Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1979


Weert   1 april
1 Twan Steuten Weert; 2 Paul Gielen Stramproy; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Marcel Nelis Hulsberg; 7 Jo Zinken Nijswiller.
 
Beesel  14 april
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Marcel Nelis Hulsberg; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Hans Hairwassers Vught; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Jac Grachten Vlodrop; 7 Jan Nijssen Meijel; 8 G.Buining Hoensbroek; 9 Jan Orbon Weert; 10 Piet Steyvers Helmond.
 
Haelen  15 april
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Jef Donders Maasmechelen B.; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Daan van Dijk Baarlo; 9 Jac Fooy Maastricht; 10 Marcel Nelis Hulsberg.
 
Heythuysen  22 april
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Willy Bleys Lommel B.; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Echt  29 april
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Hein Smeets Groinsveld; 7 Marcel Nelis Hulsberg; 8 Henk van Heyst Ittervoort; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Jo Zinken Nijswiller.
 
Geleen  30 april   Provinciale Kampioenschappen
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Jef Donders Maasmechelen B.; 6 Th.Hinoul B.; 7 Ton Frankort Simpelveld; 8 Piërre Klinkers Susteren; 9 Jac Grachten Vlodrop; 10 Willy Bleys Lommel B.; 11 Jo Zinken Nijswiller; 12 Hans Toll Uden; 13 Marcel Nelis Hulsberg; 14 Jac Wetemans Stramproy; 15 Paul Gielen Stramproy; 16 J.Hurkmans Gruitrode B.; 17 G. van Heertem Schijndel; 18 Hay Kuntzelaers Tegelen; 19 Willy Boks Helmond; 20 Piet Steyvers Helmond.
Kampioen Brabant : Hans Hairwassers
Kampioen Limburg : Sjra Vergooszen
 
Thorn  6 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Jo Zinken Nijswiller; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Tjeu de Waal Weert; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Marcel Nelis Hulsberg; 10 Willy Bleys Lommel B.; 11 Jef Donders Maasmechelen B.; 12 Paul Gielen Stramproy; 13 Jan Orbon Weert; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 A. van Heertem Schijndel.
 
Hoensbroek  13 mei   Bedevaart
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2
 
Ittervoort  20 mei
1 Willy Bleys Lommel B.; 2 Huub Konings Asten; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Hein Kuipers Echt; 8 Frits Bruekers Nederweert; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Hein Smeets Gronsveld; 11 Jo Zinken Nijswiller; 12 Karel Peeters Deurne; 13 Tjeu de Waal Weert; 14 Piërre Klinkers Susteren; 15 Jef van Engelshoven Maastricht.
 
Tegelen  24 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Marcel Nelis Hulsberg; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Willy Bleys Lommel B.; 9 Ton Frankort Simpelveld; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Oostrum  27 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Paul Gielen Stramproy; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Karel Peeters Deurne; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Jo Zinken Nijwiller.
 
Sint Joost  4 juni
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Hein Smeets Gronsveld; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Jo Zinken Nijswiller; 7 Huub Konings Asten; 8 Sjra Vergooszen Susteren; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Paul Gielen Stramproy.
 
Echt  10 juni   Aankomst Pijl van Limburg
1 Huub Konings Asten; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Marcel Nelis Hulsberg; 5 Hein Smeets Gronsveld.
 
Eindhoven  13-14 juni  Baankampioenschappen
Criterium
1 Walter Hairwassers Den Dungen;2 Jac Wetemans stramproy; 3 Piërre Klinkers Susteren.
Sprint
1 Piet Steyvers Helmond; 2 Willy Boks Helmond; 3 Ben van de Broecke Helmond.
Achtervolging
1 Piet Steyvers Helmond; 2 Willy Boks Helmond; 3 Ben van de Broecke Helmond.
 
Ubachsberg  17 juni  NWB kampioenschap
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Paul Gielen Stramproy; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Piërre Klinkers Susteren; 9 Jef van Engelshoven Maastricht; 10 Ton Frankort Simpelveld; 11 Ad van der Vleuten Voerendaal; 12 Karel Peeters Deurne; 13 Jan Nijssen Meijel; 14 Jac Fooy Maastricht; 15 Jac Grachten Vlodrop; 16 Piet Steyvers Helmond; 17 Tjeu de Waal Weert; 18 Huub Konings Asten; 19 T.Laeven Eygelshoven; 20 A. van Heertum Schijndel.
 
Einighausen  21 juni
1 Marcel Nelis Hulsberg; 2 Paul Gielen Stramproy; 3 Jo Zinken Nijswiller; 4 Huub Konings Asten; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 G.Bruining Hoensbroek; 7 Piet Steyvers Helmond; 8 Willy Bleys Lommel B.; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Beegden  24 juni
1 Hein Kuipers Echt; 2 Hay Kuntzelaers Tegelen; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Marcel Nelis Hulsberg; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Jo Zinken Nijswiller; 10 Hein Smeets Gronsveld; 11 Jac Fooy Maastricht; 12 Henk van Heyst Ittervoort; 13 Willy Bleys Lommel B.; 14 Karel Peeters Deurne; 15 Ton Frankort Simpelveld.
 
