Hitwebcounter.com Free

Alle uitslagen van de NWB

van 1946 tot heden                                                

Veteranen/Masters top 10 1977


Nederweert 27 maart
1 Huub Konings Asten; 2 Willy Bleys Lommel B.; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Jan Orbon Weert; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Herman Rutten Den Bosch; 7 Theo Theus Bergeijk; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Paul Gielen Stramproy; 11 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Tjeu de Waal Weert; 14 Piet Willems Schinnen; 15 Hein Lamers Helmond.
 
Merum  4 april
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 3 Paul Gielen Stramproy; 4 Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Herman Rutten Den Bosch; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Jan Orbon Weert; 8 Toon van Meyel Griendtsveen; 9 Joop Danse Den Bosch; 10 Bert Roeven Maasbracht.
 
Haelen  10 april
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Jac Fooy Maastricht; 5 Jan Orbon Weert; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Frans Quanten Lommel B.; 8 Toon van Meijel Griendtsveen; 9 Joop DFanse Den Bosch; 10 Theo Theus Bergeijk.
 
Bergeijk  11 april
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Theo Theus Bergeijk; 4 Frans Quanten Lommel B.; 5 Joop Danse Den Bosch; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Jac Fooy Maastricht; 10 Piërre Klinkers Susteren.
 
Swalmen  17 april
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Willy Bleys Lommel B.; 4 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 5  Piet Willems Schinnen; 6 Joop Danse Den Bosch; 7 Hein Smeets Gronsveld; 8 Piet Smits Helmond; 9 Jan Schreurs Limbricht; 10 Theo Timmermans Den Bosch; 11 Piërre Klinkers Susteren; 12 Hein Lamers Helmond; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Fred Sijbers Blerick; 15 Frans Quanten Lommel B.
 
Deurne  24 april
1 Herman Rutten Den Bosch; 2
 
Diergaarde  30 april
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Hein Smeets Gronsveld; 5 Gerrit Janssen Tegelen; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Piet Smits Helmond; 8 Joop Danse Den Bosch; 9 Paul Gielen Stramproy; 10 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 11 Jan Hendrikx Helmond; 12 Toon van Meijel Griendtsveen; 13 Karel Faasen Velden; 14 Jan Orbon Weert; 15 Fred Sijbers Blerick.
 
Baarlo  1 mei   Baankampioenschap
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Hein Smeets Gronsveld; 3 Math Salden Limbricht; 4 Piet Willems Schinnen; 5 P.Schreurs Limbricht; 6 Huub Konings Asten; 7 Piërre Klinkers Susteren; 8 Adrie van Schijndel Born; 9  Walter Hairwassers Den Dungen; 10 Theo Timmermans Den Bosch; 11 Frans Moll Helmond; 12 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Jan Orbon Weert; 15 Frans Alberts Geleen. 
 
Oostrum  8 mei
1 Huub Konings Asten; 2 Theo Theus Bergeijk; 3 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 4 Theo Timmermans Den Bosch; 5 N.N.; 6 Joop Danse Den Bosch; 7 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 8  Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 11 Frans Moll Helmond; 12 Paul Gielen Stramproy; 13 Sjra Vergooszen Susteren; 14 Willy Bleys Lommel B.; 15 Tjeu de Waal Weert.
 
Vlodrop  15 mei
1 Joop Danse Den Bosch; 2 Sjra Vergooszen Susteren; 3 G.Buining Hoensbroek; 4 Huub Konings Asten; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6  Walter Hairwassers Den Dungen; 7 N.N. 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Piet van der Linden Helmond; 10 Willy Bleys Lommel B.; 11 Gerrit Visser Eindhoven; 12 Dirk Tielemans Helmond; 13 Piet Willems Schinnen; 14 P.Schroote Sittard; 15 Adrie van Schijndel Born.
 
Vierlingsbeek  19 mei
1 Willy Bleys Lommel B.; 2 Adrie van Schijndel Born; 3 Jan Orbon Weert; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Hein Smeets Gronsveld; 7 Theo Theus Bergeijk; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Sjra Vergooszen Susteren; 10 Piet van der Linden Helmond.
 
Ospel  22 mei  Bedevaart
1 Joop Danse Den Bosch; 2 Piet Smits Helmond; 3 Jan Orbon Weert; 4  Walter Hairwassers Den Dungen; 5 Hein Smeets Gronsveld; 6 Piet van der Linden Helmond; 7  Gerrit Janssen Tegelen; 8 Sjra Vergooszen Susteren; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Huub Konings Asten; 11 Piet Willems Schinnen; 12 Karel Peeters Deurne; 13 Hein Lamers Helmond; 14 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 15 Willy Boks Helmond. 
 
Hingen  Sint Joost  30 mei
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Karel Peeters Deurne; 4 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Paul Gielen Stramproy; 8 Jac Fooy Maastricht; 9 Joop Danse Den Bosch; 10 Hein Smeets Gronsveld; 11 Piet van der Linden Helmond; 12 Frans Moll Helmond; 13 Jan Orbon Weert; 14 Tjeu de Waal Weert; 15 Theo Theus Bergeijk.
 
