Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1978


Nederweert  19 maart
1 Huub Konings Asten; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Piet Smits Helmond; 5 Frans Mol Helmond; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Henk de Haas Den Dungen; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Jan Orbon Weert; 11 Walter Hairwassers Den Dungen; 12 Tjeu de Waal Weert; 13 Jac Fooy Maastricht; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Herman Rutten Den Bosch.
 
Maasbracht Beek  27 maart
1 Gerrit  Hairwassers Den Dungen; 2 Frans Mol Helmond; 3 Herman Rutten Den Bosch; 4 Huub Konings Asten; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Jan van Boxtel Mill; 8 W.Hendrikx; 9 Karel Faasen Velden; 10 Gerrit Jansen Tegelen.

Geleen Baan  2 april

1 Jac Jans St.joost; 2 Pierre Klinkers Susteren; 3 Jan Schreurs Limbricht; 4 Arie van Schijndel Born; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Frans Moll Helmond; 7 Ton Gruyzen sittard; 8 Piet Wilmsen Schinnen; 9 Jef van Engelshoven Maastricht; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Har Cnoops Maasbracht; 12 Arie Woudstra Geleen; 13 j.Hoeven; 14 Frans Alberts Geleen; 15 W.Wijnands.
 
Merum  9 april
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Frans Mol Helmond; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Herman Rutten Den Bosch; 6 Jac Fooy Maastricht; 7 Karel Faasen Velden; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Jan van Boxtel Mill; 10 Paul Gielen Stramproy. 
 
Koningsbosch  16 april
1 Frans Mol Helmond; 2 Piet Willems Schinnen; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Willy Bleys Lommel B.; 1 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Deurne  23 april
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2  Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Piet Smits Helmond; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Piërre Klinkers Susteren; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Frans Mol Helmond; 8 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Jan Nijssen Meijel. 
 
Maria Hoop Diergaarde  30 april
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Frans Mol Helmond; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Piet Smits Helmond; 5 Hay Kuntzelaers Tegelen; 6 Jan Orbon Weert; 7 Willy Bleys Lommel B.; 8 Paul Gielen Stramproy; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Sjra Vergooszen Susteren.
 
Weert  Boshoven  1 mei
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Frans Mol Helmond; 3 Frits Bruekers Nederweert; 4 Adrie van Schijndel Born; 5 Karel Faasen Velden.
 
Montfort  4 mei
1 Paul Gielen Stramproy; 2 Piet Steyvers Helmond; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4  Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Theo Theus Bergeijk ; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8 Willy Bleys Lommel B.; 9 Piet Smits Helmond; 10 Gerrit Jansen Tegelen.
 
Sint Joost  15 mei
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Frans Mol Helmond; 6 Jef Donders Maasmechelen B.; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Frans Beelen Nederweert; 9 Willy Boks Helmond; 10 Piet Kuntzelaers Tegelen. 
 
Thorn  21 mei  Bedevaart
1 Jan Orbon Weert; 2 Karel Faasen Velden; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Paul Gielen Stramproy; 7 Jef Donders Maasmechelen B.; 8 Frans Mol Helmond; 9 Jac Fooy Maastricht; 10 Frits Bruekers Nederweert; 11 Hay Kuntzelaers.Tegelen.
 
Tungelroy  22 mei
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Jan Orbon Weert; 5 Frans Mol Helmond; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Herman Rutten Den Bosch; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch.
 
Eindhoven  24 mei
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Frans Mol Helmond. 
 
Doenrade  28 mei
1 Daan van Dijk Baarlo; 2 Frans Mol Helmond; 3 Huub Konings Asten; 4 Gerrit Jansen Tegelen; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6  Jan Orbon Weert; 7 Arie van Schijndel Born; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Sjra Vergooszen Susteren; 10 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Vlodrop  4 juni
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 4 Jan Orbon Weert; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Willy Bleys Lommel B.; 7 Jef Donders Maasmechelen B.; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Jac Fooy Maastricht.
 
Echt  11 juni  Aankomst Pijl van Limburg
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Willy Bleys Lommel B.; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Frans Mol Helmond; 7 Henk van Heyst Ittervoort; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Jac Fooy Maastricht. 
 
Baexem  18 juni   NWB Kampioenschap
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 5 Gerrit Jansen Tegelen; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Daan van Dijk Baarlo; 8 Hans Hairwassers Vught; 9 Jan Orbon Weert; 10 Jac Wetemans Stramproy.
 
Neeritter  25 juni
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Piet Smits Helmond; 6 Frits Bruekers Nederweert; 7 Jef Donders Maasmechelen; 8 H. de Haas Den Dungen; 9 Marcel Nelis Hulsberg; 10 Daan van Dijk Baarlo.
 