Doenrade  1 juli
1 Frits Bruekers Nederweert; 2
 
Vlodrop  8 juli
1 Huub Konings Asten; 2 Har Cnoops Maasbracht; 3 Karel Peeters Deurne; 4 Hein Kuipers Echt; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Marcel Nelis Hulsberg; 7 Henk van Heyst Ittervoort; 8 Sjra Vergooszen Susteren; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Jo Verkooyen Pey.
 
Mill  15 juli
1 Ton van Himbergen Buchten; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Marcel Nelis Hulsberg; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Ger Hoofwijk Buchten; 7 Hein Kuipers Echt; 8 Paul Gielen Stramproy; 9 Jo Verkooyen Pey; 10 Hans Hairwassers Vught; 11 Daan van Dijk Baarlo; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Karel Peeters Deurne; 14 Jan Peters St.Odiliënberg; 15 Piërre Klinkers Susteren; 16 Tjeu de Waal Weert; 17 Frits Bruekers Nederweert; 18 Har Cnoops Maasbracht; 19 Hans Toll Uden; 20 Ton Gruyzen Sittard.
 
Ulestraten  29 juli   Europees Kampioenschap
35 +
1 Albert Kesters Helchteren België; 2 Jo van Seggelen Budel Schoot; 3 Jef Drummen Valkenburg; 4 A.Kraan Gouda; 5 Ad van de Bosch Hulshout; 6 R. van de Breuken Schilde B.; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Marcel Nelis Hulsberg; 9 Bruno Preuss Chapelle B.; 10 Ton Gruyzen Sittard; 15 Frits Kuipers Maasbracht; 16 Piërre Klinkers Susteren; 17 Frits Bruekers Nederweert; 1; 11 Paul Gielen Stramproy; 12 M.Zagers Bosschenhoofd; 13 Hein Kuipers Echt; 14 Ton van Himbergen Buchten 8 A.Winckelmans Kalmthout B.; 19 Jos Kesters Helchteren B.; 20 P.de Kock Schilde B.
 
45 +
1 Theo Zimmermann Aken Dld. 2 Jac Fooy Kaastricht; 3 Theo Timmermans Den Bosch; 4 Jef Donders Maasmechelen B.; 5 A. van der Knaap Wateringen; 6 Har Cnoops Maasbracht; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 A.Lauwen Noorderwijk Kampioen 55 + ; 9 André Fischer Aken D.; 10 J.Waldschot Den Haag; 11 Jac Grachten Vlodrop; 12 Jo Sello Rotterdam;  13 Frans Verbeek Venray; 14 H.Vos Den Haag; 15 A.Vedder Berg aan de Maas; 16 A.Donkers Heerlen; 17 G.van Beek Egmond; 18 H. aan de Hoof Bleiswijk;19 Frans Scheffers Weert; 20 J. van Holen Rotterdam.
 
Kelpen  4 augustus
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Marcel Nelis Hulsberg; 3 Henk van Heyst Neeritter; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Leo Vaessen Swalmen; 6 Har Cnoops Maasbracht; 7 Jo Verkooyen Pey; 8 Hein Kuipers Echt; 9 Karel Peeters Deurne; 10 Willy Bleys Lommel B.
 
Heel  5 augustus
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2
 
Reutje  St.Odiliënberg  11 augustus
1 Daan van Dijk Baarlo; 2 Jo Verkooyen Pey; 3 Marcel Nelis Hulsberg; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Har Cnoops Maasbracht; 7 Ger Hoofwijk Buchten; 8 Jan Peters St.Odiliënberg; 9 Leo Vaessen Swalmen; 10 Hans Hairwassers Vught.
 
Weert   Fatima  12 augustus
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Jo Verkooyen Pey; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Jac Fooy Maastricht; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Jef van Engelshoven Maastricht; 9 Ton van Himbergen Buchten; 10 Har Cnoops Maasbracht.
 
Belfeld  19 augustus
1 Ton Gruyzen Sittard; 2 Hein Smeets Gronsveld; 3 Ger Hoofwijk Buchten; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Jan  Peeters St.Odiliënberg;7 Willy Bleys Lommel B.; 8 Paul Gielen Stramproy; 9 Har Cnoops Maasbracht; 10 Piërre Klinkers Susteren; 11 Jef van Engelshoven Maastricht; 12 Jo Zinken Nijswiller; 13 Karel Peeters Deurne; 14 Piërre Schrooten; 15 T.Gerards.

Sankt Johann Oostenrijk  24 augustus  Weltcup
35 +
1 Rogér Segers België; 2 John Kink Zuid Afrika; 10 Jo van Seggelen Budel Schoot; 20 Jef van Engelshoven Maastricht.
 