Geleen  Baan  4 juni
1 A.Woudstra Geleen; 2 Frans Alberts Geleen; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Math Salden Limbricht; 5 Jac Wetemans Stramproy; 6 Jan Schreurs Limbricht; 7 Adrie van Schijndel Born; 8 Huub Konings Asten.
 
Ittervoort  5 juni
1 Frans Moll Helmond; 2 Jac Wetemans Stramproy; 3 Jan Orbon Weert; 4 Kael Faasen Velden; 5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Herman Rutten Den Bosch; 8 Joop Danse Den Bosch; 9 Hay Kuntzelaers Tegelen; 10 Willy Bleys Lommel B.; 11 Hein Smeets Gronsveld; 12 Frits Bruekers Nederweert; 13 Huub Konings Asten; 14 Jac Fooy Maastricht; 15 Dirk Tielemans Helmond.
 
Tungelroy  6 juni
1 Herman Rutten Den Bosch; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Frans Moll Helmond; 5 Tjeu de Waal Weert; 6 Huub Konings Asten; 7 Gerrit Westenberg Blerick; 8 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 9 Hein Smeets Gronsveld; 10 Gerrit Janssen Tegelen.
 
Echt  12 juni   Aankomst Pijl van Limburg
1 Frans Moll Helmond; 2 
  
Zeelst  25 juni
1 Joop Danse Den Bosch; 2
 
Wanroy  26 juni
1 Huub Konings Asten; 2 Henk van Heijst Ittervoort; 3 Hein Smeets Gronveld.
 
Baarlo  Baan  28-29-30 juni
1e rit
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Frans Moll Helmond.
2e rit
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Jac Fooy Maastricht; 3 Walter Hairwassers Den Dungen.
3e rit  30 juni
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Gerrit Janssen Tegelen; 5 Piet Smits Helmond; 6 Jef Donders Maaseik B.; 7 Piet van der Linden Helmond; 8 Frans Moll Helmond; 9 Jean Hinoul B.; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 16 Jan Tuithof Panningen; 18 Piet Kuntzelaers Tegelen. 
Eindklassement
1 Walter Hairwassers Den Dungen; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Frans Moll Helmond; 5 Piet Smits Helmond; 6 Jean Hinoul B.; 7 Jef Donders Maaseik B.; 8 Gerrit Janssen Tegelen; 9 Piet van der Linden Helmond; 10 Hay Kuntzelaers Tegelen; 20 Jan Tuithof Panningen; 21 Piet Kuntzelaers Tegelen. 
 
Maastricht  Sint Pietersberg  3 juli  NWB Kampioenschap
1 Frans Moll Helmond; 2 Joop Danse Den Bosch; 3 Piet Willems Schinnen; 4 Frits Bruekers Nederweert; 5 Chrit Vogten Limbricht; 6 Jan Orbon Weert; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Tjeu de Waal Weert; 9 Piet Steyvers Helmond; 10 Jac Wetemans Stramproy; 11 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 12 Adrie van Schijndel Born; 13 Hein Lamers Helmond; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Gerrit Westenberg Blerick.
 
Doenrade  10 juli
1 Willy Bleys Lommel B.; 2 Ton Brouns Stein; 3 Jan Orbon Weert; 4 Jac Fooy Maastricht;  5 Sjra Vergooszen Susteren; 6 Henk van Heyst Ittervoort; 7 Adrie van Schijndel Born; 8 Herman Rutten Den Bosch; 9 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 10 Piet van der Linden Helmond; 11 Walter Hairwassers Den Dungen; 12 Joop Danse Den Bosch; 13 Frits Bruekers Nederweert; 14 Hay Kuntzelaers Tegelen; 15 Jac Wetemans Stramproy.
 
Egchel  17 juli
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Walter Hairwassers Den Dungen; 3 Jac Fooy Maastricht; 4 Sjra Vergooszen Susteren; 5 Herman Rutten Den Bosch; 6 Joop Danse Den Bosch; 7 Jac Wetemans Stramproy; 8 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 9 Piet Smits Helmond; 10 Willy Bleys Lommel B.; 11 Piet van der Linden Helmond; 12 Hay Kuntzelaers Tegelen; 13 Frits Bruekers Nederweert; 14 Karel Faasen Velden; 15 Toon van Meijel Griendtsveen.
 
Geleen  Baan  23 juli
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Piërre Klinkers Susteren; 3 Huub Konings Asten; 4 Jan Schreurs Limbricht; 5 Adrie van Schijndel Born; 6 Jac Wetemans Stramproy; 7 Jac Fooy Maastricht; 8 Hay Kuntzelaers Tegelen; 9 Jef Donders Maaseik B.; 10 Frans Alberts Geleen; 11 Jean Hinoul B.; 12 Piet Vluggen Zutendaal B.; 13 Jac Grachten Vlodrop; 14 Gerrit Westenberg Blerick; 15 Wim Wanders .
 
