 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Paul Gielen Stramproy; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Ton Gruizen Sittard; 9 Jan Peters St.Odiliënberg; 10 Marcel Nelis Hulsberg.
 
Weert  Stad  27 juni
1 Gerrit Westenberg Blerick; 2 Theo van Kouwen Weert; 3 P.Frenken Ospel; 4 Ad Roest Venlo.

                        Gerrit Westerveld

 
Doenrade  29 juni
1 Leo Vaessen Swalmen 2 Frits Kuipers Maasbracht; 3 Huub Konings Asten; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Hein Kuipers Echt; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Jo Smeets Reuver; 9 Jan Peters St.Odiliënberg; 10 Frans Moll Helmond.
 
Nuth  6 juli  NWB Kampioenschap
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Jo Verkooyen Pey; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Hein Kuipers Echt; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Frans Moll Helmond; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Frits Kuipers Maasbracht; 10 Tjeu de Waal Weert; 11 Ronald Graf Simpelveld; 12 Piërre Klinkers Susteren; 13 Ton Gruizen Sittard; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Jo Zinken Nijswiller.

                 De NWB kampioenen van 1980 v.l.n.r. Huub Greijmans -Walter Hairwassers en Frank Laugs


 
Geleen  13 juli   Baankampioenschap
Sprint
1 Hein Kuipers Echt; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Frits Bruekers Nederweert; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Piërre Klinkers Susteren; 6 Frans Alberts Geleen; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Adrie van Schijndel Born; 9 Tonny Stroucken Sittard; 10 Jef Donkers Maasmechelen
Criterium
1 Hein Kuipers Echt.
Eindklassement
1 Hein Kuipers Echt; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Piërre Klinkers Susteren; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Frans Alberts Geleen.
 
Reutje St.Odiliënberg  2 augustus
1 Leo Vaessen Swalmen; 2 Paul Gielen Stramproy; 3 Marcel Nelis Hulsberg; 4 Jan Peters St.Odiliënberg; 5 Jo Zinken Nijswiller; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Ton Gruizen Sittard; 10 Piërre Daemen Maasbracht.

       De ronde van St. Odiliënberg is voor Leo Vaessen

 
Kelpen  3 augustus
1 Daan van Dijk Baarlo; 2 Huub Konings Asten; 3 Frans Mol Helmond; 4 Leo Vaessen Swalmen; 5 Ton van Himbergen Buchten; 6 Ronald Graf Simpelveld; 7 Jan Peters St.Odiliënberg; 8 H.Verhappen Gemert; 9 Ton Gruizen Sittard; 10 Marcel Nelis Hulsberg.

                          Daan van Dijk

 
Luyksgestel  5 augustus
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Ronald Graf Simpelveld; 3  Ton van Himbergen Buchten; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Leo Vaessen Swalmen; 7 Jo Smeets Reuver; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Huub Konings Asten; 10 Hein Kuipers Echt.
 
Ulestraten  12 augustus  Hel van het Zuiden 
35/45 jr.
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Bert Janssen Valkenswaard; 3 Hennie Notermans Grevenbicht; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Peter Halmans Dieteren; 6 Jan Schreurs Limbricht; 7 Jo Budie Simpelveld; 8 Frans Moll Helmond; 9 Hennie Kreuze Maasbracht; 10 Tonny Stroucken Sittard; 11 Piërre Klinkers Susteren; 12 Huub aan den Boom Neer; 13 Jef van Engelshoven Maastricht; 14 A.Hurkmans Gruitrode B.; 15 Math Reijnders Schimmert; 16 Hay Kuntzelaers Tegelen; 17 Ton van Himbergen Buchten; 18 Paul Gielen Stramproy; 19 H.Verhappen Gemert; 20 Jo Heiligers Hulsberg.

 
Weert  Fatima  17 augustus
1 Hein Kuipers Echt; 2 Jo Zinken Nijswiller; 3 Henk van der Linden Veldhoven; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Frans MollHelmond; 6 Hans Hairwassers Vught; 7 Marcel Nelis Hulsberg; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Jo Verkooyen Pey; 10 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Belfeld  24 augustus
1 Jo Smeets Reuver; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Har Cnoops Maasbracht; 4 Frans van Geffen Veldhoven; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Paul Gielen Stramproy; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Jo Verkooyen Pey; 9 Dirk Tielemans Helmond; 10 Ton van Himbergen Buchten; 11 Jan Peters St.Odiliënberg; 12 Ton Gruizen Sittard; 13 Jan Nijssen Meijel; 14 Ton Frankort Simpelveld; 15 Gerard Caris Weert.                               
 
Sankt Johann  Oostenrijk  Weltcup
35 +
1 J.Gijzel Alkmaar; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 16 Jo Budie Simpelvbeld; 30 Jo Zinken Nijswiller; 32 Peter Halmans Dieteren; 45 Vaessen Echt; 50 Hein Kuipers Echt; 52 Jef Drummen Valkenburg.
40 +
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Fons Steuten Weert; 3 Bruno Preuss Chapelle B.; 4 Tonny Stroucken Sittard; 7 Huub Konings Asten; 11 Marcel Nelis Hulsberg; 13 Jan van Boxtel Mill.

       Sjra Vergooszen pakt zijn tweede Weltcup in Sankt Johann

45 +
H.Grenaury  België; 10 Jac Wetemans Stramproy; 12 Frits Bruekers Nederweert; 27 Jac Fooy Maastricht.
60 +
1 Dorili Italië; 5 Piet van der Linden Helmond; 21 Jo Grachten Vlodrop; 25 Hein Lamers Helmond; 56 Visschers Posterholt.
 
Ittervoort  31 augustus
1 Huub Konings Asten; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Leo Vaessen Swal;men; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Hein Kuipers Echt; 6 Jo Verkooyen Pey; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Tjeu Tinnemans Nederweert; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Ton Frankort Simpelveld.
 
Maasbracht  7 september
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Jo Verkooyen Pey; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Frans Moll Helmond; 7 Ronald Graf Simpelveld; 8 Marcel Nelis Hulsberg; 9 Paul Gielen Stramproy; 10 Jo Budie Simpelveld.
 
Den Dungen  14 september
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Frans van Geffen Veldhoven; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Paul Gielen Stramproy; 10 Leo Vaessen Swalmen.

                            Jo Zinken, Walter Hairwassers en Hein Smeets

 
Deurne  21 september
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Frans Moll Helmond; 3 Paul Gielen Stramproy; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Tjeu Tinnemans Nederweert; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Ronald Graf Simpelveld; 8 Leo Vaessen Swalmen; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Ton Gruizen Sittard.
 
Reuver  28 september
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Paul Gielen Stramproy; 6 Frans Moll Helmond; 7 Jo Smeets Reuver; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Tjeu Tinnemans Nederweert; 10 Hans Hairwassers Vught.
 
Eindhoven  12 oktober
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Hein Kuipers Echt; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Paul Gielen Stramproy; 7 Frans Moll Helmond; 8 Ronald Graf Simpelveld; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Jac Wetemans Stramproy; 12 Tjeu Tinnemans Nederweert; 13 Ton Gruizen Sittard; 14 Willy Bleys Lommel B.; 15 Jo Budie Simpelveld.
 
Geleen  13 oktober
1 Hein Kuipers Echt;  
 
Jabeek    Nederlands Kampioenschap  Vrije Renners
35 +
1 H. van der Sloot Den Helder; 
45 +
1 H.Borst Krommenie 


         Pierre Klinkers met Jac Grachten,Frans Alberts,onbekend en Jan Nijssen