Sankt Johann Oostenrijk  25 augustus  Weltcup
40 +
1 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Fons Steuten Weert; 13 Marcel Nelis Hulsberg; 18 Frits Bruekers Nederweert; 20 Hay Kuntzelaers Tegelen; 
45 +
1 Jac Fooy Maastricht; 2 

 
Maasbracht  2 september
1 Hein Kuipers Echt; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Paul Gielen Stramproy; 4 Tjeu de Waal Weert; 5 Ton van Himbergen Buchten; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Jan Peters St.Odiliënberg; 8 Hans Hairwassers Vught; 9 Ton Gruyzen Sittard; 10 Jef Donders Maasmechelen B.; 11 Rien Kums Budel; 12 Jac Fooy Maastricht; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Piërre Klinkers Susteren; 15 Gerard Caris Weert.
 
Meijel  3 september
1 Huub Konings Asten; 2 L.Steyns Geleen; 3 Karel Peeters Deurne; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Tjeu de Waal Weert.
 
Geleen Baan  4 september
1 Jo Kusters Spaubeek; 2 Mat Hendrix Weert; 3 Paul Moris Stramproy; 4 Henk de Hey Heerlen; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Pierre Klinkers Susteren; 7 Jac Reuvers Heythuysen; 8 Jos Alberts Geleen; 9 Ger Hoofwijk Buchten; 10 Leo Steyns Geleen; 11 Frits Kuipers Maasbracht; 12 Gène Janssen Stein; 13 Hennie Kreuze Maasbracht; 14 H.Welkenhuyzen Zutendaal B.; 15 Paul Schrooten Sittard.
 
Ubachsberg  8 september  Sponsor kampioenschap
1 Ploeg Verkoelen Beegden : Sjra Vergooszen-Hein Kuipers-Jef Donders-Huub Konings-Jan Orbon-Tjeu de Waal-Henk van Heyst; 2 Ploeg Drenth A Maasbracht; 3 Ploeg Den Hartog Sittard; 4 Ploeg Sijbers Sport Blerick; 5 Ploeg Drenth B Maasbracht; 6 Ploeg Alberts/Kuntzelaers Geleen/Tegelen; 7 Ploeg Wimpy Voerendaal.
 
Den Dungen  9 september
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Jan Nijssen Meijel; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Karel Peeters Deurne; 6 Jo Verkooyen Pey; 7  N.N. ; 8 Gerrit Westenberg Blerick; 9 Nic Kuyken Weert; 10 Willy Bleys Lommel B.; 11 Paul Gielen Stramproy; 12 Ton Gruyzen Sittard; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Huub Konings Asten; 15 Jan Peters St.Odiliënberg.
 
Geleen  Baan  10 september
1 Pierre Klinkers Susteren; 2 Leo Steyn Geleen; 3 H.Pijkels Gruitrode B.; 4 Jo Kusters Spaubeek; 5 H.Welkenhuyzen Zutendaal B.; 6 Jos Alberts Geleen; 7 Frank Laugs Venlo; 8 Jac Wetemans stramproy; 9 Tiny Sprenkels Weert; 10 Mat Hendrix Weert.
 
Stramproy  15 september
1 Hein Kuipers Echt; 2 Daan van Dijk Baarlo; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Jef Donders Maasmechelen B.; 6 Ton Gruyzen Sittard; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Ad van der Vleuten Voerendaal; 10 Jan Peters St.Odiliënberg.
 
Hingen  16 september
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Kuipers Echt; 3 Jo Verkooyen Pey; 4 Marcel Nelis Hulsberg; 5 Willy Bleys Lommel B.; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Jef Donders Maasmechelen B.; 10 Jan Peters St.Odiliënberg.
 
Reuver  23 september
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hein Smeets Gronsveld; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Ton Gruyzen Sittard; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Jo Verkooyen Pey; 9 Jan Peters St.Odiliënberg; 10 Marcel Nelis Hulsberg.
 
Roermond  29 september
1 Hein Kuipers Echt; 2 Leo Vaessen Swalmen; 3 Ton van Himbergen Buchten; 4 Tjeu de Waal Weert; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Marcel Nelis Hulsberg; 7 Willy Bleys Lommel B.; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Jo Verkooyen Pey.
 
Deurne  30 september
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Marcel Nelis Hulsberg; 3 Hein Kuipers Echt; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Ger Hoofwijk Buchten; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Piërre Klinkers Susteren; 9 Jo Verkooyen Pey; 10 Jan Orbon Weert.
 
Geleen  6 oktober  24 uur van Geleen
1 Huub Konings Asten; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Marcel  Nelis Hulsberg; 4 Jan Kusters Spaubeek; 5 Ton Gruyzen Sittard; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Ger Hoofwijk Buchten; 8 Adrie van Schijndel Born; 9 Piërre Klinkers Susteren; 10 Ton van Himbergen Buchten.
 
Geleen  Baan  7 oktober
Afvallingsrace
1 Jan Kusters Spaubeek; 2
Criterium
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2
Eindklassement
1 Huub Konings Asten; 2
 
Eindhoven  14 oktober
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Marcel Nelis Hulsberg; 3 Hein Smeets Gronsveld; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Hans Hairwassers Vught; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Hein Kuipers Echt; 8 Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Ton Gruyzen Sittard; 10 Leo Vaessen Swalmen.
 

Walter Hairwassers sneller dan broer Hans en Sjra Vergooszen ,neef Gerrit Hairwassers is vierde