Baarlo  Baan  31 juli
1 Piet Smits Helmond; 2 Gerrit Westenberg Blerick; 3 Adrie van Schijndel Born; 4 Dirk Tielemans Helmond; 5 Walter Hairwassers Den Dungen; 6 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 7 Frans Moll
Helmond; 8 Hein Smeets Gronsveld; 9 Frits Bruekers Nederweert; 10 Jef Donders Maaseik B.; 11 Sjra Vergooszen Susteren; 12 Willy Bleys Lommel B.; 13 Piet van der Linden Helmond; 14 Herman Rutten Den Bosch; 15 Jac Fooy Maastricht.
 
Beegden  7 augustus
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Tjeu de Waal Weert; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Jac Fooy Maastricht; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Frans Moll Helmond; 7 Piet van der Linden Helmond; 8 Fritrs Bruekers Nederweert; 9 Willy Bleys Lommel B.; 10 Joop Danse Den Bosch.
 
Macharen  Noord Brabant  7 augustus Wielermarathon  300 KM.
1 Piet Willems Schinnen 9 uur 8 min. 56 sec.; 2 Chrit Vogten Limbricht; 3 Jan Schreurs Limbricht; 4 Gerard Buining Hoensbroek; 10 Jos Dohmen Geleen; 13 Math Crasborn Limbricht; 14 Jos Arets Limbricht.
 
Kelpen  8 augustus
1 Tjeu de Waal Weert; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Sjra Vergooszen Susteren; 4 Jac Wetemans Stramproy; 5 Ton Brouns Stein.
 
Weert  Fatima  14 augustus
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 
 
Den Dungen  21 augustus
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Huub Konings Asten; 3 Walter Hairwassers Den Dungen; 4 Henk van Heyst Ittervoort; 5 Piet van der Linden Helmond; 6 Hay Kuntzelaers Tegelen; 7 Joop Danse Den Bosch; 8 Bert Roeven Maasbracht; 9 Toon van Meijel Griendtsveen; 10 Frits Bruekers Nederweert.
 
Roggel  25 augustus
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 Frits Bruekers Nederweert; 3 Jef Donders Maaseik B.; 4 Willy Bleijs Lommel B.; 5 Gerrit Westenberg Blerick; 6 Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Hay Kuntzelaers Tegelen; 8 Jan Orbon Weert; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Jan Schreurs Limbricht.
 
Meijel  5 september
1 Huub Konings Asten; 2 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 3 Tjeu de Waal Weert; 4 Jan Orbon Weert; 5 Walter Hairwassers Den Dungen.
 
Valkenburg  Cauberg  11 september  Europees Kampioenschap
1 Albert Kesters B.; 2 Jef Drummen Valkenburg; 3 Bert Boom Enter; 4 G.Baumann Dld. 5 Fons Steuten Weert; 6 J.Willekens B.; 7 D.Mantzel Dld.; 8 G.Klee Dld.; 9 Frans Croon B.; 10 H.Michels B. 
 
Venray  11 september
1 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 2 
 
Stramproy  12 september
1 Gerrit van de Boogaert Den Bosch; 2 Huub Konings Asten; 3 Hay Kuntzelaers Tegelen; 4 Jan Orbon Weert; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6 Frans Moll Helmond; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8  Walter Hairwassers Den Dungen; 9 Jac Wetemans Stramproy; 10 Willy Bleys Lommel B. 
 
Koningsbosch  14 september Limburgs Kampioenschap  Politie 
1 Hein Kuipers Echt; 2 Ad van der Vleuten Voerendaal; 3 H.Peeters Stein; 4 Bert van Pol Swalmen; 5 K.Hauben Voerendaal.
 
Eindhoven  24 september
1 Huub Konings Asten; 2 Herman Rutten Den Bosch; 3 Frans Moll Helmond; 4 Jan Orbon Weert; 5 Adrie van Schijndel Born; 6 Willy Bleys Lommel B.; 7 Sjra Vergooszen Susteren; 8 Piet Smits Helmond; 9 Piet van der Linden Helmond; 10 Toon van Meijel Griendtsveen; 11 Joop Danse Den Bosch; 12 Piërre Klinkers Susteren; 13 Jan Schreurs Limbricht; 14 Arie ter Burg Vianen; 15 Jac Fooy Maastricht.
 
Wessem  25 september
1 Sjra Vergooszen Susteren; 2 Huub Konings Asten; 3 Gerrit Janssen Tegelen; 4 Jan Orbon Weert; 5 Gerrit Hairwassers Den Dungen; 6  Walter Hairwassers Den Dungen; 7 Joop Danse Den Bosch; 8 Jac Wetemans Stramproy; 9 Frans Moll Helmond; 10 Jac Fooy Maastricht; 11 Willy Bleys Lommel B.; 12 Henk van Heyst Ittervoort; 13 Hay Kuntzelaers Tegelen; 14 Karel Peeters Deurne; 15 Adrie van Schijndel Born.