Geleen  Baan   29 juni
1 Toni Fattisso België; 2 Frans Fiddelaers Roermond; 3 H.Goertz Posterholt; 4 Jac Fooy Maastrticht; 5 J.Massy Roermond; 6 Maroshek Buchten; 7 A.Valke Jabeek; 8 Frans Alberts Geleen; 9 Jef Donders Maasmechelen B.; 10 Ger Hoofwijk Buchten.
 
Wanroy  2 juli
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Henk van Heyst Neeritter; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 H. de Haas Den Dungen; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Gerrit Jansen Tegelen.  
 
Baarlo  Baan  3 juli  NWB Baankampioenschap
Sprint
1 Hans Hairwassers Vught; 2
Afvallingsrace
1 Adrie van Schijndel Born; 2
Puntenkoers
1 Hans Hairwassers Vught; 2
Eindklassement Kampioenschap
1 Hans Hairwassers Vught; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 4 Jef van Engelshoven Maastricht; 5 Jac Fooy Maastricht. 
 
Eindhoven  Baan  4 juli
1 Hans Hairwassers Vught; 2
 
Dieteren  9 juli
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6  Marcel Nelis Hulsberg; 7 Jef Donders Maaseik B.; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Daan van Dijk Baarlo; 10 Frits Bruekers Nederweert;11 Jef van Engelshoven Maastricht.
 
Egchel  16 juli
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Marcel Nelis Hulsberg; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Daan van Dijk Baarlo; 6 Piet Smits Helmond; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Gerrit Jansen Tegelen; 9 Paul Gielen Stramproy; 10 Jef Donders Maasmechelen B. 
 
Kelpen  5 augustus
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 
 
Kessel Eik  6 augustus
1 Arie van Schijndel Born; 2 Marcel Nelis Hulsberg; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Daan van Dijk Baarlo; 5 Jef Donders Maasmechelen B.; 6 Hans Toll Uden; 7 Huub Konings Asten; 8 Sjra Vergooszen Susteren; 9 Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Herman Rutten Den Bosch.
 
Weert  Fatima  13 augustus
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2
 
Den Dungen  20 augustus
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Daan van Dijk Baarlo; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Jac Wetemans Stramproy; 10 Adrie van Schijndel Born.
 
Beegden  27 augustus
1 Hay Kuntzelaers Tegelen; 2 Piet Steyvers Helmond; 3 Karel Peeters Deurne; 4 Huub Konings Asten; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Hans Hairwassers Vught; 8 Paul Gielen Stramproy; 9 Jef Donderds Maasmechelen B.; 10 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Roggel  3 september
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Hans Hairwassers Vught; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Jac Fooy Maastricht; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Frits Bruekers Nederweert; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Paul Gielen Stramproy; 10 Marcel Nelis Hulsberg.
 
Meijel  4 september
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Hans Hairwassers Vught; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Frits Bruekers Nederweert; 6 Daan van Dijk Baarlo; 7 Jac Fooy Maastricht; 8 Gerrit Jansen Tegelen; 9 John Wilms Maasbracht; 10 Karel Faasen Velden. 
 
Voerendaal  16 september  Europees Kampioenschap
40 +
A.Goussiers Etten Leur; 2 Jan van Boxtel Mill; 3 Bruno Preuss Chapelle B.; 4 G.Klee Dld.; 5 J.Dekker Rodenbroek; 6 Jan Orbon Weert; 7 Frits Bruekers Nedeerweert; 8 F.Bens Westerlo B.; 9 Marcel Nelis Hulsberg; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen.
45 +
1 Jac Wetemans Stramproy; 2 Piet van der Linden Helmond; 3 Jan van Uden Rotterdam; 4 Theo Timmermans Den Bosch; 5 A.Porschmann Bochum Dld.; 6 H.Wirtz Aken Dld.; 7 Gerrit Visser Eindhoven; 8 A. van Heerthem Schijndel; 9 Jac Grachten Vlodrop; 10 Jef Bayens Eindhoven.
50 +
1 Sjeng Konings Asten; 2 G.Lauwen Voorderwijk; 3 K.Adams Kaarst; 4 H.Daems Molenstede B.; 5 H.Smeets Düsseldorf Dld.
55 +
1 Jan Roelof Kruidhof Arnhem; 2 Frans Dolmans Wijlre; 3 May Boesten Maastricht; 5 J. van Dongen Bredea; 5 K.Todt Duisburg Dld.
 
Hingen  17 september
1 Hans Hairwassers Vught; 2
 
Ittervoort  24 september
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 Daan van Dijk Baarlo; 4 Marcel Nelis Hulsberg; 5 Tjeu de Waal Weert; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Henk van Heyst Ittervoort; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Jac Grachten Vlodrop; 10 Karel Peeters Deurne.
 
Papenhoven  1 oktober
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Jac Wetemans Stramproy; 4 Jef Donders Maasmechelen B.; 5 Jan Orbon Weert; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Willy Bleys Lommel B.; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Piërre Klinkers Susteren; 10 Gerrit Jansen Tegelen.
 
Jabeek    Nederlands Kampioenschap  Vrije Renners
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2